ExpressVPN Review (آوریل 2020): آیا واقعاً بهترین VPN است؟

ExpressVPN Review (2020) – بهترین حق بیمه VPN همه جانبه

ExpressVPN مدتی است که در صدر بازی VPN قرار گرفته است – و به درستی. آنها از سال 2009 هستند و واقعاً می دانند که چه کاری انجام می دهند. ExpressVPN در حال حاضر به همراه چند سرویس دیگر بر بازار VPN تسلط دارد. با اشتراک ExpressVPN ، به 160 سرور مختلف در 160 مکان مختلف توزیع شده در بیش از 94 کشور جهان ، با حداکثر پنج دستگاه ، به یک شبکه سرور گسترده از 3000 سرور دسترسی خواهید یافت. کیفیت اتصالات از درجه یک بوده و به شما امکان می دهد با سرعت قابل توجه مرور ، جریان و بارگیری را بارگیری کنید. علاوه بر این ، امنیت و رمزگذاری نرم افزار با بالاترین استانداردهای بین المللی مطابقت دارد و شما را از هرگونه دخالت و جاسوسی شخص ثالث محافظت می کند..


این شرکت به طور رسمی در جزایر ویرجین بریتانیا ثبت شده است ، به این معنی که از نظر قانونی مکلف نیستید تا گزارش های کاربر را نگه دارید. در نتیجه ، ExpressVPN هیچ مشکلی را که باعث نقض حریم خصوصی کاربران آن شود ، نگه نمی دارد. ExpressVPN بسیار کاربر پسند است: استفاده از VPN را برای عموم مردم آسان می کند. برای استفاده از برنامه های ExpressVPN لازم نیست فن آوری داشته باشید. علاوه بر این ، وب سایت و خدمات به مشتریان آنها بسیار مفید هستند و برنامه ها بصورت بصری کار می کنند.

مشخصات ExpressVPN

 • اتصالات همزمان: 5
 • تورنت: +
 • Netflix: +
 • سیستم های عامل: Windows، Mac، iOS، Android، Linux
 • پروتکل: OpenVPN ، L2TP / IPsec و PPTP
 • خط مشی ورود به سیستم: هیچ سیاهه ای نیست
 • سرورها: 3000+ سرور در 94 کشور
 • قیمت: از 6،67 دلار در ماه
 • تضمین بازگشت پول: 30 روز

سرعت – ExpressVPN چقدر سریع است?

سرعت هر اتصال VPN مهم است ، به خصوص اگر می خواهید بیشتر از مرور صفحات وب انجام دهید. اگر اتصال اینترنت شما به اندازه کافی سریع نیست ، می توانید هنگام بارگیری ، پخش یا بازی ، تأخیر را تجربه کنید. به همین دلیل ، ما تمام VPN ها را بر روی سرعت آنها آزمایش می کنیم تا ببینیم که آیا یا تا چه حد اتصال شما را کند می کنند. در ابتدا ، ما آزمایشهای سرعت را به شما نشان خواهیم داد تا ببینیم آیا تفاوتهای مهمی بین سرعت ما با یا بدون ExpressVPN وجود دارد یا خیر. متعاقباً ، ما تجربه خود را با سرعت ExpressVPN در طول استفاده روزانه به اشتراک خواهیم گذاشت. در آخر ، ما در مورد تست سرعت خود ExpressVPN ، که در برنامه آنها قرار دارد ، برای شما تعریف خواهیم کرد.

نتایج تست سرعت ExpressVPN

در زیر نتایج حاصل از چند تست سرعت که با استفاده از speedtest.net انجام داده ایم را مشاهده خواهید کرد. ما سرعت را از موقعیت مکانی خودمان (هلند) آزمایش کردیم ، بنابراین ممکن است نتایج شما بسته به جایی که در جهان هستید ، متفاوت باشد. علاوه بر این ، عواملی مانند ارائه دهنده اینترنت و محدودیت داده شما نیز بر سرعت اتصال شما تأثیر می گذارد. بنابراین ، نتایج نشان داده شده در اینجا فقط نشانگر نتایج احتمالی است. با این وجود ، آنها می توانند چیزی راجع به تأثیر سرورهای ExpressVPN بر سرعت اینترنت شما بگویند.

سرعت بدون VPN (Speedtest.net):

سرعت اکسپرس بدون VPN

اینها سرعت اتصال به اینترنت ما بدون VPN است. ما از این نتایج به عنوان یک معیار برای مقایسه نتایج دیگر با استفاده خواهیم کرد.

