ביקורת ProtonVPN (2020) – רמת אבטחה גבוהה | VPNoverview.com

ProtonVPN Review (2020) – רמת אבטחה גבוהה

ProtonVPN הוא ספק VPN חדש יחסית משוויץ. הם מציעים גם גרסה חינמית וגם בתשלום של התוכנה שלהם והם בבעלות ProtonVPN AG. חברת זו השיקה את ProtonMail עוד בשנת 2014. ProtonMail הפכה במהרה לספקית הדוא”ל המאובטחת הגדולה בעולם, והעמידה מעל לכל פרטיות, אנונימיות והצפנה. ProtonVPN הצליח במהירות את ProtonMail. ה- VPN פותח על מנת להציע ללקוחות חיבורים מאובטחים מחוץ לדוא”ל. שני הפרויקטים הללו – ProtonVPN ו- ProtonMail – הפכו לשני עסקים נפרדים על מנת לשמור על בטיחותם ופרטיותם של לקוחות פרוטון..


הצוות שעומד מאחורי ProtonVPN עובד ללא הרף על שינוי בעולם: הם מכשירים עיתונאים, מחנכים את הציבור ומתעמתים עם ממשלות. מלבד זאת, הם פתחו בשיתוף פעולה עם מוזילה בשנת 2018. מכיוון שמפקדתם ממוקמת בז’נבה, שוויץ, הם לא מחויבים לשמור יומנים. ProtonVPN זמין עבור Windows, MacOS, iOS, Android ו- Linux ומגיע עם אפשרויות רבות נוספות להתאמה אישית. פרט לכך, ניתן להשתמש במספר מנויים שונים החל מגירסה חינמית מאוד הגונה.

מפרט ProtonVPN

  • חיבורים סימולטניים: 2-10
  • טורנטים: +
  • נטפליקס: +
  • מערכות הפעלה: Windows, MacOS, iOS, Android, Linux
  • פרוטוקולים: IKEv2 / IPSec, OpenVPN
  • מדיניות רישום: יומני חיבור
  • שרתים: 698 שרתי 40+ מדינות
  • מחיר: החל מ- $ 4,00 לחודש
  • ערבות להחזר כספי: 30 ימים

מהירות – כמה מהר ProtonVPN?

משתמשים רבים רוצים VPN מהיר. אינך רוצה לחכות בלי סוף לטעינת סרטון YouTube או לקובץ להורדה, פשוט מכיוון שאתה משתמש בחיבור אינטרנט מאובטח. הזרמת, משחק וגלישה באינטרנט צריכים להיות קלים וללא עיכובים. VPN יכול להאט את חיבור האינטרנט שלך. אם זה מורגש מדי, זה החיסרון המובהק של השירות.

כדי לבדוק אם VPN מאט את החיבור שלך (או שמא הופך את זה למהיר יותר), אנו בודקים את כל ספקי ה- VPN שאנחנו בודקים על מהירותם. להלן תוכלו לראות בדיקות מהירות שונות שביצענו עם ProtonVPN. בדקנו גם את מהירות ה- VPN במהלך השימוש היומי. בדרך זו אתה מקבל מושג טוב ומלא לגבי ההשפעה של ProtonVPN על חיבור האינטרנט שלך.

תוצאות בדיקות מהירות ProtonVPN

בקטע זה תוכלו למצוא את תוצאות בדיקות המהירות שקיבלנו בבדיקת ProtonVPN. הבדיקות נעשו כולן באמצעות עסקת פלוס של ProtonVPN ללא הפעלת הליבה המאובטחת שלהן. שירות מיוחד זה מפנה את חיבור האינטרנט שלך פעמיים, מה שמאט את מהירותך עוד יותר, ולכן השארנו אותו מהבדיקות שלנו. זכור כי המספרים הללו תלויים תמיד במיקום שלך, ספק האינטרנט ובשעה ביום. לעיון הוספנו מבחן מהירות של חיבור האינטרנט הרגיל שלנו ללא שימוש ב- VPN.

מהירות ללא VPN (speedtest.net):

מבחן מהירות ללא VPN

אלה התוצאות של speedtest.net כשבדקנו חיבור אינטרנט משלנו ללא שימוש ב- VPN. אנו נשתמש במבחן זה כדי להשוות את התוצאות האחרות אליו.

מהירות עם שרת מקומי (speedtest.net):

שרת Speedtest הולנד

אלה התוצאות של speedtest.net של חיבור האינטרנט שלנו כאשר אנו משתמשים בשרת ProtonVPN הקרוב יחסית אלינו. בהשוואה למבחן הראשון שלנו, הפינג נשאר אותו הדבר. זה סימן טוב. במקביל, מהירות ההורדה פחתה בערך במחצית, אך גם מהירות ההעלאה נותרה זהה. נראה שהשרתים המקומיים של ProtonVPN מבצעים עבודה טובה מאוד.

שרת בארצות הברית (speedtest.net):