סקירת NordVPN (2020): ללא יומנים והצפנה נשגבת

סקירת NordVPN (2020) – ללא יומנים, הצפנה נשגבת ושרתי Netflix פונקציונליים!

NordVPN נחשב לאחד ה- VPN המובילים בענף. למעשה, NordVPN הפכה למובילה בשוק במהלך שנת 2019. זה נובע בחלקם מהמאמצים שלהם לקדם את השירות שלהם במדיה חברתית פופולרית כמו YouTube. רוב הסיכויים שנתקלת בסרטון בחסות NordVPN בשנה האחרונה.


NordVPN היא חברת בת של טיפינקום & Co. עם מטה חברת האחזקות שלהם הממוקם בפנמה, NordVPN ובסיס המשתמשים שלה נהנים מרמה גבוהה של חופש בכל הקשור לחקיקה באינטרנט. פירושם של מפקדתם בפנמה פירושו גם ש- NordVPN אינו חשוף לשיתוף נתונים בכל הברית “14 עיניים”..

NordVPN הוקמה בשנת 2008 והחברה עובדת קשה כדי להוכיח את עצמה כספק VPN אמין ומהיר ובעל תקני פרטיות גבוהים מאז. NordVPN אפילו עברה את הקילומטר הנוסף והצליחה לעקוף את הגנות ה- VPN של Netflix כך שהמשתמשים שלהם יוכלו לחוות באופן מלא את האפשרויות של רשת פרוקסי תוך שהם יכולים גם לצפות בנטפליקס האמריקנית. בסקירה זו נדון במהירות, בטיחות, ידידותיות למשתמש, רשת שרת ופונקציונליות של NordVPN.

מפרט NordVPN

 • חיבורים סימולטניים: 6
 • טורנטים: +
 • נטפליקס: +
 • מערכות הפעלה: Windows, Mac, iOS, Android, Linux
 • פרוטוקולים: OpenVPN, IKEv2 / IPsec
 • מדיניות רישום: אין יומנים
 • שרתים: 5400+ שרתי ב 57 מדינות
 • מחיר: החל מ- 3,49 דולר לחודש
 • ערבות להחזר כספי: 30 ימים

מהירות – כמה מהר NordVPN?

אם אתה משתמש ב- VPN, אינך רוצה שהוא יאט את חיבור האינטרנט שלך יותר מדי. בדקנו את NordVPN במגוון מכשירים במשך תקופה ממושכת כדי לבדוק את המהירות שלה. האובדן הפוטנציאלי של מהירות האינטרנט הוערך באמצעות speedtest.net. אתה יכול להסתכל על הממצאים שלנו להלן.

תוצאות בדיקת מהירות NordVPN

ההופעה יוצאת הדופן של NordVPN הפתיעה אותנו. בסקירה הקודמת שלנו, המהירות של NordVPN לא יכולה הייתה להתחרות בזו של ספקי VPN פרמיום אחרים. ברור שזה השתנה. בדקנו את שני שרתי NordVPN בארצנו וגם אלה בארה”ב. זכור שתוצאות המהירות האישית שלך עם NordVPN עשויות להשתנות תלויות במהירות ובמיקום האינטרנט שלך.

מהירות ללא VPN (Speedtest.net):

Speedtest NordVPN ללא VPN

אלה תוצאות בדיקת המהירות של הרשת ‘החשופה’ שלנו, ללא שימוש ב- VPN. אנו נשתמש במספרים אלה כמדידת בסיס להשוואה בין כל התוצאות האחרות שלנו.

מהירות עם שרת מקומי (Speedtest.net):

Speedtest NordVPN NL

למעלה אתה יכול לראות את תוצאות בדיקות המהירות של הרשת שלנו כשאתה מחובר לאחד מהשרתים המקומיים של NordVPN. ישנן ירידות מינימליות במהירויות ההורדה וההעלאה כאחד, אך ההבדלים הללו אפסי.

