סקירת PIA (2020): מאובטחת וזולה | VPNOverview

סקירת PIA (גישה לאינטרנט פרטי) (2020) – אפשרות בטוחה וזולה

גישה פרטית לאינטרנט (בדרך כלל מקוצרת PIA) היא אחת מספקיות ה- VPN הגדולות בשוק ה- VPN ברגע זה. אחת התכונות הטובות ביותר היא ההתמקדות שלהם בפרטיות. יש להם מדיניות קפדנית ללא יומן, מה שהופך את ה- PIA לפופולרי במיוחד בקרב משתמשי סיקור (ביט). בנוסף, גישה לאינטרנט פרטי ידועה בזכות האפליקציות והתוכניות המינימליסטיות והקומפקטיות שלה. חלק מהצרכנים חושבים שזה יתרון, בעוד שאחרים עשויים לשקול את זה כמעשה אכזבה. בדקנו את שירות ה- VPN הזה ובדקנו את מהירויות האינטרנט של PIA, אבטחה, פרטיות, ידידותיות למשתמש, רשת שרת ותכונות נוספות. זה מה שמצאנו.


PIA נרכשה לאחרונה על ידי Kape Technologies. חברה זו רכשה גם את ספקי ה- VPN CyberGhost ו- Zenmate בשנים האחרונות. משמעות הדבר עשויה להיות מספר שינויים עבור PIA בשנים הבאות. עם זאת, קשה לומר מה יקרה בדיוק. אנו נצפה לראות אם לשינוי יש השפעה על הבטיחות והפרטיות של המשתמשים שלהם.

מפרט PIA

  • חיבורים סימולטניים: 10
  • טורנטים: +
  • נטפליקס: +
  • מערכות הפעלה: Windows, Mac, iOS, Android, Linux
  • פרוטוקולים: OpenVPN, L2TP / IPsec, PPTP
  • מדיניות רישום: אין יומנים
  • שרתים: 3300+ שרתי ב -30 מדינות
  • מחיר: החל מ- 3,33 דולר לחודש
  • ערבות להחזר כספי: 7 ימים

מהירות – כמה מהר PIA?

המהירות של חיבור VPN תלויה בגורמים רבים ושונים. כמה גורמים עיקריים הם מהירות החיבור שלך, המרחק בין מקום שאתה לשרת ה VPN והמהירות והמיקום של השרת שאתה מחליף נתונים אליו, למשל שרת האינטרנט, שרת הסיקור או שרת קבוצות החדשות שאתה רוצה לחבר ל. גם הפינג (זמן תגובה) ויציבות החיבור חשובים מאוד.

כדי לתת לך מושג טוב כיצד גישה פרטית לאינטרנט מסתדרת מבחינת המהירות, ביצענו בדיקות מהירות שונות. לקחנו בחשבון גם את החוויות האישיות שלנו על ידי בדיקת PIA במהלך שימוש יומיומי. תוכל למצוא את התוצאות בהמשך.

תוצאות בדיקת מהירות PIA

להלן תוכלו לראות את תוצאות בדיקות המהירות שביצענו בגישה לאינטרנט פרטי. שימו לב שמדידות אלה משתנות תמיד לפי מיקום, ספק אינטרנט ושעה ביום. מסיבה זו כללנו גם מבחן מהירות של החיבור שלנו ללא VPN כנדרט.

מהירות ללא VPN (Speedtest.net):

Speed ​​Pest PIA ללא VPN

אלה התוצאות של speedtest.net של חיבור האינטרנט שלנו מבלי להשתמש ב- VPN. זהו מבחן “ריק” שנשתמש בו כדי להשוות את התוצאות האחרות אליו.

מהירות עם שרת מקומי (Speedtest.net):

Speedtest VPN VPN מקומי

אלה התוצאות של speedtest.net של חיבור האינטרנט שלנו כאשר אנו מתחברים לשרת PIA הקרוב ביותר למיקום שלנו. התוצאות מבטיחות. הפינג מעט עלה, מ -4 ל -7, אך מהירויות ההורדה וההעלאה כמעט ולא פחתו. בפועל, תוצאות כאלה צריכות להיות שמים לב להבדל מהיר או מהיר במהירות האינטרנט בעת שימוש בשרת VPN כזה.

מהירות עם שרת ארה”ב (Speedtest.net):