بررسی Hide.me (2020): سریع و کاربر پسند | VPNOverview

بررسی Hide.me (2020) – یک VPN سریع و کاربر پسند

Hide.me ارائه دهنده VPN نسبتاً جدیدی است. هدف آنها ارائه خدمات سریع و ایمن VPN است. Hide.me در اصل آلمانی است و در سال 2012 تاسیس شد (قبلاً آنها Hide.io خوانده می شدند). این شرکت به دلیل قانون حفظ حریم خصوصی در آن کشور در مالزی واقع شده است. ارائه دهنده هر روز شناخته می شود و در حال حاضر 10 میلیون کاربر در سراسر جهان دارد.


Hide.me برای ارائه یک شبکه خصوصی مجازی اما بسیار امن Virtual Private (VPN) ساخته شده است. اخیراً آنها همچنین قصد داشته اند سریعترین VPN در بازار باشند. Hide.me یکی از معدود ارائه دهنده های VPN است که بصورت مجوز ورود به سیستم مجاز است. ما بعداً در این بررسی به همه این ادعاها خواهیم پرداخت.

Hide.me رمزگذاری خوبی را ارائه می دهد و خیلی سریع است. این VPN کمی بیشتر از سایر ارائه دهندگان VPN کمی گران است. خوشبختانه ، شما می توانید Hide.me را با 30 روز ضمانت برگشت پول خود امتحان کنید. آنها حتی یک سرویس رایگان ارائه می دهند اما وقتی از آن استفاده می کنید ، داده های شما را محدود می کنند.

نصب Hide.me نسبتاً آسان است و با برنامه Premium آنها ، می توانید همزمان از یک دستگاه برای 10 دستگاه استفاده کنید. به این ترتیب می توانید از بسیاری از دستگاه ها به طور همزمان برای محافظت از ناشناس بودن خود محافظت کنید.

مشخصات Hide.me

 • اتصالات همزمان: 10
 • تورنت: +
 • Netflix:
 • سیستم های عامل: Windows، Mac، iOS، Android، Linux
 • پروتکل: OpenVPN، PPTP، L2TP / IPsec، IKEv2، IKEv1، SoftEther
 • خط مشی ورود به سیستم: هیچ سیاهه ای نیست
 • سرورها: 1560 سرور در 60 مکان
 • قیمت: از 4،99 دلار در ماه
 • تضمین بازگشت پول: 30 روز

سرعت – Hide.me چقدر سریع است?

سرعت بخش مهمی از تجربیات افراد با ارائه دهندگان VPN است. ناراحت کننده است وقتی جریان ویدیوی شما باید بافر شود یا هنگام بازی با تاخیر مواجه شوید. از آنجا که این بسیار مهم است ما سرعت سرورهای Hide.me را به طور گسترده آزمایش کردیم. ما این کار را با انجام برخی تست های سرعت با سرورهای مختلف و با مشاهده سرعت در طول استفاده روزانه انجام دادیم. شما می توانید اطلاعات مربوط به تجربه ما را در زیر بخوانید.

نتایج تست سرعت Hide.me

در اینجا می توانید نتایج چندین تست سرعت را که برای سرورهای مختلف Hide.me انجام داده ایم ، پیدا کنید. ما از مکان خود در هلند تست کردیم. توجه داشته باشید که اگر شما در جای دیگری در جهان هستید ، نتایج ممکن است بسیار متفاوت باشد. با این حال ، این باید یک نشانه کلی از سرعت آنها باشد.

سرعت بدون VPN (Speedtest.net):

سرعت بدون VPN

در بالا می توانید سرعت اینترنت را که بدون استفاده از VPN از آن لذت می بریم بررسی کنید.

سرعت با یک سرور محلی در هلند (Speedtest.net):

سرعت با VPN NL

این تصویر وقتی از طریق یک سرور Hide.me در Haarlem (هلند) متصل می شویم ، نتایج حاصل از سرعت اینترنت ما را نشان می دهد. همانطور که مشاهده می کنید ، نتایج تقریباً یکسان باقی مانده اند ، که برای یک VPN کاملاً خارق العاده است.

