مرور TorGuard (2020): یک VPN محکم با بارگیری سریع

مرور TorGuard (2020) – یک VPN جامد که در بارگیری سریع متمرکز شده است

اگرچه ممکن است این اسم دلالت دیگری داشته باشد ، اما هیچ ارتباطی با پروژه Tor وجود ندارد. Tor به نام TorGuard به بارگیری تورنت اشاره دارد. این احتمالاً قوی ترین دارایی TorGuard به عنوان ارائه دهنده VPN است. آنها مفتخر به بالا نگه داشتن سرعت بارگیری هستند. TorGuard دارای سرورهای بسیار مناسبی است و محافظت کاملی را ارائه می دهد. آنها در وب سایت خود خدمات اضافی ارائه می دهند ، مانند برنامه های VPN برای مشاغل و روترهای از قبل فلش.


آنها ممکن است ساده ترین VPN برای کاربرانی که مفهومی جدید دارند ، نباشند ، اما برای بارگیری سخت افزاری آنها یکی از بهترین گزینه های خارج از کشور هستند.

سرعت – TorGuard چقدر سریع است?

برای قضاوت در مورد سرعت اتصال از طریق سرورهای TorGuard ، ما آن را با تست سرعت آنلاین و در کل فعالیت های روزانه خود در حال مرور ، پخش ، بارگیری و بازی تست کردیم. ما این آزمایش ها را از هلند انجام دادیم ، بنابراین اگر در جایی دیگر زندگی می کنید ممکن است نتایج متفاوتی بدست آورید.

نتایج تست سرعت TorGuard

ما سرعت اتصال TorGuard را با ابزار در speedtest.net تست کردیم. در اینجا نتایج حاصل از آزمایشات بدون اتصال VPN ، اتصال از طریق سرور TorGuard در هلند و اتصال از طریق یک سرور TorGuard در ایالات متحده انجام می شود..

سرعت بدون VPN (Speedtest.net):

Speedtest NL طبیعی

این نتایج سرعت بود که ما اتصال به اینترنت عادی خود را بدون VPN آزمایش کردیم.

سرعت با یک سرور محلی در هلند (Speedtest.net):

Speedtest NL torguard

ما هنگام اتصال به اینترنت از طریق سرورهای TorGuard در هلند ، نتایج سرعت زیر را کسب کردیم. همانطور که مشاهده می کنید تغییرات در سرعت حداقل هستند.

سرعت با سرور ایالات متحده (Speedtest.net):

سرور سریع ایالات متحده

این سرعت ها هنگامی بودند که ما به یک سرور TorGuard در ایالات متحده متصل شدیم سرعت پینگ و بارگذاری به طور چشمگیری تغییر کرده است اما سرعت بارگیری تقریباً به همان صورت باقی مانده است.

توجه داشته باشید که هنگام ایجاد تغییر در پروتکل ها ، سرعت می تواند متفاوت باشد. برای تست های فوق پروتکل ها و تنظیمات را به طور پیش فرض نگه داشته ایم. در یکی از رایانه های ما بدون تغییر برخی از پروتکل ها و تنظیمات نتوانستیم TorGuard کار کنیم. این سرعت را بسیار تحت تأثیر قرار داد.

سرعت در طول استفاده روزانه

استفاده از TorGuard روی سرعت مرور منظم ما تاثیری ندارد. ما در استفاده روزانه از رسانه های اجتماعی و سایر وب سایت ها هیچ تفاوتی مشاهده نکردیم.

جریان با TorGuard خوب پیش رفت. بارگیری در برخی از سرویسهای پخش کمی بیشتر طول کشید. به طور کلی می توانیم فیلم ها و موسیقی را بدون هیچ مشکل اساسی پخش کنیم.

بارگیری از طرف قدرتمند TorGuard است. همانطور که در تست های سرعت مشاهده کرده اید ، هیچ گونه افتی در سرعت بارگیری وجود ندارد. بارگیری تورنت برای این ارائه دهنده مشکلی ندارد.

