צפו בנטפליקס האמריקאית ברחבי העולם. ככה! | VPNOverview.com

האם אתה חושב שראית כבר כל מופע וסרט בנטפליקס? תחשוב שוב! נטפליקס צמחה משמעותית במהלך השנים האחרונות (וכנראה שתמשיך לעשות זאת) והיא זמינה בהרבה מדינות. עם זאת, לכל מדינה יש גרסה שונה של נטפליקס עם ספריית סרטים ותוכניות משלה. במאמר זה נסביר מדוע זה המקרה וכיצד ניתן לגשת למסדי נתונים שונים של Netflix. זה די קל לקבל גישה לסרטים ולסדרות שנטפליקס מציעה במדינה אחרת. האם אתה רוצה לצפות בגרסה האמריקאית של נטפליקס (שיש לה את המספר הגדול ביותר של סרטים וסדרות) גם אם אתה לא בארצות הברית? הישאר באזור. יש לנו פיתרון בשבילך.


באמצעות VPN אתה יכול לעקוף בקלות הגבלות גיאוגרפיות מקוונות. זה חל גם על מגבלות שנכפות על ידי נטפליקס. פשוט השתמש בשרת VPN שנמצא במדינה אחרת ותוכל לצפות בגרסת Netflix של המדינה. עם זאת, לא כל ספקי ה- VPN מסוגלים להעניק לך גישה לכל התוכניות המועדפות עליך. אתה צריך VPN טוב שמנסה באופן פעיל לעקוף את חסימות Netflix. אחרי הכל, Netflix, כמו שירותי סטרימינג רבים אחרים, מנסה למנוע ממשתמשי VPN גישה ל- Netflix על ידי חסימת כתובות IP משרתי VPN. עם זאת, ישנם עדיין VPNs שיכולים לעקוף את המגבלות שנכפות על ידי נטפליקס. להלן תוכלו למצוא את ארבעת ספקי ה- VPN הטובים ביותר לצפייה בנטפליקס.

4 ספקי ה- VPN הטובים ביותר עבור נטפליקס

אם אתה רוצה לצפות בגרסה האמריקאית של נטפליקס עם VPN, עליך להשתמש בשרת VPN בארה”ב שלא חסום על ידי נטפליקס. נוסף על כך, השרת צריך להיות מהיר מספיק, כך שלא תצטרך לחכות שהסרטונים יתחברו. לאחר שבחנו מספר ספקי VPN במספר תכונות הנחוצות לצפייה בנוטליקס בנוחות ללא הגבלות, הגענו עם 4 הראשונות של הספקים הטובים ביותר עבור נטפליקס. הנה הם:

1. הזרם במהירות את נטפליקס באמצעות ExpressVPN

ExpressVPN הוא VPN נהדר לצפייה בנטפליקס, במיוחד בגלל המהירות הגבוהה של השרתים והחיבורים שלו. זה שימושי במיוחד לסטרימינג, מכיוון שזה אומר שהסרטונים שלך לא יצטרכו לאגר כל הזמן. יתר על כן, ExpressVPN מציעה מספר רב של שרתים במדינות רבות ושונות ובנתה מוניטין חזק לאורך השנים. הם מציעים גם תמיכה נהדרת ללקוחות ויישומים ידידותיים למשתמש לכל המכשירים.

ExpressVPN אינו האפשרות הזולה ביותר בסביבה, אך יש סיבה שהיא בראש הרשימה שלנו ללא קשר. במאמציהם לעקוף את הבלוקים הגיאוגרפיים של נטפליקס, ExpressVPN מעדכן כל העת את השרתים שלהם, וודא שיש להם תמיד שרתים זמינים המאפשרים לך לגשת לנטפליקס בכל מקום בעולם. אם נטפליקס אכן חוסמת אותך, שירות הלקוחות של ExpressVPN יעזור לך למצוא את השרת המתאים. במילים אחרות, צפייה בנטפליקס עם VPN זה לא תהיה בעיה. אם ברצונך לקרוא מידע נוסף על ספק זה, תוכל להסתכל בסקירת ExpressVPN שלנו.

