התקנת VPN לטלוויזיה החכמה שלך. הנה איך לעשות זאת!

בימינו אנשים רבים משתמשים ב- VPN כדי לקבל גישה למבחר גדול בהרבה של תוכניות וסרטים. אחרי הכל, שירותי סטרימינג רבים, כמו נטפליקס, מטילים מגבלות גיאוגרפיות ומציגים רק תוכן מסוים באזורים מסוימים. יתר על כן, VPNs מציעים שלל יתרונות פרטיות ואבטחה. מכשיר אחד שמתאים במיוחד לסטרימינג הוא כמובן טלוויזיה חכמה. עם זאת, הגדרת VPN בטלוויזיה החכמה שלך בדרך כלל אינה ממש קלה כמו לעשות זאת במחשב Windows שלך, למשל. אך אל דאגה, במאמר זה נפרט שלוש דרכים בהן תוכלו ליהנות בקלות מכל היתרונות שיש ל- VPN להציע, בטלוויזיה החכמה שלכם.


יש לך כבר טלוויזיה חכמה ואתה רוצה לגלות מדוע VPN יכול להיות שימושי עבורך? קרא את המאמר שלנו על שימוש ב- VPN בשילוב טלוויזיה חכמה.

איור להגדרת VPN לטלוויזיה חכמה

פתק: טלוויזיה חכמה זה לא אותו דבר כמו טלוויזיה אנדרואיד. בטלוויזיה אנדרואיד, כמו סוני ברוויה, קל מאוד להתקין VPN, מכיוון שאתה יכול פשוט להתקין אפליקציית VPN לאנדרואיד בטלוויזיה ישירות. אם זה מה שאתה רוצה לעשות, אנו מפנים אותך למאמר שלנו בנושא הגדרת VPN בטלוויזיה אנדרואיד שלך.

1. חיבור הטלוויזיה החכמה שלך למחשב Windows עם VPN

למרות ששיטה זו טכנית אינה כרוכה בהגדרת VPN בטלוויזיה החכמה שלך, אתה עדיין מתחבר לשיטה אחת, עם כל היתרונות שזה מביא. הדבר מושג על ידי התקנת VPN במחשב Windows שלך (אם עדיין לא עשית זאת) ובהמשך חיבור הטלוויזיה החכמה למחשב האישי שלך, על ידי הפיכת המחשב האישי שלך למקום חם לנייד. ככזה, הטלוויזיה החכמה שלך מחוברת לאותה WiFi או רשת פס רחב כמו המחשב האישי שלך, וכך עושה שימוש באותו חיבור VPN. שים לב שאתה צריך להתקין את Windows 10 במחשב שלך כדי ששיטה זו תעבוד. קרא בהמשך המדריך הקצר והפשוט שלנו להלן לשימוש בשיטה זו.

  1. התקן VPN במחשב Windows שלך. רוב ספקי ה- VPN מקלים מאוד על ביצוע זה. אחרי הכל, כמעט כל ספק VPN פופולרי מציע כיום אפליקציית Windows קלה לשימוש. עם זאת, אם אתה זקוק לעזרה מסוימת בזה, עיין במאמר שלנו בנושא הגדרת VPN ב- Windows.
  2. הגדר נקודה חמה ניידת במחשב האישי שלך. לשם כך, הקלד “הגדרות נקודה חמה ניידת” בסרגל החיפוש של המחשב ולחץ עליו.
  3. לחץ על המתג הקטן שאתה רואה, כך שהוא פועל (כחול). כעת יש לוודא שהרשת הנכונה מוצגת (ה- WiFi או הרשת בפס רחב) וכדי לוודא שה- WiFi נבחר במקום בו כתוב “שתף את חיבור האינטרנט שלי”..
  4. עכשיו חבר את הטלוויזיה החכמה שלך לרשת ה- WiFi או לרשת הפס הרחב של Windows PC. לשם כך, השתמש במידע שמאחורי “שם רשת” ו”סיסמת רשת “מהמסך הקודם.
  5. עכשיו הטלוויזיה החכמה שלך מחוברת ל- VPN. אם אתה רוצה לשנות את ההגדרות שלך, תצטרך לעשות זאת מהמחשב האישי שלך. לדוגמא, נניח שאתה רוצה לצפות בגרסה האמריקאית של נטפליקס בטלוויזיה החכמה שלך, אתה בוחר שרת VPN בארה”ב במחשב האישי שלך.