سرعت با سرور ایالات متحده (Speedtest.net):

سریعترین سرعت با VPN VS

این نتایج آزمایش ما با سرور در ایالات متحده است. اگر می خواهید از کشور دیگری به محتوای آمریکایی دسترسی پیدا کنید ، این نتایج می تواند مهم باشد. همانطور که می بینید سرعت تغییر زیادی نکرده است. این غیر منتظره است زیرا بیشتر اوقات فاصله فیزیکی بین شما و سرور منجر به سرعت اتصال کندتر می شود.

سرعت در طول استفاده روزانه

سرعت سرورهای Hide.me در استفاده روزمره بسیار مناسب است. ما این کار را با استفاده از تجارت خود درست مثل گذشته عادت کردیم تا ببینیم آیا با Hide.me هیچ سکسکه ای را تجربه کرده ایم. ما از VPN در حین مرور ، Steaming ، بارگیری و بازی استفاده کردیم. این نتایج:

در حین مرور منظم ، هیچ تفاوتی در سرعت یا بار بار مشاهده نکردیم. با استفاده از این VPN می توانید از وب سایت های موردعلاقه خود و بدون ایجاد تغییرات قابل توجه دیدن کنید بارگیری فایل ها و برنامه ها نیز مشکلی نبود.

ما همچنین چندین سرویس پخش را با Hide.me VPN تست کردیم تا ببینیم چگونه این امر می تواند بر بافر و بارگذاری فیلم و موسیقی تأثیر بگذارد. باز هم ، ما با مشکلی روبرو نشدیم و توانستیم بدون هیچ مشکلی از خدماتی مانند YouTube و Spotify استفاده کنیم. اگر می خواهید مواد جغرافیایی مسدود شده را تماشا کنید ، Hide.me را به یک VPN ایده آل تبدیل می کند. متأسفانه ، شما نمی توانید از آن برای تماشای نتفلیکس استفاده کنید. بعداً در این مقاله توضیح خواهیم داد که چرا.

نتیجه گیری سرعت Hide.me

حکم ما از سرعت با Hide.me به شرح زیر است:

 • Hide.me یک VPN با سرعت خوب ارائه می دهد.
 • تست سرعت تفاوت کمی بین سرعت پایین و بارگذاری با یا بدون VPN نشان می دهد.
 • در حین استفاده منظم ، بارگیری و پخش ، متوجه تغییر سرعت نشدیم.

ایمنی – Hide.me چقدر ایمن است?

Hide.me ارائه دهنده VPN است که ویژگی های امنیتی و حریم خصوصی آنها را در اولویت قرار داده است. امنیت به طور کلی به عنوان مهمترین جنبه یک VPN دیده می شود. شما نمی خواهید که اشخاص ثالث به اطلاعات شخصی شما دسترسی پیدا کنند و یک VPN شما را در مقابل آن محافظت می کند. در زیر می توانید در مورد خط مشی ورود به سیستم که Hide.me به آن پایبند است ، بخوانید. علاوه بر این ، اگر می خواهید یک حساب کاربری ایجاد کنید ، ما از اطلاعاتی که Hide.me به شما احتیاج دارد ، مطلع خواهیم کرد.

پروتکل ها

Hide.me با رمزگذاری AES 256 بیتی از امنیت عالی برخوردار است. این به طور کلی به عنوان بهترین سطح رمزگذاری موجود مشاهده می شود. علاوه بر این ، Hide.me از پروتکل های مختلف زیادی پشتیبانی می کند. می توانید پروتکل های زیر را انتخاب کنید:

 • OpenVPN
 • SSTP
 • PPTP
 • L2TP
 • IPsec
 • IKEv2
 • IKEv1
 • SoftEther.

وب سایت Hide.me نمای کلی از این پروتکل های مختلف را نشان می دهد. در این مرور ، آنها نقاط قوت و ضعف هر پروتکل را نشان می دهند. این بسیار مفید است و می تواند به شما نشان دهد که چه پروتکل با سیستم عامل شما بهتر کار خواهد کرد. ما همیشه پروتکل OpenVPN را توصیه می کنیم زیرا امن ترین گزینه است. در زیر می توانید توضیحات مربوط به پروتکل OpenVPN را در وب سایت Hide.me مشاهده کنید.

پروتکل VPN را باز کنید

ورود به سیستم و حریم خصوصی

Hide.me می گوید آنها سیاست سخت “بدون گزارش” را دنبال می کنند. این بدان معنی است که آنها هیچ گونه اطلاعات شخصی را جمع نمی کنند. از آنجا که Hide.me در مالزی واقع شده است ، آنها موظف به نگهداری گزارش نیستند. مالزی هیچ قانونی ندارد که شرکت ها را وادار به نگه داشتن گزارش ها کند.

