סקירת VyprVPN (2020): בטוח וקל! | VPNOverview

סקירת VyprVPN (2020) – בטוח וקל לשימוש

VyprVPN הוא מתמודד חזק בקרב VPNs ובבעלות חברת צפרדע הזהב. VyprVPN ממוקם בשוויץ, שם חוקי הפרטיות נוחים מאוד לספק VPN. כדי להבטיח את רמות הבטיחות הטובות ביותר, גולדן צפרדע מפתחת ושולטת ברבים מהשירותים והטכנולוגיות שלה. לדוגמה, הם בנו פרוטוקול VPN משלהם והם בשליטה מוחלטת על רשת השרתים שלהם במקום לשכור שרתים מגורמים חיצוניים. זה הופך את VyprVPN לאחת מספקיות ה- VPN הבטוחות ביותר בשוק. למרבה הצער, המהירות של השרתים שלהם אינה טובה כפי שהם מתברר להיות, לפחות מניסיוננו. רוצה ללמוד עוד על VyprVPN והמחשבות שלנו על השירות שלהם? אנו נבדוק ספק זה בפירוט, אז המשך לקרוא!


מפרט VyprVPN

 • חיבורים סימולטניים: 3-5
 • טורנטים: +
 • נטפליקס: +
 • מערכות הפעלה: חלונות, מק, iOS, אנדרואיד
 • פרוטוקולן: OpenVPN, L2TP / IPsec, PPTP, זיקית
 • מדיניות רישום: אין יומנים
 • שרתים: 700+ שרתים ב- 70+ מדינות
 • מחיר: החל מ- 2,50 דולר לחודש
 • ערבות להחזר כספי: 30 ימים

מהירות – כמה מהר VyprVPN?

כדי ש- VPN יתפקד היטב, הוא זקוק למהירויות עבודה הגונות. אחרי הכל, אינך רוצה לחכות חצי שעה לפני שתוכל לצפות בסרטון YouTube פשוט. VPNs רבים מאטים את חיבור האינטרנט שלך. זה נובע מאופיו של VPN: השירות מעביר את תנועת הנתונים שלך דרך שרת אחר, וזה עולה זמן. עם זאת, VPN יכול גם להגדיל את מהירות האינטרנט שלך: אם ספק האינטרנט שלך מצמצם ידנית את רוחב הפס שלך, VPN עוזר לך לעקוף את המגבלות הללו. אז איך VyprVPN עושה מבחינת המהירות? בדקנו את זה.

תוצאות בדיקת מהירות VyprVPN

ראשית, בדקנו את ההשפעה שיש ל- VyprVPN על חיבור האינטרנט שלנו. עשינו זאת באמצעות בדיקות מהירות המסופקות על ידי speedtest.net. חקרנו את מהירויות הפינג, ההורדה וההעלאה של רבים משרתי VyprVPN. הבדיקות הללו נערכו כולן מהולנד.

מהירות ללא VPN (Speedtest.net):

מבחן ריק מהירות VyprVPN

התמונה למעלה מציגה את תוצאות בדיקת המהירות של חיבור האינטרנט הרגיל שלנו, ללא שימוש ב- VPN. אנו משתמשים במבחן זה כמבחן ריק כדי להשוות תוצאות אחרות אליו.

מהירות עם שרת VyprVPN מקומי (Speedtest.net):

VyprVPN מהירות שרת מקומי

אלה תוצאות בדיקת המהירות בעת שימוש בשרת VyprVPN המקומי המהיר ביותר הקיים. כפי שאתה יכול לראות, התוצאות אינן שונות מהבדיקה הריקה שלנו. למען האמת, הפינג שלנו צנח, כלומר זמן התגובה של החיבור שלנו מעט טוב יותר עם שרת VyprVPN זה מבלי. גם מהירויות ההורדה וההעלאה שלנו ירדו מעט, אך לא באופן דרמטי. אלה תוצאות טובות מאוד עבור כל שרת VPN.