2. צפו בנטפליקס עם השרתים המיוחדים של CyberGhost

CyberGhost היא ספק VPN מושלם בכל מה שקשור לצפייה בנטפליקס. הם מציעים מספר גדול של שרתים הפרוסים ביותר מ- 60 מדינות. בדרך זו תוכלו לבחור לאיזו גרסה של נטפליקס, ולאילו תוכניות וסרטים תרצו לגשת. יתר על כן, השרתים שלהם מצוינים ולא מאטים את החיבור שלך יותר מדי. בזכות אפשרויות הסטרימינג המיוחדות של תוכנת ה- VPN של CyberGhost, אתה יכול להתחבר לשרת Netflix עובד. אפליקציית CyberGhost מציעה רשימה של שרתים מיוחדים המותאמים לכל סוגי שירותי הסטרימינג ברחבי העולם. פירוש הדבר שתוכל להשתמש ב- CyberGhost כדי לצפות בנטפליקס בקלות ובמהירות. לא תצטרך לחפש שרת עובד בעצמך, כפי שקורה לרוב ה- VPN האחרים.

אפליקציית CyberGhost קלה לשימוש ואפילו יש לה מצב ספציפי לסטרימינג. זו אפליקציה נהדרת למשתמשי VPN מתחילים. אם אתה נתקל בבעיות בזמן הזרמה, אתה יכול ליצור קשר עם שירות הלקוחות הנהדר של CyberGhost והם יסייעו לך. בסך הכל, CyberGhost הוא ללא ספק אחד מספקי ה- VPN הטובים ביותר אם תרצו לצפות בגרסה האמריקאית של נטפליקס. למידע נוסף על ספק זה בסקירה המורחבת שלנו בנושא CyberGhost.

3. הזרם בקלות את נטפליקס עם NordVPN

NordVPN הוא ספק VPN פופולרי מאוד שעובד היטב עם Netflix האמריקאית. NordVPN עובד באופן פעיל על הנגישות של נטפליקס. יש להם תכונה חכמה Play מיוחדת, שמקל מאוד לבקר בגרסה האמריקאית של נטפליקס. הטכנולוגיה החכמה שלהם (תכונה SMART-DNS מוצפנת) גורמת לה להראות כאילו אתה בארה”ב כשאתה גולש לאתר נטפליקס. לאחר שנוצר החיבור עם נטפליקס האמריקאית, השרתים לא ינותבו יותר. תכונה זו מפחיתה את אובדן המהירות שמתרחש בדרך כלל בעת שימוש ב- VPN. ככל הנראה, קשה לנטפליקס לאתר מעקף מסוג זה.

יתרון גדול הוא בכך ש- NordVPN הוא מאוד נוח לאיכות שהם מציעים. NordVPN מציע גם כתובות IP ייעודיות ושרתים ערומים, שניהם מספקים “הסוואה” נוספת עבור חיבור ה- VPN שלך. זה יכול להועיל, מכיוון שלעתים Netflix חוסם הרבה משתמשי VPN “רגילים” בבת אחת (באמצעות חסימת שרת). עם זאת, חיבור NordVPN רגיל כבר יספק לך גישה לנטפליקס האמריקאית ברוב המקרים. אם נראה כי נטפליקס לא עובדת, פשוט רענן את הדף או בחר שרת אחר ב- app. האם אתה סקרן לגבי ספק זה? קרא את כל האפשרויות הנוספות הבטוחות והנוחות של NordVPN בסקירת NordVPN שלנו.

