התקנת VPN ל- Chromecast: הנה איך! | VPNOverview

האם תרצה להתקין VPN ב- Chromecast אך אינך יודע כיצד? קרא כאן מהן האפשרויות. למרבה הצער, אינך יכול להתקין VPN ישירות ל- Chromecast שלך. עם זאת, אתה יכול להגן על ה- Chromecast שלך על ידי התקנת ה- VPN שלך בנתב שלך או על ידי יצירת נתב וירטואלי במחשב האישי או ב- Mac שלך המוגן באמצעות VPN. אם תחילה תרצה לקרוא עוד על היתרונות שבשימוש ב- VPN בשילוב עם ה- Chromecast שלך, קרא את המאמר שלנו ב- VPN for Chromecast.


איור הגדרת Chromecast של גוגל

כיצד להגדיר VPN בנתב שלך

נתבעל ידי הגדרת VPN בנתב שלך אתה מגן על כל המכשירים שלך בו זמנית. המכשירים שלך ניגשים לאינטרנט דרך הנתב שלך. ה- VPN בנתב יוודא שכל זה מוגן ומוצפן.

השלב החשוב הראשון הוא להבין אם הנתב שלך מתאים לשימוש ב- VPN. כדי להתקין את ה- VPN עליכם לשנות את הקושחה של הנתב שלכם (מהבהב) ולא כל נתב מאפשר לכם לעשות זאת.

כשיש לך נתב מתאים אתה יכול להתחיל להבהב אותו אך עליך לעשות זאת בזהירות. הברקת הנתב שלך כרוכה בסיכונים. אם אינך יודע מה אתה עושה אתה יכול להזיק לנתב שלך. כתבנו מדריך להתקנת ה- VPN שלך בנתב שלך.

לאחר שמצאת נתב מתאים, הקושחת הבזק והתקנת את ה- VPN, אתה מוכן לחבר את ה- Chromecast שלך לנתב. זה לא שונה מהדרך שבה היית מחבר אותו לנתב שלך.

התקנת VPN בנתב שלך:

  1. בדוק אם הנתב שלך מתאים עבור “מהבהב” (גלה כיצד לעשות זאת במאמר שלנו על נתבי VPN).
  2. שנה את הקושחה של הנתב שלך התקן את ה- VPN, בעקבות המדריך המורחב שלנו.
  3. חבר את ה- Chromecast ל- Wi-Fi רשת הנתב המהבהב.

כיצד להתקין VPN בנתב וירטואלי

נתב וירטואליאם לא ניתן לשנות את הקושחה בנתב שלך או שזה נשמע כמו יותר מדי צרות? ובכן, אתה יכול גם ליצור נקודה חמה Wi-Fi במחשב האישי שלך או ב- Mac ולחבר את ה- Chromecast שלך למקום החם ההוא. זוהי שיטה קלה לאבטחת ה- Chromecast שלך ולהתחיל לעקוף מגבלות גאוגרפיות. עם זאת, עליך לזכור ששיטה זו יכולה להאט את האינטרנט שלך.

התקנת VPN בנתב וירטואלי:

  1. התקן VPN במחשב האישי או ב- Mac. לרוב הספקים יש אשף התקנה קל שינחה את דרכם.
  2. צור נקודה חמה Wi-Fi במחשב האישי או ב- Mac. איך אתה יכול לעשות זאת שונה לכל מכשיר.
  3. חבר את ה- Chromecast לרשת במחשב האישי או במחשב המקורי שלך שאובטח באמצעות VPN.

ספקי ה- VPN הטובים ביותר עבור Google Chromecast

בדקנו ספקי VPN רבים עבור Google Chromecast. בדקנו אותם במהירות, במיקומי שרת ובאיכות הכוללת. הספקים הבאים השיגו ציון טוב בקטגוריות אלה והם מושלמים לשימוש בשילוב עם הדונגל Chromecast שלך. אם אתה רוצה לדעת מהן הספקים המועדפים עלינו בכל דרך, תוכל לבדוק את רשימת ספקי ה- VPN הטובים ביותר שלנו. ישנם כמה שירותי VPN בחינם, אך אלה לא עובדים טוב במיוחד אם אתה רוצה להזרים. שירותי VPN בחינם לרוב חסרים מהירות ומגבילים את כמות הנתונים בהם תוכלו להשתמש. זה גורם כמעט בלתי אפשרי להשתמש בהם לצורך סטרימינג.

1. ExpressVPN עבור Google Chromecast

ExpressVPN הוא אחד מספקי ה- VPN הטובים ביותר. עם יותר מ 1700 שרתים בלמעלה מ 90 מדינות תוכל לעקוף כל מגבלה גיאוגרפית. היישומים שלהם קלים לשימוש ושירות תמיכת הלקוחות שלהם נהדר. הקשרים שלהם מהירים מספיק כדי להזרים סרטים או מוזיקה ללא פיגור. קרא עוד על ספק זה בסקירת ExpressVPN המלאה שלנו.

2. Surfshark עבור Google Chromecast

Surfshark הוא ספק VPN חדש יחסית. עם זאת, בפרק זמן קצר הם ניצחו משתמשים מרוצים רבים. ל- Shurfshark אין מגבלה לכמות האנשים שיכולים להשתמש בחשבון אחד בו זמנית, זה אידיאלי אם ברצונך להתקין אותו בכל המכשירים שלך. יתר על כן, קל להזרים עם VPN זה בגלל השרתים המהירים שלהם בכל רחבי העולם. בנוסף, הם גם אחד מספקי ה- VPN הזולים ביותר שיש!

3. CyberGhost עבור Google Chromecast

ל- CyberGhost יש הצעה גדולה של שרתים ברחבי העולם שיספקו לכם גישה לחומר חסום גיאוגרפי. המהירויות שהם מציעים גבוהים מספיק כדי להזרים ללא פיגור רב באיכות הטובה ביותר. Cyberghost מאוד במחיר סביר לאיכות שתקבל בתמורה. למידע נוסף על ספק זה, עיין בסקירת CyberGhost שלנו.

מחשבות אחרונות

התקנת VPN להגנה על ה- Chromecast שלך אינה קלה כמו ל- Windows, Mac, Android או iOS. עם זאת, אם אתה באמת רוצה לעשות את זה יש לך כמה אפשרויות. אתה יכול להתקין VPN בנתב שלך או בנתב וירטואלי במחשב האישי או ב- Mac. בשני המקרים ה- Chromecast שלך תהיה מוגן על ידי ה- VPN אם הוא מתחבר לאחת מהרשתות הללו. בשילוב של VPN ו- Google Chromecast יש לך גישה לתוכן חסום גיאוגרפי ויכול להזרים בצורה בטוחה ואנונימית.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me