מהירות עם שרת ארה”ב (Speedtest.net):

Speedtest NordVPN US

התוצאות לעיל מפרטות את המהירות שהגיעה לרשת שלנו כאשר התחברנו לשרת האמריקני המהיר ביותר. מהירות ההעלאה בפרט מראה ירידה משמעותית. מהירות ההורדה, לעומת זאת, היא הגורם החשוב ביותר עבור רוב משתמשי ה- VPN. זה האחרון לא מושפע כל כך, ולכן אנו עדיין רואים את הביצועים של NordVPN כמצוינים. עם זאת, זכרו שבדקנו מהולנד, כך שאם אתם בארה”ב בארה”ב, תקבלו תוצאות טובות יותר להתחבר לשרת אמריקאי..

מהירות במהלך שימוש יומיומי

האם NordVPN מהיר כל כך בשימוש יומיומי? התשובה היא כן מוחלט. ניסינו את ה- VPN הזה במהלך מספר פעילויות יומיומיות, כולל גלישה פשוטה, משחקי ליבה קשה והורדה. גם ההורדה דרך P2P וגם פלטפורמות ייעודיות כמו Steam עברו מהר להפליא. לאחר כל הבדיקה הזו, אנו יכולים להסיק בבטחה כי אין הבדל במהירות הבולטת בין חיבור דרך NordVPN לחיבור ללא VPN. אצלנו, הכל התנהל בצורה חלקה.

רוב ספקי ה- VPN המודרניים מאפשרים לך להתחבר לשרת המהיר ביותר האפשרי שלהם במיקום ספציפי, ו- NordVPN אינו יוצא מן הכלל. מערכת זו בשילוב השרתים הרבים של NordVPN מבטיחה חיבור יציב ומהיר.

מהירות המסקנה NordVPN

 • NordVPN ממש מהיר
 • מבחני המהירות מראים רק ירידה מהירה במהירות
 • במהלך שימוש יומיומי אין הבדל מהירות בולט, אפילו לא בזמן המשחק
 • NordVPN מתחבר אוטומטית לשרת המהיר ביותר שיש
 • הורדת P2P הייתה קלה מאוד עם NordVPN

בטיחות – כמה מאובטח NordVPN?

חלק חשוב נוסף בתהליך בדיקת ה- VPN שלנו הוא בדיקת מדיניות הבטיחות והפרטיות. בהחלט זו החליפה החזקה של NordVPN. כאמור, המטה של ​​NordVPN ממוקם בפנמה. בחלק זה נסביר מדוע זה יתרון מובהק. יתר על כן, נעמיק בפרוטוקולים ש- NordVPN תומך בהם, מדיניות הרישום שלהם ואופציית מתג ההריגה שלהם.

פרוטוקולים

ל- NordVPN יש דרגות הצפנה בדרגה צבאית. הבולט ביותר הם משתמשים בהצפנת נתונים של AES 256 סיביות. זה, יחד עם השרתים המוגנים היטב שלהם וחומת האש המצוינת, הופכים את הבטיחות של NordVPN לאיתנה מאוד. יתר על כן, הם מציעים תמיכה בהרבה פרוטוקולים שונים, כולל IKEv2 / IPsec המהיר יותר. עם זאת, אנו ממליצים על פרוטוקול OpenVPN, מכיוון שהוא בדרך כלל נחשב לאופציה הבטוחה ביותר. NordVPN תומך בפרוטוקולים הבאים:

 • OpenVPN
 • IKEv2 / IPsec

כריתת עצים ופרטיות

אייקון יומני NordVPNכאמור, NordVPN רשום בפנמה. במדינה זו יש להם חקיקת פרטיות נהדרת, מה שאומר ש- NordVPN לא נאלץ לשמור יומנים על המשתמשים שלהם. אין הרבה ספקים שיכולים לומר באמת שהם לא מחזיקים יומני לקוחות כלשהם, כמו שקורה נורד. על מנת להבטיח זאת ולהימנע משרת שייתכן ונפרץ, NordVPN עובד על שרתי זיכרון RAM אשר אינם מכילים מידע רגיש כלל. במקרה של פריצה, לא יימצאו עליו נתונים או קבצי תצורה – כך שאין מידע לגנוב.

יתר על כן, NordVPN תומך גם ב- obfsproxy. טכניקה זו (Tor) נועדה למנוע בדיקת חבילות עמוק, המאפשרת שימוש ב- VPN להישאר מוסתר. זה יכול לאפשר למשתמשים במדינות כמו סין וטורקיה, בהן בדרך כלל אסור להשתמש ב- VPN, לגרום ל- VPN לעבוד. NordVPN מציע גם הגנה נוספת מפני דליפות IP.

