Avast SecureLine VPN نقد (2020) – سریع ، اما سیاهههای مربوط را نگه می دارد

Avast SecureLine VPN نقد (2020) – سریع ، اما سیاهههای مربوط را نگه می دارد

Avast بیشتر به دلیل داشتن نرم افزار ضد ویروس آنها شناخته شده است. این نرم افزار رایگان و مورد استفاده بیش از 400 میلیون نفر در سراسر جهان است. گذشته از آنتی ویروس ، Avast سرویس VPN نیز ارائه می دهد: Avast SecureLine VPN. در حالی که ، در ابتدا ، Avast فقط به محافظت از دستگاهها در برابر بدافزارها و جرایم سایبری متمرکز شده بود ، این شرکت هم اکنون نیز قصد رمزگذاری و محافظت از ترافیک داده کاربران را دارد..

Avast یکی از بزرگترین شرکتهای امنیتی جهان است. دفتر مرکزی آنها در پراگ جمهوری چک است. VPN آنها سریع است و نرم افزار ساده و شهودی دارد. با Netflix آمریکایی کار می کند و به شما امکان می دهد تورنت ها را با خیال راحت بارگیری کنید. متأسفانه ، شبکه سرور آنها بسیار اندک است و هنگام امنیت و حفظ حریم شخصی مشکلات زیادی به وجود می آید. ما در این بررسی درباره همه این عوامل و موارد دیگر صحبت خواهیم کرد.

مشخصات Avast SecureLine VPN

 • اتصالات همزمان: 5
 • تورنت: +
 • Netflix: +
 • سیستم های عامل: ویندوز ، مک ، iOS ، اندروید
 • پروتکل: OpenVPN ، IPsec ، IKEv2
 • خط مشی ورود به سیستم: سیاهههای مربوط را نگه می دارد
 • سرورها: 55 سرور در 34 کشور
 • قیمت: 7،50 دلار در ماه
 • تضمین بازگشت پول: 30 روز

سرعت – سرعت سریع Avast SecureLine VPN چیست?

یک VPN سریع تضمین می کند که سرعت اینترنت شما به طور چشمگیری کاهش نمی یابد. از این گذشته ، شما نمی خواهید که منتظر بمانید تا Netflix بارگیری شود ، زیرا فقط از اتصال VPN استفاده می کنید. ما سرعت Avast SecureLine را آزمایش کردیم ، بنابراین می دانید که انتظار این VPN را دارید.

نتایج Speedtest Avast SecureLine VPN

برای تعیین سرعت واقعی Avast SecureLine ، این VPN را با Speedtest.net آزمایش کردیم. در زیر ، نتایج آزمایش اینترنت ما را هنگام آزمایش Avast SecureLine مشاهده خواهید کرد. این آزمایشات از هلند انجام شده و هر دو سرور محلی و آمریکایی Avast SecureLine را در نظر می گیرند. ما با استفاده از یک آزمایش خالی ، سرعت اینترنت خود را نیز بدون VPN آزمایش کرده ایم.


سرعت بدون VPN (Speedtest.net):

تست سرعت Avast SecureLine بدون VPN

این نتایج تست سرعت اتصال خود ما بدون VPN است. از این نتایج برای مقایسه سرعت سرورهای Avast SecureLine استفاده می شود.

سرعت با سرور محلی (Speedtest.net):

سرعتی محلی تست سرعت Avast SecureLine

اتصال ما به سرعت های فوق در هنگامی که با یک سرور محلی (در این مورد هلندی) Avast SecureLine VPN متصل شدیم به سرعتهای فوق رسیدیم. طبق نرم افزار Avast SecureLine ، این بهینه ترین سرور برای استفاده ما بود. اگرچه پینگ در مقایسه با تست خالی ما افزایش یافته است ، اما سرعت بارگیری و بارگذاری تقریباً یکسان است. این نتیجه بسیار خوبی است. سرور محلی Avast SecureLine به سختی روی سرعت اینترنت ما تأثیر می گذارد.

