3 بهترین VPN ارزان قیمت سال 2020: پس انداز کنید! | VPNoverview

بهترین VPN


VPN به شما کمک می کند با خیال راحت و ناشناس در اینترنت گشت و گذار کنید. VPN ترافیک اینترنت شما را رمزگذاری می کند ، بهتر است آدرس IP خود را ناشناس کنید و به شما کمک می کنند محدودیت های آنلاین جغرافیایی را بدست آورید. همه اینها بسیار مفید هستند ، اما انتخاب بهترین VPN برای شما کار ساده ای نیست. تعداد VPN های موجود در بازار بیشتر از همیشه است و این باعث می شود انتخاب صحیح سخت شود.

هر ارائه دهنده VPN ادعا می کند که بهترین ، سریعترین یا بی خطرترین است. هنوز اختلافات زیادی بین آنها وجود دارد. VPN های رایگان به اندازه کافی خوب هستند اما یک VPN با هزینه معمولاً کار بهتری انجام می دهد. حتی شکاف های قیمتی بسیار بزرگی بین VPN های مختلف پرداخت شده وجود دارد. البته همه ما دوست داریم با ارزانترین قیمت بهترین خدمات VPN را بدست آوریم. اما کدام ارائه دهنده VPN در واقع بهترین پیشنهاد را ارائه می دهد؟ ما به آن توجه کرده ایم و 3 مورد برتر از بهترین خدمات VPN ارزان را ایجاد کرده ایم.

سه سرویس VPN ارزان

بیشتر VPN ها از مشتریان خود ماهانه هزینه می پرسند ، بنابراین می توانند خدمات خود را حفظ و بهبود بخشند. به عنوان مثال پولی که می توانند به گسترش شبکه سرور خود ، بهبود پشتیبانی مشتری یا به روزرسانی سرورهایی که با (Netflix) Netflix کار می کنند ، می روند. تا حدودی به دلیل این پرداخت ماهانه ، VPN های حق بیمه تمایل دارند از کیفیت بهتری نسبت به VPN رایگان برخوردار باشند.

هیچ کس نمی خواهد برای VPN خود هزینه زیادی بپردازد. خوشبختانه ، نیازی نیست. بسیاری از VPN های ارزان قیمت در خارج وجود دارند که با وجود قیمت پایین ، کیفیت عالی ارائه می دهند. این ارائه دهندگان برای متوسط ​​کاربر اینترنت که به دنبال افزایش حریم خصوصی و ایمنی آنلاین خود هستند بدون اینکه هزینه زیادی داشته باشد ایده آل هستند. پس از تحقیق ، دریافتیم که سه ارائه دهنده VPN زیر ارزان ترین کیفیت VPN در بازار در حال حاضر هستند.

RANK و VPN
امتیاز ما
قیمت در ماه
وب سایت VPN-PROVIDER
1. گشت و گذار8.81.99 دلاربه وب سایت Surfshark مراجعه کنید
2. CyberGhost9.52،75 دلاربه وب سایت CyberGhost
3. PureVPN6.81،65 دلاربه وب سایت PureVPN مراجعه کنید

امتیازاتی که به این ارائه دهندگان مختلف داده ایم براساس بررسی های دقیق ما است. اعلام شده “قیمت در هر ماه” ارزانترین قیمتی است که می توانید برای آن مشترک شوید. معمولاً ، این اشتراک ها برای یک سال یا بیشتر است. برای اطلاعات بیشتر در مورد این VPN های ارزان ، می توانید خلاصه های کوتاه آنها را در زیر بخوانید.

سورفشارک

Surfshark یک VPN بسیار کاربر پسند است. آنها به عنوان یک بازیکن نسبتاً جدید در بازار VPN ، سعی در جذب مشتریان جدید با قیمت پایین ، سطح بالای کاربرپسندی و سرعتهای بی عیب و نقص دارند. علاوه بر این ، Surfshark با Netflix کار می کند و به شما امکان می دهد ناشناسانه بارگیری کنید. اگر از ما سؤال کنید ، وقتی بودجه تنگ دارید ، بهترین VPN خارج از کشور است.