Hide.me هیچ پرونده کاربر را در خود نگه نمی دارد اما یک یادداشت جانبی در آن وجود دارد. آنها ارتباطات موقت را حفظ می کنند. این بدان معنی است که شرکت می تواند ببیند چه موقع “مشتری x” به یکی از سرورهای VPN خود وصل می شود. با این حال ، Hide.me نمی تواند ببیند مشتری X کیست ، آنها فقط داده ناشناس کاربران را دریافت می کنند. علاوه بر این آنها فقط برای چند ساعت این سیاههها را ذخیره می کنند و پس از آن به طور دائم پاک می شوند.

برای ارائه دهندگان VPN عملاً غیرممکن است که هیچگونه سیاهه ای نداشته باشند. علاوه بر این ، سیاهههای مربوط به اتصال اغلب به حریم خصوصی کاربر حمله نمی کنند. آنها از این سیاهههای مربوط به اتصال برای بهبود خدمات خود استفاده می کنند. آنها فقط می توانند اطمینان حاصل كنند كه سرورهای آنها در صورت بارگیری بیش از حد در صورت عدم اطلاع از خدماتشان ، بارگیری نمی شوند. Hide.me این سیاهههای مربوط به اتصال را بطور کامل ناشناس می کند و آدرس IP شما را ثبت نمی کند.

به Hide.me به چه اطلاعاتی احتیاج دارد?

برای ایجاد یک حساب کاربری با Hide.me به یک آدرس ایمیل نیاز دارید ، پس از ثبت نام می توانید آدرس ایمیل را در تنظیمات حساب خود حذف کنید. بسته به روش پرداختی که انتخاب می کنید ، باید اطلاعات دیگری نیز ارائه دهید. Hide.me از شخص ثالث برای رسیدگی به کلیه پرداختها استفاده می کند. آنها ادعا می کنند که این شرکت خارجی آدرس IP یا هویت شما را نمی بیند. شما یک شماره پرداخت دریافت می کنید که نمی تواند با شما در ارتباط باشد. علاوه بر این ، این شماره پرداخت بلافاصله پس از پرداخت از بین می رود. به این ترتیب ، وقتی هزینه اشتراک Hide.me خود را پرداخت می کنید ، کاملاً ناشناس خواهید ماند.

نتیجه گیری ایمنی Hide.me

پس از آزمایش امنیت Hide.me ، می توان موارد زیر را نتیجه گرفت:

 • Hide.me یک VPN محکم و ایمن است.
 • آنها از رمزگذاری قوی AES 256 بیتی استفاده می کنند.
 • Hide.me اطلاعات را با اشخاص ثالث به اشتراک نمی گذارد.
 • می توانید از بین چندین پروتکل انتخاب کنید.
 • Hide.me فقط پرونده های اتصال را حفظ می کند ، که پس از چند ساعت از بین می روند.

قابلیت استفاده – Hide.me چقدر کاربر پسند است?

Hide.me یک ارائه دهنده بسیار کاربر پسند است که برای همه قابل دسترسی و آسان است. در زیر می توانید اطلاعاتی در مورد وب سایت ، روند نصب ، ظاهر و احساس برنامه ها ، قیمت ها ، روش های پرداخت و در نهایت پشتیبانی مشتری پیدا کنید..

وب سایت Hide.me

وب سایت Hide.me واضح است و کلیه اطلاعاتی را که می توانید از ارائه دهنده VPN انتظار داشته باشید ارائه می دهد. در صفحه اصلی می توانید اطلاعات مربوط به Hide.me را بیابید ، چرا به VPN نیاز دارید و بررسی نرم افزار آنها. آنها وب سایت خود را به چند زبان ارائه می دهند.

علاوه بر این ، می توانید اطلاعات مربوط به شبکه سرور و پروتکل های آنها را در وب سایت آنها پیدا کنید. همچنین دارای یک برگه واضح است که در آن می توانید بارگیری نرم افزار و یک برگه با تمام برنامه های اشتراک مشترک را پیدا کنید. این تصویر وب سایت Hide.me را نشان می دهد.

