סקירת VPN של Avast SecureLine VPN (2020) – מהירה, אך שומרת על יומנים

סקירת VPN של Avast SecureLine VPN (2020) – מהירה, אך שומרת על יומנים

אווסט ידועה בעיקר בזכות תוכנת האנטי-וירוס שלהם. תוכנה זו היא בחינם ומשתמשת בה ביותר מ -400 מיליון אנשים ברחבי העולם. מלבד אנטי-וירוס, Avast מציעה גם שירות VPN: Avast SecureLine VPN. בעוד שבתחילה, Avast התמקדה רק בהגנה על מכשירים מפני תוכנות זדוניות ופשעי רשת, כעת החברה שואפת להצפין ולהגן על תנועת הנתונים של המשתמשים..


Avast היא אחת מחברות האבטחה הגדולות בעולם. המטה שלהם נמצא בפראג, צ’כיה. ה- VPN שלהם מהיר ויש לו תוכנה פשוטה ואינטואיטיבית. זה עובד עם נטפליקס אמריקאית ומאפשר לך להוריד טורנטים בבטחה. למרבה הצער, רשת השרתים שלהם קטנה מאוד ויש הרבה בעיות בכל הנוגע לאבטחה ופרטיות. נדון בכל הגורמים הללו ועוד בסקירה זו.

מפרט Avast SecureLine VPN

 • חיבורים סימולטניים: 5
 • טורנטים: +
 • נטפליקס: +
 • מערכות הפעלה: חלונות, מק, iOS, אנדרואיד
 • פרוטוקולים: OpenVPN, IPsec, IKEv2
 • מדיניות רישום: שומר על יומנים
 • שרתים: 55 שרתים ב -34 מדינות
 • מחיר: 7,50 דולר לחודש
 • ערבות להחזר כספי: 30 ימים

מהירות – כמה מהר VPN של Avast SecureLine?

VPN מהיר מבטיח שמהירות האינטרנט שלך לא תיפול בצורה דרמטית. אחרי הכל, אינך רוצה לחכות שנטפליקס יטען רק בגלל שאתה משתמש בחיבור VPN. בדקנו את המהירות של Avast SecureLine, כך שתדעו למה לצפות ב- VPN זה.

תוצאות מהירות המהירות Avast SecureLine VPN

כדי לקבוע את המהירות העובדתית של Avast SecureLine, בדקנו את ה- VPN הזה באמצעות Speedtest.net. להלן תראה את תוצאות החיבור לאינטרנט בזמן בדיקת Avast SecureLine. בדיקות אלה נערכו מהולנד ומביאות בחשבון שרתי Avast SecureLine מקומיים ואמריקנים כאחד. באמצעות מבחן ריק, בדקנו גם את מהירות האינטרנט שלנו ללא VPN.

מהירות ללא VPN (Speedtest.net):

מבחן מהירות Avast SecureLine ללא VPN

אלה תוצאות בדיקת המהירות של החיבור שלנו ללא VPN. תוצאות אלה ישמשו להשוואה בין מהירות שרתי Avast SecureLine.

מהירות עם שרת מקומי (Speedtest.net):

מבחן מהירות שרת מקומי של Avast SecureLine

החיבור שלנו הגיע למהירויות שלעיל כאשר התחברנו לשרת מקומי (במקרה זה הולנדי) Avast SecureLine VPN. על פי תוכנת Avast SecureLine, זה היה השרת האופטימלי ביותר לשימושנו. למרות שהפינג עלה בהשוואה למבחן הריק שלנו, מהירות ההורדה והן מהירות ההעלאה נשארו בערך. זו תוצאה טובה מאוד. השרת המקומי של Avast SecureLine בקושי משפיע על מהירות האינטרנט שלנו.

מהירות עם שרת ארה”ב (Speedtest.net):

מבחן מהירות שרת אמריקני

תוצאות בדיקות המהירות של שרת Avast SecureLine אמריקני מספרות סיפור אחר. לא יוצא דופן שמהירות האינטרנט שלך תאט אם אתה משתמש בשרת VPN שנמצא הרחק מהמיקום שלך בפועל. אחרי הכל, הנתונים שלך יצטרכו לעבור מחדש בצורה כזו. אף על פי כן, הפינג עלה משמעותית במקרה זה. מהירות ההורדה צנחה לפחות ממחצית ממה שהיה לנו בהתחלה. מהירות ההעלאה שלנו נותרה יציבה. למרות שהתוצאות הללו אינן נוראיות, הן גם אינן נהדרות.

