התקנת VPN ל- Android TV: הנה איך! | VPNOverview

ישנן מספר דרכים להגן על הטלוויזיה אנדרואיד שלך באמצעות VPN. הדרך הקלה ביותר היא על ידי הורדת אפליקציה מחנות Play. למרבה הצער, לא כל ספקי ה- VPN מציעים אפליקציה כזו. אתה עדיין יכול להשתמש בספקי VPN אלה כדי להגן על הטלוויזיה שלך ב- Android. אתה יכול להתקין VPN בנתב שלך או בנתב וירטואלי במחשב האישי או ב- Mac.


קרא עוד מדוע תרצה להשתמש ב- VPN בשילוב עם הטלוויזיה שלך ב- Android במאמר שלנו בנושא. אם אין לך עדיין VPN, אולי תרצה להשתמש באחת משלושת הספקים הבאים. עם זאת, אם כבר יש לך מנוי אצל ספקי VPN אחרים תגלה כיצד להתקין אותם בנתב או בנתב הווירטואלי שלך למטה..

ExpressVPN לטלוויזיה אנדרואיד

ExpressVPN קל מאוד לשימוש בשילוב עם טלוויזיה אנדרואיד בגלל אפליקציית Play Store הנחמדה שלה. עם שרתי ExpressVPN תוכלו תמיד להגיע למהירויות גבוהות בצורה הבטוחה ביותר. ל- ExpressVPN יש מעל 1700 שרתים ביותר מ 90 מדינות. היישומים שלהם זמינים במספר שפות שונות. אם אינך בטוח אם VPN מתאים לך, אתה יכול לבדוק את ExpressVPN ללא סיכון באמצעות 30 שנות הכספים שלהם..

GOOSE VPN ל- Android TV

GOOSE VPN היא חברה הולנדית צעירה עם חיבורים מהירים. עם שרתים בכל העולם הם אידיאליים לעקוף מגבלות גיאוגרפיות ולצפייה בתכני Netflix בארה”ב בכל רחבי העולם. כמו ExpressVPN, ל- GOOSE VPN יש אפליקציה קלה לטלוויזיה אנדרואיד. תוכלו לנסות את שירותיהם למשך חודש תמורת 0,45 אירו בלבד, כך תוכלו לראות אם אתם אוהבים את שירותיהם מבלי שתצטרכו לשלם עבור מנוי מלא..

IPVanish עבור אנדרואיד TV

ל- IPVanish יש גם אפליקציית Android TV קלה לשימוש שתוכל להתקין ישירות לטלוויזיה החכמה שלך. יש להם למעלה מ- 1000 סיאדרים בלמעלה מ- 50 מדינות שונות ועובד טוב בשילוב עם קודי. זה הופך את הספק הזה למושלם לשימוש בטלוויזיה אנדרואיד שלך. ל- IPVanish יש תמיכה רבה בקרב לקוחות המאפשרת לכל אחד להשתמש בשירותיהם. במהירויות הגבוהות שלהם אתה יכול להזרים סרטים וסדרות ללא שום פיגור.

התקנת VPN עם אפליקציה בחנות Play

אם לספק שלך יש אפליקציה זמינה בחנות Google Play, תוכל להתקין אותה בטלוויזיה אנדרואיד שלך באופן הבא:

 1. חפש את אפליקציית ה- VPN שלך בספריית האפליקציות.
 2. הורד את האפליקציה של הספק שלך.
 3. פתח את האפליקציה והיכנס לחשבונך. אם עדיין אין לך חשבון, אתה יכול ללכת לאתר של ספק ה- VPN שלך כדי ליצור חשבון.
 4. לאחר הכניסה האפליקציה מופעלת ומוכנה לשימוש.
 5. הגדר את ה- VPN כפי שאתה מעדיף ובחר מיקום שרת.
 6. הפעל את ה- VPN.
 7. ליהנות מהבטיחות, האנונימיות והגישה לתוכן חסום!

התקנת VPN על הנתב שלך

נתבכאשר מותקן VPN בנתב שלך, כל המכשירים המתחברים לאינטרנט דרך חיבור זה יהיו מוגנים. אם אתה רוצה לעשות זאת, הנתב שלך צריך להיות מתאים לשימוש מסוג זה. יתר על כן, תצטרך לשנות את הקושחה בנתב שלך כדי להכין אותה לשימוש עם VPN, זה נקרא מהבהב. אתה יכול להתקין VPN על הנתב שלך בשלבים הבאים.

 1. בדוק אם הנתב שלך מתאים “להבהב”. קרא את כל זה במאמר שלנו עם נתבי ה- VPN הטובים ביותר.
 2. שנה את הקושחה בנתב והתקן עליו VPN. אתה יכול למצוא מדריך מורחב כיצד לעשות זאת במאמר שלנו בנושא התקנת VPN בנתב שלך.
 3. חבר את הטלוויזיה אנדרואיד שלך לרשת ה- Wi-Fi של הנתב המהבהב שלך. הטלוויזיה אנדרואיד שלך מוגנת כעת באמצעות VPN.

התקנת VPN בנתב וירטואלי במחשב האישי או ב- Mac

נתב וירטואליאם הנתב שלך אינו מתאים להבהב, אתה יכול גם לחבר את הטלוויזיה של אנדרואיד שלך ל- Hot Wi-Fi במחשב האישי או במחשב Mac. אם אתה מתקין גם VPN במחשב זה או ב- Mac, הטלוויזיה שלך ב- Android תהיה גם מוגנת. תוכל להשיג זאת על ידי ביצוע הצעדים הבאים:

 1. התקן VPN במחשב האישי או ב- Mac. זה קל מאוד, מכיוון שלרוב ספקי ה- VPN יש אשפי התקנה קלה ומדריכים פשוטים.
 2. צור נקודה חמה Wi-Fi במחשב האישי או במחשבי Mac, כך ש- Android TV שלך יכול להתחבר אליו.
 3. חבר את הטלוויזיה אנדרואיד שלך לרשת מוגנת VPN זו במחשב האישי שלך או Mac.

מחשבות אחרונות

ExpressVPN, GOOSE VPN ו- IPVanish יש אפליקציות קלות בחנות Play שתוכל להוריד לטלוויזיה אנדרואיד שלך. והכי חשוב, תוכלו לגשת לתוכן זורם מכל רחבי העולם ולעקוף חסימות ומגבלות גיאוגרפיות מלאכותיות. תוכל גם להשיג זאת על ידי התקנת VPN בנתב או בנתב הווירטואלי שלך. עם זאת, לא כל הנתבים מתאימים לתוכנת VPN.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map