סקירת TunnelBear (2020): ידידותית למשתמש, אך ללא נטפליקס

סקירת TunnelBear (2020) | נחמד וידידותי למשתמש, אבל לא נטפליקס או טורנטים

TunnelBear הוא אחד ה- VPN העליזים ביותר בשוק. רוב האנשים מכירים ספק זה כשירות VPN בחינם טוב עם הרבה דובים. מכיוון שהגרסה החינמית של TunnelBear כמעט עובדת בדיוק כמו האופציה בתשלום, זהו ספק טוב לאנשים שהם חדשים ב- VPN.


ניתן למצוא את מטה TunnelBear בקנדה. לאחרונה, VPN זה נקנה על ידי חברת אבטחת האינטרנט מקאפי. TunnelBear מעניק לך גישה ל 20 מיקומים שונים. עם זאת, הם אינם מציינים כמה שרתים יש להם. יתר על כן, אתה צריך להיות מסוגל לשאת כמה משחק מילים, כי ספק זה מצטיין בהן.

להלן תוכלו לקרוא כיצד TunnelBear מציג את ההיבטים השונים של VPN. ראשית תראה כיצד VPN זה ישפיע על מהירות החיבור שלך ועל הבטיחות שלך באינטרנט. לאחר מכן תוכלו לקרוא על ידידותיות למשתמש שלהם, רשת שרתים ואפשרות נוספת. יש לקוות, ש- test TunnelBear של המבחן שלנו יעזור לך להבין אם זה הספק שמתאים לכל הצרכים שלך.

מפרט TunnelBear

 • חיבורים סימולטניים: 5
 • טורנטים:
 • נטפליקס:
 • מערכות הפעלה: חלונות, מק, iOS, אנדרואיד
 • פרוטוקולים: OpenVPN, L2TP / IPsec, IKEv2
 • מדיניות רישום: אין תנועה או יומני IP
 • שרתים: שרתים ב- 20+ מדינות
 • מחיר: החל מ -4,99 דולר לחודש
 • ערבות להחזר כספי: אף אחד

מהירות – כמה מהר TunnelBear?

המהירות של חיבור VPN חשובה מאוד אם ברצונך לעשות יותר מסתם לגלוש באינטרנט. אם אתה רוצה להיות מסוגל לצפות בסרט או לשחק במשחקים מקוונים, תבחין מתי VPN אינו מהיר כל כך. בדקנו את מהירות החיבור שלנו לשרתי TunnelBear כדי לבדוק אם היה פיגור כלשהו. עשינו זאת על ידי ביצוע בדיקות מהירות ועל ידי הערכת מהירות הספק במהלך השימוש הרגיל שלנו באינטרנט. להלן תמצאו את התוצאות.

תוצאות בדיקת מהירות TunnelBear

ראשית תוכלו לראות את תוצאות בדיקות המהירות שלנו. בדקנו תחילה את המהירות הרגילה שלנו כדי לראות כיצד החיבור לשרתי TunnelBear ישפיע על המהירות. לאחר מכן בדקנו את החיבור עם שרת מקומי ושרת בארה”ב. תלוי במהירויות ובמיקומי האינטרנט שלך, התוצאות יכולות להיות שונות.

מהירות ללא VPN (Speedtest.net):

Tunnelbear Speedtest ללא VPN

אלה התוצאות של מהירות האינטרנט שלנו ללא VPN, שנועדו לשמש כנקודת מוצא.

מהירות עם שרת מקומי (Speedtest.net):

Tunnelbear Speedtest NL

זו הייתה המהירות שיכולנו להשיג כשהתחברנו לשרת TunnelBear מקומי. כפי שניתן לראות מהירות ההורדה וההעלאה ירדו מעט אך לא באופן משמעותי. יתר על כן, הפינג נותר כמעט זהה.

מהירות עם שרת ארה”ב (Speedtest.net):

Tunnelbear Speedtest VS

כשהתחברנו לשרת המהיר ביותר בארה”ב קיבלנו את תוצאות בדיקות המהירות הבאות. כפי שאתה יכול לראות שהפינג התנדנד בשמיים ומהירות ההורדה וההעלאה ירדה לא מעט. עם זאת, מהירויות אלה ככל הנראה עדיין מקובלות על רוב משתמשי האינטרנט.

