ספקי ה- VPN הטובים ביותר עבור Mac. 3 VPNs מובילים של מק | VPNoverview

עם VPN טוב עבור ה- Mac שלך אתה יכול לוודא שאתה יכול לגלוש באינטרנט בבטחה ואנונימית. בנוסף, VPN עוזר לך להשיג הרבה יותר חופש באינטרנט, שבו אתה יכול להשתמש, למשל, כדי לצפות בתכני Netflix במדינה אחרת. יתר על כן, אתה יכול להשתמש ברשתות Wi-Fi ציבוריות מבלי שתצטרך לדאוג שהאקרים יגנבו את המידע האישי שלך. במאמר זה תוכלו לגלות מהם ספקי ה- VPN הטובים ביותר עבור Mac.


VPN ל- Mac: מה צריך להיזהר

נתב וירטואלייש הרבה ספקים לבחירתך כשאתה מחפש VPN עבור ה- Mac שלך. התנאי החשוב ביותר הוא שהספק מציע תוכנה ל- MacOS, מערכת ההפעלה של מק. למרבה המזל, כמעט כל ספקי ה- VPN המובחרים עושים זאת.

דבר נוסף שצריך להיזהר ממנו הם מהירויות חיבור. זה יכול להיות מאוד מעצבן אם האינטרנט שלך מואט באופן משמעותי על ידי ה- VPN שלך. זו בדיוק הסיבה שאנחנו מכפפים את כל ספקי ה- VPN לבדיקות מהירות כדי לבדוק אם הם מצליחים. מכיוון שהתוצאות יכולות להיות שונות מאוד, כדאי לזכור זאת בבחירת VPN ל- Mac.

לבסוף, יש הרבה העדפות אישיות בכל הנוגע ל- VPN. אדם אחד עשוי למצוא את זה מאוד חשוב שספק ה- VPN יאפשר הורדת סיקור, ואילו השני רוצה להיות מסוגל להשתמש בחשבון שלו על 5 מכשירים בו זמנית. ספקי ה- VPN הטובים ביותר מספקים את צרכי כולם ומציעים תמורה טובה לכסף.

ספקי ה- VPN הטובים ביותר עבור Mac

תוך התחשבות בכל התכונות החיוניות, הבחירה הבאה של ספקי VPN מתאימה ביותר ל- MacOS. לכל הספקים שלמטה יש תוכנות ואפליקציות מעולות למערכות הפעלה אחרות, כמו אנדרואיד, iOS ו- Windows.

ExpressVPN עבור Mac

אינך יכול להכין רשימה של ספקי VPN טובים עבור Mac מבלי להזכיר את ExpressVPN. הם מציעים מספר גדול של שרתים (3000+) במספר מרשים לא פחות של מדינות (94). שרתים אלה מאפשרים חיבור מהיר ויציב. אתה יכול להוריד דרך רשתות P2P ו- ExpressVPN אפילו עובד עם Netflix, כלומר אתה יכול, למשל, לצפות במבחר הגדול של סרטים וסדרות של הגרסה האמריקאית של נטפליקס..

ל- ExpressVPN יישומים מצוינים לכל מערכות ההפעלה. האפליקציה ל- MacOS מאוד פשוטה וברורה. אמצעי האבטחה שלהם עומדים בסטנדרטים הבינלאומיים הגבוהים ביותר כך שתהיו בטוחים מאוד ואנונימיים. ExpressVPN נמצא בחמישייה הראשונה שלנו במשך השנים האחרונות מסיבה כלשהי.

Surfshark עבור מק

Surfshark הוא לא רק ספק VPN זול במיוחד, אלא מציע גם רשת שרתים גדולה, המונה יותר מ 1000 שרתים ב 61 מדינות. יתרה מזאת, Surfshark מהירה באופן מפתיע עבור VPN בטווח המחירים שלו ואף מעניקה למתחרים רבים ויקרים יותר ריצה לכספם. כמו כן, גם Surfshark מציעה אפליקציה נהדרת ל- MacOS, שהיא מאוד ידידותית למשתמש ועובדת בצורה אינטואיטיבית מאוד.

