הגדרת חיבור VPN ב- Windows 10 (שלב אחר שלב)

ישנן מספר דרכים להגדיר VPN במחשב Windows 10 שלך. במאמר זה, נדון כיצד להגדיר VPN דרך הגדרות Windows שלך. זה שימושי אם ברצונך להשתמש ברשת VPN שמספק המעביד שלך, למשל.


פרטיות מערכת ההפעלה Windows

ספקי VPN רבים מספקים תוכנה מיוחדת המאפשרת לך להתחבר בקלות ובמהירות לאחד משרתי ה- VPN הרבים שלהם. עם זאת, כמה VPNs, כולל רשתות ארגוניות רבות, אינם מגיעים עם תוכנה משלהם. למרבה המזל, ל- Windows יש תכונה המאפשרת לך להגדיר חיבור VPN בעצמך. במדריך צעד אחר צעד זה, נסביר כיצד ניתן להגדיר חיבור VPN במערכת Windows 10. האם יש לך VPN שמציע תוכנה משלו, למשל ExpressVPN או CyberGhost? גלול מטה לקבלת מדריך מהיר המסביר כיצד להגדיר את ה- VPN שלך באמצעות תוכנה זו.

שלב 1: קבל את פרטי הכניסה הנכונים

כדי להגדיר חיבור VPN עם Windows 10, אתה זקוק לפרטי הכניסה הנכונים. אחרת לא תוכל לגשת לשרת VPN. אם חיבור ה- VPN שלך מסודר דרך העבודה שלך, תצטרך לבקש מהבוס שלך את פרטי הכניסה הנכונים. האם אתה עובד עם VPN לשימוש פרטי? לאחר מכן יצרת את הפרטים האלה בעצמך בעת הגדרת חשבונך. עם מידע זה, המורכב לעתים קרובות משם משתמש וסיסמא ואולי כתובת שרת ספציפית שאליה אתה יכול להתחבר, אתה יכול לבצע את שלושת השלבים שלהלן כדי להתחבר ל- VPN.

אם עדיין אין לך חשבון VPN ופרטי התחברות ואתה מחפש VPN טוב להגן על חיבור האינטרנט שלך, אתה תמיד יכול לנסות CyberGhost. ספק זה זול מאוד, אך עדיין באיכות מעולה. יתר על כן, יש להם אחריות להחזר הכסף של 45 יום, המאפשרת לך לנסות את השירות תחילה.

שלב 2: פתח את הגדרות ה- VPN ב- Windows

האם ברצונך להתקין VPN ב- Windows 10? ראשית כל, עליך לוודא שאתה משתמש בחשבון Windows עם זכויות ניהול. בדרך כלל יש לבעלי המחשב זכויות אלה. הוא או היא יכולים גם להפיץ אותם לאחרים. אם יש לך חשבון משתמש אחד בלבד במכשיר שאתה עובד איתו, תהיה לך זכויות אלה באופן אוטומטי.

עבור לתפריט התחלה (על ידי לחיצה על לוגו חלונות בפינה השמאלית התחתונה של המסך) ולחץ על הגדרות. כפתור זה נראה לעתים קרובות כמו גלגל שיניים קטן. ברגע שנפתח מסך ‘הגדרות’, לחץ על רשת ואינטרנט מהתפריט. אז תבחר VPN מהרשימה בצד שמאל של המסך. התמונה מימין לטקסט זה מראה איך זה נראה. מצאת כעת את מסך הגדרות ה- VPN במערכת Windows ומוכנה להוסיף חיבור VPN למערכת ההפעלה שלך.

שלב 3: הוספת חיבור VPN

הגיע הזמן להוסיף חיבור VPN. לחץ תחילה על הכפתור בחלקו העליון שאומר הוסף חיבור VPN.

הוסף חיבור VPN בהגדרות Windows

יופיע מסך כחול. כאן תוכלו להזין את פרטי ספק ה- VPN שלכם. במדינות מסוימות אתה יכול לבחור א ספק VPN ממספר ספקים סטנדרטיים, אך מדריך שלב אחר שלב זה מתמקד רק ב Windows (מובנה) אפשרות.