מהירות במהלך שימוש יומיומי

TunnelBear מהיר מאוד. במהלך גלישה רגילה, צפייה ב- YouTube והורדה לא יכולנו להבחין בשינוי במהירות. בזמן שהפיגור והפינג שלנו התגברו במהלך המשחקים, אתה עדיין יכול להשתמש ב- TunnelBear כדי לשחק את היורים או ה- RPG האהובים עליך.

TunnelBear יחבר אותך אוטומטית לשרת המהיר ביותר עבורך. אם תבחר באפשרויות “אוטומטי”, TunnelBear תחבר אותך לשרת הקרוב ביותר אליך. אם תלחץ על מיקום אחר, התוכנה תוודא שאתה מתחבר לשרת המהיר ביותר שיש להם באזור זה. בדרך זו תוכלו תמיד להתחבר לשרת המהיר ביותר.

למרבה הצער, לא יכולנו לבדוק את נטפליקס או הורדת סיקור מכיוון ש- TunnelBear כבר לא מאפשר זאת. אך על כך בהמשך.

מהירות המסקנה TunnelBear

 • TunnelBear די מהיר
 • במהלך שימוש יומיומי אין הבדל גדול במהירות
 • TunnelBear תחבר אותך אוטומטית לאפשרות השרת המהירה ביותר

בטיחות – עד כמה מאובטח TunnelBear?

אולי התכונה החשובה ביותר של VPN היא רמת האבטחה שהיא יכולה להציע. אנשים משתמשים ב- VPN כדי לוודא שהנתונים שלהם נשארים פרטיים וזהותם מוסתרת. עם TunnelBear לא תצטרך לדאוג לבטיחותך המקוונת. הם עומדים בסטנדרט הבינלאומי הגבוה ביותר להצפנה ומציעים כמה מפרוטוקולי VPN הבטוחים ביותר. בשנת 2018 TunnelBear נקנה על ידי מקאפי. זה לא בהכרח דבר רע. עם זאת, יש אנשים הרואים בכך חסרון ששירות ה- VPN הסתיים בחברה אמריקאית.

להלן תוכלו לקרוא הכל אודות כריתת עצים ועל מדיניות הפרטיות שלהם. יתר על כן, תוכל לגלות איזה מידע TunnelBear זקוק לו אם אתה מגדיר איתם חשבון.

פרוטוקולים

ל- TunnelBear קידוד חזק של 256 סיביות, הנחשב לתקן עבור VPNs. ברוב המכשירים TunnelBear משתמש בפרוטוקול OpenVPN או IKEv2. בגירסאות iOS 9 ומעלה, TunnelBear עושה שימוש בפרוטוקולי IPSec או IKEv2.

להלן טבלה המציגה סקירה כללית של הפרוטוקולים השונים שבהם משתמשת TunnelBear במכשירים שונים.

סוג מכשיר
נוהל
הצפנת מידע
חלונותOpenVPN / IKEv2AES-256-CBC
אנדרואידOpenVPNAES-256-CBC
Mac OS XOpenVPN / IKEv2AES-256-GCM
iOS 9 ואילךIPSec / IKEv2AES-256-GCM

כריתת עצים ופרטיות

TunnelBear נמצא באחת מחמש מדינות העיניים אינו אידיאלי למטרות פרטיות. עם זאת, הם טוענים שלא לשמור כל IP או יומני תנועה. TunnelBear אמנם עוקב אחר כמה דברים אחרים, אך הם פתוחים באופן מרענן בעניין זה. אם אתה רוצה לגלות בדיוק מה הם עוקבים אחר אתה יכול לעבור לדף הפרטיות שלהם שמסביר את הכל.

TunnelBear-Logging-מדיניות

בעוד שרוב ספקי ה- VPN יטענו שלא לשמור על יומנים, רובם אוספים מידע דומה ל- TunnelBear. נחמד לראות ש TunnelBear לא חוששת להתייחס לזה באתר שלהם. הדבר החשוב ביותר הוא שהם לא ישמרו על יומני תנועה או IP. המשמעות היא שהם לא יוכלו לראות מה אתה עושה כשאתה משתמש ב- VPN שלהם.

Tunnelbear ערך מפלגה עצמאית לבחון את ביטחונם והם פרסמו את התוצאות. במחקר זה תוכלו לקרוא כי צד שלישי זה בדק את סיכוני הבטיחות של תוכנת TunnelBear. בהתבסס על דוח זה, TunnelBear ביצעה מספר שינויים נחוצים. זה מראה שהם מוכנים ליפול על פניהם, אם זה בסופו של דבר אומר שהשירות שלהם יהיה טוב יותר.