4. גישה לספריות נטפליקס שונות עם Surfshark

Surfshark היא ספקית יחסית חדשה שעלתה במהירות לראש שוק ה- VPN. התוכנה שלהם מאוד ידידותית למשתמש וגם המהירויות שלהם מצוינות. הסיכוי שתסבול מפיגור כלשהו בגלל ספק זה קטן מאוד. אם אתה משתמש ב- Surfshark לצפייה בנטפליקס, תוכל לקבל גישה להרבה גרסאות שונות של נטפליקס. Surfshark מסוגל לבטל חסימה של חמש עשרה ספרי נטפליקס שונים. שימוש בשרת הולנדי, למשל, יעניק לך גישה לגרסה ההולנדית של הפלטפורמה, ואילו שרת אמריקאי יעניק לך את Netflix USA. אם אתה מבקר בנטפליקס עם שרת שאינו מסוגל לבטל את חסימת הגרסה המקומית של הפלטפורמה, תועבר אוטומטית לנטפליקס האמריקאית.

מלבד הגישה לנטפליקס, ל- Surfshark אפשרויות נוספות רבות אשר ישפרו את החוויה המקוונת שלכם. לדוגמה, Surfshark משתמש בפרוטוקולים בטוחים במיוחד ומאפשר לכם להוריד סיקורים אנונימיים גם כן. הם מציעים את כל השירותים הללו במחיר שווה לכל נפש, והופכים אותם ל- VPN כדאי מאוד. יש עוד משהו שהופך את Surfshark ל- VPN נהדר לצפייה בנטפליקס: עם מנוי אחד במחיר סביר אתה יכול לחבר מספר בלתי מוגבל של מכשירים. במילים אחרות, עם Surfshark אתם וכל משפחתכם תוכלו לצפות בנטפליקס (אמריקאית) בכל מכשיר שתרצו! קרא את סקירת הגלישה המלאה שלנו למידע נוסף על ספק זה.

תוכן שונה ב- Netflix

Netflix הוא שירות סטרימינג המציע מספר רב של סרטים וסדרות. כפי שאתה יכול לדעת, הסרטים והתוכניות שאתה יכול לצפות בהם תלויות היכן אתה נמצא בעולם. אין זה מפתיע שנטפליקס האמריקאית מציעה את כמות התוכן הגדולה ביותר. לרוב המדינות האחרות יש גישה רק לשליש מהסכום הכולל של תוכן נטפליקס. זה לא בגלל שנטפליקס מנסה להיות רעה כלפי הלקוחות שלה. לחברה יש למעשה חוזים עם מפיצים בכל מדינה שעליהם לכבד. מפיצים אלה דוחפים את נטפליקס לשלוט היכן הלקוחות יכולים לגשת לתוכן מסוים. למרבה המזל, אתה יכול לעקוף את ההגבלות הללו באמצעות VPN.

מקורי נטפליקס, כמו 13 סיבות מדוע אורנג ‘הוא השחור החדש, והכתר משודרים בכל העולם. במקרים אלה נטפליקס מחזיקה בזכויות ואינה צריכה להתמודד עם איש אמצע. זה, למרבה הצער, לא נכון לגבי שאר הסדרות והסרטים שהיא מציעה. להלן כמה סדרות וסרטים הזמינים בגרסה האמריקאית של נטפליקס, אך לא בכל מקום אחר בעולם. ראשית, הנה כמה סדרות:

 • כל האמריקאים
 • האנטומיה של גריי
 • ילדה חדשה
 • פארקים ופנאי
 • פורטלנדיה
 • אימון פרטי
 • תיקון
 • על טבעי
 • המשרד (ארה”ב)
 • אזור הדמדומים
 • תאומים פיקס

גם בנטפליקס ארה”ב יש הרבה סרטים שאינם זמינים בכל מקום:

 • איש רציני
 • ולנטיין כחול
 • שריפה
 • פרנסס הא
 • מדינה של אלוהים
 • שלה
 • וו
 • אינדיאנה ג’ונס ורודרי התיבה האבודה
 • ממזרים חסרי כלבים
 • ג’ירו חלומות של סושי (דוקומנטרי)
 • להרוג את ביל (כרך 1 + 2)
 • מרי פופינס חוזרת
 • המבוך של פן
 • התינוק של רוזמרי
 • אחים חורגים
 • מסע מאה הרגליים
 • הלובסטר
 • הנסיכה והצפרדע

