כיצד להשתמש ב- VPN עם ה- Chromecast שלך בשנת 2019 | VPNOverview

Google Chromecast הוא נגן מדיה שימושי המאפשר לך להזרים סרטים, סדרות, ספורט ומוזיקה מהמכשירים שלך לטלוויזיה שלך. אתה יכול לנצל את מיטב ה- Chromecast שלך באמצעות VPN. במאמר זה נספר לכם על היתרונות השונים בשימוש ב- Chromecast בשילוב עם VPN וכיצד להשתמש בו.


בעזרת Chromecast תוכלו להזרים מדיה לטלוויזיה שלכם בקלות. עם זאת, חלק משירותי הסטרימינג יכולים להטיל מגבלות גיאוגרפיות על תוכן מסוים. כדי לקבל גישה לכל החומר המוגבל הזה תוכלו להשתמש ב- VPN. יתר על כן, VPN מוודא שכל מה שאתה עושה באינטרנט, כולל סטרימינג, הוא אנונימי ומאובטח. שום האקר או ממשלה לא צריכים להיות מסוגלים לראות את מה שאתה זורם, נכון?

ספקי ה- VPN הטובים ביותר עבור Google Chromecast

מה עליך לחפש ב- VPN עבור Google Chromecast? כנראה שהתכונה החשובה ביותר היא המהירות. הזרמת סרטים או מוסיקה דורשת חיבור מהיר ויציב לאינטרנט. חלק מספקי ה- VPN מאטים את החיבור שלך מעט בגלל שכבות האבטחה השונות. אם אתם מחפשים VPN טוב להזרים איתו, מהירות חשוב לחפש.

לרוב ספקי ה- VPN יש שרתים בהרבה מדינות. המיקום של השרתים שלהם הוא חיוני אם אתה מתכנן לשנות את המיקום הווירטואלי שלך באמצעות VPN. זה מעשי שיש הרבה מדינות לבחירה מכיוון שזה מגדיל את הסיכוי שתמצא מדינה בה הזרם שלך זמין.

לבסוף, האיכות הכוללת של VPN תשפיע על החוויה שלך איתה בשילוב עם ה- Chromecast שלך. ספקי ה- VPN הטובים ביותר כוללים יישומים ידידותיים למשתמש ושירות לקוחות מעולה. קרא גם את המאמר שלנו עם ביקורות על ספקי ה- VPN הכוללים הטובים ביותר.

עם התחשבות בתכונות אלה יצרנו את שלושת המובילים של ספקי ה- VPN הטובים ביותר לשימוש בשילוב עם ה- Chromecast שלך.

1. ExpressVPN עבור Chromecast

ExpressVPN הוא אחד מספקי ה- VPN המובילים כבר שנים. יש להם מעל 2000 שרתים ביותר מ 90 מדינות שונות. זה די והותר כדי למצוא תמיד את הארץ שאתה זקוק לזרם הספציפי שלך.

ExpressVPN הוא מהיר מאוד, ולכן הזרמת סרטים, סדרות ומוזיקה לא אמורה להיות בעיה.

היישומים שלהם ידידותיים למשתמש וברורים. יתר על כן, אם אינכם יכולים להבין כיצד לגרום למשהו לעבוד, שירות הלקוחות שלהם ישמח לעזור לכם בכל עת. קרא הכל אודות ספק זה בהערכת הערכת ExpressVPN המלאה שלנו.

2. Surfshark עבור Chromecast

Surfshark הוכח תוך זמן קצר כשירות אמין ומשתלם מאוד. יש להם אחת העסקאות הטובות ביותר שיש עם 1,80 דולר לחודש ורשת שרתים אמינה ביותר של למעלה מ 1000 שרתים שונים ב 61 מדינות. ל- Surfshark יש שירות לקוחות די טוב שיענה על כל השאלות שלך בדוא”ל, אם כי זה עשוי לקחת יום. ההצפנה שלהם וקלות השימוש שלהם הם גם גדולים. בסך הכל, כריש הגלישה הוא בחירה נהדרת עבור סטרימינג Chromecast.

3. CyberGhost עבור Chromecast

CyberGhost מונה מעל 2700 שרתים ברחבי העולם. הצעה זו מספקת לך מספיק אפשרויות כך שתוכל תמיד לגשת לחומר חסום גיאוגרפי.

