סקירת Mullvad (2020) – מעולה מבחינת הפרטיות והמהירות

סקירת Mullvad (2020) – מעולה מבחינת הפרטיות והמהירות

Mullvad הוא ספק VPN השוכן בשבדיה (מדינה “14 עיניים”) המתמקד בעיקר בפרטיות. הם לוקחים את המשימה שלהם ברצינות רבה: אתה אפילו לא צריך כתובת דוא”ל כדי להירשם לחשבון. באתר האינטרנט שלהם, Mullvad יספק לך קוד ייחודי המאפשר לך להתחבר ולקבל מנוי בתשלום. התשלום יכול להיעשות גם באופן אנונימי.


מלבד המערכת הפרטית הזו מאוד, Mullvad מקדים את המשחק בכל הנוגע לפרוטוקולי VPN. משתמשי Mullvad יכולים לבחור להשתמש בפרוטוקול WireGuard למשל. פרוטוקול זה פותח במיוחד עבור משתמשי לינוקס וצפוי לבצע ביצועים טובים אפילו יותר מ- IPsec ו- OpenVPN.

מפרט Mullvad

 • חיבורים סימולטניים: 5
 • טורנטים: +
 • נטפליקס:
 • מערכות הפעלה: חלונות, מק, אנדרואיד, לינוקס
 • פרוטוקולים: OpenVPN, WireGuard
 • מדיניות רישום: אין יומנים
 • שרתים: 410 שרתי ב- 39 מדינות
 • מחיר: € 5, – לחודש
 • ערבות להחזר כספי: 30 ימים

מהירות – כמה מהר Mullvad?

האם ברצונך לגלוש, להזרים ולהוריד ללא מאמץ תוך הגנה באמצעות VPN? אז תצטרך VPN שבקושי משפיע על מהירות האינטרנט שלך. זו הסיבה שבדקנו בהרחבה את המהירות של מולווד. להלן תוצאות הבדיקה שלנו.

תוצאות בדיקת מהירות Mullvad

לפני שבחנו את Mullvad, ביצענו לראשונה מבחן של חיבור ‘חשוף’ משלנו ללא VPN דרך speedtest.net. לאחר מכן הפעלנו את Mullvad ובחרנו בשרת מקומי כדי לבדוק עד כמה הושפעו מהירויות ההורדה וההעלאה שלנו. המשכנו לעשות את אותו הדבר עם שרת בארצות הברית. ניסינו לשמור על משתני הבדיקה עקביים ככל האפשר.

מהירות ללא VPN (speedtest.net):

Mullvad מהירות לבדוק ללא VPN

זו הייתה מהירות החיבור שלנו כאשר לא השתמשנו ב- VPN. אנו נשתמש בתוצאות אלה כדי להשוות בין הבדיקות האחרות שלנו.

שרת מקומי (speedtest.net):

Mullvad מהירות השרת המקומי

אלה התוצאות המהירות ביותר של החיבור שלנו לאחר התחברות לשרת מקומי בהולנד המסופק על ידי Mullvad. מהירויות ההעלאה וההורדה בקושי הושפעו.

שרת בארצות הברית (speedtest.net):

Mullvad מהירות שרת ארה

שרתי ארה”ב של Mullvad הם מהירים מאוד בהשוואה לנתוני ספקי VPN אחרים. כרגיל, הפינג גדל מאוד, אך גם הורדת וגם מהירות ההעלאה נותרה גבוהה.

מהירות במהלך שימוש יומיומי

התוצאות המהירות ביותר של מולווד הן מדהימות. לכן לא הופתענו כשלא שמנו לב להבדל במהירות כאשר הופעל Mullvad במהלך השימוש היומי באינטרנט שלנו. סטרימינג ביוטיוב, משחק באמצעות Steam, הורדה גם בדפדפן שלנו וגם דרך רשתות סיקור, וכל שימוש אחר באינטרנט עבר בצורה חלקה וללא שיהוקים: המהירות שלנו כמעט ולא הושפעה על ידי Mullvad. עם התוצאות האלה, Mullvad הוא אחד ה- VPN המהירים ביותר שבדקנו.