وب سایت Hide.me

متأسفانه ، ما نتوانستیم یک گزینه جستجو در وب سایت پیدا کنیم ، که می تواند پیدا کردن اطلاعات بسیار خاص را دشوار کند. وقتی وارد حساب Hide.me خود می شوید ، می توانید یک نمای کلی از اطلاعات حساب خود را مشاهده کنید. همچنین می توانید راهنماها را در اینجا بیابید که نصب نرم افزار آنها را بر روی دستگاه شما آسان می کند.

نصب Hide.me

نصب Hide.me روی دستگاه های شما بسیار ساده است. می توانید برنامه را بر روی دستگاه خود نصب کنید یا می توانید نرم افزار را برای یک پروتکل خاص بارگیری کنید و تنظیم رایانه شخصی یا Mac خود را تغییر دهید. گزینه اول ساده ترین است. می توانید برنامه آنها را در App Store یا Google Play Store پیدا کنید. هنگامی که برنامه را نصب کردید ، فقط باید جزئیات حساب خود را پر کنید و آماده رفتن باشید.

Hide.me appstore

در بالا می توانید برنامه Hide.me را در Appstore مشاهده کنید. برنامه به طور خودکار از مناسب ترین پروتکل برای سیستم عامل شما استفاده می کند. برای ویندوز این IKEv2 و PPTP است و برای Mac از پروتکل IKEv2 با IKEv1 به عنوان بک آپ استفاده می کند. این بدان معنی است که شما نمی توانید از OpenVPN در برنامه استفاده کنید ، که خیلی بد است ، زیرا این امن ترین پروتکل است. با این حال ، یک استثنا وجود دارد ، Android از OpenVPN پشتیبانی می کند.

پس از نصب برنامه ، می توانید با خیال راحت وب را گشت و گذار کنید. شما فقط باید مشخصات حساب خود را پر کنید ، همانطور که در زیر می بینید.

صفحه مقدمه Hide.me

گزینه دوم برای نصب کمی دشوارتر است. با این حال ، این روش گزینه های بیشتری را در پروتکل ها در اختیار شما قرار می دهد. اگر به صفحه حساب خود در وب سایت Hide.me وارد شوید ، می توانید راهنمای نصب برای همه پروتکل ها و سیستم عامل های مختلف را پیدا کنید. با دنبال کردن این راهنماها می توانید پروتکل مورد نظر خود را روی دستگاه خود نصب کنید.

ظاهر و سهولت استفاده را مخفی کنید

Hide.me یک ارائه دهنده VPN بسیار کاربر پسند است ، که باعث می شود آنها با افرادی که برای VPN تازه کار هستند یک مسابقه کامل باشد. برنامه ساده است. شما یک دکمه برای اتصال به سرور Hide.me دارید و می توانید مکان سرور خود را انتخاب کنید. این نرم افزار از نگاه حرفه ای برخوردار بوده و تمامی گزینه ها و عملکردها به خوبی کار می کنند. این برنامه به چندین زبان ارائه می شود ، از جمله آن انگلیسی است.

برنامه فوق العاده ساده دارای چند نکته جانبی است. به عنوان مثال ، شما نمی توانید تنظیمات را تغییر دهید. این بدان معنی است که شما نمی توانید پروتکل ها را هنگام استفاده از برنامه تغییر دهید. در حالی که اکثر کاربران VPN تنظیمات پیش فرض را به هر حال واگذار می کنند ، ممکن است برخی از کاربران بخواهند پروتکل ها را تغییر دهند تا حفاظت خود را در حین انجام اقدامات مختلف آنلاین بهینه کنند.

این برنامه ممکن است فاقد برخی تنظیمات باشد اما دارای برخی عملکردهای مرتب است. برنامه Hide.me دارای یک عملکرد “اتصال مجدد خودکار” ، “killswitch” ، “محافظت در برابر IP” و “حفاظت نشت DNS” است. این عملکردها اطمینان حاصل می کنند که در لحظه های محافظت نشده به طور اتفاقی نشت نمی کنید. برنامه همه کارهایی که بصورت آنلاین انجام می دهید را تضمین خواهد کرد.

Hide.me به وضوح قصد دارد یک برنامه کاربر پسند ایجاد کند که همه بدانند چگونه از آن استفاده کنند. با این حال ، این بدان معنی است که ممکن است کاربران پیشرفته تر گاهی اوقات احساس محدودیت کنند.

