מתקין VPN באנדרואיד? קל לאיף עם המדריכים שלנו! | VPNOverview

אם יש לך מנוי ל- VPN, יש סיכוי טוב שתרצה להשתמש בזה גם במכשירי Android שלך. אחרי הכל, בימים אלה רבים מאיתנו מבלים עוד יותר מזמנם המקוון בטלפון הנייד או הטאבלט שלהם מאשר במחשב האישי שלהם. ישנן מספר דרכים להתקין VPN במכשיר ה- Android שלך. במאמר זה נדון ונסביר ארבעה כאלה. לאלו מכם שרוצים להגיע אליו מייד, נתחיל כנראה בדרך המהירה והקלה ביותר: באמצעות אפליקציית VPN ייעודית לאנדרואיד. אם אתה זקוק למידע נוסף, אל תדאג. אחרי הכל, מאמר זה דן גם בשירותי ה- VPN הטובים ביותר עבור אנדרואיד ושלוש דרכים נוספות להתקנת VPN במכשירי אנדרואיד שלך..

התקנת VPN באנדרואיד באמצעות אפליקציית VPN

השימוש באפליקציית אנדרואיד ייעודית היא, לדעתנו, הדרך הקלה והמהירה ביותר להתקין ולהגדיר VPN באנדרואיד. מכאן שזה מה שממליץ לנו למשתמשי אנדרואיד. עם זאת, וודא ש- VPN שלך מציע יישום אנדרואיד ייעודי אם אתה הולך במסלול זה. אחרי הכל, לא כל ספקי ה- VPN עושים זאת. עם זאת, כמעט לכל ספקי ה- VPN הפופולריים יש אפליקציית אנדרואיד הגונה או אפילו טובה בימינו.

אינך בטוח מהי אפליקציית ה- VPN הטובה ביותר למכשיר ה- Android שלך? עיין בקטע העוסק בזה בהמשך המאמר, או אם ברצונך להתחיל להשתמש ב- VPN מייד, בחר באחד מחמשת ספקי ה- VPN המובילים שלנו. כל ה- VPN ברשימה זו מציעים אפליקציה נהדרת לאנדרואיד.

כעת, מבלי להתייחס יותר, קרא את המדריך הקצר למטה כדי לברר כיצד להתקין VPN במכשיר האנדרואיד שלך באמצעות אפליקציה ייעודית מחנות Google Play.

1. קבל מנוי וחשבון אצל ספק ה- VPN המועדף עליך.


2. הורד את אפליקציית ה- Android של ספק ה- VPN שלך מחנות Google Play.

חיפוש בחנות Google Play: VPN

3. התקן את האפליקציה.

4. פתח את האפליקציה. ככל הנראה תופיע הודעה, בה האפליקציה מבקשת ממך הרשאה ליצור חיבור VPN למכשיר שלך. לחץ על “אפשר” או “כן” (או על כל כפתור שאתה צריך ללחוץ כדי לציין את הרשאתך).

5. התחבר לשירות VPN. ככל הנראה קיבלת דוא”ל משירות VPN שלך המכיל הוראות התחברות ו / או שכנראה יצרת סיסמא בעצמך. השתמש בפרטים אלה כדי להיכנס לשירות VPN.

6. לאחר הכניסה תגיע ללוח המחוונים של אפליקציית VPN שלך, שם תראה אפשרויות שונות בהתאם לספק VPN שלך..

7. בחר מיקום שרת ושרת שאליו אתה יכול להתחבר.

בחירת שרת Surfshark אנדרואיד

8. ה- VPN מופעל כעת. רוב מכשירי האנדרואיד יראו לכם ש- VPN פועל. הם בדרך כלל עושים זאת על ידי הצגת אייקון קטן בראש המסך.

מה ה- VPN הטוב ביותר למכשיר האנדרואיד שלי?

