היתרונות של VPN | הטבות VPN מוסברות | VPNOverview.com

לרוע המזל, האינטרנט התגלה כאוטופיה המשחררת שחשבו כמה מפתחים ואומצים מוקדמים. אף שמדובר במשאב נפלא, האינטרנט מתענג גם על תוכנות זדוניות, עוגיות, האקרים, צנזורה כלל-מדינה ופשעי רשת ברמה גבוהה. מעט אבטחה מקוונת נוספת היא אפוא תוספת מבורכת.


VPNs מציעים פתרון נהדר לפתור או לשיפור בעיות מרובות שמשתמשים באינטרנט נתקלים בהן כיום. אלה קשורים לביטחון, פרטיות וחופש מקוון.

מאמר זה יעביר את היתרונות הנוספים של שירות VPN איכותי.

מה אתה יכול לעשות עם VPN? סיכום היתרונות של VPN

השימוש ב- VPN יש מספר יתרונות. סיכום מהיר:

 • כתובת ה- IP “האמיתית” של אחד מוסתרת והמשתמש הופך אנונימי יותר
 • תנועת נתונים מוצפנת, המאפשרת לך להתחבר בבטחה לנקודות חמות wifi ציבוריות
 • הגנה נוספת מפני מעקב אחר מודעות והתקפות דיוג
 • היכולת לעקוף מגבלות גיאוגרפיות
 • משתמשים יכולים להוריד מידע בצורה בטוחה ואנונימית
 • היכולת לעקוף צנזורה ממשלתית
 • אפשר לחסוך כסף בזמן קניות ברשת
 • המשחקים המקוונים משופרים באמצעות גישה מורחבת והגנה מוגברת
 • סביר להניח כי התרחשות מקוונת של ספק האינטרנט שלך תתרחש
 • שימוש במספר שרתים במספר מכשירים עם חשבון אחד בלבד
 • קבלת גישה אנונימית ובטוחה לרשת TOR

1. כתובת ה- IP האמיתית שלך מוסתרת

כשאתה מתחבר לאחד משרתי ה- VPN, כתובת ה- IP שלך מוסתרת ומחליפה אותה משירות VPN, כגון ExpressVPN או NordVPN.

ה- VPN מזייף את המיקום שלך ובכך באופן חלקי אנונימי אותך ברשת. הסיבה לכך היא שכתובת ה- IP היא קוד ייחודי המאפשר לאנשים לזהות אותנו באינטרנט, ומאפשרת להם לעקוב אחר ההתנהגות המקוונת שלנו שלב אחר שלב. בעזרת כתובת IP חדשה, “גלישה בסתר”, זה כבר לא אפשרי עבור ממשלות, האקרים ואתרי האינטרנט בהם אנו מבקרים כדי לקשר אותנו לזהותנו האמיתית. ככל הנראה, כתובת ה- IP שנצפתה (הכתובת של שרת ה- VPN) אינה מקושרת אלינו, מכיוון שהיא לא כתובת ה- IP הסטטית “האמיתית” שלנו..

2. תנועת נתונים הופכת להיות מוצפנת

התחבר לרשת

VPN מצפין את תנועת הנתונים שלך. זה מונע מהאקרים ומגורמים זדוניים אחרים להשיג את הנתונים החשובים שלנו (או לפחות, מסוגלים לפענח אותם). זה גם מאפשר למשתמש להתחבר בבטחה לנקודות חמות wifi ציבוריות, אחרת לא בטוחות.

3. עקוף הגבלות גאוגרפיות

צנזורהעם VPN אפשר להתחבר לשרת במדינה אחרת ולכן לאפשר לכל תנועת הנתונים שלך לעבור במדינה אחרת זו. זה בדרך כלל מאפשר לאתרים חסומים מסוימים, שירותי סטרימינג, שירותי VoIP ומדיה חברתית להיות נגישים. לדוגמא, עם שרת VPN בבריטניה, אנשים שאינם בריטים מסוגלים לפתע לצפות ב- iPlayer של ה- BBC.

לשם כך יש צורך להתחבר לשרת VPN במדינה בה התוכן שאליו ברצונך לגשת אינו מוגבל. למרבה המזל, לשירותי VPN מודרניים רבים יש מספר רב של שירותים במדינות ואזורים שונים.

4. המשתמשים יכולים להוריד בצורה בטוחה ואנונימית

מורידמכיוון שכתובת ה- IP מוסתרת והחיבור מוצפן, צדדים שלישיים לא יוכלו עוד להבין מה בדיוק מוריד או על ידי מי. בגלל מנהרת ה- VPN המוצפנת, הם לא יכולים לרשום את מה שמורד דרך חיבור ה- VPN המאובטח. כשאתה מוריד קבצים רגישים ו / או חשובים (נניח לעבודה), אף אחד לא יכול ליירט ולצפות במידע זה. פרטיות ואנונימיות מובטחים, או לכל הפחות משופרים מאוד.

