بهترین VPN برای آیفون. بهترین گزینه های آزمایش شده و آزمایش شده است. VPNOverview

این روزها مهمتر و مهمتر است که هر زمان آنلاین باشید ، برخی از اقدامات احتیاطی اضافی را انجام دهید. شبکه های عمومی Wi-Fi همیشه استفاده از آنها بی خطر نیست و بسیاری از وب سایت ها و سازمان ها فعالیت های آنلاین شما را ردیابی می کنند. به همین ترتیب ، برای اطمینان به خودتان ، هیچ مهمانی (بدخواه) را مشاهده نمی کنید که هر حرکت آنلاین شما را مشاهده می کند ، ایده خوبی است که برخی از اقدامات ایمنی مانند استفاده از VPN (شبکه خصوصی مجازی) را انجام دهید..


کاربران آیفون نیز می توانند از استفاده از اتصال VPN بسیار بهره مند شوند. درست است که آیفون ها معمولاً از ویژگی های ضد بدافزار خوبی برخوردار هستند. با این حال ، این قطعاً بر امنیت شبکه هایی که به آنها وصل می شوید ، تأثیر نمی گذارد ، که ممکن است هنوز ناامن باشند. بدافزار یا هیچ بدافزار ، استفاده از شبکه های نا امن می تواند منجر به بروز مشکلات زیادی شود ، فقط به فکر هکرهایی باشید که مثلاً داده های شما را سرقت می کنند. به همین دلیل ایده خوبی است برای نصب یک VPN ، که به اطمینان از ایمنی اتصال شما کمک می کند. این امر به ویژه اهمیت دارد زیرا بسیاری از کاربران آیفون و تلفن های هوشمند این روزها به خصوص هنگام مسافرت به شبکه های عمومی Wi-Fi متکی هستند.

خوشبختانه ، نصب VPN در آیفون ساده و آسان است. بعداً به این موضوع خواهیم رسید اما در ابتدا ، برای انتخاب یک VPN خوب برای آیفون خود و 3 مورد برتر VPN برای iPhone ، به راهنمای ما توجه کنید..

کدام VPN را برای آیفون خود انتخاب کنید؟ – 3 مورد برتر ما

نیازی به گفتن نیست ، برای انتخاب درست VPN ، ابتدا باید بدانید که در یک VPN به دنبال چه چیزی هستید. چند معیار مهم که در انتخاب 3 مورد برتر ما به آنها توجه ویژه ای داشتیم و احتمالاً برای شما مهم است که در نظر داشته باشید ، می توانید در زیر مشاهده کنید.

 • سرعت: VPN سرعت اتصال به اینترنت شما را تا حدی کاهش می دهد. با این حال ، تفاوت های زیادی در این کاهش سرعت بین ارائه دهندگان مختلف وجود دارد. با بعضی ها به سختی متوجه هر چیزی خواهید شد و با دیگران متوجه تفاوت قابل توجهی می شوید. به همین دلیل هنگام آزمایش VPN های مختلف در iPhone به این مورد توجه کردیم.
 • ایمنی و حفظ حریم خصوصی: برای تعیین میزان ایمنی و حفظ حریم خصوصی ارائه شده توسط یک VPN ، ما به پروتکل های ارائه شده و خط مشی ورود به سیستم VPN پرداختیم. ما همچنین در نظر گرفتیم که آیا VPN دارای پوشش خبری منفی در رابطه با نقض ایمنی یا حریم خصوصی است یا خیر. در آخر ، ما ویژگی های ایمنی ، مانند یک سوئیچ kill را در نظر گرفتیم. 
 • کاربر پسند: از آنجایی که ، بدیهی است ، مردم کمتر تمایل به نصب و استفاده از VPN دارند که کاربری آن دشوار است و کاربرپسند نیست ، ما نیز دوستی کاربر را معیار مهمی دانستیم. این بدان معنی است که ما همچنین به طراحی و نگاه یک رابط VPNs و کیفیت تیم خدمات مشتری آن توجه کرده ایم.
 • سرورها: اگر از VPN برای انسداد سایتها استفاده می کنید ، می خواهید VPN دارای سرورهای مختلف زیادی در کشورهای مختلف باشد. به عنوان مثال ، اگر از سرور VPN در آلمان استفاده می کنید ، نمی توانید به Netflix آمریکایی دسترسی پیدا کنید. همچنین ، هرچه سرور VPN به موقعیت مکانی شما نزدیکتر باشد ، سرعت بیشتری خواهید داشت که می خواهید.
 • ویژگی ها و گزینه های اضافی: البته همه VPN به طور برابر ایجاد نمی شوند. این همچنین به گزینه های اضافی ارائه شده توسط ارائه دهندگان مختلف VPN می رود. در حالی که برخی از VPN ها را می توان راه حلهای حفظ حریم خصوصی “بدون نقص” در نظر گرفت ، سایر ارائه دهندگان از راه خود برای ارائه گزینه های اضافی خارج می شوند. این موارد می تواند از ردیاب ضد تبلیغ تا سرورهای مبهم باشد. ما همچنین به گزینه های اضافی مانند قابلیت جابجایی جغرافیایی و سازگاری Netflix توجه کردیم.
 • هزینه: البته همه دوست دارند پس انداز کمی داشته باشند. به همین دلیل ما نیز اطمینان حاصل کردیم که هزینه و ارزش را در نظر بگیریم.

