חמש ספקי ה- VPN החינמיים באמת של 2020. מצא את ה- VPNs הטובים ביותר בחינם!

מאמר זה מפרט את מיטב ה- VPN החינמי הטוב ביותר של הרגע הזה. VPN מאפשר לך להשתמש באינטרנט בצורה אנונימית ובטוחה יותר מאחר שהוא מספק לך חיבור מוצפן. מרבית ספקי ה- VPN דורשים ממך לשלם כדי להיות מסוגלים להשתמש ברשת השרתים המאובטחת שלהם. עם זאת, יש כמה ספקי VPN המציעים חיבור VPN חינם.


כשאתה מתחיל להסתכל, תבחין שמעט שירותי VPN בחינם באיכות מקובלת. אפילו לרשומות ה- VPN החינמיות הטובות ביותר יש לרוב מגבלות נתונים או מכסי מהירות. ישנם ספקים המציעים אפליקציה בסיסית מוגבלת בחינם, מתוך כוונה לשכנע אתכם לקבל מנוי בתשלום לאחר מכן. במאמר זה תלמד יותר על שירותי VPN בחינם, כיצד הם עובדים ומדוע עליך להיזהר איתם. יתר על כן, אנו ממליצים על חמישה שירותי VPN בחינם מצוינים שתוכלו להתחיל להשתמש בהם מייד.

ניסויים עם ספקי VPN פרמיום: כדאי לקחת בחשבון

יתכן שאתה מחפש VPN בחינם כדי לגלוש ולהוריד טורנטים באופן אנונימי, או לעקוף מגבלה מקוונת המונעת ממך גישה לפייסבוק במקום העבודה או בבית הספר שלך, או אפילו לחסום גיאוגרפי. למרות שכמה VPNs בחינם יעשו את העבודה שלהם טוב מאוד במקרים אלה, לא כולם יוכלו לתת לך את מה שאתה צריך. יתכן שהם לא יוכלו לבטל את חסימת הדפים שאליהם תרצה להגיע. בנוסף, שירותים רבים טוענים שהם “בחינם”, אך עדיין לוקחים ממך משהו, גם אם זה לא כסף. כמה VPNs בחינם, כמו Hola, מוכרים את חיבור הנתונים שלך לאחרים. ספקי חינם אחרים אף מקליטים את האתרים שבהם אתה מבקר כדי שיוכלו למכור נתונים אלה לסוכנויות שיווק. במילים אחרות, אתם עשויים לחשוב שהחיים המקוונים שלכם מוגנים על ידי ה- VPN, אך בינתיים הפרטיות שלכם התפשרה עוד יותר.

יתכן שאתה שוקל VPN בחינם מכיוון שאתה רוצה לנסות VPN (מסוים) לפני שאתה מתחייב לתשלום חודשי. זה מובן, אך ייתכן שלא תקבלו את החוויה המלאה עם מנוי חינם. VPNs בתשלום הם בדרך כלל מאובטחים יותר ומציעים אפשרויות רבות יותר, כגון נתונים ללא הגבלה, מהירויות בלתי מוגבלות, תמיכת לקוחות נאותה וגישה לגרסה האמריקאית של נטפליקס, בכל מקום שאתה נמצא. אם אתה נזהר מכספך, אך אתה רוצה VPN פרמיום, ישנו מגמה חזקה שאנחנו ממליצים מכל הלב: Surfshark. תמורת כמה דולרים בודדים (כיום מתחת ל -2 דולר לחודש), אתה מקבל את כל היתרונות של VPN פרמיום. Surfshark מציעה גם אחריות להחזר הכסף של 30 יום שיכולה להועיל אם בסופו של דבר לא נהנית מ- VPN – אם כי אנו בספק אם זה יהיה המצב.

אם אתה פשוט מחפש את ה- VPN הטוב ביותר בשוק, נסה את ExpressVPN. VPN זה יציב, מהיר ויש לו שרתים בכמעט 100 מדינות. יש להם ערבות נדיבה להחזר כספי המאפשרת לכם לבדוק את שירותם 30 יום ללא סיכון. אם תרשמו למנוי לשנה באמצעות הכפתור למטה, תקבלו אפילו שלושה חודשים נוספים – בחינם.

