Surfshark Review (2020): VPN عالی بسیار عالی! | VPNOverview

بررسی Surfshark (2020) – یک VPN عالی با قیمت عالی

Surfshark یک ارائه دهنده VPN نسبتاً جدید است که به سرعت مورد علاقه ما در طی چند ماه گذشته قرار گرفته است. این سرویس VPN از سال 2018 آغاز شد و در جزایر ویرجین انگلیس واقع شده است. نگاهی گذرا به Surfshark نشان می دهد که دفترهای اصلی آنها واقعاً در آنجا واقع شده اند ، اما احتمالاً آنها از انگلستان ، یک کشور 5 چشم کار کنند..


Surfshark یک VPN با رمزگذاری قوی و نرم افزار بسیار کاربر پسند است. قیمت پایین و کاربرپسندی آنها Surfshark را به یک VPN فوق العاده تبدیل کرده است. بدون شک ، این استارتاپ در حال حاضر با قهرمانان بلند مدت مانند ExpressVPN ، NordVPN یا CyberGhost همتراز است..

مشخصات Surfshark

 • اتصالات همزمان: بدون محدودیت
 • تورنت: +
 • Netflix: +
 • سیستم های عامل: Windows، Mac، iOS، Android، Linux
 • پروتکل: OpenVPN ، IKEv2
 • خط مشی ورود به سیستم: هیچ سیاهه ای نیست
 • سرورها: 1040 سرور در 61 کشور
 • قیمت: از 1.99 دلار در ماه
 • تضمین بازگشت پول: 30 روز

سرعت – Surfshark چقدر سریع است?

داشتن یک VPN که در سرعت اینترنت شما تأثیر نمی گذارد ضروری است. VPN هایی که اطمینان دارند بخش بزرگی از سرعت بارگیری و بارگیری خود را حفظ می کنید به شما این امکان را می دهند که بدون مزاحمت در سرعت اینترنت از تمام مزایای یک VPN لذت ببرید. اما اگر VPN کند باشد ، غیر قابل استفاده خواهد بود. به عبارت دیگر ، سرعت می تواند یک VPN را ایجاد یا شکسته کند. برای اینکه بتوانیم در مورد عملکرد Surfshark نتیجه گیری کنیم ، ما با اجرای تست های چند سرعته ، Surfshark را به طور گسترده تحقیق کرده ایم. ما همچنین VPN را در حین استفاده روزانه آزمایش کردیم. می توانید در مورد یافته های ما در زیر بخوانید.

نتایج تست سرعت Surfshark

این نتایج تست سرعت است که هنگام تست Surfshark پیدا کردیم. لطفا توجه داشته باشید که این نتایج همیشه بسته به موقعیت مکانی ، ارائه دهنده اینترنت و زمان روز متفاوت است. برای اینکه بتوانیم این متغیرها را در نظر بگیریم ، ما یک تست سرعت اتصال خودمان را نیز بدون VPN به عنوان معیار گنجانده ایم..

سرعت بدون VPN (Speedtest.net):

Surfshark Speedtest No VPN

این نتایج speedtest.net از اتصال خود ما بدون استفاده از VPN است.

سرعت با سرور محلی (Speedtest.net):

Surfshark Speedtest هلند

هنگامی که ما به سریعترین سرور Surfshark VPN نزدیک به محل آزمایش ما متصل شدیم ، این نتایج speedtest.net از ارتباط ما است. ما این آزمایش را انجام دادیم تا سرعتی نزدیک به موقعیت مکانی شما برسد (البته بسته به نوع برنامه داده شما). هرچه سرور به محل واقعی شما نزدیکتر باشد ، از این جهت که داده شما باید از آن عبور کند ، کوچکتر است تا از طریق آن سرور منتقل شود ، به این معنی که تأخیر در سرعت به طور کلی کوچکتر خواهد بود.

سرعت هنگام اتصال به یک سرور از راه دور (Speedtest.net):

Surfshark Speedtest USA

این نتایج speedtest.net اتصال ما هنگام اتصال به یک سرور تصادفی Surfshark VPN است که از ما دور است (در این حالت ایالات متحده).