جبهه های برنامه Hide.me

قیمت گذاری و روش های پرداخت

Hide.me گرانترین و ارزانترین ارائه دهنده های VPN در آنجا نیست. آنها چندین برنامه اشتراک مختلف ارائه می دهند. اول از همه ، آنها ارائه می دهند یک حساب کاربری رایگان. با این حساب رایگان شما به 10 گیگابایت در ماه محدود می شوید ، فقط می توانید از 5 مکان سرور انتخاب کنید و فقط می توانید از هر دستگاه فقط 1 بار استفاده کنید. علاوه بر این ، اشتراک های پرداخت شده احتمالاً سرورهای سریع تری دارند زیرا کمتر شلوغ هستند.

آنها اشتراک حق بیمه خود را با سه قیمت متفاوت ارائه می دهند. احتمالاً بهترین گزینه ها آنهاست برنامه 2 ساله که فقط می توانید دریافت کنید 4،99 دلار در ماه. در حال حاضر ، شما حتی می توانید دو ماه رایگان با این برنامه دریافت کنید. علاوه بر این ، آنها برای یک سال مشترک هزینه ای را ارائه می دهند 8،32 دلار در ماه. سرانجام می توانید خدمات Premium آنها را نیز دریافت کنید یک ماه, این به شما هزینه خواهد کرد12،95 دلار.

قیمت های من را مخفی کنید

Hide.me دارای 30 روز ضمانت برگشت پول برای کلیه اشتراکهای پرداخت شده است. علاوه بر این ، می توانید با اعتبار خود ، PayPal ، SEPA Direct Debit یا بیت کوین حساب Hide.me خود را پرداخت کنید..

خدمات مشتری

Hide.me روشهای مختلفی برای پاسخ به سؤالات شما ارائه می دهد. در وب سایت می توانید یک صفحه پرسش و پاسخ گسترده پیدا کنید. همچنین می توانید سوالات خود را از طریق ایمیل بپرسید. خدمات مشتری فقط به زبان انگلیسی ارائه می شود که اگر انگلیسی زبان اول شما نباشد ، می تواند مشکل باشد. همچنین می توانید شانس خود را در فروم Hide.me امتحان کنید ، جایی که می توانید سوالات خود را در سایر کاربران هدایت کنید. سرانجام ، وبلاگ های Hide.me اطلاعاتی در مورد به روزرسانی ها و اخبار ارائه می دهند.

برای اطلاع از دوستانه خدمات مشتری Hide.me با آنها در تماس بودیم. با ارسال ایمیل به Hide.me ، نامه ای را با اطلاعات ورود به سیستم دریافت خواهید کرد. اگر با این اطلاعات وارد شوید ، یک شناسه پشتیبانی مشتری دریافت می کنید ، که به افراد در پشتیبانی مشتری کمک می کند تا مشکل شما را شناسایی کنند. متأسفانه ، این روش برقراری ارتباط هنگامی که ما آن را امتحان کردیم ، مؤثر نبود.

سرانجام ، ما یک ایمیل با پاسخ به سؤال خود دریافت کردیم. آنها توضیحات را با تصاویر و تصاویر به تصویر کشیدند و همین امر باعث می شود پیروی از دستورالعمل های آنها آسان شود. ما ظرف دو ساعت به ایمیل ما پاسخ دادیم و آنها همانطور که در زیر می بینید ، ما را با روشی مؤدبانه و دوستانه خطاب کردند.

خدمات مشتری Hide.me

خدمات مشتری خوب کار می کند و شما می توانید به سؤال خود پاسخی مؤثر بدهید. Hide.me عملکرد چت زنده ای را ارائه می دهد اما در این مورد برخی از مشکلات را تجربه کردیم. فقط در صورت داشتن بلیط پشتیبانی مشتری می توانید از چت زنده استفاده کنید. متأسفانه نتوانستیم با اطلاعات موجود در ایمیل وارد سیستم شویم. اگر به دنبال رفع سریع هستید ، می تواند بسیار ناامید کننده باشد. (به روز رسانی: با توجه به Hide.me این مشکلات در مورد بلیط های پشتیبانی برطرف شده است).

قابلیت استفاده نتیجه گیری Hide.me

پس از مدتی استفاده از Hide.me VPN برای مدتی می توانیم موارد زیر را در مورد کاربرپسندی این ارائه دهنده نتیجه بگیریم.