سرعت با سرور محلی (Speedtest.net):

سرور NL سرعت اکسپرس

اعداد فوق نتایج تست سرعت است که هنگام اتصال به سرور ExpressVPN که به محلی که از آنجا آزمایش کرده ایم ، اندازه گیری شده است. یک سرور در این نزدیکی هست احتمالاً بهترین نتیجه را به شما می دهد ، زیرا فاصله زیاد بین شما و سرور می تواند باعث ایجاد تاخیر شود. همانطور که مشاهده می کنید ، پینگ کمی افزایش یافته اما همچنان عالی است. سرعت بارگیری و بارگذاری کاهش یافته است ، اما هنوز هم بسیار خوب هستند.

سرعت با سرور بسیار دور (Speedtest.net):

سرعت سرور سرور ایالات متحده
وقتی به سریعترین سرور ExpressVPN موجود در ایالات متحده متصل شدیم (سروری دور از کشور اصلی هلند) ، نتایج نشان داده شده در بالا را گرفتیم. مشخص است که پینگ بسیار افزایش یافته است. از نظر تئوری ، اگر می خواهید بازی های چند نفره آنلاین بازی کنید ، این یک مشکل است. سرعت بارگیری با سرعت بارگیری ما با سرور محلی ما فرق نمی کند (که این خبر بسیار خوبی است). سرعت بارگذاری کاهش یافته است ، اما هنوز هم بسیار کارآمد است.

گفته می شود ، این نتیجه بدین معنی نیست که سرورهای ایالات متحده ExpressVPN از کیفیت پایین تری نسبت به سرورهای محلی ما دارند. برعکس ، آنها واقعاً عالی هستند. هنگامی که به سروری که بسیار دور است وصل می شوید ، همیشه سرعت خود را از دست می دهید و افزایش قابل توجهی در پینگ دارید. این نتایج نشان می دهد که سرورهای ExpressVPN ، حتی آنهایی که ممکن است در جایی که ممکن است در آن قرار داشته باشند ، هنوز بسیار خوب هستند. اگر در ایالات متحده زندگی می کنید و یک سرور آمریکایی را امتحان می کنید ، احتمالاً نتایج شما بهتر از ما خواهد بود.

سرعت در طول استفاده روزانه

وقتی ExpressVPN را در عمل آزمایش کردیم ، سرعت آن بسیار عالی بود. ما هنگام مرور منظم ، بازدید از وب سایت ها و کار در وب سایت خودمان هیچ گونه تاخیری را تجربه نکردیم. پخش و بارگیری نیز مشکلی نبود. ما می توانیم فیلم ها را در یوتیوب تماشا کنیم و بدون هیچ مشکلی از Netflix استفاده کنیم. علاوه بر این ، ما به راحتی می توانیم پرونده ها از هر نوع و اندازه را بارگیری کنیم.

هنگام استفاده از سرورهای توصیه شده ، در هنگام بازی نیز دچار تاخیر نشدیم. با این حال ، در این حالت اتصال به سرور که از مکان فیزیکی شما خیلی دور نیست ، مهم است ، زیرا در غیر این صورت ممکن است پینگ شما افزایش یابد. در کل ، ExpressVPN یک VPN عالی برای بازی است. به طور کلی ، ما توانسته ایم سرعت اینترنت خوبی را هنگام استفاده از ExpressVPN حفظ کنیم ، بدون اینکه یک سرعت قابل توجهی داشته باشد.

تست سرعت ExpressVPN

تست سرعت بررسی ExpressVPNExpressVPN دارای یک تست سرعت است که در برنامه کاربردی آنها ایجاد شده است. هنگامی که برنامه را باز می کنید ، می توانید آن را در منوی گوشه بالا سمت چپ پیدا کنید. اگر روی گزینه “تست سرعت” کلیک کنید ، می توانید یک تست سرعت را از طریق رایانه خود در تمام سرورهای ExpressVPN شروع کنید. این کار چند ثانیه طول می کشد و فقط هنگامی فعال می شود که VPN فعال نباشد ، اما در این صورت لیست کاملی از سرورها و عملکرد آنها با اتصال به اینترنت خود خواهید داشت. اگر به دنبال سرور بهینه برای موقعیت مکانی خود هستید ، این عالی است.

این تست زمان تاخیر را نشان می دهد ، که به عنوان بازی پینگ نیز شناخته می شود. همچنین سرعت بارگیری و شاخص سرعت کلی را به شما نشان می دهد. در وب سایت ExpressVPN یک راهنمای آسان پیدا خواهید کرد که ابزار را بیشتر توضیح می دهد و به شما کمک می کند بهترین انتخاب را در سرورها انجام دهید.

نتایج آزمون Speed ​​Review ExpressVPN

نتیجه گیری ExpressVPN سرعت

 • شما بخش بزرگی از سرعت اینترنت خود را هنگام استفاده از ExpressVPN حفظ می کنید
 • در طول استفاده روزانه تغییری چشمگیر در سرعت مشاهده نشده است
 • ExpressVPN تست سرعت ، داخلی و داخلی خود را ارائه می دهد

ایمنی – ExpressVPN چقدر ایمن است?