همانطور که مشاهده می کنید ، وقتی از Surfshark استفاده می کنیم سرعت اینترنت کاهش می یابد. سرور محلی Surfshark ما سرعت پینگ کمی بالاتر و سرعت بارگیری و بارگیری کمی کندتر دارد. با سرورهای دوردست ، این تفاوت کاملاً چشمگیر است ، با اوج گرفتن پینگ و به خصوص سرعت بارگذاری کاملاً چشمگیر.

لطفا توجه داشته باشید: این بدان معنا نیست که کیفیت سرورهای آمریکایی از سرورهای محلی ما بدتر است. این فقط نشان می دهد که سرورهای دور از شما بیش از سرورهای نزدیک به سرعت شما تأثیر می گذارد. سرورهای آمریکایی هنوز از کیفیت بسیار خوبی برخوردار هستند و برای تماشای Netflix آمریکایی عالی هستند.

سرعت در طول استفاده روزانه

به دلیل نتایج آزمایش ، به خصوص نتایج سرور ایالات متحده ، ما در مورد عملکرد Surfshark در مورد سرعت اینترنت شک و تردید داشتیم. در کمال تعجب آور ، VPN ثابت کرد که در طول استفاده روزمره عملکرد خارق العاده ای دارد. ما Surfshark را همزمان با گشت و گذار ، تماشای Netflix ، بارگیری تورنت و بازی های آنلاین تست کردیم و هر بار ما را شگفت زده کرد.

هنگام مرور ، ما به هیچ وجه متوجه تأثیر Surfshark در سرعت اینترنت ما نشدیم. وب سایت ها به سرعت بارگیری شدند و ایمیل ارسال کردند ، پیوست ها را بارگیری کردند و در رسانه های اجتماعی مرور کردند. ما مشکلی برای تماشای فیلم در YouTube و Netflix نداریم. به نظر می رسد که Netflix سریعتر از سایر ارائه دهندگان VPN بافر می شود. وقتی نتایج تست سرعت را در نظر می گیرید ، کاملاً قابل توجه است. با این وجود ، با اطمینان می توانیم بگوییم Surfshark برای پخش جریان عالی (مخصوصاً Netflix) کار می کند.

بارگیری تورنت ها نیز بدون دردسر انجام شد. ما در هر زمان موفق به بارگیری پرونده های نسبتاً بزرگ شدیم. از این گذشته ، Surfshark حتی متوجه شده است که ما از یک برنامه torrenting استفاده می کنیم و به طور خودکار از یک سرور VPN معمولی به یک سرور P2P ویژه تبدیل شده ایم تا بارگیری را تسهیل کنیم. ما دریافتیم که این موضوع بسیار کاربر پسند است.

به همین ترتیب ، ما هنگام بازی بازی هیچ تاخیری را تجربه نکردیم. ما از سرورهای محلی و آمریکایی بدون تأخیر قابل توجه استفاده کردیم. هنگام پخش یک تیرانداز اول شخص آنلاین ، ما هیچ تفاوتی از نظر سرعت واکنش مشاهده نکردیم.

نتیجه گیری Surfshark سرعت

نتایج تست های سرعت فوق العاده نبود ، اما بد نبودند. ما در طول استفاده روزمره هیچ مشکلی را تجربه نکردیم. در برخی شرایط ، Surfshark حتی سریع تر از سایر ارائه دهندگان VPN ما سریعتر عمل کرد. بنابراین ، به طور خلاصه ، این یافته های ما است:

 • VPN Surfshark در طول استفاده روزمره سرعت اینترنت بسیار خوبی دارد
 • تست سرعت نشان می دهد که در سرعت بارگیری و بارگیری ، اندکی تا حد قابل توجهی کاهش یافته است
 • به نظر ما ، Surfshark یک VPN با سرعت متوسط ​​بالای اینترنت است ، به دلیل عملکرد فوق العاده آنها در هنگام استفاده روزمره

ایمنی – Surfshark چقدر ایمن است?