بازی هم مشکلی نبود. اگرچه تاخیر وجود داشت ، اما برای بازی مورد آزمایش ما آزار دهنده نیست. با این حال ، این می تواند برای برخی از بازی های آنلاین بسیار متفاوت باشد. اگر زیاد بازی می کنید ، همیشه ایده خوبی است که قبل از تعهد اشتراک ، VPN خود را با بازی مورد علاقه خود تست کنید.

نتیجه گیری سرعت TorGuard

 • سرعت بارگیری خوب در سراسر
 • تفاوت قابل توجهی در سرعت برای استفاده روزانه وجود ندارد
 • هنگام تغییر تنظیمات ، سرعت تغییر می کند
 • ممکن است با برخی از بازیهای سنگین تاخیر نشان داده شود

ایمنی – TorGuard چقدر ایمن است?

از آنجا که تمرکز این ارائه دهنده بر بارگیری ناشناس است ، ضروری است که آنها یک سیستم امنیتی ضد آب در محل خود داشته باشند. TorGuard گزینه های امنیتی زیادی دارد و به نظر نمی رسد هر نوع پرونده ای را نگه می دارد.

پروتکل ها

TorGuard از پروتکل های OpenVPN ، PPTP ، L2TP ، IPsec ، SSTP و iKEV2 پشتیبانی می کند. برای بهترین امنیتی که توصیه می کنند همیشه از پروتکل OpenVPN استفاده کنید.

Torguard از رمزگذاری 256 بیتی استفاده می کند و آنچه را آنها می نامند “محافظت از خفا” در برابر دخالت بازرسی Deep Packet است. با این روش می توانید به روشی مطمئن به اینترنت دسترسی پیدا کنید.

علاوه بر این ، آنها دارای سوئیچ kill هستند که اطمینان حاصل می کند که وقتی ارتباط خود را از دست می دهید داده های شما در معرض دید شما قرار نمی گیرند.

ورود به سیستم و حریم خصوصی

TorGuard می گوید که آنها سیاهههای مربوط به ترافیک ، سیاهههای مربوط به اتصال یا گزارشهای IP را نگه نمی دارند. ارائه دهنده در ایالات متحده واقع شده است. ایالات متحده بخشی از اتحاد اطلاعاتی پنج چشم بین استرالیا ، کانادا ، نیوزلند ، انگلستان و ایالات متحده است. به این معنی که آنها با تبادل اطلاعاتی که جمع کرده اند ، در تحقیقات به یکدیگر کمک می کنند. به هر حال ، این موضوع مهم نیست که TorGuard سیاهههای مربوط را حفظ نمی کند ، زیرا در این صورت هیچ چیز برای اشتراک گذاری وجود ندارد.

TorGuard به چه اطلاعاتی نیاز دارد?

برای ایجاد یک حساب TorGuard فقط به یک آدرس ایمیل معتبر و دسترسی به یکی از روش های پرداخت آنها نیاز دارید. تا زمانی که اطمینان داشته باشید که نام در آدرس ایمیل به هیچ وجه به شما ردیابی نمی شود ، می توانید ناشناس باشید. TorGuard هیچ اطلاعات تماس دیگری را درخواست نمی کند.

اگر می خواهید کاملاً ناشناس بمانید ، TorGuard گزینه پرداخت با بیت کوین را نیز ارائه می دهد. روش های پرداخت دیگر ، مانند کارت اعتباری یا پی پال ، هویت شما را به TorGuard نشان می دهد. با پرداخت بیت کوین قادر خواهید بود کاملا ناشناس بمانید.

نتیجه گیری ایمنی TorGuard

 • TorGuard رمزگذاری 256 بیتی را ارائه می دهد
 • آنها در صورت از دست دادن اتصال TorGuard ، سوئیچ kill دارند
 • TorGuard می گوید سیاههها را نگه نمی دارند
 • آنها از پروتکل های OpenVPN ، PPTP ، L2TP ، IPsec ، SSTP و iKEV2 پشتیبانی می کنند.
 • برای ایجاد یک حساب کاربری فقط به یک آدرس ایمیل نیاز دارید

قابلیت استفاده – TorGuard چقدر کاربر پسند است?