תן לחיבור ה- VPN שם שניתן לזהות תחת שם החיבור. אתה יכול, למשל, לבחור ‘עבודה בחיבור VPN’ אם אתה זקוק לכך רק לפעילויות הקשורות לעבודה.

הוסף חיבור VPN להגדרות המסך הכחול של Windowsתחת שם השרת או כתובת, הזן את כתובת ה- IP או את כתובת השרת של שרת ה- VPN. מידע זה מסופק על ידי ספק החיבור, למשל הבוס שלך.

תחת סוג VPN, בחר בפרוטוקול VPN בו תרצה להשתמש. ברוב המקרים תוכל לבחור את ה- אוטומטי אפשרות כאן. למידע נוסף על פרוטוקולי VPN, אנא קרא את המאמר שלנו בנושא זה.

תחת סוג פרטי הכניסה אתה יכול לציין את הדרך בה ברצונך להתחבר. ברוב המקרים זה כרוך בשימוש בשם משתמש וסיסמא. האלטרנטיבות כוללות כניסה באמצעות כרטיס חכם או תעודה.

תחת שם משתמש ו סיסמה, מלא את פרטי הכניסה הדרושים.

הערה: הכי בטוח שלא לגרום למחשב לזכור את פרטי הכניסה שלך אם אתה משתמש במחשב ציבורי. בחר לשמור את הנתונים רק אם אנשים זרים לא יכולים להשתמש בהם ומוגנים היטב!

לאחר שתסיים להזין את כל הנתונים הדרושים, לחץ על להציל.

שלב 4: התחברות לשרת VPN

שימוש בתפריט VPN ב- הגדרות (כמתואר בשלב 1) כעת תוכלו לבחור את חיבור ה- VPN שנוסף מהרשימה המוצגת ולהתחבר לשרת VPN זה. עכשיו אתה מחובר מאובטח ויכול לגשת לאינטרנט בצורה בטוחה ופרטית.

הגדרות מתקדמות

לאחר הוספת חיבור VPN, יהיו לך אפשרויות נוספות מלבד כיבוי והפעלה של ה- VPN שלך. אתה יכול, למשל, להגדיר שרת פרוקסי. לשם כך היכנס לתפריט המתקדם. ניתן לעשות זאת על ידי ביצוע שלב 2 שוב, לחיצה על חיבור ה- VPN שברצונך לשנות ובחירה אפשרויות מתקדמות. שנה הגדרות אלה רק אם אתה בטוח לחלוטין מה אתה עושה. Windows וספק ה- VPN שלך כבר עובדים יחד בכדי לספק לך חיבור מאובטח. לכן, במיוחד כמתחיל, אינך צריך לשנות הגדרות מתקדמות כדי להיות מוגן באופן מקוון.

הגדרות VPN במערכת Windows באמצעות התראות

כדי לגשת לסעיף VPN בהגדרות שלך במהירות ובקלות, אתה יכול לעקוב אחר ההוראות המפורטות בשלב 2, אך אתה יכול גם ללחוץ על התראות (בלון המידע) בפינה השמאלית התחתונה של שורת המשימות. צילום המסך שלמעלה מראה את המסך הזה. לחץ על VPN ותועבר ישירות למסך הגדרות VPN.

תוכנת VPN במערכת Windows 10

שימוש ב- VPN באמצעות ההגדרות שלך ב- Windows 10 יכול להיות שימושי מאוד. אחרי הכל, Windows מחבר אותך אוטומטית לשרת VPN, כך שלא תצטרך להפעיל את ה- VPN באופן ידני בכל פעם. יתר על כן, זה נותן לך את האפשרות להתחבר לרשת פרטית מרחוק ובטוחה. חשוב, למשל, על אנשים העובדים מהבית המשתמשים בשרת VPN כדי להעניק להם גישה לכל המסמכים והקבצים האחרים ברשת החברה..