ایمنی اینترنت ممکن است مهمترین عامل هنگام انتخاب VPN باشد. وقتی این عامل به میان آمد ، ما از Surfshark بسیار خوشحالیم. Surfshark تمام اقدامات احتیاطی لازم را برای تضمین اتصال امن انجام می دهد. علاوه بر سرورهای امن با پروتکل های رمزگذاری قوی ، آنها امکان اتصال از طریق دو سرور VPN را به طور همزمان (MultiHop) ارائه می دهند. این بدان معنی است که شما حتی بیشتر مطمئن خواهید بود. Surfshark همچنین سوئیچ kill دارد. وقتی این کار را فعال کردید و اتصال VPN افت می کند ، تا زمان برقراری اتصال ، داده های شما به صورت آنلاین ارسال نمی شوند. به این ترتیب ، شما هنوز هم می توانید بدون نگرانی در مورد امنیت یا چشم کنجکاو ، فهرست و بارگیری کنید.

علاوه بر این ، Surfshark در جزایر ویرجین بریتانیا واقع شده است ، که برای هر ارائه دهنده VPN مکانی بسیار امن است. تنها نکته منفی این است که به نظر می رسد آنها از انگلیس کار می کنند ، جایی که قوانین حفظ حریم خصوصی آنقدرها که فکر می کنید خوب نیستند. به همین دلیل ما نمی توانیم به Surfshark نمره کاملی برای امنیت بدهیم. با این وجود ، این VPN به طور کلی از بسیاری دیگر بویژه VPN رایگان ایمن است.

پروتکل ها

Surfshark منحصراً از دو پروتکل ایمن استفاده می کند: OpenVPN و IKEv2. اگرچه این بدان معناست که آنها یک پروتکل محدود انتخاب دارند ، مواردی که ارائه می دهند بسیار قوی هستند. آنها به وضوح حاضر نیستند وقتی امنیت کاربرانشان به میان بیاید سازش کنند.

پروتکل های Surfshark

ورود به سیستم و حریم خصوصی

Surfshark خط مشی “بدون گزارش” ندارد. آنها تمام تلاش خود را کرده اند تا بتوانند به عنوان اطلاعات شخصی شخصی در حد امکان برای کار با VPN شما نیاز داشته باشند. با این حال ، این بدان معنی نیست که آنها به هیچ اطلاعاتی احتیاج ندارند. درست مانند بسیاری از ارائه دهندگان دیگر ، آنها به آدرس ایمیل شما نیاز دارند تا یک حساب و اطلاعات پرداخت ایجاد کنند تا بتوانند پرداختهای شما را پردازش کنند. بعداً درباره این مورد.

ثانیاً ، Surfshark – مانند بیشتر VPN ها – برای نظارت بر سرویس آنها به اطلاعات خاصی احتیاج دارد. به عنوان مثال ، آنها از اطلاعات ناشناس استفاده می کنند تا بتوانند سرورهای آنها را شلوغ بدانند و ببینند که آیا مشکل اتصال وجود دارد یا خیر. این مسائل برای یک کاربر خاص قابل ردیابی نیست و فقط مربوط به استفاده عمومی از سرورها و خدمات آنها است. علاوه بر این ، به نظر نمی رسد که Surfshark مشکلی را حفظ کند. همانطور که قبلاً نیز اشاره شد ، آنها سیاست سخت و فاقد هرگونه گزارش را دارند و ما نمی توانیم در آیین نامه های آنها چیزی پیدا کنیم که مغایر با این.

Surfshark به چه اطلاعاتی نیاز دارد?

تنها کاری که باید برای ایجاد یک حساب کاربری با Surfshark انجام دهید ، تهیه آدرس VPN با ایمیل و رمز عبور است. بنابراین ، اگر مطمئن باشید که هیچ اطلاعاتی در مورد شما موجود نیست ، خوب هستید. اگر می خواهید ناشناس تر باشید ، توصیه می کنید از طریق یک سرویس ناشناس مانند بیت کوین پرداخت کنید. در عوض اگر بخواهید در عوض با خدماتی مانند PayPal پرداخت کنید ، برای تکمیل پرداخت باید برخی از اطلاعات مربوط به حساب PayPal خود را به اشتراک بگذارید.

