بررسی PIA (2020): ایمن و ارزان | VPNOverview

بررسی PIA (دسترسی به اینترنت خصوصی) (2020) – گزینه ای امن و ارزان

دسترسی به اینترنت خصوصی (معمولاً به اختصار PIA) یکی از ارائه دهندگان بزرگ VPN در بازار VPN در این لحظه است. یکی از بهترین ویژگی های آنها تمرکز آنها روی حفظ حریم خصوصی است. آنها سیاست سختگیرانه ای را برای ورود به سیستم ندارند و باعث می شود PIA به ویژه در بین کاربران تورنت (بیت) محبوب شود. علاوه بر این ، دسترسی به اینترنت خصوصی به دلیل برنامه ها و برنامه های حداقلی و جمع و جور شناخته شده است. برخی از مصرف کنندگان فکر می کنند که این یک امتیاز اضافی است ، در حالی که برخی دیگر ممکن است آن را یک کاهش ارزش قلمداد کنند. ما این سرویس VPN را تست کردیم و به سرعت اینترنت PIA ، امنیت ، حفظ حریم خصوصی ، کاربرپسندی ، شبکه سرور و ویژگی های اضافی آن پرداختیم. این چیزی است که ما یافتیم.


PIA اخیراً توسط Kape Technologies خریداری شده است. این شرکت همچنین طی دو سال گذشته ارائه دهندگان VPN CyberGhost و Zenmate را به دست آورد. این می تواند به معنای تغییراتی در PIA در سالهای آینده باشد. با این حال ، دشوار است که بگوییم دقیقاً چه اتفاقی خواهد افتاد. ما تماشا خواهیم کرد که ببینیم آیا این تغییر در امنیت و حریم شخصی کاربران تأثیر دارد یا خیر.

مشخصات PIA

 • اتصالات همزمان: 10
 • تورنت: +
 • Netflix: +
 • سیستم های عامل: Windows، Mac، iOS، Android، Linux
 • پروتکل: OpenVPN ، L2TP / IPsec ، PPTP
 • خط مشی ورود به سیستم: هیچ سیاهه ای نیست
 • سرورها: 3300+ سرور در 30 کشور
 • قیمت: از 3،33 دلار در ماه
 • تضمین بازگشت پول: 7 روز

سرعت – PIA چقدر سریع است?

سرعت اتصال VPN به عوامل مختلفی بستگی دارد. برخی از عوامل اصلی سرعت اتصال شما ، فاصله بین مکانی که در آن هستید و سرور VPN و سرعت و مکان سروری که در حال تبادل داده با آن هستید ، به عنوان مثال سرور وب ، سرور torrent یا سرور گروه خبری که می خواهید اتصال دهید. به. پینگ (زمان پاسخ) و پایداری اتصال نیز بسیار مهم است.

برای اینکه ایده خوبی در مورد چگونگی نگه داشتن اینترنت دسترسی خصوصی به لحاظ سرعت ارائه دهیم ، ما تست های مختلف سرعت را انجام داده ایم. ما همچنین با آزمایش PIA هنگام استفاده روزانه ، تجربیات شخصی خود را در نظر گرفتیم. می توانید نتایج را در زیر بیابید.

نتایج آزمون سرعت PIA

در زیر می توانید نتایج تست های سرعت را که در اینترنت خصوصی دسترسی داشتیم ، مشاهده کنید. لطفا توجه داشته باشید که این اندازه گیری ها همیشه در هر مکان ، ارائه دهنده اینترنت و زمان روز متفاوت است. به همین دلیل ، ما همچنین تست سرعت اتصال خود را بدون VPN به عنوان معیار گنجانده ایم.

سرعت بدون VPN (Speedtest.net):

سریعترین PIA بدون VPN

این نتایج حاصل از speedtest.net از اتصال اینترنتی ما بدون استفاده از VPN است. این یک آزمایش “خالی” است که ما برای مقایسه نتایج دیگر با آن استفاده خواهیم کرد.

سرعت با سرور محلی (Speedtest.net):

سریعترین PIA VPN محلی

این نتایج حاصل از speedtest.net از اتصال به اینترنت ما هنگام اتصال به یک سرور PIA است که به محل ما نزدیک است. نتایج امیدوار کننده است. پینگ با اندکی افزایش ، از 4 به 7 ، اما سرعت بارگیری و بارگیری به سختی کاهش می یابد. در عمل ، نتایج مانند این باید بدان معنی باشد که هنگام استفاده از چنین سرور VPN ، تفاوت کمی در سرعت اینترنت مشاهده نمی کنید.

سرعت با سرور ایالات متحده (Speedtest.net):

سریعترین PIA VPN USA

این نتایج تست سرعت اتصال اتصال اینترنتی ما هنگام اتصال به سرور PIA در ایالات متحده است. این یک تصویر کاملاً متفاوت را نشان می دهد: پینگ بسیار زیاد افزایش یافت ، در حالی که سرعت بارگیری و بارگیری به میزان قابل توجهی کاهش یافته است. به عبارت دیگر ، فرد با تاخیر در نتیجه هایی مانند این ، متوجه می شود. چنین نتایجی برای سرور VPN که در فاصله بسیار زیادی از کاربر قرار دارد تعجب آور نیست. از این گذشته ، این فاصله به این معنی است که تمام ترافیک اینترنت باید قبل از ارسال به مکان مناسب ، از سرور گذشته عبور کند. این تقریباً همیشه ارتباط شما را کند می کند.

