انتخاب بهترین VPN برای دستگاه Android شما ، 3 مورد برتر

اگر صاحب تلفن هوشمند یا رایانه لوحی اندرویدی هستید ، ممکن است بخواهید استفاده از VPN را در نظر بگیرید. VPN به شما امکان می دهد تا ارتباط خود را بهتر از طریق شبکه های Wi-Fi عمومی تضمین کنید و حتی Netflix را از هر کجای دنیا در آن مستقر کنید. به هر دلیلی ، VPN های بسیار زیادی برای اندروید وجود دارد. این می تواند انتخاب صحیح برای یک VPN متناسب با نیازهای شما را دشوار کند. برخی از VPN های Android آهسته هستند ، برخی دیگر سریع اما ناامن هستند و برخی در واقع VPN نیستند بلکه پروکسی هستند. در این مقاله به شما کمک می کنیم تا بهترین وضعیت Android VPN را برای وضعیت خود انتخاب کنید.


در هنگام انتخاب بهترین VPN Android باید به دنبال چه چیزی باشید?

اگر می خواهید ارائه دهنده VPN عالی برای Android باشید ، مطمئن شوید که یک VPN سریع و امن را با مکان های مناسب سرور انتخاب کنید. بسته به آنچه برای شما مهم است ، ممکن است برخی از VPN ها مناسب تر از سایرین باشند. جریان زیادی دارید؟ سپس برای یک VPN سریع بروید. آیا می خواهید داده های شما ایمن بمانند؟ سپس یک VPN امن را انتخاب کنید. آیا می خواهید یک وب سایت خاص را از کشور دیگری مسدود کنید؟ سپس بررسی کنید که آیا VPN مورد نظر شما دارای سرورهایی در آن کشور است یا خیر. علاوه بر این ، اگر VPN دارای برنامه اندرویدی باشد ، البته مفید است.

در هنگام انتخاب یک VPN ، آگاهی از برخی جنبه های مهم VPN ها می تواند مفید باشد. در تعیین 3 بهترین برتر VPN Android ما به جنبه های زیر نگاه کردیم:

 • امنیت و حریم خصوصی: ما عمدتا به سیاست ورود به سیستم و پروتکل های رمزگذاری یک VPN نگاه کردیم. به دلایل حفظ حریم خصوصی مهم است که ارائه دهنده VPN هیچ گونه گزارش را حفظ نکند ، در غیر اینصورت داده های شما هنوز توسط شرکت VPN ذخیره می شود ، چیزی که قطعاً هنگام استفاده از VPN نمی خواهید. پروتکل های رمزگذاری یک VPN اغلب تعیین می کنند که شکستن یک فایل رمزگذاری شده چقدر دشوار است. بیشتر VPN ها از OpenVPN استفاده می کنند ، اما بعضی از آنها وجود ندارند. توصیه می کنیم ارائه دهنده VPN را انتخاب کنید که از OpenVPN استفاده کند.
 • سرعت: سرعت می تواند برای یک VPN بسیار مهم باشد ، به خصوص هنگام پخش ، بارگیری و استفاده روزمره. VPN ها می توانند سرعت شما را کمی کاهش دهند ، اما با برخی از VPN ها حتی متوجه این موضوع نمی شوید ، در حالی که با دیگران قطعاً چنین خواهید کرد. ما فقط VPN هایی را توصیه می کنیم که تا حد ممکن روی سرعت شما تأثیر بگذارند.
 • راحتی در استفاده: برخی از VPN ها به دانش فنی احتیاج دارند ، برخی دیگر این کار را نمی کنند. در انتخاب بهترین ارائه دهندگان VPN Android ، ما روی VPN هایی متمرکز شده ایم که برای همه مناسب است. به عبارت دیگر ، تمام VPN های موجود در 3 مورد برتر ما به راحتی توسط افراد جوان و پیر قابل استفاده است.
 • سرورها: اگر از VPN برای رفع انسداد سایتها استفاده می کنید ، طیف وسیعی از سرورها بسیار مفید هستند. به عنوان مثال ، اگر VPN دارید که فقط سرورهایی در فرانسه دارد ، نمی توانید از آن برای رفع انسداد Netflix استفاده کنید. علاوه بر این ، اگر سرور VPN که از آن استفاده می کنید نزدیک شما باشد ، VPN روی سرعت شما تأثیر می گذارد.
 • ویژگی های اضافی: VPN ها گاهی اوقات گزینه های دیگری را ارائه می دهند تا راحت تر کاربر را گشت و گذار کند یا سریعتر جریان یابد. بعضی اوقات در قالب سوئیچ kill ، گاهی به صورت IP اختصاصی. اگرچه این عامل معمولاً از اهمیت کمتری برخوردار است ، در صورت نیازهای ویژه VPN ، شاید به این نکته توجه کنید.
 • قیمت: علاوه بر کیفیت واقعی خدمات VPN ، خوب است بدانید که آیا اشتراک VPN متناسب با بودجه شما است. احتمال وجود دارد که شما یک VPN خوب را دوست داشته باشید ، اما نمی خواهید هزینه زیادی برای آن بپردازید. به همین دلیل قیمت را به عنوان جنبه ای در 3 مورد برتر خود گنجانده ایم.

