ביקורת ProtonVPN (2020) – רמת אבטחה גבוהה | VPNoverview.com

ProtonVPN Review (2020) – רמת אבטחה גבוהה

ProtonVPN הוא ספק VPN חדש יחסית משוויץ. הם מציעים גם גרסה חינמית וגם בתשלום של התוכנה שלהם והם בבעלות ProtonVPN AG. חברת זו השיקה את ProtonMail עוד בשנת 2014. ProtonMail הפכה במהרה לספקית הדוא”ל המאובטחת הגדולה בעולם, והעמידה מעל לכל פרטיות, אנונימיות והצפנה. ProtonVPN הצליח במהירות את ProtonMail. ה- VPN פותח על מנת להציע ללקוחות חיבורים מאובטחים מחוץ לדוא”ל. שני הפרויקטים הללו – ProtonVPN ו- ProtonMail – הפכו לשני עסקים נפרדים על מנת לשמור על בטיחותם ופרטיותם של לקוחות פרוטון..


הצוות שעומד מאחורי ProtonVPN עובד ללא הרף על שינוי בעולם: הם מכשירים עיתונאים, מחנכים את הציבור ומתעמתים עם ממשלות. מלבד זאת, הם פתחו בשיתוף פעולה עם מוזילה בשנת 2018. מכיוון שמפקדתם ממוקמת בז’נבה, שוויץ, הם לא מחויבים לשמור יומנים. ProtonVPN זמין עבור Windows, MacOS, iOS, Android ו- Linux ומגיע עם אפשרויות רבות נוספות להתאמה אישית. פרט לכך, ניתן להשתמש במספר מנויים שונים החל מגירסה חינמית מאוד הגונה.

מפרט ProtonVPN

 • חיבורים סימולטניים: 2-10
 • טורנטים: +
 • נטפליקס: +
 • מערכות הפעלה: Windows, MacOS, iOS, Android, Linux
 • פרוטוקולים: IKEv2 / IPSec, OpenVPN
 • מדיניות רישום: יומני חיבור
 • שרתים: 698 שרתי 40+ מדינות
 • מחיר: החל מ- $ 4,00 לחודש
 • ערבות להחזר כספי: 30 ימים

מהירות – כמה מהר ProtonVPN?

משתמשים רבים רוצים VPN מהיר. אינך רוצה לחכות בלי סוף לטעינת סרטון YouTube או לקובץ להורדה, פשוט מכיוון שאתה משתמש בחיבור אינטרנט מאובטח. הזרמת, משחק וגלישה באינטרנט צריכים להיות קלים וללא עיכובים. VPN יכול להאט את חיבור האינטרנט שלך. אם זה מורגש מדי, זה החיסרון המובהק של השירות.

כדי לבדוק אם VPN מאט את החיבור שלך (או שמא הופך את זה למהיר יותר), אנו בודקים את כל ספקי ה- VPN שאנחנו בודקים על מהירותם. להלן תוכלו לראות בדיקות מהירות שונות שביצענו עם ProtonVPN. בדקנו גם את מהירות ה- VPN במהלך השימוש היומי. בדרך זו אתה מקבל מושג טוב ומלא לגבי ההשפעה של ProtonVPN על חיבור האינטרנט שלך.

תוצאות בדיקות מהירות ProtonVPN

בקטע זה תוכלו למצוא את תוצאות בדיקות המהירות שקיבלנו בבדיקת ProtonVPN. הבדיקות נעשו כולן באמצעות עסקת פלוס של ProtonVPN ללא הפעלת הליבה המאובטחת שלהן. שירות מיוחד זה מפנה את חיבור האינטרנט שלך פעמיים, מה שמאט את מהירותך עוד יותר, ולכן השארנו אותו מהבדיקות שלנו. זכור כי המספרים הללו תלויים תמיד במיקום שלך, ספק האינטרנט ובשעה ביום. לעיון הוספנו מבחן מהירות של חיבור האינטרנט הרגיל שלנו ללא שימוש ב- VPN.

מהירות ללא VPN (speedtest.net):

מבחן מהירות ללא VPN

אלה התוצאות של speedtest.net כשבדקנו חיבור אינטרנט משלנו ללא שימוש ב- VPN. אנו נשתמש במבחן זה כדי להשוות את התוצאות האחרות אליו.

מהירות עם שרת מקומי (speedtest.net):

שרת Speedtest הולנד

אלה התוצאות של speedtest.net של חיבור האינטרנט שלנו כאשר אנו משתמשים בשרת ProtonVPN הקרוב יחסית אלינו. בהשוואה למבחן הראשון שלנו, הפינג נשאר אותו הדבר. זה סימן טוב. במקביל, מהירות ההורדה פחתה בערך במחצית, אך גם מהירות ההעלאה נותרה זהה. נראה שהשרתים המקומיים של ProtonVPN מבצעים עבודה טובה מאוד.