2. התקנת VPN על הנתב שלך

נתבהתקנת VPN בנתב שלך שימושית מאוד כדי להגן על כל המכשירים שלך בבית בפעם אחת. כדי להשיג זאת יש צורך לשנות את הקושחה בנתב שלך. תהליך זה נקרא הברקה. הקפד לבדוק אם הנתב שלך מתאים לעשות זאת מכיוון שלא כל הנתבים הם כאלה. לקבלת עזרה בנושא זה עיין במאמר שלנו על נתבי ה- VPN הטובים ביותר.

במהלך תהליך זה אתה יכול לפגוע בנתב שלך ללא תקנה. זו הסיבה שחשוב להקפיד על ההוראות באופן מדויק. אתה יכול לקרוא את המדריך המלא שלנו להתקנת VPN בנתב שלך כדי לגלות כיצד להבהב אותו.

לאחר שהתקנת את ה- VPN בנתב שלך אתה יכול לאפשר לטלוויזיה החכמה שלך להתחבר אליו, ממש כמו שהיה בדרך כלל. לאחר יצירת החיבור הטלוויזיה החכמה שלך מוגנת על ידי ה- VPN.

התקן VPN בנתב שלך:

1. בדוק אם הנתב שלך מתאים להבהב.

2. שנה את הקושחה בנתב והתקן VPN.

3. חבר את הטלוויזיה החכמה שלך לנתב שהבהב. זה עובד זהה לחיבור לכל רשת Wi-Fi אחרת.

3. התקנת VPN בנתב וירטואלי במחשב האישי או ב- Mac

נתב וירטואלי

אם הנתב שלך אינו מתאים להבהב או שאתה לא רוצה, אתה יכול ליצור נקודה חמה Wi-Fi במחשב האישי או ב- Mac ולהגדיר זאת כנתב וירטואלי עם חיבור VPN. לאחר מכן תוכל לחבר את הטלוויזיה החכמה שלך לאינטרנט באמצעות הנקודה החמה במחשב האישי או ב- Mac. התקנת VPN במחשב האישי או ב- Mac שונה בהתאם למכשיר ולמערכת ההפעלה. חפש ספק שמתאים היטב למכשירים שלך וזה לא אמור להיות קשה מדי. למטה תמצא מדריך שיעזור לך להתקין VPN בנתב הווירטואלי שלך.

התקנת VPN בנתב וירטואלי:

1. התקן VPN במחשב האישי או ב- Mac. לרוב ספקי ה- VPN יש אשף התקנה קל שיעזור לך להתקין את התוכנה שלהם במכשיר שלך.

2. צור נקודה חמה Wi-Fi במחשב האישי או ב- Mac. איך אתה יכול לעשות זאת תלוי במכשיר שלך. אם אינך מצליח להבין כיצד לעשות זאת תוכל לגשת לאתר האינטרנט של מפיק המכשיר שלך.

3. חבר את הטלוויזיה החכמה שלך לרשת ה- VPN של המחשב האישי שלך או Mac.

יציקה ממכשיר אחר

באמצעות טלוויזיה חכמה ניתן גם להעביר תוכן ממכשיר אחר לטלוויזיה החכמה. כשעושים זאת עליכם לקחת בחשבון כמה דברים. תמיד תזדקק למכשיר האחר שלך בקרבת מקום ואם תעבור בין מכשירים כמו הסמארטפון והטאבלט שלך, עליך להתקין VPN על שניהם. יתר על כן, המכשיר שאליו יצקת יוגן באמצעות ה- VPN אך הטלוויזיה החכמה שלך לא תהיה מוגנת. אתה משתמש רק בטלוויזיה החכמה כמסך חיצוני עבור המכשיר האחר שלך.

ה- VPN הטוב ביותר לטלוויזיה החכמה שלי

אם אין לך מנוי עם ספק VPN ובכל זאת יכול להיות שימושי ללכת על VPN שעובד טוב בשילוב עם הטלוויזיה החכמה שלך. חיבור יציב ומהיר הוא חיוני כשאתה רוצה להזרים סרטים, סדרות או מוזיקה. לכו על ספק VPN שמתאים לצרכים שלכם בצורה מושלמת. אם תרצה לצפות בתוכן חסום גיאוגרפי וודא כי לספק שלך תמיד יש שרתים שבהם תוכל להשתמש למטרה זו. בדקנו כמה ספקים ולהלן שלוש ספקיות יציבות שעובדות היטב בשילוב עם הטלוויזיה החכמה שלכם.