למרבה המזל, ישנן כמה אפשרויות אמינות אם VPN בחינם זה באמת מה שאתה מחפש. אתה עלול להיתקל במגבלות נתונים או בקצבי מהירות, אך ספקי ה- VPN החינמיים ברשימה למטה הם בדרך כלל די טובים. ה- VPNs עליהם נדון מכאן והלאה הם לגמרי חופשי. אינך צריך להירשם עם פרטי התשלום שלך או להשתמש בערבות להחזר כספי. חינם באמת בחינם עם ספקי ה- VPN האלה.

ה- VPN החינמי הטוב ביותר

גביעמתי שירות VPN בחינם כשיר מספיק לרשימה שלנו? ובכן, א VPN חינם בחינם צריך לכל הפחות להיות – ניחשתם נכון – בחינם. מלבד זאת, ישנם כמה דברים שצריך לפקח עליהם: מגבלות נתונים, מכסי מהירות, מספר החיבורים בו זמנית (במכשירים שונים) שהיא מאפשרת ומיקומי השרת שה- VPN מציע. VPNs בחינם כוללים לעתים קרובות שילוב של גורמים מגבילים שונים ביחס לנתונים, מהירויות אינטרנט וזמינות שרתים. ככזה, ה- VPN החינמי המתאים ביותר תלוי ברצונות ובצרכים האישיים שלך.

אם אתה רוצה VPN מהיר, עליך לנסות למצוא שירות VPN חינמי שיש לו שרתים במדינה שלך ואין לו מהירות מהירה (מה שעלול להיות קשה בהתחשב במספר השרתים המצומצם ביותר ש- VPNs החינמיים ביותר מציעים). האם אתה מתכוון להשתמש ב- VPN לצורך סטרימינג? אז חשוב שתהיה מגבלת נתונים גדולה (או באופן אידיאלי, אין הגבלה בכלל) ומהירויות טובות. עם זאת, כשמדובר בסטרימינג, שירותי VPN בתשלום בדרך כלל נותנים לעצמם טוב יותר למטרה זו, בגלל המהירות הגבוהה שלהם והיעדר כובעי נתונים. למרות שמינויי VPN בחינם הם בדרך כלל באיכות פחותה משלנו בתשלום, ישנם זוג שכדאי לנסות.

ראשית, אנו נספק לך את חמשת ה- VPN הטובים ביותר בחינם, בסדר אקראי. אם אתה רוצה לדעת יותר על ספקים אלה, גלול מטה והמשיך לקרוא.

חמשת ה- VPN החינמיות המובילות שלנו

ספק VPN בחינם
כובע מהירות
מגבלת נתונים חודשית
מספר מיקומי השרת
נטפליקס ארה”ב
מוריד בעילום שם
ProtonVPNלא*אף אחד3כןלא
הסתרלא10 ג’יגה-בתים5לאכן
מנהרת דובלא500MB (1.5 ג’יגה-בתים אם אתה משתף אותם באמצעות טוויטר)23לאלא
רישום רוחלא2 ג’יגה-בתים (10 ג’יגה-בתים אם תרשום את הדוא”ל שלך)10לאכן
ZoogVPNכן2GB3כןכן

* לשירות החינם של ProtonVPN יש מספר מוגבל של שרתים זמינים. כאשר משתמשים רבים נמצאים בשרתים אלה בו זמנית, מה שקורה לעתים קרובות, זה יכול להשפיע לרעה על מהירות האינטרנט שלך.

להלן תמצא מידע מעמיק יותר אודות ה- VPNs בחינם ברשימה שלנו.

ProtonVPN

כרזת פרוטון

מפרט ProtonVPN חינם

 • טורנטים:
 • נטפליקס: +
 • חיבורים סימולטניים: 1
 • מיקומי שרת: 3
 • מגבלת נתונים: אף אחד
 • כובע מהירות: אף אחד
 • מחיר: לגמרי חופשי

ProtonVPN הוא ספק VPN פופולרי משוויץ המציע גם שירות בחינם. התוכנה שלהם מאוד ידידותית למשתמש, ורמת האבטחה היא רבה. הגרסה החינמית של ProtonVPN אין מגבלת נתונים או מכסת מהירות, אם כי השרתים שלהם יכולים להפוך לאט למדי כאשר אנשים רבים משתמשים בהם בו זמנית, מה שקורה לעתים קרובות. ProtonVPN אינו תומך בהורדות סיקור, אך מעניק לך מדי פעם גישה לנטפליקס, תלוי בשרת.

