בחירת ה- VPN הטוב ביותר עבור מכשיר ה- Android שלך, שלושת המובילים

אם ברשותך סמארטפון או טאבלט אנדרואיד, מומלץ לשקול להשתמש ב- VPN. VPN מאפשר לך לאבטח את החיבור שלך טוב יותר ברשתות Wi-Fi ציבוריות ואף להזרים את נטפליקס האמריקאית מכל מקום שאתה נמצא בעולם. לא משנה מה הסיבה, יש המון VPNs לאנדרואיד. זה יכול להקשות על הבחירה הנכונה עבור VPN המתאים ביותר לצרכים שלך. כמה VPNs אנדרואיד הם איטיים, אחרים הם מהירים אך לא בטוחים, וחלקם למעשה אינם VPN בכלל, אלא פרוקסי. במאמר זה נעזור לך לבחור את ה- VPN הטוב ביותר לאנדרואיד למצבך.


מה לחפש כשבוחרים את ה- VPN הטוב ביותר לאנדרואיד?

אם אתה רוצה ספק VPN מצוין עבור אנדרואיד, וודא שאתה בוחר VPN מהיר ומאובטח עם מיקומי השרת הנכונים. תלוי במה שחשוב לך, VPNs מסוימים עשויים להתאים יותר מאחרים. האם אתה זורם המון? ואז לכו על VPN מהיר. האם אתה רוצה שהנתונים שלך יישארו מאובטחים? ואז בחר VPN מאובטח. האם אתה רוצה לבטל את חסימת אתר מסוים ממדינה אחרת? לאחר מכן בדוק אם ל- VPN שאתה רוצה לבחור יש שרתים באותה מדינה. בנוסף, זה מועיל כמובן אם ל- VPN יש יישום אנדרואיד.

בעת בחירת VPN יכול להיות שימושי להיות מודע לכמה היבטים חשובים של VPN. בקביעת שלושת ה- VPN הטובים ביותר לאנדרואיד הטובים ביותר בדקנו את ההיבטים הבאים:

 • בטיחות ופרטיות: בדקנו בעיקר את מדיניות הכניסה ופרוטוקולי ההצפנה של VPN. מסיבות פרטיות חשוב שספק VPN לא ישמור יומנים כלשהם, אחרת הנתונים שלך עדיין יאוחסנו על ידי חברת VPN, דבר שאתה בהחלט לא רוצה בעת השימוש ב- VPN. פרוטוקולי ההצפנה של VPN קובעים לעתים קרובות עד כמה קשה לפצח קובץ מוצפן. רוב ה- VPNs משתמשים ב- OpenVPN, אך יש כאלה שלא עושים זאת. אנו ממליצים לבחור ספק VPN שמשתמש ב- OpenVPN.
 • מהירות: המהירות יכולה להיות חשובה מאוד עבור VPN, במיוחד במהלך סטרימינג, הורדה ושימוש יומיומי. VPNs יכולים להפחית מעט את המהירות שלך, אבל עם כמה VPNs אתה אפילו לא שם לב לכך, בעוד שאצל אחרים אתה בהחלט תעשה זאת. אנו ממליצים רק על VPN המשפיעים על המהירות שלך כמה שפחות.
 • קלות שימוש: כמה VPNs דורשים ידע טכני, ואחרים לא. בבחירת ספקי ה- VPN הטובים ביותר לאנדרואיד התמקדנו ב- VPNs המתאימים לכולם. במילים אחרות, כל ה- VPN בשלושת המובילים שלנו יכולים בקלות לשמש צעירים ומבוגרים.
 • שרתים: אם אתה משתמש ב- VPN כדי לבטל חסימת אתרים, מגוון גדול של שרתים שימושי מאוד. לדוגמה, אם יש לך VPN שיש רק שרתים בצרפת, לא תוכל להשתמש בו כדי לבטל את חסימת Netflix האמריקאית. בנוסף, VPN ישפיע פחות על המהירות שלך אם שרת ה- VPN בו אתה משתמש קרוב אליך.
 • תכונות נוספות: VPNs לפעמים מציעים אפשרויות נוספות כדי להקל על המשתמש לגלוש בצורה בטוחה או להזרים מהר יותר. לפעמים בצורה של מתג להרוג, לפעמים בצורה של IP ייעודי. למרות שלרוב זהו גורם פחות חשוב, ייתכן שיהיה טוב לשים לב לכך אם יש לך צרכים מיוחדים ל- VPN.
 • מחיר: בנוסף לאיכות השירות VPN בפועל, כדאי לראות גם אם המינוי ל- VPN מתאים לתקציב שלך. רוב הסיכויים שאתה רוצה VPN טוב, אבל לא רוצה לשלם יותר מדי עבורו. לכן כללנו מחיר כאספקט בשלושת המובילים שלנו.

