در اینجا نحوه استفاده از VPN با Fire TV Stick خود را بیابید!

Amazon Fire TV Stick تمام خدمات پخش دلخواه شما را در یک مکان ترکیبی می کند. با استفاده از چوب می توانید تلویزیون معمولی خود را به یک تلویزیون هوشمند تبدیل کنید. برای افزایش بیشتر این راحتی می توانید از Fire TV Stick در ترکیب با VPN استفاده کنید. یک VPN اطمینان می دهد که می توانید ناشناس و با خیال راحت جریان دهید و به شما امکان می دهد محتوای مسدود شده جغرافیایی را مشاهده کنید.

چرا از VPN با Amazon TV TV Stick خود استفاده می کنید

خدماتی مانند Amazon Fire TV Stick برای جمع آوری کلیه سرویس های پخش شده در تلویزیون شما ایده آل است. با این حال ، شما باید به یاد داشته باشید که از اینترنت استفاده می کند درست مانند سایر دستگاه های شما. با اینترنت همیشه باید حریم شخصی و ناشناس بودن خود را در نظر بگیریم. با یک VPN می توانید فعالیت آنلاین خود را تضمین کرده و آزادی و ناشناس بودن را بدست آورید.

دور زدن محدودیت های جغرافیایی

احتمالاً مهمترین ویژگی یک VPN برای دوستداران فیلم و موسیقی ، امکان دور زدن مطالب مسدود شده جغرافیایی است. سرویس های جریان مانند Netflix ، HBO و Hulu محدودیت های جغرافیایی را بر روی برخی از مواد قرار داده اند. آنها مجبورند این کار را انجام دهند به دلیل قراردادهایی که با کشورهای توزیع کننده در کشورهای مختلف دارند. بنابراین ممکن است شما نتوانید فیلم خاصی را در کشور خود مشاهده کنید ، در حالی که اگر قصد سفر به ایالات متحده را دارید ، می توانستید آن را تماشا کنید. با استفاده از VPN می توانید موقعیت مکانی مجازی خود را تغییر داده و وانمود کنید که از کشور دیگری به اینترنت دسترسی دارید. به همین دلیل افراد دوست دارند از VPN برای دسترسی به این ماده جغرافیایی مسدود شده استفاده کنند.

ناشناس بودن و امنیت

مهمترین ویژگی یک VPN ، محافظت از پیشنهادات است. نرم افزار VPN تمام ترافیک آنلاین شما را رمزگذاری می کند و اطمینان می دهد که هیچ کس نمی تواند به اطلاعات شخصی شما دسترسی پیدا کند. علاوه بر این ، آدرس IP شما که اثر انگشت فعالیت آنلاین شما است پنهان است. هنگامی که از VPN استفاده می کنید ، آدرس IP سرور VPN را که به آن متصل هستید ، می گیرید. هیچ کس آدرس IP واقعی شما را نمی بیند. بنابراین ، هیچ کس قادر نخواهد بود فعالیت آنلاین خود را به اتصال به اینترنت ، مکان و در نهایت شخص شما پیوند دهد. شما می توانید کاملاً ناشناس باشید. هر آنچه را که می خواستید در مقاله گسترده ما در مورد استفاده از VPN بدانید پیدا کنید.

آنچه را باید در ارائه دهنده VPN جستجو کنید برای Amazon Fire TV Stick

هر ارائه دهنده VPN بسته ای از ویژگی های کمی متفاوت را ارائه می دهد. برخی از ارائه دهندگان متمرکز بر کاربر عمومی اینترنت هستند و برخی دیگر بیشتر روی گیمرهای سخت کار متمرکز هستند. برای فهمیدن آنچه که ارائه دهندگان VPN با استفاده از Amazon Fire TV Stick به خوبی پیش می روند چندین نکته وجود دارد که باید در نظر داشته باشید.


اول از همه سرعت و پایداری اتصال مهم است. وقتی در حال پخش رسانه هستید ، نمی خواهید یک ساعت صبر کنید تا فیلم شما بارگذاری شود. سرعت چیزی است که باید به دنبال آن باشید زیرا برخی از ارائه دهندگان اتصال شما را به دلیل اقدامات امنیتی بالا که مجدداً به اینترنت شما تغییر می دهند ، کند می کنند. خوشبختانه ، بسیاری از ارائه دهندگان هستند که به سختی اتصال شما را کند می کنند. اگر می خواهید از VPN برای جریان زیادی استفاده کنید ، این ارائه دهندگان هستند که باید به دنبال آن باشید.

