NordVPN Review (2020): بدون گزارش و رمزگذاری عالی

NordVPN Review (2020) – هیچ سابقه ای برای رمزگذاری عالی و سرورهای Netflix وجود ندارد!

NordVPN یکی از برترین VPN ها در صنعت به حساب می آید. در حقیقت ، NordVPN در سال 2019 رهبر بازار شد. این تا حدودی به دلیل تلاش آنها برای ارتقاء خدمات خود در رسانه های اجتماعی محبوب مانند YouTube است. شانس این است ، شما این ویدئوی سال گذشته را با حمایت مالی NordVPN روبرو کرده اید.


NordVPN یک شرکت تابعه از Tefinkom است & شرکت با دفتر مرکزی شرکت هلدینگ آنها واقع در پاناما ، NordVPN و پایگاه کاربر آن از آزادی بالایی در رابطه با قوانین اینترنت برخوردار هستند. داشتن دفتر مرکزی آنها در پاناما همچنین بدان معنی است که NordVPN مستعد اشتراک داده در اتحاد “14 چشم” نیست..

NordVPN در سال 2008 تأسیس شد و از آن زمان تاکنون این شرکت تلاش کرده است تا خود را به عنوان یک ارائه دهنده مطمئن و سریع VPN با استانداردهای حریم خصوصی بالا اثبات کند. NordVPN حتی مایل اضافی را پشت سر گذاشت و موفق به دور زدن دفاعی VPN Netflix شد تا کاربران آنها بتوانند ضمن داشتن امکان تماشای Netflix آمریکایی ، امکانات شبکه پروکسی را کاملاً تجربه کنند. در این بررسی ، ما در مورد سرعت ، ایمنی ، راحتی کاربر ، شبکه سرور و عملکرد NordVPN بحث خواهیم کرد.

مشخصات NordVPN

 • اتصالات همزمان: 6
 • تورنت: +
 • Netflix: +
 • سیستم های عامل: Windows، Mac، iOS، Android، Linux
 • پروتکل: OpenVPN ، IKEv2 / IPsec
 • خط مشی ورود به سیستم: هیچ سیاهه ای نیست
 • سرورها: 5400+ سرور در 57 کشور
 • قیمت: از 3،49 دلار در ماه
 • تضمین بازگشت پول: 30 روز

سرعت – NordVPN چقدر سریع است?

اگر از VPN استفاده می کنید ، نمی خواهید ارتباط اینترنت شما بیش از حد کند شود. ما NordVPN را برای مدت زمان طولانی در دستگاههای مختلف آزمایش کردیم تا سرعت آن را آزمایش کنیم. از دست رفتن سرعت اینترنت با استفاده از speedtest.net ارزیابی شد. می توانید یافته های ما را در زیر مشاهده کنید.

نتایج آزمون سرعت NordVPN

عملکرد استثنایی NordVPN ما را غافلگیر کرد. در بررسی قبلی ما ، سرعت NordVPN نمی تواند با سایر ارائه دهندگان برتر VPN برتر رقابت کند. این به وضوح تغییر کرده است. ما هر دو سرور NordVPN را در کشور خودمان و همچنین در ایالات متحده آزمایش کردیم. به خاطر داشته باشید که نتایج سرعت شخصی شما با NordVPN بسته به سرعت و موقعیت اینترنت شما ممکن است متفاوت باشد.

سرعت بدون VPN (Speedtest.net):

سریعترین NordVPN بدون VPN

این نتایج تست سرعت شبکه “برهنه” ما ، بدون استفاده از VPN است. ما از این اعداد به عنوان یک اندازه گیری پایه برای مقایسه سایر نتایج دیگر با آن استفاده خواهیم کرد.

سرعت با سرور محلی (Speedtest.net):

Speedtest NordVPN NL

در بالا می توانید نتایج تست سرعت شبکه ما را هنگام اتصال به یکی از سرورهای محلی NordVPN مشاهده کنید. در هر دو سرعت بارگیری و بارگذاری حداقل کاهش وجود دارد ، اما این اختلافات ناچیز است.

سرعت با سرور ایالات متحده (Speedtest.net):

سریعترین NordVPN ایالات متحده

نتایج فوق سرعتهایی را که شبکه ما هنگام اتصال به سریعترین سرور ایالات متحده به ما رسیده است ، تفصیل می دهد. سرعت بارگذاری به طور خاص کاهش قابل توجهی را نشان می دهد. اما سرعت بارگیری مهمترین عامل برای بیشتر کاربران VPN است. مورد دوم به همان اندازه تحت تأثیر قرار نمی گیرد ، از این رو ما هنوز عملکرد NordVPN را بسیار عالی می دانیم. با این حال ، به یاد داشته باشید که ما از هلند تست کردیم ، بنابراین اگر خودتان در ایالات متحده هستید ، با اتصال به یک سرور آمریکایی نتایج بهتری کسب خواهید کرد.