برای دیدن اینکه TorGuard کاربر پسند است ، ما وب سایت ، مراحل نصب ، نرم افزار ، روش های پرداخت و خدمات به مشتری را بررسی کردیم. ما متوجه شدیم که می تواند تفاوت زیادی بین تجربیات کاربران با TorGuard VPN وجود داشته باشد. در حالی که برای برخی کاملاً خوب کار می کند ، می تواند برای دیگران کاملاً مبارز باشد. اگر این سرویس فوراً کار نکند ، دوستی کاربر حتی از اهمیت بیشتری برخوردار است.

وب سایت Torguard

وب سایت TorGuard بسیار تمیز و مینیمالیستی است. یک صفحه اصلی با تمام اطلاعات ضروری پیدا خواهید کرد. زبانه ها در بالای صفحه شما را به سمت کالاهای مختلفی که ارائه می دهند سوق می دهد: VPN ناشناس ، پروکسی ناشناس ، Business VPN ، ایمیل و روتر. هنگامی که روی “روتر” کلیک می کنید ، پنجره جدید با فروشگاه روتر آنها باز می شود. آخرین برگه تب “Buy Now” است که شما را به سمت مغازه آنها راهنمایی می کند. اگر قبلاً حساب کاربری دارید ، اینجاست که صفحه حساب خود را پیدا می کنید. در صفحه حساب خود می توانید حساب خود را مدیریت کنید.

وب سایت TorGuard

به نظر می رسد وب سایت واضح است اما وقتی به دنبال اطلاعات خاص تری هستید ، یافتن بعضی اوقات دشوار است. این وب سایت تابع جستجو ندارد ، که خیلی بد است زیرا یافتن برخی از اطلاعات دشوار است.

آنها اطلاعات کمتری در مورد خدمات اضافی خود ارائه می دهند. اطلاعات گسترده تری در بخش وبلاگ وجود دارد ، اما جستجو و پیمایش بسیار دشوار است.

به جای نوار جستجو می توانید از کادر چت خدمات مشتری استفاده کنید تا اطلاعات مورد نیاز خود را بدست آورید.

نصب TorGuard

نصب TorGuard در دستگاه های شما بسیار آسان است.

در رایانه شخصی خود می توانید وارد وب سایت شوید و یک مرور کلی از برنامه هایی که می توانید بارگیری کنید پیدا خواهید کرد. در تلفن هوشمند خود می توانید به فروشگاه برنامه بروید و برنامه آنها را از آنجا بارگیری کنید.

نصب TorGuard:

 1. اشتراک TorGuard را که دوست دارید در وب سایت TorGuard انتخاب کنید.
 2. مراحل پرداخت را با پر کردن اطلاعات لازم انجام دهید.
 3. برنامه / برنامه را در دستگاه خود بارگیری کنید.
 4. با اطلاعات حساب خود وارد شوید.
 5. پروتکل های دلخواه خود را انتخاب کنید ، یا آن را در تنظیمات پیش فرض بگذارید.
 6. اتصال را فشار داده و از TorGuard لذت ببرید.

هنگام تلاش برای ورود به برنامه ، ما اعلان کردیم که رمز ورود ما صحیح نیست ، حتی اگر مطمئن بودیم که این رمز عبور مناسب است. باید توجه داشته باشیم که این امر ظاهراً بیشتر در مورد کاربران TorGuard اتفاق می افتد. ما با پشتیبانی مشتری تماس گرفتیم و آنها بسیار مفید بودند. برای حل مشکلی که قبل از دسترسی به برنامه می توانستیم رمز ورود خود را تغییر دهیم. این همچنین بدان معنی بود که ما مجبور شدیم اطلاعات خود را در رایانه نیز تغییر دهیم.