מסקנת מהירות Mullvad

בתחילה, הציפיות שלנו לגבי מהירותו של מולווד היו נמוכות, מכיוון שספק ה- VPN הזה ממוקד כל כך בביטחון. בלי קשר, מולווד ביצע בצורה מדהימה בכל מה שקשור למהירות והצליח להפתיע אותנו. להלן מסקנותינו:

 • Mullvad הגיע למהירויות גבוהות מאוד במהלך בדיקות המהירות הנרחבות שלנו
 • מהירות האינטרנט שלנו במהלך השימוש היומי באינטרנט הושפעה בקושי על ידי מולווד
 • Mullvad הוא ספק VPN מהיר במיוחד – מהיר יותר מרוב ה- VPN האחרים

בטיחות – כמה מאובטח Mullvad?

אפשר לטעון שההיבט החשוב ביותר של כל VPN הוא הבטיחות שלו. זה קשור גם קשר הדוק לפרטיות. בחזיתות האלה, Mullvad הוא בחירה מצוינת. הם משתמשים בפרוטוקולים הבטוחים ביותר ואפילו חשבו על מערכת ייחודית לטיפול בחשבונות לקוחות, ולכן הם מבקשים מכם כמה שפחות נתונים אישיים.

פרוטוקולים

Mullvad בוחר להשתמש רק בפרוטוקולים הבטוחים ביותר: OpenVPN ו- WireGuard. OpenVPN הפך לאט לאט לתקן עבור ספקי VPN. WireGuard הוא פרוטוקול חדש יחסית שעדיין נמצא בפיתוח, אך הוא כביכול כבר טוב יותר מ- IPsec ו- OpenVPN. במילים אחרות: כשמדובר בפרוטוקולים, מולווד מקדים את המשחק.

כניסה ופרטיות

למולווד מדיניות ללא יומני קפדנית. הצהרת הפרטיות שלהם מאוד ברורה, ואומרת לכולם בדיוק מה הם עושים ולא רושמים. באופן כללי, הם לא מקפידים על מידע רב עד לא. הם אפילו מזכירים כיצד כל הנתונים שהם אוספים נשמרים ולמשך כמה זמן. הם גם מודים בגלוי שאם אתה משתמש באמצעי תשלום ספציפיים, יהיו גורמים אחרים שיקבלו מידע מסוים אודותיך.

מדיניות הפרטיות של Mullvad היא ייחודית. למרות שיש הרבה ספקים שפתוחים מאוד לגבי המדיניות שלהם בימינו, Mullvad עשוי להיות היחיד שמראה את אופן הפעולה שלהם באופן גלוי. זה לא כל כך מוזר, כיוון שהם מתייחסים ליד כלום והדבר היחיד שהם צריכים מכם כדי להקים חשבון הוא אמצעי תשלום (שיכול לבוא עם פרטי תשלום אישיים נוספים). אינך צריך אפילו כתובת דוא”ל כדי להשתמש ב- VPN זה. אם ברצונך לשלוח אליהם דוא”ל, למשל ליצור קשר עם תמיכת הלקוחות, תוכל להשתמש בדוא”ל מוצפן של PGP. בקיצור, מולווד חשב על הכל כשמדובר בפרטיות.

איזה מידע Mullvad צריך?

Mullvad אינו מחייב למסור להם את כתובת הדוא”ל שלך. זה די ייחודי, מכיוון שרוב ספקי ה- VPN הפרטיים האחרים יזדקקו לדוא”ל שלך כדי לפתוח חשבון עבורך. עם Mullvad, אתה זקוק רק לקוד ייחודי שיימסר לך. אתה יכול לקשר את תשלום המנוי שלך לקוד זה. זה כל מה שמולווד צריך כדי לתת לך גישה לרשת ה- VPN שלהם.

סיכום בטיחות Mullvad

Mullvad הוא VPN בטוח במיוחד. זה יכול להיות אחד ה- VPN הפרמיום הבטוח ביותר שנתקלנו בו עד לנקודה זו. לפיכך מסקנותינו הן כדלקמן:

 • Mullvad משתמש רק בפרוטוקולים הבטוחים ביותר: OpenVPN ו- WireGuard
 • Mullvad לא מקיים יומנים מכל סוג שהוא
 • אינך זקוק לכתובת דוא”ל כדי ליצור חשבון VPN עם Mullvad
 • משלוח דוא”ל לתמיכה בלקוחות יכול להיעשות גם באמצעות דואר אלקטרוני מוצפן PGP
 • הדבר היחיד שראוי לציון הוא שמולווד מבוסס במדינה “14 עיניים”, מה שעלול אומר שלחוץ על מולווד עשוי להילחץ (עכשיו או בעתיד) לוותר על יומנים (למרות שלא יהיו להם אז הם לא יכולים לחלוק אותם)

שימושיות – כמה ידידותי למשתמש הוא Mullvad?

