סקירת Ivacy 2020: VPN נוח וידידותי למשתמש עם כמה בעיות פרטיות

ביקורת Ivacy (2020)

חברת Ivacy הוקמה בשנת 2007 והיא ממוקמת בסינגפור. איבסי טוענת שמשימתה היא ליצור סביבת אינטרנט חופשית לחלוטין לכולם. כדי להשיג זאת תושייה היא המפתח, קובע איבסי. חברת Ivacy נהנתה במיוחד מהשבחים והכרה בשנת 2010, כשהפכו לספק ה- VPN הראשון שהציע פיצ’ר של מנהרה מפוצלת. להתפתחות זו הייתה השפעה חיובית על המהירות שבה ספקי ה- VPN יכולים להגיע. בשנת 2015 הם הצליחו להוסיף ציון דרך נוסף לרשימת ההישגים שלהם. זה היה השנה כאשר בסיס המשתמשים שלהם הגיע לציון של 2 מיליון.

לא קשה להבין מדוע הרבה אנשים הולכים עם Ivacy, מכיוון שזה ספק VPN מאוד ידידותי למשתמש שמציע הרבה תכונות ואפשרויות נוספות. יתר על כן, התקנת Ivacy היא קלה מאוד ופשוט מנוי אחד מאפשר לך לחבר חמישה מכשירים בכל פעם. עם זאת, רבים יסכימו, החלק הטוב ביותר בספק VPN זה הוא נקודת המחיר הנוחה ביותר. המנוי הזול ביותר שלהם יחזיר לך רק $ 1 לחודש (מחויב כ- 60 $ בכל חמש שנים). האם זה נשמע טוב כדי להיות אמיתי? אנו ניתן לך להיות השופט בזה. המשך לקרוא למטה עבור כל התכונות, האפשרויות והמפרט של Ivacy.

מפרט Ivacy

 • חיבורים סימולטניים: 5
 • טורנטים: +
 • נטפליקס: +
 • מערכות הפעלה: Windows, Mac, iOS, Android, Linux
 • פרוטוקולים: OpenVPN, L2TP / IPSec, SSTP, IKEv2, PPTP
 • מדיניות רישום: יומני חיבור
 • שרתים: 450+ שרתים ב- 100 מיקומים
 • מחיר: החל מ- 0.99 דולר לחודש
 • ערבות להחזר כספי: 30 ימים

מהירות – כמה מהר Ivacy

אחד ההיבטים החשובים ביותר של ספק VPN הוא המהירות שלו. כמובן, אינך רוצה ש- VPN יהיה כה איטי, עד שהוא משפיע לרעה על הסטרימינג, ההורדה וחוויית האינטרנט הכללית שלך. זו הסיבה, למרות שלמעשה כל VPN יאט את הקשר שלך במידה מסוימת (לפחות על הנייר), חשוב לבחור VPN עם מהירויות הגון. כדי לבדוק אם המהירות של Ivacy עומדת על שווי אחת, בדקנו בהרחבה את המהירות של שירות ה- VPN שלהם. למטה תוכלו למצוא את תוצאות בדיקות המהירות הללו.

תוצאות בדיקת מהירות של Ivacy

להלן תוכלו לראות את תוצאות בדיקות המהירות השונות שביצענו כדי לבדוק את מהירויות החיבור של Ivacy. השתמשנו ב- speedtest.net כדי לבצע בדיקות אלה. הבדיקות בוצעו ממשרדנו בהולנד.


ללא VPN (speedtest.net):

בדיקת מהירות של Ivacy - ללא VPN

למעלה אתה יכול לראות את מהירות החיבור שלנו כשאיננו מחוברים ל- VPN כלל.

שרת בהולנד (speedtest.net):

מבחן מהירות Ivacy - שרת הולנדי

אלה תוצאות בדיקת המהירות כאשר אנו מחוברים לשרת Ivacy בהולנד. השתמשנו בפונקציית בחירת השרת האוטומטית, שחיברה אותנו לשרת המהיר ביותר בהולנד. כפי שאתה יכול לראות, מהירות ההורדה שלנו פחתה אך בשולי בלבד. מהירות ההעלאה פחתה לא מעט. זה עלול לגרום לבעיות מסוימות אם אתה מעלה תכופות תוכן לאינטרנט (כגון סרטוני YouTube או סיקורים). הפינג שלנו כמעט ולא התגבר (עלייה של 8 מס ‘היא מעט מאוד).