מהירות במהלך שימוש יומיומי

תוצאות בדיקות מהירות יכולות להיות מועילות, אך חשוב יותר לראות כיצד המהירות של VPN משפיעה על חווית המשתמש. זו הסיבה שניסינו את Avast SecureLine לתקופה ממושכת .

במהלך הגלישה לא חווינו בעיות. דפי אינטרנט נטענים במהירות וללא בעיות. הסטרימינג, ברוב המקרים, עבר גם בצורה חלקה מאוד. ספוטיפיי עבדה ללא עיכובים וגם יוטיוב בקושי היה צריך לטעון סרטונים. הצפייה בגרסה האמריקאית של נטפליקס עבדה גם היא, אם כי סרטונים אכן נדרשו זמן לטעון.

ההורדה הייתה קלה למדי כאשר השתמשו בשרתי P2P המתמחים שסופקו על ידי Avast. קבצי הדוא”ל הורדו כהרף עין. אתה יכול גם להוריד בבטחה טורנטים עם VPN זה. אמנם השרת המקומי שלנו לא נתן לנו גישה למפרץ הפיראטים, אך הצלחנו להוריד די מהר עם שרת אמריקאי. במהלך המשחקים המקוונים, בקושי הבחנו בהבדל בהשוואה לחוויית האינטרנט הרגילה שלנו.

מהירות המסקנה Avast SecureLine VPN

 • Avast SecureLine VPN יכול להגיע למהירויות הגון מאוד.
 • מהירויות ההעלאה וההורדה בקושי הושפעו כאשר השתמשנו בשרת מקומי.
 • שרתי ארה”ב של Avast SecureLine היו איטיים יותר באופן בולט (באירופה) מאשר השרתים המקומיים שלנו.
 • שמנו לב להבדל מעט מאוד במהירות במהלך הגלישה, ההורדה, המשחק וההזרמה, למרות שלקח זמן רב יותר עד שנטפליקס נטען.

בטיחות – כמה מאובטח VPN של Avast SecureLine?

באופן כללי אפשר לומר ש- VPN בטוח הוא VPN טוב. אחרי הכל, הרבה אנשים משתמשים ב- VPN כדי להגן על הבטיחות והפרטיות שלהם. לכן אנו בוחנים מקרוב את האבטחה של כל הספקים שאנו בודקים. בין היתר, נסקור את הפרוטוקולים של Avast SecureLine כמו גם את מדיניות הרישום שלהם.

פרוטוקולים

Avast SecureLine VPN משתמש בהצפנת AES 256 ביט חזקה. מלבד זאת, לספק זה היו פרוטוקולים שונים, כולל OpenVPN, IPsec ו- IKEv2. הפרוטוקול שישמש לחיבור ה- VPN שלך תלוי במערכת ההפעלה שלך:

מערכת הפעלה
פרוטוקול משומש
חלונותOpenVPN (UDP)
מקIPsec
אנדרואידOpenVPN (UDP)
iOSIPsec / IKEv2

משהו שכדאי לזכור כשאתה משתמש ב- Avast SecureLine VPN ב- Mac הוא ש- IPsec אינו משמש בשילוב עם L2TP, כפי שקורה בדרך כלל. השילוב של שני הפרוטוקולים הללו הופך את המערכת לבטוחה בהרבה. עם זאת, IPsec אחראית להצפנה, כלומר, עם Avast SecureLine עבור Mac, לפחות החיבור שלך יקודד. אף על פי כן, זה משהו שתרצה לקחת בחשבון בבחירת VPN.

