סקירת Hide.me (2020): מהיר וידידותי למשתמש | VPNOverview

סקירת Hide.me (2020) – VPN מהיר וידידותי למשתמש

Hide.me הוא ספק VPN חדש יחסית. הם שואפים לספק שירות VPN מהיר ומאובטח. Hide.me הוא גרמני במקור והוקם בשנת 2012 (הם נקראו בעבר Hide.io). החברה ממוקמת במלזיה בגלל חקיקת הפרטיות במדינה זו. הספק מתפרסם יותר מדי יום וכבר יש לו 10 מיליון משתמשים ברחבי העולם.


Hide.me נועדה להציע רשת וירטואלית פרטית וירטואלית (VPN) ידידותית למשתמש. בזמן האחרון הם גם כיוונו להיות VPN המהיר ביותר בשוק. Hide.me הוא אחד מספקי ה- VPN הבודדים המאושרים ללא יומן. נבחן את כל הטענות הללו, בהמשך הביקורת.

Hide.me מציע הצפנה טובה והיא מהירה מאוד. VPN זה מעט יקר יותר מרוב ספקי ה- VPN האחרים. למרבה המזל, תוכלו לנסות את Hide.me בחינם עם התחייבותם להחזר הכסף עבור 30 יום. הם אפילו מציעים שירות בחינם, אך כשאתה משתמש בזה, הם יגבילו את הנתונים שלך.

התקנת Hide.me היא קלה יחסית ועם תוכנית Premium שלהם, אתה יכול להשתמש במנוי אחד ל -10 מכשירים בו זמנית. בדרך זו תוכלו להגן על הרבה מכשירים בו זמנית כדי להגן על האנונימיות שלכם.

מפרט Hide.me

 • חיבורים סימולטניים: 10
 • טורנטים: +
 • נטפליקס:
 • מערכות הפעלה: Windows, Mac, iOS, Android, Linux
 • פרוטוקולים: OpenVPN, PPTP, L2TP / IPsec, IKEv2, IKEv1, SoftEther
 • מדיניות רישום: אין יומנים
 • שרתים: 1560 שרתי ב- 60 מיקומים
 • מחיר: החל מ -4,99 דולר לחודש
 • ערבות להחזר כספי: 30 ימים

מהירות – כמה מהר Hide.me?

המהירות היא חלק חשוב מההתנסויות של אנשים עם ספקי VPN. זה מעצבן כשזרם הווידאו שלך צריך לאגר או שאתה נתקל בפיגור בזמן המשחק. מכיוון שזה חשוב כל כך, בדקנו את מהירות שרתי Hide.me בהרחבה. עשינו זאת על ידי ביצוע כמה בדיקות מהירות עם שרתים שונים ועל ידי התבוננות במהירויות במהלך השימוש היומי. תוכלו לקרוא הכל על החוויה שלנו בהמשך.

תוצאות בדיקת מהירות Hide.me

כאן תוכלו למצוא את התוצאות של מספר בדיקות מהירות שביצענו עבור שרתי Hide.me שונים. בדקנו ממיקומנו בהולנד. שים לב שהתוצאות עשויות להיות שונות מאוד אם אתה נמצא במקום אחר בעולם. עם זאת, זה אמור לתת אינדיקציה כללית למהירותם.

מהירות ללא VPN (Speedtest.net):

מבחן מהירות ללא VPN

למעלה תוכלו לבדוק את מהירויות האינטרנט שאנו נהנים מהן מבלי להשתמש ב- VPN.

מהירות עם שרת מקומי בהולנד (Speedtest.net):

מהירות בדיקה עם VPN NL

תמונה זו מציגה את תוצאות מהירויות האינטרנט שלנו כאשר התחברנו דרך שרת Hide.me בהארלם (הולנד). כפי שאתה יכול לראות, התוצאות נותרו כמעט זהות, וזה די יוצא דופן עבור VPN.

