ה- VPN הטוב ביותר לטלוויזיה חכמה | הוציא יותר מהטלוויזיה שלך! | VPNOverview.com

אם ברשותך טלוויזיה חכמה, קל מאוד להזרים את הסרטים והסדרות האהובים עליך, מבלי שתצטרך להשתמש בחומרה נוספת. אינך צריך לחבר מחשב נייד לטלוויזיה שלך כדי לגשת למשל ל- Netflix או Hulu. אחרי הכל, כל ה- USP של הטלוויזיות החכמות הוא היכולת שלהם להתחבר ישירות לאינטרנט.


עם זאת, אפילו עם טלוויזיה חכמה אתה עלול להיתקל בבעיות מסוימות כשאתה מנסה לצפות בתוכנית האהובה עליך. סוגיה נפוצה נקראת חסימת גיאוגרפיה. המשמעות היא שהרבה שירותי סטרימינג, כמו נטפליקס, הולו, ה- BBC iPlayer ואפילו YouTube, חוסמים (חלק מ) את התוכן שלהם לצופים באזורים או מדינות מסוימים. לדוגמה, גרסת ארה”ב של נטפליקס, עם המספר הגדול ביותר של סרטים וסדרות, נגישה רק לסטרימינג שנמצא בארצות הברית. באופן דומה, גישה לרשת ה- iPlayer של ה- BBC אפשרית בדרך כלל רק מבריטניה.

עם זאת, יש פיתרון פשוט מאוד לעקוף מגבלות גיאוגרפיות אלה ורבות אחרות. ניתן להשיג זאת ללא טרחה רבה מדי באמצעות VPN (רשת פרטית וירטואלית).

האם אתה רוצה לדעת יותר על האפשרויות והיתרונות שמביא VPN ואיזה VPN הוא הנכון לטלוויזיה החכמה שלך? במקרה זה, המשך לקרוא למטה.

מדוע הייתי מתקין VPN בטלוויזיה החכמה שלי?

כפי שצוין לעיל, שימוש ב- VPN הוא הדרך המושלמת לעקוף מגבלות גיאוגרפיות בטלוויזיה החכמה שלך. משמעות הדבר היא ש- VPNs הם דרך נהדרת לקבל גישה לסרטים, סדרות ותכניות נוספות לזרם בטלוויזיה החכמה שלך.

היתרון העיקרי הנוסף של שימוש ב- VPN הוא ההשפעה החיובית שיש לה על הפרטיות והביטחון המקוונים שלך, בגלל ההצפנה וכתובת ה- IP שהשתנתה שמציעה VPN טוב. אם אתה מעוניין ללמוד יותר על זה, עיין במאמר זה.

התמצאות במגבלות גיאוגרפיות בטלוויזיה החכמה שלך

עם VPN לטלוויזיה החכמה שלך, סוף סוף תוכל לצפות בסרטים ותוכניות שבדרך כלל היית נחסם מהם גישה, על סמך המיקום הגאוגרפי שלך. למותר לציין שיש לזה כמה יתרונות ברורים, כמו היכולת לגשת לגרסת ארה”ב נטפליקס העצומה מכל מקום בעולם. או היכולת לצפות בהולו מחוץ לארה”ב, או לתוכן של ה- BBC iPlayer מחוץ לבריטניה, או לגשת לסרטוני YouTube חסומים.

צפה בגרסת ארה”ב של Netflix בכל מקום

כידוע, גרסת ארה”ב של נטפליקס, המכילה את המספר הגדול ביותר של סדרות וסרטים ללא ספק, ביניהם הרבה כותרים בלעדיים בארה”ב, בדרך כלל אינה נגישה אם אינך בארצות הברית. יכול מאוד להיות שזה אומר שאם אתה לא גר בארה”ב או אם אתה בחופשה, לא תוכל לצפות בתוכנית או בסרט האהוב עליך. למרבה המזל VPN מקשה לעיתים קרובות לעקוף את מגבלות נטפליקס אלה.

הרבה שירותי סטרימינג בימינו, כולל נטפליקס, מגלים וחוסמים משתמשי VPN. הם עושים זאת על ידי חסימת כתובות IP ספציפיות, אם הם מבחינים בתנועה רבה (ככל הנראה משתמשי VPN או פרוקסי) שמגיעים מאותן כתובות. לכן משתלם להשקיע ב- VPN טוב עם הרבה שרתים (כתובות IP) ותכונות שימושיות כדי להילחם במגבלות גיאוגרפיות, כגון

קבל גישה ל- BBC iPlayer מחוץ לבריטניה

ממש כמו נטפליקס, ה- iPlayer של BBC הוא שירות סטרימינג פופולרי מאוד. זהו נגן המדיה המקוון של ה- BBC (British Broadcasting Corporation) המאפשר לך לעקוב אחר התוכניות הבריטיות האהובות עליך בשידור חי או לצפות בהן אחר כך..