לספק זה מהירויות מספיק גבוהות לכל הפעלות הזרמתך. יתר על כן, CyberGhost נוח אם ברצונך לגשת לשירותי סטרימינג כמו Netflix.

CyberGhost מאפשרת ל -7 מכשירים להתחבר לאינטרנט בו זמנית באמצעות מנוי אחד בלבד. כמו כן, הם מאוד נוחים. עיין בדוח הבדיקה שלנו של CyberGhost למידע נוסף.

מדוע להשתמש ב- VPN עם Google Chromecast שלך?

ישנן כמה סיבות לכך שלשימוש ב- VPN עם Google Chromecast שלך יכול להיות בעל יתרונות. והכי חשוב, זה מאפשר לך לעקוף מגבלות גיאוגרפיות. זה גם מאבטח את חיבור האינטרנט שלך ומבצע פעילויות מקוונות באופן אנונימי.

עקוף הגבלות גאוגרפיות עם VPN

הסיבה החשובה ביותר לאנשים להשתמש ב- VPN בשילוב עם ה- Chromecast שלהם היא לקבל גישה לתוכן נוסף. תוכן מסוים בשירותי סטרימינג כמו נטפליקס מוסתר מאחורי מגבלות גיאוגרפיות. משמעות הדבר היא שיש מדינות בהן תוכן מסוים זמין ואחרות בהן אינן נמצאות. לדוגמה, ל- Netflix US יש יותר מפי שלושה מכמות התוכן שיש לשירות הסטרימינג ברוב המדינות האחרות. הפצת סוגיות וזכויות יוצרים מונעות משירותי סטרימינג להציע את אותו תוכן ברחבי העולם.

באמצעות VPN אתה יכול לגשת לשירות הסטרימינג שלך כאילו היית במדינה אחרת. לספקי VPN יש שרתים במדינות רבות ושונות. כאשר התקנת את תוכנת ה- VPN שלך, אתה פשוט מתחבר לשרת במדינה שתבחר. אם אתה בצרפת אך אתה מתחבר לשרת בארה”ב, נראה שאתה ניגש לאינטרנט מארה”ב. כעת יש לך גישה לכל התוכן בארה”ב בשירותי הסטרימינג השונים שלך. יש פשוט יותר להקדיש ל- Chromecast שלך באמצעות VPN!

ה- Chromecast כל כך קטן, קל לקחת איתך לכל מקום אליו אתה הולך. אם אתם בחופשה ורוצים להשתמש בשירות סטרימינג הזמין רק במדינת מולדתכם, תוכלו גם להשתמש ב- VPN כדי להתחבר לשרת במדינת מולדתכם..

אם ברצונך ללמוד עוד אודות צפייה בתכני Netflix בארה”ב, קרא את המאמר שלנו בנושא צפייה בנטפליקס באמצעות VPN.

בטיחות מקוונת עם VPN

VPN מצפין את כל תנועת הנתונים שלך ומאבטח את החיבור שלך לאינטרנט. בדרך זו אף ממשלה, האקר, מפרסם, ספק שירותי אינטרנט או חברה לא יכולה לראות כל דבר שאתה עושה באינטרנט. תהיה לך אנונימיות והמידע האישי שלך, כמו נתוני כניסה וסיסמאות, בטוח. אתה עשוי לחשוב שאין לך מה להסתיר. עם זאת, חברות יכולות להשתמש במידע שהן משיגות מהתנהגות הזרמתך כדי למקד אותך לפרסומות או לתכנים מסוימים. בדרך זו הם מחליטים מה תקבל לראות באינטרנט ותאבד חלק מהחופש המקוון שלך. קרא עוד על שימוש זה ב- VPN במאמר שלנו בנושא גלישה אנונימית.

VPN בשילוב עם קודי

Kodi הוא נגן מולטימדיה פופולרי עם קוד פתוח. זה משלב את כל שירותי הסטרימינג המועדפים עליך בשירות אחד, כך שאתה לא צריך לעבור ביניהם. כפי שאתה יכול לדמיין את שירותי Google Chromecast, Kodi ו- VPN מתאימים לחלוטין לשילוב. יהיה לך הכל במקום אחד, תוכל להעביר אותו לטלוויזיה שלך, וה- VPN יספק לך יותר תוכן וחיבור בטוח.