ישנן מספר דרכים לעקוף מגבלות שטח עבור Netflix. עם זאת, נטפליקס מנסה להילחם ב”טריקים הבלתי חסומים “האלה. לכן, חלק מהשיטות הללו אינן עובדות (תמיד) יותר. בעינינו VPN היא השיטה הטובה ביותר לצפות בנטפליקס בחופשיות ובנוחות. VPN מספק גם למשתמש שלו חופש, אנונימיות וביטחון. תוכלו למצוא את ארבעת ה- VPN הטובים ביותר לצפייה בהם בנטפליקס בראש המאמר. נספר לכם כיצד החלטנו על ארבעת אלה ומדוע עדיף לא להשתמש ב- VPN בחינם. לבסוף, נתאר גם כמה חלופות ל- VPN, כגון שימוש בפרוקסי או בדפדפן Tor.

כמה סרטים וסדרות יש בנטפליקס?

יש אתר בשם uNoGS שמחזיק מאגר מידע עדכני של ספריית נטפליקס במדינות ספציפיות. בעזרת נתונים אלה יצרנו גרף שמראה כמה תוכן נטפליקס ארה”ב השווה למדינות אחרות:

ספריית נטפליקס מדינות שונות

כפי שאתה יכול לראות נטפליקס ארה”ב בראש הרשימה, ואחריה מקרוב מדינות אחרות עם הרבה דוברי אנגלית (קנדה, בריטניה, הודו ואוסטרליה). באופן לא מפתיע, מדינות עם הרבה תושבים נוטות לרשות יותר סרטים ותוכניות מאשר אלה עם פחות תושבים. לדוגמה, במקסיקו (מדינה דוברת ספרדית) וברזיל (מדינה דוברת פורטוגזית) יש ספריית נטפליקס גדולה יותר של תוכניות וסרטים בהשוואה לספרד ופורטוגל בהתאמה. עם זאת, מדינות אנגלו-סקסיות רבות מתריסה על כלל זה בהשוואה לעמיתיהם שאינם דוברי אנגלית, עם זאת, כפי שניתן לראות לעיל. לאוסטרלים יש הרבה יותר תכנים לרשותם מאשר גרמנים, למרות שיש יותר מפי שלושה אנשים בגרמניה.

קחו בחשבון שהסרטים והסדרות שמציעה נטפליקס למדינות שונות משתנים כל העת. תוכן מתווסף ומוסר כל יום, כך שהמספרים ישתנו ללא הרף. אף על פי כן, ההבדלים יישארו. באופן כללי, הגרסה האמריקאית של נטפליקס יוצאת בראש בעלת הספרייה הגדולה ביותר עם התוכן הרב ביותר.

מדוע נטפליקס לא עובדת עם כל VPN?

Netflix לא תמיד עובד כשאתה משתמש ב- VPN. הסיבה לכך היא שהחברה מנסה לעצור אנשים באופן פעיל כאשר הם מנסים לעקוף את המגבלות הגיאוגרפיות שלהם. כפי שהזכרנו, לנטפליקס חוזים חוקיים עם מפיקים ומפיצי קולנוע בכל רחבי העולם, כלומר חלק ניכר מהתוכן שלהם ניתן להציג רק במדינות ספציפיות. לא תמצאו את כל הסדרות והסרטים האמריקניים בגרסת Netflix הבריטית, ולא להפך.
על מנת לאכוף את ‘הכללים’ האלה, נטפליקס משתמשת במיקום המצורף לכתובת ה- IP שלך כדי לקבוע אם עליך לקבל גישה לתוכן מסוים. אם אתה משתמש למשל בכתובת IP גרמנית כדי להיכנס לרשת, תוכל לראות את הגרסה הגרמנית של נטפליקס כשאתה נכנס לחשבונך. VPN יכול לשנות זאת מכיוון שהוא משנה את כתובת ה- IP בה אתה משתמש כדי לגשת לאינטרנט.