בכל הנוגע לבטיחות ופרטיות, סורפארק נמצא שם למעלה גם עם הטובים ביותר. Surfshark טוענת שהיא לא אוספת ואוחסת יומני משתמשים, שאנו מוצאים טענה אמינה, בהתחשב בסמכות השיפוט שהיא מחויבת בה (איי הבתולה הבריטיים).

Surfshark מאפשרת גם להוריד הורדת סיקור, והיא אף מציעה כונני P2P מיוחדים עבורם. לא כל ספקי ה- VPN מאפשרים הורדת סיקור אך Surfshark הוא ספק VPN ידידותי להורדה. מה שכן נהדר לדעת הוא ש- Surfshark עובד היטב עם הגרסה האמריקאית של נטפליקס.

אתה יכול לנסות את Surfshark במחשב ה- Mac שלך למשך 30 יום עם אחריות הכספים שלהם למשך 30 יום.

גישה פרטית לאינטרנט עבור מק

לגישה לאינטרנט פרטי יש גם אפליקציה נחמדה ל- MacOS. ספק זה מציב את פרטיות הלקוחות שלהם במקום הראשון. הם מציעים תקני אבטחה מעולים, פרוטוקולי הצפנה בטוחים ואינם שומרים על יומנים. PIA מאפשר גם הורדת סיקור.

פלוס גדול נוסף הוא ש- PIA הוא מאוד סביר. מכיוון שמחשבי Mac הם מספיק יקרים כמו שזה, זה יכול להיות נחמד לחסוך קצת כסף ב- VPN שלך. אתה יכול לקבל מנוי עם PIA תמורת כמה דולרים בלבד בחודש.

התקנת VPN ב- Mac

עם מנוי לאחד הספקים שהוזכרו לעיל, קל מאוד להגדיר חיבור VPN במחשבי ה- Mac שלך. מרבית ספקי ה- VPN המובחרים מציעים יישום קל שהופך את ה- VPN שלהם מאוד ידידותי למשתמש. עם זאת ייתכן שתרצה להגדיר את חיבור ה- VPN שלך בעצמך. השתמש בשלבים הבאים כדי להגדיר VPN עבור ה- Mac שלך:

  • בתפריט Apple, עבור אל “העדפות מערכת”.
  • בחר רשת”.
  • לחץ על סימן הפלוס בפינה השמאלית התחתונה.
  • בחר “VPN” תחת הממשק.
  • בחר בפרוטוקול שאתה מעדיף. OpenVPN היא האפשרות הבטוחה והטובה ביותר.
  • מלא את פרטי הכניסה שלך. אתה יכול לקבל מידע זה מאתר האינטרנט של ספק VPN שלך.

אנו ממליצים להשתמש באשף ההתקנה הקל ובאפליקציה שרוב ספקי ה- VPN מציעים, פשוט מכיוון שזה קל יותר. יתר על כן, אם תגדיר חיבור VPN באופן ידני ואתה רוצה לשנות את ההגדרות תצטרך לחזור להעדפות המערכת שלך, בעוד שאפליקציית VPN יכולה לשנות הכל עבורך באופן אוטומטי.

מחשבות אחרונות

ExpressVPN, Surfshark וגישה לאינטרנט פרטי הן כל האפשרויות הטובות אם ברצונך להשתמש ב- VPN עבור ה- Mac שלך. תמורת כמה דולרים בכל חודש אתה יכול להיות הרבה יותר מוגן ואנונימי ברשת. השתמש ביישומים הקלים שלהם כדי ליצור חיבור מאובטח דרך אחד משרתי ה- VPN שלהם. אם תרצו תוכלו גם להגדיר את חיבור ה- VPN בעצמכם.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me