به عنوان یک بستر بررسی ، ما چیزی برای شکایت در مورد Surfshark نداریم. ما معتقدیم این ارائه دهنده به سرعت رشد خواهد کرد تا به یکی از بزرگترین ارائه دهندگان VPN در جهان تبدیل شود. بیایید فقط دعا کنیم که قیمت های خود را همان طور که در آنجا حرکت می کنند حفظ کنند!

CyberGhost

CyberGhost یک بار به عنوان یک سرویس VPN رایگان شروع به کار کرد ، اگرچه آنها از آن زمان به یک سیستم پولی تبدیل شده اند. این تغییر منجر به پیشرفت چشمگیر خدمات آنها شده است. CyberGhost سریع است و شبکه سرور گسترده ای دارد. علاوه بر این ، با Netflix آمریکایی همکاری می کند. CyberGhost بسیار امن و مهمتر از همه فوق العاده کاربر پسند است.

VPN CyberGhost بسیار مناسب است. علاوه بر این ، این ارائه دهنده حق بیمه 30 روز ضمانت برگشت پول دارد. اگر می خواهید ارائه دهنده را قبل از اختصاص خود به اشتراک طولانی مدت اختصاص دهید ، این عالی است.

PureVPN

اگر تمام خدمات رایگان را حذف کنید ، PureVPN ممکن است ارزان ترین VPN در این لحظه باشد. این ارائه دهنده یک شبکه سرور بزرگ ارائه می دهد. همچنین دارای سرورهای تخصصی جریان است که می توانید از آنها برای تماشای سرویسهای پخش دلخواه خود استفاده کنید. اشتراک مشترک PureVPN را می توان در حداکثر پنج دستگاه به طور همزمان استفاده کرد. علاوه بر این ، در صورت عدم رضایت شما ، 31 روز ضمانت بازگشت پول خواهید داشت.

دلیل ما برای قرار دادن PureVPN در شماره سه در لیست بهترین VPN های ارزان ما ، تاریخچه آن است. در سال 2017 ، PureVPN گزارش کاربر را به FBI ارائه داد. این ثابت می کند که PureVPN روی کاربران خود گزارش های قابل شناسایی را نگه داشته است. از آن زمان ، بسیاری برای PureVPN تغییر کرده است. در سال 2019 ، PureVPN به ممیزی مستقل ارائه شده است. این ممیزی نشان داد که PureVPN دیگر هیچ مشکلی را در اختیار شما قرار نمی دهد که به شخصی امکان شناسایی یک کاربر خاص و یا فعالیت های آنلاین آنها را می دهد. با توجه به این بهبود خط مشی ورود به سیستم ، تصمیم گرفته ایم PureVPN را در سه بهترین بهترین VPN ارزان ما به هر حال قرار دهیم. این ارزان ترین حق بیمه VPN در خارج است ، که در این مورد خاص ، ما را متقاعد می کند که به این ارائه دهنده مزیت شک را ارائه دهیم.

VPN ارزان: آنچه را که باید جستجو کنید?

قبل از انتخاب مشخص ، مهم است که تصمیم بگیرید که چه چیزی را می خواهید از یک VPN بگیرید. آیا VPN را می خواهید که به شما امکان می دهد تورنت را به سرعت بارگیری یا بارگیری کنید؟ سپس به سریع نیاز خواهید داشت. آیا ترجیح می دهید VPN داشته باشید که همه چیز در مورد افزایش ایمنی باشد؟ یک VPN با سطح قوی رمزگذاری ، خط مشی بدون ورود به سیستم و مشکالت ایمنی را انتخاب نکنید. سرانجام ، شما ممکن است نیاز به یک VPN برای کل خانواده داشته باشید. در این حالت ، شما به خدماتی نیاز دارید که کاربرپسند باشد و در همان زمان قابل استفاده در بسیاری از دستگاه ها باشد.