שרת בארצות הברית (speedtest.net): 

מבחן מהירות Ivacy - שרת ארה

כאן תוכלו לראות את תוצאות בדיקות המהירות של התקשרנו לשרת Ivacy בארצות הברית. מכיוון שמיקום הבדיקה שלנו (משרדנו) היה בהולנד, התוצאות שלעיל הן ככל הנראה אינדיקציה הגונה למה היה קורה אם אתה מתחבר לשרת שרחוק מאוד ממקום מגוריך או שאתה נמצא. כצפוי, הפינג גדל לא מעט. עם זאת, זה נורמלי לחלוטין כשאתה מתחבר לשרת בצד השני של העולם. מהירות ההורדה, לעומת זאת, בצורה די מרשימה, עדיין טובה למדי. מהירות ההעלאה לצערנו צנחה לא מעט. עם זאת, תוצאות אלה אינן בהכרח דבר לדאוג לך במידה רבה אם אתה משתמש ב- VPN שלך ל”פעילויות קונבנציונאליות “, כגון גלישה, סטרימינג והורדה, כפי שנראה בהמשך..

מהירות במהלך שימוש יומיומי

בסך הכל, לרוב המטרות האמיתיות מציעה Ivacy מהירויות טובות. בדקנו את המהירות של Ivacy במהלך מגוון רחב של פעילויות מקוונות ובסך הכל VPN ביצע טוב. בדקנו את המהירות של Ivacy במהלך משימות מקוונות כמו גלישה באתרים, הזרמת סרטונים (בנטפליקס למשל), הורדת טורנטים ומשחקים ברשת..

כשגלישה באינטרנט התבררה כי Ivacy הייתה מהירה מאוד. למעשה, פשוט לא שמנו לב להבדל בין גלישה עם ה- VPN או בלעדיו. כל האתרים נטענו במהירות והצלחנו להתחבר לאתרי אינטרנט ופלטפורמות שרצינו. כמו כן, הצלחנו לבדוק את הדוא”ל שלנו ולהוריד קבצים מצורפים ללא כל קושי או עיכוב בולט.

הזרמת סרטוני וידאו התבררה כמשימה קלה עבור Ivacy ולא שמנו לב שהחיבור שלנו מאט בכלל. רק כשפתחנו דף סקירה כללית על וידאו ביוטיוב, שמנו לב לעיכוב קל. עיכוב זה כמעט ולא נמשך יותר משנייה. יתר על כן, הצלחנו להשתמש בנוחיות נטפליקס וספוטיפיי עם Ivacy בריצה ללא כל עיכוב.

יתר על כן, גם הורדת קבצים הייתה מהירה. שמנו לב להבדל מינורי במהירות לעומת הורדת טורנטים וקבצים אחרים ללא VPN. עם זאת, זה לא היה עניין רציני ביותר. מה שנחמד ב- Ivacy הוא שהוא מציע תכונה להורדת קבצים בשרת מאובטח במיוחד.

בזמן המשחקים שמנו לב גם להבדל מהיר להפליא בין השימוש ב- Ivacy למשחק ללא חיבור VPN, לפחות כשמשתמשים בשרת בהולנד (היכן שמשרדנו נמצא). כשניסינו כמה משחקים שונים בשרת Ivacy בארצות הברית, שמנו לב לירידה די גדולה במהירות. זה אומר לנו שמשחקים בעת השימוש ב- Ivacy VPN, בהחלט תוכלו לחוות חוויית משחק מקוונת טובה, בתנאי שלא תבחרו בשרת Ivacy שנמצא רחוק מאוד ממקום מגוריכם (חשבו על יבשות שונות, בעיקר).

מסקנה המהירות של איבסי

הכרעת הדין הסופית שלנו בנוגע למהירות של חברת Ivacy היא כדלקמן:

 • עבור ספק VPN מציעה Ivacy מהירויות מעל הממוצע.
 • על פי בדיקות המהירות שלנו Ivacy כן גורמת לאובדן מהירות כלשהו.
 • העיכובים שגורמים ל- Ivacy הם כה קטנים עד שתוכלו עדיין לגלוש בנוחות, להזרים ולהוריד כאשר Ivacy פועל ברקע.
 • גם משחקי משחק לא היו בעיה, אם כי עליך לדאוג להתחבר לשרת Ivacy שלא רחוק מכם. אחרת הפינג המוגבר עלול לגרום לבעיות מסוימות.

אבטחה – כמה בטוח היא Ivacy?

אבטחה ופרטיות עשויים להיות רק ההיבטים החשובים ביותר של VPN. אנשים, במיוחד לאחר השקעה בשירות VPN, רוצים להיות בטוחים ברשת. בדיוק בגלל זה אנו בוחנים ביסודיות את האבטחה של כל ה- VPN באתר שלנו.

איבסי טוענת כי ביטחונה “סולידי”. המשימה של Ivacy, הם קובעים, היא ליצור עולם דיגיטלי בטוח, נגיש לכל אחד. חברת Ivacy אומרת שהם עוזרים ליצור עולם זה באמצעות שירות ה- VPN שלהם והתכונות והאפשרויות הנוספות הייחודיות לו.

