גלה כיצד להשתמש ב- VPN עם ה- Fire TV Stick שלך כאן!

Amazon Fire TV Stick משלב את כל שירותי הסטרימינג המועדפים עליכם במקום אחד. בעזרת המקל אתה יכול להפוך את הטלוויזיה הרגילה שלך לטלוויזיה חכמה. כדי להגדיל את הנוחות הזו ביתר שאת, אתה יכול להשתמש ב- Fire TV Stick בשילוב עם VPN. VPN דואג שתוכלו לזרום באופן אנונימי ובטוח ומאפשר לצפות בתוכן חסום גיאוגרפי.


מדוע להשתמש ב- VPN עם מקל ה- Amazon Fire TV שלך

שירות כמו Amazon Fire TV Stick הוא אידיאלי לאיסוף כל שירותי הסטרימינג בטלוויזיה. עם זאת, עליכם לזכור שהשימוש באינטרנט הוא ממש כמו המכשירים האחרים שלכם. באמצעות האינטרנט עלינו להתחשב תמיד בפרטיותנו ובאנונימיות שלנו. באמצעות VPN אתה יכול לאבטח את הפעילות המקוונת שלך ולקבל חופש ואנונימיות.

עקיפת הגבלות גאוגרפיות

כנראה שהתכונה החשובה ביותר של VPN לחובבי קולנוע ומוזיקה היא היכולת לעקוף חומר חסום גיאוגרפי. שירותי סטרימינג כמו נטפליקס, HBO והולו הציבו מגבלות גיאוגרפיות על חומרים מסוימים. הם צריכים לעשות זאת בגלל החוזים שיש להם עם מפיצים במדינות שונות. כך שאולי לא תוכלו לצפות בסרט מסוים במדינתכם, בעוד שאם הייתם נוסעים לארצות הברית הייתם יכולים לצפות בו. באמצעות VPN אתה יכול לשנות את המיקום הווירטואלי שלך ולהעמיד פנים שאתה מקבל גישה לאינטרנט ממדינה אחרת. מסיבה זו אנשים רוצים להשתמש ב- VPN כדי לקבל גישה לחומר חסום גיאוגרפי זה.

אנונימיות וביטחון

התכונה החשובה ביותר של VPN היא ההגנה שמציעה. תוכנת ה- VPN מצפינה את כל התעבורה המקוונת שלך ומבטיחה שאיש לא יוכל לגשת לנתונים האישיים שלך. יתר על כן, כתובת ה- IP שלך שהיא טביעת האצבע של הפעילות המקוונת שלך מוסתרת. כשאתה משתמש ב- VPN אתה לוקח את כתובת ה- IP של שרת ה- VPN שאתה מחובר אליו. אף אחד לא יראה את כתובת ה- IP האמיתית שלך. כך, אף אחד לא יוכל לקשר את הפעילות המקוונת שלך לחיבור האינטרנט שלך, למיקום ובסופו של דבר לאדם. אתה יכול להיות אנונימי לחלוטין. גלה את כל מה שאי פעם רצית לדעת במאמר הרחב שלנו בנושא שימוש ב- VPN.

מה לחפש בספק VPN עבור Amazon Fire TV Stick

כל ספק VPN מציע חבילה שונה של תכונות. ספקים מסוימים ממוקדים למשתמש הכללי באינטרנט ואחרים מתמקדים יותר בגיימרים קשה. כדי להבין אילו ספקי VPN מסתדרים עם השימוש במערכת טלוויזיה Fire Fire של אמזון, יש כמה דברים שכדאי לזכור.

ראשית כל מהירות ויציבות החיבור חשובות. כשאתה זורם מדיה אתה לא רוצה לחכות שעה לטעינת הסרט שלך. מהירות היא משהו שצריך לחפש מכיוון שספקים מסוימים מאטים את החיבור שלך בגלל אמצעי האבטחה הגבוהים שמפנים מחדש את האינטרנט שלך. למרבה המזל, יש הרבה ספקים שכמעט ולא מאטים את הקשר שלך. אם אתה רוצה להשתמש ב- VPN להרבה סטרימינג, אלה הם הספקים שצריך להיזהר מהם.