شاید مهمترین ویژگی یک VPN این باشد که شما را به صورت آنلاین امن و ناشناس نگه می دارد. این کلیه ترافیک داده شما را رمزگذاری می کند و اقدامات آنلاین شما را تا حدی ناشناس می کند. ExpressVPN از بالاترین استانداردهای بین المللی پیروی می کند و گزینه های بسیار خوبی برای تنظیمات امنیتی دارد. در زیر می توانید اطلاعات مربوط به پروتکل هایی که از آنها پشتیبانی می کنند ، خط مشی های ورود به سیستم و حفظ حریم خصوصی ، سوییچ کشتار آنها ، و داده های شخصی ExpressVPN که برای تنظیم حساب خود نیاز دارید ، بخوانید..

پروتکل ها

ExpressVPN از رمزگذاری 256 بیتی استفاده می کند و پروتکل OpenVPN UDP را توصیه می کند ، که همچنین به عنوان پروتکل پیش فرض آنها تنظیم شده است. این بالاترین استانداردهای بین المللی برای رمزگذاری است ، بنابراین لازم نیست نگران حریم شخصی خود باشید. ExpressVPN از پروتکل های زیر پشتیبانی می کند:

 • OpenVPN UDP: بهترین ترکیب سرعت و امنیت اما ممکن است در همه شبکه ها کار نکند.
 • OpenVPN TCP: به احتمال زیاد در انواع شبکه ها کار می کند و احتمالاً امن ترین پروتکل VPN در اطراف است ، اما ممکن است از UDP کندتر باشد.
 • L2TP / IPSec: امنیت ضعیف – برای ناشناس ماندن و تغییر مکان در مواقعی که پروتکل های دیگر کار نمی کنند مفید است.
 • PPTP: به طور کلی بسیار سریع و با تقریباً هر نوع شبکه و دستگاه سازگار است ، اما ضعیف ترین رمزگذاری تمام این پروتکل ها.

توصیه می کنیم تنظیمات پیش فرض ExpressVPN را حفظ کنید ، زیرا آنها بهترین محافظتی را که می توانید از هر VPN بدست آورید ، ارائه می دهند. اگر می خواهید در مورد این موضوع اطلاعات بیشتری کسب کنید می توانید مقاله ما را بررسی کنید که تمام پروتکل های مختلف VPN را مقایسه می کند.

ورود به سیستم و حریم خصوصی

ExpressVPN رسما در جزایر ویرجین انگلیس واقع شده است. این اسم ممکن است باعث شود شما فکر کنید که بخشی از بریتانیا هستند ، اما این جزایر یک کشور مستقل با مقررات سختگیرانه حفظ حریم خصوصی (برای مصرف کنندگان هستند). به همین دلیل ، ExpressVPN نیازی به حفظ داده ای ندارد. این بدان معناست که آنها موظف به نگه داشتن گزارش های کاربر نیستند.

به دلیل موارد فوق ، ExpressVPN هیچگونه ترافیک یا ثبت IP را حفظ نمی کند. بنابراین آنها هیچ اطلاعاتی در مورد کارهایی که آنلاین انجام می دهید ندارند. تنها نوع سیاهههای مربوط به اطلاعات مربوط به اطلاعات مربوط به اطلاعات موجود است. این نوع سیاههها فقط به آنها می گوید که در چه تاریخی از این سرویس استفاده شده است و به چه سرور وصل شده اید. این اطلاعات نه به IP شما بلکه به حساب کاربری شما مرتبط است. این بدان معنی است که شما می توانید با استفاده از آدرس ایمیل ویژه و با پرداخت بیت کوین کاملاً ناشناس بمانید. به تعبیر خودشان: “ما ممکن است بدانیم که مشتری از ExpressVPN استفاده کرده است ، اما ما هرگز نمی دانیم که چگونه آنها از خدمات ما استفاده کرده اند … ExpressVPN هیچ آدرس IP ، تاریخچه مرور ، داده های ترافیک یا نمایش داده های DNS را جمع آوری نمی کند که می تواند برای شناسایی هر کاربر خاص استفاده کند.”

در حقیقت ، ExpressVPN حتی قادر به ذخیره هرگونه گزارش نیست. این به دلیل فناوری جدید TrustedServer است که این شرکت در سال 2019 معرفی کرده است. هم اکنون تمام داده های روی سرورهای ExpressVPN از طریق حافظه RAM ارسال می شود که نوعی حافظه فرار است. این بدان معنی است که کلیه داده ها به طور مرتب حذف می شوند ، زیرا حافظه RAM برای عملکرد نیاز به برق دارد. هرگاه برق افت شود ، تمام داده های جمع آوری شده به طور خودکار از بین می روند. این یک راه حل عالی برای هرکسی است که حریم شخصی خود را جدی می گیرد.