ידידותיות למשתמש של מולווד היא הגונה. הרבה תוכנות VPN נראות דומות בימינו, ומולווד אינו יוצא מן הכלל. הנוסחה המוכרת הזו הופכת את Mullvad לספק VPN מאוד ידידותי למשתמש. אף על פי כן, יש כמה אפשרויות שאנו מפספסים כאשר אנו משווים את השירות לזה של, למשל, NordVPN. זה בעיקר כשמדובר בדברים מינוריים, כמו אי יכולת לראות עד כמה השרת צפוף ואילו שרתים מתאימים ביותר לטורנטים או לסטרימינג. יתר על כן, אינך יכול להתקין את Mullvad באייפון שלך דרך AppStore. במקום זאת, תצטרך לעשות זאת באמצעות קבצי תצורה של OpenVPN או WireGuard.

אתר Mullvad

Mullvad כולל אתר מובנה המכיל מידע שימושי. תוכל למצוא את רוב מה שאתה מחפש בדף הבית. מידע מפורט ומעמיק יותר ניתן למצוא בדף השאלות הנפוצות שלהם. לדעתנו, זה לא תמיד נוח. אמנם יש עמוד “אודות” עם מידע על החברה שמאחורי מולווד והחזון של הספק, אך אנו מתגעגעים למידע המעשי יותר שרוב ספקי ה- VPN האחרים היו מאחסנים בדף “תכונות”..

אתר הבית של VPN Mullvad

כדי להיכנס לאתר ולגשת לדף “החשבון שלי”, כל מה שאתה צריך זה הקוד שאתה משתמש בחשבון ה- VPN שלך. קוד זה מושלם בכל הנוגע לפרטיות, אך החיסרון הגדול הוא שכולם יכולים להיכנס לחשבון שלך ברגע שיש להם את הקוד. בפועל, זה לא משנה רק מכיוון שהאפשרויות היחידות הזמינות בחלק זה של האתר הן ניהול הנמלים והאפשרות לבצע תשלום. בלי קשר, זה משהו שצריך להיות מודעים אליו. אחרי הכל, אנשים יכולים להשתמש בחשבונך אם היה להם את הקוד שלך והורידו את התוכנה. לכן חשוב לא לשתף את קוד החשבון שלך עם אף אחד אחר.

אם ברצונך להוריד את Mullvad, לא תצטרך להיכנס תחילה. פשוט הורד את התוכנה על ידי לחיצה על כפתור ההורדה הירוק והנקה בראש עמוד הבית. לאחר שתגיע לדף ההורדה, תוכל לבחור את התוכנה המתאימה למערכת ההפעלה שלך.

מתקין את Mullvad

התקנת Mullvad היא קלה, אך אינה עובדת בדיוק כמו התקנת ספק VPN אחר. זו הסיבה שרצינו להקדיש זמן להסביר איך זה עובד. אתה יכול להתחיל בהורדת התוכנה או על ידי יצירת מספר חשבון. ביצוע פעולה כזו או אחרת קודם לא ממש משנה את הנוהל. בחרנו ליצור תחילה מספר חשבון אשר נסביר להלן.

 1. עבור לדף הבית של Mullvad, גלול למטה ולחץ על ‘צור חשבון’. תגיע לדף עם קוד ייחודי. קוד זה הוא כל מה שתצטרך בכדי להתחבר ולהגדיר את חשבונך, לכן הקפד לשמור עליו.
 2. השלם את התשלום על ידי בחירת אמצעי התשלום שלך בדף מספר החשבון ופעל לפי הצעדים שצוינו.
 3. הורד את תוכנת VPN של Mullvad על ידי הורדת קובץ ההתקנה .exe עבור מערכת ההפעלה שלך.
 4. עקוב אחר הצעדים מצוין על ידי מסך ההתקנה של Mullvad VPN.
 5. פתח את תוכנת Mullvad לאחר השלמת ההתקנה.
 6. מלא את מספר חשבונך ו התחבר לשרת ה- Mullvad VPN שאתה רוצה!

