نحوه استفاده از VPN با Chromecast در سال 2019 | VPNOverview

Google Chromecast یک پخش کننده رسانه مفید است که به شما امکان می دهد فیلم ها ، سریال ها ، ورزش ها و موسیقی را از دستگاه های خود به تلویزیون منتقل کنید. می توانید با VPN بهترین استفاده را از دانگل Chromecast خود داشته باشید. در این مقاله ، ما در مورد مزایای مختلف استفاده از Chromecast در ترکیب با VPN و نحوه استفاده از آن برای شما خواهیم گفت.


با استفاده از Chromecast می توانید به راحتی رسانه ها را به تلویزیون منتقل کنید. با این حال ، برخی از سرویس های جریان می توانند محدودیت های جغرافیایی را بر روی محتوای خاص تحمیل کنند. برای دسترسی به تمام این مواد محدود می توانید از VPN استفاده کنید. علاوه بر این ، یک VPN اطمینان می دهد که هر کاری که بصورت آنلاین انجام می دهید ، از جمله جریان ، ناشناس و ایمن است. هیچ هکری یا دولتی نباید بتواند درست ببیند ، چه چیزی را پخش می کنی?

بهترین ارائه دهنده های VPN برای Google Chromecast

در VPN برای Google Chromecast چه باید جستجو کنید؟ احتمالاً مهمترین ویژگی سرعت است. پخش فیلم یا موسیقی نیاز به اتصال سریع و پایدار به اینترنت دارد. برخی از ارائه دهندگان VPN به دلیل وجود لایه های مختلف امنیتی ، اتصال شما را کمی کاهش می دهند. اگر به دنبال یک VPN خوب برای جریان هستید ، باید به سرعت جستجو کنید.

بیشتر ارائه دهندگان VPN در بسیاری از کشورها دارای سرور هستند. اگر قصد دارید مکان مجازی خود را با VPN تغییر دهید ، مکان سرورهای آنها بسیار حیاتی است. عملی بودن بسیاری از کشورها عملی است زیرا این شانس را برای یافتن کشوری که جریان شما در آن باشد ، افزایش می دهد.

سرانجام ، کیفیت کلی یک VPN بر تجربه شما با آن در ترکیب با Chromecast شما تأثیر می گذارد. بهترین ارائه دهندگان VPN دارای برنامه های کاربر پسند و خدمات عالی مشتری هستند. همچنین مقاله ما را با بررسی بهترین ارائه دهندگان VPN کلی بخوانید.

با توجه به این ویژگی ها ، ما سه مورد برتر از ارائه دهندگان VPN را ایجاد کردیم تا در ترکیب با Chromecast شما استفاده کنند.

1. ExpressVPN برای Chromecast

ExpressVPN سالها است که یکی از ارائه دهنده های برتر VPN است. آنها بیش از 2000 سرور در بیش از 90 کشور مختلف دارند. این بیش از اندازه کافی است تا همیشه کشور مورد نیاز جریان خاص خود را پیدا کنید.

ExpressVPN بسیار سریع است ، بنابراین پخش فیلم ، سریال و موسیقی نباید مشکلی ایجاد کند.

برنامه های آنها کاربر پسند و واضح است. علاوه بر این ، اگر نمی توانید بفهمید که چگونه کاری را انجام دهید ، خدمات مشتری آنها خوشحال خواهد شد که در هر زمان به شما کمک کند. اطلاعات کامل درباره این ارائه دهنده را در ارزیابی کامل ExpressVPN ما بخوانید.

2. Surfshark برای Chromecast

Surfshark در مدت زمان کوتاهی ثابت کرده است که یک سرویس بسیار معتبر و مقرون به صرفه است. آنها با 180 دلار در ماه و یک شبکه سرور بسیار معتبر با بیش از 1000 سرور مختلف در 61 کشور یکی از بهترین معاملات را در آنجا انجام می دهند. Surfshark همچنین دارای خدمات بسیار خوب مشتری است که به تمام سوالات شما از طریق ایمیل پاسخ خواهد داد ، اگرچه ممکن است یک روز طول بکشد. رمزگذاری و سهولت استفاده آنها نیز فوق العاده است. در کل ، surfshark یک انتخاب عالی برای جریان Chromecast است.

3. CyberGhost برای Chromecast

CyberGhost دارای بیش از 2700 سرور در سراسر جهان است. این پیشنهاد به شما امکان انتخاب کافی را می دهد تا همیشه بتوانید به مواد مسدود شده جغرافیایی دسترسی داشته باشید.