מהירות עם שרת ארה”ב (Speedtest.net):

מהירות בדיקה עם VPN VS

אלה תוצאות הבדיקה שלנו עם שרת בארה”ב. תוצאות אלה יכולות להיות חשובות אם ברצונך לקבל גישה לתוכן אמריקאי ממדינה אחרת. כפי שאתה יכול לראות המהירויות לא השתנו הרבה. זה לא צפוי מכיוון שלרוב מרחק פיזי בינך לבין השרת יביא למהירויות חיבור איטיות יותר.

מהירות במהלך שימוש יומיומי

המהירות של שרתי Hide.me טובה מאוד בשימוש יומיומי. בדקנו זאת על ידי ניהול העסק שלנו כמו שאנחנו רגילים, כדי לראות אם חווינו שיהוקים כלשהם עם Hide.me. השתמשנו ב- VPN במהלך גלישה, אידוי, הורדה ומשחקים; אלה היו התוצאות:

במהלך גלישה רגילה לא שמנו לב להבדלים בזמני המהירות או הטעינה. באמצעות VPN זה תוכלו לבקר באתרי האינטרנט המועדפים עליכם ללא שינויים בולטים. גם הורדת קבצים ויישומים לא הייתה בעיה.

בדקנו גם כמה שירותי סטרימינג באמצעות VPN Hide.me, כדי לראות כיצד הדבר ישפיע על חציצה וטעינה של קטעי וידאו ומוזיקה. שוב, לא נתקלנו בבעיות והצלחנו להשתמש בשירותים כמו YouTube ו- Spotify ללא שום בעיה. זה הופך את Hide.me ל- VPN אידיאלי אם אתה רוצה לצפות בחומר חסום גיאוגרפי. למרבה הצער, אינך יכול להשתמש בו לצפייה בנטפליקס. בהמשך הסקירה נסביר מדוע.

מהירות המסקנה Hide.me

פסק הדין שלנו לגבי המהירות עם Hide.me הוא כדלקמן:

 • Hide.me מציע VPN עם מהירויות טובות.
 • מבחני המהירות מראים הבדל קטן בין מהירות ההעלאה וההעלאה עם או בלי ה- VPN.
 • במהלך שימוש קבוע, הורדה וזרם לא שמנו לב לשינוי במהירות.

בטיחות – עד כמה מאובטח Hide.me?

Hide.me הוא ספק VPN העדיף את תכונות האבטחה והפרטיות שלהם. בדרך כלל רואים באבטחה את ההיבט החשוב ביותר של VPN. אינך רוצה שגורמי צד שלישי יקבלו גישה למידע האישי שלך ו- VPN יגן עליך מפני זה. להלן תוכלו לקרוא על מדיניות היומן ש- Hide.me מציית לה. יתר על כן, אנו נודיע לך על המידע שצריך Hide.me ממך אם ברצונך ליצור חשבון.

פרוטוקולים

ל- Hide.me יש אבטחה מצוינת עם קידוד AES 256 סיביות. בדרך כלל זה נתפס כרמת ההצפנה הטובה ביותר שקיימת. יתר על כן, Hide.me תומך בהרבה פרוטוקולים שונים. אתה יכול לבחור מהפרוטוקולים הבאים:

 • OpenVPN
 • SSTP
 • PPTP
 • L2TP
 • IPsec
 • IKEv2
 • IKEv1
 • SoftEther.

אתר Hide.me מציג סקירה כללית של פרוטוקולים שונים אלה. בסקירה זו הם ממחישים את הנקודות החזקות והחלשות של כל פרוטוקולים. זה שימושי מאוד ויכול להראות לך איזה פרוטוקול יעבוד הכי טוב עם מערכת ההפעלה שלך. היינו תמיד מייעצים לפרוטוקול OpenVPN מכיוון שזו האפשרות הבטוחה ביותר. להלן תוכלו לראות את ההסבר לפרוטוקול OpenVPN באתר Hide.me.