עם זאת, עלינו ליידע אותך כי עדיף להשתמש בתקופת הניסיון החינמית של ProtonVPN אם אתה מעוניין לצפות בנטפליקס עם VPN. ניסיון זה מעניק לך תכונות פרימיום, כך שתוכל לקבל גישה להרבה יותר שרתים מאשר רק לשמונה השרתים בארצות הברית, הולנד וביפן. במהלך הבדיקה האחרונה שלנו בנושא התאימות של ProtonVPN ל- Netflix (ב- 27 במרץ – בדקנו את גרסת הניסיון החינמית מכיוון שהבוחן שלנו קיבל באופן אוטומטי גישה לכך בעת רישום חשבון חדש) גילינו שרבים משרתי ProtonVPN חסומים על ידי Netflix. עם זאת, בסוף מצאנו שרת שנוכל לצפות איתו בנטפליקס. ככאלה, אנו ממליצים לך להשתמש בגרסת הניסיון החינמית עבור Netflix כך שסביר יותר שתמצא שרת שעובד עם שירות הסטרימינג..

אם אתה משתמש בגרסה חינמית זו, התוכנה תנסה באופן קבוע לשכנע אותך לשדרג לגרסה בתשלום. ProtonVPN מעניק לך גישה אל שלוש מיקומי שרת: שלושה נמצאים בהולנד, שלושה ביפן ושניים בארצות הברית. אתה יכול להשתמש ב- ProtonVPN בחינם מכשיר אחד בכל פעם, אך בהתחשב בכך שהיא חופשית, אתה יכול באופן תיאורטי לרשום מספר פעמים עם כתובות דוא”ל שונות.

מלבד השירות החינמי של ProtonVPN, בדקנו גם את גרסת הפרמיה (בתשלום) של ספק זה. אנו מרוצים מאוד מ- ProtonVPN באופן כללי, ותוכלו לקרוא את הביקורת המלאה שלנו כאן.

הסתר

לוגו של hide.me

מפרט Hide.me VPN

 • טורנטים: +
 • נטפליקס:
 • חיבורים סימולטניים: 1
 • מיקומי שרת: 5
 • מגבלת נתונים: 10GB לחודש
 • כובע מהירות: לא
 • מחיר: לגמרי חופשי

Hide.me מציעה גם VPN בתשלום וגם VPN בחינם. המינוי בחינם נותן לך גישה חמישה שרתים: בהולנד, קנדה, סינגפור ושניים בארצות הברית. הגרסה החינמית של Hide.me כוללת מגבלת נתונים של 10GB לחודש. תוכל להגן רק על אחד מהמכשירים שלך בכל פעם, אך השירות אכן מקיים מדיניות “ללא יומן”.

עם תמיכה ב- Windows, iOS, MacOS, Android ו- FireOS, ניתן להשתמש ב- Hide.me כמעט בכל המכשירים. השירות גם מאפשר תנועה P2P, אפילו עם מנוי ה- VPN החינמי שלה. פירוש הדבר שתוכל להוריד טורנטים, אם כי סביר להניח שתגיע למגבלת הנתונים יחסית יחסית אם תבחר להשתמש ב- VPN למטרה זו. הגרסה החינמית של Hide.me מעניקה לך גם גישה 24 שעות ביממה לתמיכה בלקוחות.