מהירות עם שרת ארה”ב (Speedtest.net):

VyprVPN שרת מהיר ביותר בארה

אלה תוצאות בדיקת המהירות של שרת VyprVPN האמריקאי המהיר ביותר שזמין ברגע הבדיקה. זה בסופו של דבר שרת בניו יורק. מתוצאות אלה ניתן להסיק כי מהירות האינטרנט שלנו ירדה די דרמטית. הפינג שלנו עלה בצורה דרסטית. מהירות ההורדה ירדה לפחות מ- 5 מגהביט לשנייה, המהווה ירידה של מעל 80%. גם מהירות ההעלאה שלנו ירדה ל -10 מגה-ביט לשנייה. במילים אחרות, השרתים האמריקאים של VyprVPN האטו את מהירות האינטרנט שלנו (בהולנד) באופן משמעותי.

מהירות במהלך שימוש יומיומי

בדיקות מהירות נותנות אינדיקציה למהירות החיבור שלך במספרים. כדי לקבל מושג לגבי הביצועים בפועל, בדקנו את VyprVPN גם במהלך הפעילות היומית שלנו. הממצאים שלנו, בסך הכל, די חיוביים: הקשר חווה לפעמים פיגור כלשהו, ​​אך לרוב לא הפריע לנו. הגלישה, הזרמת, נטפליקס וצפייה בסרטונים ביוטיוב הכל עברו בצורה חלקה. לעיתים, העמודים לקחו מעט זמן לטעינה, אך עיכוב זה לא הספיק בכדי ליצור בעיות או מטרד אמיתי.

נתקלנו בבעיות חמורות יותר במהלך המשחק וההורדה. במהלך המשחק, המשחק עצמו שיחק יחסית יחסית, למרות שלעתים העמסה לקחה זמן רב יותר. זה יכול להיות חסרון גדול במהלך משחקי מרובי משתתפים ברשת. גם הורדת טורנטים לקחה זמן רב באופן מפתיע. נאלצנו לחכות להורדה שלנו בערך פי שניים מהרגיל.

יתרון אחד של VyprVPN הוא בכך שהוא מראה אוטומטית את המהירות החיה של כל שרת ברשת שלו אם הייתם בוחרים בו. לכן, קל מאוד לבחור את השרת הטוב והמהיר ביותר. מלבד זה, אתה יכול פשוט ללחוץ על ‘השרת המהיר ביותר’ כדי להיות מחובר אוטומטית לשרת המהיר ביותר באותו הרגע.

מהירות המסקנה VyprVPN

 • השרתים המקומיים של VyprVPN הם מהירים מאוד ובקושי משפיעים על החיבור שלנו.
 • השרתים האמריקנים גרמו לעיכוב חמור בחיבור האינטרנט שלנו.
 • הגלישה, הסטרימינג והצפייה בנטפליקס ויוטיוב הכל עברו די בצורה חלקה.
 • סבלנו מקצת פיגור בזמן המשחק וההורדה.

בטיחות – כמה מאובטח VyprVPN?

אחד ההיבטים החשובים ביותר של כל VPN הוא הבטיחות שלו. אחרי הכל, אנשים רבים מחליטים להשיג VPN מכיוון שהם רוצים להגן על הנתונים שלהם. לכן חשוב לבדוק עד כמה VPN ספציפי, כמו VyprVPN, מגן על המידע והתעבורה המקוונים שלך. זו הסיבה שקטע זה יתמקד בפרוטוקולים בהם משתמש VyprVPN, מדיניות הרישום שלהם, מתג ההריגה שלהם, והמידע האישי שהם צריכים מכם להגדרת חשבון..

פרוטוקולים

VyprVPN מציע ארבעה פרוטוקולים שונים. אלה OpenVPN, L2TP / IPsec, PPTP וזיקית. OpenVPN הוא פרוטוקול חזק מאוד שאנחנו תמיד ממליצים עליו. זיקית היא פורמט הצפנת VPN שפותח על ידי צפרדע גולדן. הפרוטוקול מבוסס על OpenVPN, אך מצפין גם מטא נתונים. לפיכך, ניתן לעקוף DPIs (Deep Packet Inspections) של תנועת VPN על ידי ממשלות ושירותי סטרימינג מקוונים כמו Netflix. צדדים שלישיים אינם יכולים עוד לאתר זאת כאשר אתה משתמש ב- VPN, כך שהם גם לא יכולים לחסום את השימוש שלך ב- VPN. זה הופך את זיקית לפרוטוקול בטוח ונוח. עם זאת, זיקית זמינה רק לחברי VyprVPN עם מנוי פרמיום.