سرعت در طول استفاده روزمره

PIA یک VPN بسیار دلپذیر برای استفاده روزمره است. ما به سختی متوجه تفاوت در مقایسه با اتصال به اینترنت خود بدون VPN شده ایم. ما می توانیم مرور کنیم ، موسیقی و فیلم ها را پخش کنیم و از YouTube استفاده کنیم – همه بدون تأخیر یا مشکلات دیگر. ما همچنین توانستیم Netflix را با یک سرور آمریکایی تماشا کنیم. در هر صورت ، Netflix برای بافر کردن یک قسمت به زمان اضافی احتیاج داشت ، اما فیلم بعد از آن بدون هیچ مشکلی پخش شد. ما می توانستیم بازی های آنلاین را بدون هیچ گونه تاخیری انجام دهیم و همچنین قادر به بارگیری سریع تورنت ها بودیم: پرونده ای تقریباً 2 گیگابایتی در مدت 15 دقیقه. در کل ، ما به سختی متوجه شده ایم که اتصال PIA VPN ما هنگام استفاده از آن برای فعالیت های روزمره در اینترنت فعال شده است – کیفیت عالی برای داشتن یک VPN..

نتیجه گیری PIA سرعت

 • نتایج تست سرعت مخلوط شده است ، با برخی از نتایج خوب برای سرورهای محلی PIA ما و برخی از نتایج کمتر برای سرورهای ایالات متحده
 • در طول استفاده روزانه ، سرعت اینترنت در هنگام مرور ، پخش و بارگیری ، به سختی کاهش نمی یابد

ایمنی – PIA چقدر ایمن است?

VPN همه چیز درمورد امنیت و ناشناس بودن است. یک ارائه دهنده خوب VPN باید داده های شما را با احتیاط اداره کند و اطمینان حاصل کند که هیچکدام از آنها در دست اشتباه قرار نمی گیرند. آنها همچنین باید از حریم شخصی شما محافظت کرده و به شما امکان می دهند در استفاده از خدمات خود ، تا حد امکان ناشناس باشید. PIA ایمنی و حفظ حریم خصوصی را در درجه اول قرار می دهد و به همین دلیل مطمئناً از این جنبه ها سرآمد است. آنها فقط از قوی ترین پروتکل های VPN استفاده می کنند ، یک سیاست عدم ورود به سیستم را حفظ می کنند و تا حد امکان به اطلاعات شخصی کمی نیاز دارند. در این بخش کمی عمیق تر به این جنبه های دسترسی به اینترنت خصوصی خواهیم پرداخت.

پروتکل ها

وقتی صحبت از امنیت و رمزگذاری می شود ، دسترسی به اینترنت خصوصی امور خود را مرتباً مرتب کرده است. آنها با پروتکل های مختلف (OpenVPN ، PPTP ، IPsec / L2TP) کار می کنند و یک پروکسی SOCKS5 دارند. بیشتر کاربران می خواهند OpenVPN را انتخاب کنند ، زیرا این یک پروتکل جامد است. آیا سرعت بیشتری می خواهید و آیا کمتر نگران رمزگذاری داده های خود هستید؟ سپس می توانید به راحتی یکی از پروتکل های دیگر را در نرم افزار PIA انتخاب کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد پروتکل ها می توانید مقاله ما را بررسی کنید که تمام پروتکل های مختلف موجود در بازار را مقایسه می کند.

ورود به سیستم و حریم خصوصی

دسترسی به اینترنت خصوصی به دلیل توجه به حریم خصوصی شناخته شده است ، که توسط همه حرکات ارائه دهنده نشان داده می شود. PIA سیاست سختگیرانه ای را برای ورود به سیستم حفظ می کند. این یک تجربه ایمن تر و ناشناس تر برای کاربران ایجاد می کند ، که PIA بیش از همه ارزش دارد. داده های مرور کاربر هرگز بر روی دیسک های سخت ذخیره نمی شود ، اما در یک دستگاه null ویژه ذخیره می شود. این یک وسیله مجازی است که به طور خودکار وانمود می کند که انگار هر گونه داده ارسال شده از طریق آن وجود ندارد. پس از ارسال اطلاعات به دستگاه تهی ، امکان بازیابی وجود ندارد. اینگونه است که PIA می تواند سیاست عدم ورود آنها را تضمین کند.

از آنجا که PIA چیزی را ثبت نمی کند ، آنها نمی توانند اطلاعات را در صورت حکم دادگاه تحویل دهند. دفاتر اصلی PIA در ایالات متحده هستند که این یک انتخاب آگاهانه بود. ایالات متحده یکی از معدود کشورهایی است که سیاست نگهداری اجباری داده ها را ندارد. این بدان معنی است که PIA موظف نیست اطلاعات را برای یک دوره خاص ، مانند اغلب در اروپا ، ذخیره کند. با این حال ، از آنجا که PIA در ایالات متحده واقع شده است ، این امکان وجود دارد که آنها موظف باشند اطلاعات مربوط به کاربر خاص را برای کمک به شناسایی آنها پس از حکم دادگاه آغاز کنند. طی آزمایشات و تحقیقات متعدد ، PIA ثابت کرده است که هیچ اطلاعاتی در مورد استفاده از VPN از مشتریان خود در اختیار ندارد.