כריתת עצים ופרטיות

יש הרבה מה לומר על מדיניות הרישום של Avast SecureLine ועל האופן בו Avast מטפל בפרטיות הלקוחות. ראשית, בדקנו את העובדות כאמור במדיניות הפרטיות של ה- VPN. בחלקו העליון יש הצהרה מדאיגה מעט: “בעוד אנו מכבדים את פרטיותך ונוקטים אמצעים מאומצים כדי להגן עליה, זה לא אומר שאתה אנונימי לחלוטין לנו”. במילים אחרות, Avast SecureLine אומרת שהם לא הופכים את המשתמשים שלהם לאנונימיים לחלוטין, לפחות לא לחברה עצמה. הם אוספים כל מיני מידע כדי שהשירות שלהם יתפקד כראוי, אבל הם לוקחים את זה הרבה יותר מששירותי ה- VPN הגונים ביותר.

Avast מבטיח לעולם לא לשמור את כתובת ה- IP המלאה, בקשות ה- DNS או יומני הפעילות שלך. עם זאת, יש המון נתונים אחרים שנרשמים באופן פעיל. ראשית, Avast זקוק למידע שלך כדי שתוכל ליצור חשבון. חשוב על כתובת הדוא”ל שלך, שם משתמש, סיסמה ואמצעי תשלום. Avast תחסוך עוד יותר מידע עליך כשאתה משתמש בשירות SecureLine שלהם. זה כולל:

 • חותמות זמן של החיבור שלך
 • רשת המשנה של כתובת ה- IP שלך (שהיא כמעט כל ה- IP שלך, שמור לספרות האחרונות)
 • כתובת ה- IP של שרת ה- VPN בו אתה משתמש
 • כמות הנתונים שנשלחה דרך החיבור

מידע זה יכול להיות רגיש מאוד. אמנם Avast לא רושמת את כתובת ה- IP המלאה שלך, אך היא יודעת חלק עצום מכתובת זו. רק הספרות האחרונות יאמרו אנונימיות. המשמעות היא שהם בערך יודעים איפה אתה. כל הנתונים שהוזכרו לעיל יישמרו במשך שלושים יום. מידע על מערכת ההפעלה שלך, גרסת תוכנת ה- VPN בה אתה משתמש, כמו גם אפשרויות שתתאים בתוך אותה תוכנה (כגון הפעלת מתג ה- kill) יירשם ונשמר עד שנתיים..

יתר על כן, Avast עובדת יחד עם צדדים שלישיים. באופן ספציפי כשמדובר ב- iOS ואנדרואיד, זה עשוי להיות בעייתי. SecureLine אוספת מידע על אותן מערכות הפעלה, המשותפות לאחר מכן עם Google Firebase Analytics (אנונימי), Google Fabric Crashlytics (לא ניתן לזיהוי אישי) ו- AppsFlyer Analytics (לצורך ביצוע קמפיינים שיווקיים).

בתחתית מדיניות הפרטיות שלהם, Avast SecureLine מזכירה שהם עשויים לשתף את הנתונים האישיים שלך עם גורמים חיצוניים אם יש דרישות חוקיות לעשות כן. בסך הכל, די ברור שאווסט SecureLine לא יכולה להציע אנונימיות מלאה.

אווסט מכרה נתוני משתמש אישיים

בעוד ש- Avast SecureLine VPN לא עובד באותה הצהרת פרטיות כמו שאר חברות מיליון הדולר של אווסט, עדיין כדאי לבדוק כיצד Avast מתמודדת עם פרטיות המשתמשים שלה. חברת בת אחת של Avast נתפסה לאחרונה ומוכרת נתוני היסטוריית דפדפן של משתמשי אנטי-וירוס Avast בחינם לגורמים אחרים. אף שמידע זה לא הגיע ממשתמשי Avast VPN, תגלית זו מדאיגה. זה לא מבשר טובות לתחושת הפרטיות והביטחון של החברה.

מתג כיבוי

Avast SecureLine כולל מתג להרוג מובנה. כדי להפעיל אותו, ראשית לחץ על “תפריט“במרכז השליטה של ​​ה- VPN ואז בחר”הגדרות”. לחץ על הכרטיסייה “אבטחת רשת“ואז התיבה הריקה מול”הפעל Kill Switch“כדי להפעיל אפשרות זו. מתג להרוג יפריע לחיבור האינטרנט שלך אם ה- VPN שלך ינותק. בדרך זו לעולם לא תדלוף בטעות מידע אישי או רגיש באופן מקוון.

