סקירת TorGuard (2020): VPN סולידי עם הורדות מהירות

סקירת TorGuard (2020) – VPN סולידי המתמקד בהורדה מהירה

למרות שהשם עשוי לרמוז אחרת, אין קשר לפרויקט Tor. ה- Tor בשם TorGuard מתייחס להורדת טורנטים. זה כנראה הנכס החזק ביותר של TorGuard כספק VPN. הם מתגאים בכך שהם שומרים על מהירויות הורדה גבוהות. ל- TorGuard כמות שרתים מאוד הגונה ומספקת הגנה איתנה. באתר האינטרנט שלהם הם מציעים שירותים נוספים, כמו תוכניות VPN לעסקים ונתבים שהובאו מראש.


יתכן שהם לא ה- VPN הקל ביותר למשתמשים שהם חדשים בקונספט, אבל לצורך הורדת הארדקור הם אחת האפשרויות הטובות ביותר שקיימות שם..

מהירות – כמה מהר TorGuard?

כדי לשפוט את מהירות החיבור דרך שרתי TorGuard, בדקנו זאת באמצעות בדיקות מהירות מקוונות ולאורך כל פעילויותינו היומיומיות של גלישה, סטרימינג, הורדה ומשחקים. ערכנו את הבדיקות הללו מהולנד, כך שאם אתה גר במקום אחר אתה עלול להשיג תוצאות שונות.

תוצאות בדיקת מהירות TorGuard

בדקנו את המהירות של חיבור TorGuard עם הכלי באתר speedtest.net. להלן התוצאות של בדיקות ללא חיבור VPN, חיבור דרך שרת TorGuard בהולנד וחיבור דרך שרת TorGuard בארה”ב..

מהירות ללא VPN (Speedtest.net):

Speedtest NL רגיל

אלה היו תוצאות המהירות כשבדקנו את חיבור האינטרנט הרגיל שלנו ללא VPN.

מהירות עם שרת מקומי בהולנד (Speedtest.net):

סדרת Speedtest NL

השגנו את תוצאות המהירות הבאות כאשר התחברנו לאינטרנט באמצעות שרתי TorGuard בהולנד. כפי שניתן לראות השינויים במהירות הם מינימליים.

מהירות עם שרת ארה”ב (Speedtest.net):

שרת ארה

אלה היו המהירויות כאשר התחברנו לשרת TorGuard בארה”ב. מהירות הפינג וההעלאה השתנו באופן דרסטי, אך מהירות ההורדה נשארה כמעט זהה.

שים לב כי המהירויות יכולות להשתנות כאשר אתה מבצע שינויים בפרוטוקולים. לבדיקות שלמעלה שמרנו על הפרוטוקולים וההגדרות כברירת מחדל. באחד המחשבים שלנו לא הצלחנו לגרום ל- TorGuard לעבוד מבלי לשנות חלק מהפרוטוקולים וההגדרות. זה השפיע מאוד על המהירות.

מהירות במהלך שימוש יומיומי

השימוש ב- TorGuard לא השפיע על מהירות הגלישה הרגילה שלנו. לא שמנו לב לשינוי במהלך השימוש היומיומי במדיה החברתית ובאתרים אחרים.

ההזרמה עם TorGuard הלכה כשורה. הטעינה ארכה מעט יותר זמן מכמה שירותי סטרימינג. בסך הכל יכולנו להזרים קטעי וידאו ומוזיקה ללא בעיות משמעותיות.

ההורדה היא הצד החזק של TorGuard. אין הפסד במהירויות ההורדה כפי שראית במבחני המהירות. הורדת טורנטים אינה בעיה עם ספק זה.

גם משחקי המשחק לא היו בעיה. למרות שהיה פיגור כלשהו, ​​זה לא היה מעצבן את המשחק שבדקנו. עם זאת, זה יכול להיות מאוד שונה עבור חלק מהמשחקים המקוונים. אם אתה משחק הרבה, זה תמיד רעיון טוב לבדוק את ה- VPN שלך עם המשחק המועדף עליך לפני שאתה מתחייב למינוי.

מהירות המסקנה TorGuard

 • מהירויות הורדה טובות לאורך כל הדרך
 • אין הבדל במהירות בולט לשימוש יומיומי
 • המהירות אכן משתנה כשצריך לשנות את ההגדרות
 • עלול להראות פיגור עם כמה משחקים כבדים יותר

בטיחות – עד כמה בטוח TorGuard?