PIA ثابت کرده است که در موارد متعدد ، حریم خصوصی مشتریان را جدی می گیرد. یک نمونه انتخاب آنها برای حذف سرورهای روسی از شبکه سرور آنها است. چند سال پیش ، روسیه تصمیم گرفت که کلیه ترافیک داده های داخلی حداقل برای یک سال ثبت شود. این قانون تضمین حریم خصوصی کاربران خود را برای PIA غیرممکن کرده است ، به همین دلیل تصمیم گرفتند دیگر به سرورهای روسی پیشنهاد ندهند.

هنگامی که از ارائه دهنده VPN خارجی استفاده می کنید ، همیشه بخشی از حریم خصوصی خود را در دست آنها قرار می دهید. این بدان معناست که باید اعتماد خود را به آنها جلب کنید. خوشبختانه ، تاکنون هیچ نشانه ای مبنی بر اینکه PIA تاکنون به حریم خصوصی مشتریان آنها آسیب رسانده است ، وجود ندارد. برعکس ، آنها در هر پیچ و خم کنار مشتریان خود ایستاده و به نوبه خود می شوند.

کلید کشتار

خاموش کردن را بکشدسترسی به اینترنت خصوصی دارای سوئیچ kill است که می توانید در تنظیمات داشبورد آن را پیدا کنید. یک سوئیچ kill kill اطمینان می دهد که هنگام اتصال VPN برای یک دقیقه تلف نمی شوید ، به طور تصادفی هیچ گونه اطلاعاتی را فاش نمی کنید. علاوه بر این ، این VPN یک روش منحصر به فرد برای مسدود کردن دامنه ها دارد که برای تبلیغات ، ردیاب ها و بدافزارها استفاده می شود. این عملکرد به نام PIA MACE گفته می شود و می توانید در تنظیمات زیر سوئیچ kill پیدا کنید.

PIA به چه اطلاعاتی احتیاج دارد?

قبل از شروع استفاده از سرویس VPN PIA ، شرکت به اطلاعات پرداخت شما نیاز دارد. دسترسی به اینترنت خصوصی امکانات زیادی را برای پرداخت ناشناسانه ارائه می دهد ، که بعداً به آنها خواهیم پرداخت. اما فقط بدانید که اگر نمی خواهید اطلاعات شخصی برای این منظور در اختیار آنها قرار دهید. پرداخت با یعنی بیت کوین بسیار آسان است. بنابراین شما فقط نیاز به ارائه یک آدرس ایمیل کار دارید تا PIA بتواند حساب شما را به آن پیوند دهد. مطمئناً می توانید یک آدرس ایمیل جدید به طور خاص برای PIA ثبت کنید تا در این صورت امکان ردیابی آن وجود نداشته باشد.

در مرحله بعد ، PIA یک حساب کاربری برای شما ایجاد می کند و پس از پرداخت ، “شناسه سفارش” را در یک ایمیل تأیید دریافت خواهید کرد. به عنوان مثال می توانید از این کدها استفاده کنید ، برای مثال با تیم پشتیبانی ارتباط برقرار کنید. این تنها چیزی است که شما نیاز دارید: یک آدرس ایمیل کارگر. غیر از این ، PIA می تواند کاملاً ناشناس بکار رود.

نتیجه گیری ایمنی PIA

 • PIA با پروتکل های مختلف قدرتمندی مانند OpenVPN کار می کند
 • PIA سیاست سختگیرانه ای برای عدم ورود به سیستم دارد
 • PIA دارای یک سوئیچ کشویی داخلی و PIA MACE برای مسدود کردن تبلیغات ، ردیاب ها و نرم افزارهای مخرب است
 • تنها اطلاعاتی که برای ایجاد یک حساب کاربری باید به آنها بدهید ، یک آدرس ایمیل و اطلاعات پرداخت شما است ، اما هر دو می توانند به صورت ناشناس انجام شوند

قابلیت استفاده – PIA چقدر کاربر پسند است?

کاربرپسندی می تواند یک سرویس VPN را ایجاد یا خراب کند. داشبورد آسان برای حرکت به این معنی است که می توانید VPN خود را در هر زمان تنظیم نکنید. قیمت مناسب باعث می شود قدمی در جهت محافظت از خود به صورت آنلاین کوچکتر شود. یک وب سایت خوب سازمان یافته بدان معنی است که شما هیچ وقت داشبورد عملکردی در رایانه خود ندارید. و در آخر اینکه ، یک سرویس خوب مشتری می تواند به شما کمک کند سریعاً بدون هیچ گونه نگرانی وقتی در حال تجربه یک مشکل هستید ، دوباره به اینترنت برگردید.

تمام این موارد هنگام تعیین دوستی کاربر از یک ارائه دهنده VPN مهم هستند. PIA از همه این جنبه ها بسیار رضایت بخش است.