نتیجه گیری ایمنی Surfshark

ما دریافتیم که Surfshark یک ارائه دهنده VPN نسبتاً ایمن است. تنها طرف پایین ما در مورد چیزهایی هستیم که تقریباً در هر VPN با آن می جنگیم. به همین دلیل ما در مورد امنیت Surfshark به نتیجه گیری زیر رسیدیم:

 • دفاتر مرکزی Surfshark در جزایر ویرجین بریتانیا واقع شده اند ، اما به نظر می رسد که آنها از انگلیس فعالیت می کنند ، که ایده آل نیست
 • Surfshark یک VPN امن با پروتکل های رمزگذاری بسیار قوی است (OpenVPN و IKEv2)
 • Surfshark سیاههها را نگه نمی دارد
 • برای ایجاد یک حساب کاربری Surfshark می توانید با بیت کوین بپردازید و فقط باید آدرس ایمیل و رمز عبور خود را به آنها بدهید
 • Surfshark اطلاعات خاص کاربر را ردیابی نمی کند ، اما از معلومات ناشناس برای تعیین بار سرور و نقاط اتصال احتمالی آنها استفاده می کند.

قابلیت استفاده – Surfshark چقدر کاربر پسند است?

Surfshark در دوستی کاربر عالی است. استفاده از نرم افزار آنها بسیار آسان است ، زیرا دارای چندین گزینه فوق العاده مناسب است. مهمتر از آن ، اگر به همه چیز احتیاج به کمک داشته باشید ، خدمات مشتری آنها بسیار آسان است.

وب سایت Surfshark

وب سایت Surfshark کمی از NordVPN را یادآوری می کند. این وب سایت به خوبی سازمان یافته ، زیاد شلوغ نیست و همه اطلاعات موجود به راحتی در دسترس است. علاوه بر اطلاعات کلیدی مانند ویژگی ها و قیمت گذاری در نوار بالا ، می توانید در پاورقی پیوندی به سؤالات متداول پیدا کنید. بخش سؤالات متداول نیز به وضوح سازماندهی شده است. Surfshark ارائه دهنده ای است که کاملاً متمرکز بر دستیابی اطلاعات مهم به خوانندگان و کاربران خود تا حد امکان است.

برای این منظور ، آنها بخش “حساب من” از وب سایت را تا حد امکان ساده نگه داشته اند. دو دکمه برای بارگیری نرم افزار برای دستگاه های خاص و سیستم عامل ها وجود دارد. همچنین می توانید ببینید چه موقع اشتراک شما به پایان خواهد رسید ، و یک دکمه برای تغییر رمز عبور خود و یکی برای خروج از سیستم وجود دارد. در نتیجه ، مدیریت حساب Surfshark شما بسیار آسان است.

صفحه نمایش حساب Surfshark Pagina

نصب Surfshark

روش نصب Surfshark بسیار آسان و سرراست است. در دستگاه های تلفن همراه ، می توانید برنامه VPN را از فروشگاه App یا Google Play بارگیری کنید. در Mac یا PC ، به سادگی روی نماد مربوطه در وب سایت کلیک کنید.

نصب واقعی به شرح زیر است:

 1. اشتراک را انتخاب کنید و مراحل مراحل سفارش را طی کنید
 2. وارد شدن به وب سایت Surfshark
 3. بر روی نماد سیستم عامل خود کلیک کنید
 4. پرونده .exe را باز کنید بارگیری کردید
 5. مراحل جادوگر نصب را طی کنید
 6. نرم افزار Surfshark را باز کنید با کلیک بر روی لینک
 7. وارد شدن با اطلاعاتی که برای حساب خود ایجاد کرده اید
 8. اگر می خواهید ، سرور را انتخاب کنید Surfshark را فعال کنید

ظاهر و سهولت استفاده از Surfshark

نرم افزار Surfshark

ظاهر و سهولت استفاده از نرم افزار Surfshark ممکن است یکی از بهترین ویژگی های این VPN باشد. پس از ورود به سیستم ، شما از گزینه ها و تنظیمات بی شماری ناراحت نخواهید شد. در عوض ، شما فقط چیزهایی را نشان می دهید که برای یک کاربر متوسط ​​VPN مهم است. همه گزینه ها و تنظیمات شامل توضیحات روشنی است و همه منوها به راحتی حرکت می کنند.