שרת פיני נפרץ

בשנת 2019 חשף NordVPN כי אחד השרתים הפיוניים של NordVPN נפרץ בשנה הקודמת. אדם לא מורשה הצליח לקבל גישה למערכת של מרכז הנתונים שבבעלותו השרת. למרות שזה היה נושא רציני והגיע כהלם אמיתי, NordVPN טיפל היטב במצב. לא הודלפו נתונים אישיים או יומני לקוחות, מכיוון שהספק אינו מחזיק ביומנים. השרת המושפע כבר אינו בשימוש ו- NordVPN סיימו את חוזהם עם מרכז הנתונים.

מאז הפריצה, NordVPN עשו את כל שביכולתם כדי להגביר את האבטחה שלהם. אף אחד מהשרתים האחרים שלהם לא הושפע. בלי קשר, הספק בדק ובדק את השרתים שלו מקרוב. הם מתכננים גם ביקורת תשתית מלאה וכן ביקורת חדשה ללא יומנים.

יתר על כן, הם הצטרפו ליוזמת ה- VPN Trust יחד עם ספקים נחשבים אחרים כמו Surfshark ו- ExpressVPN. NordVPN גם התחילה תוכנית לבאונטי באגים, שעודדה האקרים ‘כובע לבן’ אתי לחפש באגים במערכת של NordVPN, כך שיוכלו לתקן אותם. NordVPN משתמשת כעת בשרתי זיכרון RAM והגדילה את תקן האבטחה של ספקי השרתים שלהם. לבסוף, הם בונים רשת שרתים משלהם, בבעלות בלעדית של NordVPN. כל זה מראה עד כמה הם לוקחים ברצינות את הבטיחות של הלקוחות שלהם.

למרות הפריצה, NordVPN נותר אחד מ- VPN הפרמיום הבטוח ביותר בשוק. המיקום והמדיניות החזקה שלהם ללא יומן מוכיחים כי NordVPN ישמור על המידע האישי שלך ויגן על פרטיותך.

מתג כיבוי

להגנה נוספת, ל- NordVPN יש גם אפשרות מתג להרוג משלה. אפשרות זו דומה מאוד למתג ההריגה של שירותי VPN אחרים. זה מבטיח שלא תדלוף נתונים אישיים כשאתה מאבד את הקשר שלך לשרת VPN באופן זמני. במקום זאת, חיבור האינטרנט שלך יופרע לחלוטין עד שחיבור ה- VPN יופעל.

פרט לכך, NordVPN מאפשרת לך להציב אפליקציות ותוכניות מסוימות ברשימה מיוחדת להרוג אפליקציות. בדרך זו, רק האפליקציות הספציפיות יושבתו אם חיבור ה- VPN ייפול. זה יכול להיות שימושי מאוד. תאר לעצמך שאתה בדרך כלל משתמש בדפדפן אחד לפעילויות פרטיות, בעוד שאתה משתמש אחר בגלישה מקוונת פחות רגישה. על ידי הוספת הדפדפן הראשון לרשימת ההשמדה, תוודא כי דפדפן זה יכבה ברגע שחיבור ה- VPN הבטוח יאבד, בעוד הדפדפן האחר ימשיך לפעול. תהיה לך שליטה מלאה על מה שאתה יכול ואינך יכול לעשות בזמן ש- VPN שלך אינו פעיל. במילים אחרות: מתג להרוג זה הוא שימושי ובטוח ביותר.

איזה מידע צריך NordVPN?

אייקון נתונים של NordVPNכדי ליצור חשבון עם NordVPN, אתה זקוק רק לכתובת דוא”ל וסיסמא. אתה יכול לבחור להשתמש בכתובת דוא”ל חד פעמית אם אתה רוצה להישאר אנונימי יותר. NordVPN לא יבקש מידע נוסף כמו מספר הטלפון או כתובת הבית שלך. הם גם מספקים את האפשרות לשלם באמצעות cryptocurrency כמו ביטקוין. כך תוכלו להישאר (כמעט) אנונימיים לחלוטין תוך כדי יצירת חשבון NordVPN. שים לב שאם אתה משתמש באמצעי תשלום אחר, תצטרך למסור ל- NordVPN חלק מהפרטים האישיים שלך, כגון מספר חשבון הבנק שלך.