هر سرویس مناسب و معقول VPN سطح ایمنی ، کاربرپسندی و سرعت را در اختیار شما قرار می دهد. هنوز تفاوت های زیادی بین ارائه دهندگان وجود دارد. ممکن است یکی از VPN بسیار امن تر از دیگری باشد اما سرعت کمتری نیز دارد. برخی از VPN گزینه های زیادی را ارائه می دهند و دانش فنی خود را از کاربران خود می پرسند ، در حالی که برخی دیگر در زیر چشم قرار دارند و کار با آن آسان است. به همین دلیل ایده خوبی است که این احساس را داشته باشید که دوست دارید VPN خود چه ویژگی هایی داشته باشد. بررسی ها را بخوانید و در صورت امکان برخی سرویس های VPN را امتحان کنید. اگر به دنبال یک مرور کلی درباره بهترین VPN های این لحظه هستید ، می توانید به مقاله دیگری از ما نیز نگاهی بیندازید: پنج بهترین VPN همه جانبه.

VPN رایگان یا پرداخت شده?

سپر VPNگذشته از VPN های پرداخت شده ، هرچند ممکن است ارزان باشند ، ممکن است در برخی از VPN های رایگان نیز کار کرده باشید. یک زن و شوهر از VPN رایگان مناسب و معقول در خارج وجود دارد ، همانطور که می توانید در مقاله “5 ارائه دهنده رایگان VPN برتر” مطالعه کنید. با این وجود ، اکثر VPN های رایگان محدودیت های خاصی دارند: حتی بهترین VPN رایگان نیز به دور از ایده آل نیست. آنها غالباً محدودیت سرعت ، محدودیت داده یا شبکه سرور محدود دارند. بنابراین ، اگر می خواهید VPN را امتحان کنید ، VPN رایگان به طور کلی مفید است. با این حال ، استفاده از یک سرویس رایگان به صورت فشرده یا برای مدت زمان طولانی به سرعت ناخوشایند خواهد شد.

تحقیقات ثابت کرده است که بخش بزرگی از VPN های رایگان موجود به صورت آنلاین غیرقابل اعتماد و ناامن است. اگر به امنیت آنلاین خود اهمیت می دهید ، احتمالاً نمی خواهید با این ارائه دهندگان VPN (گاهی جعلی) ارتباطی داشته باشید. همیشه هنگام انتخاب یک VPN رایگان احتیاط کنید. حتماً با بررسی های معتبر مشورت کنید و در صورت امکان ، توصیه می کنیم یک ارائه دهنده حق بیمه ارزان (ارزان) را انتخاب کنید..

افکار نهایی: بهترین VPN ارزان

VPN ارزان برای هر کسی که قصد دارد به طور مرتب از VPN استفاده کند ، گزینه ای عالی است ، اما نمی خواهید پول زیادی برای آن هزینه کنید. به طور کلی ، بهتر است یک VPN ارزان قیمت را از طریق رایگان انتخاب کنید. از آنجا که تعداد زیادی VPN در بازار وجود دارد ، برخی از ارائه دهندگان سعی می کنند با پایین آمدن قیمت های خود به رقابت بپردازند. این برای شما به عنوان یک مشتری راحت است ، زیرا به این معنی است که شما می توانید یک VPN عالی با قیمت پایین تری بدست آورید. از آنجا که هر کس خواسته های مختلفی راجع به VPN خود داشته باشد ، انتخاب یک سرویس VPN دشوار است و ادعا می کند که این بهترین VPN ارزان در جهان است. ما شخصاً Surfshark را انتخاب می کنیم ، اما شما ممکن است موافق نباشید. به همین دلیل ما دوست داریم شما را با این سه VPN عالی ارزان کنار بگذاریم:

RANK و VPN
امتیاز ما
قیمت در ماه
وب سایت VPN-PROVIDER
1. گشت و گذار8.81.99 دلاربه وب سایت Surfshark مراجعه کنید
2. CyberGhost9.52،75 دلاربه وب سایت CyberGhost
3. PureVPN6.81،65 دلاربه وب سایت PureVPN مراجعه کنید
Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me