ظاهر TorGuard و سهولت استفاده

ظاهری کاملاً آشکار از برنامه های کاربردی ، جایی را برای بهبود به وجود می آورد. حتی ممکن است احساس کمی منسوخ شود ، اشتباه نیست ، بلکه جذابیت کمتری ندارد. این برنامه همچنین مواردی را نشان می دهد که اکثر کاربران آن را نمی فهمند یا نیازی ندارند. این گزینه ها ابزاری را که پاک تر و شفاف تر از آنها باشد ، به هم ریخته است. با این حال ، تمام توابع مورد نیاز کاربران عادی در دسترس هستند ، مانند دکمه “انتخاب سرور” و دکمه روشن “اتصال” و “قطع”.

برنامه تلفن همراه کمی واضح تر است اما فاقد برخی از ویژگی های برنامه TorGuard برای کامپیوتر است. یک کاربر معمولی این گزینه را از دست نمی دهد اما یک احتمال امنیتی است.

قیمت گذاری و روش های پرداخت

هزینه های اشتراک TorGuard نیمه و سالانه به 5 دلار در ماه کاهش می یابد. اشتراک سه ماهه در هر ماه به 6،70 دلار کاهش می یابد و اشتراک ماهانه با 9،99 دلار در ماه گرانترین است. همانطور که در تصویر زیر مشاهده می کنید ، هیچ تفاوتی بین ویژگی هایی که با برنامه های مختلف دریافت خواهید کرد ، تنها تفاوت آن در طول اشتراک است.

آنها 7 روز ضمانت برگشت پول را ارائه می دهند ، بنابراین اگر از این خدمات راضی نیستید می توانید پول خود را پس بگیرید.

برنامه VPN ناشناس

TorGuard روش های پرداخت زیر را ارائه می دهد:

 • کارت های اعتباری
 • پی پال
 • بیت کوین و ارزهای رمزنگاری دیگر
 • گزینه های بسیاری دیگر از طریق دیوار پرداخت

TorGuard بیش از 80 گزینه مختلف برای پرداخت دارد. این بدان معناست که احتمالاً یک روش پرداخت مناسب برای خود پیدا خواهید کرد.

خدمات مشتری

از آنجا که وب سایت TorGuard خیلی آسان نیست که بتوانید پشتیبانی مشتری را جابجا کنید. استفاده از سرویس LiveChat برای یافتن راه خود در وب سایت آسان تر از آن است که خودتان جستجو کنید. آنها یک سرویس پشتیبانی مشتری 24/7 دارند. بعضی اوقات می توانید مستقیماً با کسی صحبت کنید که خوب است و بیشتر اوقات خوب کار می کند. در لحظه های دیگر شما باید قبل از مکالمه با شخصی اطلاعات شخصی خود را پر کنید. اگر نمی خواهید این اطلاعات را به اشتراک بگذارید ، می تواند بسیار آزار دهنده باشد.

پایان LiveChat

در LiveChat پاسخ نسبتاً سریع دریافت می کنید و افرادی که با آنها صحبت کردیم بسیار مودب بودند.

همچنین می توانید بلیطی را به پشتیبانی TorGuard یا TorGuard Sales یا Affiliate Support ارسال کنید. وقتی این کار را انجام می دهید ، اطلاعاتی را که قبلاً در اختیار دارید ، پر کنید (اگر قبلاً از خدمات آنها استفاده می کنید). علاوه بر این ، می توانید تصاویر و تصاویر را به بلیط خود اضافه کنید تا از سؤال خود پشتیبانی کنید. بدیهی است که آنها سعی کرده اند تا حد امکان این کار را برای کاربر انجام دهند.

اگر تنظیمات پیش فرض روی دستگاه شما کار نکند ، خدمات مشتری می تواند به شما کمک کند تنظیمات و پروتکل ها را به روشی تغییر دهید که برای دستگاه شما کار کند. با این حال ، این بدان معنی است که همه در تنظیمات و پروتکل ها یکسان نیستند. به همین دلیل بهتر است از خدمات پس انداز 7 روزه استفاده کنید تا در صورتی که این سرویس در همه دستگاه های شما کار می کند ، تست کنید.