Ivacy מציע מתג להרוג כדי לסייע בהגנה על פרטיותך וביטחונך במקרה שהחיבור שלך לשרתים של Ivacy יופרע מכל סיבה שהיא. יתר על כן, Ivacy מציעה גם חומת אש NAT (תמורת $ 1 נוסף לחודש). זוהי חומת אש בשרתיה של Ivacy שצריכה לסנן וירוסים ותוכנות זדוניות אחרות לפני שהיא בכלל תגיע למכשיר או לרשת שלך. תכונות אלה הן רק חלק קטן מארגז הכלים של Ivacy לשמירה על פרטיותך ואבטחתך באינטרנט. יתר על כן, מדיניות הפרטיות של Ivacy קובעת כי הספק אינו מקיים יומני על פעילויות האינטרנט של המשתמשים שלו. להלן תוכלו לקרוא עוד על פרוטוקולי ההצפנה של Ivacy, מדיניות הרישום שלהם ונושאים אחרים הקשורים לאבטחה.

הפרוטוקולים של Ivacy

Ivacy מציעה למשתמשים שלה אבטחה מצוינת, בין השאר בזכות ההצפנה הנהדרת שלהם: Ivacy מציעה קידוד AES-256 סיביות. באופן כללי, זה נחשב לסוג מאוד של הצפנה, שקשה מאוד לפצח עבור ממשלות או האקרים. Ivacy מציעה את פרוטוקולי ההצפנה הבאים:

 • OpenVPN
 • התגנבות
 • IKEv2
 • L2TP / IPSec
 • PPTP
 • SSTP

כמובן שכל אחד מהפרוטוקולים של ה- VPN הללו מגיע עם מערכת יתרונות וחסרונות משלו. באופן כללי, OpenVPN נחשב לבטוח ביותר של פרוטוקולי VPN אלה (ולעתים אף כולם), אך באופן תיאורטי, חלק מהפרוטוקולים הללו, כמו PPTP ו- IKEv2, עשויים להציע (מעט) מהירויות גבוהות יותר..

שימו לב: במכשירים מסוימים (כגון Mac) Ivacy תומך רק בפרוטוקול IPSec (ללא L2TP). פרוטוקול זה נחשב די לא בטוח.

מדיניות רישום ופרטיות

Ivacy מצהירה בבירור במדיניות הפרטיות שלהם שהם לא מנהלים יומנים על המשתמשים שלהם מכל סוג שהוא. למעשה, חברת Ivacy טוענת כי “על פי עיצוב” אין להם נתונים רגישים לחלוק אותם, גם אם הם מחויבים כדין לעשות כן. אלה כמובן חדשות נהדרות עבור אנשים אשר מעריכים אנונימיות ופרטיות אצל ספק VPN, ואלו לטענתם הסיבות העיקריות עבור רבים להשיג VPN. עם זאת, שמנו לב למשהו מעט מעורער בשרתים של Ivacy בכל הקשור לפרטיות ואנונימיות.

לפני מספר חודשים שמנו לב למשהו יוצא דופן ש- Ivacy לא הזכירה בשום מקום באתר שלה או בשום מקום אחר: הם השתמשו בשרתים השייכים ל- GZ Systems Ltd. בחברה זו היא הבעלים של PureVPN, ספק VPN אחר פופולרי. יכול להיות שזה יכול להיות של- PureVPN או אפילו ל- GZ Systems Ltd. הייתה / יש גישה לנתוני משתמשי Ivacy. בדקנו גם טענה זו באמצעות בדיקת דליפת DNS. אלה היו התוצאות כאשר התחברנו לשרת Ivacy בארה”ב:

אינדיקציה נוספת לאמת לטענה זו שקיבלנו הייתה זמן מה לאחר שיצרנו קשר עם נציג של חברת Ivacy ונראה היה שהיא בטעות מאמינה שאנחנו משתמשי PureVPN ופנתה אלינו ככאלה.

מבחן Ivacy-DNS-דליפה

בכל מקרה, צריך להיות ברור שהשרת הספציפי שבדקנו היה באותה עת בבעלות PureVPN / GZ מערכות. ניסינו לוודא אם Ivacy עדיין משתמשת בשרתים השייכים ל- GZ מערכות בע”מ. פנינו לתמיכת הלקוחות של Ivacy כדי לברר זאת. נציג ה- Ivacy שאיתו שוחחנו איתם ביקש שנמתין לרגע קצר לפני שהוא יענה על השאלה, ואחריה הצהיר כי “Ivacy אינה משתמשת בשרתים השייכים למערכות GZ”. הסוקר השני שלנו לא הצליח לאמת זאת, בגלל בעיה טכנית בה נתקל באפליקציה של Ivacy. עם זאת, העובדה נותרה כל המצב (העבר) הזה אכן מעלה כמה שאלות ולצערנו משמש לערעור במקצת של טענותיה של איבסי לגבי “ביטחון סולידי”..

