שלושת ה- VPN הזולים הטובים ביותר של 2020: חסוך כסף! | VPNoverview

Besten VPN


VPN יעזור לכם לגלוש באינטרנט בבטחה ואנונימית. VPNs מצפינים את תנועת האינטרנט שלך, אנונימיים יותר את כתובת ה- IP שלך ועוזרים לך לעקוף מגבלות גיאוגרפיות מקוונות. כל זה שימושי מאוד, אך בחירת ה- VPN הטובה ביותר עבורך אינה משימה קלה. מספר ה- VPN בשוק גבוה מתמיד, מה שמקשה על הבחירה הנכונה.

כל ספק VPN טוען שהוא הטוב ביותר, המהיר ביותר או הכי בטוח. ובכל זאת, ישנם המון הבדלים ביניהם. VPNs בחינם זה מספיק נחמד, אבל בדרך כלל VPN בתשלום עושה עבודה טובה יותר. יש אפילו פערים גדולים למדי בין VPNs בתשלום השונים. כמובן שכולנו נרצה לקבל את שירות ה- VPN הטוב ביותר במחיר הזול ביותר. אבל איזה ספק VPN מציע למעשה את העסקה הטובה ביותר? בדקנו את זה ויצרנו את שלושת המובילים שלנו בשירותי ה- VPN הזולים ביותר.

שלושה שירותי VPN זולים

מרבית ה- VPN מבקשים תשלום חודשי מלקוחותיהם, כך שהם יכולים לתחזק את השירותים שלהם ולשפר אותם. הכסף שהם מרוויחים עשויים למשל להרחיב את רשת השרתים שלהם, לשפר את תמיכת הלקוחות או לעדכן שרתים העובדים עם (אמריקה) Netflix. חלקית כתוצאה מתשלום חודשי זה, VPN פרמיום נוטה להיות באיכות טובה יותר משל VPN בחינם.

אף אחד לא רוצה לשלם יותר מדי עבור ה- VPN שלהם. למזלך, לא תצטרך. יש הרבה VPN זולים שם המציעים איכות נהדרת למרות המחירים הנמוכים שלהם. ספקים אלה הם אידיאליים עבור משתמש האינטרנט הממוצע שמחפש להגדיל את הפרטיות והבטיחות המקוונת שלהם מבלי שזה יעלה יותר מדי. לאחר מחקר, מצאנו כי שלושת ספקי ה- VPN הבאים הם ה- VPN האיכותי הזול ביותר בשוק כרגע.

RANK ו- VPN
התוצאה שלנו
מחיר לחודש
אתר VPN-PROVIDER
1. גולש8.81,99 דולרלאתר Surfshark
2. CyberGhost9.52,75 דולרלאתר CyberGhost
3. PureVPN6.81,65 דולרלאתר PureVPN

הניקוד שהענקנו לספקים השונים הללו מבוסס על ביקורות מפורטות שלנו. ‘המחיר לחודש’ המצוין הוא המחיר הזול ביותר שאליו אתה יכול לקבל מנוי. בדרך כלל מדובר במנויים במשך שנה ומעלה. למידע נוסף על VPN זולים אלה, תוכלו לקרוא את הסיכומים הקצרים שלהלן בהמשך.

כריש גולש

Surfshark הוא VPN מאוד ידידותי למשתמש. בהיותם שחקן חדש יחסית בשוק ה- VPN, הם מנסים למשוך לקוחות חדשים עם המחירים הנמוכים שלהם, הרמות הגבוהות של ידידותיות למשתמש ומהירויות ללא דופי. יתר על כן, Surfshark עובד עם נטפליקס ומאפשר להוריד באופן אנונימי. אם תשאל אותנו, זהו ה- VPN הטוב ביותר שיש לך בתקציב מצומצם.

כפלטפורמה של סקירה, אין לנו כמעט כלום מה להתלונן עליו כשמדובר בסרפארק. אנו מאמינים כי ספק זה יצמח במהירות להפוך לאחד מספקי ה- VPN הגדולים בעולם. בואו רק נתפלל שהם ישארו את המחירים שלהם כשהם בדרך לשם!

CyberGhost

CyberGhost החלה פעם כשירות VPN בחינם, אם כי מאז הוסבו למערכת בתשלום. שינוי זה הביא לשיפור אדיר בשירותם. CyberGhost מהירה ויש לה רשת שרתים רחבה. יתר על כן, זה עובד עם נטפליקס האמריקאית. CyberGhost מאוד מאובטח ובעיקר ידידותי למשתמש להפליא.

ה- VPN של CyberGhost מתומחר היטב. יתר על כן, לספק פרמיום זה יש ערבות להחזר הכסף עבור 30 יום. זה מושלם אם אתה רוצה לנסות ספק לפני שאתה מקדיש את עצמך למנוי לטווח ארוך.

PureVPN

PureVPN עשוי להיות ה- VPN הזול ביותר של הרגע הזה, אם תכלול את כל השירותים החינמיים. ספק זה מציע רשת שרתים גדולה. יש לו גם שרתי סטרימינג מתמחים, בהם תוכלו להשתמש בכדי לצפות בשירותי הסטרימינג המועדפים עליכם. ניתן להשתמש במנוי PureVPN יחיד על עד חמישה מכשירים בו זמנית. יתר על כן, תהיה לך ערבות להחזר כספי של 31 יום למקרה שאינך מרוצה.