מנהרת דוב

לוגו מנהרת המנהרה

מפרטים TunnelBear VPN

 • טורנטים:
 • נטפליקס:
 • חיבורים סימולטניים: 5
 • מיקומי שרת: 20
 • מגבלת נתונים: 500MB – 1.5GB לחודש
 • כובע מהירות: לא
 • מחיר: לגמרי חופשי

TunnelBear היא אפשרות טובה נוספת אם אתה מחפש VPN בחינם. הממשק ברור, מהנה ונוח לשימוש. התקנת ה- VPN היא גם מהירה וקלה. בנוסף, האבטחה וההצפנה הם עד לתוקף. הגרסה החינמית של TunnelBear אינה מכסה מהירויות. עם זאת, יש לה א מגבלת נתונים של 500MB לחודש. אתה יכול למתוח את המגבלה הזו עד 1.5 ג’יגה-בייט על ידי קידום TunnelBear בטוויטר.

אפילו עם גרסתו החינמית, TunnelBear מאפשר לך לבחור מבין כל אלה 23 שרתים. זה נהדר, מכיוון שזה אומר שהשרתים לא יאטו כמו שרתים השייכים ל- VPN חינמי עם רק שרתים קומץ. מבחינת מיקומי שרת, האפשרויות שלך כוללות (אך אינן מוגבלות) לארה”ב, בריטניה, קנדה, גרמניה, יפן, הולנד ואיטליה. הצלחנו להשתמש במספר שירותי סטרימינג מקוונים שונים, כלומר Hulu, BBC iPlayer ו- YouTube. TunnelBear זמין עבור Windows, Mac, Android ו- iOS. לספק זה יש כמה מגבלות, אך הוא עדיין VPN בחינם טוב לחלוטין. אם אתה רוצה להוריד את הגרסה החינמית, לחץ על ‘תמחור’ בראש אתר האינטרנט שלהם. ואז בחר את המנוי בחינם.

רישום רוח

כרזת מנוי רוח

מפרט VPN ב- Windscribe

 • טורנטים: +
 • נטפליקס:
 • חיבורים סימולטניים: ללא הגבלה
 • מיקומי שרת: 11
 • מגבלת נתונים: 2GB – 10GB לחודש
 • כובע מהירות: לא
 • מחיר: לגמרי חופשי

ל- Windscribe יש תוכנות ואפליקציות ידידותיות למשתמש שקל להתקין אותן. ל- VPN בחינם זה יש מגבלת נתונים של 2GB לחודש. עם זאת, אם תבחר לשתף את כתובת הדוא”ל שלך עם Windscribe, תוכל להשתמש עד 10 ג’יגה-בתים חודש. שוב, זכור כי מדובר טכנית בתשלום: אתה משלם עם כתובת הדוא”ל שלך ומקבל יותר נתונים בתמורה. עם זאת, אפילו עם המגבלה הזו, נגמר לך במהירות נתונים לאחר יום של שימוש כבד באינטרנט, במיוחד כשאתה מוריד או זורם. יתר על כן, הגרסה החינמית של Windscribe אינה מציעה רמת אבטחה זהה לגירסה בתשלום. לא שהביטחון של Windscribe חסר, אבל זה יכול להיות טוב יותר.

הצעות windscribe 11 שרתים ברחבי מדינות שונות למשתמשים החינמיים שלה. זה אמור להספיק עבור משתמש ה- VPN החינמי הממוצע. מה שכן, אתה יכול להשתמש ב- Windscribe בכמה מכשירים שתרצה.

ZoogVPN

כרזת Zoog

מפרטים Zoog VPN

 • טורנטים: +
 • נטפליקס: +
 • חיבורים סימולטניים: 1
 • מיקומי שרת: 3
 • מגבלת נתונים: 2GB לחודש
 • כובע מהירות: כן
 • מחיר: לגמרי חופשי

ZoogVPN הוא שירות VPN חינמי עם חיבור מאובטח למדי. נראה כי VPN של Zoog לא רושם את תנועת האינטרנט שלך. עם זאת, הם מצביעים על כך שהגרסה בתשלום שלהם היא בטוחה יותר מהגרסה החינמית שלהם, עם זאת. ZoogVPN יש שלושה שרתים זמין למשתמשים בחינם: אחד באמסטרדם (הולנד), אחד בלונדון (בריטניה) ואחד בוושינגטון (ארה”ב). ניתן להשתמש בגרסה החינמית רק ב- מכשיר אחד בכל פעם. בנוסף, ל- ZoogVPN שניהם א מגבלת נתונים של 2GB לחודש ו כובע מהירות. ספק VPN זה מהיר למדי, אך אם השרתים שלו חווים תנועה כבדה, המשתמשים החופשיים יהיו הראשונים לשים לב לכך. הקשרים שלהם יאטו במידה ניכרת.