איזה מידע זקוק ל- VPN של Avast SecureLine?

אם אתה יוצר חשבון עם Avast SecureLine, תצטרך לשתף איתם כמה פיסות מידע. תקבלו גם תגי מספר זיהוי מרובים, אשר יצורפו לחשבונכם. זה כולל:

 • אימייל (לתקשורת וחשבוניות)
 • שם משתמש
 • מפתח רישיון (להפעלת המנוי שלך)
 • תאריך הסיום של המנוי שלך
 • מידע על תקופות ניסיון

הנתונים שצוינו לעיל יישמרו כל עוד תשתמשו בשירות. במקרים רבים זה כדי לאפשר לשירות לתפקד כפי שהוא צריך. אתה יכול להשתמש בכתובת דוא”ל אנונימית ובשם משתמש כדי להגן על פרטיותך במידה מסוימת.

סיכום בטיחות Avast SecureLine VPN

 • Avast SecureLine VPN משתמש בפרוטוקולים הבאים: OpenVPN (UDP), IPSec ו- IKEv2, תלוי במערכת ההפעלה בה אתה משתמש..
 • מדיניות הרישום של Avast היא בעייתית: הם רושמים חלק מה- IP שלך לצד מידע אחר.
 • VPN זה אינו מתחבר בפעילות הדפדפן של המשתמשים או בבקשות ה- DNS.
 • נתוני דפדפן של משתמשי Avast בחינם נמכרו לגורמים אחרים בעבר.
 • Avast SecureLine כולל מתג להרוג מובנה.
 • אם אתה רוצה ליצור חשבון Avast SecureLine, אתה צריך לשתף את כתובת הדוא”ל שלך ואת שם המשתמש.

שימושיות – כמה ידידותית למשתמש היא Avast SecureLine VPN?

כדי שאנשים יוכלו להשתמש בהצלחה ב- VPN זה צריך להיות ידידותי למשתמש. בחלק זה נבחן גורמים שונים לקביעת השימושיות של Avast SecureLine, כולל אתר האינטרנט, ההתקנה, התוכנה והתמיכה הכוללת שלה..

אתר ה- VPN של Avast SecureLine

ל- Avast SecureLine VPN אין אתר נפרד. במקום זאת, יש דף הבנה אינפורמטיבי אודות SecureLine באתר הכללי של Avast. כל המידע נמצא במקום אחד, אך למרבה הצער מידע זה מוגבל מאוד.

אתר דפי VPN של Avast SecureLine

הדף מאוד מסודר וברור. תוכלו למצוא הסברים על הפונקציות השונות של ה- VPN, השרתים השונים, המחירים והאפשרויות הנוספות שלו. לכל קטע יש חץ קטן שתוכלו ללחוץ עליו לקרוא מידע מפורט יותר. למרבה הצער, אפילו החלק המפורט הזה מורכב רק מכמה משפטים. למרות שהאתר נראה מאוד מסודר, ההיבטים השונים של ה- VPN לא מוסברים כמו שהיינו רוצים.

התקנת VPN של Avast SecureLine

התקנת Avast SecureLine היא קלה. התקנו את התוכנה במחשב Windows שלנו, אך קיימות אפשרויות גם לאנדרואיד, iOS ו- Mac. כפתור ההורדה באתר ישתנה בהתאם למערכת ההפעלה בה אתה משתמש כדי לגשת לדף. אם אתה זקוק לעזרה קטנה בהתקנת Avast Secureline, תוכל לבצע את הצעדים הבאים:

 1. לחץ על “הורד למחשב”בדף האינטרנט הרשמי של Avast SecureLine. קובץ יורד אוטומטית.
 2. לחץ על ההורדה ואז לחץ על “רוץ“.
 3. בחר את השפה המועדפת עליך ולחץ על “בסדר“.
 4. בצע את הצעדים ולחץ על “להתקין”. המתן להתקנת התוכנית.
 5. לחץ על “סיים”. התוכנה תיפתח אוטומטית וניתן להשתמש בה מייד.