سرعت با سرور ایالات متحده (Speedtest.net):

تست سرعت Avast SecureLine سرور آمریکایی

نتایج تست سرعت یک سرور آمریکایی Avast SecureLine داستان دیگری را بیان می کند. اگر از سرور VPN استفاده می کنید که به دور از مکان واقعی شما واقع شده باشد ، سرعت اینترنت شما کند نمی شود. پس از همه ، داده های شما باید از این طریق مجدداً مورد استفاده قرار گیرند. حتی در این حالت ، پینگ به طور قابل توجهی افزایش یافته است. سرعت بارگیری به کمتر از نیمی از آنچه در ابتدا داشتیم کاهش یافته است. سرعت بارگذاری ما پایدار ماند. اگرچه این نتایج بد نیست ، اما عالی نیستند.

سرعت در طول استفاده روزانه

نتایج تست سرعت می تواند مفید باشد ، اما مهمتر از این است که ببینیم سرعت VPN چگونه بر تجربه کاربر تأثیر می گذارد. به همین دلیل ما Avast SecureLine را برای مدت طولانی امتحان کردیم .

در حین مرور ، مشکلی را تجربه نکردیم. صفحات وب سریع و بدون هیچ مشکلی بارگیری می شوند. جریان ، در بیشتر موارد ، خیلی هموار پیش رفت. Spotify بدون هیچ تأخیری کار کرد و YouTube نیز به سختی نیاز به بارگیری فیلم ها داشت. تماشای نسخه آمریکایی Netflix نیز کارآمد بود ، اگرچه فیلم ها برای بارگیری نیاز به مدتی داشتند.

در هنگام استفاده از سرورهای تخصصی P2P که توسط Avast تهیه شده است ، بارگیری بسیار آسان است. پرونده های ایمیل در چشمک بارگیری شدند. همچنین می توانید با اطمینان از این VPN تورنت را بارگیری کنید. در حالی که سرور محلی ما به ما اجازه دسترسی به The Pirate Bay را نداد ، ما توانستیم خیلی سریع با یک سرور آمریکایی بارگیری کنیم. در طول بازی های آنلاین ، ما به سختی متوجه تفاوت در مقایسه با تجربه معمول اینترنت خود هستیم.

سرعت نتیجه گیری Avast SecureLine VPN

 • Avast SecureLine VPN می تواند به سرعت های بسیار مناسبی برسد.
 • هنگام استفاده از سرور محلی سرعت و بارگیری به سختی تحت تأثیر قرار نمی گرفت.
 • سرورهای ایالات متحده Avast SecureLine به طور قابل توجهی کندتر (در اروپا) از سرورهای محلی ما بودند.
 • ما در مرور ، بارگیری ، بازی و پخش جابجایی سرعت بسیار کمی متوجه شدیم ، حتی اگر بارگذاری Netflix بیشتر طول بکشد.

ایمنی – Avast SecureLine VPN چقدر ایمن است?

به طور کلی می توان گفت که یک VPN امن یک VPN خوب است. به هر حال بسیاری از مردم از VPN برای محافظت از ایمنی و حفظ حریم خصوصی آنلاین خود استفاده می کنند. به همین دلیل است که امنیت همه ارائه دهندگان مورد آزمایش را از نزدیک مطالعه می کنیم. در میان چیزهای دیگر ، ما به بررسی پروتکل های Avast SecureLine و همچنین خط مشی ورود به سیستم آنها می پردازیم.