עם זאת, נטפליקס יודעת שזה קורה. זו הסיבה שהם מנסים להבין את כתובות ה- IP בהן משתמשים VPN, על ידי התבוננות במספרים של תנועה ובעקבות כך חסימת כתובות IP אלה. במקום להיות מסוגלים לצפות בסרט או סדרה כלשהי ב- Netflix, משתמשי VPN רבים זוכים לפיכך לראות הודעת שגיאה המציינת כי עליהם לכבות את חיבור ה- Proxy / ביטול החסימה שלהם בכדי שיוכלו להשתמש בפלטפורמה..

שגיאת נטפליקס

למרבה המזל, נטפליקס מנסה להנגיש את התוכניות והסרטים שלה בכל מקום בעולם. פירוש הדבר שלכל משתמשי נטפליקס תהיה גישה לאותם סרטים וסדרות בדיוק בזמן. עם זאת, ייקח זמן עד שנגיע לנקודה זו. לעת עתה, VPN טוב שלא נחסם על ידי Netflix ייתן לך את הסיכוי הגדול ביותר להגיע לתוכן נטפליקס זר עם חשבונך..

שימוש ב- VPN כדי לעקוף הגבלות גיאוגרפיות

בדקנו מספר ספקי VPN בתכונות הבאות ויצרנו את 4 המובילים של ספקי ה- VPN הטובים ביותר לצפייה בנטפליקס (האמריקאית)..

גישה לנטפליקס

לצורך הצפייה בנטפליקס, ספק VPN צריך לעמוד בכמה דרישות. כאמור, נטפליקס סוגרת שירותים מסוגים אלה. Netflix תציג הודעת שגיאה אם ​​היא תגלה את השימוש ב- VPN. לא כל ספקי ה- VPN מנסים (ומצליחים) לעקוף את המגבלה הזו, כך שזו התכונה החשובה ביותר עליה בדקנו. אם לא היינו יכולים לצפות בנטפליקס עם ספק, לא כללנו אותם ברשימה זו. שימו לב שאנו מנסים לעדכן בתדירות גבוהה ככל האפשר, אך בהתחשב בעובדה שמדובר במתרחש קדימה ואחורה בין שירותי Netflix ו- VPN, זמינות Netflix דרך שרתים ספציפיים ואפילו ספקים יכולה להשתנות במהירות רבה.

מהירות

מגן VPNתכונה נוספת שחשובה בעת צפייה ב- Netflix עם VPN היא המהירות. כשאתה צופה בנטפליקס, אינך רוצה לחכות לטעינת הסרט או הפרק שלך. לפיכך, מהירות חשובה מאוד לדירוג זה. השימוש ב- VPN יכול להאט את החיבור שלך מכיוון שתעבורת האינטרנט שלך מועברת לעתים קרובות דרך מדינות שונות. ניתן להבין, ככל שהמרחק בין שרתים גדול יותר, כך החיבור איטי יותר. אך בין ספקים שונים ישנם גם הבדלי מהירות גדולים. אצל חלק מהספקים אתה כמעט לא יכול להבחין בהבדל, אבל אצל אחרים המהירויות האטיות יכולות להיות די מתסכלות.

הדבר נכון גם ליציבות החיבור. הניסיון שלנו עם המהירות והיציבות של חיבור יכול להיות שונה מעט משלך אם אתה גר מחוץ לאירופה. למרבה המזל, מרבית הספקים מאפשרים לכם לבדוק את שירותיהם למשך פרק זמן מסוים לפני שתתחייבו למנוי.

שירות לקוחות

מכיוון שספקי ה- VPN נאלצים כל הזמן למצוא דרכים סביב חסימות גיאוגרפיות, זה יכול לקרות שנטפליקס תחסום שרתים מסוימים בהם משתמש ספק. זה הרגע בו שירות הלקוחות הופך לחשוב. אם לספק יש שירות לקוחות טוב הוא יוכל להדריך אותך לשרת שעדיין לא נחסם על ידי Netflix.