עם זאת, לא תמיד נוח לקשר את ה- VPN שלך למערכת ההפעלה שלך. אם אתה משתמש בספק VPN בתשלום כגון NordVPN או גישה לאינטרנט פרטי, אנו ממליצים להשתמש בתוכנה הכלולה. תוכנות אלה תומכות לעתים קרובות בפרוטוקולי VPN נוספים, משתמשים בשרתי DNS משלהם כדי למנוע דליפות DNS ויש להם מתג להרוג שמתערב באופן אוטומטי אם חיבור ה- VPN שלך ייפול. במילים אחרות, אם אתה משתמש בתוכנת VPN במקום להיכנס לשרת VPN שלך באמצעות Windows, תהיה בטוח יותר.

הגדרת VPN בחלונות עם תוכנת VPN: מדריך צעד אחר צעד

התקנת VPN במערכת Windows 10 באמצעות תוכנת VPN רשמית היא קלה מאוד והולכת כדלקמן:

התקן VPN שלב אחר שלב שולחן עבודה

 1. צור חשבון באתר VPN. עבור לאתר הרשמי של ספק ה- VPN הרצוי (למשל, אתר CyberGhost) ובחר את המינוי הרצוי. עקוב אחר השלבים לרכישת מנוי וליצירת חשבון.
 2. הורד את תוכנת ה- VPN מהאתר הרשמי. לעתים קרובות, הספק שלך ישלח אותך להורדה מיד לאחר שתוציא את המינוי שלך.
 3. התקן את תוכנת ה- VPN. לאחר הורדת קובץ ההתקנה, תוכלו ללחוץ עליו ולעקוב אחר השלבים להתקנת תוכנת VPN במחשב.
 4. היכנס לתוכנה עם חשבונך. לעיתים קרובות מדובר במילוי של שילוב שם המשתמש והסיסמה שיצרת בשלב 1.
 5. בחר בשרת ה- VPN הרצוי (אופציונאלי). בהתאם למה שאתה רוצה לעשות באופן מקוון, אתה יכול לבחור מיקום שרת מתאים. אתה יכול, למשל, לבחור בשרת אמריקני כדי לצפות בגרסה האמריקאית של נטפליקס או לבטל את החסימה של סקייפ, פייסבוק או כל שירותים אחרים שעשויים להיגמל במדינה שלך. אם אין לך מטרה ספציפית לזכור מלבד להיכנס לאינטרנט בבטחה, אתה יכול פשוט לבחור את השרת הקרוב ביותר אליך.
 6. הפעל את ה- VPN. לרוב תוכניות ה- VPN יש כפתור הפעלה גדול אשר יפעיל את ה- VPN בלחיצה אחת בלבד. למעשה, אם תדלג על שלב 5, סביר להניח שהתוכנה תבחר אוטומטית בשרת הקרוב או המהיר ביותר עבורך.

מדוע להשתמש ב- VPN ב- Windows 10?

יש הרבה סיבות שאנשים משתמשים ב- VPN. אלה הנפוצים ביותר:

 • הצפנת נתונים להגנה נוספת מפני האקרים ופושעי רשת (כמו גם מצותתים אחרים, כמו ממשלות ועסקים);
 • שימוש מאובטח ברשתות ציבוריות;
 • גישה לשירותים שניתן להשתמש בהם רק ברשת של חברה או מוסד;
 • הסתרת המיקום האמיתי וכתובת ה- IP שלך;
 • מוריד באופן אנונימי טורנטים;
 • עקיפת חסימות אזוריות של, למשל, שירותי קולנוע מסוימים (נטפליקס) או רשתות מדיה חברתית;
 • עקיפת צנזורה במדינה;
 • הגדלת המהירות של חיבור לשרת אחר.

הגדרת VPN במחשב Windows 10 שלך היא תמיד רעיון טוב. סביר להניח שאתה משתמש במכשיר שלך עבור פעילויות יומיומיות רבות באינטרנט. עם VPN, תהיה מוגן במהלך כל הפעילויות הללו תוך כדי הגברת הפרטיות והחופש המקוון שלך.

אם עדיין אין לך VPN ואתה מעוניין להשתמש ברשת לאבטחת הרשת הפרטית שלך, עומדות בפניך מספר אפשרויות. ייתכן שתרצה ספק VPN פרטי. אם אין לך מושג מאיפה להתחיל, הסתכל בחמש ספקי ה- VPN הטובים ביותר שלנו. רשימה זו עשויה לעזור כשאתה מנסה לבחור.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me