פתח פרוטוקול VPN

כריתת עצים ופרטיות

Hide.me אומר שהם פועלים בהתאם למדיניות “ללא יומני” קפדנית. המשמעות היא שהם לא אוספים נתונים אישיים כלשהם. מכיוון ש- Hide.me ממוקם במלזיה הם לא מחויבים לשמור יומנים. למלזיה אין כללים שמאלצים חברות לשמור יומנים.

Hide.me לא שומר על יומני משתמש כלשהם, אך יש פתק צד אחד; הם כן שומרים ביומני חיבורים זמניים. המשמעות היא שהחברה יכולה לראות מתי ‘לקוח x’ מתחבר לאחד משרתי ה- VPN שלהם. עם זאת, Hide.me לא יכול לראות מיהו לקוח X, הם מקבלים נתונים אנונימיים בלבד של משתמשים. יתר על כן, הם מאחסנים רק את היומנים האלה למשך מספר שעות ולאחר מכן הם נמחקים לצמיתות.

ספקי VPN כמעט ואינם יכולים להחזיק יומנים. מלבד זאת, לעיתים קרובות יומני חיבור לא פולשים לפרטיותו של המשתמש יותר מדי. הם משתמשים ביומני חיבורים אלה כדי לשפר את שירותיהם. הם יכולים רק לוודא שהשרתים שלהם לא יהיו עומסים יתר על המידה אם הם יודעים מתי משתמשים בשירותיהם. Hide.me אנונימי את יומני החיבורים הללו לחלוטין ואינו רושם את כתובת ה- IP שלך.

איזה מידע צריך Hide.me?

כדי ליצור חשבון ב- Hide.me אתה זקוק לכתובת דוא”ל, לאחר ההרשמה אתה יכול למחוק את כתובות הדואר בהגדרות החשבון שלך. בהתאם לשיטת התשלום שתבחר, יהיה עליך לספק מידע נוסף. Hide.me משתמש בצד שלישי כדי לטפל בכל התשלומים. הם טוענים שהחברה החיצונית הזו לא תראה את כתובת ה- IP או הזהות שלך. אתה מקבל מספר תשלום שלא ניתן לקשר אליך. יתר על כן, מספר תשלום זה נהרס מייד לאחר התשלום. באופן זה, אתה תישאר אנונימי לחלוטין כשאתה משלם עבור המינוי שלך ל- Hide.me.

סיכום בטיחות Hide.me

לאחר בדיקת האבטחה של Hide.me, אנו יכולים להסיק את הדברים הבאים:

 • Hide.me הוא VPN מוצק ובטוח.
 • הם משתמשים בהצפנה AES 256 סיבית חזקה.
 • Hide.me אינו משתף מידע עם צדדים שלישיים.
 • אתה יכול לבחור מכמה פרוטוקולים.
 • Hide.me שומר רק על יומני חיבורים, שנהרסים לאחר מספר שעות.

שימושיות – עד כמה הוא Hide.me ידידותי למשתמש?

Hide.me הוא ספק מאוד ידידותי למשתמש ונגיש וקל להבנה לכל אחד. להלן תוכל למצוא מידע אודות האתר שלהם, תהליך ההתקנה, המראה והתחושה של האפליקציות, המחירים, אמצעי התשלום ולבסוף תמיכת הלקוחות..

אתר Hide.me

אתר Hide.me ברור ומציג את כל המידע שאתה יכול לצפות מספק VPN. בדף הבית תוכלו למצוא מידע על Hide.me, מדוע תזדקקו ל- VPN וביקורות של התוכנה שלהם. הם מציעים את אתר האינטרנט שלהם במספר שפות.

יתר על כן, תוכל למצוא מידע על רשת השרת שלהם ועל הפרוטוקולים באתר האינטרנט שלהם. יש לו גם כרטיסייה ברורה בה תוכלו למצוא הורדות תוכנה ולשונית עם כל תוכניות המנויים האפשריות. תמונה זו מציגה את אתר Hide.me.