מתג להרוג: VigilantBear

VigilantBearל- TunnelBear אפשרות מתג להרוג משלה הנקראת VigilantBear. למרות שזה נשמע מרשים מאוד זה עובד בצורה דומה מאוד למתגי הרג אחרים של VPN. VigilantBear היא אפשרות בטיחותית בתוכנת TunnelBear שמבטיחה שהנתונים שלך מוגנים גם כאשר החיבור ל- VPN שלך אבד באופן זמני. בדרך כלל פירוש הדבר שהנתונים שלך פגיעים לרגע, אך עם מתג להרוג הנתונים שלך נשארים מוגנים. האפשרות VigilantBear תוודא שהנתונים שלך נשארים בטוחים לא משנה מה.

איזה מידע זקוק ל- TunnelBear?

כדי ליצור חשבון עם TunnelBear אתה רק צריך כתובת דוא”ל וסיסמא. אתה יכול לשלם באמצעות ביטקוין, מה שאומר שאתה יכול ליצור חשבון עם TunnelBear בעילום שם. עם זאת, אם אתה משלם באפשרויות אחרות כמו כרטיס האשראי שלך, ל- TunnelBear יהיה יותר מידע אישי שלך.

מסקנה TunnelBear

 • בדיוק כמו רוב ה- VPNs, ל- TunnelBear יש הצפנה חזקה של 256 סיביות
 • ל- TunnelBear פרוטוקולי בטיחות חזקים לכל המכשירים (OpenVPN, IKEv2 ו- IPSec)
 • TunnelBear לא שומר על יומני IP או תנועה והוא כן לגבי הנתונים שהם אוספים
 • מטה TunnelBear נמצא במדינה של 5 עיניים
 • TunnelBear משתמש במחקר של צד שלישי עצמאי כדי לשפר את האבטחה שלהם
 • ל- TunnelBear אפשרות מתג להרוג הנקראת VigilantBear
 • כדי ליצור חשבון, אתה זקוק רק לכתובת דוא”ל וסיסמא

שימושיות – כמה ידידותית למשתמש היא TunnelBear?

יותר ויותר אנשים מתעניינים ב- VPN וזו הסיבה שחשוב לספקי ה- VPN יש אפליקציות ידידותיות למשתמש. יצירת חשבון, התקנת התוכנה ותקשורת עם תמיכת לקוחות צריכה להיות קלה. להלן תוכלו לגלות האם TunnelBear הוא ספק ידידותי למשתמש.

אתר TunnelBear

אתר TunnelBear מאוד ברור. קל ליצור חשבון ולקבל מידע על TunnelBear ושירותיו. כל מה שמופיע באתר נשמר פשוט מאוד, כך שלא עומס עליכם במידע שאינכם זקוקים לו. עם זאת, אם ברצונך ללמוד יותר על פרטי שירותי TunnelBear, תוכל למצוא מידע רב בכותרת התחתונה (בתחתית העמוד).

מידע על כותרת תחתונה של מנהרה

גם עמוד החשבון מאוד ברור. כל המידע המעניין מקובץ בשלוש כרטיסיות. כאן תוכל למצוא את פרטי החשבון שלך, את המנוי שלך, את היסטוריית החשבוניות שלך ואת ההזדמנות להוריד את כל המידע שיש להם. נראה כי TunnelBear מאמין בפילוסופיה שפחות יותר, וזה מראה בתוכנה שלהם.

באופן כללי, הסגנון הנקי שלהם נעים. עם זאת, אם אתם מחפשים מידע ספציפי זה יכול להיות קשה למצוא.

התקנת TunnelBear

התקנת TunnelBear אינה קשה. אתה יכול להוריד את התוכנה מהאתר למחשב השולחני שלך. אתה יכול גם למצוא את האפליקציות בחנויות אפליקציות שונות עבור מכשיר ה- iOS או ה- Android שלך. התקנה עשויה להימשך זמן מה, אך אשף ההתקנה יבצע את כל העבודה בשבילך. הדבר היחיד שעליך לעשות לאחר שהורדת את התוכנה הוא לפתוח אותה ולהיכנס באמצעות פרטי חשבונך. אז אתה מוכן להיכנס לאינטרנט באופן בטוח ומאובטח. אתה יכול להתקין את TunnelBear ב- Windows, Mac, iPhone, iPad, and Android. יתר על כן, ל- TunnelBear יש גם תוסף דפדפן קל לשימוש.