איזה מידע זקוק ל- Ivacy?

למותר לציין כי באופן אידיאלי אתה רוצה למסור כמה שפחות מידע על עצמך בעת יצירת חשבון ה- VPN שלך. מתן מידע אישי רב בעת יצירת חשבון לפיתרון פרטיות, מביס את המטרה. זו הסיבה שאנחנו בודקים כמה מידע כל VPNs באתר שלנו צריכים בעת יצירת החשבון שלך. ליצירת חשבון Ivacy, ישנם מספר פרטים אישיים שאתה צריך למסור.

ראשית, עליכם לקבל מנוי, שכולל מתן שם ל- Ivacy שם וכתובת דוא”ל. בהתאם לשיטת התשלום שבחרת, תצטרך גם לוותר על פרטי תשלום מסוימים. אם אתה רוצה להישאר אנונימי ככל האפשר, אנו ממליצים להשתמש בביטקוין כדי לשלם. ביטקוין הוא אחת משיטות התשלום האנונימיות ביותר ומעניק לך אנונימיות מוחלטת כמעט.

לבסוף, כדי להשלים את יצירת החשבון שלך תצטרך למלא שם חשבון וסיסמא. אם אתה רוצה להישאר בעילום שם, עדיף כמובן לבחור שם חשבון שלא ניתן לאתר אותו אחריך.

מסקנה הביטחון של איבסי

לאחר שערכנו את המחקר, סיכמנו את הדברים הבאים בנושא אבטחתה של איווסי:

 • Ivacy מציע הצפנה מוצקה של AES-256 סיביות.
 • הם מציעים כמה תכונות בטיחות נוספות נהדרות, כגון חומת אש NAT בשרתיהם ושרתי הורדה מאובטחים במיוחד.
 • VPN זה מציע הרבה פרוטוקולי הצפנה שונים (הערה: לא כל אלה זמינים בכל המכשירים).
 • Ivacy לא שומר על יומני המשתמשים שלהם.
 • ל- Ivacy יכול להיות סיכון בטיחותי די קשה, ככל שרשתיה עוברים.

ידידותיות למשתמש של Ivacy

Ivacy היא ספקית VPN מאוד ידידותית למשתמש. ל- Ivacy היו בבירור הפונקציות העיקריות של ספק VPN בעיצובם של האפליקציה שלהם. כשאתה מחובר לאחד מהשרתים של Ivacy אתה תראה מיד את מיקום השרת שאליו אתה מחובר ולמשך כמה זמן חוברת. יתרה מזאת, לאפליקציה יש אפשרויות ייעודיות להורדה, הזרמה וביטול חסימת של תוכן מוגבל גיאוגרפי.

האתר של איבסי

האתר של Ivacy הוא ברור, מעוצב היטב ומכיל את כל המידע (פוטנציאלי) שמשתמשים של Ivacy דורשים. בדף הבית שלה תוכלו למצוא מידע כללי על Ivacy ומדוע VPN הוא כלי חשוב ובעל ערך להגנה על פרטיותכם. תוכלו למצוא מידע מעמיק יותר על Ivacy עצמה, כמו המנויים והמחירים השונים שלה. האתר מעוצב היטב ומנווט בצורה אינטואיטיבית. יש בו אפילו חלון צ’אט חי בו תוכלו להקליד כל שאלה שיש לכם, ואחריה בקרוב תעזרו על ידי נציג Ivacy (עוד על כך בהמשך). החיסרון האמיתי היחיד שיכולנו לחשוב עליו הוא העובדה שאתר האינטרנט של איבסי הוא מעט כבד פרסומות.

לאחר הכניסה לאתר תהיה לך גישה להגדרות החשבון ולאפשרויות שלך. בדומה לשאר האתר, עמוד חברים זה הוא ידידותי למשתמש ומקלה על הגדרת חשבונך. בדף זה תוכל לראות מייד את כל ההתכתבויות שלך בעבר עם תמיכת הלקוחות של Ivacy וכל החשבונות שטרם שולמו. מכאן, אתה יכול גם לפתוח כרטיס חדש עם תמיכת הלקוחות של Ivacy, לכל שאלה שיש לך. יתר על כן, אם הלקוחות מנווטים לאפשרות “העברת יציאה” בתפריט הראשי, הם יקבלו קצת מידע על חומת האש האופציונלית של חומת האש והאפשרות להוסיף תכונת בטיחות נוספת זו למינוי שלהם..

