سوئیچ kill VPN چیست؟ | VPNOverview

اگر به VPN علاقه دارید یا برخی از بررسیهای ما را خوانده اید ، به احتمال زیاد اصطلاح “سوئیچ kill” را پیدا کرده اید. سوئیچ kill اغلب یک مزیت بزرگ برای هر ارائه دهنده VPN که ارائه می دهد در نظر گرفته می شود. با این حال ، بسیاری از خوانندگان ما به نظر نمی رسد دقیقاً می دانند که یک سوئیچ kill چه کاری را انجام می دهد و چرا بهتر است از یکی استفاده شود. بنابراین ، می توانید همه چیز در مورد سوئیچ kill را در پایین بخوانید.


سوئیچ kill چیست؟?

خاموش کردن را بکشبه معنای کلی کلمه ، یک سوئیچ kill به مکانیسم اطلاق می شود که باعث می شود یک دستگاه در هنگام اشتباه به طور ناگهانی خاموش شود. همچنین می توان از آن برای توصیف توقف اضطراری مشابه در نرم افزار به جای ماشین آلات فیزیکی استفاده کرد.

اگر یک دستگاه خراب شود ، خراب شود یا عملکرد دیگری را شروع کند ، از سوئیچ kill می توان برای خاموش کردن سریع آن استفاده کرد. انواع ماشین آلات سنگین دارای سوئیچ هایی مانند این برای محافظت هستند. همانطور که ممکن است تصور کنید ، سوئیچ kill برای هر دستگاه دارای مته یا اره ضروری است که ممکن است کاربران را از کنترل خارج کند. سوئیچ های کشتار اغلب به عنوان دکمه های قرمز روشن در این دستگاه ها ظاهر می شوند ، بنابراین پیدا کردن آنها بسیار آسان است. با استفاده از این دکمه یک ، می توانید بلافاصله از موقعیت های خطرناک جلوگیری کنید. نه تنها ماشین آلات سنگین بلکه برخی از وسایل نقلیه و آسانسورها دارای دکمه اضطراری هستند که به عنوان سوئیچ کشتار عمل می کند. این عملکرد همیشه برای تضمین امنیت کاربر افزوده می شود.

سوئیچ kill برای نرم افزار 

همانند دستگاه ها ، برخی از نرم افزارها از سوئیچ kill نیز استفاده می کنند. به عنوان مثال ، به نرم افزاری که توسط شرکت های بزرگ استفاده می شود ، که داده های کاربر زیادی را جمع می کنند ، یا نرم افزار دولتی شامل انواع اطلاعات حساس ، فکر کنید. اگر این نرم افزار به دست افراد غیرمجاز تمام شود ، یک سوئیچ kill می تواند اطمینان حاصل کند که آنها نمی توانند هیچ یک از این داده های حساس را مشاهده کنند. بدون مجوز مناسب ، شخصی که سعی در دستیابی به اطلاعات دارد ، آن را دریافت نمی کند. داده ها نامرئی یا غیرقابل دسترسی خواهند بود. سوئیچ kill حتی می تواند به طور کامل نرم افزار را حذف کند. به این ترتیب ، هر گونه اطلاعات حساس از دست اشتباه خارج می شود.

سوئیچ های Kill می توانند در زمینه های دیگر نیز استفاده شوند. تلفن های هوشمند تمایل دارند که از آنها برای جلوگیری از سرقت جلوگیری کنند. از آنجا که سوئیچ kill می تواند دستگاه را کاملاً غیرقابل استفاده کند ، به احتمال زیاد سارقان وقت خود را برای تلاش برای سرقت آن تلف نمی کنند. برخی از تلفن های هوشمند ویندوز ، گوگل و اپل نیز برای اطمینان از امنیت برنامه های نصب شده دارای سوئیچ kill هستند. اگر برنامه ای در تلفن به نرم افزار مضر آلوده باشد ، سوئیچ kill می تواند فوراً آن برنامه را جدا کرده و متوقف کند. این امر از بروز عفونت بیشتر جلوگیری می کند و بقیه دستگاه را ایمن نگه می دارد. علاوه بر این ، نرم افزار مضر می تواند بلافاصله حذف شود.