שרת בארצות הברית (speedtest.net):

שרת Speedtest ארה

אלה התוצאות של speedtest.net של חיבור האינטרנט שלנו תוך כדי שימוש בשרת ProtonVPN בארצות הברית. הפעם, הפינג עלה מאוד. יתר על כן, רק עשירית ממהירות ההורדה נותרה, למרות שמהירות ההעלאה נעה מעט יותר.

לסיכום: בעוד שהשרת האמריקני נראה די איטי, השרת המקומי ביצע טוב מאוד.

מהירות במהלך שימוש יומיומי

עם תוצאות בדיקות המהירות הללו, היינו סקרנים לברר כיצד יעבוד ProtonVPN במהלך שימוש יומיומי. במהלך הגלישה נתקלנו בעיכובים מעטים עד ללא תקלות. הורדת סיקורים עברה באותה מהירות: תוך רבע שעה היינו מורידים קובץ בגודל הגון. נוכל גם לצפות בסרטוני YouTube כפי שנהוג לעשות, למרות שסרטונים אכן נדרשו זמן רב יותר למאגר. המשחק היה בסדר גם כן: טעינת העמודים והגרפיקה הנכונים אולי ארכה קצת יותר זמן מהרגיל, אך לאחר מכן המשחק התפקד כמו שצריך. סטרימינג וצפייה בנטפליקס עבדו גם כן, אך עם חיסרון אחד. כדי לצפות בנטפליקס האמריקאית היינו צריכים להשתמש בשרת אמריקאי. הקשר הזה, מבחינתנו, די איטי והביא לעיכובים ארוכים.

מהירות מסקנה ProtonVPN

 • בדיקות המהירות הראו תוצאות הגון, במיוחד בעבודה עם שרת מקומי.
 • השרת האמריקאי היה איטי משמעותית מהשרת המקומי שלנו.
 • מהירות האינטרנט במהלך הגלישה, הזרימה וההורדה הייתה הגונה.
 • הגישה לנטפליקס האמריקאית גרמה לעיכובים.

בטיחות – עד כמה מאובטח ProtonVPN?

הבטיחות יכולה להיות האיכות החשובה ביותר של VPN. VPNs ידועים לרוב ביכולתם לשמור על פרטיות המשתמשים ועל אנונימיותם. אנשים משתמשים ב- VPN על מנת לגלוש באינטרנט מבלי לעקוב אחריהם או לעקוב אחריהם. כדי להבטיח ש- VPN אכן יעשה זאת בהצלחה, אנו בודקים את הבטיחות והביטחון של כל ה- VPN שאנו בודקים.

בחלק זה תוכלו לקרוא הכל אודות בטיחות ProtonVPN. באילו פרוטוקולים הם משתמשים? האם יש להם מדיניות ללא יומני? מתג להרוג? איזה מידע אישי הם מבקשים ממך? לאחר מענה לשאלות אלה, נקיים את פסק הדין הסופי בנוגע לאבטחת ProtonVPN.

פרוטוקולים

ProtonVPN משתמש בשני פרוטוקולים שונים לרשת שרת ה- VPN שלהם. פרוטוקולים אלה עוזרים להצפין את הנתונים שלך. ProtonVPN עובד כרגע עם IKEv2 / IPSec ו- OpenVPN. כשאתה משתמש בלקוח ProtonVPN, אתה יכול לבחור בעצמך אם ברצונך להשתמש ב- UDP (רגיל) או TCP..

יוצרי ProtonVPN החליטו לא לעבוד עם שרתים המשתמשים ב- PTTP או L2TP / IPSec. פרוטוקולים אלה זולים יותר לתחזוקה, אך בדרך כלל אינם בטוחים כמו למשל OpenVPN. ProtonVPN רוצה להציע ללקוחותיה שום דבר מלבד הטוב ביותר. לכן הם עובדים רק עם הפרוטוקולים הבטוחים ביותר.

כריתת עצים ופרטיות

מדיניות רישום VPN מציינת אם ספק ה- VPN אוסף ושומר כל מידע על השימוש באינטרנט של לקוחותיהם. אם זה המקרה, זה משפיע ישירות על פרטיותך. נתונים שנשמרו יכולים להיות משותפים עם צדדים שלישיים או להיגנב על ידי האקרים. ספקי VPN מסוימים אף כפופים לחוקים מקומיים שמאלצים אותם למסור מידע לממשלות.