ה- VPNs הטובים ביותר לאנדרואיד: השלושה המובילים שלנו

בהתבסס על הקריטריונים שהוזכרו לעיל, בחרנו את שלושת ספקי ה- VPN הבאים שלדעתנו הם ה- VPNs הטובים ביותר עבור אנדרואיד כרגע:

1. גולש

Surfshark הוא אחד ה- VPNs הטובים והמחירים ביותר. כמעט בכל היבט VPN זה בוחן היטב. השרתים הם מהירים, יש לכם מבחר רחב של מיקומי שרתים במספר גדול של מדינות, ה- VPN קל לשימוש ומעל זה VPN זה זול מאוד לאיכות המסופקת. כל זה אומר שתוכלו להזרים במכשירי אנדרואיד שלכם במחיר נמוך מאוד ללא שיהוקים. זה שימושי אם אתה צופה בסרטים או סדרות רבות בטלפון או בטאבלט אנדרואיד שלך.

2. ExpressVPN

ExpressVPN הוא VPN פנטסטי לאנדרואיד. ה- VPN מהיר במיוחד, יש שרתים רבים והוא קל מאוד להתקנה ולהגדרה במכשירי אנדרואיד. האפליקציה רואה אוטומטית לאיזו שפה המכשיר שלך מוגדר ומתאים את עצמו בהתאם. בנוסף למהירות הגבוהה שלה, ל- ExpressVPN יש גם הצפנה טובה במיוחד. אתה לא יכול להשתבש עם ExpressVPN. בהשוואה ל- Surfshark היינו אומרים כי ExpressVPN מעט טוב יותר מבחינת האיכות, אך גם יקר בהרבה. זו הסיבה שמבחינתנו היא זכתה במקום השני ברשימה זו.

3. גישה לאינטרנט פרטי – PIA

גישה לאינטרנט פרטי (PIA) היא אלטרנטיבה מעולה ל- VPN למשתמשים המחפשים VPN מאובטח מאוד ומונחה פרטיות. PIA ממוקדת מאוד באבטחה מקוונת ועדיין שומרת על מהירויות מצוינות. PIA מעט איטי יותר מ- ExpressVPN וקצת יקר יותר מ- Surfshark, אך עדיין VPN זה הוא בחירה מצוינת עבור אנדרואיד. אנו אוהבים במיוחד את האבטחה וההצפנה של ספק זה.

VPNs בחינם לעומת בתשלום עבור אנדרואיד

בנוסף לשירותי VPN בתשלום, יש לך גם אפשרות ללכת עם VPN בחינם. למרות שיש מספר שירותי VPN בחינם טובים, רובם לא יתאימו לשימוש לטווח ארוך. לשירותי VPN חינמיים רבים יש מגבלות על מהירות, כמות נתונים שבהם אתה יכול להשתמש בחודש או במיקומי שרת. לעתים קרובות מגבלת הנתונים אפילו לא תאפשר לך לצפות בסרט שלם. VPNs בחינם ללא מגבלת נתונים או עם מגבלה גבוהה מאוד יהיו לרוב איטי או לא בטוח. לכן אנו בדרך כלל ממליצים ללכת על VPN בתשלום.

