VPN הסביר: איך זה עובד? מדוע תשתמש בזה? | VPNOverview

מספר הולך וגדל של אנשים משתמשים ב- VPN בזמן הגלישה באינטרנט. VPN מייצג Vאנושי עלהתמודד נעבודות. זהו פיתרון קל ויעיל שמציע לך שלושה דברים חיוניים כשאתה נכנס לרשת: עוד ביטחון, פרטיות, ו חופש. אם אתה לא מכיר את הרעיון של VPN, זה יכול להיראות די מרתיע. אבל אין דאגות! דף זה יסביר בדיוק כיצד עובד VPN ומדוע אנשים משתמשים בו. אנו אגיד לך את כל מה שאתה צריך לדעת על היתרונות והאפשרויות של VPNs. נספר לכם על כמה ספקי VPN מעולים שתרצו לנסות בעצמכם.


מהו VPN?

VPN Internet NorwegianVPN יוצר חיבור מאובטח בין המכשיר שלך (למשל המחשב או הטלפון החכם שלך) לבין האינטרנט. כשאנחנו נכנסים לרשת, לכולנו כתובת IP ייחודית. אתה יכול להשוות כתובת זו למספר טלפון או כתובת ביתית, אך למחשב או לסמארטפון שלך: כתובת ה- IP שלך היא קוד זיהוי אישי לחיבור האינטרנט שלך. זה חושף את המיקום שלך וקשור לאדם שמשלם לספק האינטרנט שלך. עם כתובת ה- IP שלך, אתה ניתן לזיהוי וניתן לעקוב אחריו באופן מקוון, לא משנה מה אתה עושה. כלומר, אלא אם כן אתה משתמש ב- VPN. VPN לא תמיד יוכל לכסות את המסלולים שלך: ישנן שיטות אחרות שיכולות לגרום לחשיפת הזהות המקוונת שלך. טכניקות המשתמשים בדליפות WebRTC וטביעות אצבע בדפדפן עדיין יכולות לאסוף מידע אודותיך. עם זאת, VPN יגן עליך היטב ברוב המקרים.

כאמור, VPN מייצג רשת פרטית וירטואלית. רשת פרטית זו מאפשרת לך לשלוח את תנועת הנתונים שלך דרך חיבור מוצפן ומאובטח לשרת חיצוני. משם התנועה תועבר לאינטרנט. בגלל זה, כתובת ה- IP המוצגת לאינטרנט תשתנה.

אם אתה רוצה להתחיל מייד, תוכל למצוא מדריך קצר אחר צעד בהמשך. ריכזנו עבורכם רשימה של VPNs הטובים ביותר שיש לכם לנסות. האם אתה מעדיף להשתמש ב- VPN אחר? אתה יכול למצוא ספקים נוספים בדף הסקירה שלנו. לחץ על הכפתור למטה כדי לראות את סקירת ה- VPN שלנו:

מה משמש VPN?

יש הרבה סיבות שונות לאנשים להתחיל להשתמש ב- VPN. אפשר לסכם את הגדולים שבהם: זה מגדיל את שלך פרטיות מקוונת, מספק לך יותר אבטחה מקוונת, ומאפשרת לך לגלוש באינטרנט עם עוד חופש (מכיוון שמסביב לך מגבלות וצנזורה ברשת). נסביר מה פירוש הדבר בסעיפים הבאים.

כיצד VPN מציע אבטחה מקוונת

VPN מציע אבטחה מכיוון שהוא מצפין בכבדות את כל תעבורת האינטרנט שלך, עוד לפני שהוא מגיע לשרת VPN. זה גם מנחה את תנועת הנתונים שלך דרך מנהרת VPN הרבה יותר בטוחה. זה מקשה על אחרים, כמו ממשלות והאקרים, ליירט ולראות את הנתונים שלך. לכן חשוב במיוחד להשתמש ב- VPN בעת שימוש ברשתות WiFi ציבוריות (מסוכנות). בבית או בעבודה זה יכול להיות מועיל באותה מידה להשתמש ב- VPN. ספקים כמו NordVPN או ExpressVPN מציעים את החלק העליון של הקו, AES 256 רמות הצפנה. עם הגנה מהסוג הזה, לא תצטרך לדאוג שאף אחד יאסוף את הנתונים שלך וישתמש בהם נגדך.