وب سایت PIA

وب سایت دسترسی به اینترنت خصوصی حاوی اطلاعات قابل توجهی است که به راحتی از موارد منوی روشن جدا می شود. صفحه اصلی خلاصه ای از مهمترین اطلاعات در مورد خدمات آنها را ارائه می دهد ، که شامل دلایل استفاده از VPN ، یک فیلم کوتاه است که توضیح می دهد یک VPN چه کاری انجام می دهد ، قیمت اشتراک های مختلف آنها ، ویژگی های مختلف PIA و برخی بررسی ها.

وب سایت صفحه اصلی PIA

با استفاده از منو در بالا ، می توانید به قسمت های دیگر وب سایت دسترسی پیدا کنید. در اینجا ، شما می توانید اطلاعات بیشتری در مورد نحوه عملکرد یک VPN و شبکه سرور PIA بیابید. علاوه بر این ، بارگیری ها ، خدمات مشتری ، وبلاگ ها و صفحه ورود به حساب شخصی خود را پیدا خواهید کرد. وب سایت (تقریباً به طور کامل) به چندین زبان قابل دسترسی است.

ایجاد یک حساب کاربری بسیار آسان است و هنگام ثبت نام در یک اشتراک ، بصورت خودکار اتفاق می افتد. می توانید با انتخاب یکی از اشتراک های موجود در صفحه اصلی یا با کلیک روی “ثبت نام اکنون” در فهرست ، این کار را انجام دهید. اشتراک خود را انتخاب کنید ، روش پرداخت را انتخاب کنید و با پر کردن بقیه اطلاعات مورد نیاز ، ثبت نام را تکمیل کنید. تمام کاری که اکنون باید بکنید بارگیری نرم افزار است.

نصب PIA

نرم افزار PIA را می توان برای ویندوز ، MacOS ، Linux ، iOS و Android بارگیری کرد. افزونه هایی برای Chrome ، Firefox و Opera نیز وجود دارد. بنابراین PIA تقریبا با تمام دستگاه ها سازگار است. صفحه “بارگیری” وب سایت PIA تمام گزینه های شما را به صورت مرتب نمایش داده می کند. برای بارگیری پرونده مربوطه ، کافیست روی سیستم عامل مناسب کلیک کنید.

صفحه بارگیری PIA

ما از برنامه Windows PIA استفاده کردیم ، بنابراین دستورالعمل بارگیری که توضیح خواهیم داد برای ویندوز خواهد بود. به محض باز کردن پرونده بارگیری ، نصب کننده شروع می شود. نصب داشبورد کمتر از یک دقیقه طول می کشد ، اما با این وجود گام به گام توسط PIA توضیح داده شده است. برای ورود به سیستم از اطلاعات حساب خود استفاده کنید. اکنون واقعا می توانید شروع کنید.

PIA-Screenshot-Windows-Home

ظاهر PIA و سهولت استفاده

نرم افزار PIA طوری طراحی شده است که در کمترین زمان ممکن راه خود را طی کنید. با باز کردن داشبورد ، یک دکمه بزرگ “ON” ، یک نقشه کوچک و سرور VPN را برای شما انتخاب می کنید. پس از اتصال با سرور VPN ، آدرس IP خود را در پایین ، به همراه IP سرور VPN که در آن لحظه استفاده می کنید ، پیدا خواهید کرد. اگر روی فلش در پایین کلیک کنید ، اطلاعات و امکانات بیشتری را مشاهده خواهید کرد: سرورهای VPN به طور مرتب انتخاب شده ، عملکرد و استفاده از اتصال خود ، تنظیمات سریع و نوع اشتراک خود را.

صفحه اصلی برنامه PIA Screenshot

وقتی روی سه نقطه در گوشه بالا سمت راست کلیک می کنید ، می توانید به تنظیمات جامع تری دسترسی پیدا کنید. به عنوان مثال ، می توانید زبان ، موضوع و تنظیمات برگزیده عمومی را در زیر “عمومی” پیکربندی کنید ، یا اطلاعات حساب خود را در زیر “حساب” بررسی کنید. سوئیچ kill و PIA MACE را می توان در “حریم خصوصی” یافت. علاوه بر این ، می توانید تنظیمات برگزیده شبکه خود را در زیر “شبکه” و تنظیمات برگزیده اتصال خود در زیر “اتصال” تنظیم کنید. این تنظیمات کمی پیشرفته تر است ، اما در بهترین تنظیمات برای کاربرانی که مایل هستند بلافاصله شروع به کار کنند ، تنظیم شده اند. سرانجام ، می توانید مانند “تور نرم افزار” و پیوندی به “راهنمای” در زیر “راهنما” پشتیبانی پیدا کنید..