אתר Hide.me

למרבה הצער, לא יכולנו למצוא אפשרות חיפוש באתר, מה שיכול להקשות על איתור מידע מאוד ספציפי. כשאתה נכנס לחשבון Hide.me שלך ​​אתה רואה סקירה כללית על נתוני חשבונך. תוכלו גם למצוא כאן מדריכים אשר יקלו על התקנת התוכנה שלהם למכשיר שלכם.

התקנת Hide.me

התקנת Hide.me על המכשירים שלך היא פשוטה מאוד. אתה יכול לבחור להתקין את האפליקציה במכשיר שלך, או להוריד תוכנה לפרוטוקול מסוים ולשנות את ההגדרה של המחשב האישי שלך או Mac. האפשרות הראשונה היא הקלה ביותר. אתה יכול למצוא את האפליקציה שלהם בחנות האפליקציות או בחנות Google Play. לאחר התקנת האפליקציה, עליך רק למלא את פרטי חשבונך ותהיה מוכן לצאת לדרך.

Hide.me appstore

למעלה אתה יכול לראות את האפליקציה Hide.me באפסטור. האפליקציה תשתמש אוטומטית בפרוטוקול המתאים ביותר עבור מערכת ההפעלה שלכם. עבור חלונות אלה הם IKEv2 ו- PPTP וב- Mac הוא משתמש בפרוטוקול IKEv2 עם IKEv1 כגיבוי. המשמעות היא שאתה לא יכול להשתמש ב- OpenVPN באפליקציה, וזה חבל, מכיוון שזה הפרוטוקול הבטוח ביותר. עם זאת, קיים יוצא דופן אחד, אנדרואיד תומכת ב- OpenVPN.

לאחר התקנת האפליקציה תוכלו להתחיל לגלוש באינטרנט בבטחה. אתה צריך רק למלא את פרטי חשבונך, כפי שתוכל לראות בהמשך.

דף מבוא Hide.me

האפשרות השנייה להתקנה מעט קשה יותר. עם זאת, שיטה זו אכן מספקת לך אפשרויות נוספות בפרוטוקולים. אם אתה נכנס לדף החשבון שלך באתר Hide.me, אתה יכול למצוא מדריך להתקנה עבור כל הפרוטוקולים ומערכות ההפעלה השונות. על ידי ביצוע מדריכים אלה תוכלו להתקין כל פרוטוקול שתרצו במכשיר.

המראה של Hide.me וקלות השימוש

Hide.me הוא ספק VPN מאוד ידידותי למשתמש, מה שהופך אותם להתאמה מושלמת עם אנשים שהם חדשים ל- VPN. האפליקציה פשוטה; יש לך כפתור להתחברות לשרת Hide.me ותוכל לבחור את מיקום השרת שלך. לתוכנה מראה מקצועי וכל האפשרויות והפונקציות עובדות טוב. האפליקציה מוצעת במספר שפות, ביניהן אנגלית.

לאפליקציה הסופר פשוטה יש כמה חסרונות. לדוגמה, אינך יכול לשנות את ההגדרות. המשמעות היא שלא ניתן לשנות פרוטוקולים בזמן השימוש באפליקציה. למרות שרוב משתמשי ה- VPN ישאירו את הגדרות ברירת המחדל בכל מקרה, משתמשים מסוימים עשויים לרצות לשנות את הפרוטוקולים בכדי לייעל את ההגנה שלהם במהלך עיסוקים מקוונים שונים..

לאפליקציה חסרות הגדרות מסוימות אך יש לה כמה פונקציות מסודרות. לאפליקציית Hide.me פונקציה של “התחברות אוטומטית מחדש”, “מכשיר הורג”, “הגנת דליפת IP” ו- “הגנת דליפות DNS”. פונקציות אלה מוודאות שלא ידלפו מידע בטעות ברגעים לא מוגנים. האפליקציה תאבטח את כל מה שאתה עושה באופן מקוון.

ברור ש- Hide.me שואפת ליצור אפליקציה ידידותית למשתמש שכולם ידעו להשתמש בה. עם זאת, משמעות הדבר היא שמשתמשים מתקדמים יותר עשויים להרגיש מוגבלים לפעמים.

