مزایای استفاده از VPN | مزایای VPN توضیح داده شده | VPNOverview.com

متأسفانه ، اینترنت تبدیل شده است به عنوان اتوپیای آزادکننده ای که برخی از توسعه دهندگان و پذیرندگان اولیه آن تصور می کردند. در حالی که این یک منبع شگفت انگیز است ، اینترنت همچنین با بدافزارها ، کوکی ها ، هکرها ، سانسورهای گسترده ای در سطح کشور و فضای مجازی سطح بالا در حال فروپاشی است. از این رو کمی امنیت آنلاین اضافی علاوه بر این خوش آمدید.


VPN ها یک راه حل عالی برای حل یا بهبود چندین مشکل که امروزه کاربران اینترنت با آن روبرو هستند ارائه می دهند. اینها مربوط به امنیت ، حریم خصوصی و آزادی آنلاین است.

در این مقاله از مزایای اضافه شده یک سرویس VPN با کیفیت بهره مند می شوید.

با VPN چه کاری می توانید انجام دهید؟ خلاصه ای از مزایای VPN

استفاده از VPN مزایای بسیاری دارد. خلاصه سریع:

 • آدرس IP “واقعی” پنهان است و کاربر ناشناس تر می شود
 • ترافیک داده رمزگذاری شده است که به شما امکان می دهد با خیال راحت به نقاط مهم وای فای عمومی متصل شوید
 • محافظت اضافی در برابر ردیاب های تبلیغاتی و حملات فیشینگ
 • توانایی دور زدن محدودیت های جغرافیایی
 • کاربران می توانند با خیال راحت و ناشناس اطلاعات را بارگیری کنند
 • توانایی دور زدن سانسور دولت
 • صرفه جویی در هزینه هنگام خرید آنلاین امکان پذیر است
 • بازی های آنلاین از طریق دسترسی گسترده و افزایش محافظت بهبود می یابد
 • پرتاب آنلاین توسط ISP شما کمتر اتفاق می افتد
 • استفاده از چندین سرور در چندین دستگاه فقط با یک حساب کاربری
 • دسترسی ناشناس و ایمن به شبکه TOR

1. آدرس IP واقعی شما مخفی است

هنگام اتصال به یکی از سرورهای VPN ، آدرس IP شما مخفی می شود و جایگزین یکی از سرویس های VPN مانند ExpressVPN یا NordVPN می شود..

VPN مکان شما را جعلی می کند و بنابراین تا حدودی شما را در وب ناشناس می کند. دلیل این است که آدرس IP یک کد منحصر به فرد است که به افراد امکان می دهد تا ما را در اینترنت شناسایی کنند و به آنها امکان می دهد قدم به قدم رفتار آنلاین ما را ردیابی کنند. با استفاده از یک آدرس IP جدید ، “ناشناس” ، دیگر برای دولت ها ، هکرها و وب سایت هایی که برای بازدید از آنها ارتباط برقرار می کنیم امکان پذیر نیست تا ما را به هویت واقعی خود پیوند دهند. آدرس IP مشاهده شده (آدرس سرور VPN) ، به ما ربطی ندارد ، زیرا این آدرس IP واقعی و واقعی ما نیست.

2- ترافیک داده رمزگذاری می شود

به یک شبکه وصل شوید

VPN ترافیک داده شما را رمزگذاری می کند. این مانع از دسترسی هکرها و سایر طرفهای مخرب از اطلاعات مهم ما (یا حداقل ، امکان رمزگشایی آن) می شود. این امر همچنین به کاربر اجازه می دهد تا با اطمینان ، به نقاط مهم وای فای عمومی ، در غیر این صورت ناامن ، متصل شود.

3. دور زدن محدودیت های جغرافیایی

سانسوربا یک VPN می توانید به یک سرور در یک کشور دیگر وصل شوید و از این رو اجازه دهید تمام ترافیک داده های شما از این کشور دیگر عبور کند. این امر اغلب به برخی وب سایتهای مسدود شده ، سرویس های جریان ، سرویس های VoIP و رسانه های اجتماعی امکان دسترسی را می دهد. به عنوان مثال ، با داشتن سرور VPN در انگلیس ، افراد غیر بریتانیایی به طور ناگهانی قادر به تماشای iPlayer BBC هستند.

برای این کار لازم است به یک سرور VPN در کشوری وصل شوید که در آن محتوای مورد نظر برای دسترسی محدود نشده باشد. خوشبختانه بسیاری از خدمات مدرن VPN در بسیاری از کشورها و مناطق مختلف خدمات بسیار زیادی دارند.

4- کاربران می توانند با خیال راحت و ناشناس بارگیری کنند

بارگیریاز آنجا که آدرس IP پنهان است و اتصال رمزگذاری شده است ، اشخاص ثالث دیگر نمی توانند بفهمند که دقیقاً چه چیزی بارگیری می شود یا توسط چه کسی. به دلیل تونل رمزگذاری شده VPN ، آنها نمی توانند آنچه را که از طریق اتصال امن VPN بارگیری می شود ، ثبت کنند. هنگامی که پرونده های حساس و یا مهم را بارگیری می کنید (برای کار بگویید) ، هیچ کس نمی تواند این اطلاعات را رهگیری و مشاهده کند. حفظ حریم خصوصی و ناشناس بودن تضمین می شود ، یا حداقل بسیار بهبود یافته است.