این ارائه دهنده برای تمام جلسات جریان شما سرعت کافی دارد. علاوه بر این ، اگر می خواهید به سرویس های جریان مانند Netflix دسترسی پیدا کنید ، CyberGhost راحت است.

CyberGhost به 7 دستگاه اجازه می دهد تا همزمان تنها با یک اشتراک به اینترنت وصل شوند. همچنین ، آنها بسیار مقرون به صرفه هستند. برای کسب اطلاعات بیشتر گزارش تست ما از CyberGhost را بررسی کنید.

چرا از VPN با Google Chromecast خود استفاده می کنید?

دلایل مختلفی وجود دارد که استفاده از VPN با Google Chromecast شما می تواند مزایایی داشته باشد. از همه مهمتر ، این امکان را به شما می دهد تا محدودیت های جغرافیایی را دور بزنید. همچنین اتصال اینترنتی شما را تضمین می کند و فعالیت های آنلاین شما را ناشناس می کند.

محدودیت های جغرافیایی را با VPN دور بزنید

مهمترین دلیل استفاده مردم از VPN به همراه Chromecast ، دسترسی به مطالب بیشتر است. برخی از محتویات سرویس های جریان مانند Netflix در پشت محدودیت های جغرافیایی پنهان است. این بدان معناست که کشورهایی وجود دارند که محتوای خاصی در دسترس است و سایر موارد در غیر اینصورت. به عنوان مثال ، Netflix US بیش از سه برابر مطالبی را که سرویس پخش در اکثر کشورها دارد ، دارد. توزیع حق و حقوق مربوط به حق چاپ ، مانع از ارائه سرویس های مشابه در سراسر دنیا می شود.

با استفاده از VPN می توانید دسترسی به سرویس جریان خود را گویا در کشور دیگری باشید. ارائه دهندگان VPN در بسیاری از کشورها دارای سرور هستند. وقتی نرم افزار VPN خود را نصب کردید ، در کشور مورد نظر خود به سادگی به سرور وصل می شوید. اگر در فرانسه هستید اما به یک سرور آمریکایی وصل می شوید ، به نظر می رسد که از ایالات متحده به اینترنت دسترسی دارید. اکنون به کلیه محتوای ایالات متحده در سرویس های مختلف پخش خود دسترسی دارید. به سادگی موارد دیگری وجود دارد که با VPN به Chromecast شما ارسال می شود!

Chromecast بسیار کوچک است ، به راحتی می توانید هر مکانی که می خواهید با خود ببرید. اگر در تعطیلات هستید و می خواهید از یک سرویس پخش استفاده کنید که فقط در کشور خود وجود داشته باشد ، می توانید از VPN خود برای اتصال به یک سرور در کشور خود استفاده کنید..

اگر می خواهید درباره تماشای محتوای Netflix US اطلاعات بیشتری کسب کنید ، مقاله ما را در مورد تماشای Netflix با VPN بخوانید.

ایمنی آنلاین با VPN

VPN تمام ترافیک اطلاعات شما را رمزگذاری می کند و اتصال شما به اینترنت را تضمین می کند. به این ترتیب ، هیچ دولت ، هکر ، تبلیغ کننده ، ارائه دهنده خدمات اینترنتی یا شرکتی نمی تواند هر کاری را که انجام می دهید بصورت آنلاین مشاهده کنید. شما ناشناس خواهید بود و اطلاعات شخصی شما ، مانند داده های ورود به سیستم و کلمه عبور ، بی خطر است. ممکن است فکر کنید چیزی برای پنهان کردن ندارید. با این حال ، شرکت ها می توانند از اطلاعاتی که از رفتار جریان شما کسب می کنند استفاده کنند تا شما را برای تبلیغات یا محتواهای خاصی هدف قرار دهند. به این ترتیب ، آنها تصمیم می گیرند آنچه را که می توانید به صورت آنلاین مشاهده کنید و بخشی از آزادی آنلاین خود را از دست خواهید داد. اطلاعات بیشتر در مورد این استفاده از VPN را در مقاله ما در مورد مرور ناشناس بخوانید.

VPN در ترکیب با Kodi

Kodi یک پخش کننده محبوب و منبع باز چندرسانه ای است. این کلیه خدمات جریان دلخواه شما را در یک سرویس جمع می کند ، بنابراین نیازی به جابجایی بین آنها نیست. همانطور که می توانید از خدمات Google Chromecast ، Kodi و VPN تصویر کنید ، برای ترکیب کاملاً مناسب هستند. شما همه چیز را در یک مکان خواهید داشت ، می توانید آن را در تلویزیون خود قرار دهید و VPN محتوا و ارتباط ایمن بیشتری را برای شما فراهم می کند..