سرعت در طول استفاده روزانه

آیا NordVPN به سرعت در استفاده روزانه است؟ جواب مثبت است. ما این VPN را در طی چندین فعالیت روزمره ، از جمله مرور ساده ، بازی های سخت و بارگیری ، امتحان کردیم. هر دو بارگیری از طریق P2P و سیستم عامل های اختصاصی مانند Steam نیز بسیار سریع انجام شد. پس از تمام این آزمایشات ، با اطمینان می توان نتیجه گرفت که تفاوت قابل توجهی در سرعت بین یک اتصال از طریق NordVPN و یک بدون VPN وجود ندارد. برای ما ، همه چیز به همان راحتی پیش می رفت.

بیشتر ارائه دهندگان مدرن VPN به طور خودکار به شما امکان می دهند به سریع ترین سرور ممکن در یک مکان خاص متصل شوید و NordVPN نیز از این قاعده مستثنی نیست. این سیستم همراه با سرورهای بیشمار NordVPN ، اتصال پایدار و سریع را تضمین می کند.

نتیجه گیری سرعت NordVPN

 • NordVPN واقعاً سریع است
 • تست های سرعت فقط کاهش اندک سرعت را نشان می دهند
 • در طول استفاده روزانه ، تفاوت قابل توجهی در سرعت وجود ندارد ، حتی در هنگام بازی
 • NordVPN بطور خودکار به سریعترین سرور ممکن موجود متصل می شود
 • بارگیری P2P با NordVPN بسیار آسان بود

ایمنی – NordVPN چقدر ایمن است?

بخش مهم دیگری از روند بررسی VPN ما بررسی سیاستهای ایمنی و حفظ حریم خصوصی است. این قطعاً کت و شلوار شدید NordVPN است. همانطور که قبلاً ذکر شد ، دفتر مرکزی NordVPN در پاناما واقع شده است. در این بخش ، ما توضیح خواهیم داد که چرا این یک مزیت قطعی است. علاوه بر این ، ما به پروتکل های پشتیبانی از NordVPN ، خط مشی ورود به سیستم و گزینه سوئیچ kill آنها خواهیم پرداخت.

پروتکل ها

NordVPN دارای درجه رمزگذاری درجه نظامی است. برجسته ترین آنها از رمزگذاری داده های AES 256 بیتی استفاده می کنند. این ، همراه با سرورهای محافظت شده آنها و فایروال عالی ، ایمنی NordVPN را بسیار محکم می کند. علاوه بر این ، آنها همچنین برای بسیاری از پروتکل های مختلف ، از جمله سریعتر IKEv2 / IPsec ، پشتیبانی می کنند. با این حال ، ما پروتکل OpenVPN را توصیه می کنیم ، زیرا به طور کلی امن ترین گزینه محسوب می شود. NordVPN از پروتکل های زیر پشتیبانی می کند:

 • OpenVPN
 • IKEv2 / IPsec

ورود به سیستم و حریم خصوصی

آیکون سیاهههای مربوط به NordVPNهمانطور که قبلاً ذکر شد ، NordVPN در پاناما ثبت شده است. در این کشور ، آنها قوانین عالی برای حفظ حریم خصوصی را دارند ، به این معنی که NordVPN مجبور نیست کاربران را در کاربران خود نگه دارد. ارائه دهندگان زیادی وجود ندارند که به راستی می توانند بگویند که هیچ گونه مشکلی را در مورد مشتریان خود نگه نمی دارند ، مانند Nord. برای اطمینان از این امر و جلوگیری از هک شدن سرور ، NordVPN روی سرورهای RAM بی سیم کار می کند ، که به هیچ وجه حاوی اطلاعات حساس نیستند. در صورت هک ، هیچ پرونده ای از پرونده ها یا پیکربندی ها در آن یافت نمی شود – بنابراین هیچ اطلاعاتی برای سرقت وجود ندارد.

علاوه بر این ، NordVPN همچنین از obfsproxy پشتیبانی می کند. این تکنیک (Tor) به منظور جلوگیری از بازرسی Deep Packet است که به شما امکان می دهد تا از VPN مخفی بمانید. این امر به کاربران در کشورهایی مانند چین و ترکیه ، که استفاده از VPN به طور کلی ممنوع است ، اجازه می دهد تا یک VPN را به کار گیرند. NordVPN همچنین محافظت بیشتری در برابر نشت IP دارد.