סיכום בטיחות NordVPN

 • המטה של ​​NordVPN ממוקם בפנמה
 • NordVPN מציע קידוד AES 256 סיביות חזק
 • NordVPN תומך ברוב הפרוטוקולים לכל המכשירים (OpenVPN en IKEv2 / IPSec)
 • לחברה מדיניות ללא יומני קפדנית
 • אתה יכול להשתמש באפשרות מתג להרוג שלהם להגנה מוגברת
 • כדי ליצור חשבון NordVPN אתה זקוק לכתובת דוא”ל וסיסמא בלבד

שימושיות – כמה ידידותי למשתמש NordVPN?

NordVPN מנסה לפשט את התוכנות והיישומים שלהם אך לא על חשבון האפשרויות וההגדרות. הם הצליחו ליצור מראה מאוזן לחלוטין שגם נעים לעין.

להלן תוכלו לקרוא הכל אודות ידידותיות למשתמש של NordVPN. יתר על כן, תוכלו לגלות על עיצוב האפליקציות שלהם ועל דרכי התשלום השונות שהם מציעים.

אתר NordVPN

ל- NordVPN אתר פשוט וברור. הם משתמשים בצבעים מרגיעים הקלים בעיניים ומספקים למשתמש מידע מספיק בדיוק. שילוב זה הופך אותו לאחד מאתרי ה- VPN הטובים ביותר באינטרנט.

גם עמוד החשבון האישי ברור מאוד. כל המידע החיוני נמצא בכרטיסיית “לוח המחוונים”. שתי הכרטיסיות האחרות הזמינות הן “הורדות”, בהן תוכלו למצוא את כל התוכנות והאפליקציות למכשירים שונים, ו”שינוי סיסמה “, שם תוכלו לשנות את הסיסמה. סקירה כללית זו של מידע היא כל מה שמשתמש באמת צריך מאתר VPN.

התקנת NordVPN

התקנת NordVPN היא חתיכת עוגה. דרך דף החשבון שלך תוכלו להוריד את התוכנה הנחוצה לרוב מערכות ההפעלה. אתה יכול גם להוריד את מתקין Nord במכשיר שלך. בדרך זו אתה רק צריך להתחבר כדי להתחיל להשתמש בשירות שלהם. במכשירים ניידים וטאבלטים תוכלו להוריד את אפליקציית NordVPN מחנות האפליקציות. בימינו, הורדת VPN היא משחק ילדים. לכל ספקי ה- VPN הגדולים יש תוכנה קלה להתקנה ואפליקציות מיוחדות לכל סוגי המכשירים. NordVPN אינו יוצא מן הכלל. בנוסף, הם מציעים סיומת דפדפן עבור Chrome, Brave ו- Firefox.

מערכות הפעלה של NordVPN

עם זאת, אם אתה נתקל בבעיות בעת התקנת NordVPN, אתה יכול להסתכל בדף התמיכה שלהם. כאן הם מספקים לכם מדריכים להתקנת התוכנה שלהם, בין היתר. אתה יכול גם למצוא שם מדריך להגדרת NordVPN לצפייה בנטפליקס או לשאול כל שאלה אחרת שיש לך.

המראה של NordVPN וקלות השימוש

ליישום שולחן העבודה עבור Windows ו- Mac יש מגוון גדול של אפשרויות ואפשרויות התקנה.

תוכנת NordVPN ברורה ומושכת חזותית. באפליקציה ישנן דרכים שונות לבחור שרת. אפשרות אחת היא לבחור את מיקום השרת שלך על מפת עולם. לחלופין, אתה יכול גם לבחור את השרת שלך על סמך תכונה ספציפית, כגון הורדת P2P או צפייה בנטפליקס. אפשרות נוספת היא בחירת שרת המהיר ביותר למיקומך. אתה יכול גם ליצור רשימת שרתים על סמך המדינה שממנה ברצונך להזרים.