TunnelBear שיטות התקנה תמונת מסך

המראה של TunnelBear וקלות השימוש

המראה של תוכנת TunnelBear מדהים. ברור שהם השקיעו זמן ומאמץ בכל פרט ויזואלי. יתר על כן, הם ניסו לעשות שימוש בכיף VPN. כל זה מביא לתוכנת VPN ברורה. מכיוון שהתוכנה משחקית ומושכת ויזואלית, כיף להשתמש ב- TunnelBear.

ידידותיות למשתמש של תוכנת TunnelBear היא נהדרת. כמשתמש אתה לא עמוס יתר על האפשרויות וההגדרות. בחירת מיקום שרת וחיבור לשרת יכולה להיעשות על ידי לחיצה על כפתור אחד.

הגדרות מוטת מנהרה ותמונת מסך של מפה

כפי שתוכלו לראות לעיל תוכנת TunnelBear מאוד ברורה. מה שאתה רואה זה מה שאתה מקבל. מלבד אולי כמה אפשרויות נוספות, מה שאתה רואה בתמונה למעלה זה כל מה שאתה צריך.

תמחור ואמצעי תשלום

TunnelBear הוא לא ה- VPN הזול ביותר אבל הוא גם לא ה- VPN היקר ביותר. TunnelBear מבקש 4,17 דולר לחודש אם תקבל את המנוי לשנה. יש להם גם אפשרות בחינם. החיסרון בתכנית חופשית זו הוא שאתה מקבל רק 500 MB של נתונים. סכום זה לא יחזיק מעמד מספיק זמן כדי לצפות בסרט, כך שלרובנו המינוי החינמי אינו אפשרות קיימא.

מחירי מנוי לנהרת מנהרות

כפי שתוכלו לראות בתמונה למעלה, ל- TunnelBear המחירים הבאים עבור המנויים שלהם.

 • מנוי חינם עם 500 מגה-בתים תאריך
 • מנוי חודשי ל 9,99 דולר לחודש
 • מנוי שנתי ל 49,99 דולר לשנה או 4,17 דולר לחודש

אתה יכול לשלם רק עבור המנויים שלך ל- TunnelBear באמצעות כרטיס אשראי או ביטקוין. ישנן מספר אפשרויות לכרטיסי אשראי. עם זאת, אם אתה משלם בכרטיס אשראי אתה נותן ל- TunnelBear די הרבה מידע אישי שלך. לפיכך, אם אתה רוצה להישאר בעילום שם עדיף לשלם באמצעות bitcoin. יהיה נחמד אם TunnelBear תקבל בעתיד תשלומים באמצעות PayPal ושיטות תשלום מקומיות נוספות.

מנהרות תשלומי התשלום

למרבה הצער, TunnelBear אינה מציעה שום ערבויות להחזר הכסף. במיוחד אם אתה רוצה למשוך משתמשים חדשים זה לא אידיאלי.

שירות לקוחות

TunnelBear SupportBear

תמיכת הלקוחות של TunnelBear יכולה להיות טובה יותר. השאלות שלנו נענו טוב וחביב, אך היה קשה ליצור איתן קשר ללא חשבון. אפילו עם חשבון אינך יכול לפנות אליהם ישירות. אתה יכול לשלוח שאלה דרך טופס התמיכה הרגיל שלהם וכנראה שתקבל תשובה תוך 24 שעות. למרבה הצער, אינך יכול לשאול יותר משאלה אחת בכל שעה.

שירות לקוחות TunnelBear

זה מקשה מאוד על תמיכת הלקוחות של TunnelBear. להרבה ספקי VPN יש אפשרות צ’אט Live, המאפשרת לך לקבל תשובות לשאלותיך במהירות. TunnelBear אכן עונה על השאלות שלך בנימוס אבל זה לוקח יותר זמן מאשר אצל רוב הספקים האחרים.