سرور فنلاندی هک شد

در سال 2019 ، NordVPN فاش كرد كه یكی از سرورهای فنلاندی NordVPN سال گذشته هك شده است. یک شخص غیرمجاز موفق شد به سیستم دیتاسنری که سرور را در اختیار دارد دسترسی پیدا کند. اگرچه این یک مسئله جدی بود و به عنوان یک شوک واقعی به وجود آمد ، اما NordVPN به خوبی وضعیت را اداره کرد. هیچ اطلاعات شخصی یا سیاهههای مربوط به مشتری فاش نشد ، زیرا ارائه دهنده هیچ گونه گزارش را حفظ نمی کند. سرور آسیب دیده دیگر در حال استفاده نیست و NordVPN قرارداد خود را با دیتاسنتر پایان داد.

از زمان هک ، NordVPN تمام توان خود را برای افزایش امنیت آنها انجام داده است. هیچکدام از سرورهای دیگر آنها تحت تأثیر قرار نگرفتند. صرف نظر از این ، ارائه دهنده از نزدیک سرورهای خود را بررسی و ممیزی می کند. آنها همچنین در حال برنامه ریزی یک ممیزی کامل زیرساختی و همچنین یک ممیزی جدید بدون برچسب ها هستند.

علاوه بر این ، آنها به همراه سایر ارائه دهندگان محترم مانند Surfshark و ExpressVPN به ابتکار عمل VPN Trust پیوستند. NordVPN همچنین یک برنامه فضایی باگ را راه اندازی کرد و هکرهای اخلاقی «کلاه سفید» را ترغیب به جستجوی اشکالات در سیستم NordVPN کرد ، تا بتوانند آنها را برطرف کنند. NordVPN اکنون از سرورهای RAM بدون دیسک استفاده کرده و استاندارد امنیتی ارائه دهندگان سرورهای آنها را افزایش داده است. سرانجام ، آنها در حال ایجاد شبکه سرورهای خاص خود هستند ، که منحصرا متعلق به NordVPN است. همه اینها نشان می دهد که آنها امنیت مشتریان را جدی می گیرند.

با وجود هک ، NordVPN یکی از امن ترین VPN های برتر در بازار است. موقعیت مکانی آنها و خط مشی عدم ورود به سیستم ثابت می کند که NordVPN اطلاعات شخصی شما را ایمن نگه می دارد و از حریم شخصی شما محافظت می کند.

کلید کشتار

برای حفاظت بیشتر ، NordVPN نیز گزینه سوئیچ kill خود را دارد. این گزینه بسیار شبیه به سوئیچ kill سایر سرویس های VPN است. این اطمینان را می دهد که وقتی به طور موقت اتصال خود را به سرور VPN از دست می دهید ، هیچ گونه اطلاعات شخصی را فاش نخواهید کرد. درعوض ، اتصال اینترنت شما تا زمان برگشت و راه اندازی اتصال VPN کاملاً قطع می شود.

گذشته از آن ، NordVPN به شما امکان می دهد برنامه ها و برنامه های خاصی را در لیست ویژه برنامه قتل قرار دهید. به این ترتیب ، در صورت افت اتصال VPN ، فقط آن برنامه های خاص خاموش می شوند. این می تواند بسیار مفید باشد. تصور کنید که معمولاً از یک مرورگر برای فعالیتهای خصوصی استفاده می کنید ، در حالی که از مرورگر دیگری برای گشت و گذار در اینترنت حساس تر استفاده می کنید. با افزودن اولین مرورگر به لیست kill ، اطمینان حاصل خواهید کرد که پس از از بین رفتن اتصال VPN ایمن ، این مرورگر خاموش خواهد شد ، در حالی که مرورگر دیگر در حال اجرا است. شما کنترل کامل بر آنچه می توانید و نمی توانید انجام دهید در حالی که VPN شما خراب است. به عبارت دیگر: این سوئیچ kill بسیار مفید و ایمن است.

NordVPN به چه اطلاعاتی احتیاج دارد?

نماد داده NordVPNبرای ایجاد یک حساب کاربری با NordVPN ، فقط به یک آدرس ایمیل و رمز عبور نیاز دارید. اگر می خواهید ناشناس باشید ، می توانید از آدرس ایمیل یکبار مصرف استفاده کنید. NordVPN نمی خواهد اطلاعات دیگری مانند شماره تلفن یا آدرس خانه خود را درخواست کند. آنها همچنین گزینه پرداخت با رمزنگاری مانند بیت کوین را ارائه می دهند. به این ترتیب می توانید ضمن ایجاد حساب کاربری NordVPN خود ، تقریباً ناشناس بمانید. توجه داشته باشید که اگر از روش پرداخت دیگری استفاده می کنید ، باید برخی موارد شخصی خود مانند شماره حساب بانکی خود را به NordVPN ارائه دهید.