تنظیمات iOS PIA Screenshot

هنگامی که از آن استفاده نمی کنید ، داشبورد از صفحه نمایش شما ناپدید می شود. در صورت نیاز ، می توانید آن را در نوار وظیفه خود پیدا کنید. بعضی اوقات ، شاید شما نیاز به کلیک بر روی فلش کوچک در گوشه سمت راست پایین صفحه نمایش خود (^) داشته باشید. اگر می خواهید ارتباط را فعال یا غیرفعال کنید ، باید روی این مورد کلیک کنید. به این ترتیب ، برنامه مخفی خواهد ماند مگر اینکه واقعاً به آن احتیاج دارید. این ویژگی زمانی مفید است که می خواهید VPN خود را از دید دور نگه دارید ، اما وقتی می خواهید کاری را در داشبورد انجام دهید ، آزار دهنده است: به محض اینکه روی جایی دیگر در صفحه نمایش خود کلیک کنید ، داشبورد دوباره از بین رفته است.

به طور کلی ، نرم افزار PIA شفاف و دلپذیر از کار با آن است. ظاهری آرام و گزینه های واضح دارد.

قیمت گذاری و روش های پرداخت

PIA سه اشتراک را برای انتخاب انتخاب می کند: گزینه ماهیانه ، 6 ماهه و سالانه. اگر تصمیم گرفتید برنامه ماهیانههر کدام را که می توانید بعد از هر ماه کنسل کنید ، هزینه خواهد داشت 9.95 دلار در هر ماه. آ گیاه 6 ماهه پایین می آید به 5.99 دلار در هر ماه. اگر شما انتخاب کنید برنامه سالانه, فقط هزینه خواهید کرد 2.85 دلار در هر ماه. این بدان معناست که در مقایسه با اشتراک ماهانه ، بیش از 50٪ پس انداز می کنید. به طور خلاصه: هرچه اشتراک شما طولانی تر باشد ، نسبتاً ارزانتر از آن است.

قیمت PIA

تمام اشتراک های دسترسی به اینترنت خصوصی دسترسی کاملی به کل شبکه VPN آنها می دهد. آنها همچنین 7 روز ضمانت برگشت پول را ارائه می دهند ، به شما این امکان را می دهد تا قبل از انجام قرارداد ، VPN را امتحان کنید.

PIA گزینه های مختلف پرداخت مختلف را می پذیرد:

 • پی پال
 • کارت اعتباری (Visa، MasterCard، Amex، Discover، JCB)
 • AmazonPay
 • بیت کوین
 • BitcoinCash
 • زکاش
 • اتریوم
 • Litecoin
 • Bitpay
 • ایده آل
 • صولورت
 • پیش پرداخت نعناع
 • پرتو

فکر می کنیم گزینه های زیادی برای پرداخت اشتراک شما وجود دارد. روش های مختلف پرداخت ناشناس مانند بیت کوین وجود دارد که به شما امکان می دهد حریم شخصی کاملی را حفظ کنید ، حتی در مورد خرید اتصال VPN. باز هم ، PIA ناشناس بودن را در درجه اول قرار می دهد ، که مورد استقبال بسیاری از کاربران – از جمله خودمان – قرار گرفته است.

PIA و Linux

PIA از کاربران لینوکس خود بسیار مراقبت می کند. برای کاربران Debian ، Fedora ، Slackware و Arch توزیع امکان نصب OpenVPN از طریق ترمینال وجود دارد. با این وجود ، گزینه بهتر نصب UI ویندوز برای لینوکس بسیار بهتر است. به خصوص برای کاربران جدید لینوکس ، این می تواند بسیار راحت باشد. با وجود چنین رابط کاربری در دسترس برای لینوکس ، PIA یکی از معدود ارائه دهندگان VPN است که سعی کرده است زندگی را برای کاربران لینوکس آسانتر کند. متأسفانه ، این برنامه فقط در دسترس توزیع های لینوکس است که از مجموعه نرم افزارهای سیستمی نیز برخوردار هستند. این موارد شامل Linux Mint ، Ubuntu ، Debian و Arch است.

شبکه سرور PIA گسترده ترین نیست ، و سریعترین سرورهای موجود در آن را شامل نمی شود – این افتخار به ExpressVPN می رود. اما سرورهای زیادی برای اکثریت قریب به اتفاق کاربران وجود دارد و بیشتر سرورها میزان قابل توجهی از قابلیت اطمینان و سازگاری را نشان می دهند. در حین آزمایش PIA ، با هیچ مسئله امنیتی برخورد نکردیم. برای از بین بردن همه این موارد ، PIA تعدادی از ویژگی های مفید اضافی را ارائه می دهد. اول ، برنامه شخصی PIA به نام “Mace” وجود دارد. این برنامه امنیت بیشتری در برابر تبلیغات ، ردیاب ها و بدافزارها ارائه می دهد. در برنامه ، شما همچنین می توانید به سرورهای DNS دلخواه تغییر دهید یا سطح رمزگذاری را تغییر دهید. البته یک کلید سوئیچ kill نیز موجود است و در آخر می توانید مسیر ترافیک خود را از طریق پروکسی SOCKS5 برای تونل زنی اضافی از طریق SSH انتخاب کنید..

PIA ممکن است بیشترین سرور یا سریعترین سرورها را نداشته باشد ، اما PIA در هر دسته رقابتی و سازگار است. PIA خواه سرعت ، امنیت و قابلیت استفاده داشته باشد ، PIA محصولی با کیفیت ارائه می دهد که انتخاب خوبی برای اکثر کاربران لینوکس است.