כתובת IP ייעודית

שירות נוסף שיש לספקים מסוימים הוא IP ייעודי. Netflix מגלה בעיקר כתובות IP של VPN כשהן רואות שהרבה אנשים משתמשים בנטפליקס מאותה כתובת IP באותו זמן. באמצעות שירות של IP ייעודי, ספקי ה- VPN יעניקו לך IP אישי, למשל, בארה”ב. אתה תהיה האדם היחיד שמשתמש בכתובת ה- IP הזו, ובכך ככל הנראה לא תגרום לחשד עם נטפליקס. עם זאת, תכונה זו אכן עולה מחיר נוסף ומקטינה מעט את רמת הפרטיות שלך.

מכשירים שונים

אם אתה משתמש בנטפליקס בערך כמונו (וזה המון), סביר להניח שאתה אוהב לצפות בסרטים גם במכשירים שונים. הטלוויזיה החכמה, המחשב הנייד, הטאבלט והסמארטפון שלך כל אחד יכול לשחק בתכני Netflix. אבל האם אתה יכול גם להגיע לתוכן נטפליקס של מדינה זרה שם? התשובה היא כן: כמה VPNs עובדים גם על כל אותם מכשירים שונים. לכל ה- VPN שאנו ממליצים עבור Netflix יש אפליקציות שימושיות שניתן בקלות להוריד ולהתקין בטלפון החכם שלך, כמו גם את הטאבלט והטלוויזיה החכמה שלך. במילים אחרות, תוכלו ליהנות מהיצע גדול יותר של סרטים וסדרות בכל מכשיר שברשותכם: iPhone, iPad, Mac, Windows PC, Chromecast, Android TV ומכשירי אנדרואיד אחרים..

VPN חינם לשימוש עם נטפליקס

למרות שיש כמה ספקי VPN בחינם שיאפשרו לך לעקוף מגבלות גיאוגרפיות, אנו לא ממליצים להשתמש בהן. ראשית, ספקי VPN בחינם יכולים להשתמש במידע שהם משיגים אודותיך כדי למכור לצדדים אחרים. הם ככל הנראה נוטים יותר לעשות זאת משירותים בתשלום, בגלל התמריץ הכספי החזק יותר. שנית, סביר להניח כי הם ידביקו את המחשב האישי שלך בתוכנה זדונית מכיוון שההגנה והביטחון הפנימי שלהם עשוי להיות חסר. יתר על כן, רובם אינם מציעים שירות לקוחות כלשהו. המשמעות היא שהם לא יוכלו לעזור לך אם אתה זקוק לעזרה בקבלת גישה לתוכן Netflix בארה”ב או נתקל בבעיות אחרות.

שלם פחות עבור המינוי שלך ל- Netflix באמצעות VPN

אם עדיין אין לך מנוי נטפליקס, אתה יכול גם להשתמש ב- VPN כדי לקבל הנחה יפה. ערכנו מחקרים נרחבים על המחירים השונים של מנוי נטפליקס במדינות שונות. על ידי בחירת שרת VPN במדינה ספציפית, תוכל להירשם ל- Netflix כאילו היית במדינה זו. זה לא משפיע על התוכן שתוכל לראות בפלטפורמה. אחרי הכל, אתה תמיד רואה את הגרסה של נטפליקס שמתאימה למיקום שלך. לא משנה אם נרשמת לנטפליקס מארגנטינה או מטורקיה: אם אתה משתמש בכתובת IP אמריקאית כדי לגשת לנטפליקס, עדיין תוכל לראות את כל הסרטים והסרטים שהם חלק מהקטלוג האמריקאי..

נכון לעכשיו, הכי זול להירשם לנטפליקס עם כתובת IP טורקית. במקרה שאתה תוהה כיצד לעשות זאת, תוכל לבדוק את המחקר שלנו: חסוך כסף ב- Netflix. שם תמצאו את כל מה שצריך לדעת בכדי לקבל מנוי נטפליקס זול באמצעות VPN.