پروتکل ها

Avast SecureLine VPN از رمزگذاری قوی AES 256 استفاده می کند. گذشته از آن ، این ارائه دهنده پروتکل های مختلفی از جمله OpenVPN ، IPsec و IKEv2 داشت. پروتکل مورد استفاده برای اتصال VPN به سیستم عامل شما بستگی دارد:

سیستم عامل
پروتکل استفاده شده
پنجره هاOpenVPN (UDP)
مکIPsec
اندرویدOpenVPN (UDP)
iOSIPsec / IKEv2

نکته ای که باید در نظر داشته باشید هنگام استفاده از Avast SecureLine VPN در Mac این است که IPsec همانطور که معمولاً استفاده نمی شود در ترکیب با L2TP استفاده نمی شود. ترکیب این دو پروتکل سیستم را بسیار ایمن تر می کند. با این حال ، IPsec مسئول رمزگذاری است ، به این معنی که با Avast SecureLine برای Mac ، حداقل اتصال شما کدگذاری می شود. با این وجود ، این چیزی است که ممکن است بخواهید هنگام انتخاب یک VPN به آن توجه کنید.

ورود به سیستم و حریم خصوصی

در مورد خط مشی ورود به سیستم Avast SecureLine و نحوه برخورد Avast به حریم خصوصی مشتری حرفهای زیادی برای گفتن دارد. اول از همه ، ما حقایق را همانطور که در خط مشی رازداری VPN بیان شده است بررسی کردیم. در صدر آن ، جمله ای نگران کننده وجود دارد: “در حالی که ما به حریم خصوصی شما احترام می گذاریم و برای محافظت از آن اقدامات سختگیرانه ای انجام می دهیم ، این بدان معنی نیست که شما کاملاً برای ما ناشناس هستید”. به عبارت دیگر ، Avast SecureLine می گوید که آنها کاربران خود را کاملاً ناشناس نمی کنند ، حداقل به خود شرکت نیست. آنها انواع مختلفی از اطلاعات را جمع می کنند تا عملکرد خود را به درستی انجام دهند ، اما این کار را بسیار بیشتر از آنچه که بیشتر خدمات مناسب VPN انجام می دهند ، می گیرند..

Avast قول می دهد هرگز آدرس IP کامل ، درخواستهای DNS یا گزارش فعالیت خود را ذخیره نکند. با این وجود تعداد زیادی از داده های دیگر که به طور فعال ثبت شده اند وجود دارد. اول از همه ، Avast به اطلاعات شما نیاز دارد تا بتواند یک حساب کاربری ایجاد کند. به آدرس ایمیل ، نام کاربری ، رمز عبور و روش پرداخت خود فکر کنید. هنگام استفاده از خدمات SecureLine ، Avast اطلاعات بیشتری در مورد شما ذخیره می کند. این شامل:

 • تمبرهای زمانی اتصال شما
 • زیر شبکه آدرس IP شما (که تقریباً کل IP شماست ، برای آخرین رقمها ذخیره کنید)
 • آدرس IP سرور VPN که استفاده می کنید
 • مقدار داده ارسال شده از طریق اتصال

این اطلاعات می تواند بسیار حساس باشد. اگرچه Avast آدرس IP کامل شما را وارد نمی کند ، اما بخش عظیمی از آن آدرس را نمی شناسد. فقط آخرین ارقام ناشناس خواهند بود. این بدان معنی است که آنها تقریباً می دانند کجا هستید. کلیه داده های ذکر شده به مدت سی روز ذخیره می شود. اطلاعات مربوط به سیستم عامل شما ، نسخه نرم افزاری VPN که از آن استفاده می کنید ، و همچنین گزینه هایی که در آن نرم افزار تنظیم می کنید (مانند فعال کردن سوئیچ kill) تا دو سال ثبت و ذخیره می شود.

علاوه بر این ، Avast با شخص ثالث همکاری می کند. به ویژه وقتی صحبت از سیستم عامل iOS و Android است ، این ممکن است مشکل ساز باشد. SecureLine اطلاعات مربوط به آن سیستم عامل ها را جمع آوری می کند ، که سپس با Google Firebase Analytics (ناشناس) ، Google Fabric Crashlytics (شخصاً قابل شناسایی نیست) و AppsFlyer Analytics (برای دنبال کردن فعالیت های بازاریابی) به اشتراک گذاشته می شود..