کلید کشتار

وقتی از طریق ExpressVPN از طریق تونل های امن متصل شوید ، می تواند اتفاق بیفتد که اتصال به هر دلیلی متوقف شود. این بدان معنی است که داده های شما محافظت نمی شود تا زمانی که مجدداً به سرور ExpressVPN وصل شوید. احتمالاً شما می خواهید از این اتفاق جلوگیری کنید.

ExpressVPN یک عنصر امنیتی اضافی را برای ویندوز و مک ارائه می دهد. سوئیچ kill. هنگامی که سوئیچ kill را فعال کنید ، دیگر هرگز محافظت نخواهید شد. اگر اتفاقی بیفتد که اتصال VPN خود را از دست دهید ، سوئیچ kill تمام دسترسی به اینترنت را مسدود می کند. به این ترتیب نقاط ضعفی در فعالیت آنلاین شما وجود ندارد.

نکته ای که باید به آن توجه کنیم اینست که وقتی سوئیچ بین شبکه ها تغییر می کنید سوئیچ kill گاهی اوقات شروع می شود. به عنوان مثال وقتی به طور خودکار به یک شبکه جدید وصل می شوید یا وقتی داده و WiFi را تغییر می دهید. شما یک پیام واضح در این باره دریافت نمی کنید ، بنابراین گاهی اوقات مجبورید با فشار دادن یک دکمه “قفل اینترنت” در نرم افزار ExpressVPN ، اینترنت را از حالت قفل خارج کنید. بسیار بی خطر اما غیر عملی است.

ExpressVPN به چه اطلاعاتی نیاز دارد?

برای ایجاد یک حساب کاربری با ExpressVPN فقط به یک آدرس ایمیل و یک روش پرداخت نیاز دارید. این بدان معناست که در صورت استفاده از آدرس ایمیل ناشناس و پرداخت بیت کوین می توانید کاملا ناشناس بمانید. اگر مطمئن شوید که آدرس ایمیل به هیچ وجه به شما باز نمی گردد ، هیچ کس نمی داند شما چه کسی هستید.

نتیجه گیری ایمنی ExpressVPN

 • ExpressVPN از رمزگذاری 256 بیتی استفاده می کند
 • می توانید پروتکل های OpenVPN UDP ، OpenVPN TCP ، L2TP / IPSec و PPTP را انتخاب کنید
 • ExpressVPN گزینه سوئیچ kill وجود دارد
 • ExpressVPN از فناوری TrustedServer استفاده می کند که از حافظه RAM استفاده می کند
 • برای ایجاد یک حساب کاربری ، شما فقط به یک آدرس ایمیل و روش پرداخت نیاز دارید

قابلیت استفاده – ExpressVPN چگونه کاربر پسند است?

از آنجا که اینترنت می تواند یک مکان کاملاً پیچیده باشد ، داشتن سرویس VPN پشتیبانی مشتری بسیار مهم است. درصورتی که ارائه دهنده VPN شما دارای وب سایت واضحی یا نرم افزاری با کاربرد آسان نیست ، تشخیص اینکه چه تنظیماتی برای استفاده یا چه سرور برای اتصال به آنها می تواند بسیار مشکل باشد. در زیر می توانید همه چیز راجع به کاربرپسندی ExpressVPN بخوانید. ما به وب سایت ، روند نصب ، نرم افزار ، قیمت ها و پشتیبانی مشتری نگاهی خواهیم انداخت.

وب سایت ExpressVPN

ExpressVPN یک وب سایت بسیار واضح و کاربر پسند دارد. آنها اطلاعات زیادی در مورد نحوه کار با VPN در اختیار شما قرار می دهند.

وب سایت صفحه اصلی بررسی ExpressVPN

در زیر برگه “VPN چیست” می توانید اطلاعات زیادی در مورد دقیق بودن یک VPN و چگونگی کارکرد عناصر مختلف VPN پیدا کنید..

در زیر زبانه “محصولات” می توانید راهنماهای نصب دقیق را برای دستگاه ها و سیستم عامل های مختلف پیدا کنید. علاوه بر این ، برنامه های افزودنی و ابزارهای حریم خصوصی مرورگر مختلف را در آنجا مشاهده خواهید کرد.

برگه “پشتیبانی” شما را به منویی منتقل می کند که می توانید روی راهنماهای عیب یابی آنها کلیک کنید یا دستورالعمل هایی را تنظیم کنید. همانطور که در زیر می بینید ، همچنین می توانید در اینجا با خدمات مشتری آنها صحبت کنید.

پشتیبانی از وب سایت اکسپرس

بنابراین ، پیدا کردن تمام اطلاعات مورد نیاز آسان است. اگر نمی توانید چیزی پیدا کنید ، می توانید با پشتیبانی مشتری آنها 24/7 گپ بزنید.