אפליקציות VPN חינם לאנדרואיד שאינן VPN בפועל

אם אנחנו מדברים על אפליקציות VPN בחינם לאנדרואיד, כדאי גם להזכיר בקצרה פרוקסי אקספרס. אלה אפליקציות שלעתים קרובות הן בחינם ומפורסמות כ- VPN. אולם בדרך כלל מדובר בפרוקסי: שירותים שמשנים את כתובת ה- IP שלך אך אינם מצפינים את הנתונים שלך. דוגמא לכך היא הולה. שירות זה מפרסם את עצמו כ- VPN, אך רק משנה את כתובת ה- IP שלך לזה של משתמש אחר בהולה. אם אתה משתמש בהולה, החיבור שלך ישמש גם משתמשים גולשים אחרים. זה מאוד לא בטוח מכיוון שאנשים אחרים זוכים להשתמש בחיבור שלך ויודעים למה הם משתמשים בו.

מדוע VPN לאנדרואיד?

לכל אחד יש סיבות שונות להשתמש ב- VPN. הסיבות הנפוצות ביותר הן כדלקמן:

סיבה
הסבר
אבטחהמכיוון שתעבורת האינטרנט שלך מוצפנת באמצעות VPN, אחרים לא יכולים פשוט לקבל גישה לנתונים שלך. לדוגמה, האקרים, ממשלות וספקי אינטרנט לא יכולים לראות מה אתם עושים באופן מקוון. זה חשוב במיוחד למכשירי אנדרואיד מכיוון שאתה מתחבר לרוב לרשתות Wi-Fi ציבוריות באמצעות הטלפון החכם או הטאבלט שלך.
פרטיותבזכות VPN, כתובת ה- IP שלך מוסתרת ומקבלת כתובת IP שונה מאחד משרתי ה- VPN. כתוצאה מכך, לא ניתן לאתר את הפעולות המקוונות שלך למכשיר שלך או אליך כאדם. לרוב משתמשים בזה בשילוב עם הורדת טורנטים למניעת קנסות. פרטיות וחקיקה הם גם הסיבה לכך שעיתונאים, המתגוררים במדינות עם צנזורה רבה, משתמשים ב- VPN כדי להביע את דעתם באמצעות פורומים אנונימיים..
ביטול החסימהאתרים ושירותים מסוימים חוסמים את התוכן שלהם על סמך המיקום שלך. לדוגמה, לנטפליקס יש הצעה גדולה יותר של סרטים וסדרות באמריקה מאשר ברוב המדינות האחרות. בעזרת VPN אתה יכול לעקוף סוג זה של חסימה גיאוגרפית לצפייה בסרטים וסדרות ממדינות אחרות. זו גם הסיבה שבדרך כלל משתמשים ב- VPN בסין, שם חסומים אתרים כמו יוטיוב ופייסבוק.

כיצד להתקין VPN ב- Android

ישנן מספר דרכים להתקין VPN במכשיר אנדרואיד. הקלה ביותר היא ככל הנראה באמצעות אפליקציה מחנות Play:

 1. הירשם לספק VPN;
 2. הורד את אפליקציית VPN מחנות Play;
 3. פתח את היישום;
 4. התאם את ההגדרות במידת הצורך;
 5. הפעל את ה- VPN (ככל הנראה מכשיר ה- Android שלך יבקש ממך לשנות את התצורה של חיבורי VPN תחת ‘רשת’, אפשר זאת).

לסיכום: ה- VPN הטוב ביותר לאנדרואיד, השלושה המובילים שלנו

על סמך הקריטריונים שהזכרנו קודם, אנו ממליצים על VPNs הבאים עבור אנדרואיד:

 1. כריש גולש
 2. ExpressVPN
 3. PIA

לכל אותם ספקים יש תוכנת אנדרואיד מעולה והם טובים מבחינת מחיר, מהירות ואבטחה. Surfshark הוא ה- VPN המובחר ביותר ב- VPN, ExpressVPN אולי קצת יותר טוב אבל הוא גם יקר בהרבה, ו- PIA נוקטת בצעדים נוספים בכל מה שקשור לבטיחות. אם אף אחד מהספקים האלה לא פונה אליך, אתה תמיד יכול להסתכל בסקירה הכללית שלנו על כל ה- VPN שנבדק:

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me