כריתת עצים ופרטיות

VyprVPN הוא שירות VPN ביומן אפס. המשמעות היא שהם לא ישמרו נתונים כלשהם על השימוש שלך. מדיניות הרישום של VyprVPN נבדקה באופן עצמאי על ידי חברה בשם לויתן. מביקורת זו הראה כי VyprVPN לא שומר יומני זיהוי ללא אישור משתמש. צפרדע גולדן מציינת במפורש במדיניות הפרטיות שלהם כי הם לא רושמים אף:

 • כתובות IP אמיתיות (מקומיות)
 • כתובות IP שהוקצו למשתמשים
 • זמני חיבור
 • תנועת נתונים / תוכן של תקשורת מקוונת של משתמשים
 • בקשות DNS

יתר על כן, החברה היא ניטרלית ברשת, כלומר היא לא מפלה לרעה מכשירים, פרוטוקולים או אפליקציות. הם גם מבטיחים לא להצער את מהירות האינטרנט שלך.

VyprVPN עשוי לבקש מכם לשתף נתונים אישיים, כולל שמכם, כתובת הדוא”ל, מספר הטלפון, פרטי התשלום והכתובת שלך. זה בעיקר כדי להציע תמיכה ולהתעדכן בחדשות האחרונות. איסוף מידע אישי מתרחש תמיד באמצעות טפסים, כאשר זה תלוי בך אם אתה רוצה לשתף מידע מסוים או לא.

בעבר VyprVPN שמרה יומנים על המשתמשים שלהם, דבר שנקבע בבירור בתנאים וההגבלות שלהם. זה מראה שהם היו שקופים. עם זאת, כעת יש להם מדיניות קפדנית ללא כריתת עצים. מאז הקמת מדיניות חדשה זו, נראה שהם דבקו בזה. במילים אחרות: אין כמעט שום סיבה לחשוש ש- VyprVPN עשוי לרשום את הנתונים שלך מאחורי הגב שלך.

VyprVPN מחזיקה גם ברשת שרתים משלה, כולל שרתי DNS שלה. לכן הם יכולים להבטיח בטיחות ופרטיות מיטביים. אין צדדים שלישיים מעורבים בשירותיהם, מה שאומר שהסיכויים לדליפת DNS הם קלושים מאוד. בדרך זו, VyprVPN מסוגלת להבטיח יותר אנונימיות מקוונת.

מתג כיבוי

הרוג כבהל- VyprVPN יש גם מתג להרוג משלה. אתה יכול להפעיל אותו על ידי מעבר להגדרות של תוכנת VyprVPN שלך. לחץ על הכפתור, ומתג ההרג יהפוך. לחץ עליו פעם נוספת כדי לכבות אותה. תצורות נוספות למתג ההריגה שלך אפשריות גם הן: אתה יכול להחליט אם אתה רוצה רק להפעיל את מתג ההרג כאשר היישום פועל, או אם אתה רוצה שהוא יעבוד בכל עת. אם תבחר את הראשון, תוכל לגלוש ללא VPN ברגע שתסגור את התוכנה. האחרון יבטיח שלעולם לא תעז להגן על מקוון ללא הגנה.

איזה מידע צריך VyprVPN?

בעת יצירת חשבון VyprVPN, עליך לספק לשירות מידע אישי. תתבקש למסור את שם פרטי ושם משפחה, כתובת דוא”ל וסיסמא עבור חשבונך. יתר על כן, תצטרך לשתף את פרטי התשלום שלך. אתה יכול להשתמש בכתובת דוא”ל אנונימית, כמו גם לתת להם שם אחר, אך תמיד תצטרך לשלם עבור השירות בצורה שתאפשר לך לזהות אותה. לכן אינך יכול להשתמש ב- VyprVPN באופן אנונימי לחלוטין.

סיכום בטיחות VyprVPN

 • VyprVPN עובד עם OpenVPN, L2TP / IPsec, PPTP וזיקית (פרוטוקול צפרדע זהב).
 • גולדן צפרדע היא הבעלים של כל השרתים ברשת שלהם.
 • לשירות VPN זה יש מדיניות יומן אפס שנבדקה באופן עצמאי.
 • ל- VyprVPN מתג להרוג.
 • יהיה עליך לשתף פרטי שם משפחה, שם דוא”ל, סיסמא ופרטי בנקאות כדי ליצור חשבון VyprVPN.

שימושיות – עד כמה VyprVPN ידידותי למשתמש?