מכיוון שהמוקד של ספק זה הוא בהורדה אנונימית, חיוני שיש להם מערכת אבטחה אטומה למים. ל- TorGuard יש הרבה אפשרויות אבטחה ונראה שהוא לא מנהל יומנים מכל סוג שהוא.

פרוטוקולים

TorGuard תומך בפרוטוקולי OpenVPN, PPTP, L2TP, IPsec, SSTP ו- iKEV2. למען האבטחה הטובה ביותר הם ממליצים להשתמש תמיד בפרוטוקול OpenVPN.

Torguard משתמש בהצפנה של 256 סיביות ומציע, מה שהם מכנים, “הגנה על התגנבות” מפני הפרעות עמוקות בחבילה. בדרך זו תוכלו לגשת לאינטרנט בצורה מאובטחת.

יתר על כן, יש להם מתג להרוג שיבטיח שהנתונים שלך לא ייחשפו כשאתה מאבד את הקשר שלך.

כריתת עצים ופרטיות

TorGuard אומר שהם לא מחזיקים ביומני תנועה, יומני חיבור או יומני IP. הספק ממוקם בארצות הברית. ארה”ב היא חלק מברית המודיעין של חמש העיניים בין אוסטרליה, קנדה, ניו זילנד, בריטניה וארה”ב. כלומר הם עוזרים זה לזה בחקירות על ידי החלפת מידע שאספו. עם זאת, זה לא ממש משנה אם TorGuard לא מקיים יומנים, כי אז אין מה לחלוק.

איזה מידע צריך TorGuard?

כדי ליצור חשבון TorGuard אתה צריך רק כתובת דוא”ל חוקית וגישה לאחת משיטות התשלום שלהם. כל עוד אתה מוודא שהשם בכתובת הדואר האלקטרוני לא מתייחס אליך בשום דרך, אתה יכול להישאר בעילום שם. TorGuard אינו מבקש מידע ליצירת קשר אחר.

אם אתה רוצה להישאר בעילום שם, TorGuard מציע גם את האפשרות לשלם באמצעות bitcoin. אמצעי תשלום אחרים, כגון כרטיס אשראי או PayPal יחשפו את זהותך בפני TorGuard. על ידי תשלום עם bitcoins תוכל להישאר אנונימי לחלוטין.

סיכום בטיחות TorGuard

 • TorGuard מציע הצפנה של 256 סיביות
 • יש להם מתג להרוג למקרה שתאבד את חיבור ה- TorGuard שלך
 • TorGuard אומר שהם לא מקיימים יומנים
 • הם תומכים בפרוטוקולי OpenVPN, PPTP, L2TP, IPsec, SSTP ו- iKEV2
 • כדי ליצור חשבון, אתה זקוק לכתובת דוא”ל בלבד

שימושיות – עד כמה ידידותי למשתמש הוא TorGuard?

כדי לבדוק אם TorGuard הוא ידידותי למשתמש, בדקנו את אתר האינטרנט, תהליך ההתקנה, התוכנה, אמצעי התשלום ושירות הלקוחות. שמנו לב שיכול להיות הבדל גדול למדי בין חוויות משתמשים עם VPG של TorGuard. למרות שזה עובד בצורה מצויינת עבור חלקם, זה יכול להיות מאבק לא קטן עבור אחרים. אם השירות אינו פועל מייד, ידידותיות למשתמש חשובה עוד יותר.

אתר Torguard

אתר TorGuard מאוד נקי ומינימליסטי. תוכלו למצוא דף בית עם כל המידע החיוני. הכרטיסיות בראש העמוד מובילות אותך למוצרים השונים שהם מציעים: VPN אנונימי, פרוקסי אנונימי, VPN עסקי, דואר אלקטרוני ונתב. כשאתה לוחץ על “נתב”, ייפתח חלון חדש עם חנות האינטרנט של הנתב שלהם. הכרטיסייה האחרונה היא הכרטיסייה “קנה עכשיו”, שמדריכה אותך לחנות שלהם. אם כבר יש לך חשבון, כאן אתה נמצא את דף החשבון שלך. בדף החשבון שלך אתה יכול לנהל את חשבונך.

אתר TorGuard

האתר נראה ברור אך כשאתה מחפש מידע ספציפי יותר זה לפעמים יכול להיות קשה למצוא. לאתר אין פונקציית חיפוש, וזה חבל מכיוון שקשה למצוא מידע כלשהו.