חזיתות אפליקציות Hide.me

תמחור ואמצעי תשלום

Hide.me הוא לא ספקי ה- VPN היקרים ביותר וזולים שם. הם מציעים מספר תוכניות מנוי שונות. קודם כל, הם מציעים חשבון בחינם. עם חשבון חינם זה אתה מוגבל ל- 10 GB בחודש, אתה יכול לבחור רק מתוך 5 מיקומי שרת, ואתה יכול להשתמש רק במכשיר אחד בכל פעם. יתר על כן, המנויים בתשלום ככל הנראה יהיו בעלי שרתים מהירים יותר מכיוון שהם פחות עמוסים.

הם מציעים את מנויי הפרימיום שלהם בשלושה מחירים שונים. כנראה שהאפשרויות הטובות ביותר הן שלהם תכנית שנתית שתוכלו להשיג עבורם בלבד 4,99 דולר לחודש. כרגע אתה אפילו מקבל חודשיים חינם עם תוכנית זו. יתר על כן, הם מציעים מנוי לשנה שעולה 8,32 דולר לחודש. סוף סוף תוכלו לקבל גם את שירות הפרימיום שלהם חודש אחד, זה יעלה לך12,95 $.

תסתיר לי מחירים

ל- Hide.me יש ערבות להחזר כספי של 30 יום לכל המנויים ששולמו. יתר על כן, אתה יכול לשלם עבור חשבון Hide.me באמצעות כרטיס האשראי שלך, PayPal, הוראת קבע של SEPA או ביטקוין.

שירות לקוחות

Hide.me מציע מספר דרכים לענות על שאלותיכם. באתר תוכלו למצוא עמוד שאלות נפוצות נרחב. אתה יכול גם לשאול את שאלותיך באמצעות דואר אלקטרוני. שירותי הלקוחות מוצעים רק באנגלית, דבר שיכול להיות קשה אם אנגלית אינה השפה הראשונה שלך. תוכלו גם לנסות את מזלכם בפורום Hide.me, שם תוכלו להפנות את שאלותיכם למשתמשים אחרים. לבסוף, הבלוגים של Hide.me מציעים מידע על עדכונים וחדשות.

כדי לקבל מושג על ידידותיות שירות הלקוחות של Hide.me, יצרנו איתם קשר. כשאתה שולח דוא”ל ל- Hide.me תקבל דוא”ל עם פרטי כניסה. אם אתה מתחבר עם מידע זה אתה מקבל מזהה של תמיכת לקוחות, שעוזר לאנשים התומכים בלקוחות לזהות את הבעיה שלך. למרבה הצער, דרך התקשורת הזו לא עבדה כשניסינו אותה.

לבסוף, קיבלנו דוא”ל עם תשובה לשאלתנו. הם איירו את ההסבר באמצעות צילומי מסך ותמונות, מה שהקל על ביצוע ההוראות שלהם. קיבלנו תגובה להודעת הדוא”ל שלנו תוך שעתיים והם פנו אלינו בצורה מנומסת וידידותית כפי שתוכל לראות להלן:

שירות לקוחות Hide.me

שירות הלקוחות עובד טוב ותקבלו תשובה יעילה לשאלתכם. Hide.me אכן מציעה פונקציית צ’אט בשידור חי, אך חווינו בעיות עם זה. אתה יכול להשתמש בצ’אט החי רק אם יש לך כרטיס תמיכה ללקוחות. למרבה הצער, לא יכולנו להתחבר עם המידע בדוא”ל. זה יכול להיות די מתסכל אם אתה מחפש תיקון מהיר. (עדכון: לפי Hide.me נפתרו הבעיות הללו בכרטיסי התמיכה).

שימושיות המסקנה Hide.me

לאחר השימוש ב- VPN Hide.me במשך זמן מה אנו יכולים להסיק את הדברים הבאים בנוגע לידידותיות למשתמש של ספק זה.