אם דילגתם על המדריך הקצר והשימושי שלנו לעת עתה, מכיוון שאתם זקוקים למידע נוסף, על ה- VPN הטוב ביותר עבורכם, למשל, אל תדאגו. אנו מבינים שלא לכולם כבר ברור איזה VPN הכי מתאים להם. הבחירה יכולה להראות מעט מכריעה עם כל כך הרבה ספקי VPN שם בימינו.

למרבה המזל, בחירת ספק VPN טוב אינה קשה כפי שאפשר לחשוב. אחרי הכל, ממש כמו בכל רכישה אחרת, אתה רק צריך להיות מודע לרצונות שלך ולצרכים שלך בעת בחירת ספק VPN. למשל, האם ברצונך להשתמש ב- VPN כדי לבטל חסימה וליהנות מתוכן זרימה, כמו הגרסה האמריקאית של נטפליקס? או שאתה פשוט רוצה יותר פרטיות במחיר סביר מאוד?

מכיוון שאנו מבינים שגם למשתמשי אנדרואיד יש דרישות שונות מאוד בכל מה שקשור לשירות ה- VPN שלהם, כללנו בהמשך שלוש VPNs נהדרות של אנדרואיד, שכולם מציעים יתרונות משלהם. כמובן, שלושת הספקים הללו תואמים לחלוטין את אנדרואיד ומציעים אפליקציית אנדרואיד נהדרת.

ExpressVPN: ה- VPN הטוב והסביר ביותר עבור אנדרואיד

לדעתנו, ExpressVPN הוא ה- VPN הטוב ביותר בכל הזמנים עבור אנדרואיד. ExpressVPN הוא מהיר ביותר, יש בו הרבה שרתים (3000+ שרתים ב 94 מדינות) וקל להתקנה באנדרואיד. יתר על כן, השרתים המהירים של ExpressVPN הופכים את ה- VPN הזה נהדר לסטרימינג (ואפילו להורדה) באנדרואיד. יחד עם היכולת של ExpressVPN לבטל חסימה של תוכן מוגבל גיאוגרפי, כמו הגרסה האמריקאית של נטפליקס (אם אינך יוצא מארה”ב), מהירויות הזרימה המרשימות שלה הופכות את ExpressVPN למושלם לכל צרכי הבידור שלך באנדרואיד.!

יתר על כן, ExpressVPN הוא VPN מאובטח מאוד המציע הצפנת נתונים מעולה. זה נהדר לדעת כמובן. אחרי הכל, רבים מאיתנו משתמשים במכשירי אנדרואיד (ניידים) שלנו כדי להתחבר לנקודות חמות wifi ציבוריות וכדומה. אלה יכולים להיות מאוד לא בטוחים ללא הגנה שמציע VPN אמין, כמו ExpressVPN.

NordVPN: ה- VPN האולטימטיבי לחסימת ה- Android עבור אנדרואיד

למרות מחירו הנמוך, NordVPN מציע את כל מה שהיית מצפה מ- VPN פרמיום אמיתי. בתור התחלה, משתמשי אנדרואיד עם מנוי NordVPN יכולים לבחור מבין שניים מהפרוטוקולים הטובים ביותר להצפנת VPN שם בחוץ: OpenVPN (UDP) ו- OpenVPN (TCP). יתר על כן, NordVPN מציע מהירויות טובות ומבחר מרשים של שרתים (5200 שרתים ומעלה ב 59 מדינות).

רשת השרתים הגדולה של NordVPN שימושית מאוד במהלך אחד היישומים השימושיים ביותר של NordVPN: עקיפה של מגבלות גיאוגרפיות וצנזורה. אחרי הכל, NordVPN מעולה בביטול החסימה של תוכן חסום גיאוגרפי, כמו הגרסה האמריקאית של נטפליקס כשאתה לא בארה”ב, או גוגל או יישומים ואתרים אחרים כשאתה בסין. מיקומי השרתים השונים של NordVPN מבטיחים שתוכל לבטל את החסימה של תוכן ממגוון מדינות שונות. אחת הסיבות לכך ש- NordVPN כל כך טוב בביטול החסימה היא בגלל שתי תכונות שימושיות מאוד שהיא מציעה: כתובות IP ייעודיות ושרתים מעורפלים. אם ברצונך ללמוד עוד אודות תכונות אלה, פשוט לחץ על הקישורים.