נוהל ההתקנה של איבסי

התקנת Ivacy במכשיר שלך מאוד קלה. אחרי הכל, ספק VPN זה מציע תוכנה לכל המכשירים העיקריים ומערכות ההפעלה (Windows, Mac, Android, iOS ו- Linux). קל מאוד להוריד את כל היישומים השונים האלה. ניתן להתקין את Ivacy ברוב המכשירים ב 6 שלבים פשוטים:

 • עבור לאתר של איבסי.
 • לחץ על “קבל Ivacy” או גלול מטה כדי לבחור מנוי ובחר כל התוספות הרצויות (חומת אש NAT ו / או IP ייעודי) ושלם באמצעות אמצעי התשלום המועדף עליך..
 • הורד את היישום המתאים למערכת ההפעלה שלך.
 • התחבר עם פרטי הכניסה שלך (שיועברו אליך בדוא”ל).
 • בחר שרת והתחבר אליו.
 • תיהנו מהגלישה בבטחה ובחופשיות!

כפי שקרא לעיל, ב 6 צעדים מהירים וקלים תוכלו להתקין את Ivacy על המכשיר. במכשירים ניידים זה הופך להיות קל עוד יותר, מכיוון שהם מאפשרים לך פשוט להוריד את אפליקציית Ivacy מה- AppStore (באייפון) או מגוגל פלייסטור (בטלפונים אנדרואיד). היישומים הניידים של Ivacy מציעים את כל התכונות והאפשרויות המוצעות על ידי גרסת שולחן העבודה. נדון בזה ביתר פירוט בסעיף הבא בסקירה זו.

המראה והידידותיות למשתמש של התוכנה של איווסי

אפליקציית ה- Ivacy לניידאיננו יכולים להדגיש מספיק כי Ivacy היא ספק VPN מאוד ידידותי למשתמש. במיוחד עבור “מתחילים VPN”, האפליקציות של Ivacy הן נהדרות. האפליקציה מאוד אינטואיטיבית ויש לה תפריט משנה נפרד לכל פונקציה שונה, כמו סטרימינג, הורדה וביטול חסימת אתרים ותוכן. המשמעות היא ש- Ivacy חותרת היטב לקבוצות העיקריות של אנשים המשתמשים ב- VPN והסיבות שהם משתמשים ב- VPN.

אין ספק שהאפליקציה של Ivacy נראית מקצועית מאוד בשולחן העבודה וגם בנייד. שתי הגרסאות מאפשרות להתחבר במהירות לשרת VPN בלחיצה אחת על הכפתור הלבן הגדול. כפי שניתן לראות בצילום המסך מימין, קל לעבור בין אפשרויות שונות ומיקומי שרת, אפילו בגרסת הנייד.

נראה כי Ivacy בילתה הרבה זמן ומאמץ ביצירת יישום ידידותי למשתמש ככל האפשר. ברור שהם עשו עבודה נהדרת.

מחירים ועשבי תשלום

Ivacy היא ספקית VPN נוחה ביותר. ככל שתרכוש מנוי זמן רב יותר, כך התעריף החודשי יהיה זול יותר. אם תקבל מנוי שניתן לבטל כל חודש, הדבר יחזיר לך 8,95 דולר לחודש. תוכנית לשנה עולה 3 דולר לחודש. אם אתה מתחייב למנוי לשנתיים, זה יעלה לך 1.99 דולר לחודש. עם זאת, אם אתם מחפשים מנוי בר השגה באמת, אינכם יכולים להשתבש עם התוכנית לחמש השנים של Ivacy, שעולה רק $ 1 לחודש. זה באמת הופך את Ivacy לאחד ה- VPNs הזולים ביותר בשוק.

לרוע המזל, Ivacy לא מציעה גרסה חינמית של ה- VPN שלהם. הם גם לא מציעים גרסת ניסיון. עם זאת, למרבה המזל כל המנויים שנמצאים למשך שנה ומעלה מגיעים עם אחריות להחזר כספי של 30 יום. למעשה, פירוש הדבר שתוכל לנסות את Ivacy למשך 30 יום לפני שתתחייב למנוי (לטווח ארוך). אם אתה הולך עם המנוי ל -30 יום, אתה מקבל רק 7-החזר כספי של 7 יום.