מסקנות שימושיות TunnelBear

 • אתר TunnelBear ברור
 • אתה יכול להתקין את TunnelBear בכל מכשיר ללא בעיות
 • תוכנת TunnelBear נראית מדהים ונוחה לשימוש
 • אתה יכול לשלם עבור המנוי שלך ל- TunnelBear באמצעות כרטיס אשראי או ביטקוין
 • תמיכת הלקוחות של TunnelBear היא בסדר, אך קשה להגיע אליה

TunnelBear ברשת השרת

בכדי להיות מסוגל לבטל את החסימה של תוכן מסוים באופן מקוון, חשוב שספק ה- VPN שלך יהיה בעל שרתים במדינות שונות. אם תרצה לגשת לתוכן Netflix האמריקני, למשל, אתה צריך ספק VPN עם שרתים בארה”ב. אתה יכול גם להשתמש ב- VPN כדי לעקוף צנזורה במדינה שלך על ידי חיבור לשרתים במדינה אחרת. להלן תוכלו למצוא את כל המידע ברשת השרתים של TunnelBear.

מספר השרתים והמיקומים

ל- TunnelBear שרתים בלמעלה מ- 20 מיקומים. למרבה הצער, Tunnelbear לא תגלה כמה שרתים יש להם בפועל. הם טוענים שזה יסכן את בטיחות השרתים שלהם. באתר שלהם תוכלו לראות באילו מדינות יש להם שרתים, רק לא כמה.

TunnelBear שרתי מדינות

TunnelBear אכן מקל על החיבור לשרת המהיר ביותר. בכל פעם שאתה משתמש בשירות שלהם אתה מחובר אוטומטית לשרת המהיר ביותר שלהם.

אם אתה מסתכל על כמות השרתים, ההצעה של TunnelBear אינה מרשימה במיוחד. עם זאת, יש להם שרתים טובים במיקומים הנפוצים ביותר. יתר על כן, כל השרתים שלהם מציעים חיבור אינטרנט יציב.

כתובת IP ייעודית

TunnelBear אינו מציע כתובות IP ייעודיות. הם אומרים שהם רוצים להתחיל לעשות זאת עבור עסקים בעתיד, באמצעות תוכניות “TunnelBear for Teams” שלהם. אם הם אי פעם יציעו את זה למשתמשים פרטיים זה לא ברור.

רשת שרת המסקנה TunnelBear

 • ל- TunnelBear שרתים מהירים ביותר מ- 20 מיקומים
 • מסיבות אבטחה TunnelBear אינה מגלה את כמות המשרתים שבבעלותם
 • TunnelBear אינו מציע כתובות IP ייעודיות
 • TunnelBear יחבר אותך אוטומטית לשרת המהיר ביותר שלהם

האפשרויות של TunnelBear

לא כל ספקי ה- VPN מציעים את אותן התכונות. התכונות הנוספות יכולות להיות בדיוק מה שאתה מחפש לפעמים. למשל, לא כל הספקים תומכים בנטפליקס או טורנטים. להלן תוכלו לקרוא על כל אפשרויות TunnelBear, כולל שילוב השירות שלהם עם נטפליקס וטורנטים.

TunnelBear ונטפליקס

TunnelBear אינו תומך בנטפליקס. המשמעות היא שלא תוכל להשתמש בנטפליקס כשאתה מחובר לשרת TunnelBear, לא התוכן במדינה שלך ולא התוכן של נטפליקס האמריקאית. אם אתה רוצה להיות מוגן על ידי VPN אך גם תוכל להזרים את התוכנית המועדפת עליך ב- Netflix, יתכן שאתה עדיף עם ExpressVPN, Surfshark או CyberGhost.

מנהרה לוב ולבולים

TunnelBear אינו מאפשר תנועה P2P. משמעות הדבר שאינך יכול להעלות או להוריד טורנטים כלשהם כשאתה מחובר דרך שרת TunnelBear. הספק אינו רוצה לעודד הורדת קבצים לא חוקיים. למרבה הצער, פירוש הדבר שגם אינך יכול להוריד סיקורים משפטיים. אם אתה רוצה ספק VPN שמאפשר טורנטים, אתה יכול להסתכל על NordVPN או IPVanish.

GhostBear: כלי נשק נוסף נגד צנזורה ומגבלות מהירות

GhostBear

GhostBear הוא תכונה נוספת של TunnelBear. תכונה זו מסייעת להסוות את הנתונים המוצפנים שלך כנתונים רגילים. ספקי שירותי אינטרנט, חברות או ממשלות מסוימים יכולים להגביל את מהירות האינטרנט או את החופש שלך כאשר הם מגלים שאתה משתמש ב- VPN. על ידי כך שהנתונים המוצפנים ייראו כמו תנועה רגילה עם GhostBear, איש לא יחשוד שאתה משתמש ב- VPN.