در انتهای خط مشی رازداری ، Avast SecureLine ذکر کرده است که در صورت وجود شرایط قانونی برای انجام این کار ، ممکن است داده های شخصی شما را با اشخاص خارجی به اشتراک بگذارند. در کل ، کاملاً واضح است که Avast SecureLine نمی تواند ناشناسی کامل ارائه دهد.

Avast داده های کاربر شخصی را فروخته است

در حالی که Avast SecureLine VPN با همان بیانیه حفظ حریم خصوصی کار نمی کند باقیمانده شرکت میلیون دلاری Avast ، هنوز هم ارزش بررسی چگونگی برخورد Avast با حریم خصوصی کاربران خود را ندارد. اخیراً یک شرکت تابعه Avast با فروش داده های تاریخچه مرورگر کاربران آنتی ویروس رایگان Avast به طرف های دیگر دستگیر شد. اگرچه این اطلاعات از کاربران Avast VPN نبود ، این کشف نگران کننده است. این حس خوبی برای حفظ حریم خصوصی و امنیت شرکت ندارد.

کلید کشتار

SecureLine Avast دارای سوئیچ کشویی داخلی است. برای فعال کردن آن ، ابتدا روی “منو“در داشبورد VPN و سپس”تنظیمات” روی برگه “امنیت شبکه“و سپس جعبه خالی جلوی”Kill Switch را فعال کنید“برای روشن کردن این گزینه اگر قطع VPN شما قطع شود ، یک سوئیچ kill اتصال اینترنت شما را قطع می کند. به این ترتیب ، شما هرگز به صورت اتفاقی اطلاعات شخصی یا حساس را به صورت آنلاین فاش نمی کنید.

Avast SecureLine VPN به چه اطلاعاتی نیاز دارد?

اگر با Avast SecureLine یک حساب کاربری ایجاد می کنید ، باید چندین قطعه اطلاعات را با آنها به اشتراک بگذارید. همچنین به شما چندین برچسب شناسه اختصاص داده می شود ، که به حساب شما پیوست می شوند. این شامل:

 • ایمیل (برای ارتباط و فاکتور)
 • نام کاربری
 • کلید مجوز (برای فعال کردن اشتراک خود)
 • تاریخ پایان اشتراک شما
 • اطلاعات در مورد دوره های آزمایشی

داده های ذکر شده در مدت زمانی که از این سرویس استفاده می کنید ذخیره می شوند. در بسیاری موارد ، این امکان وجود دارد که بتواند خدمات را مطابق آنچه باید انجام دهد. می توانید از یک آدرس ایمیل ناشناس و نام کاربر برای محافظت از حریم خصوصی خود تا حدی استفاده کنید.

نتیجه گیری ایمنی Avast SecureLine VPN

 • Avast SecureLine VPN از پروتکل های زیر استفاده می کند: OpenVPN (UDP) ، IPSec و IKEv2 ، بسته به سیستم عامل مورد استفاده شما.
 • خط مشی ورود به سیستم Avast مشکل ساز است: آنها بخشی از IP شما را در کنار سایر اطلاعات ثبت می کنند.
 • این VPN فعالیت مرورگر کاربران یا درخواستهای DNS را وارد نمی کند.
 • داده های مرورگر کاربران Avast در گذشته به طرف های دیگر فروخته شده است.
 • SecureLine Avast دارای سوئیچ کشویی داخلی است.
 • اگر می خواهید یک حساب Avast SecureLine بسازید ، باید آدرس ایمیل و نام کاربری خود را به اشتراک بگذارید.

قابلیت استفاده – Avast SecureLine VPN چقدر کاربر پسند است?

برای اینکه مردم بتوانند از VPN با موفقیت استفاده کنند ، باید کاربر پسند باشد. در این بخش ما به عوامل مختلفی برای تعیین قابلیت استفاده Avast SecureLine از جمله وب سایت ، نصب ، نرم افزار و پشتیبانی کلی آن خواهیم پرداخت..