ProtonVPN לא צריך להתמודד עם חוקים כאלה. המטה של ​​ProtonVPN נמצא בשוויץ, הידועה בחקיקת הפרטיות שלה. המדינה אינה חלק מ -14 עיניים והיא פטורה מכללים רבים של האיחוד האירופי. מסיבות אלה, שוויץ נתפסת בדרך כלל כמיקום טוב עבור ספק VPN. ספקים שנמצאים במקום אינם נדרשים לשמור יומני לקוחותיהם ואינם צריכים לוותר על נתוני לקוח.

באתר האינטרנט שלהם, ProtonVPN טוען שהם עובדים עם מדיניות ללא יומני. לא נשמר מידע על חיבור או פעילות הגלישה שלך. עם זאת, הדברים לא פשוטים כמו זה: ProtonVPN אוסף ‘יומני חיבור’. נתונים אלה משמשים אך ורק כדי להבטיח שחשבונך יישאר בטוח ומתפקד כנדרש. לשם כך נשמרת חותמת זמן של ההתחברות האחרונה שלך. חותמת זו חוסמת בכל פעם שאתה מתחבר. לא יישמר מידע החושף דבר אודות המיקום שלך, הזמן שבילית בחיבור ה- VPN או המקום ממנו התחברת..

יומני חיבור אלה נחוצים כדי להבטיח שלא נעשה שימוש לרעה בחשבונך. חותמת הזמן קשורה רק לחשבונך ולא לכתובת ה- IP שלך. הכניסה האחרונה הידועה תישמר כל עוד החשבון פעיל, אלא אם כן המשתמש מבקש למחוק את הנתונים.

קוד פתוח

אפליקציות ProtonVPN הפכו לאחרונה לקוד פתוח, מה שאומר שכל אחד יכול להסתכל מאחורי הקלעים וכך לבדוק את הטכנולוגיה שמאחורי האפליקציה. בדרך זו כל אחד יכול לחקור האם הטענות שהחברה טוענת נכונות. בדרך זו החברה לא יכולה להסתיר דבר. הם מזמינים מומחים להציץ ולפרסם את ממצאיהם. בדרך זו ProtonVPN מראה שהם למעשה עושים את מה שהם אומרים שהם עושים.

מתג כיבוי

ProtonVPN כולל מתג להרוג מובנה. אתה יכול להפעיל או לכבות אותו בהגדרות בלוח המחוונים של ה- VPN. מתג להרוג מופעל מבטיח שאינך נמצא בסיכון אם חיבור ה- VPN שלך יאבד באופן זמני: כל תנועת האינטרנט חסומה אוטומטית כך שלעולם לא ניתן לאתר אותה אחריך.

בנוסף למתג ההריגה, ל- ProtonVPN יש גם ‘תכונה VPN תמיד-על’. אפשרות זו מחברת אותך אוטומטית לשרת אחר כאשר אתה נתקל בבעיות חיבור. ככה אתה תמיד מקוון, אך עדיין מוגן ברציפות.

איזה מידע צריך ProtonVPN?

כדי ליצור חשבון ב- ProtonVPN, אתה צריך לשתף איתם כמה נתונים. זה נוגע בעיקר לפרטי הדוא”ל והתשלום שלך. לשימוש בגירסה החינמית כל שעליכם לעשות הוא להזין כתובת דוא”ל. בדף התשלום נכתב שכתובת דוא”ל זו לעולם אינה משותפת עם צדדים שלישיים והיא משמשת רק לשאלות הקשורות לחשבון, לתקשורת ולהחלמה. כמובן שתוכלו ליצור בקלות כתובת דוא”ל אנונימית שלא ניתן לאתר אותה אחורה (למשל עם ProtonMail).

עבור כל מנוי ששולם ב- ProtonVPN, עליך להזין פרטי תשלום. כשאתה משלם באמצעות PayPal או כרטיס אשראי, תצטרך להיפרד מחלק מהפרטים האישיים שלך. עם זאת, יש גם אפשרויות אנונימיות. נחזור לזה אחר כך.

סיכום בטיחות ProtonVPN

 • ProtonVPN משתמש רק בפרוטוקולים המוצפנים הבטוחים והטובים ביותר.
 • מדיניות יומן: רק יומני חיבור, הכוללים חותמת זמן של הכניסה האחרונה שלך.
 • יישומי ProtonVPN הם קוד פתוח.
 • ל- ProtonVPN מתג kill kill מובנה ואפשרות להחליף שרתים באופן אוטומטי כאשר החיבור צונח.
 • על מנת ליצור חשבון, ProtonVPN זקוק לכתובת הדוא”ל שלך ופרטי התשלום שלך.

שימושיות – עד כמה ProtonVPN ידידותי למשתמש?