VPN رایگان

شما ممکن است بخواهید پول خود را صرف مزایایی نکنید که VPN ارائه کرده است. در این صورت می توانید به مقاله ما در مورد بهترین خدمات رایگان VPN نگاهی بیندازید. با این حال ، اگر قصد استفاده از VPN برای پخش جریانی را دارید ، یک VPN رایگان هیچ فایده ای نخواهد داشت. بیشتر ارائه دهندگان VPN رایگان تعداد داده هایی را که برای استفاده در هر ماه استفاده می کنید ، محدود می کنند. اغلب این میزان داده حتی برای پخش یک فیلم کافی نیست.

علاوه بر این ، آنها سرعت استفاده کنندگان غیرحضوری را محدود می کنند. این بدان معنی است که برای بارگیری یک ویدیو یا آهنگ می تواند سنین طول بکشد. به این واقعیت افزود که شما به احتمال زیاد قادر به دسترسی به سرویسهای جریان مانند Netflix نخواهید بود ، ممکن است بخواهید دوباره در مورد استفاده از VPN رایگان فکر کنید. اگر شما فقط به دنبال گشت ناشناس در اینترنت هستید ، VPN رایگان می تواند همان چیزی باشد که شما می خواهید.

VPN خود را در Chromecast خود نصب کنید

روش های مختلفی وجود دارد که می توانید VPN خود را نصب کنید ، بنابراین در ترکیب با Chromecast شما کار خواهد کرد. شما نمی توانید VPN را مستقیماً در Chromecast نصب کنید اما می توانید آن را در دستگاه هایی که برای ریخته گری به Chromecast استفاده می کنید نصب کنید. اکثر ارائه دهندگان این کار را با یک جادوگر نصب خوب بسیار آسان می کنند.

امن ترین گزینه نصب VPN در روتر شماست تا تمام دستگاه های متصل از طریق آن روتر محافظت شوند. گزینه دوم ایجاد کانون در رایانه شخصی یا Mac است اما این ممکن است باعث کند شدن اتصال شود.

تصویر تنظیم Google Chromecast

نصب و استفاده از Chromecast برای لینوکس

ممکن است برخی از کاربران لینوکس بخواهند جریانهای خود را روی صفحه بزرگتری نیز پخش کنند. برای یافتن VPN مناسب برای لینوکس می توانید در اینجا بخوانید. در هر توزیع متفاوت است ، اما اگر Linux Mint ، Ubuntu یا هر نوع توزیع مبتنی بر debian را اجرا می کنید ، می توانید از MkChromecast یا آخرین نسخه پخش کننده رسانه VLC استفاده کنید (حداقل باید نسخه 3.0 باشد).

می توانید هر دو دستور زیر را بارگیری کنید

  • sudo apt-get نصب mkchromecast
  • sudo apt-get install vlc

پس از باز کردن پرونده ای با VLC ، می توانید در منوی بالای پخش کلیک کنید > رندر > و سپس chromecast را انتخاب کنید.

با MKChromecast باید پایانه را باز نگه دارید و از این دستورات استفاده کنید.

  • mkchromecast –video -i “/path/to/file.mp4”

اگر می خواهید زیرنویس اضافه کنید:

  • mkchromecast –video -i “~ / فیلم ها / مثال.mp4” – زیرنویس ها ~ / فیلم ها / مثال.srt

اگر می خواهید از وب سایت ویدیو بگیرید:

  • mkchromecast -y https://www.youtube.com/watch؟v=NxD_kWK8A5M –video

افکار نهایی

استفاده از VPN به همراه Chromecast شما مزایای بسیاری دارد. این اجازه می دهد تا شما را به دور زدن محدودیت های جغرافیایی و دسترسی به مطالب از سراسر جهان است. علاوه بر این ، اطمینان حاصل می کند که اتصال شما در مقابل درگیری شخص ثالث محافظت می شود و در هنگام پخش ناشناس می شوید.

ExpressVPN ، Surfshark و CyberGhost ارائه دهنده های محکمی هستند که می توانند به شما در دستیابی بیشترین امتیاز با Chromecast خود کمک کنند. همه آنها از نظر سرعت و محل سرور امتیاز خوبی کسب می کنند.

شاید فکر کنید که یک VPN رایگان می خواهید اما اگر می خواهید فیلم ها یا موسیقی را پخش کنید گزینه ای نیست.

نصب VPN برای Chromecast می تواند چالش برانگیز باشد ، اما راهنماهایی وجود دارد که مراحل را به صورت مرحله به مرحله از طریق شما انجام می دهند..

از پخش آزادانه و ناشناس لذت ببرید!

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me