1. ExpressVPN לטלוויזיה חכמה

ExpressVPN עובד טוב מאוד בשילוב עם טלוויזיות חכמות. יש לה אפליקציה ידידותית למשתמש ל- Android TV והיא קלה להתקנה בכל אחד מהמכשירים שלך. עם הצעת השרתים הגדולה שלה וההצפנה של 256 סיביות זו הדרך המושלמת לזרום בבטחה, בחופשיות ואנונימית לחלוטין. בגלל האיכות הגדולה שלהם הם נמנים עם הספקים היקרים יותר אך עם האיכות והמהירות הגדולה שלהם ExpressVPN נותן משמעות חיובית לאמירה “אתה מקבל את מה שאתה משלם עבורו”. קרא עוד על ספק זה בסקירת ExpressVPN המלאה שלנו.

2. Surfshark לטלוויזיה חכמה

Surfshark הוא VPN מעולה, וגם זול מאוד לשימוש בטלוויזיה החכמה שלך. Surfshark הוא ספק ה- VPN הפרמיום הזול ביותר שבדקנו, אך בכל זאת מציע מהירויות סטרימינג נהדרות. יתרה מזאת, Surfshark יכולה להעניק לך גישה לגרסה האמריקאית של נטפליקס ועם 1040 שרתי שלה ב 61 מדינות, לטונות של תוכן אחר שמוגבל גיאוגרפי. יתר על כן, Surfshark היא ספקית VPN בטוחה מאוד, שמכבדת ומגינה על פרטיות המשתמשים שלה. אחרי הכל, יש לה מדיניות ללא יומני קפדנית, פרוטוקולי הצפנה מהשורה הראשונה ומתג להרוג. Surfshark עובד עם הטלוויזיה החכמה שלך, על ידי שימוש באחת מהשיטות המתוארות במאמר זה. כיוון שכך, זו הדרך המושלמת – ליהנות בקלות ובמחיר סביר – מבטיחות, חופש ופרטיות תוך שימוש בטלוויזיה החכמה שלך.

3. NordVPN לטלוויזיה חכמה

בדיוק כמו ExpressVPN ו- Surfshark, NordVPN מציעה (טלוויזיה חכמה) למשתמשים הרבה בטיחות, פרטיות, ביטול חסימת גיאוגרפי ומהירות סטרימינג טובה. עם זאת, NordVPN מציע גם כמה תכונות נוספות שהופכות VPN זה לבחירה נהדרת עבור בעלי טלוויזיה חכמה. NordVPN מציע שרתים מעורפלים וכתובות IP ייעודיות. יותר ויותר שירותי סטרימינג חוסמים את משתמשי ה- VPN בימינו. אך עצם הסיבה שרבים רוצים להשתמש ב- VPN בטלוויזיה החכמה שלהם היא לבטל את חסימת התוכן הזרם, כמו הגרסה האמריקאית של נטפליקס. כאן נכנסים לתכונות הנוספות של NordVPN. השרתים המעורפלים של NordVPN (בארה”ב, קנדה, צרפת, איטליה ו -10 מדינות אחרות) וכתובות IP ייעודיות מקשים על שירותי הזרמת איתור ומשתמשים במשתמשי VPN. זו הסיבה ש- NordVPN הוא בחירה נהדרת עבור משתמשי טלוויזיה חכמים שרוצים להזרים ולאינטרנט בצורה חופשית ככל האפשר.

מחשבות אחרונות

כשיש לך טלוויזיה אנדרואיד, התקנת VPN תהיה קלה מאוד בגלל ההצעה של אפליקציות VPN בחנות Play. במקרים אחרים תצטרך להתקין את ה- VPN שלך בנתב או בנתב הווירטואלי שלך. זה יכול להיות מעט יותר קשה אך תוכלו לגלות כיצד לעשות זאת במדריך שלנו. בהחלט כדאי לעשות זאת מכיוון שכל הסטרימינג שלכם יהיה בטוח ואנונימי. יתר על כן, תקבל גישה לעוד תוכן. בסך הכל VPN הוא ההתאמה המושלמת לטלוויזיה חכמה.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me