نتیجه گیری قابلیت استفاده TorGuard

 • وب سایت Torguard می تواند بهتر باشد.
 • نصب TorGuard بسیار آسان است.
 • این نرم افزار منسوخ به نظر می رسد اما عملکرد خوبی دارد.
 • TorGuard بیش از 80 گزینه پرداخت را ارائه می دهد.

شبکه سرور TorGuard

TorGuard شبکه بزرگی از سرورها دارد. علاوه بر این ، آنها آدرس IP اختصاصی را با هزینه اضافی ارائه می دهند.

تعداد سرورها و مکانها

TorGuard بیش از 3000 سرور در بیش از 50 کشور جهان دارد. این پیشنهاد بزرگ سرورها به زیبایی در سراسر جهان پخش شده است. به ویژه ، آنها سرورهایی در عربستان سعودی ، مصر و ویتنام دارند که شما معمولاً با سایر خدمات VPN نمی بینید. اگر به طور خاص به دنبال سرور در یکی از این کشورها هستید ، ممکن است TorGuard VPN برای شما باشد.

قبل از اتصال می توانید یک سرور انتخاب کنید. برنامه سرورهایی را که برای پروتکل ها و تنظیماتی که انتخاب کرده اید در دسترس است نشان می دهد.

سرورهای TorGuard

آدرس IP اختصاصی

TorGuard سرویس اختصاصی آدرس IP را ارائه می دهد. این بدان معنی است که شما یک آدرس IP اختصاص داده شده به شما می دهید که فقط توسط شما استفاده می شود. به طور معمول ، با یک VPN فقط به آدرس های IP که با دیگران به اشتراک می گذارید دسترسی پیدا می کنید. به طور کلی این مهم نیست. با این حال ، برخی از سرویس های جریان می توانند اکنون تعداد کاربران را در یک آدرس IP تشخیص دهند و این آدرس ها را مسدود کنند. برای دور زدن محدودیت های جغرافیایی در Netflix به یک IP اختصاصی با اشتراک TorGuard خود نیاز دارید.

علاوه بر این ، با یک اشتراک عادی بین آدرس های IP مختلف جابجا می شوید. برخی از وب سایت ها به این موضوع توجه دارند و از شما می خواهند تا هویت شما را تأیید کنند تا بررسی کنند که آیا شما واقعاً در حال تلاش برای دسترسی به وب سایت خود هستید. اگر از یک آدرس IP اختصاصی استفاده می کنید ، هر بار به همان آدرس IP دسترسی پیدا می کنید به وب سایت آنها دسترسی پیدا می کنید ، و هیچ مشکوکی ایجاد نمی کند.

پس از پرداخت هزینه اختصاصی IP ، می توانید با مکان پشتیبانی TorGuard با مکان دلخواه خود تماس بگیرید. آنها در کشور مورد نظر خود به شما یک آدرس IP اختصاص می دهند. بعضی اوقات مجبورند IP جدید سفارش دهند ، به این معنی که باید 1 یا 2 روز صبر کنید.

TorGuard همچنین این آدرسهای IP اختصاصی را “جریان IP” می نامد. یک IP اختصاصی برای شما هر ماه 7،99 دلار تعیین می کند و بالاتر از هزینه اشتراک VPN شماست.

نتیجه گیری شبکه سرور TorGuard

 • TorGuard دارای بیش از 3000 سرور است
 • سرورها در بیش از 50 کشور مختلف پخش شده اند
 • TorGuard آدرس IP اختصاصی را ارائه می دهد

گزینه های TorGuard

جدای از ویژگی های معمولی VPN ، TorGuard چندین مورد اضافی را ارائه می دهد. در زیر می توانید اطلاعات مربوط به TorGuard را برای مشاغل و روترهای ویژه قبل از فلش آنها پیدا کنید.

TorGuard و Netflix

TorGuard دسترسی به Netflix را از طریق سرویس عادی آنها تضمین نمی کند. آنها آدرس IP اختصاصی را ارائه می دهند که از طریق آن می توان به Netflix دسترسی پیدا کرد. آدرس IP اختصاصی هزینه اضافی برای شما خواهد داشت. برای یک ارائه دهنده VPN که از Netflix خارج است ، می توانید به مقاله ما در مورد VPN های Netflix بنگرید.