Surfshark لازم نیست شما را به صورت دستی سرور مناسب را برای هر کاری که قصد انجام آنلاین دارید انتخاب کنید. به سادگی به VPN Surfshark متصل شوید و به طور خودکار وقتی می خواهید یک تورنت را بارگیری کنید ، تشخیص می دهد. در این حالت ، لازم نیست سرور P2P را به صورت دستی انتخاب کنید ، زیرا برنامه این کار را برای شما انجام می دهد. علاوه بر این ، به نظر می رسد که همه سرورهای آمریکایی با Netflix کار می کنند ، و حتی می توانید با زحمت یک تونل VPN مضاعف راه اندازی کنید. همه این عناصر مجزا Surfshark را به یک VPN بسیار کارآمد و کاربر پسند تبدیل می کنند.

Surfshark و Linux

Surfshark برای کاربران لینوکس نیز موجود است. به طور خاص ، برنامه ترمینال در دسترس کاربران اوبونتو و دبیان است. متأسفانه ، این تقریباً به اندازه برخی از رقبا مانند NordVPN و ExpressVPN نیست. با این حال ، کاربران سایر دوردست ها می توانند از سرورهای OpenVPN دستی استفاده کنند. در زیر می توانید خلاصه ای از تجربه ما در استفاده از SurfShark در سیستم دبیان را بخوانید.

تعداد سرورهای در دسترس کاربران لینوکس در مقایسه با شبکه سرورهای کلی Surfshark تا حدودی محدود است. کاربران لینوکس به جای سرورهای 1040+ به تقریباً 102 سرور دسترسی دارند که در 61 کشور پخش شده اند. متأسفانه ، کیفیت اتصال شما کاملاً بستگی به سرور شما انتخاب می کند. برخی از سرورهای Surfshark می توانند با بهترین ارائه دهندگان VPN در خارج رقابت کنند. سایر موارد به سختی قادر به دستیابی به یک چهارم از سرعت کلی اینترنت شما هستند. به این ترتیب ، حتماً هنگام اتصال به سرور جدید ، تست سرعت سریع را انجام دهید تا بررسی کنید که آیا یکی از موارد خوب را دارید یا خیر.

هرچند نگران کننده تر ، کاربران لینوکس تمایل دارند در هنگام اتصال به Surfshark از نشت DNS یا پروکسی شفاف رنج ببرند. اگر به خصوص با لینوکس ، یا به کمک خدمات به مشتری سروکار دارید ، این مشکل برطرف می شود. با این وجود ، این مسئله نباید در وهله اول رخ دهد.

با این حال ، دوستی کاربر خوب است. نصب یک تکه کیک است و انتخاب دستوراتی که باید یاد بگیرید محدود و بصری است. Surfshark همچنین شامل تعدادی از ویژگی های اضافی اضافی ، مانند انتخاب خودکار بهترین سرورهای موجود ، یک سوئیچ kill ، چند هاپ و امکان جابجایی آسان بین سرورهای UDP و TCP است. متأسفانه ، این ویژگیهای اضافی باعث نشت DNS ، پروکسی های شفاف یا کیفیت ناهموار سرورهای موجود نمی شود. علاوه بر این ، اغلب ، این ویژگی ها حتی در دسترس نیستند. SurfShark به دلیل وجود همه این منفی ها در لیست ما بهترین بهترین VPN برای لینوکس نیست.

قیمت گذاری و روش های پرداخت

Surfshark بسیار مناسب است. این یکی از ارزان ترین گزینه ها در اطراف است. مانند سایر VPN های دیگر ، هنگام اشتراک بیشتر برای یک دوره طولانی تر تخفیف دریافت می کنید. آ اشتراک ماهانه 11.95 دلار در هر ماه هزینه دارد, آ هزینه اشتراک 1 ساله در هر ماه 5.99 دلار هزینه دارد, و اشتراک 2 ساله فقط 1.99 دلار در ماه هزینه دارد. در وب سایت آنها ، این قیمت ها به یورو ، دلار AUS / CAN ، یوان چینی و پوند انگلیس نیز موجود است.