نصب ExpressVPN

مراحل نصب ExpressVPN بسیار آسان و سریع است. با جادوگر نصب آسان آنها ، قبل از دسترسی ناشناس به اینترنت ، به هیچ وجه وقت لازم نیست.

نرم افزار ExpressVPN برای ویندوز ، مک ، اندروید ، iOS و Linux در دسترس است. همچنین می توانید نرم افزار آنها را روی روتر DD-WRT خود نصب کنید.

ExpressVPN راهنمای سه مرحله ای زیر را در وب سایت خود ارائه می دهد:

بارگیری سریع

این ممکن است بسیار ساده به نظر برسد ، اما واقعاً این آسان است. پس از خرید اشتراک ، از صفحه تنظیم در وب سایت بازدید می کنید. شما نرم افزار را برای دستگاه و سیستم عامل خود انتخاب کرده و آن را نصب می کنید. برنامه باز خواهد شد و شما قادر خواهید بود ببینید که چگونه بصری کار می کند. همچنین می توانید برنامه مربوط به دستگاه های تلفن همراه را در هر فروشگاه برنامه پیدا کنید. روند بارگیری برای همه دستگاهها یکسان است.

ظاهر و سهولت استفاده از ExpressVPN

ظاهر و ظاهر نرم افزار ExpressVPN بسیار حرفه ای و جذاب است. این نیز بصری کار می کند و استفاده از آن کاملاً واضح و واضح است. بیشتر کاربران فقط به یک دکمه روشن و خاموش روشن و راهی آسان برای تغییر مکان سرور نیاز دارند. برنامه ExpressVPN همین موضوع را به شما نشان می دهد. علاوه بر این ، با اطلاعاتی که شما نمی فهمید یا به آنها احتیاج دارید ، سرگردان نیستید. به همین دلیل ExpressVPN برای افرادی که قبلاً از VPN استفاده نکرده اند ایده آل است.

در منوی گوشه بالا سمت چپ گزینه هایی را پیدا می کنید که به شما امکان می دهد در صورت تمایل تنظیمات اتصال VPN خود را نیشگون بگیرید. علاوه بر این ، می توانید در صورت هر گونه سؤال ، تست سرعت را اجرا کرده و از منوی راهنما انتخاب کنید.

ExpressVPN-App-Screenshot-English

ExpressVPN و Linux

درست مانند سایر ارائه دهندگان برتر VPN ، ExpressVPN به شما امکان می دهد تا از خدمات آن در توزیع های لینوکس استفاده کنید. در حقیقت ، ExpressVPN را می توان در Ubuntu ، Debian ، CentOS ، Fedora ، Raspbian و Arch استفاده کرد. به عبارت دیگر ، سیستم عاملهای اندکی وجود دارند که ExpressVPN روی آن کار نمی کند. در زیر خلاصه ای سریع درباره استفاده از ExpressVPN در توزیع لینوکس پیدا خواهید کرد.

کل شبکه سرورهای ExpressVPN نیز در دسترس کاربران لینوکس آن است. نه تنها این ، سرورها نیز از نظر سرعت و پایداری از درجه یک هستند. در حین آزمایش ، ما با یک نمونه واحد از نشت DNS یا WebRTC روبرو نشدیم.

از آنجا که همه چیز از طریق ترمینال انجام می شود ، مهم است که برای دانلود مخزن و یادگیری دستورات اساسی ، صفحه مناسب را پیدا کنید. این همه چیز در آنجاست. به غیر از پسوند Firefox و سوئیچ kill ، هیچ ویژگی اضافی برای برنامه ExpressVPN برای لینوکس وجود ندارد. شما به سادگی لیستی از سرورها را درخواست می کنید و به یکی از دلخواه خود وصل می شوید. تنها مشکلی که هنگام آزمایش داشتیم عدم تخصص لینوکس در بین کارمندان خدمات مشتری بود. در صورت مواجهه با این مسئله ، ممکن است باعث شود مشکل کمی طول بکشد ، اما اگر با مشکل مواجه شوید به هر صورت ممکن است ، ExpressVPN در صدر لیست ما برای بهترین VPN برای لینوکس قرار دارد.

قیمت گذاری و روش های پرداخت

احتمالاً تنها افت قیمت در ExpressVPN قیمت گذاری آنها است. با این حال ، حتی اگر این VPN از روی قیمت مناسب تری باشد ، قطعاً ExpressVPN ارزش پول دارد.

ExpressVPN سه برنامه اشتراک مختلف ارائه می دهد. هر سه برنامه خدمات عالی یکسانی ارائه می دهند ، تنها تفاوت آن در طول مدت زمان برنامه و هزینه در هر ماه است. آنها ارائه می دهند برنامه یک ماهه با 12،95 دلار, آ برنامه 6 ماهه با 9،99 دلار در ماه و با قرارداد ویژه ما می توانید ExpressVPN را دریافت کنید 15 ماه فقط 6،67 ماه.