خدمات مشتری

دفتر راهنما PIA امکانات مختلفی را ارائه می دهد. در صورت بروز مشکل می توانید از پایگاه داده یا کتابچه راهنمای آنها مشورت کنید. همچنین اگر فکر می کنید PIA باید مشکل خاصی را برطرف کند یا عملکردی را اضافه کند ، بازخورد ارائه شود. سایر کاربران می توانند برای این کار “رای دهند” ، پس از آن PIA مشخص می کند که آیا می تواند با بازخورد کاری انجام دهد.

صفحه پشتیبانی PIA

اگر به مشکلی برخوردید که پس از مشاوره با بانک اطلاعات ، برطرف نشد ، می توانید با تکمیل فرم تماس با PIA تماس بگیرید. باید اطلاعاتی در مورد حساب خود بدهید و سؤال خود را مطرح کنید. این فرم باید به زبان انگلیسی تکمیل شود. پاسخ آنها را از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.

ما خودمان یک سؤال را برای آنها ارسال کردیم و پس از 6 ساعت پاسخی دریافت کردیم. ایمیل حاوی اطلاعات دقیق تر و سؤالات پیگیری بود که در صورت نیاز به ما کمک می کردند. در کل ، جواب کاملاً کامل بود. حتی اگر PIA چت زنده ارائه نمی دهد و بنابراین باید کمی منتظر جواب باشید ، ما فکر می کنیم سیستم آنها اکنون بسیار مناسب است.

نتیجه گیری قابلیت استفاده PIA

 • وب سایت PIA بسیار آموزنده و واضح است
 • نصب PIA سریع و بی دردسر است
 • نرم افزار PIA را می توان در نوار وظیفه یافت و به راحتی حرکت می کند
 • سه اشتراک PIA وجود دارد که یک برنامه 1 ساله ارزانترین گزینه با 2.85 دلار در ماه است
 • PIA گزینه های مختلف پرداخت و گوناگونی برای پرداخت ناشناس ارائه می دهد
 • خدمات مشتری مفید است و از طریق فرم و ایمیل آنلاین کار می کند ، اگرچه کمی کند است

سرور PIA شبکه

شبکه سرور ارائه دهنده VPN امکانات شما را تعیین می کند. اگر می خواهید محدودیت جغرافیایی را دور بزنید ، باید از چندین مکان سرور انتخاب کنید. به عنوان مثال ، وقتی می خواهید پیشنهاد Netflix آمریکایی را از کشور دیگری تماشا کنید. در این بخش به شما خواهیم گفت که چه تعداد سرور و مکان سرور دسترسی خصوصی به اینترنت را ارائه می دهد. ما همچنین به طور خلاصه توضیح خواهیم داد که چرا PIA تصمیم به ارائه آدرس IP اختصاصی نداده است.

تعداد سرورها و مکانها

در حال حاضر ، دسترسی به اینترنت خصوصی بیش از 3300 سرور در 30 کشور جهان دارد. برای اکثر کاربران ، این سرورها به اندازه کافی در مکانهای کافی هستند. PIA نشان می دهد که آنها به طور مداوم در حال گسترش شبکه سرور خود هستند ، بنابراین می توانید وب سایت آنها را بررسی کنید تا از آخرین پیشرفت ها مطلع شوید.

تصویر منطقه PIA

در زمان نوشتن ، PIA دارای سرورهای مختلف (و مکان سرور) در 30 کشور است:

کشور
تعداد مکان های سرور
تعداد سرورها
استرالیا3142
اتریش117
بلژیک115
کانادا3246
جمهوری چک117
دانمارک126
فنلاند120
فرانسه148
آلمان279
هنگ کنگ116
مجارستان110
هند14
ایرلند110
اسرائيل18
ایتالیا113
ژاپن116
لوکزامبورگ110
مکزیک133
هلند1548
نیوزلند116
نروژ128
لهستان110
رومانی128
سنگاپور120
اسپانیا114
سوئد1100
سوئیس185
امارات متحده عربی14
انگلستان3188
ایالات متحده14 1525

آدرس IP اختصاصی

دسترسی به اینترنت خصوصی آدرس IP اختصاصی را ارائه نمی دهد. آنها همیشه می خواهند بالاترین شکل ناشناس بودن ممکن را ارائه دهند ، به همین دلیل تمام آدرس های IP آنها آدرس های مشترک هستند. این بهتر از حریم خصوصی آنلاین شما محافظت می کند. PIA یک IP اختصاصی را چیزی بیش از یک اتصال اینترنتی عادی و نا امن اینترنت نمی داند ، بنابراین هیچ دلیلی برای ارائه این سرویس نمی بیند.

نتیجه گیری شبکه سرور PIA

 • در حال حاضر ، PIA بیش از 3300 سرور در 30 کشور جهان دارد
 • آنها 14 مکان سرور در ایالات متحده دارند
 • PIA آدرس IP اختصاصی را ارائه نمی دهد

گزینه های PIA

بیشتر کاربران این مهم را می دانند که یک VPN آنها را بی خطر و ناشناس نگه می دارد ، اما یک VPN به شما آزادی بیشتری برای استفاده از اینترنت می دهد. به عنوان مثال ، شما می توانید به پیشنهاد Netflix کشورهای مختلف دسترسی پیدا کنید ، به این معنی که می توانید یک انتخاب بزرگتر از نمایش ها و فیلم ها را تماشا کنید. بارگیری تورنت با VPN نیز بسیار امن تر است. ما در این بخش در مورد این احتمالات بحث خواهیم کرد.

