بازی با VPN: بهترین گزینه های VPN | VPNoverview

استفاده از VPN در حین بازی شاید بدیهی ترین ترکیب به نظر نرسد. بیشتر گیمرها می ترسند که تاخیر با اتصال VPN اجتناب ناپذیر باشد. اگرچه درست است که خدمات VPN به دلیل تمام اقدامات امنیتی می توانند اتصال شما را کند کنند ، اما ارائه دهندگان VPN وجود دارند که از وقوع این امر جلوگیری می کنند. در زیر می توانید بدانید که اگر می خواهید در هنگام بازی از آن استفاده کنید ، چه ویژگیهای یک VPN مهم است. علاوه بر این ، ما بهترین ارائه دهندگان VPN را برای بازی لیست خواهیم کرد.


در جستجوی VPN برای بازی چه باید کرد

اگر می خواهید از VPN برای بازی استفاده کنید ، چندین عامل وجود دارد که ممکن است بخواهید آنها را در نظر بگیرید. در اینجا مهمترین موارد ذکر شده است.

سرعت

چیزی که اکثر گیمرها در یک VPN بیشترین ارزش را کسب می کنند سرعت و پایداری اتصال است. برای بازی های چند نفره آنلاین اتصال خوب ضروری است. خواهید شنید که گیمرها از پینگ خود شکایت می کنند یا لاف می زنند. پینگ به تأخیر بین مشتری بازیکن و سرور بازی اشاره دارد. این اعداد مربوط به زمان میلی ثانیه (ms) برای مسافرت اطلاعات بین سرورها است. هرچه پینگ پایین تر باشد بازی شما بهتر اجرا خواهد شد. پینگ بالاتر می تواند باعث ایجاد تاخیر شود که می تواند بسیار ناراحت کننده باشد وقتی که شما در میان یک بازی رقابتی آنلاین هستید.

برخی از بازی ها حتی اگر پینگ آنها خیلی زیاد باشد تا عملکرد صحیح در بازی داشته باشد ، یک بازیکن را جدا می کند. به همین دلیل ، ارائه دهندگان VPN زیر به طور عمده در سرعت های بالا و پینگ پایدار خود انتخاب می شوند.

امنیت

هر زمان که به اینترنت دسترسی پیدا کردید ، خطر حمله به شما وجود دارد ، چه به سادگی در اینترنت مرور کنید و چه در یک تیرانداز چند نفره شدید بازی کنید. یک VPN با رمزگذاری تمام داده های شما به صورت ناشناس فعالیت های آنلاین شما از این خطرات محافظت می کند.

در بازی های آنلاین بسیار شدید و رقابتی ، گاهی اوقات اتفاق می افتد که یک تیم مقابل ، بازیکنان دیگر تیم DDoS را DDoS کند. این بدان معناست که آنها ترافیک زیادی را به آدرس IP طرف مقابل خود ارسال می کنند. با یک VPN می توانید در برابر این تاکتیک نامطبوع محافظت کنید.

آزادی

برخی از توسعه دهندگان بازی فقط در یک قسمت از جهان بازی های جدیدی را راه اندازی می کنند ، اغلب برای تست پاسخ و پیدا کردن اشکالات. اگر می خواهید اولین کسی باشید که بازی های جدید را انجام می دهید اما در بخشی از جهان زندگی می کنید که امکان دسترسی اولیه را برای شما فراهم نمی کند ، یک VPN ممکن است راه حل باشد.

علاوه بر این ، برخی از کشورها به دلیل ماهیت خشونت آمیز یا جنسی بازی های خاص خود را ممنوع می کنند. خوشبختانه راهی وجود دارد که بتواند از این سانسور استفاده کند. اگر در یکی از این کشورها هستید اما می خواهید این بازی ها را انجام دهید می توانید با یک VPN از این محدودیت ها دور شوید.

ارائه دهندگان VPN اغلب در تعداد زیادی از کشورها سرور دارند. با اتصال به یک سرور در خارج از کشور خود می توانید از محدودیت هایی که موقعیت جغرافیایی شما را تحمیل می کند ، عبور کنید. انگار که در آن کشور بوده اید به اینترنت دسترسی خواهید داشت. این بدان معناست که محدودیت های جغرافیایی کشور شما دیگر برای شما صدق نمی کند.

برای اطمینان از اینکه سرعت اتصال شما زیاد رنج نمی برد ، می توانید به یک سرور در کشوری نزدیک به خودتان متصل شوید. هرچه سرور دورتر باشد اتصال شما کندتر خواهد بود.

بیشتر ارائه دهندگان VPN از پروتکل های مختلفی برای امنیت آنلاین شما پشتیبانی می کنند. برخی پروتکل ها سریعتر از سایرین هستند. با این حال ، اغلب سریعترین پروتکل ها کمترین امنیت را دارند. در بیشتر رابط های برنامه VPN جابجایی بین پروتکل ها آسان است. کاری که می توانید انجام دهید این است که سریعترین پروتکل را در هر بار شروع بازی روشن کنید.