האפליקציה יציבה ומהירה. היה נחמד אם הם היו כוללים בדיקת מהירות ביישום כדי למצוא את השרת המהיר ביותר בעצמכם. עם זאת, לא ממש לא התגעגענו מכיוון ש- NordVPN יכול למצוא עבורך שרת מהיר מאוד.

NordVPN צילומי מסך של Windows

מלבד מפת העולם אתה יכול גם פשוט לבחור את השרת שלך מרשימת השרתים האלפביתית. אם תבחר מדינה תוכל לבחור בין השרתים השונים באותה מדינה. בדרך זו, באפשרותך לבחור ידנית שרת אחר אם אתה חסום בשרת אחד על ידי אתר או שירות סטרימינג. רשימת השרת מציגה גם את המרחק בין המיקום שלך למיקום השרת. בנוסף, הם גם אומרים לך אם השרת משמש הרבה משתמשים אחרים או לא.

אפליקציית iOS NordVPN קלה גם לשימוש ויש לה חיבורים יציבים. אל תשכח לאפשר לאפליקציה לקבל גישה למכשיר שלך, עם זאת. האפליקציה יכולה לנהל את החיבורים עבורך. החיבור לשרת VPN יהיה מהיר וקל. באפליקציה זו תוכלו לבחור גם את סוג שרת ה- VPN בו אתם רוצים להשתמש ו- NordVPN ידאג שתתחברו לשרת המהיר ביותר..

NordVPN תמונות מסך לאייפון

אין כמעט הבדל בין האפליקציה לנייד לבין תוכנת שולחן העבודה שמציעה NordVPN. שניהם ברורים, ידידותיים למשתמש ובעלי מראה אחיד. זה מספק ל- NordVPN מראה ותחושה מסוימים שנעים מאוד למשתמש.

NordVPN ו- Linux

יותר ויותר אנשים מתחילים להשתמש ב- VPN בתשלום במערכות לינוקס. NordVPN הבין זאת והכניס את המאמץ הנוסף להקים מגוון מדריכים כיצד להשתמש בשרתי NordVPN דרך מסוף לינוקס. הם גם מעסיקים מספיק אנשים כדי להתייחס לשאלות הקשורות לינוקס שיש לך.

ניתן להתקין שרתי NordVPN עבור מחוזות Debian- Fedora ו- openSUSE. אפשר גם להתחבר לשרתי NordVPN QubesOS ו- RHEL. משמעות הדבר היא שהמערכת שלך ככל הנראה תוכל לפעול בשרתים שלהם. למרבה הצער, אין יישומים מבוססי ממשק משתמש עבור לינוקס, כך שתצטרך להגדיר הכל דרך הטרמינל. כמובן שלרוב מעריצי הארדקור-לינוקס בכלל לא אכפת מכך.

לא משנה באיזו מערכת אתה משתמש, תחילה עליך להוריד את מאגר שרתי NordVPN. הם זמינים בפורמט .deb ו- .rpm. אתה יכול להתקין אותם על ידי לחיצה על ההורדה והפעלתם דרך מנהל חבילה או על ידי מתן הפקודה בטרמינל. תוכלו למצוא מדריכים צעד אחר צעד לכל אחת מהמחוזות באתר NordVPN.

לבסוף, ניתן גם לשנות בקלות את שרתי ה- DNS בלינוקס לשרתי NordVPN DNS למקרה שאתה מודאג לגבי דליפות DNS כלשהן..

תמחור ואמצעי תשלום

ל- NordVPN חבילת מנויים אחת עם מחירים שונים בהתאם למשך התוכנית שלך. המשמעות היא שאם תקבל מנוי לתקופה ארוכה יותר, התשלום החודשי שלך יהיה נמוך יותר. כל התוכניות מעניקות לך גישה ליותר מ -5400 שרתים ברחבי העולם ותוכלו להשתמש במנוי אחד על 6 מכשירים בו זמנית. לבסוף, לכל תכניות המנויים יש ערבות להחזר הכסף עבור 30 יום. להלן תוכלו לקבל סקירה של תוכניות המנויים שלהם.