VPN חינם לעומת VPN בתשלום

אתה צריך להיות זהיר בעת השימוש בשירותי VPN בחינם. מחקר בקרב למעלה מ -300 יישומי VPN חינמיים הראה שרבים מהם אינם עובדים כראוי או אינם מטפלים בנתונים שלך בצורה טובה. דרושה גישה לכל מיני מידע רגיש מיותר (כמו אנשי הקשר, התמונות והמדיה החברתית שלך), וכמה ספקים בחינם אף מדביקים את המכשיר שלך עם תוכנות ריגול ותוכנות זדוניות אחרות. הרבה שירותי VPN בחינם הם גם בבעלות חברות סיניות, מה שעלול לגרום לכם לחשדות מסוימים לגבי כוונותיהם ורמת הבטיחות של ה- VPNs. מכיוון שכולנו משתמשים באינטרנט ללא הפסקה בימינו, משתלם להשתמש בשירות VPN טוב ואמין.

שירותי VPN בתשלום בדרך כלל יהיו מודעים יותר לפרטיותך ויציעו רמת אבטחה מתקדמת יותר, כמו גם תכונות נוספות נוספות. לדוגמה, חיבורים נוטים להיות מהירים הרבה יותר, מותר לך להתחבר למספר חיבורים בו זמנית (כך שתוכל לשתף את המנוי שלך עם חברים ובני משפחה או פשוט להשתמש בחשבון אחד גם במחשב הנייד וגם בטלפון שלך), ואולי אפילו תקבל גישה לזרם שירותים כמו Netflix. אתה יכול גם להוריד בבטחה סיקורים ולא תצטרך לדאוג למגבלות הנתונים. רוב התכונות הללו אינן זמינות בשירותים בחינם. יתר על כן, מנויי VPN בתשלום הפכו זולים למדי. אם אתה רוצה לדעת אילו ספקים הם שירותי ה- VPN הטובים ביותר כרגע, ברצוננו להפנות אותך לסקירה כללית זו:

VPNs זולים

ישנם הפרשי מחירים גדולים בין VPNs בתשלום. במיוחד אם אתם מחפשים VPN בחינם, התמחור של כמה ספקי VPN פרמיום עשוי להדהים אתכם. למזלנו, ישנם מספר ספקי VPN המציעים חיבורי VPN פנטסטיים במחירים נמוכים מאוד. תמורת כמה דולרים בלבד בחודש, תוכלו להשיג VPN ממש טוב וליהנות משקט נפשי ביחס לבטיחות חיבור האינטרנט והנתונים שלכם. דוגמה טובה ל- VPN נהדר שעולה מעט, היא Surfshark. רוצה לדעת יותר על VPNs הזולים השונים שם? אולי תרצה לבדוק את המאמר שלנו:

VPNs בחינם ללא מגבלות נתונים

כפי שראית, רוב ה- VPN החינמי הטוב והטוב ביותר מגיעים עם מגבלות נתונים. משתמשי VPN בחינם מוגבלים בדרך זו, מכיוון ששמירת שרתי VPN וחיבורי VPN עולה כסף. מגבלות נתונים מאפשרות לספק לספק לכם להכיר את שירות ה- VPN שלהם מבלי שזה יעלה להם יותר מדי כסף. עם זאת, יש VPN חינם אחד טוב ללא מגבלת נתונים: ProtonVPN. במקום מגבלת נתונים, הגרסה החינמית של VPN זה יכולה להיות איטית למדי לעיתים, מכיוון שכל המשתמשים החינמיים שלה פרושים על פני שלושה שרתים בלבד. כאשר שרתים אלה צפופים מדי, המהירות שלך תרד. פרוטון מקווה שהדבר הופך את השימוש הממושך בשירות החינם שלהם לאטרקטיבי פחות. אם המהירויות המופחתות אינן עניין עבורך (לדוגמה, כאשר אינך זקוק ל- VPN שלך בזמן הזרמת), בהחלט ProtonVPN שווה לשקול.