بر اساس معیارهای فوق ، ما در زیر 3 مورد برتر بهترین VPN برای آیفون را پیدا کردیم.

1. ExpressVPN

ما ExpressVPN را به همه کاربران آیفون توصیه می کنیم ، زیرا این حق بیمه VPN در هنگام ایمنی ، سرعت و دوستی کاربر ، هیچ نقصی ندارد. این VPN از داده های شما محافظت می کند و دارای یک شبکه بزرگ سرور با بیش از 3000 سرور در 94 کشور است. برای بهتر کردن اوضاع ، ExpressVPN به لطف اپلیکیشن عالی که دارد ، بسیار مناسب برای آیفون است. این برنامه به خوبی طراحی و آسان برای حرکت است. ExpressVPN احتمالاً بهترین VPN در حال حاضر است ، که به نظر می رسد بسیار مناسب آیفون است. تنها نکته منفی: این VPN نسبت به بسیاری از رقبای خود کمی گرانتر است. خوشبختانه ، با این وجود ، به لطف 30 روز ضمانت بازگشت پول ، می توانید VPN را بصورت رایگان امتحان کنید.

2. CyberGhost

CyberGhost یک ارائه دهنده عالی VPN با قیمت بسیار مناسب است. سرورهای آن سریع هستند ، امنیت آن به طور حتم به روز است و برنامه بسیار کاربر پسند است. یکی دیگر از مزیت های بزرگ CyberGhost ، تضمین وجه پس انداز 45 روزه آن است. این تضمین بازپرداخت طولانی مدت نسبت به سایر ارائه دهندگان VPN است. به این ترتیب ، می توانید بگویید که یک دوره آزمایشی طولانی تر با CyberGhost داشته اید. تنها منفی که اگر CyberGhost داشته باشد اینست که سرورهای آن مطابق تستهای ما کمی آهسته تر از سرورهای ExpressVPN و سرورهای Surfshark هستند. با این وجود ، CyberGhost هنوز یک انتخاب عالی برای یک VPN خوب در آیفون شما است.

3. گشت و گذار

Surfshark قطعاً یک VPN است که ما به کاربران آیفون و به طور کلی به کاربران VPN توصیه می کنیم. یکی از دلایل این است که با اطمینان می توان بیشترین حق بیمه VPN را در خارج از بازار ارائه داد. این ارزان ترین ارائه دهنده اصلی VPN ، تنها با 1.99 دلار برای اشتراک 2 ساله ، بسیار ارزان است. همچنین سرعت بسیار خوبی را ارائه می دهد و یک برنامه تلفن همراه بسیار آسان و آسان برای حرکت است. امنیت و حفظ حریم خصوصی ارائه شده توسط Surfshark از درجه یک است. Surfshark در بازار VPN نسبتاً جدید است ، زیرا در مدت زمان كوتاهی پیشرفتهای زیادی را نشان داده است. دلیل اصلی بسیاری از مراجعه به این ارائه دهنده ، گرچه قیمت پایین آن و ارزش عالی آن است. Surfshark همچنین 30 روز ضمانت برگشت پول را ارائه می دهد.

رایگان در مقابل برنامه های VPN پرداخت شده برای آیفون

با وجود تعداد زیادی VPN در خارج ، البته برخی از شبکه های خصوصی مجازی رایگان نیز وجود دارند. اگرچه ممکن است در ابتدا عالی به نظر برسد ، بیشتر VPN ها دارای اشکالاتی قابل توجه هستند. به عنوان مثال ، بسیاری از VPN های رایگان محدودیت داده ها ، محدودیت های سرعت و بعضی اوقات محدودیت های سرور را اعمال می کنند. علاوه بر این ، تحقیقات انجام شده است كه نشان می دهد حریم خصوصی و امنیتی كه توسط VPN های رایگان ارائه می شود ، غالباً قابل استفاده نیست.

