VPN בטלוויזיה אנדרואיד שלך. השילוב המושלם!

מערכת ההפעלה ידידותית למשתמש אנדרואיד משמשת בטלוויזיות חכמות לעתים קרובות יותר ויותר. בטלוויזיה אנדרואיד תוכלו לגשת בקלות לחנות Google Play ולהוריד שפע של אפליקציות (סטרימינג) לטלוויזיה. מכיוון שאתה עושה את כל זה באמצעות חיבור לאינטרנט, כדאי לחשוב על שימוש ב- VPN (רשת פרטית וירטואלית). אחרי הכל, VPN מציע יתרונות רבים הקשורים לפרטיות ואבטחה, כמו גם אפשרות לגישה להרבה תוכן מוגבל גיאוגרפי אחרת.


בטלוויזיה אנדרואיד שלך יש לך גישה לכל שירותי הסטרימינג הפופולריים, כמו נטפליקס, הולו, HBO, ועוד. למרבה הצער, שירותי סטרימינג אינם מציעים את אותו תוכן בכל רחבי העולם. יש הרבה מגבלות גיאוגרפיות שיכולות להגביל את תענוג הצפייה שלך. באמצעות VPN אתה יכול לעקוף את ההגבלות הגיאוגרפיות הללו ולקבל גישה לכל הסרטים והסדרות בשירותי הסטרימינג המועדפים עליך. יתר על כן, זה יכול להיות שימושי כשאתה בחופשה אך אתה רוצה לצפות במופע באחד משירותי הסטרימינג הלאומיים במדינת מולדתך. עם VPN אתה יכול להתחבר לשרת במדינת מולדתך ולצפות בו בכל מקרה.

היתרון של VPN בטלוויזיה אנדרואיד שלך

ישנן כמה סיבות לכך ש- VPN ישפר מאוד את חוויית הטלוויזיה שלך ב- Android.

  • אבטחה: בכל פעם שאתה מתחבר לאינטרנט זה מהווה סיכונים למכשירים שלך ולאבטחה מקוונת. עם VPN הנתונים שלך מוצפנים, מה שמקשה על אחרים לרגל אחריך. זה מקשה, אפילו עבור ספק שירותי האינטרנט שלך, לראות באילו אתרים אתה מבקר או באילו סרטים אתה זורם.
  • אנונימיות: VPN מאפשר לך לשנות את כתובת ה- IP שלך. ככאלה, איתור הפעילויות המקוונות שלך למיקום או לאדם שלך, הופך מורכב הרבה יותר.
  • חופש: כאמור, זו הסיבה החשובה ביותר לשלב את השימוש בטלוויזיה אנדרואיד שלך עם VPN טוב. על ידי חיבור לשרת VPN אתה ניגש לאינטרנט עם כתובת ה- IP של שרת ה- VPN ונראה כאילו אתה נמצא במקום אחר בעולם. בדרך זו תוכלו לעקוף בקלות מגבלות גיאוגרפיות רבות.

ה- VPN הטוב ביותר לטלוויזיה אנדרואיד

ספק VPN טוב הוא בטוח, מהיר, יש שרתים במדינות רבות ושונות וידידותי למשתמש. מהירות החיבור שלך חשובה כשאתה רוצה להזרים סדרות או סרטים, מכיוון שלא כיף לחכות לנצח שהסרט שלך יצליח להכות. מספר המיקומים של שרתי ה- VPN הוא חשוב אם ברצונך להגיע למגבלות גיאוגרפיות. מסיבות אלה, לעיתים קרובות לא כדאי להשתמש בשירות VPN חינמי בטלוויזיה אנדרואיד. שירותים בחינם מגבילים לעיתים קרובות מהירות, נתונים ושרתים והם יכולים אפילו להיות לא בטוחים. ספקי ה- VPN הבאים מציעים שירותים מעולים שעובדים טוב עם טלוויזיה אנדרואיד.

ה- VPN הטוב ביותר בסביבת ה- Android לטלוויזיה אנדרואיד: ExpressVPN

ExpressVPN הוא מהיר, בטוח, ידידותי למשתמש ובעל מדיניות אפס יומני. תוכנת ExpressVPN זמינה עבור Windows, Mac, iOS, Android ו- Linux. יש להם יותר מ -3000 סוודרים בלמעלה מ- 94 מדינות שונות, מה שכנראה יספק לך מספיק אפשרויות לעקוף מגבלות גאוגרפיות. והכי חשוב, יש להם אפליקציה קלה לאנדרואיד TV, מה שהופך את ההתקנה והשימוש ב- ExpressVPN לפיסת עוגה. אינך בטוח אם ExpressVPN הוא הספק הטוב ביותר עבורך? נסה את שירותיהם עם אחריות החזר הכסף שלך למשך 30 יום.