יצירת חשבון לשימוש ב- Avast SecureLine היא קלה באותה מידה. אתה יכול לעשות זאת באחת משתי דרכים. ראשית, אתה יכול לקבל מנוי באופן מיידי. במקרה זה, תוכל ליצור חשבון Avast שתוכל להשתמש בו כדי להתחבר. האפשרות השנייה היא להשתמש בתקופת הניסיון החופשית לשבעה ימים לפני שתתחייב לשירות..

המראה של Avast SecureLine VPN וקלות השימוש

התוכנה של Avast SecureLine היא פשוטה מאוד ואינטואיטיבית. כמו במקרה של מרבית הספקים האחרים, אתה תעבוד עם לוח מחוונים המכיל כפתור ‘ON’ גדול. אם תלחץ על כפתור זה מבלי לבחור תחילה מיקום, תחובר אוטומטית לשרת האופטימלי ביותר (בדרך כלל הכי קרוב). אם ברצונך לשנות את שפת התוכנה, עבור אל “תפריטולחץ על “הגדרות“.

Avast SecureLine VPN בתוכנה

לוח המחוונים מציג את כתובת ה- IP שלך, ה- IP של שרת ה- VPN בו אתה משתמש ואת משך הזמן שהתחברת לשרת עד כה. אתה יכול להתאים את המיקום על ידי לחיצה על “שנה מיקום”. פעולה זו תעביר אותך לרשימת השרתים.

התוכנה מציגה לא מעט קופצים בזמן שהיא מתחברת. למרבה המזל, אתה יכול בקלות לכבות את אלה על ידי מעבר אל “תפריט“ושינוי ההגדרות. שם תוכלו גם להפעיל את מתג ההרג (כשאתה עובר אל “אבטחת רשת”) והורידו את תוספי הדפדפן עבור Firefox, Chrome ו- Avast Secure Browser (כשתעבור אל“שילוב דפדפן”).

התוכנה של Avast SecureLine עובדת כמו שצריך. אף על פי כן, יש לזה כמה חסרונות. האבל הגדול ביותר שלנו היה היעדר האפשרויות שמציעה התוכנה. זה לא צריך להיות בעיה עבור משתמש מתחיל, אך זה יכול להיות לא נוח עבור משתמש ה- VPN המנוסה יותר.

תמחור ואמצעי תשלום

ל- Avast SecureLine VPN מערכת תמחור יוצאת דופן בהשוואה לספקים אחרים. מרבית ה- VPNs, כמו ExpressVPN ו- Surfshark, מציעים מחיר חודשי נמוך יותר אם תבחר מנוי ארוך יותר (למשל מנוי שנתי במקום מנוי חודשי). Avast SecureLine, לעומת זאת, יש מחירים קבועים. מחירים אלה תלויים רק במספר וסוג המכשירים שברצונכם להגן.

אם אתה רוצה להשתמש ב- VPN במחשב האישי או ב- Mac, זה יעלה לך בהתאמה 69,99 דולר לשנה (5,83 $ לחודש) או 59,99 $ לשנה (5,00 $ לחודש). האם אתה רוצה את ה- VPN לאנדרואיד או לאייפון / אייפד? ואז זה יהיה סתם 19,99 דולר לשנה (1,67 $ לחודש). אם ברצונך להגן על מספר מכשירים שונים בבת אחת, תוכל לקבל מנוי עבור 89,99 דולר לשנה (7,50 $ לחודש). מנוי סופי זה תומך הן בסמארטפון והן בשולחן העבודה וזמין למכשירים מרובים המאפשר עד חמישה חיבורים בו זמנית. מחיר מנוי זה דומה (אם כי מעט יקר יותר) למנוי ExpressVPN. במילים אחרות: זה רחוק מה- VPN הזול ביותר בשוק הנוכחי.

מנויי מחירים Avast SecureLine

למנויים של Avast SecureLine יש אחריות להחזר כספי של 30 יום. יתר על כן, יש תקופת ניסיון של שבוע, כך שתוכל לבדוק את השירות לפני שאתה מתחייב למינוי שנתי.