מנהרת VPN מוצפנת המגנה עליכם מקבוצות שונות

כיצד VPN מציע אנונימיות ופרטיות מקוונת

VPN מציע לך אנונימיות מקוונת רבה יותר מכיוון שלא תגלוש באינטרנט עם כתובת ה- IP שלך זמינה לציבור. כתובת ה- IP האישית שלך תוסתר ברגע שתתחבר לשרת VPN, כיוון שהיא תשתנה ל- IP של שרת VPN. בדרך כלל, אחרים יכולים לקשר את הפעולות המקוונות שלך לזהות שלך ולמיקום שלך על סמך כתובת ה- IP שלך. לדוגמה, ספק שירותי האינטרנט שלך, האתרים שאתה מבקר בהם וממשלות רבות יכולים בדרך כלל לראות את כל מה שאתה עושה באופן מקוון. עם זאת, כאשר אתה משתמש ב- VPN, ניתן לאתר את הפעולות המקוונות שלך רק לשרת VPN, אך כבר לא אליך (אלא אם כן, כמובן שאתה מחובר לאתר מסוים כגון YouTube או Google). ספקי VPN רבים לא חושפים ואף לא עוקבים אחר מה שאתה עושה באמצעות השרתים שלהם. כך הפכת לאנונימית הרבה יותר באינטרנט, מכיוון שלא ניתן לזהות או לאתר את כתובת ה- IP שלך.

כיצד VPN מציע חופש מקוון

VPN יכול להציע לך יותר חופש באופן מקוון. זה מאפשר לך להתחבר לשרתים בכל רחבי העולם. כשאתה מתחבר לשרת VPN במדינה מסוימת, תוכל לגשת לאינטרנט כאילו היית פיזית באותה מדינה. זה שימושי, מכיוון שהאינטרנט אינו נגיש בחופשיות בכל מקום. מדינות מסוימות מצנזרות חלק מהאינטרנט או מטילות מגבלות על אתרי מדיה חברתית או שירותי סטרימינג מקוונים. אם אתה בחופשה או עברת, יתכן שלא תוכל להציג את הזרמים הרגילים שלך. VPN יאפשר לך להתחבר לאינטרנט באמצעות שרתים במדינת מולדתך. בדרך כלל זה מאפשר לך לצפות בתוכנית המועדפת עליך או לגשת שוב לאתר המועדף עליך. זה עובד גם להפך: אם ברצונך לקבל גישה לאתרים או שירותי סטרימינג ממדינה אחרת (למשל לצפות בגרסה אחרת של Netflix), אתה יכול לעשות זאת באמצעות VPN.

אם ברצונך לנסות מייד VPN אך אינך בטוח באיזה ספק לבחור, תוכל להתייעץ עם 5 המובילים שלנו עם ספקי ה- VPN הטובים ביותר:

כיצד עובד VPN?

כאשר מצאת ספק VPN אמין אתה יכול להוריד ולהתקין את התוכנה שלהם. לאחר מכן תבחר את הגדרות האבטחה המועדפות עליך ותגדיר חיבור בטוח עם שרת ה- VPN הרצוי. לאחר יצירת החיבור, הדבר יתרחש בתעבורת הנתונים שלך:

 1. תוכנת ה- VPN במחשב שלך מצפין את תנועת הנתונים שלך ושולח אותו לשרת VPN דרך חיבור מאובטח.
 2. הנתונים המוצפנים מהמחשב שלך הם מפוענח על ידי שרת ה- VPN.
 3. שרת ה- VPN יקיים שלח את הנתונים שלך לאינטרנט ולקבל תשובה, המיועדת עבורך, המשתמש.
 4. התנועה היא אז מוצפן שוב על ידי שרת ה- VPN והוא נשלח אליך.
 5. תוכנת ה- VPN במכשיר שלך תעשה זאת לפענח את הנתונים כך שתוכלו להבין אותו ולהשתמש בו.