כדי לקנות את המנוי שלך ל- Ivacy, אתה יכול לבחור מבין אמצעי התשלום הבאים:

 • כרטיס אשראי / חיוב (ויזה, מאסטרקארד, אמריקן אקספרס, Discover Network, JCB, Diners Club)
 • PayPal
 • BitPay
 • AliPay
 • כסף מושלם
 • Paymentwall (אידיאלי, Neosurf, Clickandbuy, Dotpay, Onecard, Mobiamo)
 • Cryptocurrency (מספר אפשרויות, כולל BitCoin)

חלק מאפשרויות התשלום של איבסי

שירות לקוחות

Ivacy עובדת קשה כדי לענות על השאלות שלך בצורה מהירה ואפשרית. ישנן דרכים שונות ליצור קשר עם תמיכת הלקוחות של Ivacy. אתה יכול לשלוח להם אימייל, להתחיל צ’אט חי באתר האינטרנט שלהם או אפילו לבקר אותם באופן אישי במשרדם בסינגפור. כמו כן, יש להם דף “שאלות נפוצות” שימושי ונרחב מאוד באתר האינטרנט שלהם. למותר לציין שיצרנו קשר עם איווסי בעצמנו בכדי לבחון את היענותם ואת איכות תמיכת הלקוחות שלהם.

יצרנו קשר עם Ivacy מספר פעמים, תוך שימוש בפונקציית הצ’אט החי והשימושית באתר שלהם. למשל שאלנו אותם שאלות על השרתים שלהם ועל האם יש להם משרד אחר מלבד המשרד בסינגפור (הם לא) והם ענו לנו במהירות וביעילות רבה. הדרך בה פנו אלינו הייתה מנומסת מאוד ובכל פעם שאלו האם תגובתם התייחסה לשאלותינו בהתאם.

כדי להתחיל צ’אט ולשאול שאלה באתר של איבסי, אינך צריך למלא שום מידע. גם אינך צריך להיות לקוח של חברת Ivacy. זוהי דרך נהדרת לקבל מידע נוסף על Ivacy לפני שתתחייב לתקופת ההחזר הכספית של 30 יום שתקבל על כל המנויים במשך שנה. כמו כן, אם אינך מחובר לאתר שלהם ומחובר לשרת VPN, הוא גם מזין את הרעיון להיות אנונימי ככל האפשר, אפילו כשאתה פונה לתמיכת לקוחות.

מסקנה ידידותיות למשתמש Ivacy

בהתבסס על החוויה שלנו בשימוש ובדיקת Ivacy, מסקנותינו אלה ביחס לידידותיות למשתמש:

 • Ivacy מאוד ידידותי למשתמש
 • האפליקציות השולחניות והניידות של Ivacy הן אינטואיטיביות וקלות מאוד לשימוש
 • האתר של איבסי ברור ומעוצב היטב, אך כבד מאוד בפרסומות
 • יצירת חשבון Ivacy היא מהירה וקלה
 • קבלת מנוי ל- Ivacy זה נוח, מכיוון שהם מקבלים אמצעי תשלום רבים ושונים
 • לרוע המזל, Ivacy אינה מציעה גרסת ניסיון או גרסת חינם
 • תמיכת הלקוחות של Ivacy נוחה מאוד להגיע ומסייעת מאוד

רשת השרתים של Ivacy

רשת השרתים של איווסי היא די גדולה, במיוחד עבור VPN שאינו אחד השחקנים הגדולים ביותר (עדיין). הם מציעים 450+ שרתים ביותר ממאה מדינות. מרבית השרתים ממוקמים בשתי היבשות בהן יש רוב משתמשי Ivacy, שהם צפון אמריקה (ארה”ב ספציפית) ואירופה. להלן תוכלו לקרוא עוד על השרתים של Ivacy, מיקומי השרת ואפשרויות השרת ואפשרויות.

מספר השרתים והמיקומים

ל- Ivacy שרתים ביותר ממאה מדינות. בממוצע יש להם שני מיקומי שרת בכל מדינה, למרות שלמדינות גדולות יותר כמו רוסיה וארה”ב יש יותר שרתים. למעשה, בארה”ב יש 18. בכל מקרה, Ivacy מציעה יותר מדי מספיק שרתים ומיקומי שרתים כדי להפוך את ביטול החסימה הגיאוגרפית לאפשרות ברת קיימא עם VPN זה. למטה תראה את מספר השרתים שמציעה Ivacy ליבשת:

Ivacy-שרתי-יבשת

רק לגלישה באתרים תוכלו להשתמש בכל אחד משרתי Ivacy, אך Ivacy מציעה גם כמה שרתים מיוחדים למטרות ספציפיות. לדוגמה, הם מציעים שרתי סטרימינג מיוחדים אליהם תוכלו לנווט על ידי לחיצה על פונקציית הזרימה בתפריט בצד שמאל של האפליקציה של Ivacy. כשאתה מחובר לשרתים אלה, תקבל מיד גישה לשירותי הסטרימינג המועדפים עליך. זה הופך את Ivacy לאופציה מאוד ידידותית למשתמש עבור אנשים שאוהבים להשתמש בנטפליקס למשל.

יתר על כן, ל- Ivacy יש מערך של שרתי P2P מיוחדים שהופכים את ההורדה (טורנטים) לנוחים מאוד. ניתן להתחבר לשרתים אלה על ידי בחירת פונקציית ההורדה באפליקציית Ivacy. שרתי הורדות אלה פרוסים ברחבי העולם.