نتیجه گیری ایمنی NordVPN

 • دفتر مرکزی NordVPN در پاناما واقع شده است
 • NordVPN رمزگذاری قوی AES 256 بیتی را ارائه می دهد
 • NordVPN بیشتر پروتکل ها را برای همه دستگاه ها پشتیبانی می کند (OpenVPN en IKEv2 / IPSec)
 • این شرکت دارای سیاست سختگیرانه ای برای عدم ورود به سیستم است
 • شما می توانید از گزینه kill switch برای حفاظت بیشتر استفاده کنید
 • برای ایجاد یک حساب NordVPN فقط به یک آدرس ایمیل و رمز عبور نیاز دارید

قابلیت استفاده – NordVPN چقدر کاربر پسند است?

NordVPN تلاش می کند تا نرم افزار و برنامه های خود را ساده کند اما نه به قیمت امکانات و تنظیمات. آنها توانسته اند ظاهری کاملاً متعادل ایجاد کنند که برای چشم نیز دلپذیر باشد.

در زیر می توانید همه چیز راجع به کاربرپسندی NordVPN مطالعه کنید. علاوه بر این ، در مورد طراحی برنامه های آنها و روش های مختلف پرداخت آنها ارائه می دهند.

وب سایت NordVPN

NordVPN یک وب سایت ساده و واضح دارد. آنها از رنگ های تسکین دهنده ای استفاده می کنند که به راحتی در چشم ها وجود دارد و فقط اطلاعات کافی را در اختیار کاربر قرار می دهند. این ترکیب آن را به یکی از بهترین وب سایت های VPN در وب تبدیل می کند.

صفحه حساب شخصی نیز کاملاً واضح است. تمام اطلاعات ضروری در زیر “داشبورد” قرار دارد. دو تب دیگر در دسترس هستند “بارگیری” ، که می توانید تمام نرم افزارها و برنامه های مربوط به دستگاه های مختلف و “تغییر رمز عبور” را پیدا کنید ، جایی که می توانید رمز عبور خود را تغییر دهید. این مرور کلی از اطلاعات ، کلیه نیازهای کاربر از طریق وب سایت VPN است.

نصب NordVPN

نصب NordVPN یک تکه کیک است. از طریق صفحه حساب خود می توانید نرم افزار لازم را برای اکثر سیستم عامل ها بارگیری کنید. همچنین می توانید نصب کننده Nord را بر روی دستگاه خود بارگیری کنید. به این ترتیب شما فقط برای ورود به خدمات خود باید وارد سیستم شوید. در دستگاه های تلفن همراه و رایانه های لوحی شما می توانید برنامه NordVPN را از فروشگاه App بارگیری کنید. امروزه بارگیری VPN بازی کودک است. همه ارائه دهندگان بزرگ VPN دارای نرم افزارهای نصب آسان و برنامه های ویژه ای برای انواع دستگاه ها هستند. NordVPN نیز از این قاعده مستثنی نیست. علاوه بر این ، آنها یک برنامه افزودنی مرورگر را برای Chrome ، Brave و Firefox ارائه می دهند.

سیستم های عامل NordVPN

اگر با این حال ، هنگام نصب NordVPN با مشکل روبرو شوید ، می توانید به صفحه پشتیبانی آنها نگاهی بیندازید. در اینجا آنها کتابچه راهنمای نصب نرم افزار خود را از جمله موارد دیگر را در اختیار شما قرار می دهند. همچنین می توانید برای تنظیم NordVPN برای تماشای Netflix راهنمایی در آنجا پیدا کنید یا هر سؤال دیگری را که ممکن است بپرسید.

ظاهر و سهولت استفاده NordVPN

برنامه دسک تاپ برای ویندوز و مک طیف گسترده ای از گزینه ها و گزینه های نصب را دارد.

نرم افزار NordVPN واضح و بصری جذاب است. در برنامه ، روش های مختلفی برای انتخاب سرور وجود دارد. یک گزینه این است که مکان سرور خود را روی نقشه جهانی انتخاب کنید. از طرف دیگر ، شما همچنین می توانید سرور خود را بر اساس یک ویژگی خاص ، مانند بارگیری P2P یا تماشای Netflix ، انتخاب کنید. گزینه دیگر انتخاب سرور سریعترین مکان شماست. همچنین می توانید لیستی از سرورها را بر اساس کشوری که می خواهید از آن پخش کنید ایجاد کنید.