אתה יכול לשלם עבור המנוי שלך בדרכים שונות:

 • כרטיס אשראי (VISA, MasterCard, Discover, אמריקן אקספרס ועוד)
 • העברה בנקאית ישירה
 • PayPal
 • אפשרויות תשלום מקומיות

המשמעות היא שאין דרך אנונימית לחלוטין לשלם, למשל עם ביטקוין. בצד החיצוני, יש אפשרויות תשלום ספציפיות למדינה, כמו iDeal בהולנד.

שירות לקוחות

שירות הלקוחות של Avast SecureLine זמין רק באנגלית ולא נגיש כאשר יש לך חשבון בחינם. ייתכן שתוכל למצוא תשובה לשאלותיך במאגר הידע Avast SecureLine, אבל אם אתה באמת נתקל בבעיה, תצטרך חשבון בתשלום כדי לקבל עזרה..

כשאתה משתמש חינמי ומנסה ליצור קשר עם תמיכת לקוחות, תועבר חזרה למסד הנתונים ולפורום Avast, שם משתמשים אחרים יוכלו לעזור לך. עם זאת, מלבד זאת לא ניתנו לנו עזרה ושום דרך ליצור קשר עם עובד Avast SecureLine באמצעות צ’אט חי או אימייל..

שירות לקוחות Avast SecureLine

בסופו של דבר, לא יכולנו לשאול את שאלותינו לשירות הלקוחות של Avast. זה מוזר: כנראה שאין דרך להשתמש בתמיכה כשאתה משתמש חופשי.

שימושיות לסיכום Avast SecureLine VPN

 • האתר של Avast SecureLine הוא הביפר אחד שברור אך לא מאוד אינפורמטיבי.
 • התקנת תוכנת Avast SecureLine היא קלה ואינטואיטיבית.
 • התוכנה נוחה לעבוד איתה, אך אינה מציעה אפשרויות רבות.
 • המחירים למנוי Avast SecureLine מלא הם גבוהים מאוד.
 • Avast SecureLine מציעה אמצעי תשלום שונים, כולל PayPal וכרטיס אשראי.
 • Avast SecureLine מתחייבת להחזר הכסף בחזרה למשך 30 יום.
 • ל- VPN זה יש קטע שאלות נפוצות (מאגר הידע) ופורום. ועדיין, תמיכת לקוחות (באמצעות דואר אלקטרוני וצ’אט חי) זמינה רק ללקוחות משלמים.

רשת שרתים Avast SecureLine

רשת השרתים של Avast SecureLine כוללת 55 שרתים ב -34 מדינות. Avast SecureLine מציעה שרתי P2P מתמחים כמו גם שרתים לזרם. קטע זה יספר לך יותר על שרתי Avast SecureLine ומיקומי השרת.

מספר השרתים והמיקומים

ל- Avast SecureLine אין רשת שרתים ענקית עם 34 מדינות ו -55 שרתים. הוא נראה קטן במיוחד בהשוואה לאלפי השרתים שמציעים, למשל, CyberGhost ו- NordVPN. עם זאת, Avast SecureLine מכיל מספר אפשרויות שימושיות. לדוגמה, התוכנה תקבע אוטומטית איזה שרת הוא המיקום האופטימלי שלך, כך שתוכל להשתמש בו כדי להבטיח שיש לך את החיבור המהיר ביותר.

Avast SecureLine מיקומי שרת VPN

להלן סקירה של כל מיקומי השרת הזמינים כעת באמצעות Avast SecureLine VPN:

 • אוסטרליה (מלבורן)
 • אוסטריה (וינה)
 • בלגיה (בריסל)
 • ברזיל (סאו פאולו)
 • קנדה (מונטריאול, טורונטו)
 • חרסינה (הונג קונג)
 • הרפובליקה הצ’כית (פראג)
 • דנמרק (קופנהגן)
 • פינלנד (הלסינקי)
 • צרפת (פריז)
 • גרמניה (ברלין, פרנקפורט)
 • הונגריה (בודפשט)
 • ישראל (פתח תקווה)
 • איטליה (מילאנו)
 • יפן (טוקיו)
 • לוקסמבורג (לוקסמבורג)
 • מלזיה (ג’והור בחרו)
 • מקסיקו (העיר מקסיקו)
 • הולנד (אמסטרדם)
 • ניו זילנד (אוקלנד)
 • נורווגיה (אוסלו)
 • פולין (ורשה)
 • פורטוגל (Leiria)
 • רוסיה (מוסקבה, סנט פטרסבורג)
 • סינגפור (סינגפור)
 • דרום אפריקה (יוהנסבורג)
 • דרום קוריאה (סיאול)
 • ספרד (ברצלונה, מדריד)
 • שבדיה (שטוקהולם)
 • שוויץ (ציריך)
 • טייוואן (טייפה)
 • טורקיה (איסטנבול)
 • הממלכה המאוחדת (גלזגו, לונדון, ארץ הפלאות)
 • ארצות הברית (אטלנטה, בוסטון, שיקגו, דאלאס, גות’אם סיטי, הונולולו, ג’קסונוויל, לאס וגאס, לוס אנג’לס, מיאמי, ניו יורק, פיניקס, סולט לייק סיטי, סן פרנסיסקו, סיאטל, וושינגטון די.סי.)

כפי שכבר שמתם לב, Avast SecureLine מציעה כמה מיקומים חריגים. ארץ הפלאות, בבריטניה, וגות’ם סיטי, בארצות הברית, הן מיקומים פיקטיביים המופיעים באליס בארץ הפלאות ובקומיקס באטמן. אם תבחר באחד מהמיקומים האלה, תראה את הדברים הבאים:

Avast SecureLine VPN מיקום שרת Gotham City

Avast טוען שהמיקום שלך, לאחרים ברשת, יהיה “Gotham City, USA”. כמובן שמקום זה לא קיים בפועל. במקום זאת, תקבל כתובת IP בניו יורק (ואחת בלונדון אם תבחר בארץ הפלאות). לזרים ברשת זה נראה כאילו אתה נמצא באחת הערים האלה, במקום אלה הבדיוניות.

ל- Avast SecureLine שרתים מיוחדים שעובדים לתעבורת P2P והזרמה. שרתים אלה עוזרים לך להוריד באופן אנונימי ולזרום בקלות ובחופשיות.

מטרה:
מיקומי שרת זמינים:
תעבורת P2Pגרמניה (פרנקפורט), צרפת, הולנד, צ’כיה, בריטניה (לונדון), ארצות הברית (מיאמי, ניו יורק, סיאטל)
סטרימינגגרמניה (פרנקפורט), בריטניה (ארץ הפלאות), ארצות הברית (גות’אם סיטי, מיאמי, ניו יורק)

כתובת IP ייעודית

כרגע לא ניתן לבקש כתובת IP ייעודית באמצעות Avast SecureLine.

רשת שרת המסקנות Avast SecureLine

 • Avast SecureLine יש רשת שרתים קטנה עם 55 שרתים ב -34 מדינות.
 • הם מציעים שרתים מיוחדים להזרמה והורדה.
 • שני שרתים פיקטיביים, Gotham City ו- Wonderland, הם גם חלק מרשת השרתים.
 • לא ניתן לבקש כתובת IP ייעודית באמצעות Avast SecureLine.

האפשרויות של Avast SecureLine

בדיוק כמו VPNs רבים אחרים, Avast SecureLine מציע הרחבות דפדפן מרובות. יתר על כן, יש להם מתג להרוג וכמה אפשרויות שמקלות על העבודה עם ה- VPN. לדוגמה, ייתכן ש- VPN יתחבר אוטומטית ברגע שתפעיל את המכשיר שלך ברגע שיהיה חיבור לאינטרנט זמין. לרוב ה- VPN ההוגן יש אפשרויות כאלה, מה שלא הופך את Avast SecureLine למיוחדת מאוד. עם זאת, היתרון המובהק של Secureline הוא שהיא עובדת עם נטפליקס האמריקאית ולהורדת טורנטים.