آخرین گزینه به ویژه معامله خوبی برای کیفیتی است که در عوض بدست می آورید. علاوه بر این, ExpressVPN 30 روز ضمانت برگشت پول را ارائه می دهد. این بدان معناست که می توانید 30 روز خدمات آنها را امتحان کنید و اگر به دلخواه شما نیست پول خود را پس بگیرید.

قیمت Expressvpn

ExpressVPN روشهای پرداخت زیر را می پذیرد:

 • کارت اعتباری (VISA ، MasterCard ، American Express ، Discover Card ، JCB ، Diners Club International)
 • پی پال
 • بیت کوین
 • بسیاری دیگر از روش های پرداخت منطقه ای.

بدون شک با استفاده از این گزینه ها می توانید یک روش پرداخت مناسب برای شما پیدا کنید. اگر می خواهید کاملاً ناشناس باشید ، حتی برای ارائه دهنده VPN خود ، می توانید از Bitcoin برای پرداخت اشتراک خود استفاده کنید.

خدمات مشتری

لایک اکسپرسبر خلاف برخی ارائه دهندگان دیگر ، ExpressVPN دارای صفحه سؤالات متداول است که تقریباً به تمام سوالات شما فوراً پاسخ خواهد داد.

آنها به مشتریان و افرادی که فقط از سایت خود بازدید می کنند پشتیبانی 24/7 مشتری را ارائه می دهند. آنها به سرعت و دلپذیر به تمام سوالات شما پاسخ خواهند داد.

اگر در خدمات خود با مشکلی روبرو شدید ، به شما کمک می کنند تا بفهمید که چه اشتباهی و چگونگی حل آن وجود دارد.

قابلیت استفاده نتیجه گیری ExpressVPN

 • وب سایت ExpressVPN واضح و مفید است
 • مراحل نصب ExpressVPN برای همه دستگاه ها و سیستم عامل ها بسیار آسان است
 • نرم افزار ExpressVPN بصری کار می کند
 • ExpressVPN کمی گرانتر از سایر خدمات VPN است
 • آنها مبلغ نسبتاً روش پرداخت را ارائه می دهند
 • ExpressVPN در ترکیب با لینوکس خوب کار می کند ، اما نمایندگان پشتیبانی آنها درباره مشکلات خاص لینوکس اطلاعات زیادی ندارند
 • ExpressVPN پشتیبانی عالی 24/7 مشتری با یک چت باکس زنده دارد

شبکه سرور ExpressVPN

اگر می خواهید با اتصال به سرورها در کشورهای دیگر ، محدودیت های جغرافیایی را دور بزنید ، شبکه سرور یک VPN حائز اهمیت است. به عنوان مثال ، می توانید به یک سرور در ایالات متحده وصل شوید تا نمایش نسخه آمریکایی Netflix را تماشا کنید. علاوه بر این ، اگر دولت شما از انجام کارهایی که می توانید انجام دهید و به صورت آنلاین سؤال می کنید ، می توانید ارتباط خود را از طریق یک سرور در یک کشور دیگر بازگردید تا دسترسی آزاد به اینترنت داشته باشید. در اینجا می توانید اطلاعات بیشتری در مورد سرورهای ExpressVPN و اینکه آیا ExpressVPN آدرس های IP اختصاصی ارائه می دهد ، کسب کنید.

تعداد سرورها و مکانها

ExpressVPN دارای بیش از 3000 سرور در 94 کشور در سراسر جهان است. با تشکر از این شبکه سرور عظیم همیشه می توانید سروری پیدا کنید که پاسخگوی نیازهای شما باشد. علاوه بر این ، می توانید سرورها را هر زمان و به همان اندازه که می خواهید هنگام استفاده از ExpressVPN تغییر دهید.

شبکه سرور ExpressVPN

در برنامه های ExpressVPN انتخاب سرور بسیار آسان است و همچنین می توانید سرورهای موردعلاقه خود را نیز ذخیره کنید تا حتی ساده تر شود.

علاوه بر این ، ExpressVPN به شما یک سرور پیشنهادی برای موقعیت مکانی شما نشان می دهد. این سرور احتمالاً سریعترین اتصال برای شما خواهد بود.

آدرس IP اختصاصی

ExpressVPN سرویس اختصاصی آدرس IP ارائه نمی دهد. یکی از دلایلی که مردم به آدرسهای IP اختصاصی نیاز دارند ، دسترسی به Netflix است. برای دسترسی به Netflix به ExpressVPN نیازی به IP اختصاصی ندارید زیرا می توانید با سرویس های معمولی آنها این کار را انجام دهید..