PIA و Netflix

نماد برنامه Netflixتماشای (خارجی) Netflix یک موضوع داغ در دنیای VPN است. Netflix به سختی با VPN ها می جنگد و هر آدرس IP را که می دانند از ارائه دهنده VPN است ، مسدود می کند. برای بسیاری از ارائه دهندگان ، نتیجه کار Netflix با اتصال VPN آنها دشوار است. PIA تمام تلاش خود را می کند تا این امکان را برای شما فراهم کند.

وقتی تست خود را انجام دادیم ، ما توانستیم از طریق سرور VPN در نیویورک به Netflix آمریکایی از هلند دسترسی پیدا کنیم. PIA به ما گفت که Netflix روی سرورهای آمریکایی ، کانادایی و انگلیسی خود کار می کند. این نشان می دهد که آنها برای حفظ چنین کاری بسیار تلاش می کنند. در هر صورت ، در این زمان ، می توان پیشنهاد Netflix آمریکایی را از کشورهای دیگر با استفاده از PIA مشاهده کرد..

PIA و تورنت

هنگام استفاده از سرورهای دسترسی به اینترنت خصوصی ، بارگیری فایلها از طریق P2P امکان پذیر است. بارگیری تورنت آسان است و سریع انجام می شود. شما حتی متوجه نمی شوید که از VPN استفاده می کنید ، به جز اینکه واقعاً محافظت شده اید و ناشناس هستید بارگیری می کنید.

برنامه افزودنی مرورگر PIA

جدا از نرم افزار PIA ، PIA از پسوند دستی مرورگر نیز برخوردار است. این تقریباً مانند نرم افزار معمولی دسک تاپ و تلفن های هوشمند کار می کند. تفاوت در این است که پسوند مرورگر فقط تضمین می کند که ترافیک مرورگر از طریق VPN اجرا شود. برنامه های دیگر که از اینترنت استفاده می کنند اما از طریق مرورگر اجرا نمی شوند ، توسط اتصال VPN محافظت نمی شوند. به هر حال ، پسوند مرورگر گزینه های دیگری را در مورد ردیابی به شما می دهد ، همانطور که در تصویر زیر از تنظیمات برنامه افزودنی مشاهده می کنید.

تنظیمات برنامه افزودنی مرورگر PIA

PIA Squid-Proxy

اگر به وب سایت PIA نگاه کرده اید ، ممکن است متوجه شده باشید که آنها همچنین درمورد چیزی بنام “پروکسی ماهی مرکب” صحبت می کنند. ما دیدیم که تعداد زیادی سؤال در مورد این آنلاین وجود دارد ، بنابراین فکر کردیم که لازم است به طور خلاصه توضیح دهیم که این چیست. پروکسی Squid از PIA هنگام استفاده از پسوند مرورگر استفاده می شود. PIA از این پروکسی Squid استفاده می کند تا ترافیک برنامه افزودنی مرورگر را از ترافیک برنامه معمولی VPN جدا کند. Proxies Squid می تواند وب سایت ها را ذخیره کند تا اگر چندین بار به همان سایت مراجعه کردید سریعتر بارگیری شود.

گزینه های نتیجه گیری PIA

 • می توانید Netflix آمریکا ، انگلیس و کانادا را با PIA تماشا کنید
 • بارگیری تورنت با PIA آسان ، سریع و ایمن است
 • PIA از Proxies Squid برای پسوند مرورگر خود استفاده می کند

مصاحبه با PIA

ما این فرصت را داشتیم که در دسترسی خصوصی به اینترنت ، سؤالاتی را برای افراد پشت پرده بپرسیم. ما در مورد ایمنی و حریم خصوصی سرویس آنها و نحوه مدیریت سرورهای آنها صحبت کردیم. دریابید که سؤالات ما چه بوده است و پاسخ هایی که PIA برای ما داشته است (البته نسخه کمی چگالش).

1. آیا سیاهههای مربوط را حفظ می کنید که به شما امکان می دهد آدرس IP را به یک کاربر خاص پیوند دهید?

“نه ، ما هیچ مشکلی را نگه نمی داریم.”

2. آیا می توانید کمی بیشتر درباره قوانین نگهداری داده که باید به آنها رعایت کنید ، بگویید?

“در حال حاضر ، هیچ قانونی در ایالات متحده وجود ندارد که ارائه دهندگان VPN را ملزم به ذخیره داده ها کند.”

3. از چه ابزاری برای نظارت و مبارزه با استفاده نادرست از خدمات خود استفاده می کنید?