מלבד הבטיחות והמהירות של VPN, גם ידידותיות למשתמש שלה חשובה להפליא. ללא תוכנה מעשית, אפילו ה- VPN המאובטח ביותר בעולם עדיין לא יהיה אפשרי עבור הלקוחות להשתמש בהם. לפיכך, פרק זה יחקר באופן ספציפי את השימושיות של VyprVPN.

אתר VyprVPN

האתר של VyprVPN הוא צבעוני וקל לניווט. בדף הבית יש כרזה ברורה שתשלח אותך ישירות לדף ההזמנה. בתפריט העליון תוכלו למצוא מידע נוסף על VPN תחת “מדוע להשתמש ב- VPN?“וכן תיאורים של כל התכונות VyprVPN הרבות תחת”תכונות“. יתר על כן, תוכל להוריד את התוכנה למערכות הפעלה שונות תחת “אפליקציות VPN“.

האתר כולו מובנה בבירור. עם זאת, אתה מקבל מעט יחסית מידע ברוב העמודים, מכיוון שתמונות רבות מהשטח מרוכזות. לעתים קרובות תועבר לשאלות הנפוצות אם אתה באמת רוצה ללמוד על VPN או על אפשרויות VyprVPN.

אתר הבית של VyprVPN

בסך הכל, אתר VyprVPN מובנה היטב, למרות שלא יתכן שיש מידע רב ככל שמשתמשים רוצים לראות.

התקנת VyprVPN

תהליך ההתקנה של VyprVPN קל מאוד. על ידי לחיצה “אפליקציות VPN“בחלק העליון של האתר תמצא מיד את עצמך בדף הנכון.

התקנת VyprVPN

הורדנו את התוכנה במחשב Windows. אם אתה רוצה להתקין אותו בעצמך, אתה פשוט יכול לבצע את הצעדים הבאים:

 1. לחץ על הלוגו של מערכת ההפעלה שלך בקטע “אפליקציות VPN” עמוד.
 2. לחץ על הכחול “הורדכפתור. ההורדה שלך תתחיל אוטומטית.
 3. פתח את הקובץ שהורד ובצע את הצעדים במסך ההתקנה.
  מסך הגדרת VyprVPN
 4. בסיום ההתקנה, לחץ על “הבא” ואז “סיים“.
 5. תוכנת VyprVPN תיפתח אוטומטית. התחבר ותוכל להתחיל מייד.

המראה של VyprVPN וקלות השימוש

תוכנת VyprVPN

לתוכנת VyprVPN יש מראה אופייני מאוד. זה מזכיר לנו תוכנה של למשל ExpressVPN. אתה יכול לראות מייד את השרת שנבחר, עם ‘גדול’התחבר‘מתחת. על ידי לחיצה על מיקום השרת (או על ‘שרתיםבתחתית) תראה את רשימת השרתים המלאה. אתה יכול גם לבחור להתחבר לשרת המהיר ביותר הזמין באופן אוטומטי על ידי לחיצה על “השרת המהיר ביותר“. ברגע שאתה מחובר, הרקע של הלקוח הופך מאפור לסגול, ומעניק לו מראה ייחודי יותר.

הכרטיסייה ‘התאמה אישית‘תחשוף אפשרויות להתאמה אישית יותר. החלט אם ברצונך להפעיל הגנת Wi-Fi או את מתג ה- kill, באיזה פרוטוקול אתה משתמש והאם תוכנת VyprVPN תפעל יחד עם המחשב שלך. אתה יכול גם להתאים את העדפות ה- DNS ואת אפשרויות מתאם TAP.

יתר על כן, על ידי לחיצה על שלוש השורות בפינה השמאלית העליונה, תוכל לראות את פרטי החשבון והתוכנה שלך, לבקש עזרה או לפנות לבלוג..

בסך הכל, התוכנה של VyprVPN קלה מאוד לשימוש. ללקוחות לא מוצגת בלגן של אפשרויות, אך הם עדיין מסוגלים להגדיר לעצמם הרבה פונקציות. זה מייצר אפליקציה נחמדה ויעילה.

תמחור ואמצעי תשלום

כמו אצל ספקי VPN רבים אחרים, מחיר VyprVPN תלוי באורך המנוי שלך. האם אתה שוקל לבחור מנוי שנתי? ואז, בממוצע, תשלם מחיר נמוך יותר לחודש מאשר אם היית בוחר מנוי חודשי. להלן תמצאו את המנויים ש- VyprVPN מציע כעת.

