VPNs הטובים ביותר לאייפון. האפשרויות הטובות ביותר שנוסו ונבדקו. VPNOverview

בימינו נהיה יותר ויותר חשוב לנקוט באמצעי זהירות נוספים בכל פעם שאתה מחובר. רשתות Wi-Fi ציבוריות לא תמיד בטוחות לשימוש, והרבה אתרים וארגונים עוקבים אחר הפעילויות המקוונות שלך. כיוון שכך, על מנת להבטיח לעצמך אין גורמים (זדוניים) הצופים בכל מהלך מקוון שלך, כדאי לנקוט בכמה אמצעי בטיחות, כגון שימוש ב- VPN (רשת פרטית וירטואלית).


גם משתמשי אייפון יכולים להפיק תועלת רבה משימוש בחיבור VPN. נכון שלמכשירי iPhone בדרך כלל תכונות טובות נגד תוכנות זדוניות. עם זאת, אלה כמובן לא משפיעים על בטיחות הרשתות שאליהן אתה מתחבר, שעשויות להיות עדיין לא בטוחות. תוכנה זדונית או ללא תוכנות זדוניות, שימוש ברשתות לא מאובטחות עלול להוביל לשלל בעיות, פשוט חשוב על האקרים שגונבים את הנתונים שלך למשל. לכן כדאי להתקין VPN, המסייע להבטיח את בטיחות החיבור שלך. זה חשוב במיוחד מכיוון שמשתמשים רבים ב- iPhone וטלפונים חכמים מסתמכים על רשתות Wi-Fi ציבוריות בימינו, במיוחד בעת נסיעה.

אך למרבה המזל התקנת VPN באייפון שלך היא פשוטה וקלה. נגיע לזה בהמשך. אך ראשית, עיין במדריך שלנו לבחירת VPN טוב לאייפון שלך ושלושת ה- VPN המובילים שלנו לאייפון.

איזה VPN לבחור לאייפון שלך? – השלושה המובילים שלנו

למותר לציין, בכדי לבחור את ה- VPN הנכון, ראשית עליך לדעת מה אתה מחפש ב- VPN. להלן כמה קריטריונים חשובים אליהם בחרנו לבחירתך בבחירת 3 המובילים שלנו ואשר ככל הנראה חשוב לך לקחת בחשבון..

 • מהירות: VPNs מורידים את מהירות חיבור האינטרנט שלך לתואר. עם זאת, ישנם הבדלים גדולים בירידות המהירות הללו בין ספקים שונים. אצל חלקם בקושי תבחינו בכל דבר ועם אחרים תבחינו בהבדל משמעותי. זו הסיבה ששמנו לב לזה בבדיקת VPNs שונים באייפון שלנו.
 • בטיחות ופרטיות: כדי לקבוע את מידת הבטיחות והפרטיות שמציע VPN, בדקנו את הפרוטוקולים המוצעים ומדיניות הרישום של VPN. שקלנו גם אם VPN קיבל כיסוי חדשותי שלילי שקשור להפרות בטיחות או פרטיות. לבסוף לקחנו בחשבון תכונות בטיחות, כגון מתג להרוג. 
 • ידידותיות למשתמש: מכיוון שברור שאנשים פחות מתלהבים בהתקנה ושימוש ב- VPN שקשה לניווט ולא ידידותי למשתמש, אנו ראינו גם את ידידותיות המשתמשים כקריטריון חשוב. המשמעות היא ששמנו לב גם לעיצוב ולמראה של ממשק VPN ואיכות צוות שירות הלקוחות שלו.
 • שרתים: אם אתה משתמש ב- VPN כדי לבטל את חסימת האתרים, אתה רוצה של- VPN יהיו הרבה שרתים שונים במדינות שונות. לדוגמה, אם אתה משתמש בשרת VPN בגרמניה, לא תוכל לגשת לנטפליקס האמריקאית. כמו כן, ככל ששרת VPN קרוב יותר למיקומך, כך מהירויות הולכות להגיע.
 • תכונות ואפשרויות נוספות: לא כל VPNs נוצרים שווים, כמובן. זה נכון גם לאפשרויות הנוספות שמציעות ספקי VPN שונים. בעוד שחלק מה- VPNs יכולים להיחשב כפתרונות פרטיות “ללא סלסולים”, ספקים אחרים יוצאים מגדרם להציע אפשרויות נוספות. אלה יכולים לנוע בין עוקבים אחר מודעות ועד לשרתים מוסתרים. הקפדנו גם לאפשרויות נוספות כגון יכולות ביטול חסימת גיאוגרפי ותאימות נטפליקס.
 • עלות: כמובן, כולם אוהבים לחסוך קצת כסף. לכן הקפדנו לקחת בחשבון עלות וערך.