החיסרון הגדול במגבלות הנתונים של VPNs בחינם הוא שלעתים קרובות הם לא מונעים ממך לצפות בסרט או בתוכנית שלמה. אם אתה צופה במשהו בזרם מקוון, או אפילו ב- Netflix, אתה תגיע למגבלת הנתונים שלך כבר כשעה-שעתיים. לכן, גם אם מהירות החיבור אינה בעיה, תענוג הצפייה שלך יהיה קצר מועד.

VPNs בחינם ללא כובעי מהירות

מכיוון שרוב ה- VPN החינמי החינמי כבר משתמש במגבלות נתונים, הם לא רואים צורך לאכוף גם כמויות מהירות. כתוצאה מכך VPNs אלה הם בדרך כלל מהירים כמו VPNs בתשלום. כמה VPN חינמיים בוחרים שלא להחיל כובעי מהירות מכיוון ששרתיהם החינמיים כל כך עסוקים עד שהחיבור ממילא לא יהיה מהיר במיוחד. למרבה המזל ישנם ספקים המציעים שרתים רבים יחסית כחלק מהמנויים החינמיים שלהם, כמו TunnelBear ו- Windscribe. המשמעות היא שלמרות שחיבור ה- VPN חופשי, המהירויות עדיין הגונות מאוד. במיוחד TunnelBear מדגימה בבירור כיצד ייראה מנוי בתשלום איתם, מכיוון שהם נותנים לך גישה לכל השרתים שלהם.

VPN בחינם לכל המכשירים שלך

רוב ה- VPN החינמי הטוב ביותר מציעים תוכנות ואפליקציות התואמות את המכשירים הנפוצים ביותר ומערכות הפעלה. המשמעות היא שקל VPNs כזה להתקין במחשב, בסמארטפון ובטאבלט. כמה VPNs אף מציעים תוכנה למערכות הפעלה ידועות פחות, מה שמאפשר להשתמש ב- VPN בחינם בלינוקס, למשל. נדון בקצרה במכשירים השונים להלן.

VPN בחינם למחשב או ל- Mac

רוב ה- VPNs בחינם זמינים עבור Windows ו- Mac. ישנן שתי דרכים בהן תוכל להשתמש ב- VPN במחשב שלך: אתה מוריד יישום למערכת ההפעלה שלך, או אתה מוסיף סיומת לדפדפנים שלך. כמה VPNs זמינים רק כהרחבת דפדפן, למשל עבור Chrome או Firefox. משמעות הדבר היא שהם לא מגנים על כל התעבורה באינטרנט שלך, כולל סיקורים ודואר אלקטרוני. הדבר היחיד שתוסף דפדפן VPN מגן עליו הוא התעבורה באינטרנט העוברת בדפדפן שלך, כמו בנקאות מקוונת דרך אתר הבנק שלך..

מערכות הפעלה שונות דורשות תוכנות VPN מסוגים שונים. משתמשי לינוקס לרוב יתקשו להתקין חיבור VPN מאשר משתמשי Windows או Mac. התקנת VPN במערכת Windows או Mac היא בדרך כלל רק עניין של הורדה והתקנה של התוכנית, ואילו משתמשי Linux בדרך כלל יצטרכו להגדיר באופן ידני את חיבור ה- VPN שלהם..

VPN חינם עבור iOS ואנדרואיד

VPN בניידבנוסף ל- VPN למחשבים שולחניים, VPN עבור טלפונים חכמים הופכים פופולריים יותר ויותר. לא רק שאנו משתמשים יותר ויותר בסמארטפונים שלנו, אנו נוטים גם לחבר אותם לרשתות Wi-Fi לא מוגנות לעתים קרובות יותר מכפי שאנחנו עושים עם מחשב. אם כן, VPN בחינם הוא בעל ערך מוסף עבור כל משתמש בסמארטפון שמוצא אותו או לא פעם בשימוש ברשתות אלה. בנוסף ל- Windows ו- Mac, כמעט כל ה- VPN הטובים בחינם מציעים תוכנה גם לאנדרואיד וגם ל- iOS. כל ה- VPN שפירטנו לעיל כ- VPNs החינמיים הטובים ביותר של הרגע מציעים תוכנה גם לאנדרואיד וגם ל- iOS.