הם מציעים מידע מינימלי על השירותים הנוספים שלהם. יש מידע נרחב יותר בקטע הבלוג, אך קשה מאוד לחפש ולנווט בו.

במקום סרגל חיפוש תוכלו להשתמש בתיבת הצ’אט של שירות הלקוחות כדי לקבל את המידע הדרוש לכם.

התקנת TorGuard

התקנת TorGuard במכשירים שלך היא קלה מאוד.

במחשב האישי שלך תוכלו להיכנס לאתר ותמצאו סקירה כללית של התוכניות שתוכלו להוריד. בסמארטפון שלך תוכלו לחנות לחנות האפליקציות ולהוריד משם את האפליקציה שלהם.

התקנת TorGuard:

 1. בחר מנוי TorGuard שאתה רוצה באתר TorGuard.
 2. סיים את הליך התשלום על ידי מילוי המידע הדרוש.
 3. הורד את התוכנית / היישום במכשיר שלך.
 4. התחבר עם נתוני חשבונך.
 5. בחר בפרוטוקולים המועדפים עליך, או השאר אותו בהגדרות ברירת המחדל.
 6. לחץ על התחבר ונהנה מ- TorGuard.

כשניסינו להיכנס לאפליקציה קיבלנו הודעה שהסיסמה שלנו לא הייתה נכונה, למרות שהיינו בטוחים שזו הסיסמה הנכונה. עלינו לציין שככל הנראה זה קורה לעיתים קרובות יותר עבור משתמשי TorGuard. פנינו לתמיכת הלקוחות והם היו מאוד מועילים. כדי לפתור את הבעיה היינו צריכים לשנות את הסיסמה שלנו לפני שנוכל לקבל גישה לאפליקציה. משמעות הדבר הייתה שגם עלינו לשנות את המידע שלנו במחשב שלנו.

המראה של TorGuard וקלות השימוש

המראה המגושם במקצת של היישומים מותיר מקום לשיפור. זה אולי אפילו מרגיש מיושן במקצת, שאינו טועה, ופחות מושך. האפליקציה מציגה גם כמה דברים שרוב המשתמשים לא מבינים ולא צריכים. אפשרויות אלה עומסות על הכלי שיהיה נקי וברור יותר בלעדיהן. עם זאת, כל הפונקציות הדרושות למשתמשים רגילים זמינות, כמו כפתור “בחר שרת” וכפתור “התחבר” ו”נתק “ברור..

האפליקציה לנייד מעט יותר ברורה אך חסרה חלק מהפונקציונליות של אפליקציית TorGuard למחשב האישי. משתמש רגיל לא יחמיץ אפשרות זו אך פריק אבטחה עשוי.

תמחור ואמצעי תשלום

עלויות המנוי חצי שנתי ושנתי ל- TorGuard מסתכמות ב -5 דולר לחודש. מנוי רבעוני מסתכם ב -6,70 דולר לחודש והמנוי החודשי יקר ביותר עם 9,99 דולר לחודש. כפי שניתן לראות בתמונה למטה, אין הבדל בין הפיצ’רים שתקבלו עם התוכניות השונות, ההבדל היחיד הוא אורך המנוי.

הם מציעים ערבות להחזר הכסף למשך 7 ימים, כך שאם אינך מרוצה מהשירות אתה יכול להחזיר את הכסף שלך.

תוכניות VPN אנונימיות

TorGuard מציע את אמצעי התשלום הבאים:

 • כרטיסי אשראי
 • PayPal
 • ביטקוין ומטבעות cryptocur אחרים
 • אפשרויות רבות אחרות דרך דרך התשלום

ל- TorGuard יש מעל 80 אפשרויות שונות לתשלום. המשמעות היא שסביר להניח שתמצאו אמצעי תשלום מתאים עבורכם.

שירות לקוחות

מכיוון שאתר TorGuard לא קל מאוד לנווט בתמיכת הלקוחות חשוב אפילו יותר. קל יותר להשתמש בשירות LiveChat כדי למצוא את דרכך באתר מאשר לחפש משהו בעצמך. יש להם שירות תמיכה ללקוחות 24/7. לפעמים אתה יכול לדבר עם מישהו בצורה ישירה וזה נחמד ועובד טוב רוב הזמן. ברגעים אחרים אתה צריך למלא מידע אישי לפני שתתחיל לדבר עם מישהו. זה יכול להיות די מעצבן אם אתה לא רוצה לשתף מידע זה.