بهترین VPN برای Android: 3 مورد برتر ما

براساس معیارهای ذکر شده در بالا ، ما سه ارائه دهنده VPN زیر را انتخاب کردیم که معتقدیم بهترین VPN برای Android در حال حاضر هستند:

1. گشت و گذار

Surfshark یکی از بهترین و با قیمتی ترین VPN هاست. تقریباً از هر جنبه ای این VPN بسیار خوب نمره می دهد. سرورها سریع هستند ، شما در تعداد زیادی از کشورها انتخاب گسترده ای از مکان های سرور دارید ، VPN قابل استفاده است و از این بالا این VPN با کیفیتی که ارائه می شود بسیار ارزان است. همه این بدان معنی است که شما می توانید در دستگاه های اندرویدی خود با قیمتی بسیار پایین و بدون هیچگونه سکسکه ای جریان دهید. این در صورتی مفید است که فیلم یا سریال های زیادی را در تلفن یا رایانه لوحی اندرویدی خود مشاهده می کنید.

2. ExpressVPN

ExpressVPN یک VPN خارق العاده برای اندروید است. VPN بسیار سریع است ، دارای سرورهای زیادی است و نصب و راه اندازی آن در دستگاه های Android بسیار آسان است. برنامه به طور خودکار می بیند که دستگاه شما به چه زبانی تنظیم شده است و خود را متناسب با آن تنظیم می کند. ExpressVPN علاوه بر سرعت بالا ، از رمزگذاری بسیار خوبی نیز برخوردار است. نمی توانید با ExpressVPN اشتباه کنید. در مقایسه با Surfshark می خواهیم بگوییم که ExpressVPN از نظر کیفیت کمی بهتر است ، اما همچنین بسیار گرانتر است. به همین دلیل است ، تا آنجا که ما نگران هستیم ، مقام دوم را در این لیست کسب کرده است.

3. دسترسی به اینترنت خصوصی – PIA

دسترسی به اینترنت خصوصی (PIA) یک گزینه جایگزین عالی برای VPN برای کاربرانی است که به دنبال یک VPN بسیار امن و مبتنی بر حریم خصوصی هستند. PIA بسیار روی امنیت آنلاین متمرکز است و هنوز سرعت بسیار خوبی را حفظ می کند. PIA کمی آهسته تر از ExpressVPN و کمی گران تر از Surfshark است ، اما هنوز هم این VPN انتخاب خوبی برای اندروید است. ما خصوصاً امنیت و رمزگذاری این ارائه دهنده را دوست داریم.

رایگان در مقابل VPN های پرداخت شده برای Android

علاوه بر خدمات VPN با پرداخت هزینه ، می توانید با یک VPN رایگان نیز بروید. اگرچه تعدادی سرویس VPN رایگان خوب وجود دارد ، اما اکثر آنها برای استفاده طولانی مدت مناسب نخواهد بود. بسیاری از خدمات VPN رایگان محدودیت هایی در سرعت ، میزان داده ای که می توانید در هر ماه یا مکان های سرور استفاده کنید. اغلب محدودیت داده حتی به شما امکان تماشای یک فیلم کامل را نمی دهد. VPN های رایگان بدون محدودیت داده یا محدودیت بسیار بالا اغلب کند و ناامن خواهند بود. به همین دلیل معمولاً توصیه می کنیم برای یک VPN پرداخت شده اقدام کنید.