برنامه پایدار و سریع است. این امر می توانست خوب باشد اگر آنها یک تست سرعت را در برنامه گنجانده بودند تا سریعترین سرور را خودتان پیدا کنید. با این حال ، ما واقعاً آن را از دست ندیدیم زیرا NordVPN می تواند به تنهایی یک سرور خیلی سریع برای شما پیدا کند.

NordVPN تصاویر ویندوز

به غیر از نقشه جهانی ، فقط می توانید سرور خود را از لیست الفبای سرورها انتخاب کنید. اگر یک کشور را انتخاب می کنید ، می توانید از بین سرورهای مختلف در آن کشور انتخاب کنید. به این ترتیب ، در صورت مسدود شدن توسط یک وب سایت یا سرویس جریان می توانید یک سرور دیگر را انتخاب کنید. لیست سرور همچنین فاصله بین موقعیت مکانی شما و محل سرور را نشان می دهد. علاوه بر این ، آنها همچنین به شما می گویند سرور توسط بسیاری از کاربران دیگر مورد استفاده قرار می گیرد یا خیر.

برنامه NordVPN iOS نیز قابل استفاده است و اتصالات پایدار دارد. فراموش نکنید که اجازه می دهد تا برنامه به دستگاه شما دسترسی پیدا کند. برنامه می تواند ارتباطات را برای شما مدیریت کند. اتصال به سرور VPN سریع و آسان خواهد بود. در این برنامه همچنین می توانید نوع سرور VPN را که می خواهید از آن استفاده کنید انتخاب کنید و NordVPN مطمئن شوید که به سریعترین سرور وصل شده اید.

عکس های NordVPN آیفون

بین برنامه موبایل و نرم افزار دسک تاپ که NordVPN ارائه می دهد ، تفاوت چندانی وجود ندارد. هر دو واضح ، کاربرپسند هستند و ظاهری یکنواخت دارند. این امر نگاه و احساس خاصی به NordVPN می دهد که برای کاربر بسیار خوشایند است.

NordVPN و Linux

تعداد بیشتری از افراد در حال استفاده از VPN های پرداخت شده در Linux Distros هستند. NordVPN این مسئله را درک کرده و تلاش کرده است تا راهنمای مختلفی را در مورد نحوه استفاده از سرورهای NordVPN از طریق ترمینال لینوکس تنظیم کند. آنها همچنین به اندازه کافی از افراد برای پاسخگویی به هرگونه سؤال مربوط به لینوکس استفاده می کنند.

سرورهای NordVPN را می توان برای دیویدهای Debian-Fedora- و مبتنی بر openSUSE نصب کرد. اتصال به سرورهای NordVPN QubesOS و RHEL همچنین ممکن است. این بدان معنی است که سیستم شما به احتمال زیاد قادر به اجرای روی سرورهای آنها خواهد بود. متأسفانه ، هیچ برنامه مبتنی بر UI برای لینوکس وجود ندارد ، بنابراین باید همه موارد را از طریق ترمینال تنظیم کنید. البته بیشتر طرفداران سخت افزار لینوکس اصلاً به این موضوع توجه ندارند.

مهم نیست از چه سیستمی استفاده می کنید ، ابتدا باید مخزن سرورهای NordVPN را بارگیری کنید. آنها با فرمت .deb و .rpm در دسترس هستند. می توانید با کلیک بر روی بارگیری و اجرای آن از طریق مدیر بسته یا با دادن دستور در ترمینال ، آنها را نصب کنید. در وب سایت NordVPN همچنین راهنماهای مرحله به مرحله برای هر یک از اعلان ها پیدا خواهید کرد.

سرانجام ، همچنین امکان تغییر سرورهای DNS در لینوکس به سرورهای NordVPN DNS در صورت نگرانی از نشت DNS امکان پذیر است.

قیمت گذاری و روش های پرداخت

NordVPN بسته به مدت زمان برنامه شما دارای یک بسته اشتراک با قیمت های مختلف است. این بدان معناست که اگر برای مدت طولانی اشتراکی دریافت کنید ، هزینه ماهانه شما کمتر خواهد بود. تمام برنامه ها به شما امکان دسترسی به بیش از 5400 سرور در سرتاسر جهان را می دهند و می توانید همزمان از 6 دستگاه از یک اشتراک استفاده کنید. سرانجام ، تمام برنامه های اشتراکی دارای 30 روز ضمانت برگشت پول هستند. در زیر می توانید نمای کلی از برنامه های اشتراک آنها را دریافت کنید.