הסיבה שלנו להציב את PureVPN במספר שלוש ברשימת ה- VPN הזולות הטובות ביותר שלנו, היא ההיסטוריה שלה. עוד בשנת 2017, PureVPN סיפק יומני משתמש ל- FBI. זה מוכיח ש PureVPN החזיקה ביומני זיהוי על המשתמשים שלה. מאז, הרבה השתנה עבור PureVPN. בשנת 2019 הוגש PureVPN לביקורת עצמאית. מביקורת זו הראה כי PureVPN כבר לא מחזיק ביומנים המאפשרים לכל אחד לזהות משתמש ספציפי ו / או את פעילויותיו המקוונות. עקב שיפור זה במדיניות הרישום שלהם, החלטנו לכלול את PureVPN בשלושת ה- VPN הזולים הטובים ביותר בכל מקרה. זה פשוט ה- VPN הפרמיום הזול ביותר שם, שבמקרה הספציפי הזה משכנע אותנו לתת לספק זה את היתרון של הספק.

VPNs זולים: מה אתה צריך לחפש?

לפני שתבחר בחירה מוגדרת, חשוב להחליט מה אתה רוצה ב- VPN. האם אתה רוצה VPN שמאפשר לך להזרים או להוריד טורנטים במהירות? ואז תצטרך מהיר. האם אתה מעדיף שיהיה VPN שכולו בטיחות מוגברת? בחר VPN עם רמות הצפנה חזקות, מדיניות ללא רישום וללא בעיות בטיחות. לבסוף, יתכן שאתה זקוק ל- VPN לכל המשפחה. במקרה כזה, אתה זקוק לשירות ידידותי למשתמש וניתן להשתמש בו במכשירים רבים בו זמנית.

כל שירות VPN הגון יספק לך רמת בטיחות, ידידותיות למשתמש ומהירות מסוימת. עדיין, ישנם הבדלים רבים בין ספקים. VPN אחד עשוי להיות הרבה יותר בטוח מהשני, אבל יש גם מהירויות נמוכות יותר. VPNs מסוימים מציעים אפשרויות רבות ושואלים ידע טכני מהמשתמשים שלהם, בעוד שאחרים מותקנים כהרף עין וקלים לתפעול. לכן כדאי להבין מה התכונות שאתה רוצה ש- VPN שלך יהיה. קרא ביקורות ונסה כמה שירותי VPN, אם בכלל אפשרי. אם אתה מחפש סקירה מפורטת של מיטב ה- VPN הטובים ביותר של הרגע הזה, אתה יכול גם להציץ בכתבה אחרת משלנו: חמשת ה- VPN הטובים ביותר בכל הסיבוב.

VPN חינם או בתשלום?

מגן VPNמלבד VPNs בתשלום, ככל שיהיו זולים ככל שיהיו, יתכן ונתקלתם בכמה VPNs בחינם. ישנם כמה VPNs בחינם הגונים, כפי שתוכל לקרוא במאמר שלנו “חמשת ספקי ה- VPN המובילים בחינם”. אף על פי כן, לרוב ה- VPN החינמי יש מגבלות מסוימות: אפילו ה- VPN החינמי הטוב ביותר רחוק מלהיות מושלם. לרוב יש להם מגבלות מהירות, מגבלת נתונים או רשת שרתים מוגבלת. לכן, VPNs בחינם יעילים בדרך כלל אם ברצונך לנסות VPN. עם זאת, שימוש בשירות בחינם באופן אינטנסיבי או למשך זמן רב יותר יהפוך במהירות לא נוח.

מחקרים הוכיחו כי חלק גדול מ- VPNs החינמיים הזמינים ברשת אינו מהימן ולא בטוח. אם אכפת לך מהבטיחות המקוונת שלך, סביר להניח שלא תרצה לעשות שום קשר עם ספקי ה- VPN האלה (לפעמים מזויפים). היזהר תמיד בעת בחירת VPN חינמי. הקפד להתייעץ עם ביקורות אמינות, ואם בכלל אפשרי, אנו ממליצים לך לבחור ספק פרמיום (זול).

מחשבות אחרונות: ה- VPN הזול הטוב ביותר

VPNs זולים הם בחירה מצוינת עבור כל מי שמתכנן להשתמש בקביעת VPN באופן קבוע, אך לא רוצה לבזבז עליו יותר מדי כסף. באופן כללי עדיף לבחור VPN זול על פני רשת בחינם. מכיוון שיש כל כך הרבה VPN בשוק, יש ספקים שמנסים להתחרות בכך שהם מורידים את המחירים שלהם. זה נוח לך כלקוח, מכיוון שזה אומר שתוכל להשיג VPN מעולה במחיר נמוך יותר. מכיוון שלכולם יש משאלות שונות כשמדובר ב- VPN שלהם, קשה לבחור שירות VPN אחד וטוען שהוא ה- VPN הזול ביותר בעולם. אנו היינו בוחרים באופן אישי ב- Surfshark, אך יתכן שלא תסכים. זו הסיבה שנרצה להשאיר לך את שלושת ה- VPN הזולים הנהדרים האלה:

RANK ו- VPN
התוצאה שלנו
מחיר לחודש
אתר VPN-PROVIDER
1. גולש8.81,99 דולרלאתר Surfshark
2. CyberGhost9.52,75 דולרלאתר CyberGhost
3. PureVPN6.81,65 דולרלאתר PureVPN
Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me