 • האפליקציה ידידותית למשתמש ועובדת אינטואיטיבית
 • אתר Hide.me ברור ופשוט לשימוש
 • התקנת Hide.me קלה לכל מערכות ההפעלה
 • לאפליקציה אפשרויות מוגבלות
 • אתה יכול לשלם עבור Hide.me באמצעות כרטיס אשראי, Paypall, SEPA ו- bitcoin
 • התוכנה זמינה בשפות רבות
 • שירות הלקוחות טוב, אך פונקציית הצ’אט החי לא עבדה

רשת שרת Hide.me

רשת השרתים Hide.me גדלה בשנים האחרונות. להלן תגלה את כל מה שאתה צריך לדעת על רשת זו. בנוסף, תוכלו ללמוד האם ספק זה מציע שירות IP ייעודי או לא.

מספר השרתים והמיקומים

עם למעלה מ 1560 שרתים ב- 60 מיקומים שונים, Hide.me גדלה משמעותית במהלך השנים האחרונות. Hide.me פונה בעיקר לשוק האירופי והצפון אמריקאי, מה שאומר שרוב השרתים שלהם ממוקמים שם. הם מציעים 9 מיקומי שרת בארה”ב ו -2 בהולנד. הם גם החלו להתרחב לאסיה, אך המיקוד הוא עדיין בעולם המערבי.

הסיבה לכך של- Hide.me אין הרבה שרתים היא בגלל שהם מנהלים את השרתים עצמם. יש להם מערכת כללים נרחבת שהם קבעו כדי להבטיח את ביטחון המשתמשים שלהם. חלק מההליך הזה הוא שהם מנהלים את השרתים שלהם. למרבה הצער, זה אומר שרשת השרתים שלהם מתרחבת רק לאט. אם אתם מחפשים VPN עם הרבה אפשרויות שרת, אולי תרצו לחפש במקום אחר. לדוגמה, תוכלו לבדוק את המאמר ההשוואתי שלנו הכולל רשימה של ספקי ה- VPN הטובים ביותר.

כתובת IP ייעודית

עם Hide.me לא ניתן לקבל כתובת IP ייעודית. כל כתובת IP שמספקת Hide.me משותפת עם משתמשים אחרים. המשמעות היא שלא ניתן יהיה לצפות בנטפליקס, מכיוון שהם חוסמים כתובות IP המשמשות מספר אנשים בו זמנית. יתר על כן, אתרי אינטרנט מסוימים יבקשו זיהוי נוסף מכיוון שאתה ניגש אליהם מכתובות IP רבות ושונות.

Hide.me אכן מציעה כתובת IP “סטטית”, כלומר אתה מתחבר לאותו שרת בכל פעם שאתה משתמש באפליקציה. בדרך זו לא תגרום לחשד באתרים בגלל כתובות ה- IP הרבות בהן אתה משתמש. הם לא יבקשו אישור נוסף, מה שיחסוך לך זמן בסופו של דבר. עם זאת, אתה עדיין משתף את כתובת ה- IP עם משתמשים אחרים.

אם אתה באמת רוצה שספק ה- VPN שלך יציע IP ייעודי, אולי תרצה להסתכל בסקירת NordVPN שלנו.

רשת שרת המסקנה Hide.me

הגענו למסקנה הבאה לגבי רשת השרתים Hide.me:

 • ל- Hide.me רשת שרתים קטנה יחסית אך מהירה
 • הרשת קיימת של 1560 שרתים ב- 60 מיקומים שונים
 • Hide.me שולט ומנהל את השרתים שלהם לביטחון נוסף
 • Hide.me אינו מספק כתובות IP ייעודיות
 • הם אכן מציעים “IP סטטי”

האפשרויות של Hide.me

Hide.me מציעה את רוב תכונות ה- VPN הרגילות אך מספקת לך גם כמה אפשרויות נוספות. כאן תוכלו ללמוד עוד על אפשרויות אלה ולקרוא על Hide.me בשילוב עם נטפליקס והורדת סיקור.