VPN התקציב הטוב ביותר לטלוויזיה אנדרואיד: VPN Surfshark

Surfshark הוא לא רק VPN מהיר ואמין, אלא גם מחשב זול מאוד. המנוי הזול ביותר שלהם עולה קצת פחות משני דולר לחודש. במחיר זה אתה מקבל VPN שמציע פרוטוקולי אבטחה מעולים, אך גם יותר ממהירויות הגון לזרם, שפע שרתים (מעל 1000 ב 61 מדינות שונות) לביטול חסימה גיאוגרפית ואפליקציית אנדרואיד מאוד ידידותית למשתמש..

ה- VPN הטוב ביותר לביטול חסימת גיאוגרפיה של אנדרואיד TV: NordVPN

NordVPN באמת מאיר כשמדובר באפליקציית ה- VPN החשובה ביותר עבור משתמשי אנדרואיד TV: לעקוף הגבלות גאוגרפיות. אחרי הכל, NordVPN הוא לא רק VPN מעולה במחיר נהדר עם מהירויות טובות ותכונות בטיחות נהדרות. הוא מציע גם פיצ’ר נוסף שמגיע לנוח מאוד לביטול חסימת (הזרמת) תוכן, ש- ExpressVPN ו- Surfshark אינם מציעים (עדיין): כתובת IP ייעודית. כתובת IP ייעודית היא כתובת IP ייחודית שמקשה על שירותי סטרימינג כמו נטפליקס לזהות שאתה משתמש ב- VPN. הסיבה שזו תכונה שימושית היא ששירותי סטרימינג חוסמים לרוב משתמשי VPN. נוסף על כך, NordVPN מציע גם שרתים מעורפלים, מה שמקשה על איתור משתמשי NordVPN.

במילים אחרות, אם אתם מחפשים VPN מעולה במחיר הגון, וזה נהדר בביטול חסימה של תוכן מוגבל גיאוגרפי, אנו ממליצים מכל הלב NordVPN.

VPN לעומת DNS בטלוויזיה אנדרואיד שלך

אם אתה רק רוצה לעקוף מגבלות גיאוגרפיות, SmartDNS יכול להיות גם אפשרות עבורך. באמצעות DNS אתה יכול לגרום לאתרים לחשוב שאתה ניגש לאינטרנט ממקום אחר. החיסרון של DNS הוא שהוא לא מצפין את החיבור שלך כמו VPN או מסתיר את כתובת ה- IP שלך. יתר על כן, הרבה אפשרויות SmartDNS משולמות גם כן, כך שתוכל באותה מידה לשלם עבור VPN ולקבל יותר בתמורה.

עם DNS אתה צריך להיזהר מחטיפת DNS. ספק שירותי האינטרנט שלך יעבר את ה- DNS ויצרף IP לחיבור שלך, כלומר לא תוכל לעקוף חסימה גיאוגרפית. במקרה הגרוע ביותר המכשירים שלך עלולים להידבק בתוכנות זדוניות. מסיבות אלה אנו ממליצים תמיד להשתמש ב- VPN על פני השימוש ב- DNS.

קודי בטלוויזיה אנדרואיד שלך עם VPN

קודי טלוויזיה vpnKodi הוא שירות סטרימינג פופולרי שאידיאלי לשימוש בשילוב עם טלוויזיה אנדרואיד. האפליקציה משלבת את כל שירותי הסטרימינג המועדפים עליכם במקום אחד ומקלה עליכם לעבור בין השירותים השונים. מסיבה זו זו אפליקציה פופולרית להתקנה בטלוויזיה אנדרואיד. אנו ממליצים לך להשתמש תמיד בקודי בשילוב עם VPN. בדרך זו תוכלו להישאר בטוחים ואנונימיים. זה חיוני עבור אפליקציה שמאפשרת תוספות על ידי משתמשים שלא תמיד מאומתות.

התקנת VPN בטלוויזיה אנדרואיד שלך

ישנן מספר דרכים להתקין VPN בטלוויזיה אנדרואיד שלך. הדרך הקלה ביותר היא עם אפליקציית VPN מחנות Google Play. אם אתה רוצה להגן על כל המכשירים שלך בפעם אחת, ייתכן שיהיה קל יותר להתקין את ה- VPN שלך בנתב שלך.

מחשבות אחרונות

VPN הוא אידיאלי אם ברצונך להפיק את המרב משירותי הזרמת הטלוויזיה שלך ב- Android. אתה יכול לעקוף מגבלות גיאוגרפיות כך שתוכל לצפות בתוכניות המועדפות עליך כשאתה בחופשה או לקבל גישה לתוכן שבדרך כלל זמין רק במדינות ספציפיות. מכיוון שיש לך גישה נוחה לחנות Google Play בטלוויזיה אנדרואיד, קל מאוד להוריד אפליקציית VPN. ה- VPN יספק לכם יותר תוכן וישמור על עצמכם בטוחים ואנונימיים בו זמנית. אף אחד לא יוכל לראות את מה שאתה צופה בטלוויזיה אנדרואיד שלך חוץ ממך. אנו ממליצים על ExpressVPN, Surfshark או NordVPN בשילוב עם טלוויזיה אנדרואיד, אך אם תרצו עוד אחד מספקי ה- VPN הטובים ביותר, תוכלו גם להציץ בחמשת ה- VPN המובילות שלנו ברגע זה..

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me