Chromecast için bir VPN yükleme: İşte böyle! | VPNOverview

Chromecast’inize bir VPN yüklemek ister misiniz, ancak nasıl yapacağınızı bilmiyor musunuz? Olasılıkların ne olduğunu buradan okuyun. Maalesef, doğrudan Chromecast’inize bir VPN yükleyemezsiniz. Ancak, VPN’inizi yönlendiricinize yükleyerek veya PC’nizde veya Mac’inizde bir VPN ile korunan bir sanal yönlendirici oluşturarak Chromecast’inizi koruyabilirsiniz. İlk olarak Chromecast’inizle birlikte bir VPN kullanımının avantajları hakkında daha fazla bilgi edinmek isterseniz Chromecast için VPN ile ilgili makalemizi okuyun.


Google Chromecast Kurulum İllüstrasyonu

Yönlendiricinize VPN Nasıl Kurulur

YönlendiriciYönlendiricinize bir VPN kurarak, tüm cihazlarınızı aynı anda korursunuz. Cihazlarınız internete yönlendiricinizden erişir. Yönlendiricideki VPN, bunların hepsinin korunmasını ve şifrelenmesini sağlayacaktır.

İlk önemli adım, yönlendiricinizin bir VPN kullanımına uygun olup olmadığını anlamaktır. VPN’yi kurmak için yönlendiricinizin ürün yazılımını (yanıp sönen) değiştirmeniz gerekir ve her yönlendirici bunu yapmanıza izin vermez.

Uygun bir yönlendiriciniz olduğunda yanıp sönmeye başlayabilirsiniz, ancak bunu dikkatli bir şekilde yapmanız gerekir. Yönlendiricinizin yanıp sönmesi risklerle birlikte gelir. Ne yaptığınızı bilmiyorsanız yönlendiricinize zarar verebilirsiniz. VPN’inizi yönlendiricinize yüklemek için bir rehber yazdık.

Uygun bir yönlendirici bulduğunuzda, yanıp sönen ürün yazılımı ve VPN yüklendikten sonra Chromecast’inizi yönlendiriciye bağlamaya hazırsınız. Normalde yönlendiricinize nasıl bağlayacağınız farklı değildir..

Yönlendiricinize VPN Yükleme:

 1. Yönlendiricinizin uygun olup olmadığını kontrol edin “yanıp sönüyor” için (bunu VPN yönlendiricileri hakkındaki makalemizde nasıl yapacağınızı öğrenin).
 2. Ürün yazılımını değiştirme yönlendiricinizin ve VPN’yi yükle, genişletilmiş kılavuzumuzu takip ederek.
 3. Chromecast’inizi Kablosuz ağa bağlayın yanıp sönen yönlendiricinin ağı.

Sanal Yönlendiriciye VPN Nasıl Kurulur

Sanal yönlendiriciYönlendiricinizdeki bellenimi değiştirmek mümkün değilse veya çok fazla sorun var mı? Ayrıca, Windows PC veya Mac’inizde bir Wi-Fi hotspotu oluşturabilir ve Chromecast’inizi bu hotspot’a bağlayabilirsiniz. Bu, Chromecast’inizi güvence altına almak ve coğrafi kısıtlamaları atlamaya başlamak için kolay bir yöntemdir. Ancak, bu yöntemin internetinizi yavaşlatabileceğini unutmayın..

Sanal Yönlendiriciye VPN Yükleme:

 1. Bir VPN yükleyin PC veya Mac’inizde. Çoğu sağlayıcı, size rehberlik edecek kolay bir kurulum sihirbazına sahiptir..
 2. Kablosuz hotspot oluşturun PC veya Mac’inizde. Bunu nasıl yapabileceğiniz her cihaz için farklıdır.
 3. Chromecast’inizi ağa bağlayın PC veya Mac’inizde bir VPN ile güvenlik altına alınmıştır.

Google Chromecast için En İyi VPN Sağlayıcıları

Google Chromecast için birçok VPN sağlayıcısını test ettik. Bunları hız, sunucu konumları ve genel kalite açısından test ettik. Aşağıdaki sağlayıcılar bu kategorilerde iyi puan almıştır ve Chromecast donanım kilidinizle birlikte kullanmak için mükemmeldir. Çok yönlü favori sağlayıcılarımızın ne olduğunu bilmek istiyorsanız, en iyi VPN sağlayıcıları listemize göz atabilirsiniz. Bazı ücretsiz VPN hizmetleri var, ancak akış yapmak istiyorsanız bunlar çok iyi çalışmıyor. Ücretsiz VPN hizmetleri genellikle hızdan yoksundur ve kullanabileceğiniz veri miktarını sınırlar. Bu, onları akış için kullanmak neredeyse imkansızdır.

1. Google Chromecast için ExpressVPN

ExpressVPN en iyi VPN sağlayıcılarından biridir. 90’dan fazla ülkede 1700’den fazla sunucuyla coğrafi kısıtlamaları atlayabilirsiniz. Uygulamalarının kullanımı kolaydır ve müşteri destek hizmetleri mükemmeldir. Bağlantıları, gecikmeden film veya müzik akışı için yeterince hızlı. Bu sağlayıcı hakkında daha fazla bilgiyi ExpressVPN incelememizde okuyun.

2. Google Chromecast için Surfshark

Surfshark nispeten yeni bir VPN sağlayıcısıdır. Ancak, kısa bir süre içinde birçok mutlu kullanıcıyı kazandı. Shurfshark’ın aynı anda bir hesap kullanabilen kişi sayısı için bir sınırı yoktur, bu, tüm cihazlarınıza yüklemek istiyorsanız idealdir. Ayrıca, tüm dünyadaki hızlı sunucuları nedeniyle bu VPN ile akış yapmak kolaydır. Buna ek olarak, aynı zamanda en ucuz VPN sağlayıcılarından biridir!

3. Google Chromecast için CyberGhost

CyberGhost, dünya çapında size coğrafi olarak engellenen materyallere erişim sağlayacak geniş bir sunucu teklifine sahiptir. Sundukları hızlar, en iyi kalitede fazla gecikme olmadan akış için yeterince yüksek. Cyberghost karşılığında aldığınız kalite için çok uygun. Bu sağlayıcı hakkında daha fazla bilgi edinmek için CyberGhost incelememize göz atın..

Son düşünceler

Chromecast’inizi korumak için bir VPN yüklemek Windows, Mac, Android veya iOS için olduğu kadar kolay değildir. Ancak, gerçekten yapmak istiyorsanız, bazı seçenekleriniz var. Yönlendiricinize veya PC veya Mac’inizdeki sanal yönlendiriciye bir VPN yükleyebilirsiniz. Her iki durumda da Chromecast, bu ağlardan birine bağlanırsa VPN tarafından korunacaktır. Bir VPN ve Google Chromecast’in kombinasyonu ile coğrafi olarak engellenen içeriğe erişebilirsiniz ve güvenli ve anonim olarak akış gerçekleştirebilirsiniz.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map