תוספי הדפדפן TunnelBear עבור Chrome ואופרה

ל- TunnelBear יש תוסף לדפדפן עבור Chrome ואופרה. התוסף פועל זהה ל- VPN רגיל, רק בדפדפן שלך. זה אידיאלי אם אתה לא רוצה שכל התנועה שלך תעבור דרך ה- VPN שלך. יתר על כן, זוהי דרך ידידותית למשתמש לעקוף כל מגבלה גיאוגרפית, למשל, כשאתה משתמש ב- Linux.

TunnelBear Blocker עבור Chrome

TunnelBear פיתח חוסם מודעות משלהם לפרסומות לא רצויות. חוסם ה- Chrome לא רק חוסם מודעות, אלא גם מסייע בהגנה על פרטיותך. החוסם חוסם מעקב אחר דוא”ל, כדי לוודא שאף אחד לא יכול להשתמש בפיקסלי מעקב בהודעות דוא”ל שיווקיות עליך. זה גם חוסם מעקב קולי. בדרך זו לא ניתן להשתמש בקולות שנאספו דרך המיקרופון של הטלפון במעקב. יתר על כן, הוא מגן מפני Adobe Flash, עוגיות, סקריפטים, תוכנות זדוניות וטביעות אצבע של הדפדפן. זה עושה את כל זה כדי להגן על פרטיותך באופן מקוון.

חוסם מנהרות

מנהרת לוב לצוותים

TunnelBear Businessל- TunnelBear יש גם שירות VPN לעסקים, אותו הם מכנים TunnelBear עבור צוותים. זה מציע את אותן תכונות כמו ה- VPN הרגיל שלהם, אך עם כמה הטבות נוספות. למשל, יש לו אפשרות ניהול נוספת, תמיכה בעדיפות, והזדמנות להוסיף אנשים. האפשרות העסקית של TunnelBear עובדת טוב מאוד. יתר על כן, מכיוון שהם אינם מאפשרים נטפליקס או הורדת סיקור השירות אידיאלי עבור חברות גדולות יותר.

מסקנה – הניסיון שלנו עם TunnelBear

מקצוענים
חסרונות
תוכנה נחמדה וידידותית למשתמשאין גישה לנטפליקס
קל להתקנהאין סיקור מותר
זול למדיאין IP ייעודי
מתג להרוג מובנהקשה להגיע לתמיכה בלקוחות
גרסה חינמית עם מגבלת נתונים של 500MB
עסקה טובה לעסקים
אפשרות GhostBear שעובדת היטב נגד צנזורה ומגבלות מהירות
TunnelBear פתוח לגבי מדיניות הרישום שלהם
100% יותר בדיחות על דובים מכל VPN אחר

TunnelBear בוחן היטב את רוב תכונות ה- VPN הרגילות. המהירות שלהם גבוהה, השרתים יציבים והם מציעים אבטחה ופרטיות רבה. יתר על כן, מרענן לראות עד כמה TunnelBear כנה ופתוחה לגבי מדיניות הרישום שלהם. עם זאת, ישנם ספקי VPN המציעים יותר בטיחות ופרטיות.

TunnelBear הוא VPN די טוב עבור מרבית המשתמשים. התוכנה קלה לשימוש, מציעה הגנה מספקת ונראית מדהים. TunnelBear באמת הופך VPNs לנגיש לכל.

עבור משתמשי ה- VPN המתקדמים יותר, TunnelBear כנראה לא מציע מספיק. החיסרון של TunnelBear הוא שהם אינם תומכים בנטפליקס או מאפשרים הורדת סיקור. יתר על כן, יש להם רק שרתים ב -20 מיקומים, וזה לא הרבה בשוק ה- VPN. TunnelBear מתמקדת בהצפנה ופרטיות, ולא למשל לעקוף מגבלות גיאוגרפיות. הם מנסים לפצות את זה באמצעות GhostBear, אך זה עדיין לא מצליח להרים את האיסור של נטפליקס.

בסך הכל, אנו ממליצים על TunnelBear למשתמשים חדשים ב- VPN המחפשים אבטחה ופרטיות נוספים.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me