כיצד עובד איור VPN

ה חיבור VPN יצפין את תנועת הנתונים שלך, מה שמקשה על האקרים ועל גורמים אחרים ליירט אותו ולראות אותו. החיבור המאובטח גם מספק למשתמש אנונימיות מוגברת, מכיוון שתעבורת האינטרנט מועברת דרך שרת VPN חיצוני. מכיוון שאתה גולש באינטרנט דרך כתובת ה- IP של שרת ה- VPN, כתובת ה- IP שלך תישאר מוסתרת. בדרך כלל המיקום שלך ואפילו זהותך יכולים להיחשף באמצעות כתובת ה- IP שלך, מכיוון שהוא ייחודי לחיבור האינטרנט שלך. על ידי שימוש ב- IP אחר (זה שהוקצה לשרת VPN) אף אחת מהפעולות שלך ברשת אינן ניתנות למעקב שלך, ומאפשרות לך לגלוש באינטרנט בצורה אנונימית יותר.

יישום ה- VPN פועל ברקע של המחשב, הטאבלט או הטלפון החכם שלך. אתה יכול לגשת לאינטרנט כפי שבדרך כלל לא תבחין בשום דבר אחר – שמור מהעובדה שתצליח לעקוף מגבלות מקוונות.

שלושה מספקי VPN הטובים ביותר

בדקנו את רוב ספקי ה- VPN הגדולים. תוכל למצוא סקירה מורחבת של הטובות ביותר ברשימת רשימת ספקי ה- VPN המובילים שלנו. אם תרצה להתחיל עם VPN פשוט, ידידותי למשתמש ואמין, אנו ממליצים על ExpressVPN, NordVPN או Surfshark.

ExpressVPN

ExpressVPN הוא אחד מספקי ה- VPN הטובים ביותר שבדקנו עד כה. הם מציעים כמה אלפי שרתים מהירים ויציבים, יישומים נחמדים לכל המכשירים ושירות לקוחות מעולה. זה עובד גם עם נטפליקס, כך שתוכלו להיות מוגנים גם בזמן הצפייה בתכנית האהובה עליכם. ל- ExpressVPN יש אחריות להחזר הכסף של 30 יום, כך שתוכל לנסות זאת לפני שתקבל מנוי ארוך יותר.

ExpressVPN שואף להציע לך את האיכות הטובה ביותר, וזה מגיע עם תג מחיר. הם אינם ספק ה- VPN הזול ביותר בסביבה, אך עם הצעת ההנחה המיוחדת שלנו, אתה יכול לקבל מנוי תמורת 6,67 $ לחודש. מנוי זה מאפשר לך להגן על חמישה מהמכשירים שלך באמצעות ExpressVPN. אתה יכול לקרוא עוד על ספק זה בסקירה המלאה שלנו על ExpressVPN. לחץ על הכפתור למטה כדי לבדוק את המבצע המיוחד של ExpressVPN.

NordVPN

גם NordVPN הוא בין ספקי ה- VPN הטובים ביותר ברגע זה. שירות VPN טוב ואמין זה מציע רמות אבטחה גבוהות מאוד. התוכנה שלה נראית מלוטשת תוך שהיא גם קלה לשימוש. האבטחה ברמה הגבוהה גורמת ל- NordVPN להיות איטי יותר מ- ExpressVPN, אך זו עדיין בחירה טובה מאוד. לאיכות שהם מציעים הם משתלמים מאוד. יתר על כן, היישומים ידידותיים למשתמש ומובנים היטב. קרא עוד עליהם בסקירת NordVPN המלאה שלנו.

ל- NordVPN יש ערבות להחזר כספי של 30 יום, ממש כמו ExpressVPN. יש להם גם מבצעים משתלמים במיוחד, במיוחד אם אתה מתחייב למנוי לתקופה ארוכה יותר. הקפד לבדוק את ההנחה שאתה מקבל בעת השימוש בקישורים באתר שלנו או על ידי לחיצה על הכפתור למטה.