Surfshark: ה- VPN האולטימטיבי לתקציב הפרמיה לאנדרואיד

VPN תקציב פרמיה? האם זה אפילו אפשרי? בזכות Surfshark אנו יודעים שזהו! Surfshark מראה את הנוסחה הסבירה הזו של איכות פרימיום ומשתלם ניתן ליישם גם על אנדרואיד. אחרי הכל, Surfshark מציעה כמה מפרוטוקולי ההצפנה המהימנים ביותר סביבם, ביניהם OpenVPN (UDP) ו- OpenVPN (TCP). פרוטוקולים אלה רואים על ידי מומחים רבים שניים מהפרוטוקולי ההצפנה הבטוחים ביותר (אם לא הבטוחים ביותר, התקופתיים), המהירים והיעילים ביותר. ככאלה, Surfshark מציע מהירויות נהדרות, בין אם אתה גולש, זורם, מוריד או אפילו משחק. יתר על כן, Surfshark מציע כמה תכונות נוספות נהדרות, שחלקן בדרך כלל מוצעות רק על ידי מתחרים יקרים יותר. לדוגמה, Surfshark מציע מתג להרוג, כתובות IP סטטיות, חיבורי VPN כפולים ותכונה של רישום לבן. כל זה מגיע למחיר של Surfshark במחיר של 1.99 $ בלבד.

לבסוף, Surfshark היא אחת ממעטות ספקי ה- VPN (במיוחד בטווח המחירים שלה) המאפשרים לך להשתמש במנוי אחד בכמה מכשירים שתרצה. ככזה, Surfshark מאפשר לך ליהנות מכל היתרונות של VPN בכל המכשירים (אנדרואיד) שלך!

התקנת VPN אנדרואיד ללא שימוש באפליקציה

מרבית ספקי ה- VPN בימינו מציעים יישומים עבור מערכות הפעלה רבות ושונות, כולל אנדרואיד. עם זאת, הדבר אינו נכון לכל ספקי ה- VPN. יתר על כן, ייתכן שתעדיף להתקין VPN בנתב שלך, מכיוון שאתה רוצה לחבר את כל המכשירים (אנדרואיד) שלך ל- VPN. לרוע המזל שירותי VPN רבים אינם מציעים אפליקציה התומכת בכך (עדיין). לבסוף, ישנם גם אנשים שפשוט מעדיפים להקים VPN באופן ידני, מכל סיבה שהיא.

בכל מקרה, תהיה הסיבה אשר תהיה לא להשתמש באפליקציית VPN, להלן תמצאו שלוש דרכים נוספות להגדרת חיבור VPN ב- Android.

התקנת VPN ב- Android על ידי שינוי הגדרות הרשת שלך

אם אינך יכול או לא רוצה להתקין אפליקציית VPN במכשיר האנדרואיד שלך, יש דרך קלה יחסית יחסית להגדרת VPN: שינוי הגדרות הרשת שלך. שיטה זו שימושית אם ה- VPN שלך אינו מציע אפליקציית Android ייעודית, למשל. קרא את המדריך המהיר והקל להלן כדי לגלות כיצד שיטה זו עובדת.

 1. קבל מנוי וחשבון עם ספק ה- VPN לפי בחירתך.
 2. עבור אל הגדרות המכשירים של Android שלך.
 3. עבור אל החלק ברשתות ובחר “VPN”.
 4. תגיע למסך בו מוצגים כל חיבורי ה- VPN שלך (כך שסביר להניח שעדיין לא אחד מהם). כאשר הוספת חיבור VPN אתה יכול גם להגדיר אותו ממסך זה. בכל מקרה, בינתיים פשוט בחר “הוסף VPN”.
 5. כעת תראה מסך בו תוכל למלא את פרטי ספק ה- VPN שלך ואת פרטי הכניסה שלך. בדרך כלל ניתן למצוא את פרטי ה- VPN באתר האינטרנט של הספק. אם לא, תוכל ליצור קשר עם שירות הלקוחות של VPN.
 6. כשמילאת את כל המידע, אתה פשוט שומר אותו. בדרך כלל זה נעשה על ידי בחירת “סמל סימון” בפינה השמאלית העליונה.
 7. עכשיו התחבר ל- VPN. הדבר נעשה על ידי לחיצה על לחצן המתג הקטן, והופכת אותו לכחול.