נורד VPN מחירי מנויים חדשים

 • תוכנית לחודש: עם תוכנית זו אתה מקבל את שירות NordVPN למשך חודש. זה נחמד במיוחד אם אתה רוצה לנסות את ה- VPN הזה. אתה יכול לקבל את התוכנית הזו עבור 11,95 דולר לחודש.
 • תוכנית לשנה: תוכנית זו תאפשר לך להשתמש בשירותי NordVPN למשך 12 חודשים. אתה יכול להשיג את זה רק 6,99 דולר לחודש (83,88 $ בסך הכל).
 • תוכנית שנתית: כדי ליהנות מההגנה של NordVPN עוד יותר, תוכלו לקבל מנוי זה למשך 24 חודשים. על ידי התחייבות לתקופה ארוכה יותר, אתה רק צריך לשלם 4,99 דולר חודש.
 • תכנית לשלוש שנים: רוצה לצאת החוצה ולאמץ באמת את דרך החיים של NordVPN? אז אתה יכול לקבל את המינוי הזה למשך 36 חודשים. עבור מנוי זה המחירים יורדים עוד יותר ל 3,49 דולר לחודש. זוהי אפשרות זולה מאוד עבור VPN מובחר!

אמצעי תשלום NordVPNNordVPN מציעה כמה אפשרויות תשלום שונות. אתה יכול לשלם עבור המנוי שלך באמצעות כרטיס האשראי, PayPal או Amazon Pay. יתר על כן, הם מציעים הרבה שיטות תשלום אזוריות וזה אידיאלי אם אין לך דרך אחרת לשלם. לבסוף, יש להם גם אפשרות לשלם באמצעות cryptocur מטבעות שונים כמו ביטקוין, ריפל ומונרו. אפשרויות אלה נחמדות במיוחד אם אתה רוצה להישאר (כמעט) אנונימי לחלוטין.

שירות לקוחות

ל- NordVPN שירות לקוחות מעולה. אם אינך מצליח למצוא את התשובה לשאלתך במאגר המידע הגדול באתר האינטרנט שלהם, אתה יכול ליצור איתם קשר באמצעות דואר אלקטרוני ואפשרות צ’אט חי שתוכל למצוא בקלות בדף הבית שלהם. בדרך זו, אתה תמיד יכול לקבל תשובה מהירה לכל השאלות שלך. עם זאת, לצ’אט החי אתה צריך לתת שם וכתובת דוא”ל. זה כדי למנוע מאנשים או שולחי דואר זבל לנצל לרעה את האופציה.

את התשובות לרוב השאלות תוכלו למצוא בדף השאלות הנפוצות שלהם. כשבדקנו את תמיכת הלקוחות, שמנו לב שאפשר לקבל תשובה דרך הצ’אט החי תוך דקה. עם זאת, נתקלנו בכמה עובדי NordVPN שלא היו מעודכנים בכל המתרחש בחברה. לדוגמה, אחד האנשים שדיברנו איתם לא היה מודע לשירות של NordVPN לעסקים. זו לא באמת בעיה גדולה, אבל היא נתקלת במקצועיות לא מקצועיות.

בסך הכל שמחנו משירות הלקוחות של NordVPN. קל להגיע אליהם ויעזרו לכם לצאת מייד.

שימושיות מסקנה NordVPN

 • אתר NordVPN ברור ומאורגן
 • תוכנת NordVPN קלה להתקנה ברוב מערכות ההפעלה והמכשירים
 • ל- NordVPN מאגר נתונים גדול של שאלות ומדריכי שאלות נפוצות
 • התוכנה בעלת מראה נקי ועובדת בצורה אינטואיטיבית מאוד
 • אתה יכול לשלם עבור תוכנית NordVPN עם כרטיס אשראי, PayPal, cryptocururrency, ואפשרויות רבות אחרות
 • קל להגיע לתמיכת הלקוחות של NordVPN וחוזרת אליך במהירות

רשת שרתים NordVPN

ברגע הכתיבה, ל- NordVPN יש יותר מ- 5400 שרתים ב 57 מדינות. בניגוד לספקי VPN רבים אחרים, שרתי NordVPN אינם זהים.