לרוע המזל בגלל בעיות זכויות, בדרך כלל ניתן לגשת אל ה- iPlayer של ה- BBC רק מבריטניה. למרבה המזל, ישנן דרכים לעקוף זאת, אך ניחשתם נכון, שימוש ב- VPN הוא אחת הדרכים הטובות ביותר לעשות זאת. VPN טוב יאפשר לך להמשיך לעקוב אחר רבים מתכניות הטלוויזיה הבריטיות האהובות עליך ולהיות בטוחים ואלמוניים בזמן שאתה עושה זאת.

צפו בהולו מחוץ לארה”ב.

Hulu הוא שירות סטרימינג כמו Netflix. עם זאת, אחד ההבדלים העיקריים הוא שהולו אינה זמינה כלל מחוץ לארה”ב (בשונה מ- Netlflix, המציעה מופעים שונים על סמך המדינה בה אתה נמצא). פרסים רבים על הולו על הצעתו הגדולה בסרטים וסדרות. באמצעות VPN אתה יכול להיות אחד מהאנשים הרבים שנהנים מהמבחר הרחב של הסרטים והסדרות של הולו, בין אם אתה בארה”ב ובין אם לא.!

גישה לסרטוני YouTube חסומים

לפעמים כשאתה מנסה להפעיל סרטון ב- YouTube, תראה הודעה שאומרת “הסרטון הזה לא זמין במדינה שלך” או משהו בעל אופי דומה. זו כמובן דוגמא עיקרית למגבלה גיאוגרפית. אולי הדרך הטובה ביותר לעקוף זאת היא על ידי חיבור לשרת VPN באחת המדינות בהן הווידיאו זמין.

ה- VPN הטוב ביותר לטלוויזיה החכמה שלך

אם אתה מחפש VPN טוב לטלוויזיה החכמה שלך, חשוב מאוד לוודא שאתה בוחר VPN שמציע מהירויות טובות. מכיוון שתשתמש בעיקר בטלוויזיה החכמה שלך כדי להזרים תוכן בינוני עד ארוך, VPN שמפחית מאוד את מהירויות האינטרנט שלך יכול להפוך למטרד די בקלות. זו הסיבה שבדרך כלל איננו ממליצים להשתמש בשירות VPN חינמי. אחרי הכל, שירותי VPN רבים בחינם אוכפים מגבלות מהירות ו / או נתונים. שני דברים שתרצה להימנע מהם כשאתה צופה בסדרות וסרטים שלמים.

כמו כן, VPNs בתשלום בדרך כלל מציעים הרבה יותר שרתים ומיקומי שרת מאשר מקביליהם בחינם, מה שמאפשר לך יותר אפשרויות בכל מה שקשור לביטול החסימה של הסדרות והסרטים המועדפים עליך. כל הדברים האלה שנחשבו בחרנו בכמה ספקי VPN שלדעתנו הם אפשרויות ה- VPN המתאימות ביותר לטלוויזיה חכמה שם בחוץ.

ה- VPN הטוב ביותר בכל הזמנים לטלוויזיה חכמה: ExpressVPN

ExpressVPN הוא ספק VPN נהדר אשר, לכנות, הוא מצליח היטב בכל החזיתות. אבטחה נהדרת, מספר גדול של שרתים וחיבורי ברק מהירים הם חלק מהדברים שמציע ExpressVPN. במיוחד עבור אנדרואיד TV, שהיא סוג פופולרי של טלוויזיה חכמה, ExpressVPN היא אפשרות נהדרת, בזכות אפליקציית האנדרואיד מאוד ידידותית למשתמש שלה..

ExpressVPN מציע למעלה מ 3000 שרתים ב 94 מדינות, מה שהופך אותו ל- VPN נהדר למטרות ביטול חסימה. בנוסף, ExpressVPN מציע הצפנה של 256 סיביות, תמיכת לקוחות טובה מאוד ומדיניות ללא יומני קפדנית.