دوره آزمایشی

بیشتر ارائه دهندگان VPN دارای یک دوره تست یا ضمانت برگشت پول هستند که به شما امکان می دهد خدمات خود را قبل از انجام اشتراک ، آزمایش کنید. ما به شما توصیه می کنیم از این دوره آزمون استفاده خوبی کنید. به خصوص هنگامی که قصد استفاده از VPN خود را هنگام بازی دارید. ما ارائه دهندگان VPN را از هلند آزمایش می کنیم اما اگر در جای دیگری در جهان هستید ، ارائه دهندگان ممکن است بسیار متفاوت عمل کنند. از دوره آزمایشی استفاده کنید تا ببینید چگونه این سرویس در ترکیب با بازی موردعلاقه خود انجام می شود. اگر این کار را انجام دهید ، بهترین فرصت برای پیدا کردن VPN وجود دارد که برای شما مفید باشد.

بهترین ارائه دهنده VPN برای بازی

با استفاده از ملاحظات گفته شده در بالا و آزمایش ارائه دهندگان مختلف ، ما موفق به پیدا کردن یک زن و شوهر از VPN های عالی برای بازی های مناسب هستیم. آیا می خواهید در حالی که بازی های مورد علاقه خود را بدون تاخیر انجام می دهید ، ایمن و ناشناس بمانید آنلاین؟ سعی کنید یکی از VPN های زیر را امتحان کنید.

ExpressVPN

ExpressVPN یکی از بهترین ارائه دهندگان VPN در خارج است. اتصالات آنها سریع و پایدار است و بیش از 2000 سرور در بیش از 90 کشور مختلف دارند. با انتخاب کافی از سرورها ، می توانید سریعترین دستگاه را پیدا کنید و در هنگام بازی یک بازی آنلاین از محافظت از آنها لذت ببرید. آنها کمی گران تر از سایر خدمات VPN هستند اما در عوض شما می توانید بهترین بسته سرعت و امنیت را بدست آورید.

شما می توانید سرویس ExpressVPN را با 30 روز ضمانت پس انداز پول امتحان کنید تا ببینید که چگونه آن را در ترکیب با بازی های موردعلاقه خود دوست دارید.

IPVanish

IPVanish یکی از سریعترین خدمات VPN است و بنابراین مناسب بازی های آنلاین است. آنها تعداد سرورهای خوبی در بیش از 60 کشور جهان دارند تا اطمینان حاصل شود که همیشه می توانید سرور سریع را در نزدیکی خود پیدا کنید.

با حفاظت کامل از آنها ، شما قربانی حملات DDos نخواهید شد و بدون هیچ گونه تاخیری می توانید مخالفان خود را ویران کنید.

این خدمات را با ضمانت 7 روزه پس انداز خود امتحان کنید تا ببینید که چگونه این کار در ترکیب با بازی های مورد علاقه شما انجام می شود.

دسترسی به اینترنت خصوصی (PIA)

دسترسی به اینترنت خصوصی یک ارائه دهنده محبوب VPN است که دارای رمزگذاری عالی و اتصالات سریع و پایدار است. آنها به شما اجازه می دهند بدون توجه به اینکه کاملاً محافظت شده اید از بازی های خود لذت ببرید. واقعاً یک VPN عالی و مقرون به صرفه برای گیمرها است.

قبل از اشتراک با PIA ، بررسی کنید که آیا آنها سرورهایی را در نزدیکی محل زندگی شما ارائه می دهند. در مقایسه با ارائه دهندگان بالا ، آنها در کشورهای کمتری موجود هستند. با این حال ، اگر آنها در سطح کشور شما موجود باشند ، این برای شما مهم نیست.

افکار نهایی

ترکیب بازی و VPN شاید واضح ترین آن نباشد اما در واقع ضروری است. امروزه تعداد زیادی بازی به صورت آنلاین انجام می شود. هر کاری که هنگام اتصال به اینترنت انجام دهید ، در معرض هک شدن و سایر خطرات قرار دارد. خدمات VPN به کندی اتصال شما که باعث ترس بازیکنان می شود شناخته شده است. با این حال ، بسیاری از ارائه دهندگان در حال کار در جهت اتصال سریع و پایدار هستند و می توانند در هنگام بازی ، بدون ایجاد تاخیر مورد استفاده قرار گیرند. اگر می خواهید از VPN خود در حین بازی استفاده کنید ، ExpressVPN ، IPVanish و PIA را توصیه می کنیم. همیشه بهتر است که برای ارائه دهندگان VPN با یک دوره آزمون یا ضمانت پس انداز پول مراجعه کنید ، بنابراین می توانید ببینید که آنها برای مکان و اتصال به اینترنت شما به خوبی کار می کنند.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me