מנויים שוטפים ל- VyprVPN

כפי שאתה יכול לראות, המנוי הזול ביותר של VyprVPN הוא התוכנית לשנתיים שלה, ומחירך רק $ 2.50 לחודש (מחויב כ- $ 60 כל שנתיים). כל התוכניות שלעיל כוללות את השימוש במנוי שלך על חמישה מכשירים לכל היותר ואת השימוש בפרוטוקול הזיקית עצמו של VyprVPN..

VyprVPN מציע גם מנוי עסקי. גרסה זו של התוכנה מכוונת במיוחד לעסקים ולעובדיהם. אתה יכול לנסות גרסה זו בחינם באמצעות תקופת הניסיון שלהם. לאחר מכן המינוי העסקי הרגיל עולה 229 דולר לשנה, בעוד שחבילת VyprVPN for Business Cloud שלהם (הכוללת VyprVPN Cloud, כתובת IP ייעודית ושרת ייעודי) היא 349 דולר לשנה.

VyprVPN מאפשר כמה אמצעי תשלום שונים:

 • כרטיס אשראי
 • PayPal
 • UnionPay

למרבה הצער, אף אחת משיטות אלה לא תאפשר לך להישאר אנונימית לחלוטין, כלומר תמיד עליך לשתף כמה פרטים אישיים ופרטי תשלום עם VyprVPN.

שירות לקוחות

ניתן להגיע לתמיכה של לקוחות VyprVPN בדרכים שונות. ראשית, אתה יכול ליצור קשר עם ‘בוט הצפרדע הזהב’ באתר שלהם. פשוט לחץ על כפתור הצ’אט החי בפינה השמאלית התחתונה. אם הבוט לא יכול לענות על שאלתך, הוא יביא אותך בקשר לתמיכה ‘אמיתית’.

הצ’אט החי של VyprVPN מאפשר לך ליצור קשר עם עובדים המנסים לענות על השאלה או השאילתה שלך. במידת האפשר, הם שולחים לך קישור למאמר באתר שלהם המכיל מידע נוסף. צ’אט חי זה מהיר וקל. לאחר שתבקש הפעלת צ’אט חי (שכולל מתן שמך ודוא”ל), אתה תדבר עם חבר בצוות התמיכה תוך זמן קצר.

מלבד הצ’אט, אתה יכול לפתוח כרטיס בתמיכת הלקוחות. זה מאפשר לך לתאר את הבעיות שאתה נתקל בהודעה, ואז אתה יכול לשלוח למחלקה הנכונה דרך אתר VyprVPN. כדי לשלוח שאלה, לחץ על ‘תמיכהבראש דף הבית ואז ‘להגיש בקשה‘. בחר בקטגוריה המתאימה ביותר לשאילתה שלך. מלא את הדוא”ל שלך ואת שורת הנושא והנח את שאלתך. אם תרצה, תוכל למלא את מערכת ההפעלה שלך ולהוסיף קבצים מצורפים כדי להמחיש טוב יותר את הבעיה שלך. תקבל תשובה בדוא”ל תוך מספר ימי עבודה.

שימושיות מסקנה VyprVPN

 • האתר של VyprVPN וגם התוכנה שלהם ברורים וידידותיים למשתמש.
 • התקנת VyprVPN היא מהירה וקלה.
 • VyprVPN מציע תוכנית חודשית, שנתית ושנתית.
 • לא ניתן לשלם עבור המנוי שלך ל- VyprVPN באופן אנונימי.
 • ניתן ליצור קשר עם התמיכה של VyprVPN דרך בוט, צ’אט חי ומערכת כרטוס שעובדת באמצעות דואר אלקטרוני.

רשת שרת VyprVPN

רשת שרת של VPN חשובה להפליא. עם רשת גדולה ורחבה, תוכל לבטל את החסימה של חלקים נוספים באינטרנט. אחרי הכל, תוכלו לבחור מבין אינספור מיקומים בעולם, המעניקים לכם חופש מקוון יותר. מצד שני, כתובת IP ייעודית עשויה להעניק לך יותר וודאות ועקביות מאשר IP דינמי. רוב הסיכויים שכתובת ה- IP שאתה משתמש בה מופיעה ברשימה השחורה הרבה יותר רזה.