وب سایت Avast SecureLine VPN

Avast SecureLine VPN وب سایت جداگانه ای ندارد. در عوض ، یک وب سایت آموزنده در مورد SecureLine در وب سایت عمومی Avast وجود دارد. تمام اطلاعات در یک مکان قرار دارند ، اما متأسفانه این اطلاعات بسیار محدود است.

وب سایت صفحه اصلی Avast SecureLine VPN

صفحه بسیار سازمان یافته و واضح است. در مورد عملکردهای مختلف VPN ، سرورهای مختلف ، قیمتها و گزینه های اضافی توضیحی خواهید یافت. در هر بخش یک پیکان کوچک وجود دارد که می توانید برای خواندن اطلاعات دقیق تر روی آن کلیک کنید. متأسفانه ، حتی این بخش مفصل فقط شامل چند جمله است. در حالی که وب سایت بسیار سازمان یافته به نظر می رسد ، جنبه های مختلف VPN و آنچه ما دوست داریم توضیح داده نشده است.

نصب Avast SecureLine VPN

نصب Avast SecureLine آسان است. ما نرم افزار را روی رایانه ویندوز خود نصب کردیم ، اما گزینه هایی برای Android ، iOS و Mac نیز وجود دارد. دکمه بارگیری در وب سایت بسته به نوع سیستم عامل شما برای دسترسی به صفحه تغییر خواهد کرد. اگر به نصب کمی Avast Secureline کمی کمک دارید ، می توانید این مراحل را دنبال کنید:

 1. کلیک “بارگیری برای رایانه شخصیدر صفحه رسمی Avast SecureLine. یک پرونده به صورت خودکار بارگیری می شود.
 2. بر روی بارگیری کلیک کنید و سپس بر روی “اجرا کن“.
 3. زبان مورد نظر خود را انتخاب کرده و روی “خوب“.
 4. مراحل را دنبال کنید و روی “نصب” صبر کنید تا برنامه نصب شود.
 5. کلیک “پایان” این نرم افزار بصورت خودکار باز خواهد شد و بلافاصله قابل استفاده است.

ایجاد یک حساب کاربری برای استفاده از Avast SecureLine با همین کار ساده است. می توانید این کار را به یکی از دو روش انجام دهید. اولا ، شما می توانید بلافاصله مشترک شوید. در این حالت ، می توانید یک حساب Avast ایجاد کنید که می توانید برای ورود به سیستم استفاده کنید. گزینه دیگر استفاده از دوره آزمایشی هفت روزه رایگان قبل از انجام خدمت است.

ظاهر و سهولت استفاده Avast SecureLine VPN

نرم افزار Avast SecureLine بسیار ساده و شهودی است. همانند بسیاری از ارائه دهندگان دیگر ، شما با داشبورد حاوی یک دکمه بزرگ “روشن” کار خواهید کرد. اگر ابتدا روی این دکمه کلیک کنید ، بدون انتخاب مکان ، به طور خودکار به سرور مطلوب ترین (معمولاً نزدیکترین) وصل خواهید شد. اگر می خواهید زبان نرم افزار را تغییر دهید ، به “منو“و”تنظیمات“.

Avast SecureLine نرم افزار VPN روشن است

داشبورد آدرس IP ، IP سرور VPN مورد استفاده خود را نشان می دهد و مدت زمانی که تاکنون به آن سرور وصل شده اید ، نشان می دهد. می توانید مکان را با کلیک کردن روی “تغییر مکان” این کار شما را به لیست سرورها می برد.

این نرم افزار با اتصال بسیار زیادی از پنجره ها را نشان می دهد. خوشبختانه ، می توانید با رفتن به “منو“و تغییر تنظیمات در آنجا می توانید سوئیچ kill را نیز فعال کنید (وقتی به “امنیت شبکه“) و برنامه های افزودنی مرورگر را برای مرورگرهای Firefox ، Chrome و Avast Secure بارگیری کنید (وقتی به”ادغام مرورگر“).