Avast SecureLine VPN ו- Netflix

Avast SecureLine מציע שרתי סטרימינג מיוחדים. בעזרת אלה תוכלו לצפות בגרסה האמריקאית של נטפליקס. נראה כי כל גרסאות מקומיות אחרות של Netflix אינן זמינות ברגע הבדיקה. השימוש בשרת צרפתי כדי לקבל גישה לגרסה הצרפתית של Netflix, לכן, יתכן שלא (תמיד) יעניק לך גישה לפלטפורמה..

Avast שגיאת SecureLine Netflix

למרבה המזל, שרתי סטרימינג בארצות הברית, גרמניה ובריטניה כן מאפשרים לך לבטל חסימת צפייה של תוכן סטרימינג מקוון. אפשר גם לצפות למשל ב- BBC iPlayer. בדקנו את נטפליקס האמריקאית עם שרת Gotham City (ניו יורק) וזה עבד בצורה מושלמת. לעיתים, טעינת הסרטים ארכה קצת יותר זמן מכפי שהיינו רגילים לה, אך הדבר נבע בעיקר מהפחתת המהירות שבאה בשימוש בשרתים אמריקאים בזמן שהיינו מוצבים באירופה..

Avast SecureLine VPN וטורנטים

Avast SecureLine מאפשר לך להוריד בטורנטים בבטחה. ה- VPN מציע שרתים מיוחדים לנתוני P2P. שרתים אלה זמינים בגרמניה, צרפת, הולנד, צ’כיה, בריטניה וארצות הברית. בעוד ששרתים מסוימים עשויים לא להעניק לך גישה למפרץ הפיראטים (למשל, השרת ההולנדי), הם עובדים טוב מאוד אחרת.

מסקנות – הניסיון שלנו עם VPast Avast SecureLine

מקצוענים
חסרונות
שרתים מקומיים מהירים מאודשומר יומני חיבור וחלק מכתובת ה- IP שלך
פרוטוקולים בטוחים (אך היזהר בעת השימוש ב- IPsec ב- Mac)תמיכת לקוחות זמינה רק ללקוחות משלמים
תוכנה אינטואיטיביתרשת שרתים קטנה
קל להתקנהלאווסט היו שערוריות פרטיות בעבר
שרתי P2P וסטרימינג מיוחדיםהזרמות יכולות להיות איטיות לפעמים
נותן גישה לנטפליקס האמריקאיתיקר יחסית
ערבות 30 יום הכסף בחזרה
מנוי זול לסמארטפון

Avast SecureLine VPN הוא VPN מהיר שמשאיר הרבה מה להיות נחשק בכל מה שקשור לבטיחות. יש להם רשת שרת קטנה עם 55 שרתים בלבד והם מציעים רק תמיכה ללקוחות ללקוחות משלמים. יתר על כן, המנויים שלהם יקרים יחסית אם ברצונך להשתמש ב- VPN ביותר ממכשיר אחד בכל פעם.

עם תוצאות בדיקות המהירות המצוינות שלה, במיוחד כשמשתמשים בשרתים מקומיים, ושירותי ה- P2P והסטרימינג המתמחים, Avast SecureLine מחזיקה גם בחליפותיה החזקות. התוכנה קלה לשימוש וטכנולוגיית ההצפנה שלהם יחסית בטוחה. עם זאת הדבר מביא אותנו לנושא החמור ביותר שלנו עם VPN זה: מדיניות רישום הכניסה שלהם.

Avast SecureLine שומר על יומני הלקוחות שלהם. הם מודים בגלוי שהמשתמשים שלהם לעולם לא יהיו אנונימיים לחלוטין. בין היתר Avast SecureLine שומר על יומני חיבורים ואפילו (חלקים) של כתובות IP של משתמשים. לאחרונה התברר כי ההיסטוריה של הדפדפנים של מאה מיליון משתמשי אנטי-וירוס Avast נמכרה לצדדים שלישיים, וזה מאוד מדאיג. בשל בעיות פרטיות ובטיחות אלה, איננו ממליצים על Avast SecureLine אם ברצונך ש- VPN יגלוש באינטרנט באופן אנונימי. במקום זאת עדיף ללכת על VPN יותר מוצפן ומוצפן טוב יותר כמו ExpressVPN או PIA.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map