עצה נוספת: נתבים מסוימים מאפשרים לך להתקין חיבור VPN. בדרך זו תוכלו להשתמש בחיבור ה- VPN לכל המכשירים שלכם בבית. התקנת זה יכולה להיות אתגר עבור חלקם. אנו ממליצים לך להשתמש בתוכנת הנתב DD-WRT. אם אתה זקוק לעזרה בהתקנת VPN בנתב שלך, אל תהסס לעיין במאמר שלנו בנושא זה. חלופה תהיה לבחור VPN המאפשר מספר גדול של חיבורים עם מנוי אחד בלבד. במקרה זה, Surfshark יהיה הבחירה הטובה ביותר שלך.

כריש גולש

Surfshark הוא ספק VPN חדש יחסית ואפקטיבי שצמח באופן משמעותי בשנה האחרונה. היתרון הגדול ביותר של Surfshark הוא בכך שהיא מאפשרת להשתמש בשרתים שלה בכמה מכשירים שתרצו. אם אתה רוצה להגן על כל המכשירים המשמשים את כל משפחתך, או שפשוט יש לך הרבה מכשירים בעצמך, Surfshark הוא פיתרון נהדר. חוץ מזה, ספק זה זול להפליא: כבר יש לך מנוי בפחות משני דולר לחודש!

משתמש ב- VPN Legal?

ליידי צדקיש אנשים שתוהים אם זה חוקי להשתמש ב- VPN. אחרי הכל, השירות מאפשר לך להיות הרבה יותר אנונימי ברשת, שיכול להיות שימושי למדי עבור האקרים ופושעים מקוונים. אם לא ניתן לאתר את אותם אנשים ברשת, הרי הרבה יותר קשה להם להיענש על פשעים. עם זאת, אין זה אומר בהכרח ש- VPN אינו חוקי. נהפוך הוא: חברות ועסקים רשמיים רבים עובדים עם VPN וממליצים על השימוש. האיחוד האירופי תומך גם בחופש האינטרנט, ש- VPN יכול להעניק לך.

מדינות רבות בכל רחבי העולם רואות שימוש ב- VPN כחוק לחלוטין. עם זאת, פעילויות בלתי חוקיות בעת שימוש ב- VPN נותרה בלתי חוקית. לכן, שימוש ב- VPN לפעילויות משפטיות, כגון גלישה, משחק, Netflix, YouTube או משהו אחר, אינו מהווה בעיה בכלל. אם אתה משתמש ב- VPN כדי, למשל, להוריד קבצים לא חוקיים כמו עותקים לא רשמיים של סרטים ומוזיקה, עם זאת, סביר להניח שאתה נוגד את החוקים המקומיים שלך. בעוד ש- VPN מעניק לך אנונימיות רבה יותר באינטרנט ומקשה על גורמים רשמיים להתחקות אחריך, ההורדה כשלעצמה עדיין אינה חוקית.

ישנן כמה מדינות הרואות שהשימוש ב- VPN אינו חוקי. אם ברצונך לדעת יותר על מדינות אלה ועל השימוש החוקי והבלתי חוקי ב- VPN באופן כללי, תוכל לקרוא את הכל על כך במאמר זה. השימוש ב- VPN ברוב העולם (המערבי) לא יביא אותך לבעיה. להפך, אנו ממליצים עליו.

אילו פרוטוקולי VPN שונים קיימים?

חיבורי VPN משתמשים בחיבור מוצפן הנקרא גם מנהרה. ישנן מספר דרכים שונות (פרוטוקולים) בהן ניתן להגדיר חיבור VPN כזה. פרוטוקולי ה- VPN הנפוצים ביותר הם:

 • OpenVPN: OpenVPN הוא אחד הפרוטוקולים הנפוצים ביותר. זהו פרוטוקול קוד פתוח המשתמש בהצפנה המבוססת על פרוטוקולי OpenSSl ו- SSLv3 / TLSv1. רוב ספקי ה- VPN תומכים ב- OpenVPN והוא זמין להרבה פלטפורמות שונות (למשל Windows, Mac (OSx), אנדרואיד, iOS, Linux, נתבים). הרוב רואים את OpenVPN כבחירה הטובה ביותר.
 • IPSec / L2TP: פרוטוקול זה משלב IPsec להצפנת נתונים עם L2TP לחיבור המאובטח. רוב מערכות ההפעלה כוללות IPsec / L2TP ואלה הן בחירה טובה אם OpenVPN אינו זמין.
 • PPTP: PPTP (פרוטוקול נקודת נקודה לנקודה) הוא אחד הפרוטוקולים הראשונים שהפכו לזמינים. פרוטוקול זה אכן מכיל מספר דליפות (פוטנציאליות). מסיבה זו, רצוי להשתמש בפרוטוקול זה רק אם המהירות חשובה יותר מהבטיחות. זה יכול להיות המקרה אם ברצונך לעקוף מגבלות שהוגדרו על ידי שירותי סטרימינג.
 • Softether: Softether, בשונה מהאחרים שהוזכרו, אינו פרוטוקול עצמאי אלא יישום קוד פתוח העובד על פני פלטפורמות שונות ומציע תמיכה לפרוטוקולי VPN כמו, SSL VPN, L2TP / IPsec, OpenVPN ו- Microsoft Secure Socket Tunneling Protocol. . Softether מספק לך שרת VPN אחד.
 • WireGuard: WireGuard הוא פרוטוקול חדש יחסית שקיבל יותר ויותר תשומת לב לאחרונה. זה פועל על גרעין לינוקס ומכוון להשיג ביצועים טובים אפילו יותר מ- OpenVPN ו- IPsec. למידע נוסף תוכלו לבקר באתר האינטרנט שלהם.

כיצד להגדיר VPN משלך

הגדרת חיבור VPN משלך היא פשוטה מכפי שנראה. ספק ה- VPN שלך יבצע עבורך את מרבית העבודה. ראשית, תצטרך למצוא ספק VPN שאתה אוהב (באתר שלנו תוכל למצוא ביקורות של הספקים השונים וכן כמה המלצות). כשאתה מוצא אחד שמתאים לצרכים שלך, אתה מנוי לשירות שלהם ומוריד ומתקין את התוכנה שהם מספקים. ייקח רק מספר דקות עד שתוכל להתחבר לאינטרנט דרך שרתי ה- VPN. כעת תוכלו להתחבר לאינטרנט בצורה בטוחה ואנונימית, ללא מגבלות או צנזורה שמיקומכם הגאוגרפי עשוי להטיל!

רוב ספקי ה- VPN מציעים תוכנה לכל סוגי המכשירים ומערכות ההפעלה (Windows, Mac, iPhone, Android).

תחילת העבודה עם VPN בשלושה שלבים פשוטים

אם אתה רוצה להתחיל להשתמש ב- VPN, אך אינך יודע איפה להתחיל, אתה במקום הנכון. תחילת העבודה עם VPN מאוד קלה ונמשכת רק חמש דקות. אנו נלך אותך בשלושת השלבים הקלים כדי להתחיל:

שלב 1. הירשם לספק VPN אמין

למתחילים אנו ממליצים מאוד להשתמש ב- ExpressVPN או ב- NordVPN. בדקנו את הספקים הללו בהרחבה ומצאנו שהם מתאימים מאוד למתחילים, מכיוון שהם קלים להבנה ולהגדרתם, תוך שהם גם מהירים מאוד. יתר על כן, שני ספקי VPN אלה מאפשרים לך לאבטח מספר מכשירים עם מנוי יחיד ולהציע ערבות להחזר כספי של 30 יום. בדרך זו תוכלו לנסות אותם במשך חודש מבלי להיות דבקים במנוי לטווח ארוך. יתר על כן, באמצעות הקישורים והכפתורים באתר שלנו תקבלו הנחה אצל ספקים אלה. תוכלו לבדוק את הביקורות הנרחבות שלנו בדף הביקורות שלנו. סקרנו כמובן גם ספקי VPN אחרים. כמה VPNs מרשימים אחרים הם CyberGhost, PIA, SurfShark ו- ProtonVPN. האחרון מציע במקרה גם את אחד המנויים הטובים ביותר ל- VPN, עליהם תוכלו לקרוא הכל במאמר שלנו: 5 ספקי ה- VPN המובילים בחינם משנת 2020..