نرم افزار Avast SecureLine همانطور که باید عمل می کند. حتی با این وجود اشکالاتی هم دارد. بزرگترین اندوه ما عدم گزینه های ارائه شده توسط نرم افزار بود. این لازم نیست برای یک کاربر اولیه مشکل ایجاد کند ، اما می تواند برای کاربر با تجربه تر VPN ناراحت کننده باشد.

قیمت گذاری و روش های پرداخت

Avast SecureLine VPN یک سیستم قیمت گذاری غیرمعمول در مقایسه با سایر ارائه دهندگان دارد. در صورت انتخاب اشتراک طولانی تر ، بیشتر VPN ها ، مانند ExpressVPN و Surfshark ، قیمت ماهیانه کمتری را ارائه می دهند (برای مثال اشتراک سالانه به جای ماهانه). Avast SecureLine ، با این حال ، قیمت های ثابت دارد. این قیمت ها فقط به تعداد و نوع دستگاه هایی که می خواهید از آنها محافظت کنید بستگی دارد.

اگر می خواهید از VPN در رایانه های شخصی یا Mac استفاده کنید ، این به ترتیب هزینه شما خواهد بود 69،99 دلار در سال (5،83 دلار در ماه) یا 59،99 دلار در سال (5،00 دلار در ماه). آیا VPN را برای Android یا iPhone / iPad می خواهید؟ سپس این درست خواهد بود 19،99 دلار در سال (1،67 دلار در ماه). اگر می خواهید از چندین دستگاه مختلف به طور همزمان محافظت کنید ، می توانید برای آن مشترک شوید 89،99 دلار در سال (7،50 دلار در ماه). این اشتراک نهایی هم از تلفن های هوشمند و هم از رومیزی پشتیبانی می کند و برای چندین دستگاه در دسترس است و امکان اتصال تا پنج اتصال همزمان را دارد. قیمت این اشتراک قابل مقایسه (اگرچه کمی گران تر از) هزینه ExpressVPN است. به عبارت دیگر: این فاصله از ارزانترین VPN در بازار فعلی است.

اشتراک های قیمت Avast SecureLine

اشتراک های Avast SecureLine دارای 30 روز ضمانت پس انداز پول است. علاوه بر این ، یک دوره آزمایشی یک هفته ای وجود دارد ، بنابراین می توانید خدمات را قبل از تعهد به اشتراک سالانه امتحان کنید.

می توانید هزینه اشتراک خود را به روش های مختلف پرداخت کنید:

 • کارت اعتباری (VISA ، MasterCard ، Discover ، American Express و موارد دیگر)
 • انتقال مستقیم بانکی
 • پی پال
 • گزینه های پرداخت محلی

این بدان معناست که هیچ روش کاملاً ناشناس برای پرداخت وجود ندارد ، مانند بیت کوین. از طرف دیگر ، گزینه های پرداخت خاص کشور مانند iDeal در هلند وجود دارد.

خدمات مشتری

خدمات مشتری Avast SecureLine فقط به زبان انگلیسی در دسترس است و در صورت داشتن یک حساب کاربری رایگان قابل دسترسی نیست. ممکن است بتوانید در پایگاه داده دانش Avast SecureLine پاسخی به سؤالات خود بیابید ، اما اگر واقعاً با مشکل روبرو شوید ، برای کمک به یک حساب پولی نیاز دارید..

هنگامی که شما یک کاربر رایگان هستید و سعی در برقراری ارتباط با پشتیبانی مشتری دارید ، به بانک اطلاعاتی و انجمن Avast ، جایی که ممکن است سایر کاربران بتوانند به شما کمک کنند ، بازگشت خواهید کرد. جدا از آن ، با این وجود ، به ما هیچ کمکی و هیچ راهی برای تماس با کارمند Avast SecureLine از طریق چت زنده یا ایمیل به ما داده نشد..

خدمات مشتری Avast SecureLine

در پایان ، ما نمی توانیم سوالات خود را به خدمات مشتری Avast بپرسیم. این عجیب است: ظاهراً وقتی کاربر رایگان هستید امکان استفاده از پشتیبانی وجود ندارد.