Nord VPN قیمت های جدید را به اشتراک می گذارد

 • برنامه 1 ماهه: با استفاده از این طرح خدمات NordVPN را به مدت یک ماه دریافت می کنید. این خصوصاً خوب است اگر می خواهید این VPN را امتحان کنید. شما می توانید این طرح را برای دریافت کنید 11،95 دلار در ماه.
 • برنامه 1 ساله: این طرح به شما امکان می دهد برای مدت 12 ماه از خدمات NordVPN استفاده کنید. فقط می توانید این کار را دریافت کنید 6،99 دلار در ماه (در کل 83،88 دلار).
 • برنامه 2 ساله: برای لذت بردن از حفاظت NordVPN حتی بیشتر ، می توانید این اشتراک را به مدت 24 ماه دریافت کنید. با انجام مدت زمان طولانی تر ، فقط باید هزینه بپردازید 4،99 دلار یک ماه.
 • برنامه 3 ساله: آیا می خواهید همه را بیرون بروید و واقعاً روش زندگی NordVPN را در آغوش بگیرید؟ سپس می توانید این اشتراک را به مدت 36 ماه دریافت کنید. برای این اشتراک ، قیمت ها حتی بیشتر کاهش می یابد ، تا 3،49 دلار در ماه. این گزینه بسیار ارزان برای VPN با حق بیمه برتر است!

پرداخت های NordVPNNordVPN چندین گزینه پرداخت مختلف ارائه می دهد. با پرداخت کارت اعتباری ، PayPal یا Amazon Pay می توانید هزینه اشتراک خود را پرداخت کنید. علاوه بر این ، آنها روشهای پرداخت منطقه ای زیادی را ارائه می دهند که اگر راه دیگری برای پرداخت ندارید ایده آل است. سرانجام ، آنها همچنین گزینه پرداخت با ارزهای مختلف رمزنگاری مانند بیت کوین ، ریپل و مونرو را دارند. اگر می خواهید کاملاً ناشناس بمانید ، این گزینه ها به خصوص خوشایند هستند.

خدمات مشتری

NordVPN خدمات عالی مشتری دارد. اگر نمی توانید جواب سؤال خود را در پایگاه داده بزرگ در وب سایت آنها پیدا کنید ، می توانید از طریق ایمیل و گزینه چت زنده ای که می توانید به راحتی در صفحه اصلی آنها بیابید ، با آنها در تماس باشید. به این ترتیب ، همیشه می توانید به همه سؤالات خود پاسخ سریع بدهید. برای چت زنده شما لازم است یک نام و آدرس ایمیل بدهید. این امر برای جلوگیری از سوء استفاده افراد یا هرزنامه ها از گزینه است.

پاسخ بیشتر سوالات را می توانید در صفحه سؤالات متداول آنها جستجو کنید. هنگامی که ما پشتیبانی مشتری را آزمایش کردیم ، متوجه شدیم که می توانید طی یک دقیقه از طریق چت زنده پاسخی دریافت کنید. با این حال ، ما با برخی از کارمندان NordVPN روبرو شدیم که به روز در همه فعالیت های این شرکت نبوده اند. به عنوان مثال ، یکی از افرادی که با آنها صحبت کردیم از خدمات NordVPN برای مشاغل آگاهی نداشت. این واقعاً یک مشکل بزرگ نیست ، اما با کمی غیر حرفه ای روبرو می شود.

در کل ، ما از خدمات مشتری NordVPN راضی بودیم. دسترسی به آنها بسیار آسان است و به شما کمک خواهد کرد فورا.

قابلیت استفاده نتیجه گیری NordVPN

 • وب سایت NordVPN واضح و سازمان یافته است
 • نصب نرم افزار NordVPN در اکثر سیستم عامل ها و دستگاه ها بسیار آسان است
 • NordVPN یک بانک اطلاعاتی بزرگ از سؤالات و کتابچه های متداول دارد
 • این نرم افزار ظاهری تمیز دارد و بسیار بصری کار می کند
 • شما می توانید با استفاده از کارت اعتباری ، پی پال ، cryptocur ارز و بسیاری گزینه های دیگر ، هزینه NordVPN را پرداخت کنید
 • پشتیبانی مشتری NordVPN بسیار آسان است و به سرعت به شما باز می گردد

شبکه سرور NordVPN

در حال حاضر نوشتن ، NordVPN بیش از 5400 سرور در 57 کشور جهان دارد. برخلاف بسیاری از ارائه دهندگان VPN دیگر ، سرورهای NordVPN یکسان نیستند.