פרק זה יתמקד ברשת השרתים של VyprVPN ובאפשרות לבקש כתובת IP ייעודית.

מספר השרתים והמיקומים

ל- VyprVPN יש יותר מ -700 שרתים ביותר מ- 70 מיקומים. יתר על כן, יש להם מספר כתובות IP לשרת, מה שהופך את מספר כתובות ה- IP שבשליטת VyprVPN ליותר מ 200.000. ישנם שרתים בצפון אמריקה, מרכז אמריקה, דרום אמריקה, אוקיאניה, אפריקה, אירופה, אסיה והמזרח התיכון. נוסף על כך, שרתים ומיקומים חדשים מתווספים ללא הרף לרשת. תוכלו למצוא את כל מיקומי השרת הזמינים כרגע ברשימה שלהלן:

רשת שרת VyprVPN

יתר על כן, VyprVPN שולט ברשת השרתים שלה. אין מעורבות של צדדים שלישיים המשכירים שרתים. זה מגביר את בטיחות השרתים ויכול אפילו, באופן תיאורטי, לגרום למהירות יציבה וגבוהה יותר.

כתובת IP ייעודית

VyprVPN מאפשר לך לעבוד עם כתובת IP ייעודית. פירוש הדבר שתהיה לך כתובת IP קבועה אחת השונה מה- IP המקומי שלך. בדרך זו, לא תצטרך לאמת את זהותך בכל פעם שאתה משתמש ב- VPN ולנסות להתחבר, למשל, לדוא”ל שלך. החיסרון העיקרי של כתובת IP ייעודית הוא בכך שהיא מקלה על צדדים שלישיים לעקוב אחר ההתנהגות המקוונת שלך, גם אם הם לא ממש יכולים להבין מי או איפה אתה.

אפשרות ה- IP הייעודית של VyprVPN זמינה רק כחלק ממנוי ה- Premium. זה כלול ב- VyprVPN Cloud, שהוא שירות נוסף שמציע בטיחות מוגברת כשאתה משתמש בשרתי ענן ציבוריים או אישיים..

רשת שרת המסקנה VyprVPN

 • ל- VyprVPN יש 700+ שרתים ב -70 מיקומי שרת.
 • ניתן להשתמש בכתובת IP ייעודית רק כאשר יש לך מנוי Premium VyprVPN.

האפשרויות של VyprVPN

VPNs רבים עושים יותר מאשר להגביר את הבטיחות והפרטיות שלך באינטרנט. VPN יכול לזכות במהירות בפופולריות אם הוא עובד בהצלחה עם נטפליקס, למשל. היכולת להוריד בבטחה חשובה גם למשתמשים רבים. קטע זה יספר לכם את כל האפשרויות השונות שיש ל- VyprVPN להציע.

VyprVPN ו- Netflix

VyprVPN מנסה באופן פעיל לשמור על נגישות נטפליקס עם השרתים שלה. למרבה הצער, זה לא עובד עבור כל השרתים. כתוצאה מכך, לא תוכל לבחור רק כל מיקום שרת כדי לגשת לתוכן Netflix של אותה מדינה. עם זאת, VyprVPN אכן עובד עם נטפליקס האמריקאית, כמו גם עם הגרסאות הבריטיות, הקנדיות והגרמניות של האתר. פשוט בחר שרת באחת מארבע המדינות וגלוש לדף הבית של נטפליקס. היכנס, ותיהיה לך גישה מיידית לכל הסדרות והסרטים המוצעים במדינה שבחרת.

VyprVPN לא רק מאפשר לך להזרים את נטפליקס, אלא גם עובד עם כל מיני שירותי סטרימינג אחרים כמו אמזון פריים, HBO GO והולו. בדיוק כמו שקורה בנטפליקס, רק שרתי VyprVPN ספציפיים עובדים עם שירותים אלה. שרתים אלה הם אלה בארצות הברית, בריטניה, קנדה וגרמניה.

מדינה
שירותי סטרימינג זמינים עם VyprVPN
ארצות הבריתNetflix, Amazon Prime Now, HBO Go / Now, MLB.tv, WatchESPN ו- ESPN +, YouTube, Spotify, Crunchyroll, DAZN, NFL Gamepass ו- Hulu
הממלכה המאוחדתNetflix UK, Amazon Prime Now UK, TVPlayer, Channel 4/5, Eurosport, ITV, NFL Gamepass, Sky GO, Sky Sports UK and Hulu
קנדהנטפליקס קנדה, DAZN, NHL.TV, MuchTV, CBC והולו
גרמניהNetflix גרמניה, DAZN, Eurosport, RTL, Sky Go Germany, ARD, ZDF, Pro 7 ו- Amazon Prime Germany.