ה- VPN הטוב ביותר לתקציב הפרמיה לטלוויזיה חכמה: Surfshark

Surfshark הוא שירות VPN טוב מאוד, אך גם זול מאוד. במיוחד כשאתה מחשיב שהמנוי הזול ביותר שלה מתחיל ב 1,99 דולר בלבד לחודש, Surfshark מציע מהירויות סטרימינג טובות להפליא. בסקירתנו על Surfshark, שנערכה ממשרדנו בהולנד, שמנו לב שבעיקר שרתי ארה”ב נראו מהירים מאוד. זה הופך את Surfshark ל- VPN נהדר לצפייה בגרסה האמריקאית העצומה של נטפליקס, בכל מקום שאתה נמצא.

יתר על כן, Surfshark הוא VPN מאוד ידידותי למשתמש המציע תמיכה טובה ללקוחות וממשק לא פחות מרשים, ברור וידידותי למשתמש. זה, בשילוב עם ההישגיות שלו, הופך את Surfshark ל- VPN נהדר עבור משתמשי טלוויזיה חכמים שמעולם לא השתמשו ב- VPN לפני כן. נוסף על כך, משתמשי הטלוויזיה החכמה של אנדרואיד ישמחו לשמוע של- Surfshark יש אפליקציית אנדרואיד נהדרת.

VPN נהדר לביטול חסימה של טלוויזיה חכמה: VyprVPN

ממש כמו Surfshark ו- ExpressVPN, VyprVPN מציעה אפליקציית אנדרואיד נהדרת שקל להתקין אותה בטלוויזיה אנדרואיד, שהיא בונוס נחמד לבעלי טלוויזיה חכמה מסוג זה. יתר על כן, VyprVPN הוא VPN מהיר ומהיר עם מספר רב של שרתים. כמו כן, VyprVPN עם הצפנת VPN “Chameleon” נהדרת לפתיחת חסימת תוכן Netflix והגבלות גיאוגרפיות אחרות. בקיצור, VyprVPN הוא VPN נהדר לטלוויזיה החכמה שלכם.

תאימות VPN עם טלוויזיה חכמה

למרבה המזל, כמעט כל הטלוויזיות החכמות מאפשרות לך להתחבר ל- VPN, על ידי הגדרת VPN בנתב שלך או בנתב וירטואלי במחשב Windows PC או Mac שלך. אולי אתה מעדיף להשתמש באפליקציית VPN קלה להתקנה היישר מחנות המשחקים או מחנות האפליקציות. במקרה זה, תזדקק לסוג מסוים של טלוויזיה חכמה, כלומר טלוויזיה אנדרואיד או Apple TV.

הגדרת VPN בטלוויזיה החכמה שלך

הגדרת VPN בטלוויזיה החכמה שלך יכולה להיעשות בכמה דרכים שונות. אחת הדרכים הנפוצות היא על ידי הגדרת VPN בנתב שלך, כלומר כל המכשירים המחוברים לנתב זה, כולל הטלוויזיה החכמה שלך, יתחברו אוטומטית גם ל- VPN. דרכים אחרות להגדרת VPN בטלוויזיה החכמה שלך הן: הגדרת VPN בנתב וירטואלי במחשב שלך או פשוט על ידי הורדת אפליקציית VPN היישר לטלוויזיה החכמה שלך. שימו לב לשיטה האחרונה הזו עובדים רק כאשר יש לכם טלוויזיה אנדרואיד או Apple TV. האם אתה זקוק לעזרה נוספת בהגדרת VPN בטלוויזיה החכמה שלך? אז אל תהסס לבדוק את המדריך הזה.

מחשבות אחרונות

שימוש ב- VPN בטלוויזיה החכמה שלך הוא דרך נהדרת לעקוף חסימות גיאוגרפיות. זה הופך VPN לדרך נהדרת לצפות בסרטים וסרטים שאינם נגישים במקום שאתה גר או היכן שאתה מבלה את החופשה שלך. נוסף על כך, שימוש ב- VPN בטלוויזיה החכמה שלכם, ממש כמו בכל מכשיר אחר, פירושו גם שהזהות שלכם תהיה מוגנת הרבה יותר מפני ממשלות, חברות, משווקים והאקרים. זה עוזר לך לתבוע מחדש את הפרטיות שלך באינטרנט ולהגן טוב יותר על המידע האישי שלך. בסך הכל, אנו בהחלט ממליצים לך לחבר את הטלוויזיה החכמה שלך ל- VPN. למטרה זו אנו ממליצים בדרך כלל להשתמש ב- ExpressVPN, Surfshark או VyprVPN.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me