برخی از سرورها وجود دارند که برای امنیت بیشتر ، اتصال VPN مضاعف دارند. این سرورها اتصال بین سرورها در دو کشور مختلف در کنار اتصال شما به سرور VPN را ایجاد می کنند. سرور تخصصی دیگری که می توانید از بین آنها انتخاب کنید سرورهای “Onion over VPN” هستند که محافظت بیشتری در برابر حملات DDoS ارائه می دهند. با استفاده از این سرورها بدون نیاز به استفاده از مرورگر Tor ، از محافظتی مانند Tor برخوردار می شوید.

علاوه بر این ، NordVPN دارای سرورهایی است که به طور خاص برای ترافیک Netflix یا P2P تنظیم شده اند. سرانجام ، آنها همچنین سرورهای اختصاصی IP را برای کسانی که می خواهند یک آدرس IP استاتیک ارائه دهند ، ارائه می دهند. شبکه سرور NordVPN برای رفع انسداد محتوای محدود در اینترنت ایده آل است.

تعداد سرورها و مکانها

NordVPN بیش از 5400 سرور دارد که در 57 کشور جهان پخش شده است. می توانید سرورهای آنها را در کشورهای زیر بیابید.

سرورهای NordVPN در سراسر جهان

 • آمریکا: ایالات متحده ، کانادا ، برزیل ، مکزیک ، کاستاریکا ، آرژانتین ، چیلی
 • اروپا: انگلیس ، هلند ، آلمان ، فرانسه ، سوئد ، دانمارک ، سوئیس ، بلژیک ، نروژ ، لهستان ، ایتالیا ، اسپانیا ، اتریش ، لوکزامبورگ ، فنلاند ، جمهوری چک ، رومانی ، ایسلند ، مجارستان ، پرتغال ، بلغارستان ، کرواسی ، استونی ، ایرلند ، آلبانی ، بوسنی و هرزگوین ، اسلواکی ، لتونی ، گرجستان ، مقدونیه شمالی ، مولداوی ، اوکراین ، قبرس ، گرایکلند ، صربستان
 • آسیا و اقیانوسیه: استرالیا ، سنگاپور ، ژاپن ، هنگ کنگ ، نیوزلند ، تایوان ، اندونزی ، مالزی ، کره جنوبی ، تایلند ، ویتنام
 • آفریقا ، خاورمیانه و هند: هند ، آفریقای جنوبی ، ترکیه ، اسرائیل

آدرس IP اختصاصی

IP اختصاصی NordVPNNordVPN دارای یک سرویس IP اختصاصی است. این بدان معنی است که می توانید با اشتراک NordVPN خود یک آدرس IP اختصاصی دریافت کنید. در لحظه نوشتن ، آنها فقط آدرس IP را در سرورهای مکان های زیر ارائه می دهند:

 • ایالات متحده آمریکا.
 • آلمان
 • انگلستان.
 • هلند
 • فرانسه

نتیجه گیری شبکه سرور NordVPN

 • NordVPN بیش از 5400 سرور در 57 کشور جهان دارد
 • می توانید یک آدرس IP اختصاصی را در تعداد محدودی از سرورها دریافت کنید
 • NordVPN انواع مختلف سرور را برای محافظت بیشتر ، استفاده از Netflix و بارگیری از طریق شبکه های P2P ارائه می دهد

گزینه های NordVPN

پس از بررسی سرعت ، ایمنی ، کاربرپسندی و شبکه سرور NordVPN ، اکنون به برخی از گزینه های اضافی آنها خواهیم پرداخت. در زیر می توانید نمای کلی از این موارد اضافی را که خاصیت ویژه آن را دارند ، پیدا کنید.

NordVPN و Netflix

جریان NordVPN

با NordVPN می توانید به حساب Netflix خود دسترسی پیدا کنید. علاوه بر این ، دستیابی به محتوای Netflix ایالات متحده نیز آسان است. ویژگی Smartplay آنها ، پخش کردن محتوا از کشور دیگری را بسیار آسان کرده است. به سادگی با اتصال به یک سرور ، به عنوان مثال در ایالات متحده ، به محتوای Netflix آمریکایی دسترسی پیدا خواهید کرد. برخی از محتوای Netflix مخصوص ایالات متحده یا انگلیس است ، به این معنی که اگر در ژاپن یا آلمان باشید نمی توانید این فیلم ها یا سریال ها را ببینید. با این حال ، با یک VPN مانند NordVPN می توانید وانمود کنید که در ایالات متحده هستید و به این ترتیب به این محتوا دسترسی پیدا خواهید کرد.