המראה של Mullvad וקלות השימוש

Mullvad חיבר את שרת שיקגואמנם התוכנה של Mullvad עשויה להיראות כמו זו של מרבית ה- VPN הפרמיום האחרים, אך יש מה לומר לכמות האופציות המינימלית שהיא מאפשרת לך. מכיוון שמולוואד בחר להגביל את הבחירה בין פרוטוקולי VPN, בין אפשרויות אחרות, התוכנה מאוד קלה לשימוש. החיסרון היחיד הוא שמעט מאוד מידע זמין על השרתים השונים, למשל כמה הם עסוקים והאם הם מתאימים להורדת טורנטים ולבטל את חסימת הגרסה האמריקאית של נטפליקס.

מלבד הדברים הקטנים האלה, אין הרבה מה לומר על השימושיות של מולווד. התוכנה אינה יוצאת דופן, אך הכל קל למצוא ועובד טוב. מטרד קטן שהיה לנו היה שהתוכנה קשורה לשורת המשימות ומצמצמת כל פעם שאתה לוחץ על מקום אחר מעבר למסך זה. באופן כללי, לעומת זאת, Mullvad הוא VPN הגון, מינימליסטי בכל הקשור למראה וקלות השימוש.

תמחור ואמצעי תשלום

בשעה € 5, – לחודש, שזה בערך 5,50 $, Mullvad הוא די יקר. מחיר זה לא משתנה, לא משנה אם ברצונך לקבל מנוי למשך חודש בלבד או רבים אחרים. הם אכן מקדמים תשלום באמצעות ביטקוין או ביטקוין מזומן בכך שהם נותנים לך הנחה של 10% אם תבחר לשלם באחת מהדרכים הללו. אמנם אין מדובר בהנחה אדירה, אך כדאי יהיה לבדוק זאת אם ברצונך להשתמש במולווד למשך זמן ארוך יותר.

אמצעי תשלום Mullvad

כשמדובר בדרכי תשלום, אתה יכול לבחור מבין האפשרויות הבאות:

 • Paypal
 • כרטיס אשראי
 • העברה בנקאית
 • סוויש
 • ביטקוין
 • ביטקוין מזומן
 • כסף מזומן
 • שובר

תשלום באמצעות ביטקוין או ביטקוין מזומן הוא האפשרות האנונימית ביותר. אפשר גם להעביר את הכסף ישירות מחשבון הבנק שלך לשלהם. במקרה זה, אתה תשתף את פרטי חשבונך במהלך ההעברה, מה שאומר שלא תהיה אנונימי לחלוטין. דבר נוסף שכדאי להזכיר הוא שמולווד מציע ערבות להחזר כספי של 30 יום.

שירות לקוחות

Mullvad מציע שירות לקוחות מעולה. הם אמנם לא מציעים צ’אט חי באתר, אך הם מגיבים במהירות להודעות דוא”ל. לעתים קרובות קיבלנו תשובה לשאלות שלנו תוך 10 דקות. ניכר היה כי העובדים בפועל השיבו לנו וכי הם באמת מנסים לעזור לנו במקום לתת לנו תשובות סטנדרטיות, שהערכנו מאוד.

הדבר היחיד שלא יכלו לעזור לנו בו היה ביטול החסימה של הגרסה האמריקאית של נטפליקס. מכיוון שמולווד מתמקד בבטיחות ופרטיות, הם בחרו שלא לנסות לבטל את חסימת Netflix. זו בושה, אך אנו מבינים ספק שמטרת הפרטיות דוגמת מולווד מקבל את ההחלטה הזו.

שימושיות מסקנה Mullvad

לאחר בדיקת Mullvad הגענו למסקנות הבאות בנוגע לשימושיות של הספק:

 • Mullvad הוא ספק VPN מינימליסטי אך ידידותי למשתמש
 • התוכנה של Mullvad היא מהירה וקלה לשימוש
 • יצירת חשבון היא פשוטה ומבוצעת בכמה לחיצות
 • קל להתקין את Mullvad
 • ל- Mullvad אין יישום iOS ב- AppStore
 • תמיכת הלקוחות של Mullvad מגיבה באופן מפתיע במהירות באמצעות דואר אלקטרוני
 • מכיוון שמנוי עולה € 5, – לחודש (כ- $ 5,50), Mullvad אינו ה- VPN הזול ביותר
 • Mullvad מציע התחייבות להחזר הכסף עבור 30 יום

רשת שרת Mullvad

למולווד רשת שרתים גדולה למדי. זה לא גדול כמו זה של ExpressVPN או CyberGhost, אך הוא כולל כמה מאות שרתים. Mullvad חילק את השרתים לשלוש קטגוריות:

 • שרתי OpenVPN (שרתי ה- VPN ה”סטנדרטיים “יותר)
 • שרתי WireGuard (שרת ה- VPN מסוג “החדש”: אלה צריכים להיות מהירים יותר משרתי OpenVPN, אך הם עדיין בפיתוח)
 • גשרים (סוג מיוחד של שרת VPN כאשר שרתים אחרים אינם זמינים בגלל צנזורה מקוונת)

Mullvad אינו שונה בין שרתי סטרימינג או שרתי P2P. יתר על כן, הם אינם מציעים שרתי ‘בצל’ מיוחדים עבור רשת Tor, כמו שעושה NordVPN.