ישנם שרתים המציעים חיבור VPN כפול לבטיחות נוספת. שרתים אלה יוצרים חיבור בין שרתים בשתי מדינות שונות לצד החיבור שלך לשרת VPN. שרת התמחות נוסף שתוכלו לבחור ממנו הם שרתי “Onion over VPN” המספקים הגנה נוספת מפני התקפות DDoS. עם שרתים אלה אתה מקבל הגנה כמו Tor מבלי שתצטרך להשתמש בדפדפן Tor.

בנוסף, ל- NordVPN יש שרתים שמוגדרים ספציפית לתעבורת Netflix או P2P. לבסוף, הם מציעים גם שרתי IP ייעודיים למי שרוצה כתובת IP סטטית. רשת שרת NordVPN היא אידיאלית לביטול חסימה של כל תוכן מוגבל באופן מקוון.

מספר השרתים והמיקומים

ל- NordVPN מעל 5400 שרתים הפרוסים על פני 57 מדינות. אתה יכול למצוא את השרתים שלהם בארצות הבאות.

שרתי NordVPN ברחבי העולם

 • אמריקה: ארה”ב, קנדה, ברזיל, מקסיקו, קוסטה ריקה, ארגנטינה, צ’ילי
 • אירופה: בריטניה, הולנד, גרמניה, צרפת, שוודיה, דנמרק, שוויץ, בלגיה, נורבגיה, פולין, איטליה, ספרד, אוסטריה, לוקסמבורג, פינלנד, צ’כיה, רומניה, איסלנד, הונגריה, פורטוגל, בולגריה, קרואטיה, אסטוניה, אירלנד, אלבניה, בוסניה-הרצגובינה, סלובקיה, לטביה, ג’ורג’יה, צפון מקדוניה, מולדביה, אוקראינה, קפריסין, גריקלאנד, סרביה
 • אסיה פסיפיק: אוסטרליה, סינגפור, יפן, הונג קונג, ניו זילנד, טייוואן, אינדונזיה, מלזיה, דרום קוריאה, תאילנד, וייטנאם
 • אפריקה, המזרח התיכון והודו: הודו, דרום אפריקה, טורקיה, ישראל

כתובת IP ייעודית

NordVPN IP ייעודיל- NordVPN שירות IP ייעודי. המשמעות היא שתוכל לקבל כתובת IP ייעודית עם מנוי NordVPN שלך. ברגע הכתיבה הם מציעים רק כתובות IP בשרתים במיקומים הבאים:

 • ארצות הברית.
 • גרמניה
 • הממלכה המאוחדת.
 • הולנד
 • צרפת

רשת שרת מסקנות NordVPN

 • ל- NordVPN יש מעל 5400 שרתים בכל 57 מדינות
 • אתה יכול לקבל כתובת IP ייעודית בכמות מוגבלת של שרתים
 • NordVPN מציעה סוגי שרתים שונים להגנה נוספת, שימוש בנטפליקס והורדה דרך רשתות P2P

האפשרויות של NordVPN

לאחר בחינת המהירות, הבטיחות, ידידותיות למשתמש ורשת השרתים של NordVPN, נעמוק כעת בכמה מהאפשרויות הנוספות שלהם. להלן תוכלו למצוא סקירה כללית על התוספות הללו שהופכות את NordVPN למיוחדת.

NordVPN ו- Netflix

הזרמת NordVPN

עם NordVPN אתה יכול לגשת לחשבון Netflix שלך. יתר על כן, קל גם לקבל גישה לתכני Netflix בארה”ב. תכונת Smartplay שלהם מאפשרת להפליא קל להפליא תוכן ממדינה אחרת. פשוט על ידי חיבור לשרת, למשל, בארה”ב, תקבל גישה לתוכן Netflix האמריקאי. חלק מתכני Netflix הם ספציפיים לארה”ב או לבריטניה, מה שאומר שלא תוכל לראות את הסרטים או הסדרות האלה אם אתה נמצא ביפן או בגרמניה. עם זאת, עם VPN כמו NordVPN אתה יכול להעמיד פנים שאתה בארה”ב ובכך לקבל גישה לתוכן זה.

בדקנו את זה מהולנד ויכולנו להזרים את נטפליקס ללא שום קשיים. תלוי במיקומך אתה יכול להיתקל בפיגור כלשהו. אם זה קורה, אתה תמיד יכול לנסות שרתים שונים כדי לבדוק אם הוא משתפר.