VPN פועל ברקע המכשיר שלך. ללא הפרעה רבה מצדך, זה מספק חווית אינטרנט מאובטחת ואנונימית. לכן חשוב ש- VPN יהיה קל לעבוד איתו וידידותי למשתמש. אם ההתקנה וההגדרה של ה- VPN תעבור במהירות, תוכל להתחיל לעבוד מוקדם יותר. צוות תמיכה טוב ומחיר נמוך עוזרים גם לידידותיות למשתמש של VPN. כדי להבטיח שיש לך את החוויה הטובה ביותר, אנו משתמשים בסעיף זה בכדי לבחון את ידידותיות המשתמש הכללית של ProtonVPN. בדקנו באתר שלהם, בתהליך ההתקנה, בתוכנה, במחיר ובשירות הלקוחות וניתנו את דעתנו על כל אחד מהם.

אתר ProtonVPN

דף הבית של אתר ProtonVPN נראה טוב וקל לניווט. באופן מיידי, אתה רואה קישור שמוביל ישירות לדף התשלומים עם מנויי ה- ProtonVPN השונים. גלילה למטה תמצא מידע על התכונות השונות של ProtonVPN ועל היתרונות של VPN באופן כללי. בדף הבית משתפים גם ציוצים ממשתמשים המדברים על חוויותיהם.

הסרגל העליון מאפשר לך לנווט לדפים השונים באתר: מידע, תכונות, מחירים, בלוג ותמיכה. כלול גם כפתור כניסה וקישורים ישירים למדיה החברתית של ProtonVPN. האתר זמין באנגלית בלבד.

ProtonVPN אתר הבית

אם תלחץ על אחד מהם קבל את ProtonVPN עכשיו או תמחור, תועבר לדף המנוי, שם תוכל לבחור בין מנויים שונים של ProtonVPN. בחירה באחת תעביר אותך אוטומטית לדף התשלומים, שם תוכל למלא את המידע שלך.

בקיצור: האתר קל מאוד לניווט תוך שהוא מספק מידע רב על ProtonVPN ו- VPN בכלל..

התקנת ProtonVPN

כדי להשתמש ב- ProtonVPN, תזדקק לחשבון. כדי להקים חשבון, עליך לספק מידע כלשהו, ​​ובמיוחד את הדואר האלקטרוני שלך (אם כי ניתן לעשות זאת באופן אנונימי באמצעות ProtonMail) ופרטי תשלום. אתה צריך גם לחשוב על שם חשבון וסיסמא. לאחר שרכשת את חשבונך, הגיע הזמן להוריד את תוכנת לקוח ProtonVPN. קל למצוא דף זה כשאתה פשוט התחבר לחשבון, אך הוא מוסתר במקצת אחרת. כדי למצוא אותו, גלול כל הדרך למטה לתחתית האתר ולחץ הורד בפינה השמאלית התחתונה.

עמוד הורדת אתר ProtonVPN

ניתן להוריד את לוח המחוונים עבור Windows, MacOS ו- Linux. מלבד זאת, דף ההורדה יספק לך קישורים ליישומי Google Play ו- App Store. הורדנו את הלקוח עבור Windows וזה הנוהל שנדרג ונדון כאן.

לאחר לחיצה הורד ל- Windows, פתחנו את הקובץ שהורדת.

מסך הורדת ProtonVPN

המסך שהראה היה מובן מאליו: עקוב אחר ההוראות והתקן את ProtonVPN. הדבר היחיד שהיה עלינו לעשות הוא לתת לתוכנית הרשאה לשימוש במכשיר שלנו.

כניסה של לוח המחוונים של ProtonVPN

לאחר סיום ההתקנה, שלא אמור להימשך יותר מדקה, התוכנה מופעלת מעצמה ומופיע לוח מחוונים. כאן תוכלו להתחבר עם פרטי חשבונכם.

בקיצור, תהליך ההתקנה קל, אם כי קשה להוריד את דף ההורדה אם כבר יש לך חשבון ופשוט צריך להשיג את התוכנה..

המראה של ProtonVPN וקלות השימוש

התוכנה של ProtonVPN קלה לניווט ונחמדה בעיניים, אך גם מעט עסוקה. לוח המחוונים כולל רשימה של מדינות בצד המסך, כולל סרגל חיפוש והאפשרות לאפשר את הליבה המאובטחת של ProtonVPN (למשתמשים עם ProtonVPN Plus או Visionary). אפשרות זו מספקת שכבת הגנה נוספת. יש גם כפתור התחברות מהירה, שבוחר אוטומטית בשרת המהיר או הקרוב ביותר באותו הרגע ומחבר אותך אליו. בנוסף ללשונית הכוללת את מיקומי השרת, יש גם כרטיסייה בשם ‘פרופילים’. כאן תוכלו להגדיר פרופילים אישיים עם העדפות משלכם, בין אם מדובר במדינה, שרת או פרוטוקול ספציפיים. כתובת ה- IP שלך מוצגת בחלקו העליון של המסך ותשתנה ל- IP של ProtonVPN ברגע שתתחבר.