בהתבסס על הקריטריונים שלעיל, הגענו עם שלושת המובילים הבאים של ה- VPN עבור iPhone.

1. ExpressVPN

אנו ממליצים על ExpressVPN לכל משתמשי אייפון, מכיוון של- VPN פרמיום זה אין כמעט כל פגמים בכל הקשור לבטיחות, מהירות וידידותיות למשתמש. VPN זה יגן על הנתונים שלך ויש לו רשת שרתים גדולה של יותר מ 3000 שרתים ב 94 מדינות. כדי לשפר את המצב, ExpressVPN מתאים לאייפון בזכות האפליקציה הנהדרת שלו. האפליקציה מעוצבת היטב וקלה לניווט. ניתן לטעון כי ExpressVPN הוא ה- VPN הטוב ביותר כרגע, אשר במקרה גם מתאים מאוד לאייפון. החיסרון היחיד: VPN זה מעט יקר יותר מרבים ממתחרותיו. למרבה המזל, עם זאת, תוכלו לנסות VPN ללא תשלום, בזכות ערבות הכספים להחזר הכסף שלו 30 יום.

2. CyberGhost

CyberGhost הוא ספק VPN מעולה במחיר סביר מאוד. השרתים שלה מהירים, האבטחה שלה בהחלט עדכנית והאפליקציה מאוד ידידותית למשתמש. יתרון גדול נוסף שמציעה CyberGhost הוא אחריות הכספים בחזרה של 45 יום. זוהי ערבות כספית ארוכה יותר מכפי שמציעה רוב ספקי ה- VPN האחרים. ככזה, אפשר לומר שיש לך “תקופת ניסיון” ארוכה יותר עם CyberGhost. על פי הבדיקות שלנו, השלילי היחיד, אם תרצו, שיש לסייבר-גאסט, הוא שהשרתים שלה מעט איטית יותר משרתי ExpressVPN ושרתי Surfshark. עם זאת, CyberGhost היא עדיין בחירה מצוינת עבור VPN טוב באייפון שלך.

3. Surfshark

Surfshark הוא ללא ספק VPN שאנחנו ממליצים למשתמשי אייפון ולמשתמשי VPN בכלל. אחת הסיבות היא שהיא מציעה ללא ספק את הערך הגבוה ביותר של VPN פרמיום כלשהו שם. ייתכן בהחלט שספק ה- VPN העיקרי הזול ביותר, במחיר של 1,99 דולר בלבד למנוי לשנתיים. הוא מציע גם מהירויות טובות ואפליקציה ניידת נהדרת וקל לניווט. האבטחה והפרטיות שמציעה Surfshark הם מהשורה הראשונה. Surfshark הוא חדש יחסית בשוק ה- VPN, לאחר שהראה הרבה שיפורים בפרק זמן קצר. הסיבה העיקרית לכך שרבים הולכים עם ספק זה, היא עדיין מחירו הנמוך והערך הגדול שהוא מציע. גם Surfshark מבטיחה אחריות של 30 יום.

אפליקציות VPN חינם בתשלום עבור אייפון

עם כל כך הרבה VPN בחוץ, יש כמובן גם כמה רשתות פרטיות וירטואליות בחינם. למרות שאלו עשויים להיראות נהדרים בהתחלה, רוב ה- VPNs מגיעים עם כמה חסרונות משמעותיים. למשל, הרבה VPN בחינם אוכפים מגבלות נתונים, מגבלות מהירות ולעיתים מגבלות שרת. יתר על כן, היו מחקרים המצביעים על כך שהפרטיות והביטחון שמציעים VPNs בחינם לעיתים קרובות אינן עומדות בפועל.