נטפליקס מנסה ממש קשה למנוע מ- VPN לעזור לנו לשנות את כתובת ה- IP שלנו. שמנו לב במהלך החודשיים האחרונים שנטפליקס לפעמים תראה שאנחנו משתמשים בפרוקסי או VPN כשאנחנו מנסים להשתמש בשירות שלהם עם NordVPN. עם זאת, ברגע שאנו בוחרים שרת אחר באפליקציית NordVPN אנו יכולים להזרים. לפעמים זה יכול גם לעזור לרענן את הדף כמה פעמים. זה מעט מעצבן אבל בהחלט לא סוף העולם.

NordVPN וטורנטים

NordVPN P2Pל- NordVPN יש גם שרתים מיוחדים להורדת סיקור. שרתי P2P אלה מאפשרים הורדה והעלאה של טורנטים. בעזרת תוכנת NordVPN הקלה תוכלו לבחור אחד מהשרתים הללו ולהתחיל להוריד טורנטים בבטחה ואנונימית. מכיוון שרוב שרתי NordVPN הם מהירים מאוד, תוכלו להוריד קבצים תוך זמן קצר.

NordVPN הוא ללא ספק ספק טוב לתעבורת P2P. מסיבה זו משתמשים לרוב במי שרוצה למנוע קנסות על הורדה לא חוקית.

CyberSec

CyberSec היא תכונת אבטחה נוספת ש- NordVPN מספקת לחסימת כל הוספת ולהגן עליך מפני תוכנות זדוניות, דיוג ואיומים מקוונים אחרים. תכונת הבטיחות המפוארת הזו של NordVPN מוודאת שלא ניתן להשתמש במכשיר בהתקפות DDoS. הוא גם לא יכול להידבק על ידי תוכנה זדונית. NordVPN שים לב לבטיחות המקוונת שלך.

תוסף הדפדפן NordVPN ל- Chrome, Brave ו- Firefox

ל- NordVPN תוסף דפדפן קל ל- Chrome, Brave ו- Firefox. הרחבה זו תאפשר למעשה HTTPS עבור מרבית האתרים ותבטיח את התנועה שלך באמצעות התכונה CyberSec.

פתרונות עסקיים של NordVPN

NordVPN עסקיםמלבד השירות הרגיל שלהם לשימוש פרטי, ל- NordVPN יש גם שירות ספציפי לעסקים. עם מינויים אלה תקבל תמיכה בעדיפות ומנהל חשבונות ייעודי. יתר על כן, הממשל קל מאוד ותוכל להגיש בקשה ל- IP ייעודי לכל חשבונותיך. חבילה זו הופכת אותה לאטרקטיבית ביותר עבור עסקים להתחיל להשתמש ב- VPN כדי להגן על הנתונים שלהם. אתה יכול לקבל את תקן הבטיחות NordVPN עבור כל המכשירים במשרד שלך!

סיכום – הניסיון שלנו עם NordVPN

מקצוענים
חסרונות
נטפליקס עובדתאירוע אבטחה עם השרת הפיני שלהם כבר בשנת 2018
מדיניות ללא יומן (הגדרות פרטיות טובות מאוד)
הצפנה חזקה ומהירויות גבוהות
ממשק משתמש נקי ואחיד
יש מתג להרוג
זול יחסית
מציע שרתי P2P, טורנט ו- VPN מיוחדים
מציע שרתי VPN עם חיבור VPN כפול
בחירה נהדרת בשרתים
IP ייעודי זמין

בסך הכל, אנו אוהבים מאוד את שירות NordVPN. מדיניות אי-היומנים שלהם היא איתנה, והמבחר הרחב שלהם בשרתים הופך אותה לאטרקטיבית מאוד עבור כל משתמש. יתר על כן, ה- VPN מושלם להישאר אנונימי באופן מקוון לחלוטין. ל- NordVPN יש המון אפשרויות נוספות לשיפור הבטיחות המקוונת שלך מה שהופך אותם ללא ספק לספק ה- VPN הבטוח ביותר. הם מספקים שירות מדהים זה במחיר סביר יותר, מה שבאמת הופך אותו לאחד המועדפים שלנו.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map