دلیل دیگر استفاده از یک آدرس IP اختصاصی این است که برخی از وب سایت ها در صورت دسترسی به وب سایت آنها از آدرس IP های مختلف ، همیشه درخواست شناسایی اضافی می کنند. اگر می خواهید از این اقدامات اضافی از طریق بانک یا دولت خود جلوگیری کنید ، می توانید به یک ارائه دهنده VPN که آدرس های IP اختصاصی مانند NordVPN را ارائه می دهد ، نگاهی بیندازید..

نتیجه گیری شبکه سرور ExpressVPN

 • ExpressVPN بیش از 3000 سرور در 94 کشور مختلف دارد
 • ExpressVPN آدرسهای اختصاصی IP ارائه نمی دهد

گزینه های ExpressVPN

برخی از ویژگی های وجود دارد که همه ارائه دهندگان VPN ارائه نمی دهند اما می توانند برای کاربران بسیار مهم باشند. به عنوان مثال ، شما فقط نمی توانید از هر VPN برای انسداد محتوای Netflix از کشورهای دیگر استفاده کنید. در حقیقت ، برخی از VPN ها به هیچ وجه با Netflix کار نمی کنند. علاوه بر این ، از نظر برخی گزینه بارگیری تورنت از طریق شبکه های P2P دارای اهمیت است. گزینه دیگری که همه VPN ها ارائه نمی دهند. ما این ویژگی ها را برای ExpressVPN آزمایش کردیم. همچنین می توانید اطلاعاتی را در مورد دو ویژگی اضافی که ExpressVPN ارائه می دهد در اینجا بیابید. ابتدا به پیشنهاد روترهای ارائه دهنده خواهیم پرداخت. در آخر ، می توانید در مورد آسان بودن استفاده از مرورگر آنها ، که استفاده از ExpressVPN بسیار آسان است ، بخوانید.

ExpressVPN و Netflix

چت netflix Expressثابت کرده است که ارائه دهندگان VPN از تلاشهای Netflix برای جلوگیری از کاربران VPN جلوگیری می کنند ، دشوار است. سرویس پخش مسدود کردن آدرس های IP که در همان زمان توسط بسیاری از افراد استفاده می شود (مانند مواردی که توسط بسیاری از سرورهای VPN استفاده می شود) مسدود شده است. Netflix نمی خواهد که مردم با خدمات خود از VPN استفاده کنند.

بیشتر ارائه دهندگان VPN از این مسابقه دست کشیدند ، این بدان معنی است که شما فقط می توانید Netflix را با یک IP اختصاصی تماشا کنید. با این حال ، ExpressVPN تلاش خوبی را انجام می دهد و همیشه سرورهایی دارد که به شما امکان می دهد بدون هیچ مشکلی از Netflix استفاده کنید. از آنجا که این یک مبارزه مداوم است ، همه سرورهای آنها با Netflix کار نمی کنند. اما اگر با کمک خدمات مشتری ExpressVPN تماس بگیرید ، آنها شما را به سمت سرور صحیح راهنمایی می کنند که به شما امکان می دهد بدون مشکل مشکلی را برای نمایش برنامه مورد علاقه خود در Netflix پخش کنید. به همین دلیل ExpressVPN در صدر لیست ما از بهترین ارائه دهندگان VPN برای Netflix قرار دارد.

ExpressVPN و تورنت

ExpressVPN به شما امکان می دهد تورنت ها را به صورت ناشناس بارگیری کنید. سرعت اتصال با ExpressVPN به اندازه کافی بالا خواهد بود که فایلها را بدون تأخیر زیاد بارگیری کنید. علاوه بر این ، با محافظت کامل آنلاین آنها کاملاً ناشناس خواهید ماند.

TrustedServer-technology

ExpressVPN اخیراً ویژگی جدیدی را معرفی کرده است: TrustedServer. این فناوری تضمین می کند که داده های شما – به همراه اطلاعات آنلاین کلیه مشتریان ExpressVPN – 100٪ ایمن است. هیچ داده ای روی هارد دیسک شرکت ذخیره نمی شود ، بنابراین نمی توان سرقت کرد. علاوه بر این ، TrustedServer به کل سیستم ExpressVPN کمک می کند تا از جدیدترین نسخه به روز باشد. این به طور چشمگیری احتمال ضعف در سیستم را کاهش می دهد.

کلیه داده های سرورهای ExpressVPN از طریق حافظه RAM ارسال می شوند. مزیت بزرگ کار با این تکنیک این است که هر بار که داده یا برق قطع شود ، هر داده به طور خودکار حذف می شود. این کار با کار با دیسک های سخت متفاوت است ، جایی که داده ها حتی پس از پایان جلسه شما باقی می ماند. با TrustedServer ، ExpressVPN به سادگی نمی تواند هرگونه گزارش را در استفاده از اینترنت شما ذخیره کند. به همین ترتیب ، هکرها ، دولتها و موسسات دیگر نمی توانند به داده های شما دسترسی پیدا کنند ، زیرا داده ای برای دستیابی به اطلاعات موجود نیست.