אם בכל זאת תרצה לראות אם VPN בחינם מתאים לך, אנו ממליצים לך לקרוא את המאמר שלנו על שירותי VPN החינמיים הטובים ביותר. במאמר זה אנו דנים במספר ספקי VPN חינמיים שבניגוד להרבה שירותי VPN בחינם הם VPNs הגונים מאוד. שימו לב שלא התייחסנו במיוחד לתאימות לאייפון בעת ​​יצירת רשימת ה- VPN החינמית הטובה ביותר שלנו.

מדוע להשתמש ב- VPN עבור iPhone?

אם אתה משתמש ברשתות Wi-Fi ציבוריות, תמיד יש סיכוי שאחרים ינסו לגנוב את הנתונים שלך. במיוחד ביעדי חג מסוימים רשתות ה- Wi-Fi הציבוריות אינן תמיד בטוחות. על ידי שימוש ב- VPN, אתה יכול להקשות על פושעי רשת ברשת הרבה יותר אחיזה בנתונים שלך, כגון כניסה לדוא”ל שלך או פרטי הבנקאות המקוונים שלך. בנוסף, VPN עוזר לך להשיב על פרטיותך המקוונת. כמו כן, עם VPN אתה יכול לעקוף מה שמכונה הגבלות גיאוגרפיות. לדוגמה, VPN יכול לעזור לך לגשת לגרסה האמריקאית של נטפליקס, ללא קשר למיקומך בעולם.

נכון לעכשיו, אתה בטח יודע מה VPN יכול לעשות עבורך. עם זאת, למטה תמצא סיכום קצר של היתרונות של שימוש ב- VPN באייפון שלך.

סיבה
הסבר
הגברת החיבור לאינטרנט שלך מאובטחת יותר.עבור רבים מהקוראים שלנו זו הסיבה העיקרית לשימוש ב- VPN. משתמשי iPhone לא תמיד מודעים לסיכונים שרשתות ה- Wi-Fi הציבוריות מהוות עבורם. מכיוון שמשלבים תכונות בטיחות של אייפון בדרך כלל אין צורך בתכנת אנטי-וירוס נוספת, משתמשי אייפון שוכחים לפעמים שגם רשתות יכולות להיות מסוכנות. על ידי פושעי סייבר ניתן לנצל רשתות Wi-Fi ציבוריות כדי לקבל גישה לנתונים שלך, כגון סיסמאות, תמונות ואפילו פרטי כניסה לבנקאות מקוונות. לכן, הסיבה החשובה ביותר עבור מרבית משתמשי ה- iPhone להשיג VPN, היא לאבטח את החיבור שלהם.
שמירה על פרטיותך המקוונתהרבה אנשים, משתמשי אייפון או אחרת, לא מכייסים ריגול עיניים ככל שחייהם המקוונים עוברים. אחרי הכל, חברות יכולות להשתמש במידע האישי שלך כדי להציג בפניך מודעות ממוקדות ומטרדים אחרים. עבור רבים, ההגנה על פרטיותם חשובה רק מהותית. כמו כן, בחלק מהמדינות שאינן מאופיינות בהרבה חופש פוליטי או דתי, זה עלול אפילו להיות מסוכן לבקר באתרים מסוימים או לבטא רעיונות מסוימים ברשת מבלי להשתמש במשהו כדי להפוך את עצמך לאנונימי יותר באינטרנט, למשל VPN. לבסוף, הרבה אנשים משתמשים ב- VPN לצורך הורדה אנונימית.
ביטול חסימת אתרים ושירותי סטרימינגסיבה נוספת לכך שאנשים משתמשים ב- VPN, הגוברת בפופולריות רבה בימינו, היא היכולת של VPN לבטל חסימת הרבה תוכן מוגבל גיאוגרפי. לדוגמה, VPN יכול לעזור לך לגשת לאתרים או לתוכן זרים, שאחרת ייחסמו. לדוגמה, זה יכול לעזור לך לגשת לגרסה האמריקאית של נטפליקס, למרות שלא להיות בארה”ב, או ל- BBC iPlayer, מבלי להיות בבריטניה..