برنامه های رایگان VPN Android که VPN واقعی نیستند

اگر ما در مورد برنامه های رایگان VPN برای Android صحبت می کنیم ، خوب است که به طور خلاصه به پروکسی نیز اشاره کنیم. اینها برنامه هایی هستند که اغلب رایگان هستند و به عنوان VPN تبلیغ می شوند. با این حال ، معمولاً ، این پروکسی هستند: سرویس هایی که آدرس IP شما را تغییر می دهند اما داده های شما را رمزگذاری نمی کنند. نمونه ای از این ها Hola است. این سرویس خود را به عنوان VPN تبلیغ می کند ، اما فقط آدرس IP شما را به یک کاربر دیگر Hola تغییر می دهد. اگر از Hola استفاده کنید ، اتصال شما توسط سایر کاربران Hola نیز استفاده خواهد شد. این بسیار ناامن است زیرا افراد دیگر از اتصال شما استفاده می کنند و می دانند از چه چیزی استفاده می کنند.

چرا VPN برای Android?

هر کس دلایل مختلفی برای استفاده از VPN دارد. شایع ترین دلایل به شرح زیر است:

دلیل
توضیح
امنیتاز آنجا که ترافیک اینترنت شما با یک VPN رمزگذاری شده است ، دیگران فقط نمی توانند به داده های شما دسترسی پیدا کنند. به عنوان مثال ، هکرها ، دولت ها و ارائه دهندگان اینترنت نمی توانند آنچه را که شما بصورت آنلاین انجام می دهید ، مشاهده کنند. این امر به ویژه برای دستگاه های Android بسیار مهم است زیرا اغلب با تلفن های هوشمند یا رایانه لوحی خود به شبکه های Wi-Fi عمومی وصل می شوید.
حریم خصوصیبه لطف یک VPN ، آدرس IP شخصی شما مخفی است و از یکی از سرورهای VPN آدرس IP متفاوتی دریافت می کنید. در نتیجه ، عملکردهای آنلاین شما را نمی توان به دستگاه یا شخصی شما ردیابی کرد. این اغلب در ترکیب با بارگیری تورنت برای جلوگیری از جریمه استفاده می شود. حریم خصوصی و قانونگذاری نیز به همین دلیل است که خبرنگاران ، که در کشورهایی با سانسور زیاد زندگی می کنند ، از VPN برای بیان نظرات خود با استفاده از انجمن های ناشناس استفاده می کنند.
رفع انسدادبرخی سایت ها و خدمات محتوای آنها را بر اساس موقعیت مکانی شما مسدود می کنند. به عنوان مثال ، نتفلیکس نسبت به سایر کشورها در آمریکا پیشنهاد بیشتری از فیلم ها و سریال ها را دارد. با کمک VPN می توانید از این نوع انسداد جغرافیایی برای تماشای فیلم ها و سریال های کشورهای دیگر دور شوید. این همچنین به همین دلیل است که VPN اغلب در چین مورد استفاده قرار می گیرد و سایت هایی مانند YouTube و Facebook متوقف می شوند.

نحوه نصب VPN در Android

روش های مختلفی برای نصب VPN در دستگاه Android وجود دارد. ساده ترین کار احتمالاً از طریق برنامه ای از فروشگاه Play است:

 1. در یک ارائه دهنده VPN مشترک شوید؛
 2. برنامه VPN را بارگیری کنید از فروشگاه بازی؛
 3. برنامه را باز کنید؛
 4. تنظیمات را در صورت لزوم تنظیم کنید.
 5. VPN را روشن کنید (دستگاه Android شما احتمالاً از شما می خواهد پیکربندی اتصالات VPN را تحت “شبکه” تغییر دهید ، اجازه دهید).

به طور خلاصه: بهترین VPN برای Android ، 3 مورد برتر ما

بر اساس معیارهایی که قبلاً به آنها اشاره کردیم ، VPN های زیر را برای Android توصیه می کنیم:

 1. سورفشارک
 2. ExpressVPN
 3. PIA

همه این ارائه دهندگان از نرم افزار عالی اندرویدی برخوردار هستند و از نظر قیمت ، سرعت و امنیت از نظر خوبی نیز دارند. Surfshark مقرون به صرفه ترین حق بیمه VPN است ، ExpressVPN ممکن است کمی بهتر باشد اما همچنین بسیار گرانتر است ، و PIA هنگام امنیت بیشتر اقدام های دیگری را انجام می دهد. اگر هیچ یک از این ارائه دهندگان از شما درخواست تجدیدنظر نکنند ، همیشه می توانید به نمای کلی ما درباره همه VPN های مرور شده نگاهی بیندازید:

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me