VyprVPN וטורנטים

מלבד הזרמת, אתה יכול גם להוריד בבטחה טורנטים עם VyprVPN. VyprVPN תומך ברשתות P2P, ומאפשר לך להישאר בעילום שם גם בזמן ההורדה. למרבה הצער, ההורדה לקחה זמן רב במהלך הבדיקות שלנו. מהירויות ההורדה היו נמוכות מכפי שהיינו רגילים. לקח לנו זמן פעמיים להוריד קובץ.

חומת אש של NAT

תוכנת VyprVPN שלך כוללת את חומת האש של NAT. זוהי שכבת הגנה נוספת לחיבור האינטרנט שלך. תנועת נתונים נכנסת נחסמת אוטומטית אם היא לא התבקשה ישירות על ידי המשתמש. אם יש לך VyprVPN, תוכל מיד להשתמש בהגנה זו.

VyprVPN יכול לעזור לך להבטיח שאף גורם חיצוני לא נשלח למחשב שלך נתונים זדוניים. חומת האש של NAT היא קו הגנה נוסף עבור חומת האש של המחשב שלך. זה שימושי במיוחד כאשר אתה משתמש לעתים קרובות בנקודות חמות Wi-Fi ציבוריות.

אפשרויות מסקנות VyprVPN

 • VyprVPN מסוגל לבטל את החסימה של מספר שירותי סטרימינג (כולל נטפליקס) עם השרתים האמריקאים, הקנדיים, הגרמנים והבריטים שלהם..
 • אתה יכול להשתמש ב- VyprVPN כדי להוריד בטורנטים בבטחה, למרות שמהירות ההורדה אינה אופטימאלית.
 • ל- VyprVPN יש חומת אש NAT המגנה על תנועת הנתונים שלך.

מסקנה – הניסיון שלנו עם VyprVPN

בסך הכל, VyprVPN הוא ספק VPN הגון מאוד שהרוויח הרבה מהאמון שאיבדו בגלל מדיניות הרישום הראשונית שלהם: הם נהגו לרשום נתונים אישיים, אך כבר לא עושים זאת. כעת הם יכולים להבטיח את מדיניות הרישום שלהם ללא ביקורת עצמאית. זו הסיבה שאנחנו מרגישים מספיק בטוחים בכדי לומר ש- VyprVPN כבר לא מאחסן מידע מזהה אודות המשתמשים שלהם. יש להם גם רשת שרתים בגודל הגון, שנמצאת בשליטתם לחלוטין. יתר על כן, הטכנולוגיה הזיקית שלהם מייצרת תכונה ייחודית המראה כי VyprVPN באמת שואפת להגן על הלקוחות שלהם ככל האפשר. לבסוף, VyprVPN עובד עם נטפליקס ומוריד גם טורנטים.

למרבה הצער, שרתי VyprVPN לא התבררו כמהירים כמובטח. חווינו קצת פיגור במהלך המשחק וההורדה. אפילו עברנו עיכובים מדי פעם במהלך פעילויות מקוונות אחרות. יתר על כן, כמה אפשרויות, כגון כתובת ה- IP הייעודית, זמינות רק אם אתה משלם תוספת עבור מנוי פרימיום. הם גם לא מציעים אמצעי תשלום שיעזרו לך להישאר בעילום שם.

למרות החסרונות הללו, VyprVPN הוא VPN מוצק שמבקש די טוב ברשימה הכוללת שלנו. ספק זה יגן היטב על הנתונים שלך ומציע אפשרויות נוספות שימושיות שיכולות להגדיל את החוויה המקוונת שלך.

מקצוענים
חסרונות
נטפליקס ארה”ב אפשריתלפעמים חוויות מפגרות
הורדות טורנט אפשריותכמה אפשרויות זמינות רק עם מנוי פרימיום
מציין מהירות לשרתאין אמצעי תשלום אנונימיים
תוכנה טובה וידידותית למשתמש
אין יומנים
פרוטוקול מקורי (זיקית)
Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me