הסתר אפשרויות נוספות

הרוג כבהראשית, Hide.me מציע מתג להרוג שיבטיח שהמכשיר שלכם מוגן, גם כאשר החיבור יאבד לרגע. זה בשילוב עם התכונה “התחברות אוטומטית מחדש” שלהם, פירוש הדבר שאתה בטח לא תבחין בשום דבר, אך Hide.me ישמור עליך.

באמצעות חשבון Hide.me Premium, אתה מקבל חופש באמצעות הפונקציה “העברת דינמי דינמית”. זה ידריך אותך עברת חומות אש.

לבסוף, Hide.me מציעה גם את פרוטוקול SoftEther, שהוא פרוטוקול מהיר יותר מה OpenVPN המשמש לעתים קרובות. ל- OpenVPN מהירות מקסימאלית של 100 מגה לשנייה, ואילו SoftEther יכול להגיע למהירויות של 900 מגהב”ש / שניות.

Hide.me ו- Netflix

כפי שקורה עם יותר ויותר ספקי VPN, שרתי Hide.me חסומים על ידי Netflix. שירות הסטרימינג מנסה לחסום באופן פעיל משתמשי VPN שמנסים להשיג גישה לתכני Netflix באזור אחר. למרבה הצער, ישנם רק כמה ספקי VPN שמצליחים להקדים את Netflix ו- Hide.me אינו אחד מהם. אם אתה כן רוצה לצפות בנטפליקס עם VPN, תוכל לבדוק את רשימת ספקי ה- VPN הטובים ביותר לצפייה בנטפליקס האמריקנית..

הסתר

לבסוף, בדקנו את הורדת הטורנטים באמצעות Hide.me. לא נתקלנו בבעיות. קובץ של 1,2 ג’יגה-בייט נעשה תוך 5 דקות. Hide.me מאפשר להוריד טורנטים דרך רשתות עמיתים לעמית עבור מרבית השרתים שלהם. באתר האינטרנט שלהם הם מציינים בבירור אילו שרתים תומכים בהורדה מסוג זה ואילו שרתים אינם. לדוגמה, השרתים בארה”ב, בריטניה ואוסטרליה אינם מאפשרים הורדת סיקור אך השרתים בהולנד כן.

אפשרויות מסקנה Hide.me

 • ל- Hide.me יש “מתג להרוג”, פונקצית “התחברות מחדש אוטומטית” ופונקציה “העברת דינמי דינמי”
 • Hide.me תומך בפרוטוקול SoftEther המהיר ביותר
 • נטפליקס אינה נגישה באמצעות Hide.me
 • ניתן להוריד טורנטים דרך רשתות P2P עם מרבית שרתי ה- Hide.me

מסקנה – הניסיון שלנו עם Hide.me

מקצוענים
חסרונות
קל לשימושאין כתובות IP ייעודיות
קל להתקנהרק הגדרות בודדות באפליקציה
שרתים מהיריםאין גישה לנטפליקס
אפשרות בחינםאין צ’אט חי עובד
הורדת טורנטים אפשרית
הרבה פרוטוקולים אפשריים (כולל SoftEther)
ערבות 30 יום הכסף בחזרה

Hide.me הוא VPN מהיר וידידותי למשתמש. זה נחמד במיוחד למשתמשים חדשים ב- VPN בגלל ממשק האפליקציה האינטואיטיבי שלהם. Hide.me היא אפשרות מאובטחת במיוחד מכיוון שהיא לא שומרת יומני משתמש כלשהם. הם מציעים שרתים טובים אך לא רבים כמו ספקים אחרים. רבים מהשרתים שלהם תומכים בהורדה דרך רשתות עמיתים לעמית. אנו בהחלט ממליצים על Hide.me לאנשים שטרם ניסו שירות VPN. אם אתה מחפש VPN פשוט, מהיר ובטוח, Hide.me עשוי להיות השירות עבורך!

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map