לאחר שבחרת את ספק ה- VPN שלך, תצטרך להירשם כמנוי אליו. צור חשבון וודא שיש לך את פרטי הכניסה בהישג יד. תצטרך את זה בשלבים הבאים. כפי שהזכרנו קודם במאמר, ל- ExpressVPN ו- NordVPN שניהם ערבות להחזר כספי של 30 יום, ללא שאלות. כך שתמיד תוכלו לנסות אותם ולקבל החזר כספי אם VPN אינו מיועד לכם.

שלב 2. הורד את אפליקציית VPN

כעת, לאחר שנרשמת לספק ה- VPN המועדף עליך, אתה פשוט צריך להוריד את אפליקציות ה- VPN של ספק זה בסמארטפון, iPhone, טאבלט או מחשב אנדרואיד. בקר באתר האינטרנט של ספק VPN שלך כדי למצוא את התוכנה הדרושה. אל תנסה להוריד ממקור אחר מכיוון שהורדות אלה מכילות לרוב נפיחות או אפילו תוכנות זדוניות. לאחר שתוריד והתקנת את התוכנה בהצלחה, תוכל להתחבר.

שלב 3. הפעל את אפליקציית ה- VPN והתחל לגלוש באינטרנט בבטחה ובחופשיות

כאשר אפליקציית ה- VPN מופעלת (בדרך כלל על ידי לחיצה על כפתור יחיד), יוקם חיבור ה- VPN. באופן כללי, אפילו לא שמת לב שהוא מופעל, מכיוון שהוא פועל ברקע המכשיר שלך. אמנם זה מופעל, תוכלו לגלוש באינטרנט בצורה הרבה יותר מאובטחת, פרטית וחופשית.

וזה כל מה שיש! אם תעבור על שלבים אלה, אתה תהיה מוגן על ידי VPN.

התקנת VPN היא קלה כמו ביצוע הצעדים הפשוטים הבאים. אם אתה רוצה לבדוק כיצד להתקין VPN במכשיר הספציפי שלך, עיין בסעיף ‘הגדרת VPN’ שלנו. בחלק זה תוכלו למצוא את הדרכים השונות כיצד להתקין VPN במכשיר ספציפי. ההתקנה עשויה להשתנות, תלוי בהתקן ובמערכת ההפעלה שלה, אך היא תעבור לרוב כדלקמן:

התקן VPN שלב אחר שלב שולחן עבודה

אם אתה רוצה לדעת בדיוק איך עובד VPN, המשך לקרוא. נסביר זאת ועוד בהמשך.

מדוע היית משתמש ב- VPN?

ישנן סיבות רבות לכך שאנשים משתמשים ב- VPN, חלק מהנפוצים ביותר הם כדלקמן:

 • אנונימיות באינטרנט: חיבור VPN מסתיר את כתובת ה- IP והמיקום האמיתיים שלך. עם חיבור VPN אתה משתמש בכתובת ה- IP ששייכת לשרת VPN שאליו אתה מחובר. בדרך זו כתובת ה- IP שלך נשארת מוסתרת. אתרים וצדדים אחרים לא יוכלו להתחקות אחר הפעולות המקוונות שלך למיקום וזהותך, על סמך כתובת ה- IP שלך (בתנאי שלספק שלך יש מדיניות מספקת ללא רישום). כל מה שהם יראו, כשאתה משתמש ב- VPN, הוא כתובת IP מוזרה שלא קשורה אליך. באמצעות VPN אתה יכול לגלוש באינטרנט באופן אנונימי.
 • הגנה מפני האקרים וממשלות: אנשים נעשים מודעים יותר ויותר לפגיעות שלהם באינטרנט. ללא חיבור VPN מאובטח, קל יותר לאחרים ליירט, להציג ולגנוב את הנתונים שאתה, לרוב ללא ידיעה, מפיץ כשאתה גולש באינטרנט. מבלי לדעת זאת, אחרים יוכלו להקיש על המכשירים שלך ולהשתמש במידע האישי שלך. אתה יכול למנוע זאת באמצעות VPN מכיוון שהוא מצפין את כל תנועת האינטרנט שלך.
 • גישה מאובטחת לאינטרנט ברשתות ציבוריות: שימוש ברשת ציבורית יכול להיות מסוכן מאוד. משתמשים אחרים באותה רשת יכולים להתחבר בקלות לנתונים ולמידע האישי שלך. מכיוון שאינך מעוניין שלאחרים תהיה גישה, למשל, להתחברות הדוא”ל שלך, תמונות / קבצים או מידע על כרטיסי אשראי, יתכן וחכם להשתמש בחיבור VPN. ה- VPN מצפין את כל התעבורה באינטרנט שלך. האקר יראה רק חומר מוצפן ולא יוכל לראות או להשתמש במידע האישי שלך.
 • עקיפת צנזורה ומגבלות גיאוגרפיות: עבור משתמש אינטרנט רגיל, יכולות להיות מגבלות רבות לגבי יכולתו ואינן יכולות לגשת באופן מקוון. לדוגמה, אינך יכול לצפות בכל התוכן הזמין ב- BBC iPlayer אם אינך נכנס לאינטרנט דרך כתובת IP בריטית. כמו כן, חלק משירותי הסטרימינג כמו נטפליקס מציעים תכנים שונים באזורים גיאוגרפיים שונים. יש ממשלות (למשל סין, טורקיה ומצרים) חוסמות גישה לשירותי אינטרנט מסוימים, כגון WhatsApp, Skype, Facebook או Twitter. על ידי שינוי המיקום הגאוגרפי שלך באמצעות VPN, אתה יכול לעקוף את ההגבלות השונות הללו.
 • מוריד ומעלה באופן אנונימי: הורדת טורנטים מסוימים אינה חוקית במדינות מסוימות ויותר מאי פעם מעקב אחר הורדות ולעיתים אף מוגש לדין. כמובן שאנחנו לא תומכים בפעולות בלתי חוקיות כלשהן. עם זאת, אנו מבינים שאנשים רוצים פרטיות ואנונימיות, לא רק כאשר גולשים באינטרנט, אלא גם בעת העלאה והורדה של קבצים. כדי לוודא שאף אחד לא יודע מה אתה מוריד או מעלה אתה יכול להשתמש בחיבור VPN. בגלל התנועה המוצפנת וכתובת ה- IP המחודשת אתה יכול להוריד באופן אנונימי באמצעות VPN.
 • מנע מחברות לבנות עליך תיק: רשתות פרסום כמו פייסבוק, גוגל וטוויטר אוסמות כל הזמן מידע אודותיך דרך התעבורה המקוונת שלך. בעזרת מידע זה הם יכולים להראות לך שמוסכם מותאם אך חשוב מכך, הם חופשיים למכור מידע זה לצד שלישי. על ידי הצפנת הנתונים שלך באמצעות VPN רשתות אלה לא יוכלו לאסוף עליך מידע והם ישפיעו פחות על מה שאתה רואה באינטרנט..
 • גישה לרשת של החברה שלך: יותר ויותר חברות נותנות לאנשים אפשרות לעבוד מהבית, או מחו”ל למשל. יש אנשים המשתמשים בחיבור VPN כדי לגשת לרשת החברה בבית. זה מאפשר לאנשים לעבוד ביעילות מהבית.

לקריאה נוספת אודות הסיבות השונות מדוע אנשים משתמשים ב- VPN אנא קראו את המאמר שלנו בנושא: מהם היתרונות של VPN?

באמצעות חיבור VPN

אם אתה רוצה להשתמש בחיבור VPN במחשב שלך תצטרך חשבון VPN. רוב ספקי ה- VPN האיכותיים מציעים מנויים שלא יעלו לך יותר מכמה דולרים בחודש. לאחר ההרשמה לחשבון אצל אחד מספקי ה- VPN, הם יתנו לך פרטי התחברות לשרתי ה- VPN שלהם. לאחר מכן תוכל להשתמש במידע התחברות זה כדי להגדיר חיבור עם אחד, או לפעמים יותר (בדרך כלל שניים) מהשרתים שהספק שלך מציע. מרבית הספקים מציעים תוכנה שמקל מאוד על הגדרת החיבור במכשירים שונים. לאחר מכן תוכלו לבחור את הפרוטוקול המתאים לצרכים שלכם ולבחור שרת הממוקם במדינה או עיר מסוימת.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me