ثانیا ، اگر از VPN خود برای دور زدن محدودیت های جغرافیایی استفاده می کنید ، به تعداد نسبتاً خوبی از سرورها در کشورهای مختلف نیاز دارید ، بنابراین می توانید بین مکانها جابجا شوید. بنابراین ، تعداد خرابکارها و مکانهای آنها چیزی است که می خواهید هنگام جستجوی VPN به دنبال آن باشید. بیشتر اوقات ، چند کشور مختلف برای ارتباط با آنها کافی خواهد بود تا هر آنچه را که دوست دارید تماشا کنید. با این حال ، این ممکن است که شما به دنبال تماشای تلویزیون از یک کشور خاص باشید. در صورت بروز این مسئله ، عاقلانه است که پیش از این بررسی کنید که آیا ارائه دهنده سرور در آن کشور دارد یا خیر.

سرانجام ، کیفیت بیش از حد ارائه دهنده از اهمیت زیادی برای تجربه جریان شما برخوردار است. کیفیت حفاظت از آنها ، خدمات به مشتری و برنامه ها همه برای دوستی همه جانبه کاربر ارائه دهنده اهمیت دارد. ما همه این ویژگی ها را به طور گسترده آزمایش کردیم ، بنابراین لازم نیست این کار را خودتان انجام دهید.

نکته مهم: در حالی که یک VPN می تواند به شما امکان دسترسی به مواد مسدود شده جغرافیایی را در برخی از سرویس های جریان فراهم کند ، برای شروع کار باید مشترک این سرویس ها شوید..

بهترین ارائه دهنده های VPN برای Amazon Fire TV Stick

با توجه به سرعت ، سرورها و کیفیت بالای ارائه دهندگان می توانیم دو سرویس زیر را برای استفاده در ترکیب با Amazon Fire TV Stick توصیه کنیم..

1. ExpressVPN

ExpressVPN یکی از ارائه دهندگان مورد علاقه ماست که در ترکیب با Amazon Fire TV Stick استفاده می کند. دارای رمزگذاری قوی 256 بیتی و پشتیبانی عالی از مشتری است. برنامه آنها بسیار کاربر پسند و برای Amazon Fire TV Stick است که برای نصب و تنظیمات ایده آل است.

سرعت اتصالات آنها به حدی است که به سختی متوجه تفاوت آن با سرعت عادی خود نخواهید شد. این امر باعث می شود جریان و تماشای فیلم ، سریال و موسیقی بدون تاخیر آسان شود.

با بیش از 1700 سرور در بیش از 90 کشور مختلف ، همیشه می توانید سروری را پیدا کنید که بتواند فیلم های مورد علاقه شما را از حالت انسداد خارج کند..

به دلیل کیفیت عالی ExpressVPN بسیار گرانتر از خدمات معمولی VPN شماست.

2. دسترسی به اینترنت خصوصی

دسترسی به اینترنت خصوصی (PIA) اگر به دنبال یک سرویس مقرون به صرفه تر هستید جایگزین مناسبی است. PIA به دلیل محافظت عالی از حریم خصوصی شما شناخته شده است و هیچ نوع گزارش را حفظ نمی کند.

آنها بیش از 3000 سرور در 25 کشور مختلف دارند که باید برای پاسخگویی به تمام نیازهای جریان شما کافی باشد. سرعت و پایداری اتصال آنها به اندازه کافی خوب است که بدون هیچ گونه تاخیری جریان داشته باشد.

نصب یک VPN برای Your Fire TV Stick

چندین روش مختلف برای نصب VPN در Amazon Fire TV Stick وجود دارد. به راهنمای مفصل ما نگاهی بیندازید که توضیح می دهد چگونه می توانید در مورد آن صحبت کنید. خواهید دید که برخی از برنامه هایی که می توانید مستقیماً روی Fire TV Stick خود نصب کنید وجود دارد. با این حال ، در اکثر موارد ، این امکان پذیر نیست. شما باید VPN را روی روتر خود یا روی روتر مجازی روی رایانه شخصی یا Mac خود نصب کنید. فایده این روش های آخر این است که از تمام دستگاه های منزل شما محافظت می شود. بعد از نصب VPN ، می توانید با Fire TV Stick به صورت آزاد ، ناشناس و ایمن جریان دهید..

تصویر راه اندازی آتش سوزی آمازون

افکار نهایی

ترکیب قابلیت های آمازون آمازون TV TV با ویژگی های یک سرویس VPN راهی عالی برای پخش فیلم و موسیقی به صورت ناشناس است. VPN به شما امکان می دهد هرگونه محدودیت جغرافیایی را دور بزنید و این کار را از طریق یک اتصال رمزگذاری شده انجام دهید. با نگاهی به میزان سرورها و سرعت و پایداری اتصال به شما کمک می کند تا ارائه دهنده مناسب را برای هدف جریان پیدا کنید. ExpressVPN و PIA هر دو گزینه خوبی برای پخش در بی سیم TV Fire Stick شما هستند.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me