5. עקיפת צנזורה ממשלתית

במדינות בהן הממשלה שולטת ומווסתת את האינטרנט, כמו סין, איראן או אריתריאה, לא כל אתרי האינטרנט זמינים. כך נוהגים המשטרים הטוטליטריים להשתיק את כלי התקשורת סקפטיים כלפי המשטר האמור על ידי חסימתם במדינה. זו גם הסיבה מדוע משרוקיות מסוימות בוחרות לפרסם או לשתף מידע פרטי ברשת האפלה. ניתן לעקוף סוג זה של צנזורה, כמו כל המגבלות הגיאוגרפיות האחרות, באמצעות VPN. VPN הוא אפוא כלי חשוב במאבק לחופש העיתונות.

6. קניות באינטרנט בפחות

תחסוך כסףהמחירים לקניות באינטרנט יכולים לפעמים להשתנות בהתאם למדינה שמישהו קונה ממנה. כאשר אתה מבקר בחנות אינטרנט מקוונת מחיבור אינטרנט באנגליה למשל, מוצרים יכולים לפעמים להיות יקרים בצורה דרסטית מאשר בקניות ממדינה אחרת, כמו למשל, הודו. חיבור VPN מאפשר למשתמש להתחבר לשרתי VPN מרחבי העולם. זה גורם לאתרים לרשום משתמשים כמבקרים מהארץ בה שרת VPN נמצא, ובכך מאפשר למשתמש להרוויח מהשיעורים הבינלאומיים הטובים ביותר..

7. VPNs משפרים משחקי רשת מקוונים עם גישה טובה יותר ואבטחה משופרת

מכיוון שכל התעבורה באינטרנט שלך מוצפנת כשאתה משתמש ב- VPN, המיקום המדויק שלך מתפעל. בדיוק כמו שזה יכול לתת לך גישה לאתרים מסוימים, זה גם יאפשר לשחק במשחקים מקוונים שעשויים להיות מוגבלים במדינת מולדתך. או אולי המשחק שאתה רוצה לשחק מתוכנן לתאריך שחרור מאוחר יותר. עם VPN אתה לא צריך לחכות יותר. פשוט בחר שרת בארץ המוצא ותוכלו להצטרף לכיף. יתרון נוסף הוא שאם אתה מתחיל לא הוגן מהשרת, אתה יכול להצטרף באמצעות שינוי כתובת IP מהירה.

לבסוף VPNs מספקים גם חווית משחק מקוונת בטוחה יותר. לדאוג להתקפות DDoS הם נחלת העבר. ההצפנה מ- VPN מאפשרת שכבת אבטחה נוספת.

8. VPNs ימנעו מספק האינטרנט שלך להצער את חיבור האינטרנט שלך

ספק שירות האינטרנט שלך הוא הגבלת הכוונה של רוחב הפס שלך. זה בעצם מקטין את המהירות המקוונת שלך. ספקי שירותי אינטרנט מסוימים עושים זאת לעיתים קרובות, חלקם עושים זאת לפעמים, חלקם לא עושים זאת כלל. זה נעשה בדרך כלל כדי להפחית את התנועה בשרתים עמוסים מדי. לפעמים זה נעשה רק כדי לקנות לך חבילה יקרה יותר. לעיתים, ספקיות האינטרנט לא יאהבו את העובדה שאתה מוריד כמויות גדולות של נתונים. עם זאת, כשאתה מצפין את הנתונים שלך באמצעות VPN, ספקי שירותי אינטרנט לא יוכלו לראות מה אתה עושה באופן מקוון. הם גם לא יוכלו לנתק אותך במיוחד.

9. שימוש במספר שרתים במספר מכשירים עם חשבון אחד בלבד

עם מנוי אחד בלבד תקבלו בדרך כלל גישה לפחות עם חיבורים במחיר של אחת. משמעות הדבר היא, למשל, שתוכלו להצפין את החיבור של שולחן העבודה, המחשב הנייד, הסמארטפון, הטאבלט, ומחשב נייד אחר לעבודה. ספקי VPN נדיבים יותר יציעו לך עד עשרה חיבורים עם מנוי אחד בלבד. ככאלה, עם מוצר אחד בלבד אתה יכול להגדיל את הפרטיות והביטחון של מספר מכשירים בתוך חלל אחד.