اگر هنوز دوست دارید ببینید که آیا VPN رایگان برای شما مناسب است ، توصیه می کنیم مقاله ما را در مورد بهترین خدمات رایگان VPN بخوانید. در این مقاله چندین ارائه دهنده رایگان VPN را مورد بحث قرار می دهیم که برخلاف بسیاری از خدمات رایگان VPN ، VPN های بسیار مناسبی هستند. توجه کنید که هنگام ایجاد لیست بهترین بهترین VPN های رایگان ، به سازگاری آیفون توجه خاصی نکرده ایم.

چرا از VPN برای آیفون استفاده می کنید?

اگر از شبکه های عمومی Wi-Fi استفاده می کنید ، همیشه فرصتی وجود دارد که دیگران سعی در سرقت اطلاعات شما داشته باشند. به خصوص در بعضی از مقصد تعطیلات شبکه های عمومی Wi-Fi همیشه امن نیستند. با استفاده از VPN ، می توانید نگه داشتن داده های خود ، مانند ورود به سیستم نامه الکترونیکی یا اطلاعات بانکی آنلاین خود ، برای مجرمان سایبری بسیار سخت تر شوید. همچنین ، یک VPN به شما کمک می کند تا حریم شخصی آنلاین خود را پس بگیرید. همچنین ، با یک VPN می توانید محدودیت های به اصطلاح جغرافیایی را دور بزنید. به عنوان مثال ، یک VPN می تواند به شما کمک کند بدون توجه به جایی که در جهان هستید به نسخه آمریکایی Netflix دسترسی پیدا کنید..

در حال حاضر ، شما احتمالاً می دانید چه VPN می تواند برای شما انجام دهد. با این وجود ، در زیر خلاصه ای از مزایای استفاده از VPN در آیفون خود پیدا خواهید کرد.

دلیل
توضیح
ایمن سازی اتصال به اینترنت شما.برای بسیاری از خوانندگان ما ، این دلیل اصلی استفاده از VPN است. کاربران آیفون همیشه از خطرات شبکه های عمومی Wi-Fi برای آنها آگاه نیستند. از آنجا که ویژگیهای ایمنی یک آیفون ادغام شده معمولاً به معنای عدم نیاز به نرم افزار اضافی ضد ویروس نیست ، کاربران iPhone گاهی اوقات فراموش می کنند که شبکه ها نیز می توانند خطرناک باشند. شبکه های Wi-Fi عمومی می توانند توسط مجرمان سایبری مورد استفاده قرار گیرند تا به داده های شما مانند گذرواژه‌ها ، تصاویر و حتی جزئیات برای بانکداری آنلاین دسترسی پیدا کنند. بنابراین ، مهمترین دلیل برای اکثر کاربران آیفون برای گرفتن VPN ، برقراری ارتباط آنها است.
محافظت از حریم خصوصی آنلاین شمابسیاری از مردم ، کاربران آیفون یا در غیر این صورت ، تا آنجا که زندگی آنلاین آنها می رود ، جاسوسی نمی کنند. از این گذشته ، شرکت ها می توانند از اطلاعات شخصی شما برای ارائه تبلیغات هدفمند و سایر مزاحمت ها استفاده کنند. برای بسیاری ، محافظت از حریم خصوصی آنها فقط ذاتی است. همچنین ، در بعضی از کشورها که از آزادی سیاسی و سیاسی زیادی برخوردار نیستند ، حتی ممکن است بازدید از برخی وب سایتها یا بیان برخی از ایده های آنلاین و بدون استفاده از چیزی خطرناک باشد تا خود را به صورت آنلاین ناشناس تر شوید ، مانند VPN. سرانجام ، بسیاری از افراد از یک VPN برای بارگیری ناشناس استفاده می کنند.
رفع انسداد وب سایت ها و سرویس های جریانیکی دیگر از دلایلی که مردم از VPN استفاده می کنند ، که این روزها محبوبیت بیشتری پیدا می کند ، توانایی VPN برای انسداد زیاد محتویات جغرافیایی محدود است. به عنوان مثال ، یک VPN می تواند به شما در دسترسی به وب سایت های خارجی یا محتوا کمک کند ، که در غیر این صورت مسدود می شود. به عنوان مثال ، می تواند به شما کمک کند با وجود عدم حضور در ایالات متحده ، یا iPlayer BBC ، به نسخه آمریکایی Netflix دسترسی پیدا کنید..