כתובת IP ייעודית

Ivacy מציעה גם כתובות IP ייעודיות. ישנן כמה סיבות לכך שתרצה להשתמש בכתובת IP ייעודית. לדוגמה, סביר להניח כי חסימות של IP ייעודיות חסומות על ידי Netflix ושירותים אחרים (סטרימינג) מאשר “IP VPN רגיל”. בדרך כלל משתמשים בשרת VPN בודד על ידי קבוצה גדולה מאוד של משתמשי VPN. המשמעות היא ששירותי סטרימינג כמו נטפליקס ישימו לב שהם מקבלים תנועה רבה מאותה כתובת IP. כתובת IP ייעודית היא ייחודית לכל משתמש שיש לו משתמש, מה שאומר שאתה לא נתקל בבעיה זו וסיכוי הרבה פחות להיחסם על ידי אתרים ואפליקציות..

מכיוון שכתובת IP ייעודית היא בדיוק בשבילך, משמעות הדבר היא שאם אתה רוצה, אתה תמיד יכול להשתמש באותה כתובת IP, למרות שאתה משתמש ב- VPN. זה יכול להיות שימושי מאוד, מכיוון שחלק מהשירותים המקוונים (כמו פורטלי בנקאות מקוונת) נוקטים אמצעי בטיחות נוספים כאשר הם מקבלים ניסיון כניסה מכתובת IP שונה מאוד. לעתים קרובות, על מנת לאפשר למשתמשים להתחבר מכתובת IP שונה, שירותים אלה דורשים אימות נוסף, כגון מילוי קוד אבטחה שהבנק שולח לטלפון שלך. אם אתה נוסע הרבה למשל ואתה מחשיב את אמצעי הבטיחות האלה (אם כי חשובים מאוד) קצת יותר מדי טרחה, אתה יכול פשוט לקבל IP ייעודי.

Ivacy מציעה למשתמשים שלהם את כל היתרונות האמורים עם כתובות ה- IP הייעודיות שלהם. מכשירי IP ייעודיים אלה עולים 1,99 דולר נוספים לחודש. אם אתה משווה את זה לספקי VPN רבים אחרים, זה די בר השגה. ל- Ivacy כמה שרתים התומכים בכתובות IP ייעודיות. שרתים אלה ממוקמים בארה”ב, אוסטרליה, קנדה, גרמניה, הונג קונג, סינגפור ובריטניה.

רשת שרת מסקנה ומיקומים

לאחר הבדיקות והמחקר הנרחבים שלנו בנושא Ivacy, זוהי פסק הדין הסופי שלנו בנושא רשת השרתים של Ivacy:

 • ל- Ivacy יש רשת שרת גדולה למדי, עם יותר מ -450 שרתים ביותר ממאה מדינות.
 • רשת השרתים של איווסי פרושה היטב בכל היבשות.
 • VPN זה מציע גם שרתי זרימה והורדה מיוחדים.
 • Ivacy מציעה גם כתובות IP ייעודיות תמורת 1.99 דולר נוספים לחודש.

האפשרויות והתכונות של Ivacy

Ivacy מציעה את כל האפשרויות הסטנדרטיות שאתה יכול לצפות מ- VPN מודרני, אבל זה לא נעצר שם. יש להם גם הרבה תכונות נוספות, שחלקן ייחודיות למדי.

חברת Ivacy מציעה מתג להרוג. זוהי פונקציונליות שבעצם מכבה את חיבור האינטרנט שלך אם החיבור לשרת VPN אבוד מכל סיבה שהיא. זהו אמצעי בטיחות כדי למנוע פגיעה בפרטיותך ובביטחונך במקרה של אובדן חיבור לא סביר. חיבור האינטרנט שלך ישוחזר ברגע שחיבור ה- VPN שלך יופעל שוב.

יתר על כן, Ivacy מציעה אפשרות להשתמש בחומת האש של ה- NAT שלהם. זוהי חומת אש ברמת השרת (בשרתים של Ivacy) אשר למעשה מתפקדת כשכבת הגנה נוספת בינך לבין וירוסים ותוכנות זדוניות אחרות. אחרי הכל, חומת אש זו יכולה לסנן הרבה תוכנות זדוניות לפני שהיא אפילו מגיעה לחומת האש של הרשת שלך, ולכן לרשת או למכשיר שלך. יתר על כן, פעמים רבות חומת אש רגילה בנתב עשויה אפילו לא לעבוד במצב זה, מכיוון שרבים מחומות חומת אש אלה אינם יכולים לקרוא בהצלחה את המידע שנשלח בין המחשב שלך לשרת VPN (בגלל הצפנה). לכן אנו מציעים להשתמש בחומת האש של NAT ש- Ivacy מציעה.