TorGuard و تورنت

TorGuard امکان بارگیری تورنت را از طریق شبکه های نظیر به همسالان می دهد. آنها می گویند این نوع ترافیک را مسدود نمی کند. TorGuard یک سرویس VPN خوب برای بارگیری است و برای بهبود سرعت بارگیری آن بسیار کار می کند. در تست های ما با TorGuard می توانستیم پرونده ها را بدون تأخیر بارگیری کنیم.

TorGuard برای مشاغل

TorGuard برنامه های ویژه ای برای مشاغل دارد. در بسته های کسب و کار VPN ، TorGuard چندین حساب کاربری و ایمیل رمزگذاری شده ارائه می دهد. علاوه بر این ، این طرح ها با آدرس های IP اختصاصی همراه هستند. برنامه های تجاری هر آنچه را که برنامه های معمولی انجام می دهد ، و بیشتر ارائه می دهد. به عنوان مثال ، یک مدیر حساب کاربری اختصاصی دریافت خواهید کرد که در هر سؤالی به شما کمک می کند.

علاوه بر این ، هر طرح تجاری همراه با پنل مدیریت آسان خود است. با استفاده از این پنل می توانید حساب های خود را در شبکه خود اضافه و حذف کنید.

مدیریت کاربری vpn کسب و کار

روترهای TorGuard

در وب سایت TorGuard همچنین می توانید روترهای از پیش فلش را خریداری کنید. اگر می خواهید همه دستگاه های خود را با یک بار محافظت کنید ، نصب VPN روی روتر شما ایده آل است. آنها روترهایی را از مارک های معروف مانند Netgear ، TP-link و Asus به فروش می رسانند. روترها با 30 روز سرویس رایگان VPN TorGuard همراه هستند. اگر به دنبال راهی آسان برای محافظت از همه دستگاه های خود هستید ، این روترها ایده آل هستند.

R7000-300

گزینه های نتیجه گیری TorGuard

 • شما نمی توانید Netflix را با یک اشتراک TorGuard عادی تماشا کنید.
 • شما می توانید تورنت را با TorGuard بارگیری کنید.
 • TorGuard روترهای از پیش فلش را در وب سایت خود ارائه می دهد.
 • TorGuard برنامه اشتراکی را برای مشاغل ارائه می دهد.

نتیجه گیری – تجربه ما با TorGuard

طرفداران
منفی
آسان برای استفادهبه طور خودکار در همه دستگاه ها کار نمی کند
نصب آسانحرکت به وب سایت دشوار است
سرعت بارگیری سریعتماشای نتفلیکس امکان پذیر نیست
بارگیری از طریق تورنت ممکن استنرم افزار Clunky
اختصاصی آدرس های IP
تعداد زیادی انتخاب در سرورها
7 روز ضمانت برگشت پول

TorGuard یک ارائه دهنده خوب VPN برای بارگیری تورنت است. سرعت مناسب است ، به خصوص برای بارگیری. آنها سیاهههای مربوط را حفظ نمی کنند و به نظر می رسد VPN بی خطر است. ما فهمیدیم که دوستی کاربر از خدمات آنها متفاوت است. قطعاً وب سایت آنها می تواند بهتر باشد و برای یکی از دستگاههای ما کار با این نرم افزار دشوار بود. ما با کمک پشتیبانی مشتری موفق به مدیریت آن شدیم اما نتوانستیم از همه پروتکل ها و تنظیمات استفاده کنیم.

TorGuard تعداد زیادی سرور دارد و آدرس IP اختصاصی را ارائه می دهد. ممکن است به این امر احتیاج داشته باشید زیرا با سرویس منظم آنها قادر نخواهید بود به خدمات جریان مانند Netflix دسترسی پیدا کنید. از طرف دیگر ، آنها خدمات تجاری و روترهای پیش از فلش را ارائه می دهند که می توانید با استفاده از آنها از آنها استفاده کنید.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me