چرا VPN ها سوئیچ kill دارند?

بیشتر افرادی که از VPN استفاده می کنند ، برای محافظت از حریم خصوصی خود این کار را می کنند. آنها می خواهند در هنگام مرور اینترنت ناشناس بمانند ، و یک VPN می تواند در این زمینه به شما کمک کند. اگر VPN شما به طور موقت نقص داشت ، با این حال از شما محافظت نخواهید شد. داده های شما بدون محافظت بیشتر از یک تونل VPN به اینترنت ارسال می شوند. در نتیجه ، آدرس IP شما به هر حال برای دنیای بیرونی قابل مشاهده خواهد بود. اینجاست که سوئیچ kill وارد می شود.

یک سوئیچ VPN kill این اطمینان را به شما می دهد که هرگز به صورت آنلاین و بدون محافظت به اینترنت بروید. اگر در هنگام مرور ، نقص عملکرد VPN خود را انجام دهید ، سوئیچ kill کاملاً اتصال شما به اینترنت را خاموش می کند. تا زمانی که VPN از مشکلات اتصال رنج می برد ، شما قادر به مرور ، پخش و یا بارگیری هر چیزی نخواهید بود. از آنجا که کل اتصال اینترنتی شما متوقف شده است ، آدرس IP واقعی شما محافظت می شود و حریم خصوصی شما بی خطر باقی می ماند. هکرها نمی توانند به داده های شما دسترسی پیدا کنند. به عبارت دیگر ، سوئیچ kill تضمین می کند که VPN از شما محافظت می کند ، حتی اگر آنطور که باید کار نکند. تصویر زیر نشان می دهد که چگونه این کار می کند.

Kill Switch VPN Illustration را با هکر بکشید

چرا اتصال VPN من کاهش می یابد?

افت اتصال VPN می تواند دلایل مختلفی داشته باشد. در اینجا برخی از متداول ترین آنها ذکر شده است:

  • اتصال به اینترنت خراب است: اگر برای شروع کار با یک اتصال اینترنتی ناپایدار هستید ، احتمالاً VPN شما از بین می رود. به عنوان مثال وقتی از یک شبکه Wi-Fi با سیگنال ضعیف استفاده می کنید ، ممکن است رخ دهد. دائماً جابجایی بین شبکه ها تأثیر مشابهی دارد.
  • با سرور VPN مشکل دارید: یکی دیگر از دلایل احتمالی خود سرور VPN است. اگر یک سرور نوعی نقص داخلی را تجربه کرده است ، این می تواند باعث شود که اتصال VPN شما در کلیتش فرو رود. مشکلات می تواند به دلیل قدرت سیگنال سرور ، اختلال در سرور فیزیکی یا فاصله زمانی کوتاه از اتصال ایجاد شود. علاوه بر این ، هنگامی که یک سرور خاص در همان زمان توسط بسیاری از افراد مورد استفاده قرار می گیرد ، پر ازدحام می شود. در این مواقع ، اغلب مشکلات نیز رخ می دهد: اتصال می تواند بسیار کند و کاملاً فروپاشی شود.
  • تنظیمات فایروال ، آنتی ویروس یا روتر: یکی دیگر از عوامل موانع احتمالی می تواند مخفی شدن در تنظیمات برنامه های دیگر در دستگاه شما باشد. برخی از برنامه ها دارای تنظیمات خاصی هستند که با فعال سازی ، اجازه نمی دهند VPN شما اتصال برقرار کند. یک فایروال یا یک برنامه آنتی ویروس می تواند اتصال خارجی VPN را به عنوان یک خطر قلمداد کند. در نتیجه ، آنها سعی خواهند کرد VPN را متوقف کنند و تونل مطمئن شما را به یک ارتباط نامنظم و غیرقابل اعتماد تبدیل کنند. حتی روتر شما و به روزرسانی های خودکار دستگاه شما می توانند مشکلاتی از این دست ایجاد کنند.