מספר השרתים והמיקומים

ל- Mullvad 410 שרתי פרוסים על 63 ערים ב -39 מדינות. את מיקומי השרתים ניתן לראות בטבלאות שלהלן:

שרתי OpenVPN של Mullvad

מדינה
מספר השרתים
מיקומים
אלבניה1טיראנה
אוסטרליה10אדלייד, בריסביין, קנברה, מלבורן, פרת ‘, סידני
אוסטריה3וינה
בלגיה3בריסל
ברזיל2סאו פאולו
בולגריה2סופיה
קנדה13מונטריאול, טורונטו, ונקובר
הרפובליקה הצ’כית3פראג
דנמרק6קופנהגן
פינלנד6הלסינקי
צרפת3פריז
גרמניה20פרנקפורט
יוון1אתונה
הונג קונג2הונג קונג
הונגריה2בודפשט
הודו1פונה
ישראל1תל אביב
איטליה2מילאנו
יפן2טוקיו
לטביה1ריגה
לוקסמבורג1לוקסמבורג
מולדובה1קישינאו
הולנד18אמסטרדם
ניו זילנד1אוקלנד
נורווגיהזאוסלו
פולין3ורשה
פורטוגל1ליסבון
רומניה2בוקרשט
סרביה2בלגרדו, ניס
סינגפור2סינגפור
דרום אפריקה1יוהנסבורג
ספרד3מדריד
שבדיה57גטבורג, הלסינגבורג, מלמו, שטוקהולם
שוויץ9ציריך
אוקראינה1קייב
איחוד האמירויות הערביות1דובאי
הממלכה המאוחדת27לונדון, מנצ’סטר
ארצות הברית67אטלנטה, שיקגו, דאלאס, דנבר, לוס אנג’לס, מיאמי, ניו יורק, פיניקס, פיסקאטוויי, סולט לייק סיטי, סן פרנסיסקו, סיאטל, סיקרוס

שרתי WireGuard של מולווד

מדינה
מספר השרתים
מיקומים
אוסטרליה4מלבורן, סידני
אוסטריה2וינה
בלגיה2בריסל
ברזיל1סאו פאולו
בולגריה3סופיה
קנדהזמונטריאול, ונקובר
הרפובליקה הצ’כית3פראג
דנמרק2קופנהגן
פינלנד1הלסינקי
צרפת3פריז
גרמניה5פרנקפורט
הונג קונג1הונג קונג
הונגריה2בודפשט
הודו1פונה
אירלנד1דבלין
איטליה3מילאנו
יפן2טוקיו
לטביה1ריגה
מולדובה1קישינאו
הולנד3אמסטרדם
ניו זילנד2אוקלנד
נורווגיה3אוסלו
פולין3ורשה
רומניה3בוקרשט
סרביה2בלגרדו
סינגפור1סינגפור
ספרד3מדריד
שבדיה9גטבורג, מלמו, שטוקהולם
שוויץ4ציריך
אוקראינה1קייב
הממלכה המאוחדתזלונדון, מנצ’סטר
ארצות הברית19אטלנטה, שיקגו, דאלאס, לוס אנג’לס, מיאמי, ניו יורק, פיניקס, פיסקאטוויי, סולט לייק סיטי, סיאטל

גשרים מולווד

מדינה
מספר השרתים
מיקומים
אוסטרליה1סידני
קנדה1מונטריאול
גרמניה1פרנקפורט
הונג קונג1הונג קונג
הולנד1אמסטרדם
נורווגיה1אוסלו
פולין1ורשה
רומניה1בוקרשט
סינגפור1סינגפור
שבדיה3גטבורג, הלסינגבורג, מלמו
ארצות הברית4שיקגו, לוס אנג’לס, מיאמי, ניו יורק
הממלכה המאוחדת1לונדון

כתובת IP ייעודית

Mullvad אינו מציע IPs ייעודיים. כל כתובות ה- IP שלהם משותפות, ואנחנו לא מצפים שזה ישתנה בקרוב. Mullvad מתמקד בפרטיות ובביטחון, וכתובות IP סטטיות, כגון IP ייעודי, קלות יותר להתחקות אחר אדם אחד. מכאן שהגיוני שהם יבחרו לא להציע לאלה.