ما این کار را از هلند آزمایش کردیم و می توانستیم Netflix را بدون هیچ مشکلی جریان دهیم. بسته به موقعیت مکانی شما می توانید با تاخیر روبرو شوید. اگر این اتفاق بیفتد ، همیشه می توانید سرورهای مختلف را امتحان کنید تا ببینید آیا بهتر شده است.

Netflix بسیار سخت سعی در جلوگیری از کمک به VPN ها در تغییر آدرس IP ما دارد. ما طی چند ماه گذشته متوجه شده ایم که Netflix گاهی اوقات می خواهیم از پروکسی یا VPN استفاده کنیم وقتی می خواهیم از NordVPN استفاده کنیم. اما ، هنگامی که سرور دیگری را در برنامه NordVPN انتخاب کردیم ، قادر به پخش کردن آن هستیم. بعضی اوقات همچنین می تواند به سادگی به روز کردن صفحه چند بار کمک کند. این کمی آزار دهنده است اما قطعاً پایان جهان نیست.

NordVPN و تورنت

NordVPN P2PNordVPN همچنین برای بارگیری تورنت سرورهای خاصی دارد. این سرورهای P2P امکان بارگیری و بارگذاری تورنت را دارند. با استفاده از نرم افزار NordVPN آسان می توانید یکی از این سرورها را انتخاب کرده و با خیال راحت و ناشناس بارگیری تورنت ها را شروع کنید. از آنجا که بسیاری از سرورهای NordVPN بسیار سریع هستند شما می توانید فایل ها را در هر زمان بارگیری نکنید.

NordVPN بدون شک ارائه دهنده خوبی برای ترافیک P2P است. به همین دلیل ، اغلب توسط کسانی که می خواهند از مجازات های بارگیری غیرقانونی جلوگیری کنند ، استفاده می شود.

CyberSec

CyberSec یک ویژگی امنیتی اضافی است که NordVPN فراهم می کند تا مانع افزودن و محافظت در برابر بدافزار ، فیشینگ و سایر تهدیدات آنلاین شود. این ویژگی ایمنی عالی توسط NordVPN باعث می شود که از دستگاه شما در حملات DDoS استفاده نشود. همچنین نمی تواند به بدافزار آلوده شود. NordVPN مراقب امنیت آنلاین خود باشید.

افزونه مرورگر NordVPN برای Chrome ، Brave و Firefox

NordVPN یک برنامه افزودنی مرورگر آسان برای Chrome ، Brave و Firefox دارد. این برنامه افزودنی در اصل HTTPS را برای اکثر وب سایت ها فعال می کند و ترافیک شما را با ویژگی CyberSec ایمن می کند.

راه حل های تجاری NordVPN

NordVPN تجارتجدای از خدمات عادی خود برای استفاده های خصوصی ، NordVPN خدمات ویژه ای نیز برای مشاغل دارد. با این اشتراک ها شما از اولویت و یک حسابدار اختصاصی برخوردار خواهید شد. علاوه بر این ، دولت بسیار آسان است و می توانید برای همه حساب های خود درخواست IP اختصاصی دهید. این بسته برای محافظت از داده های خود استفاده از VPN را برای تجارت بسیار جذاب می کند. می توانید استاندارد ایمنی NordVPN را برای کلیه دستگاه های دفتر خود دریافت کنید!

نتیجه گیری – تجربه ما با NordVPN

طرفداران
منفی
Netflix کار می کنددر سال 2018 حادثه امنیتی با سرور فنلاندی آنها رخ داد
خط مشی عدم ورود (تنظیمات حریم خصوصی بسیار خوب)
رمزگذاری قوی و سرعت بالا
رابط کاربری تمیز و یکنواخت
دارای سوئیچ Kill
نسبتاً ارزان است
سرورهای مخصوص P2P ، torrent و Tor VPN را ارائه می دهد
ارائه دهنده سرورهای VPN با اتصال VPN مضاعف
انتخاب عالی در سرورها
اختصاصی IP موجود است

در کل ، ما خدمات NordVPN را خیلی دوست داریم. خط مشی عدم ورود آنها جامد است ، و انتخاب گسترده آنها از سرورها ، آن را برای هر کاربر بسیار جذاب می کند. علاوه بر این ، VPN مناسب است که کاملاً ناشناس بصورت آنلاین بمانید. NordVPN گزینه های زیادی برای بهبود ایمنی آنلاین شما دارد که مطمئناً آنها را به امن ترین ارائه دهنده حق بیمه VPN تبدیل می کند. آنها این سرویس عالی را با قیمتی بیش از قیمت مناسب ارائه می دهند ، که واقعاً آن را به یکی از موارد مورد علاقه ما تبدیل می کند.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map