דרכים אחרות להגדרת VPN ב- Android

נתבמלבד התקנה והתקנת VPN ישר במכשיר ה- Android שלך, אתה יכול גם לחבר את המכשיר שלך ל- VPN דרך מכשיר אחר שיש לו חיבור VPN. ניתן להשיג זאת על ידי הגדרת VPN בנתב (הווירטואלי) שלך. בדרך זו לכל המכשירים (אנדרואיד) המחוברים לנתב יש חיבור VPN, מבלי שתצטרך להוריד ולהתקין יישומי VPN או לקבוע את הגדרת הרשת במכשירי Android שלך. המשך לקרוא למטה למטה כדי ללמוד כיצד שיטה זו עובדת.

התקנת VPN בנתב שלך

התקנת VPN בנתב אינה חסרת סיכון לחלוטין. אחרי הכל, זה כרוך בשינוי קל של התעסקות עם הקושחה של הנתב שלך, המכונה גם “מהבהב”. אם זה לא נעשה כראוי, הדבר עלול לגרום נזק לנתב שלך. לכן, הקפד תמיד למלא אחר ההוראות שלנו כדי להימנע מכל בעיה מרכזית.

 1. ראשית, בדוק האם ניתן להתקין VPN בנתב הספציפי שלך. המאמר שלנו על נתבי ה- VPN הטוב ביותר מציע עזרה בנושא.
 2. הבזק את הקושחה של הנתב והתקן את ה- VPN שלך. לשם כך, עקוב אחר מדריך שימושי ונרחב זה.
 3. כאשר הבזקת את הקושחה של הנתב והתקנת את ה- VPN שלך, אתה פשוט מחבר את מכשיר ה- Android שלך לנתב. כעת הוא יתחבר אוטומטית ל- VPN, ממש כמו כל מכשירים אחרים המחוברים לנתב שלך.

התקנת VPN בנתב וירטואלי (PC או Mac)

אם אינך יכול או לא רוצה להבהב את הקושחה של הנתב שלך, יש אפשרות אחרת. במקרה כזה אתה יכול להשתמש במחשב האישי או במחשב המק שלך כנתב וירטואלי ולהגדיר את ה- VPN בנתב הווירטואלי הזה. משמעות הדבר היא שהמחשב שלך ישמש למעשה כנתב בפועל עבור כל המכשירים המחוברים (אנדרואיד). פירוש הדבר שלפיו כל המכשירים האלה יהיו מחוברים ל- VPN שלך. עקוב אחר המדריך המהיר למטה כדי להשתמש בשיטה זו.

 1. התקן VPN במחשב שלך. זה בדרך כלל רק עניין של הורדת יישום למחשב האישי או למחשב המק. אם אתה נתקל בבעיות, פשוט הסתכל בקטע ביקורת VPN שלנו. כאן תוכלו למצוא ביקורות רבות של VPN, כולל הוראות התקנה.
 2. הפעל את פונקציית הנקודה החמה במחשב שלך. אופן הפעולה של זה שונה בכל מחשב ומערכת הפעלה. במחשבים רבים פשוט תנווט לחיבורי אינטרנט ואז ל”הגדרות “, שם תמצא קטע שנקרא” נקודה חמה ניידת “או משהו דומה.
 3. חבר את מכשיר ה- Android שלך למקום החם הזה. עכשיו המכשיר שלך מחובר גם ל- VPN שלך.
Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me