5- دور زدن سانسور دولت

در کشورهایی که دولت اینترنت ، نظیر چین ، ایران یا اریتره را کنترل و تنظیم می کند ، همه وب سایت ها در دسترس نیستند. اینگونه است که رژیم های توتالیتر عادت دارند رسانه های رسانه ای را با مسدود کردن آنها در کشور نسبت به رژیم یاد شده شک کنند. این همچنین به همین دلیل است که برخی از سایت های متفرقه تصمیم به انتشار یا به اشتراک گذاری اطلاعات خصوصی در وب تاریک می گیرند. این نوع سانسور مانند سایر محدودیت های جغرافیایی با استفاده از VPN قابل عبور است. بنابراین یک VPN ابزاری مهم در نبرد برای آزادی مطبوعات است.

6. خرید آنلاین با هزینه کمتر

پس انداز کنیدقیمت خرید آنلاین می تواند بسته به کشوری که از آن خرید می کنید ، متفاوت باشد. به عنوان مثال هنگام بازدید از یک کارگاه اینترنتی از طریق اتصال اینترنتی در انگلستان ، محصولات ممکن است به مراتب گران تر از خرید از کشور دیگری مانند هند باشند. اتصال VPN به کاربر اجازه می دهد تا از سرتاسر جهان به سرورهای VPN متصل شود. این باعث می شود وب سایت ها کاربران را به عنوان بازدید کننده از کشوری که سرور VPN در آن قرار دارد ، ثبت کنند ، بنابراین کاربر می تواند از بهترین نرخ های بین المللی سود ببرد..

7. VPN با دسترسی بهتر و امنیت بهتر بازی های آنلاین را بهبود می بخشد

از آنجا که تمام استفاده از اینترنت شما هنگام استفاده از VPN رمزگذاری می شود ، مکان دقیق شما دستکاری می شود. درست مانند این می تواند به شما امکان دسترسی به سایت های خاص را بدهد ، همچنین به شما امکان می دهد بازی های آنلاین را انجام دهید که ممکن است در کشور خود محدود باشد. یا شاید بازی مورد نظر خود را برای بازی در تاریخ انتشار بعدی برنامه ریزی کنید. با یک VPN دیگر لازم نیست صبر کنید. فقط سرور را در کشور مبدا انتخاب کنید و می توانید در آن سرگرم شوید. مزیت اضافی این است که اگر به طور ناعادلانه سرور را خاموش می کنید ، می توانید با تغییر سریع آدرس IP به آن بپیوندید.

سرانجام ، VPN ها همچنین یک بازی آنلاین بازی امن تر را ارائه می دهند. نگرانی در مورد حملات DDoS چیزی از گذشته است. رمزگذاری از VPN یک لایه امنیتی بیشتر فراهم می کند.

8- VPN ها مانع از سوء استفاده ISP در اتصال به اینترنت شما می شوند

پرتاب کردن پهنای باند محدود کردن عمدی پهنای باند شما توسط ارائه دهنده خدمات اینترنت شما است. این در واقع سرعت آنلاین شما را کاهش می دهد. بعضی از ISP ها این کار را اغلب انجام می دهند ، بعضی از اوقات این کار را می کنند ، برخی اصلاً این کار را نمی کنند. این کار معمولاً برای کاهش ترافیک روی سرورهای اضافه بار انجام می شود. گاهی اوقات این کار فقط برای شما انجام می شود تا بتوانید یک بسته گرانقیمت تر خریداری کنید. گاهی اوقات ، ISP ها از این واقعیت که شما حجم زیادی از داده را بارگیری می کنید ، دوست ندارند. با این حال ، هنگامی که داده های خود را با VPN رمزگذاری می کنید ، ارائه دهندگان خدمات اینترنت نمی توانند ببینند که شما بصورت آنلاین انجام می دهید. آنها نمی توانند به طور خاص شما را قطع کنند.

9- استفاده از چندین سرور در چندین دستگاه فقط با یک حساب

فقط با یک اشتراک ، شما حداقل با اتصالات قیمت یک دسترسی خواهید داشت. این بدان معناست که برای مثال می توانید اتصال دسک تاپ ، لپ تاپ ، تلفن هوشمند ، تبلت و یک لپ تاپ دیگر کار خود را رمزگذاری کنید. ارائه دهندگان سخاوتمندانه VPN با تنها یک اشتراک ، ده اتصال به شما ارائه می دهند. به این ترتیب ، تنها با یک محصول می توانید حریم خصوصی و امنیت دستگاههای مختلف را در یک خراب کردن کاهش دهید.