کدام VPN دارای سوئیچ kill خوب است?

به طور کلی ، مردم یک سوئیچ kill را یک افزودنی مثبت برای هر سرویس VPN می دانند. با توجه به ماهیت خود ، یک سوئیچ kill kill می تواند شما را برای ورود به اینترنت برای مدت زمانی مشخص متوقف کند. با این حال ، در بیشتر موارد ، این گزینه جایگزین می کند: محافظت از اینترنت نیست. سوئیچ kill باعث افزایش حریم خصوصی آنلاین شما می شود و به شما کمک می کند تا کنترل اتصال به اینترنت خود را حفظ کنید.

بسیاری از VPN ها سوئیچ kill دارند. برخی از ارائه دهندگان از شما می خواهند که با تغییر تنظیمات ، آن را با دست خود روشن کنید ، در حالی که سایر ارائه دهندگان آن را به عنوان پیش فرض فعال کرده اند. با این حال برخی از ارائه دهندگان VPN بهتر از سایرین هستند. به همین دلیل ، ما دو تا از بهترین ارائه دهندگان VPN را ارائه می دهیم که ارائه سوئیچ kill را در زیر می بینیم.

ExpressVPN

مدتی است که ExpressVPN در صدر لیست بهترین VPN های لحظه ای ما قرار دارد. سوئیچ kill آنها “قفل شبکه” نامیده می شود و برای ویندوز ، مک ، لینوکس و همه روترها (از طریق برنامه آنها) در دسترس است. اگر اتصال شما افت کند ، شبکه قفل متوجه خواهد شد و فوراً تمام ارتباطات با اینترنت را قطع می کند. شبکه قفل اطمینان حاصل خواهد کرد که هیچ یک از اطلاعات شخصی شما ارسال نشده باشد تا اینکه ExpressVPN با موفقیت ارتباط خود را به سرور بازگرداند. در آن لحظه ، شبکه قفل اجازه می دهد تا بار دیگر داده ها از طریق ترافیک ارسال شوند. گذشته از سوئیچ kill خوب ، ExpressVPN همچنین دارای سرورهای سریع ، بسیار کاربر پسند و با Netflix کار می کند.

NordVPN

NordVPN یکی دیگر از گزینه های سازگار و قابل اعتماد است. سوئیچ کشتن این ارائه دهنده VPN در Windows ، macOS ، Android و iOS کار می کند. این گزینه در نرم افزار یکپارچه شده است و به راحتی روشن و خاموش می شود. NordVPN توصیه می کند که کاربران تا حد امکان از سوییچ kill استفاده کنند. این شرکت آن را به عنوان آخرین خط دفاع می داند. علاوه بر این ، NordVPN به کاربران اجازه می دهد “لیست های کشتار” را تنظیم کنند ، که در آن می توانید برنامه هایی را که نمی خواهید در صورت اتمام مسدود شوند ، شامل کنید. به این ترتیب ، حتی در صورت فعال شدن سوئیچ kill می توانید به برخی از برنامه ها دسترسی پیدا کنید. به طور کلی ، NordVPN دارای یک شبکه سرور گسترده است و نسبتاً ارزان است. حتی در خارج از ایالات متحده کار می کند و می خواهید Netflix را تماشا کنید.

افکار نهایی

سوئیچ kill یا توقف اضطراری یک نرم افزار مفید است که به محافظت از کاربر کمک می کند. هنگام صحبت از سوئیچ kill VPN ، به این معنی است که حتی اگر نقص نرم افزار VPN و اتصال محافظت شده شما از بین برود ، اطلاعات شما ایمن باقی می ماند. شما قادر نخواهید بود به صورت آنلاین محافظت کنید و سایتها قادر به کشف آدرس IP واقعی شما نخواهند بود. اگر به دنبال VPN با سوئیچ kill هستید ، می خواهیم شما را به ExpressVPN یا NordVPN ارجاع دهیم. این ارائه دهندگان VPN قطعاً به شما در حفظ امنیت کمک می کنند!

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me