רוב המסך תופס מפה עולמית. המשולשים במפה מייצגים את מיקומי השרת השונים שבהם תוכלו לבחור. בתחתית המסך תוכל לעקוב אחר כמה שהורדת והעלית במהלך הפגישה הנוכחית שלך, כמה מהר הקשר שלך וכמה זמן ההפעלה שלך נמשכה עד אותה נקודה. מראה המפה מאוד מושך. בסך הכל המראה של לוח המחוונים כולו הוא מקצועי ונעים.

לוח מחוונים של ProtonVPN

ל- ProtonVPN יש המון אפשרויות. רבים זמינים ישירות על המסך הראשי. השאר ניתן למצוא בהגדרות. לך ל על אודות כדי למצוא מידע על גרסת התוכנה שלך. תחת חשבון תוכל לבצע שינויים בחשבון ובתכנית המנויים שלך. פרופילים מראה לך את הפרופילים השונים שיצרת.

תחת הגדרות אתה יכול לשנות כיצד ומתי מופעלת התוכנית והאם הודעות צצות על המסך. אתה יכול גם לבחור פרוטוקול, לבחור להתחבר אוטומטית או להפעיל חיבור מהיר. עבור אל מתקדם בכדי למצוא את מתג ההרג, הגנת דליפות DNS ומנהור מפוצל.

היתרון של תוכנת ProtonVPN הוא שניתן לגשת לאפשרויות רבות בלחיצה אחת. אתה יכול להתאים אישית בקלות את החוויה שלך. זה שימושי לאנשים עם ניסיון עם VPN אך זה יכול להוות מכשול למתחילים.

תמחור ואמצעי תשלום

ל- ProtonVPN ארבעה מנויים שונים ל- VPN. בהתאם למינוי שתבחר, תכונות שונות יהיו זמינות עבורך.

ה גרסת חינם של ProtonVPN לא עולה כלום ומעניק לך גישה לשרתים בשלוש מדינות שונות (הולנד, ארה”ב ויפן). גרסה זו פועלת עבור מכשיר אחד בלבד לחשבון בכל פעם. אין מגבלת מהירות, אך המספר הקטן של השרתים הזמינים ישפיע על מהירות האינטרנט שלך. ככל שאנשים משתמשים באותו שרת, כך הוא איטי יותר. כתוצאה, המהירות שלך עשויה להיות נמוכה בהרבה ממה שהיית פעם. ל- ProtonVPN Free אין מגבלת נתונים, כך שתוכלו להשתמש בהם ללא הגבלת זמן. עם זאת, ProtonVPN Free לא נותנת לך גישה לתוכנת Secure Core ואינה תומכת בזרמים, טורנטים או טור.

נקרא האפשרות הזולה ביותר בתשלום עבור ProtonVPN בסיסי. אם תבחר בחוזה שנתי במקום לבחור בתשלומים חודשיים, אתה אפילו מקבל הנחה של 20% על המנוי שלך, וזה תקף לכל המנויים של ProtonVPN. שירות Basic ProtonVPN מעניק לך גישה לכל מיקומי השרת שלהם, מאפשר לך להגן על שני מכשירים בכל עת ומגן עליך בעת השימוש ב- P2P.

ה ProtonVPN Plus חבילה הוא מעט יקר יותר מאופציית ה- Basic וכולל את כל החבילות ההיא ועוד: תמיכה ב- Tor והזרמה, שרתי פלוס ו- Secure Core. אתה יכול להשתמש במנוי זה על עד חמישה מכשירים בו זמנית.

אם אתה רוצה את החבילה השלמה, ProtonVPN חזון זו העסקה בשבילך. זה נותן לך את כל היתרונות של פלוס, גישה לעשרה מכשירים בכל עת ו- ProtonMail Visionary. בדרך זו תוכלו להשתמש בדוא”ל המדהים המכוון לפרטיות, כמו גם ל- VPN שלהם.

מחירי ProtonVPN

תלוי בסוג המנוי שאתה רוצה, כנראה שיש אפשרות עבורך ב- ProtonVPN. אחד היתרונות של ProtonVPN הוא בכך שהם מציעים VPN בחינם הגון מאוד. נוסף על כך, המנויים בתשלום שלהם מתומחרים היטב.