יתרונות אחרים של שימוש ב- VPN

ביטול החסימה של תוכן נטפליקס ספציפי למדינה אינו היתרון היחיד שיש לשירות VPN להציע. זה מספק לך כמעט שלם חופש באינטרנט. מגבלות שטח מוגבלות על ידי שירותי סטרימינג אך ישנן גם מדינות המגבילות את הגישה לאינטרנט של אזרחיהן. ניתן לעקוף סוג זה של צנזורה באמצעות VPN.

VPN מצפין את כל תנועת האינטרנט שלך. זה גם מנתב מחדש את כל התעבורה דרך השרתים שלהם. תכונות אלה מקשות על האקרים, ממשלות או גורמים אחרים לקבל גישה למידע האישי שלך. בדרך זו VPN מציע את ה- ביטחון שתוכלו להסתובב בבטחה באינטרנט.

מאפיין חשוב נוסף של VPN הוא ה- אנונימיות זה יכול להציע לך. מכיוון ש- VPN מפנה מחדש את התנועה שלך דרך כתובת IP אחרת אף אחד לא יראה את כתובת ה- IP שלך. כתובת ה- IP שלך מקושרת למיקום שלך ובסופו של דבר לזהותך. על ידי הסתרת כתובת ה- IP שלך עם VPN אתה הרבה יותר אנונימי ברשת.

בסך הכל VPN שימושי לכל כך הרבה יותר מסתם צפייה בתוכן Netflix האמריקאי. זה מציע לך יותר חופש, ביטחון ואנונימיות באופן מקוון. אם אתה מעוניין לקרוא יתרונות אחרים אלה אתה יכול לקרוא את המאמר שלנו על היתרונות של VPN.

שיטות אחרות לעקיפת ההגבלות על שטח: שרתי פרוקסי וטור

Tor לוגו נתב הבצליש שיאמרו שתוכלו להשתמש בשרת פרוקסי או בדפדפן ה- Tor כדי לצפות בנטפליקס האמריקאית. אולם הניסיון שלנו הוא שנטפליקס חוסמת את השימוש ברוב האקססוריז. יתר על כן, החיבור לא יהיה יציב ומהיר כמו בשיטות אחרות שמשמעותו טעינה יכולה להיות מעייפת מאוד.

Tor מתפקד כדפדפן ופועל באמצעות שליחת התעבורה באינטרנט דרך שרתים שונים בכל רחבי העולם. כל שרת יציע שכבה נוספת של אנונימיות. מכיוון שהתנועה צריכה לעבור דרך כל כך הרבה “צמתים” שונים, גם טור יכול להיות איטי. יתר על כן, אינך יכול לוודא באמצעות דפדפן ה- Tor ששרת היציאה (צומת הפניה האחרונה) נמצא בארה”ב. משמעות הדבר היא שניסיון לגשת לארה”ב נטפליקס דרך טור הוא לא הרבה יותר מהימור עם סיכויים נמוכים. הזרמת סרטונים ברשת Netflix דורשת כמות לא קטנה של מהירות נתונים. מסיבה זו אנו ממליצים על שימוש ב- VPN טוב במקום זאת. יתר על כן, VPN יכול לספק לך הרבה יותר הטבות מסתם צפייה בנטפליקס האמריקאית, כפי שמכוסה בסעיף הקודם.

מחשבות אחרונות

המסע המתמשך של מפיצים בתעשיית הקולנוע לאסור הורדה וסטרימינג לא חוקיים פירושו שלעיתים אפילו אנשים עם נטפליקס תקף או מנוי סטרימינג אחר ממוקדים למצור. ההמלצה שלנו כרגע תהיה להשתמש ב- VPN כדי לעקוף את מגבלות האזור ולצפות בנטפליקס האמריקאית, או בכל גרסה אחרת של נטפליקס שאתה נהנה לראות. אני מקווה שמאמר זה עזר למצוא את ה- VPN המתאים לך. אנו נמשיך לבחון שירותים אלה על יעילותם ונעדכן אתכם!

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map