 • برنامه کاربر پسند است و بصری کار می کند
 • وب سایت Hide.me کاملاً واضح و ساده است
 • نصب Hide.me برای همه سیستم عامل ها آسان است
 • برنامه امکانات محدودی دارد
 • می توانید Hide.me را با اعتبار ، Paypall ، SEPA و بیت کوین بپردازید
 • این نرم افزار به زبان های زیادی موجود است
 • خدمات مشتری خوب است ، اما عملکرد چت زنده کار نمی کند

شبکه سرور Hide.me

شبکه سرور Hide.me در چند سال گذشته بزرگتر شده است. در زیر همه آنچه را که باید در مورد این شبکه بدانید پیدا خواهید کرد. علاوه بر این ، می توانید یاد بگیرید که آیا این ارائه دهنده سرویس IP اختصاصی را ارائه می دهد یا خیر.

تعداد سرورها و مکانها

با بیش از 1560 سرور در 60 مکان مختلف ، Hide.me طی چند سال گذشته به طور قابل توجهی بزرگتر شده است. Hide.me عمدتا به بازارهای اروپا و آمریکای شمالی می رود و این بدان معنی است که بیشتر سرورهای آنها در آنجا قرار دارند. آنها 9 مکان سرور را در ایالات متحده و 2 هلند ارائه می دهند. آنها همچنین شروع به گسترش به آسیا کرده اند ، اما تمرکز همچنان بر جهان غربی است.

دلیل اینکه Hide.me سرور زیادی ندارد این است که آنها خود سرورها را مدیریت می کنند. آنها مجموعه گسترده ای از قوانین را برای تنظیم امنیت کاربران خود تنظیم کرده اند. بخشی از این فرآیند این است که آنها سرورهای خود را مدیریت می کنند. متأسفانه ، این بدان معنی است که شبکه سرورهای آنها فقط به آرامی در حال گسترش هستند. اگر به دنبال VPN با گزینه های سرور زیادی هستید ، ممکن است بخواهید در جای دیگر جستجو کنید. به عنوان مثال ، می توانید مقاله مقایسه ای ما را که لیستی از بهترین ارائه دهندگان VPN ارائه می دهد ، بررسی کنید.

آدرس IP اختصاصی

با Hide.me امکان دستیابی به آدرس IP اختصاصی وجود ندارد. هر آدرس IP که Hide.me ارائه می دهد با سایر کاربران به اشتراک گذاشته می شود. این بدان معنی است که تماشای Netflix غیرممکن خواهد بود ، زیرا آنها آدرسهای IP را که همزمان توسط چندین نفر استفاده می شوند مسدود می کنند. علاوه بر این ، برخی از وب سایت ها از آنجا که از بسیاری از آدرس های IP مختلف به آنها دسترسی دارید ، می توانند شناسایی بیشتری بخواهند.

Hide.me آدرس IP “استاتیک” ارائه می دهد ، به این معنی که هر بار که از برنامه استفاده می کنید به همان سرور وصل می شوید. به این ترتیب به دلیل آدرسهای IP زیادی که استفاده می کنید ، به هیچ وجه به وب سایت ها سوء ظن نمی کنید. آنها درخواست اعتبار بیشتری نخواهند کرد ، که در پایان باعث صرفه جویی در وقت شما خواهد شد. با این حال ، شما هنوز هم آدرس IP را با سایر کاربران به اشتراک می گذارید.

اگر واقعاً می خواهید ارائه دهنده VPN شما یک IP اختصاصی را ارائه دهد ، ممکن است بخواهید به بررسی NordVPN ما نگاهی بیندازید..

نتیجه گیری شبکه سرور Hide.me

ما در مورد شبکه سرور Hide.me به نتیجه زیر رسیدیم:

 • Hide.me دارای یک شبکه سرور نسبتاً کوچک اما سریع است
 • این شبکه از 1560 سرور در 60 مکان مختلف وجود دارد
 • Hide.me برای امنیت بیشتر سرورهای خود را کنترل و مدیریت می کند
 • Hide.me آدرس IP اختصاصی ارائه نمی دهد
 • آنها یک “IP ثابت” ارائه می دهند

گزینه های مخفی کردن .me

Hide.me معمولی ترین ویژگی های VPN را ارائه می دهد اما برخی از گزینه های اضافی را نیز در اختیار شما قرار می دهد. در اینجا می توانید اطلاعات بیشتری در مورد این گزینه ها کسب کرده و در مورد Hide.me را در ترکیب با Netflix و بارگیری تورنت مطالعه کنید.