ما فعالیت های خود را نظارت و ثبت نمی کنیم. بعضی اوقات ، این ممکن است هنگام سوء استفاده از سرورهای ما به مشکلاتی منجر شود ، زیرا ما نمی توانیم کاربری را که قوانین را نقض می کند ، شناسایی کنیم. ما به طور مفصل لیست هایی را که در شرایط استفاده مجاز نیست و ذکر نمی کند ، لیست می کنیم. گاهی اوقات ، مشتری با ما تماس خواهد گرفت زیرا آنها در نقض فنی قوانین ما به کمک نیاز دارند (به عنوان مثال ، منظور آنها هک کردن ، فریب دادن یا انجام فعالیت غیرقانونی دیگری است). ما همیشه آن حسابها را فسخ می کنیم. “

4- چه اتفاقی می افتد که اخطار برداشت DMCA یا معادل اروپایی آن را دریافت کنید?

“اطلاعیه های برداشت DMCA توسط اداره حقوقی ما اداره می شود. با این وجود ، پیوند دادن اطلاعات به یک کاربر خاص برای ما غیرممکن است ، زیرا ما اطلاعات را حفظ نمی کنیم. “

5- در صورت صدور حکم دادگاه برای ردیابی کاربر خاص ، چه اقداماتی انجام می شود؟ آیا قبلاً این اتفاق افتاده است؟ آیا در چنین مواردی می توانید کاربر را شناسایی کنید?

“دستورات دادگاه توسط اداره حقوقی ما انجام می شود. اما از آنجا که ما هیچ چیزی را وارد نمی کنیم ، نمی توانیم داده ای را تحویل دهیم. “

6- آیا BitTorrent و سایر ترافیک به اشتراک گذاری پرونده در همه سرورهای شما مجاز هستند?

بله ، torrent در تمام سرورهای ما مجاز است ، اگرچه بارگیری و اشتراک گذاری مطالب غیرقانونی توسط قانون مجاز نیست. هر بار دیگر ، ارائه دهنده هایی وجود دارند که پورتال های مورد استفاده برای تورنت را مسدود می کنند. به همین دلیل ما چندین سرویس دهنده داریم که امکان ارسال پورت را دارند ، بنابراین می توان از این بلوکها دور زد. “

7. آیا سرورهای DNS خود را دارید?

بله ، ما سرورهای DNS خودمان را داریم. اینها از نشت احتمالی DNS جلوگیری می کنند. برنامه های PIA ما بطور خودکار از این سرورهای DNS استفاده می کنند. “

8- آیا بر تمام سرورهای خود کنترل فیزیکی دارید?

وی گفت: “در حال حاضر ، 3292 سرور در بیش از 29 کشور جهان داریم. به همین دلیل مجبوریم از تعدادی از مراکز داده خارجی و تأمین کنندگان استفاده کنیم ، که همه این موارد به توافق نامه های سخت و مطابق با ارزش های دسترسی به اینترنت خصوصی محدود می شوند. ما همچنین به طور مداوم وضعیت و مقررات کشورهایی را که سرورهای ما در آن قرار دارند نظارت می کنیم. اگر تغییری در آیین نامه ایجاد شود ، ما تعیین می کنیم که آیا “هزینه ها و مزایا” هنوز الزامات ما را برآورده می کند یا خیر. در بعضی موارد منحصر به فرد ، این منجر به تعلیق خدمات ما در یک کشور خاص خواهد شد (مانند روسیه در سال 2016). “

نتیجه گیری – تجربه ما با PIA

طرفداران
منفی
امنیت شدیدبدون خدمات مشتری زنده
هیچ سیاهه ای نیستداشبورد بخشی از نوار کار است
تمرکز جدی روی حفظ حریم خصوصی
بسیاری از سرورها
سرورهای سریع
نسبتاً ارزان است
Netflix ایالات متحده کار می کند
نرم افزار و وب سایت ساده و پاک

دسترسی به اینترنت خصوصی یکی از بزرگترین ارائه دهندگان VPN در حال حاضر است. آنها به دلیل تمرکز خود بر امنیت و حفظ حریم خصوصی شناخته شده اند. و به یک دلیل خوب: خط مشی عدم ورود آنها به صورت ثابت است ، و آنها مراقب هرگونه تغییر در جهان هستند که ممکن است بر حریم خصوصی کاربرانشان تأثیر بگذارد. علاوه بر این ، آنها انتخاب گسترده ای از سرورها و مکان های سرور را ارائه می دهند ، که به طور کلی اتصال پایدار و سریع را ارائه می دهند. به نظر می رسد که Netflix و سایر خدمات پخش آمریکایی به درستی پشتیبانی می شوند.

مهمتر از همه اینها ، هنگامی که برای مدت زمان طولانی تر مشترک می شوید ، PIA بسیار مناسب است. این ، همراه با نرم افزار ساده و تمیز ، باعث می شود که اگر به دنبال یک VPN با کیفیت هستید ، با خوشحالی PIA را توصیه کنیم. تنها نقاط ضعف احتمالی عدم وجود چت زنده با خدمات به مشتریان است و این واقعیت که داشبورد با کلیک بر روی مکان دیگری در صفحه نمایش خود ناپدید می شود. ناگفته نماند که اینها پایین آمدن جزئی است که برخی حتی ممکن است دارایی محسوب شوند. در نتیجه ، PIA یک ارائه دهنده VPN بسیار مطمئن ، سریع و خوب است.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map