התקנת אפליקציית VPN ב- iPhone

ישנן מגוון דרכים להתקנת אפליקציית VPN באייפון שלך. כמו כן, מרבית ספקי ה- VPN ייעלו את זה לתהליך קל ונוח. עם זאת, אנו נותנים לך מדריך צעד אחר צעד למטה שמתאים לרוב משתמשי iPhone.

 1. קבל מנוי עם ספק VPN (כזה שאתה יודע שיש לו אפליקציית אייפון).
 2. הורד את אפליקציית ה- VPN מחנות האפליקציות.
 3. פתח את האפליקציה והיכנס באמצעות פרטי הכניסה שלך.
 4. אם תרצה, תוכל לצבוט את הגדרות ה- VPN לטעמך. חשבו על פרוטוקולים, אפשרויות בטיחות נוספות וכו ‘.
 5. לבסוף, הפעל את חיבור ה- VPN. לאחר שתלחץ על חיבור, האייפון שלך כנראה יבקש ממך להתאים את תצורת חיבורי ה- VPN. פשוט בצע את הצעדים.

התקנת VPN באייפון באופן ידני

מלבד התקנת אפליקציה ייעודית, תוכלו גם להתקין VPN באייפון באופן ידני. לשם כך, תזדקק למספר פרטים, כמוצג בתמונת המסך למטה.

הוסף תמונת מסך של תצורת VPN

לאחר שתגיע למסך זה, תצטרך למלא כמה פרטים שתוכל למצוא באתר האינטרנט של ספק ה- VPN שלך..

כדי להגיע למסך זה, פשוט בצע את הצעדים הבאים:

 1. ראשית, עבור אל הגדרות.
 2. כאשר שם, גלול מטה אל “כללי“.
 3. כעת גלול כל הדרך למטה ובחר “VPN“.
 4. לבסוף, בחר “הוסף תצורת VPN“.

בדרך זו תוכלו להתקין VPN באופן ידני באייפון. עם זאת, שימו לב שדרך פעולה זו היא פחות “ידידותית למשתמש” באופן משמעותי. אחרי הכל, אם אתה רוצה לצבוט את חיבור ה- VPN שלך בכל דרך שהיא, אתה תמיד צריך לחזור למסך זה ולשנות דברים באופן ידני. בזמן השימוש באפליקציית VPN זה קל הרבה יותר, לרוב קורה באופן אוטומטי והחלפת שרתים נוחה בהרבה.

מסקנה: ה- VPN הטוב ביותר לאייפון

לסיכום הקצר, VPNs הטובים ביותר לאייפון כרגע בספרנו, הם השלושה הבאים:

 1. ExpressVPN
 2. CyberGhost
 3. כריש גולש

כל ה- VPN שלמעלה פועל נהדר ב- iPhone. אחרי הכל, כולם קיבלו אפליקציות מעולות וידידותיות למשתמש לאייפון, והן מתפקדות טוב מאוד כשמדובר במהירות ובביטחון. יתר על כן, ExpressVPN הוא לא רק אחד ה- VPN הטובים ביותר לאייפון, אלא גם ה- VPN הטוב ביותר באופן כללי לדעתנו. CyberGhost מציע תמורה נהדרת במחירים סבירים במיוחד, בעוד ש Surfshark כל כך משתלמת עבור VPN פרמיום, עד שהיא מאפשרת VPN ראשוני נהדר עבור משתמשי אייפון. אם אינך מצליח למצוא VPN שאתה אוהב בין שלוש האפשרויות האלה, אתה יכול גם לבדוק את הסקירה הנוחה שלנו על כל ה- VPN שבדקנו. יתר על כן, כפתור זה מאפשר לך לסנן VPNs בכל דבר, החל ממחיר, לתכונות ועד תאימות אייפון. גלישה שמחה ובטוחה!

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me