ProtonVPN מקבל את אמצעי התשלום הבאים:

 • ויזה, מאסטרקארד
 • PayPal
 • ביטקוין
 • כסף מזומן

כפי שאתה יכול לראות, ישנן מספר אפשרויות תשלום ב- ProtonVPN. אפשר לשלם באופן אנונימי, למשל באמצעות ביטקוין. אתה יכול גם לשלם במזומן, כל עוד יש לך חשבון ProtonVPN. תוכלו לקרוא עוד על כך באתר ProtonVPN. אם אתה משלם באמצעות PayPal או כרטיס אשראי, אתה צריך לספק מידע אישי. עם זאת, ProtonVPN עובד עם תשלומים מאובטחים באמצעות SSL, כך שמלבד הנתונים שלך נשלחים ל- ProtonVPN לתשלום, האבטחה שלך לא נפגעת..

לכל מנויי ה- ProtonVPN בתשלום יש ערבות להחזר כספי של 30 יום: אם אינך מסתפק בשירות שלהם, פשוט שלח להם הודעה והם יחזירו לך את הכסף שלך. עם זאת, ישנה הערה צדדית אחת לכך: אם שילמת בעילום שם, קשה לספק הרבה יותר להחזיר את הכסף שלך.

שירות לקוחות

ישנו שאלות נפוצות מרחיבות באתר ProtonVPN המספק תשובות לכל מיני שאלות. הם מכנים זאת ‘בסיס הידע’ שלהם ותמצא אותו תחת תמיכה. אם השאלה שלך לא מופיעה או שהתשובה לא פתרה את הבעיה שלך, אתה תמיד יכול לפנות לצוות התמיכה של ProtonVPN. יש קישור בתחתית דף התמיכה שיפנה אותך לטופס יצירת קשר. הזן את מערכת ההפעלה, את שם המשתמש ואת כתובת הדוא”ל שלך והסביר את הבעיה שלך. צוות התמיכה יחזור אליך באמצעות דואר אלקטרוני תוך יום עסקים או שניים.

כשהצגנו בעיה בפני הצוות, קיבלנו תשובה תוך יום. צוות שירות הלקוחות סיפק לנו הסברים, שלח לנו קישור לדף מתוך השאלות הנפוצות שלהם וביקש מאיתנו מידע נוסף. לאחר שנענה, הציעו לנו מספר פתרונות. מה שנוכל להרחיק מכך הוא שצוות התמיכה הוא יסודי מאוד: הם מנסים לברר בדיוק מה גורם לבעיה שלך ועושים כמיטב יכולתם כדי לפתור אותה. פרט לעובדה שיכול להימשך זמן מה עד ש- ProtonVPN הגיב, זו הייתה חוויה יחסית טובה. הדרך היחידה שניתן היה לשפר אותה הייתה אם ProtonVPN יציג שירות צ’אט חי.

שימושיות מסקנה ProtonVPN

 • אתר ProtonVPN מכיל מידע רב אך קל לניווט.
 • תהליך ההתקנה של ProtonVPN הוא מהיר וקל יחסית.
 • לתוכנת ProtonVPN אפשרויות רבות אשר יכולות להיות קשות למתחילים.
 • ל- ProtonVPN גרסה חינמית עם שרתים מוגבלים.
 • בחירת מנוי שנתי מעניקה לך 20% הנחה.
 • ProtonVPN תומך במספר שיטות תשלום, כולל דרכים אנונימיות.
 • שירות לקוחות מועיל מאוד אך עובד רק באמצעות טפסים ודוא”ל.

ProtonVPN רשת שרתים

רשת שרתים רחבה ומתפקדת היא יתרון גדול של כל ספק VPN מסיבות רבות. ראשית, רשת רחבה מועילה אם ברצונך להימנע מחסימה גיאוגרפית. ככל שיש לספק יותר מיקומי שרתים, כך סביר שהמדינה שאתה זקוק לה נמצאת ביניהם. זה תקף לצפייה בנטפליקס האמריקאית מחוץ לארה”ב, אך גם אם ברצונך לקרוא עיתון מקוון ספציפי שאינו זמין באופן חופשי ברחבי העולם.

בחלק זה נחקור את השרתים והמיקומים השונים שמציעה ProtonVPN. נדון גם אם ניתן לבקש כתובת IP ייעודית.

מספר השרתים והמיקומים

בזמן הכתיבה, ל- ProtonVPN יש כמעט 700 שרתים ביותר מ- 40 מדינות. להלן מיקומי השרת השונים:

 • אוסטרליה
 • אוסטריה
 • בלגיה
 • ברזיל
 • בולגריה
 • קנדה
 • קוסטה ריקה
 • הרפובליקה הצ’כית
 • דנמרק
 • אסטוניה
 • פינלנד
 • צרפת
 • יוון
 • גרמניה
 • הונג קונג
 • הודו
 • אירלנד
 • ישראל
 • יפן
 • איטליה
 • לטביה
 • ליטא
 • לוקסמבורג
 • מולדובה
 • הולנד
 • ניו זילנד
 • נורווגיה
 • פורטוגל
 • רומניה
 • רוסיה
 • סרביה
 • סינגפור
 • ספרד
 • דרום אפריקה
 • דרום קוריאה
 • שבדיה
 • שוויץ
 • טייוואן
 • אוקראינה
 • הממלכה המאוחדת
 • ארצות הברית

ProtonVPN עובד באופן רציף על רשת השרתים שלהם, כלומר המדינות והשרתים הזמינים משתנים כל העת. בקר באתר האינטרנט שלהם לקבלת רשימת מיקומים מעודכנת.