قیمت ها Surfshark

مهم نیست که کدام اشتراک را بدست آورید, Surfshark 30 روز ضمانت برگشت پول را ارائه می دهد, و می توانید از اشتراک در تعداد نامحدودی دستگاه استفاده کنید. روش پرداخت شامل گزینه های زیر است:

 • کارت اعتباری (مستر کارت ، ویزا ، American Express و Discover Card)
 • پی پال
 • Google Pay
 • بیت کوین و سایر ارزهای رمزپایه (با استفاده از CoinGate یا CoinPayments)
 • صولورت
 • گزینه های پرداخت محلی

خدمات مشتری

Surfshark خدمات عالی مشتری دارد. هنگامی که ما عملکرد چت را در وب سایت آنها امتحان کردیم ، در مدت زمان یک دقیقه با یک کارمند واقعی تماس گرفتیم و به آنها کمک کردیم. مشکل ما این بود که ما در ابتدا نمی توانستیم Netflix را تماشا کنیم ، اما خدمات به مشتریان توانستیم به هیچ وجه به ما کمک کنیم این را برطرف کنیم. ما همچنین از اینکه صحبت می کنیم با یک شخص واقعی قدردانی کردیم. ما پاسخی خودکار از یک ربات دریافت نکردیم. این یک تخفیف در مقایسه با خدمات به مشتریان در برخی VPN های دیگر است.

نتیجه گیری قابلیت استفاده Surfshark

بر اساس تجربیات خود با Surfshark ، به این نتیجه رسیدیم:

 • Surfshark یک VPN بسیار کاربر پسند است
 • نرم افزار Surfshark بصری است و درک آن آسان است
 • ایجاد و مدیریت یک حساب کاربری بسیار ساده است
 • نصب نرم افزار Surfshark آسان است
 • خدمات مشتری Surfshark به سرعت پاسخ می دهد و توسط انسانهای واقعی اداره می شود
 • Surfshark یکی از ارزانترین ارائه دهندگان VPN است و 30 روز ضمانت برگشت پول در تمام اشتراک های آنها را ارائه می دهد

شبکه سرور Surfshark

Surfshark دارای شبکه سرور گسترده ای است: آنها 1040 سرور در 61 کشور و مکان دارند. این برای دور زدن بلوک های جغرافیایی بسیار مناسب است. در بیشتر کشورها ، آنها دارای چندین سرور هستند. به خصوص سرورهای ایالات متحده تعداد بی شماری هستند ، به احتمال زیاد اطمینان حاصل می کنند که نتفلیکس همچنان برای این کشور کار می کند.

علاوه بر این ، همه سرورهای Surfshark دوستانه P2P هستند. این بدان معناست که اگر بخواهید تورنت را بارگیری کنید ، لازم نیست سرور ویژه P2P را انتخاب کنید. علاوه بر این ، Surfshark امکان اتصال به دو سرور VPN را به طور همزمان (MultiHop) به شما می دهد. اطلاعات شما از طریق یک سرور VPN ارسال نمی شود. این باعث افزایش امنیت و ناشناس ماندن آنلاین شما می شود. همه سرورهای Surfshark از این پشتیبانی نمی کنند. در عوض ، سیزده ترکیب از پیش انتخاب شده از دو سرور وجود دارد که می توانید از آنها استفاده کنید. سه مورد از اینها دارای سرور ایالات متحده به عنوان سرور خروجی هستند. این بسیار مفید است که در صورت عدم ایمن بودن ، محاصره زیادی از محتویات محدود جغرافیایی مانند نسخه آمریکایی Netflix را انجام دهید..

تعداد سرورها و مکانها

Surfshark دارای 1040 سرور در 61 مکان است. این مکانها در کشورهای زیر پخش شده اند:

زمین
آلبانی
استرالیا
اتریش
بلژیک
بوسنی و هرزگوین
برزیل
بلغارستان
کانادا
شیلی
کرواسی
کاستاریکا
کرواسی
قبرس
جمهوری چک
دانمارک
استونی
فنلاند
فرانسه
آلمان
یونان
هنگ کنگ
مجارستان
ایسلند
هند
اندونزی
ایرلند
اسرائيل
ایتالیا
ژاپن
قزاقستان
لتونی
لیبی
لوکزامبورگ
مالزی
مولداوی
هلند
نیوزلند
نیجریه
مقدونیه شمالی
نروژ
پاراگوئه
لهستان
کشور پرتغال
رومانی
روسیه
سنگاپور
صربستان
سنگاپور
اسلواکی
اسلوونی
آفریقای جنوبی
کره جنوبی
اسپانیا
سوئد
سوئیس
تایوان
تایلند
بوقلمون
اوکراین
امارات متحده عربی
انگلستان
ایالات متحده
ویتنام