نصب یک برنامه VPN در آیفون

روش های مختلفی برای نصب یک برنامه VPN در آیفون وجود دارد. همچنین ، اکثر ارائه دهندگان VPN این کار را در یک فرآیند آسان و راحت انجام داده اند. با این وجود ، ما یک راهنمای گام به گام کوتاه را در زیر به شما می دهیم که قابل استفاده در مورد بیشتر کاربران آیفون است.

 1. با یک ارائه دهنده VPN مشترک شوید (یکی از آنها را که می دانید یک برنامه آیفون دارد).
 2. برنامه VPN را از فروشگاه برنامه بارگیری کنید.
 3. برنامه را باز کنید و با جزئیات ورود به سیستم وارد شوید.
 4. اگر دوست دارید می توانید تنظیمات VPN را به دلخواه خود تنظیم کنید. به پروتکل ها ، گزینه های ایمنی اضافی و غیره فکر کنید.
 5. در آخر ، اتصال VPN را روشن کنید. هنگامی که اتصال را فشار دهید ، به احتمال زیاد آیفون شما از شما می خواهد پیکربندی اتصالات VPN را تنظیم کنید. به سادگی مراحل را دنبال کنید.

نصب VPN روی آیفون خود به صورت دستی

جدا از نصب یک برنامه اختصاصی ، می توانید یک VPN را نیز به صورت دستی بر روی آی فون خود نصب کنید. برای انجام این کار ، به عکس های زیر نیاز دارید ، همانطور که در تصویر زیر نشان داده شده است.

تصویر پیکربندی VPN را اضافه کنید

پس از ورود به این صفحه ، باید جزئیاتی را که می توانید در وب سایت ارائه دهنده VPN خود پیدا کنید ، پر کنید.

برای رسیدن به این صفحه ، فقط مراحل زیر را دنبال کنید:

 1. اول ، به تنظیمات.
 2. پس از آنجا ، به پایین بروید تا “عمومی“.
 3. اکنون تمام راه را به پایین حرکت دهید و “VPN“.
 4. در آخر ، “پیکربندی VPN را اضافه کنید“.

به این ترتیب می توانید VPN را به صورت دستی روی آیفون خود نصب کنید. با این حال ، توجه داشته باشید که این روش انجام کارها به طرز چشمگیری “کاربرپسند” نیست. از این گذشته ، اگر می خواهید اتصال VPN خود را به هر طریقی ضرب و شتم کنید ، همیشه باید به این صفحه برگردید و مسائل را به صورت دستی تغییر دهید. در حالی که با استفاده از یک برنامه VPN این کار بسیار ساده تر است ، اغلب به صورت خودکار اتفاق می افتد و تعویض سرورها بسیار راحت تر است.

نتیجه گیری: بهترین VPN برای آیفون

به طور خلاصه ، بهترین VPN برای آیفون که در حال حاضر در کتاب ما است ، سه مورد زیر است:

 1. ExpressVPN
 2. CyberGhost
 3. سورفشارک

همه VPN های فوق در iPhone بسیار کار می کنند. پس از همه ، همه آنها دارای برنامه های عالی و کاربرپسند برای آیفون بوده و از نظر سرعت و امنیت بسیار خوب عمل می کنند. علاوه بر این ، ExpressVPN نه تنها یکی از بهترین VPN ها برای آیفون بلکه به نظر ما بهترین VPN به طور کلی است. CyberGhost با قیمت بسیار مناسب قیمت بسیار ارزانی را ارائه می دهد ، در حالی که Surfshark برای یک حق بیمه VPN بسیار مقرون به صرفه است ، به همین دلیل برای اولین بار VPN عالی را برای کاربران آیفون ایجاد می کند. اگر نمی توانید یک VPN را که دوست دارید از بین این سه گزینه پیدا کنید ، می توانید به مرور کلی مفید همه VPN های تست شده ما نیز بپردازید. علاوه بر این ، این دکمه به شما امکان می دهد تا VPN ها را با همه چیز ، از قیمت ، از ویژگی های گرفته تا سازگاری آیفون ، فیلتر کنید. مرور مبارک و ایمن!

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map