כל השרתים של ProtonVPN הם בבעלות ומוקדשים לספק, אך לא כולם זמינים לכל משתמש. מספר השרתים אליהם יש לך גישה תלוי בחלקו במינוי שלך. עם ה גרסה חינמית – – של ProtonVPN יש לך גישה רק לשרתים חינמיים ספציפיים ביפן, הולנד וארצות הברית. המנויים הבסיסיים, הפלוסיים והוויזונאיים מקבלים גישה לכל מיקומי השרת.

ProtonVPN מציעה גם שרתים מיוחדים עבור P2P (בשוויץ, הולנד, סינגפור ושוודיה) ושרתים התומכים בשימוש כפול עם טור (בהונג קונג, ארצות הברית ושוויץ).

לבסוף, שימוש במיקומי שרת במצב Secure Core עובד מעט אחרת. ה ליבה מאובטחת שרתים מוסיפים שכבת הגנה נוספת לחיבור שלך על ידי יצירת מנהרה כפולה. פירוש הדבר שתחובר למיקום השרת לפי בחירתך באמצעות שרת Secure Core בשוויץ, איסלנד או שבדיה. אלה הן אפשרויות הבחירה בשרת ש- Secure Core מציע:

שרת Core מאובטח
מיקומי שרת
איסלנדבלגיה, ברזיל, קנדה, קוסטה ריקה, גרמניה, אירלנד, ישראל, הולנד, נורבגיה, רוסיה, ספרד, ארצות הברית
שבדיהאסטוניה, פינלנד, צרפת, הונג קונג, יפן, ניו זילנד, פורטוגל, רוסיה, דרום אפריקה, דרום קוריאה, טייוואן
שוויץאוסטרליה, אוסטריה, בולגריה, קנדה, צ’כיה, דנמרק, יוון, הודו, איטליה, לטביה, לוקסמבורג, פורטוגל, רומניה, סרביה, סינגפור, אוקראינה, בריטניה, ארצות הברית

כתובת IP ייעודית

נכון לעכשיו, ProtonVPN אינה מציעה כתובות IP ייעודיות. המשמעות היא שתוכל להשתמש רק בשרתים הזמינים גם ללקוחות אחרים. במילים אחרות, אתה משתף כתובת IP עם אנשים רבים. שיתוף כתובות IP עם אחרים המשתמשים באותו VPN עדיף לבטיחותך האישית והפרטיות: אם כולם משתמשים באותה IP, במיוחד אם כל הנתונים עליהם מוצפנים, קשה יותר, אם לא בלתי אפשרי, להתחקות אחר תנועה מקוונת לאדם אחד. . מסיבה זו, ל- ProtonVPN יש רק כתובות IP דינמיות ומשותפות.

שרת מסקנות ProtonVPN

 • ל- ProtonVPN כמעט 700 שרתים בלמעלה מ -40 מדינות.
 • מספר השרתים והמיקום שאליו יש לך גישה תלוי בחלקם במינוי שלך (חינם לעומת פרמיה).
 • ProtonVPN אינו מציע כתובות IP ייעודיות.

האפשרויות של ProtonVPN

בנוסף לאפשרויות הקיימות בתוכנה, כפי שדיברנו בסעיף ידידותיות למשתמש, ל- ProtonVPN יש מספר פונקציות נוספות. עם ProtonVPN, יש לך גישה (מוגבלת) לנטפליקס ואתה יכול להוריד טורנטים באופן אנונימי באמצעות אחד מהשרתים המיוחדים שלהם. בחלק זה נספר לך יותר על כל אחת מהאפשרויות הללו, כמו גם על הליבה המאובטחת של ProtonVPN.

ProtonVPN ו- Netflix

שאלה שנשאלת לעתים קרובות לגבי VPN כלשהו היא האם אתה יכול להשתמש בו לצפייה בנטפליקס. נטפליקס מנסה לחסום VPNs מגישה לתוכן שלהם כדי להישאר בקנה אחד עם הסעיפים המוגבלים הגיאוגרפיים בחוזים שלהם. עם זאת, ישנם VPNs רבים שממשיכים במאבק ומנסים לעקוף את הבלוקים הללו. ProtonVPN מנסה גם לשמור על נטפליקס לעבוד עבור המשתמשים שלה, עם תוצאות מעורבות.