آدرس IP اختصاصی

تاکنون Surfshark امکان درخواست یک آدرس IP اختصاصی را ارائه نمی دهد. با این حال ، معمولاً هنگام انتخاب سرور خاص به همان سرور و همان آدرس IP متصل خواهید شد. اما همیشه این طور نیست: اگر گزینه “مکان بهینه” را انتخاب کنید ، احتمال دارد که هر بار سرور دیگری بدست آورید. به این دلیل است که Surfshark میزان ترافیک سرورهای مختلف را بررسی می کند و سرور را انتخاب می کند که در آن لحظه بهترین کار را داشته باشد.

با وجود به روزرسانی اخیر ، Surfshark برخی سرورها را با آدرس IP “استاتیک” اضافه کرده است. این بدان معنی است که آدرس IP این سرورها همیشه یکسان خواهد بود. اگرچه ما توصیه نمی کنیم از این لحظه استفاده کنید ، زیرا به نظر می رسد آنها مشترک نیستند و اختصاصی نیستند. با این وجود ، در تئوری می توانید از این سرورها برای دسترسی به وب سایت ها و برنامه هایی استفاده کنید که در صورت ورود از یک آدرس IP متفاوت از آنچه معمولاً انجام می دهید ، در حالی که هنوز از برخی از محافظت های اضافی استفاده می کنید ، به دلیل تونل VPN و Surfshark Surfshark. با این حال ، ما خودمان را آزمایش نکردیم که آیا این واقعاً خوب عمل می کند ، بنابراین نمی توانیم تضمین کنیم که این یک روش مناسب و خوب برای دستیابی به این خدمات است.

نتیجه گیری شبکه سرور Surfshark

این نتیجه گیری هایی است که در مورد شبکه سرور و مکان های Surfshark به آنها رسیده ایم:

 • Surfshark دارای یک شبکه سرور عالی از 1040 سرور در 61 مکان است
 • تعداد زیادی سرور آمریکایی وجود دارد و به نظر می رسد همه آنها با Netflix کار می کنند
 • Surfshark دارای سرورهای P2P ویژه ای است که شما به طور خودکار به آنها متصل هستید
 • ارسال اطلاعات از طریق دو سرور VPN به طور همزمان امکان پذیر است

گزینه های Surfshark

علاوه بر امکانات استاندارد ، Surfshark ویژگی های اضافی دیگری را نیز ارائه می دهد. به عنوان مثال ، Surfshark دارای یک سوئیچ kill اختیاری ، امکان اتصال همزمان از طریق دو سرور VPN (آنها به این MultiHop می گویند) ، Whitelister که به شما امکان می دهد بدون مراجعه به VPN ابتدا به وب سایت یا برنامه های خاصی مراجعه کنید و یک CleanWeb. گزینه ای که تبلیغات ، ردیاب ها و بدافزارها را مسدود می کند. مهمتر از آن ، Netflix و torrents به خوبی با Surfshark کار می کنند.

MultiHop ، Whitelister و CleanWeb

تصویر صفحه Surfshark MultiHopهر سه ویژگی Surfshark وقتی ما آنها را امتحان کردیم به درستی کار می کردند. CleanWeb قادر به مسدود کردن تبلیغاتی است که موفق به لغزش حتی در کنار adblockers معمولی ما شدند. گزینه MultiHop امنیت اضافی را ارائه می دهد اما تأثیر منفی بر سرعت اینترنت شما دارد. از این گذشته ، ترافیک شما به جای یکی از سرورهای VPN باید طی شود. Whitelister برای برنامه ها و وب سایت ها به شما امکان می دهد به جای سرور VPN ، با استفاده از آدرس IP خود به برنامه ها و وب سایت های خاصی که به آنها اعتماد دارید متصل شوید. این قطعاً در برخی شرایط می تواند راحت باشد.

Surfshark عکس CleanWeb Whitelister

علاوه بر این ، Surfshark اخیراً دو ویژگی جدید را اضافه کرده است: HackLock و BlindSearch. HackLock گزینه ای است که می توانید از آن استفاده کنید که ممکن است ایمیل یا رمزهای عبور شما را به خطر بیاندازد ، به شما اطلاع می دهد. BlindSearch پاسخ Surfshark به موتور جستجوی ناشناس DuckDuckGo است. با این حال ، هر دو HackLock و BlindSearch هنوز در Beta هستند.