סוף התחלת LiveChat

ב- LiveChat אתה מקבל תגובות מהירות יחסית והאנשים שדיברנו איתם היו מאוד מנומסים.

אתה יכול גם להגיש כרטיס לתמיכה ב- TorGuard או ב- TorGuard מכירות או בתמיכה של שותפים עצמאיים. כשאתה עושה זאת הם ממלאים את המידע שכבר יש להם (אם אתה כבר משתמש בשירות שלהם). יתרה מזאת, תוכלו להוסיף לכרטיס שלכם תמונות וחתונות מסך כדי לתמוך בשאלתכם. ברור שהם ניסו להפוך את זה לנוח ככל האפשר למשתמש.

אם הגדרות ברירת המחדל אינן פועלות במכשיר שלך, שירות הלקוחות יכול לעזור לך לשנות את ההגדרות והפרוטוקולים בצורה שתפעל עבור המכשיר שלך. עם זאת, המשמעות היא שלא לכולם יש את אותן אפשרויות בהגדרות ובפרוטוקולים. מסיבה זו עדיף להשתמש בתקופת ההחזר הכספית של 7 ימים כדי לבדוק אם השירות פועל בכל המכשירים שלך.

שימושיות מסקנה TorGuard

 • אתר Torguard יכול להיות טוב יותר.
 • התקנת TorGuard היא די קלה.
 • התוכנה נראית מיושנת אך מתפקדת בסדר.
 • TorGuard מציע מעל 80 אפשרויות תשלום.

רשת שרת TorGuard

ל- TorGuard רשת שרתים גדולה. יתר על כן, הם מציעים כתובות IP ייעודיות בתשלום נוסף.

מספר השרתים והמיקומים

ל- TorGuard למעלה מ 3000 שרתים ביותר מ 50 מדינות. הצעה גדולה זו של שרתים פרושה יפה ברחבי העולם. יש לציין כי יש להם שרתים בערב הסעודית, במצרים ובווייטנאם, שבדרך כלל אינך רואה עם שירותי VPN אחרים. אם אתה מחפש ספציפית שרת באחת מהמדינות הללו, TorGuard עשוי להיות ה- VPN עבורך.

אתה יכול לבחור שרת לפני שאתה מתחבר. היישום מראה לכם את השרתים הזמינים לפרוטוקולים וההגדרות שבחרתם.

שרתי TorGuard

כתובת IP ייעודית

TorGuard מציע שירות ייעודי לכתובת IP. פירוש הדבר שתקצה לך כתובת IP שתשמש אותך רק. בדרך כלל, עם VPN אתה מקבל גישה רק לכתובות IP שאתה משתף עם אחרים. באופן כללי זה לא ממש משנה. עם זאת, כמה משירותי סטרימינג יכולים כעת לאתר את כמות המשתמשים בכתובת IP אחת ולחסום כתובות אלה. כדי לעקוף מגבלות גיאוגרפיות על נטפליקס, אתה זקוק ל- IP ייעודי עם מנוי ה- TorGuard שלך.

יתר על כן, עם מנוי רגיל אתה עובר בין כתובות IP שונות. חלק מהאתרים מבחינים בכך ומבקשים אימות נוסף של זהותכם, כדי לבדוק אם אתם באמת שמנסים לגשת לאתר שלהם. אם אתה משתמש בכתובת IP ייעודית תוכל לגשת לאתר האינטרנט שלהם מאותה כתובת IP בכל פעם, ולא תגרום לחשד.

לאחר ששילמתם עבור ה- IP הייעודי תוכלו ליצור קשר עם דלפק התמיכה של TorGuard עם המיקום המועדף עליכם. הם יקצו לך כתובת IP במדינה שתבחר. לפעמים הם יצטרכו להזמין מכשירי IP חדשים, כלומר ייתכן שיהיה עליכם לחכות למשך יומיים או יומיים.

TorGuard מכנה גם את כתובות ה- IP הייעודיות הללו כ”כתובות IP זורמות “. IP ייעודי יחזיר לך 7,99 דולר בכל חודש, מעל עלות המנוי שלך ל- VPN.