گزینه های اضافی مخفی کنید

خاموش کردن را بکشاول از همه ، Hide.me سوئیچ kill را ارائه می دهد که مطمئن می شود دستگاه شما محافظت شده است ، حتی اگر اتصال لحظه ای از بین رفته باشد. این همراه با ویژگی “اتصال مجدد خودکار” آنها ، به این معنی است که شما احتمالاً متوجه چیزی جز Hide.me نخواهید شد..

با استفاده از حساب Hide.me Premium ، شما با عملکرد “Port Dynamic Port Forwarding” آزادی کسب می کنید. این به شما دیوارهای عبوری را هدایت می کند.

سرانجام ، Hide.me پروتکل SoftEther را نیز ارائه می دهد ، که یک پروتکل سریعتر از OpenVPN معمولی است که استفاده می شود. OpenVPN حداکثر سرعت 100 مگابایت در ثانیه دارد ، در حالی که SoftEther می تواند به سرعت 900 مگابایت در ثانیه برسد.

Hide.me و Netflix

همانطور که با ارائه دهندگان VPN بیشتر و بیشتر اتفاق می افتد ، سرورهای Hide.me توسط Netflix مسدود می شوند. سرویس جریان سعی می کند تا کاربران VPN را که سعی در دسترسی به محتوای Netflix یک منطقه دیگر دارند ، مسدود کند. متأسفانه ، فقط چند ارائه دهنده VPN وجود دارد که موفق به ماندن از Netflix هستند و Hide.me جزء آنها نیست. اگر می خواهید Netflix را با VPN تماشا کنید ، می توانید لیست ما را از بهترین ارائه دهندگان VPN برای تماشای Netflix آمریکایی بررسی کنید..

مخفی کردن.me و torrents

سرانجام بارگیری تورنت ها را با Hide.me تست کردیم. با مشکلی روبرو نشدیم. پرونده ای با حجم 1،2 گیگابایت در کمتر از 5 دقیقه انجام شد. Hide.me امکان بارگیری تورنت را از طریق شبکه های همتا برای بیشتر سرورهای خود فراهم می کند. در وب سایت خود به وضوح مشخص می کنند که چه سرورهایی از این نوع بارگیری پشتیبانی می کنند و کدام سرورها پشتیبانی نمی کنند. به عنوان مثال ، سرورهای ایالات متحده ، ایالات متحده و استرالیا اجازه بارگیری تورنت را نمی دهند اما سرورهای هلند.

گزینه های نتیجه گیری Hide.me

 • Hide.me دارای یک عملکرد “سوئیچ kill” ، “اتصال مجدد خودکار” و یک تابع “Port Dynamic Port Forwarding” است
 • Hide.me از پروتکل خیلی سریع SoftEther پشتیبانی می کند
 • Netflix با Hide.me قابل دسترسی نیست
 • می توانید تورنت را از طریق شبکه های P2P با بیشتر سرورهای Hide.me بارگیری کنید

نتیجه گیری – تجربه ما با Hide.me

طرفداران
منفی
آسان برای استفادهآدرس IP اختصاصی وجود ندارد
نصب آسانفقط چند تنظیمات در برنامه وجود دارد
سرورهای سریعدسترسی به Netflix نیست
گزینه رایگانبدون گفتگوی زنده
بارگیری تورنت امکان پذیر است
تعداد زیادی پروتکل ممکن (از جمله SoftEther)
30 روز ضمانت برگشت پول

Hide.me یک VPN سریع و کاربر پسند است. به خصوص برای کاربران جدید VPN به دلیل رابط برنامه بصری آنها بسیار مناسب است. Hide.me یک گزینه بسیار امن است زیرا هیچ پرونده کاربری را حفظ نمی کند. آنها سرورهای خوبی را ارائه می دهند اما به بسیاری از ارائه دهندگان دیگر این کار را نمی کنند. بسیاری از سرورهای آنها از بارگیری از طریق شبکه های همتا پشتیبانی می کنند. ما قطعاً Hide.me را به افرادی توصیه می کنیم که هنوز یک سرویس VPN را امتحان نکرده اند. اگر به دنبال یک VPN ساده ، سریع و ایمن هستید ، Hide.me ممکن است این سرویس برای شما باشد!

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me