10. קבלת גישה אנונימית ובטוחה לרשת טור

למרות שזה לא מתאים לכולם, ישנם אנשים שאוהבים לצאת לרשת טור לקבלת פרטיות ואנונימיות יתרה. זו גם הרשת שאליה אתה צריך להתחבר אם ברצונך לגשת לרשת האפלה.

דפדפן Tor מצפין את הנתונים שלך מנהורים אותך דרך מספר מיקומים, או “ממסרים”. המשמעות היא שאתה כמעט בלתי ניתן לגילוי לכל מי שרוצה לעקוב אחרך. עם זאת, שרתי Tor אלה מוגבלים ומופיעים גם ברבים. המשמעות היא שאם אתה נמצא באחד, ספק שירותי האינטרנט שלך, מנהל רשת, סוכנויות ממשלתיות, האקרים, אתרים או כל אחד אחר שעשוי להסתכל בכתובת ה- IP שלך יידע שבמועד הרשת אתה מחובר לרשת Tor.

עם זאת, אם אתה משתמש ב- Tor יחד עם VPN, זה לפחות יסתיר את העובדה שהתחברת לרשת Tor מרשת האינטרנט המקורית שלך. זה רצוי מכיוון ששם רשת Tor קשורה לרשת האפלה, שקשורה אז לפשעי רשת. באופן היפותטי, אם סוכנות ממשלתית רוצה שספק אינטרנט יעביר מידע אודות מי מהמשתמשים שלה שהתחבר אי פעם לרשת טור, זה לא יוכיח כל אי חוקיות, אבל זה יכול לגרום לך להראות חשודים יותר.

11. הגנה נוספת מפני עוקבי מודעות והתקפות דיוג

חלק מספקי ה- VPN הגדולים והאיכותיים יותר מספקים אבטחה נוספת. לדוגמה, NordVPN מציעה מספר תכונות הגנה נוספות עם התוכנה שלה.

סייבר: הימנע ממודעות והגן על האבטחה שלך מפני תוכנות זדוניות, דיוג ואיומים אחרים.

אי-נראות ברשת LAN: המחשב שלך יהיה בלתי נראה לאחרים ברשת מקומית (LAN)

מתג להרוג אינטרנט: אם החיבור שלך לשרת VPN ייפול פתאום, מתג להרוג אינטרנט יכבה מייד את כל האינטרנט. זה כדי לוודא שהנתונים שלך לא מועברים לפתע בצורה לא מוצפנת. (טכנית, זה לא מפוענח מכיוון שמדובר בנתונים שלא הוצפנו מלכתחילה).

ספקי VPN אחרים מציעים לפעמים הגנות שונות עם התוכנה שלה.

סיכום

VPN מציע הרבה יתרונות נהדרים מסביב. זה יהיה

 • לספק לך יותר חופש באינטרנט באמצעות עקיפת המחסומים הלאומיים
 • לתת לך יותר ביטחון באמצעות הצפנת תעבורת האינטרנט שלך
 • לספק לך קצת אנונימיות על ידי הסתרת כתובת ה- IP שלך

תכונות אלה יאפשרו לך לעשות זאת

 • דפדף באינטרנט באופן חופשי יותר
 • תרגיש בטוח בזמן שאתה גולש ולא מרגלים אותך
 • קבל אבטחה רבה יותר כשאתה נכנס לרשתות wifi ציבוריות
 • הורד קבצים בצורה בטוחה יותר ואנונימית
 • התחמק מצנזורה ממשלתית למטרות עיתונאיות או משרוקית
 • הסתובב במחסומים לאומיים לבידור
 • הגן עליך מפני עוקבי מודעות עקשניים יותר ופעולות דיוג
 • גש לרשת Tor מבלי שספק האינטרנט שלך ידע עליה
 • בצע רכישות זולות יותר באינטרנט כגון כרטיסי טיסה
 • התחל לשחק באופן מקוון למשחקים שאסורים במדינה שלך
 • מנע מ- ISP שלך להצער את הקשר שלך

וכדי להוסיף זאת, תוכלו לעשות זאת על כל מכשירים מרובים, באמצעות מספר שרתים עם חשבון אחד בלבד.

עם זאת, VPNs לא ישאירו אותך באופן אנונימי לחלוטין או בטוח באופן מקוון. עדיין ניתן להוריד תוכנה זדונית. אתה עדיין יכול להיות פרוץ. אתה עדיין יכול לאפשר לזהות שלך לחמוק על ידי כניסה לאתרים עם הנתונים האישיים שלך. ועדיין יש את הבעיה של טביעות אצבעות בדפדפן.

בסך הכל, VPN אינו תרופה לכל האינטרנט. אבל זה נותן לך צילום טוב בהרבה מלהנות מהאינטרנט בצורה חופשית, אנונימית ובטוחה.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map