לבסוף, Ivacy מציעה אפשרות “מנהור מפוצל”, והייתה למעשה ה- VPN הראשון שעשה זאת בשנת 2010. עם אפשרות זו אתה יכול לבחור אילו נתונים ברצונך להישלח באמצעות חיבור VPN ואילו נתונים ניתן פשוט לשלוח ” כרגיל “(לא מוצפן ומוגן על ידי VPN). היתרון העיקרי כאן הוא שאתה יכול לקצץ בכמות הנתונים שנשלחים למחשב וממנו דרך חיבור ה- VPN, כלומר חיבור ה- VPN שלך יאיץ (קצת).

Ivacy ונטפליקס

Ivacy עובד טוב עם נטפליקס. שרתי הסטרימינג הייעודיים של Ivacy יעניקו לך גישה לשירות הסטרימינג הפופולרי. כדי שזה יעבוד, עליכם להשתמש בפונקציית הסטרימינג המיוחדת של היישום, כלומר אינכם יכולים לקבל גישה לכל גרסה ספציפית למדינה של Netflix הקיימת. יתר על כן, במהלך הבדיקות שלנו שמנו לב שלמרות ששרת הזרמת ארה”ב עובד טוב, לאחרים יש כמה בעיות. עם זאת, מכיוון שגרסת ארה”ב של נטפליקס היא ללא ספק הפופולרית והגדולה ביותר, אנו לא רואים שזה נושא גדול עבור הרבה אנשים.

חיקוי ושטף

Ivacy עובד טוב כשמדובר בהורדת טורנטים. היה לנו קל להוריד Ivacy כל מיני קבצי סיקור שונים. אם אתה מנווט לאפשרות ההורדה הייעודית באפליקציית Ivacy, אתה יכול לבחור בקלות בין השרתים השונים התומכים בהורדת P2P. ל- Ivacy יש מספר מכובד של שרתים התומכים בהורדת P2P.

סיכום Ivacy ותכונותיו

מקצוענים
חסרונות
קל לשימושבמכשירים מסוימים Ivacy מציעה רק את פרוטוקול ה- IPSec
הרבה תכונות ואפשרויות נוספותסיכון אבטחה אפשרי: לא ברור אם הם מנהלים את השרתים שלהם
קל להתקנהשרתי סטרימינג באירופה לא תמיד עובדים (טוב)
תמיכת לקוחות מהירה וידידותית
סביר מאוד (החל מ- $ 1 לחודש)
תואם ארה”ב נטפליקס
תואם מבולבל
ערבות 30 יום הכסף בחזרה
מציע כתובות IP ייעודיות
מציע פרוטוקולים רבים ושונים

בסך הכל, Ivacy היא ספקית VPN מעולה. הם מספקים חיבורים מהירים ויציבים ותוכנות ואפליקציות ידידותיות למשתמש מאוד. יתר על כן, VPN זה מאפשר למשתמשים לבחור מתוך מבחר רחב של פרוטוקולים שונים ותכונות ואפשרויות נוספות.

מקרה מעניין: Ivacy מציעה מנהור מפוצל, חומת אש NAT, כתובות IP ייעודיות ומתג להרוג. אפליקציית Ivacy מאוד אינטואיטיבית. אתה יכול פשוט לבחור באפשרות וסוג השרתים שבהם ברצונך להשתמש באפליקציה. באמצעות אפשרות הסטרימינג, אתה מקבל גישה בקלות לגרסת ארה”ב של Netflix ובאמצעות פונקציונליות ההורדה תוכל להוריד טורנטים במהירות מרשימה..

לרוע המזל, איבסי מוכרת את עצמה קצרה בכל הקשור לביטחון. למרות ש- Ivacy משתמש בהצפנה AES-256 סיבית, לא ברור אם חיבור ה- VPN שלהם השתמש / משתמש בשרתים שאינם שלהם: שרתים השייכים ל- PureVPN. כמו כן, נראה כי Ivacy מאחסן יומני קישוריות. במילים אחרות, Ivacy הוא VPN מאוד ידידותי למשתמש עם הרבה תכונות ואפשרויות נוספות, אך יש לו כמה פגמים בכל הקשור לפרטיות ואבטחה..

אנו ממליצים בעיקר על Ivacy לאנשים שיש להם “דרישות VPN” ספציפיות שאחת מהתכונות הנוספות הרבות של Ivacy עשויה לממש או למשתמשים ראשונים ב- VPN, בגלל ידידותיות למשתמש שלה. עם זאת, לאנשים שמחפשים VPN שזורח בכל מה שקשור לפרטיות ואבטחה, סביר להניח שאנחנו נוטים יותר להמליץ ​​על PIA או ExpressVPN.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me