ProtonVPN קובע בשאלות הנפוצות כי הם לא רוצים לעודד הפרת חוקים והצהרות על זכויות יוצרים כפי שהועלו על ידי נטפליקס. עם זאת, הם חושבים שנטפליקס לא צריכה לאסור את השימוש ב- VPN, מכיוון ש- VPN מציע אבטחה ופרטיות. ProtonVPN רוצים שמשתמשים יוכלו להשתמש בבטחה בנטפליקס בלי בהכרח להשתמש בה כדי לעקוף חסימות גיאוגרפיות.

בלי קשר, ניתן לצפות בנטפליקס האמריקנית מעבר לארצות הברית בעת השימוש ב- ProtonVPN. לאחר התחברות לשרת אמריקני, נוכל לצפות בסדרות כמו ה- Office US, שבדרך כלל לא יהיו זמינות לנו. הטעינה ארכה קצת יותר זמן מהרגיל, אך זה הגיוני מכיוון שאנו בודקים את ה- VPN שלנו בהולנד. באמצעות פרוטון תוכלו לגשת לגרסה האמריקאית, הבריטית והגרמנית של נטפליקס.

ProtonVPN וטורנטים

הורדת טורנטים עם ProtonVPN היא מהירה וקלה. הצלחנו להוריד קובץ בגודל הגון תוך זמן קצר. תוך כדי ההורדה נוכל לגלוש באינטרנט ללא עיכובים בולטים. השתמשנו באחד משרתי ה- P2P הייעודיים של ProtonVPN לצורך זה, וזה חיוני. אם אתה הולך להוריד משהו באמצעות ProtonVPN ואתה רוצה לוודא שהחיבור שלך מאובטח, השתמש תמיד באחד משרתי P2P אלה, אחרת לא תהיה מוגן.

ליבה מאובטחת

תכונה מיוחדת של ProtonVPN היא רשת ה- Secure Core שלהם. בעזרת Secure Core הם מציעים למשתמשים שלהם אפילו יותר אבטחה. Secure Core יוצר מנהרת VPN כפולה ששומרת על החיבור מפני התקפות מבוססות רשת. Secure Core מפנה מחדש את התעבורה באינטרנט לשרתים שונים לפני שהיא עוזבת את רשת ProtonVPN. שרתי ה- Secure Core הייעודיים המשמשים למטרה זו מבוססים בשוויץ, איסלנד ושבדיה, שם הוקמו מרכזי נתונים ProtonVPN.

Secure Core זמין עבור ProtonVPN Plus ו- Visionary וניתן להפעיל ולכבות אותו באופן ידני. בנוסף, כמתואר תחת הכותרת ‘רשת שרתים’, אתה יכול לבחור לאיזה שרת Secure Core אתה רוצה לשלוח נתונים, בהתאם למיקום שרת היציאה שלך.

אפשרויות מסקנה ProtonVPN

 • אפשרות לצפות בנטפליקס האמריקאית, אם כי טעינה עשויה להימשך זמן רב מהרגיל, תלוי במיקומך.
 • ל- ProtonVPN שרתי P2P ספציפיים המאפשרים לך להוריד מבול בבטחה.
 • הליבה המאובטחת של ProtonVPN מציעה הגנה נוספת.

מסקנה – הניסיון שלנו עם ProtonVPN

מקצוענים
חסרונות
קל להתקנהצוות התמיכה זמין רק באמצעות טופס יצירת קשר
קל לניווט באתרהאפשרויות הרבות עשויות להיות מבלבלות למתחילים
הרבה אפשרויות
הצפנה חזקה
גישה לנטפליקס
במחיר סביר
Core מאובטח לבטיחות נוספת

ProtonVPN כבר בנה מוניטין חזק. הם מטפלים היטב באבטחת השרתים שלהם ומציעים אפשרויות רבות לשפר זאת עוד יותר. Secure Core מבטיח למשתמשים מובחרים אפשרות להגן על עצמם באמצעות מנהרת VPN כפולה. יתר על כן, ה- VPN מתומחר היטב, עובד עם נטפליקס והורדות ויש לו מראה יפה. השרתים המקומיים שלנו הראו אובדן מהירות מועט. לרוע המזל, השרתים האמריקאים לא הצליחו כל כך טוב עבורנו. פרט לכך, שירות לקוחות מעט מסורבל, למרות שהעזרה שקיבלנו הייתה שלמה והגונה מאוד. בסך הכל, ProtonVPN היא בהחלט בחירה טובה אם אתם מחפשים VPN עם הרבה אפשרויות והצפנה חזקה..

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me