10. دسترسی ناشناس و ایمن به شبکه Tor

اگرچه این برای همه افراد نیست ، اما برخی از افراد دوست دارند برای حفظ حریم خصوصی و ناشناس ماندن در شبکه Tor بروند. این همچنین شبکه ای است که در صورت تمایل به دسترسی به وب تاریک باید به آن متصل شوید.

مرورگر Tor داده های شما را از طریق چندین مکان یا “رله” رمزگذاری می کند. این بدان معنی است که شما برای هر کسی که می خواهد شما را ردیابی کند ، عملاً غیر قابل کشف هستید. با این حال ، این سرورهای Tor محدود هستند و همچنین در لیست عمومی قرار دارند. این بدان معناست که اگر در یک طرف هستید ، ISP ، مدیر شبکه ، سازمان های دولتی ، هکرها ، وب سایت ها یا هر شخص دیگری که ممکن است آدرس IP شما را جستجو کند ، می داند که در leaset ، شما به شبکه Tor وصل هستید..

اگر با این حال ، شما از Tor به همراه VPN استفاده می کنید ، حداقل این واقعیت اتصال به شبکه Tor را از ISP اصلی خود مخفی می کند. این مطلوب است زیرا در آنجا شبکه Tor با تیره تاری همراه است و سپس با جرایم سایبری همراه است. فرضی ، اگر یک آژانس دولتی بخواهید یک ارائه دهنده اینترنت اطلاعاتی را در مورد اینکه کدام یک از کاربران آن تاکنون به شبکه Tor وصل شده اند ، منتقل کند ، هیچ قانونی بودن را اثبات نمی کند ، اما می تواند شما را به ظن تر تبدیل کند..

11. حفاظت اضافی در برابر ردیاب های تبلیغاتی و حملات فیشینگ

برخی از ارائه دهندگان VPN بزرگتر و با کیفیت تر امنیت فوق العاده ای را ارائه می دهند. به عنوان مثال ، NordVPN تعدادی نرم افزار اضافی محافظت با نرم افزار خود ارائه می دهد.

فضای مجازی: از تبلیغات جلوگیری کنید و امنیت خود را در برابر بدافزارها ، فیشینگ و سایر تهدیدات محافظت کنید.

نامرئی بودن در LAN: رایانه شما در شبکه محلی (LAN) برای دیگران قابل مشاهده نخواهد بود

سوئیچ کشتن اینترنت: اگر اتصال شما به سرور VPN ناگهان کاهش یابد ، یک سوئیچ kill internet بلافاصله کل اینترنت را خاموش می کند. این برای اطمینان از اینکه داده های شما به طور ناگهانی به روشی غیر رمزگذاری شده منتقل نمی شوند. (از نظر فنی رمزگشایی نشده است زیرا این داده هایی است که برای شروع رمزگذاری نشده اند).

سایر ارائه دهندگان VPN گاهی اوقات با نرم افزار خود محافظت های متفاوتی ارائه می دهند.

خلاصه

VPN مزایای بسیار فراوانی را در اختیار شما قرار می دهد. خواهد شد

 • شما را فراهم می کند آزادی بیشتر در اینترنت از طریق دور زدن موانع ملی
 • بدهم به تو امنیت بیشتر از طریق رمزگذاری ترافیک اینترنت خود
 • شما را فراهم می کند مقداری بیهودگی با مخفی کردن آدرس IP خود را

این ویژگی ها شما را قادر می سازد

 • اینترنت را آزادانه مرور کنید
 • در هنگام جاسوسی ، احساس امنیت کنید
 • از ورود به شبکه های وای فای عمومی امنیت بیشتری داشته باشید
 • با خیال راحت و ناشناس فایلها را بارگیری کنید
 • از سانسور دولت برای اهداف روزنامه نگاری یا سوت زدن جلوگیری كنید
 • برای سرگرمی موانع ملی را دور بزنید
 • شما را از آزاردهنده ترین تبلیغات و عملیات فیشینگ محافظت کنید
 • بدون اطلاع ISP در مورد آن ، به شبکه Tor دسترسی پیدا کنید
 • خرید ارزانتر از جمله بلیط هواپیما را بصورت آنلاین انجام دهید
 • برای بازی های آنلاین که در کشور شما ممنوع است ، بازی کنید
 • مانع از اتصال ISP خود به ISP شوید

و برای خاموش کردن آن می توانید همه این موارد را بر روی چندین دستگاه انجام دهید ، با استفاده از چندین سرور تنها با یک حساب.

با این وجود ، VPN ها شما را کاملاً ناشناس یا ایمن به صورت آنلاین حفظ نمی کنند. هنوز هم می توانید نرم افزارهای مخرب را بارگیری کنید. هنوز هم می توانید هک شوید. هنوز هم می توانید با ورود به سایتهایی که داده های شخصی شما را در آن دارند ، هویت خود را از بین ببرد. و هنوز مشکل اثر انگشت مرورگر وجود دارد.

در کل ، VPN برای اینترنت یک راه حل درمانی نیست. اما این امر به شما می دهد عکس بسیار بهتری از لذت بردن از اینترنت به روشی آزاد ، ناشناس و ایمن داشته باشید.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me