שנית, אם תשתמש ב- VPN שלך כדי לעקוף מגבלות גיאוגרפיות תצטרך כמות לא מבוטלת של שרתים במדינות שונות, כך שתוכל לעבור בין מיקומים. לפיכך, מספר השומרים והמיקומים שלהם הם משהו שצריך לחפש כשאתם מחפשים VPN. לרוב יספיקו כמה מדינות שונות להתחבר אליהן בכדי לצפות בכל מה שתרצו. עם זאת, יכול להיות שאתה מחפש לצפות בטלוויזיה ממדינה ספציפית. אם זה המקרה, כדאי לבדוק מראש אם לספק יש שרת במדינה זו.

לבסוף, לאיכות הספק של כל ספק יש חשיבות רבה לחוויית הסטרימינג שלך. איכות ההגנה, שירות הלקוחות והאפליקציות שלהם חשובים כולם עבור ידידותיות המשתמשים שיש לכל ספק שיש להציע. בדקנו את כל התכונות הללו בהרחבה כך שלא תצטרכו לעשות זאת בעצמכם.

חשוב: בעוד ש- VPN יכול לתת לך גישה לחומר חסום גיאוגרפי בכמה משירותי סטרימינג, תצטרך להיות מנוי לשירותים אלה מלכתחילה..

ספקי ה- VPN הטובים ביותר עבור Amazon Fire TV Stick

תוך התחשבות במהירות, בשרתים ובאיכות של כל ספקים אנו יכולים להמליץ ​​על שני השירותים הבאים לשימוש בשילוב עם Amazon Fire TV Stick.

1. ExpressVPN

ExpressVPN הוא אחד הספקים האהובים עלינו להשתמש בשילוב עם Amazon Fire TV Stick. יש לו הצפנה חזקה של 256 סיביות ותמיכה נהדרת בלקוחות. האפליקציה שלהם מאוד ידידותית למשתמש וזמינה עבור Amazon Fire TV Stick, שהיא אידיאלית למטרות התקנה ותצורה.

מהירות החיבורים שלהם כל כך גבוהה עד שכמעט לא תבחין בהבדל במהירות הקבועה שלך. זה מקל על הזרמת וצפייה בסרטים, סדרות ומוזיקה ללא פיגור.

עם מעל 1700 שרתים ביותר מ 90 מדינות שונות, תמיד תוכל למצוא שרת שיכול לבטל את חסימת הסרטונים המועדפים עליך..

בגלל ExpressVPN האיכותי המיוחד שלהם הוא יקר מעט יותר משירות ה- VPN הרגיל שלך.

2. גישה לאינטרנט פרטי

גישה פרטית לאינטרנט (PIA) היא אלטרנטיבה מושלמת אם אתם מחפשים שירות זול יותר. PIA ידועה בזכות ההגנה הגדולה על פרטיותך ואינה מנהלת יומנים מכל סוג שהוא.

יש להם יותר מ 3000 שרתים ב 25 מדינות שונות, אשר אמורות להספיק בכדי להתאים את כל צרכי הסטרימינג שלך. המהירות והיציבות של החיבור שלהם טובים מספיק כדי להזרים ללא עיכוב.

התקנת VPN ל- Fire TV Stick שלך

ישנן מספר דרכים שונות להתקין VPN ב- Amazon Fire TV Stick שלך. עיין במדריך המפורט שלנו שמסביר כיצד אתה יכול לעשות זאת. תראה שיש כמה אפליקציות שתוכל להתקין ישירות על Fire TV Stick שלך. עם זאת, ברוב המקרים זה לא אפשרי. יהיה עליכם להתקין את ה- VPN בנתב שלכם או בנתב וירטואלי במחשב האישי או ב- Mac. היתרון בשיטות האחרונות הללו הוא שכל המכשירים הביתיים שלך יהיו מוגנים. לאחר התקנת VPN תוכל להזרים בחופשיות, אנונימיות ובטוחה באמצעות Fire TV Stick שלך.

איור האש של אמזון הגדר איור

מחשבות אחרונות

שילוב הפונקציונליות של Amazon Fire TV Stick שלך עם התכונות של שירות VPN הוא דרך נהדרת להזרים אנונימיים סרטים ומוזיקה. ה- VPN יאפשר לך לעקוף כל הגבלה גאוגרפית ולעשות זאת באמצעות חיבור מוצפן. התבוננות בכמות השרתים ומהירות ויציבות החיבור תעזור לכם למצוא את הספק המתאים למטרת הזרמה. ExpressVPN ו- PIA שניהם אפשרות טובה להזרים על Fire TV Stick ללא דאגות.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me