VPN חינם לטאבלט

סמארטפונים אינם המכשירים היחידים הפועלים באנדרואיד ו- iOS: גם מכשירי אייפד וטאבלט אנדרואיד. קל מאוד להתקין ולהגדיר את תוכנת ה- VPN החינמית בטאבלט אם כבר יש לך אותה בטלפון, מכיוון שהדבר עובד זהה עבור שניהם. זה אידיאלי אם אתה רוצה לצפות בגרסה האמריקאית של נטפליקס באייפד שלך, למשל. ממש כמו בסמארטפונים, לכל VPNs החינמיים המפורטים לעיל יש תוכנה הן לאייפד והן לטאבלט אנדרואיד.

מיקומי שרת VPN בחינם

בכל הנוגע למיקומי שרת, מרבית ה- VPN החינמי מציעים גודל מדגם קטן של המינוי בתשלום שלהם, למעט TunnelBear. TunnelBear מעניק לך גישה לכלל השרתים הגלובלי שלה.

VPN חינם
מיקומי שרת
ProtonVPNארה”ב, הולנד ויפן
הסתרארה”ב (מזרח, מערב, תיכון), הולנד, גרמניה וקנדה
מנהרת דובכל השרתים הגלובליים שלהם כולל ארה”ב ובריטניה
רישום רוחארה”ב, בריטניה, הולנד, קנדה, הונג קונג, צרפת, גרמניה, שוויץ, נורבגיה ורומניה
ZoogVPNארה”ב, בריטניה והולנד

מסקנה: מה ה- VPN החינמי הטוב ביותר?

VPNs בחינם מתאימים כשאתה משתמש בהם רק מדי פעם ואינך זקוק ליותר מדי נתונים. לדוגמה, VPN בחינם נוח לעקוף במהירות חסימת כתובת IP (גיאוגרפית). שירותי ה- VPN החינמיים עליהם דיברנו במאמר זה תומכים בדרך כלל במספר פלטפורמות ומערכות הפעלה. לכן, בין אם אתם מחפשים VPN בחינם ל- iPad, VPN חינם לאנדרואיד או VPN בחינם לאייפון, שירותי ה- VPN שצוינו לעיל צריכים לעבוד עבור המכשיר שלכם. עם זאת, ברגע שתתחיל להשתמש ב- VPN בחינם ל- Netflix או Popcorn Time, סביר להניח שתיתקל בבעיות עם מגבלות נתונים ומכסי מהירות. באופן דומה, תוכלו לחוות מגבלות להורדת תוכניות וסרטים עם גרסה חינמית. כתוצאה מכך, סביר להניח שתצטרך VPN בתשלום לרוב אם ברצונך להוריד או להשתמש בשירותי זרימת וידאו ושמע..

לא קל לתת תשובה ברורה לשאלה איזה שירות VPN בחינם הוא הטוב ביותר. אם תרצה ללכת על שירות VPN בחינם, דאג לבחור באחד הספקים שפירטנו. במיוחד מכיוון שאפליקציות VPN רבות בחינם בחנות Play ובחנות האפליקציות אינן פועלות כראוי – או אף מזיקות למכשיר / פרטיותך – אנו ממליצים שלא תוריד את ה- VPN החינמי הראשון שתמצא. לדוגמא, התרחק הרחק מ- VPN Hola בחינם. אחרי הכל, בטיחות באינטרנט מתחילה ב- VPN טוב, ו- VPN רע יכול להשפיע בצורה הפוכה.

להלן תמצא טבלה המכילה את מה שאנחנו מחשיבים כספקי ה- VPN החינמיים הטובים ביותר כשאתם שוקלים קריטריונים שונים:

קריטריון
אפשרות ה- VPN החינמית הטובה ביותר
מהירותרישום רוח
נתוניםProtonVPN
מיקומי שרתמנהרת דוב
בטיחותProtonVPN
קלות שימושמנהרת דוב
Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me