VPN חינם

יתכן שלא תרצה לבזבז כסף על היתרונות שיש ל- VPN להציע. אם זה המקרה, תוכלו להסתכל במאמר שלנו על שירותי VPN החינמיים הטובים ביותר. עם זאת, אם אתה שוקל להשתמש ב- VPN כדי להזרים, VPN בחינם לא יועיל. מרבית ספקי ה- VPN החינמיים מגבילים את כמות הנתונים שאתה מקבל לשימוש מדי חודש. לרוב כמות נתונים זו אינה מספיקה אפילו כדי להזרים סרט אחד.

יתר על כן, הם מגבילים את המהירות של משתמשים שלא שולמו. פירוש הדבר שיכול לקחת עידנים לטעון סרטון או שיר. הוסף לכך את העובדה שסביר להניח שלא תוכל לגשת לשירותי סטרימינג כמו נטפליקס, אולי תרצה לחשוב שוב על השימוש ב- VPN חינמי. אם אתה רק מחפש לגלוש באופן אנונימי באינטרנט, VPN בחינם יכול להיות מה שאתה צריך.

התקן את ה- VPN שלך ב- Chromecast

ישנן דרכים שונות בהן אתה יכול להתקין את ה- VPN שלך כך שהוא יעבוד בשילוב עם ה- Chromecast שלך. אינך יכול להתקין VPN ישירות ב- Chromecast אך אתה יכול להתקין אותו במכשירים שבהם אתה משתמש להעברת ל- Chromecast. רוב הספקים הופכים את התהליך לקל ביותר עם אשף התקנה נחמד.

האפשרות הבטוחה ביותר היא להתקין את ה- VPN שלך בנתב שלך כך שכל המכשירים המחוברים דרך הנתב יוגנו. האפשרות השנייה היא ליצור נקודה חמה במחשב האישי או ב- Mac, אך הדבר עשוי להאט את החיבור.

איור הגדרת Chromecast של גוגל

התקנה ושימוש של Chromecast עבור Linux

חלק ממשתמשי לינוקס עשויים לרצות להטיל את הזרמים שלהם גם על מסך גדול יותר. תוכלו לקרוא כאן כדי למצוא את ה- VPN המתאים לינוקס. זה שונה בהפצה, אבל אם אתה מפעיל Linux Mint, Ubuntu, או כל הפצה אחרת המבוססת על Debian, אתה יכול להשתמש ב- MkChromecast או בגרסה האחרונה של נגן המדיה VLC (זה חייב להיות לפחות גרסה 3.0).

אתה יכול להוריד את שתיהן בעקבות פקודות אלה

  • sudo apt – קבל להתקין mkchromecast
  • sudo apt – קבל להתקין vlc

לאחר שפתחת קובץ עם VLC, אתה יכול ללחוץ בתפריט העליון ב- Playback > נותן > ואז בחר chromecast.

עם MKChromecast אתה צריך לשמור על המסוף פתוח ולהשתמש בפקודות האלה.

  • mkchromecast –video -i “/path/to/file.mp4”

אם אתה רוצה להוסיף כתוביות:

  • mkchromecast – Video -i “~ / Videos / Example.mp4” – כתוביות ~ / Videos / Example.srt

אם ברצונך להעביר סרטון מאתר אינטרנט:

  • mkchromecast -y https://www.youtube.com/watch?v=NxD_kWK8A5M –video

מחשבות אחרונות

השימוש ב- VPN בשילוב עם ה- Chromecast שלך הוא בעל יתרונות רבים. זה מאפשר לך לעקוף מגבלות גיאוגרפיות ולגשת לתוכן מכל העולם. יתר על כן, היא מוודאת שהקשר שלך מוגן מפני מעורבות של צד שלישי ואתה נשאר אנונימי בזמן הזרמת.

ExpressVPN, Surfshark ו- CyberGhost הם ספקים איתנים שיכולים לעזור לך להשיג את המקסימום באמצעות Chromecast שלך. כולם משיגים ציון טוב על מהירות ומיקום השרת.

אתה עשוי לחשוב שאתה רוצה VPN בחינם, אך תגלה שזו לא אפשרות אם ברצונך להזרים סרטים או מוזיקה.

התקנת VPN עבור ה- Chromecast שלך יכולה להיות מאתגרת אך ישנם מדריכים שמעבירים אותך בתהליך צעד אחר צעד.

תיהנו מזרם חופשי ואנונימי!

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me