ExpressVPN را روی روتر خود قرار دهید

نصب VPN روی روتر شما بهترین راه برای محافظت از تمام دستگاه های شما در خانه است. با این حال ، می تواند کاملاً دردسر باشد زیرا شما باید نوع مناسبی از روتر داشته باشید. علاوه بر این ، لازم است سیستم عامل را در روتر (چشمک زن) تغییر دهید تا آن را برای یک VPN آماده کنید.

ExpressVPN به شما کمک می کند تا این روند را بسیار ساده تر کنید. در وب سایت خود به بهترین روترهای از پیش فلش پیوند دارند. با استفاده از این روترها می توانید اطمینان حاصل کنید که می توانید نرم افزار VPN را روی آن نصب کنید. برای آسانتر کردن روند کار ، ExpressVPN دستورالعمل نصب را برای همه روترهای محبوب در وب سایت خود دارد.

روترهای اکسپرس

برنامه های افزودنی مرورگر

برنامه افزودنی مرورگر اکسپرسپس از ورود به سیستم ExpressVPN ، می توانید پسوند مرورگر آنها را نصب کنید. آنها این افزونه را برای Chrome ، Firefox و Safari ارائه می دهند. مزیت افزونه مرورگر این است که شما مجبور نیستید برنامه ExpressVPN خود را باز کنید ، اما می توانید بلافاصله به مرورگر خود بروید. کمی آرم ExpressVPN در مرورگر خود مشاهده خواهید کرد که نشان می دهد آیا این سرویس روشن است یا خیر. با کلیک بر روی نماد ، رابط کاربری کاملاً شبیه برنامه خواهید دید. در اینجا می توانید VPN را خاموش و روشن کنید و مکان سرور خود را تغییر دهید.

با استفاده از پسوند ExpressVPN سعی در استفاده از VPN آسانتر کرده است. تنبلی دیگر بهانه ای برای محافظت از اینترنت نیست!

گزینه های نتیجه گیری ExpressVPN

 • Netflix با ExpressVPN کار می کند
 • ExpressVPN به شما امکان بارگیری تورنت را می دهد
 • می توانید روترهای مناسب را در وب سایت ExpressVPN پیدا کنید
 • ExpressVPN یک پسوند مرورگر دارد

نتیجه گیری – تجربه ما با ExpressVPN

طرفداران
منفی
VPN عالی همه جانبه از نظر سرعت و ایمنیآدرس IP اختصاصی وجود ندارد
رابط کاربر پسند و نرم افزار آسان برای استفادهاز طرف قیمت مناسب
نصب آسان
تعداد زیادی انتخاب در سرورها
امکان تماشای Netflix ایالات متحده وجود دارد
بارگیری تورنت امکان پذیر است
30 روز ضمانت برگشت پول

جای تعجبی نیست که ExpressVPN مدتی در صدر لیست ما قرار گرفته است. ExpressVPN در تمام جنبه های مهم یک سرویس VPN عملکرد خوبی دارد. آنها سرعت بسیار خوبی دارند و اتصالات پایدار دارند. این که آیا شما فقط در حال مرور وب هستید یا بازی را به صورت شدید انجام می دهید ، ExpressVPN بدون داشتن مشکلی در تأخیر یا بارگیری ، داده های شما را رمزگذاری می کند..

ExpressVPN بالاترین استانداردهای بین المللی رمزنگاری موجود را دارد. خط مشی رازداری و ورود به سیستم آنها اطمینان حاصل می کند که دیگر نیازی به نگرانی از ناشناس بودن خود نخواهید داشت علاوه بر این ، با فعال کردن سوئیچ kill آنها ، جایی برای نشت داده ها وجود نخواهد داشت.

آنچه که ExpressVPN را به یک ارائه دهنده VPN مطلوب تبدیل می کند ، دوستی کاربر آنها است. وب سایت و نرم افزار آنها بصورت شهودی کار می کنند و تمیز به نظر می رسند. این باعث می شود خدمات آنها برای همه قابل دسترسی باشد ، چه شما یک گیمر تکنیکی باشید و چه یک مرورگر گاه به گاه.

حتی اگر ExpressVPN بسیار گران قیمت باشد ، اما آنها در صدر لیست ها برای بهترین VPN قرار دارند و به درستی نیز اینگونه هستند. برای خدمتی که ارائه می دهند باید اجازه دهند کمی بیشتر سؤال کنند. هنگامی که ما دیگر ارائه دهندگان VPN را آزمایش نمی کنیم ، اغلب از ExpressVPN استفاده می کنیم ، فقط به دلیل کیفیت خوب.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me