שרת מסקנות רשת Mullvad

אלה מסקנותינו בנוגע לרשת השרתים של מולווד:

 • ל- Mullvad יש מספר סביר של שרתים בכל רחבי העולם
 • Mullvad כולל 288 שרתי OpenVPN, 105 שרתי WireGuard ו -17 גשרים
 • משתמשים ב- Mullvad יכולים להשתמש רק ב- IP משותף

האפשרויות של מולווד

Mullvad הוא VPN פשוט ופונקציונלי. מלבד מתג kill ושרתי ברידג ‘טוב, הם אינם מציעים פונקציות נוספות כמו ספקים כמו Surfshark. אין רשימה לבנה, אפשרות להשתמש בשרתי MultiHop או חסימת מעקב. במובן מסוים זה חלק מכוחו של מולווד: הם שואפים להציע VPN פרטי ובטוח. כל הפינוקים האחרים מגיעים למקום השני.

מולווד ונטפליקס

אייקון האפליקציה של נטפליקסאיננו יכולים להבטיח שמולווד יפעל לביטול החסימה של הגרסה האמריקאית של נטפליקס. נטפליקס מנסה באופן פעיל למנוע ממשתמשי VPN להשתמש בשירותיהם, ונדמה כי שרתי Mullvad אינם מצליחים לעקוף את החסימה הזו. כששאלנו אותם בנושא, Mullvad יידע אותנו כי חלק מהמשתמשים מצליחים לקבל גישה לנטפליקס בעת השימוש בפרוקסי SOCKS5 ובשרת בניו יורק, אך זה לא הצליח לנו. זו בושה ממשית ל- VPN שמגיע למהירויות כאלה ויהיה מושלם לסטרימינג נטפליקס, לו רק היה מצליח לתת לך גישה.

Mullvad ו torrents

לוגו של ביטורנטלמרות שלמולוואד אין שרתי P2P ייעודיים, השרתים המקומיים שלנו אכן עבדו תוך כדי הורדת טורנטים. קבצים הורדו במהירות בגלל המהירות הגבוהה של שרתי Mullvad. יתר על כן, תוכל למצוא הוראות נוספות לשמירה על לקוח BitTorrent שלך באתר Mullvad. לקוחות אחרים אינם נתמכים על ידי Mullvad, מכיוון שאלו אינם קוד פתוח, מכילים תוכנות פרסום או זבל, או פשוט אינם מציעים הגדרות פרטיות הגונות.

אפשרויות מסקנה Mullvad

 • Mullvad לא עובד עם נטפליקס
 • הורדת טורנטים עם Mullvad אפשרית ויש אפשרויות בטיחות נוספות עבור BitTorrent
 • למולווד יש מתג להרוג
 • שרתי Bridge של Mullvad יכולים לעזור לך לעקוף חומות אש עקשניות

מסקנות – הניסיון שלנו עם מולווד

מקצוענים
חסרונות
טוב מאוד כשמדובר בבטיחות ופרטיותNetflix לא עובד
לא שומר יומניםיקר יחסית
משתמש רק בפרוטוקולי ה- VPN החזקים ביותראין תוכנה ל- iOS
שרתים מהירים במיוחדממוקם במדינה “14 עיניים”
תוכנה מאוד ידידותית למשתמש
תמיכת הלקוחות מגיבה במהירות
שרתי WireGuard אופציונליים
הורד דרך סיקורים אפשרי

בסך הכל, Mullvad הוא ספק VPN מצוין. למרות שהם מתמקדים בעיקר בבטיחות ופרטיות, הם גם משיגים ציון טוב מאוד בכל מה שקשור למהירות ושימושיות. לדעתנו, Mullvad הוא ללא ספק אחד ה- VPN הטובים ביותר שקיימים שם. החסרונות היחידים הם שמולווד הוא די יקר ואינו עובד עם (הגרסה האמריקאית של) נטפליקס. עבור משתמשים מסוימים זו תהיה סיבה מספקת לבחור VPN זול יותר אשר אכן מעניק למשתמשים גישה לנטפליקס.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me