تصویر Surfshark HackLock BlindSearch

Surfshark و Netflix

Surfshark قصد دارد تا Netflix را برای همه کاربران خود مسدود کند. در طول آزمایشات ما ، به نظر می رسید که همه سرورهای آمریکایی با Netflix کار می کنند. گذشته از آن ، Surfshark به شما امکان می دهد به محتوای سایر نسخه های محلی Netflix نیز دسترسی پیدا کنید. Surfshark به طور فعال بر روی کتابخانه های پانزده کشور در دسترس کاربران خود تمرکز دارد. این کشورها عبارتند از: ایالات متحده ، انگلیس ، کانادا ، فرانسه ، آلمان ، ژاپن ، هلند ، ایتالیا ، هند ، ترکیه ، برزیل ، سنگاپور و نروژ.

اگر از یک سرور متفاوت برای بازدید از Netflix استفاده می کنید ، به طور خودکار به نسخه آمریکایی (ایالات متحده) Netflix ارسال خواهید شد. در وب سایت خود ، Surfshark ذکر کرده است که می توانید از آنها درباره هر کتابخانه Netflix که مایل به دسترسی به آنها هستید بپرسید ، اما در لیست آنها نیست. آنها ممکن است بتوانند آن را برای شما باز کنند.

در صورتی که با این سیستم هوشمندانه هنوز نتوانید به Netflix برسید ، در تماس با Surfshark دریغ نکنید. پشتیبانی مشتریان از چت زنده به طور مؤثر کار می کند و معمولاً می تواند کمک کند. آنها ممکن است به شما توصیه کنند که کدام سرور را انتخاب کنید یا سعی کنید مسئله را از طرف آنها حل کند. معمولاً آنها می توانند در عرض چند دقیقه به شما کمک کنند. به طور خلاصه ، Surfshark برای استریم و نتفلیکس بسیار مناسب است.

Surfshark و torrents

Surfshark دارای سرورهای تخصصی P2P است که در هنگام بارگیری تورنت ، امنیت بیشتری را برای شما حفظ می کند. لازم نیست این سرورها را به صورت دستی انتخاب کنید: وقتی برنامه تورنت را باز می کنید ، آنها به طور خودکار فعال می شوند. سرور VPN ترافیک P2P را تشخیص می دهد و شما را به یک سرور P2P متصل می کند. ما حتی مشکوک هستیم که ممکن است شما را به طور خودکار از طریق سرورهای MultiHop متصل کند. این به معنای محافظت بیشتر در برابر چشم کنجکاو است.

گزینه های نتیجه گیری Surfshark

 • Surfshark ویژگی های مختلفی را برای مسدود کردن تبلیغات ، وب سایت های لیست سفید و افزایش سطح امنیت ارائه می دهد
 • سرورهای آمریکایی و سرورهای سایر کشورها با Netflix کار می کردند
 • شما می توانید با خیال راحت و به راحتی تورنت را با Surfshark بارگیری کنید
 • Surfshark برای Linux تقریباً به اندازه نسخه ویندوز مناسب نیست

نتیجه گیری – تجربه ما با Surfshark

طرفداران
منفی
بسیار آسان برای استفادهنرم افزار فقط به زبان انگلیسی موجود است
نصب آسانگزینه ای برای انتخاب دستی سرور وجود ندارد
فقط پروتکل های امن و در دسترس نیستتفاوت سرعت بین سرورها می تواند بسیار زیاد باشد
خیلی ارزان
Netflix در همه کشورها کار می کند
بارگیری تورنت مجاز است
سرعت عالی در هنگام استفاده منظم از اینترنت
ویژگی های اضافی مفید مانند AdBlocker و Whitelister
خدمات عالی مشتری

تا آنجا که ما نگران هستیم ، Surfshark یک ارائه دهنده VPN عالی است که با بزرگترین و محبوب ترین VPN امروزی مطابقت دارد. قیمت پایین آن ، نرم افزار در دسترس و ویژگی های اضافی مفید باعث شد ما Surfshark را در رده بندی های خود قرار دهیم.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me