רשת שרת המסקנה TorGuard

 • ל- TorGuard למעלה מ 3000 שרתים
 • השרתים פרוסים על יותר מ 50 מדינות שונות
 • TorGuard מציע כתובות IP ייעודיות

האפשרויות של TorGuard

מלבד תכונות ה- VPN הרגילות, TorGuard מציע כמה תוספות. להלן תמצא מידע על TorGuard לעסקים והנתבים המיוחדים להם שהבזק מראש.

TorGuard ונטפליקס

TorGuard אינו מתחייב גישה לנטפליקס דרך השירות הרגיל שלהם. הם אכן מציעים כתובת IP ייעודית שדרכה ניתן יהיה לגשת לנטפליקס. כתובת ה- IP הייעודית תעלה לכם במיוחד. עבור ספק VPN שמערים על Netflix אתה יכול להסתכל במאמר שלנו בנושא VPNs של Netflix.

TorGuard וטורמנטים

TorGuard מאפשר הורדת טורנטים דרך רשתות עמיתים לעמית. הם אומרים שהם לא חוסמים תנועה מסוג זה. TorGuard הוא שירות VPN טוב להורדה ועובד קשה כדי לשפר את מהירויות ההורדה שלו. בבדיקות שלנו עם TorGuard יכולנו להוריד קבצים ללא דיחוי.

TorGuard לעסקים

ל- TorGuard יש תוכניות מיוחדות לעסקים. בחבילות ה- VPN העסקי, TorGuard מציע מספר חשבונות וחשבונות דואר אלקטרוני מוצפנים. יתר על כן, התוכניות הללו מגיעות עם כתובות IP ייעודיות. התוכניות העסקיות מציעות את כל מה שהתוכניות הרגילות עושות ועוד. לדוגמה, תקבל מנהל חשבון ייעודי שיעזור לך בכל שאלה.

יתר על כן, כל תוכנית עסקית מגיעה עם פאנל ניהול קל משלה. באמצעות לוח זה אתה יכול להוסיף ולהסיר חשבונות ברשת שלך.

ניהול משתמשים vpn עסקי

נתבי TorGuard

באתר TorGuard תוכלו לקנות גם נתבים שהובאו מראש. התקנת VPN בנתב שלך היא אידיאלית אם ברצונך להגן על כל המכשירים שלך בפעם אחת. הם מוכרים נתבים ממותגים פופולריים כמו Netgear, TP-link ו- Asus. הנתבים מגיעים עם 30 ימי שירות VPN בחינם של TorGuard. נתבים אלה הם אידיאליים אם אתם מחפשים דרך קלה להגן על כל המכשירים שלכם בפעם אחת.

R7000-300

אפשרויות סיכום TorGuard

 • אינך יכול לצפות בנטפליקס עם מנוי TorGuard רגיל.
 • אתה יכול להוריד טורנטים עם TorGuard.
 • TorGuard מציע נתבים שהובאו מראש באתר שלהם.
 • TorGuard מציע תוכניות מנוי לעסקים.

מסקנה – הניסיון שלנו עם TorGuard

מקצוענים
חסרונות
קל לשימושאינו פועל אוטומטית בכל המכשירים
קל להתקנהאתר קשה לניווט
מהירויות הורדה מהירותלא ניתן לצפות בנטפליקס
הורד דרך סיקורים אפשריתוכנת Clunky
כתובות IP ייעודיות
הרבה אפשרויות בשרתים
ערבות להחזר כספי למשך 7 ימים

TorGuard הוא ספק VPN טוב להורדת סיקור. המהירות טובה, במיוחד להורדה. הם לא שומרים ביומני ונראה שהם VPN בטוח. גילינו שהידידותיות למשתמש של השירות שלהם משתנה. האתר שלהם בהחלט יכול להיות טוב יותר ובאחד המכשירים שלנו היה קשה לגרום לאפליקציה לעבוד. בעזרת תמיכת לקוחות הצלחנו, אך לא הצלחנו לעשות שימוש בכל הפרוטוקולים וההגדרות.

ל- TorGuard מספר שרתים גדול והוא מציע כתובת IP ייעודית. יתכן שתזדקק לכך מכיוון שעם השירות הרגיל שלהם לא תוכל לגשת לשירותי סטרימינג כמו נטפליקס. בצד החיצוני הם כן מציעים שירותים לעסקים ונתבים שהבליחו מראש בהם תוכלו להשתמש בשילוב עם מנוי.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me