قابلیت استفاده نتیجه گیری Avast SecureLine VPN

 • وب سایت Avast SecureLine یک صفحه صفحه است که واضح است اما بسیار آموزنده نیست.
 • نصب نرم افزار Avast SecureLine آسان و شهودی است.
 • کار با این نرم افزار آسان است ، اما گزینه های زیادی را ارائه نمی دهد.
 • قیمت اشتراک کامل Avast SecureLine بسیار بالاست.
 • SecureLine Avast روشهای مختلف پرداخت از جمله PayPal و کارت اعتباری را ارائه می دهد.
 • Avast SecureLine 30 روز ضمانت برگشت پول دارد.
 • این VPN دارای بخش FAQ (پایگاه داده دانش) و یک فروم است. هنوز هم پشتیبانی مشتری (از طریق ایمیل و چت زنده) فقط برای پرداخت مشتری در دسترس است.

شبکه سرور Avast SecureLine

شبکه سرور Avast SecureLine شامل 55 سرور در 34 کشور جهان است. Avast SecureLine سرورهای تخصصی P2P و همچنین سرورهای مخصوص پخش را ارائه می دهد. در این بخش اطلاعات بیشتری درباره سرورها و مکانهای سرور Avast SecureLine به شما می گوییم.

تعداد سرورها و مکانها

Avast SecureLine یک شبکه سرور غول پیکر با 34 کشور و 55 سرور ندارد. به نظر می رسد به خصوص کوچک در مقایسه با هزاران سرور ارائه شده ، به عنوان مثال ، CyberGhost و NordVPN. حتی با این وجود ، Avast SecureLine چندین گزینه مفید دارد. به عنوان مثال ، نرم افزار بطور خودکار تعیین می کند که کدام سرور مکان بهینه شماست ، بنابراین می توانید از آن استفاده کنید تا اطمینان حاصل کنید که سریعترین اتصال را داشته اید.

Avast SecureLine VPN مکان های سرور

در اینجا مروری بر کلیه مکانهای سرور که در حال حاضر با Avast SecureLine VPN موجود است:

 • استرالیا (ملبورن)
 • اتریش (وین)
 • بلژیک (بروکسل)
 • برزیل (سائو پائولو)
 • کانادا (مونترال ، تورنتو)
 • چین (هنگ کنگ)
 • جمهوری چک (پراگ)
 • دانمارک (کپنهاگ)
 • فنلاند (هلسینکی)
 • فرانسه (پاریس)
 • آلمان (برلین ، فرانکفورت)
 • مجارستان (بوداپست)
 • اسرائيل (پتاک تیکوا)
 • ایتالیا (میلان)
 • ژاپن (توکیو)
 • لوکزامبورگ (لوکزامبورگ)
 • مالزی (جوهور بهرو)
 • مکزیک (مکزیکوسیتی)
 • هلند (آمستردام)
 • نیوزلند (اوکلند)
 • نروژ (اسلو)
 • لهستان (ورشو)
 • کشور پرتغال (لیریا)
 • روسیه (مسکو ، سن پترزبورگ)
 • سنگاپور (سنگاپور)
 • آفریقای جنوبی (ژوهانسبورگ)
 • کره جنوبی (سئول)
 • اسپانیا (بارسلونا ، مادرید)
 • سوئد (استکهلم)
 • سوئیس (زوریخ)
 • تایوان (تایپه)
 • بوقلمون (استانبول)
 • انگلستان (گلاسکو ، لندن ، سرزمین عجایب)
 • ایالات متحده (آتلانتا ، بوستون ، شیکاگو ، دالاس ، گاته سیتی ، هونولولو ، جکسونویل ، لاس وگاس ، لس آنجلس ، میامی ، نیویورک ، ققنوس ، سالت لیک سیتی ، سان فرانسیسکو ، سیاتل ، واشنگتن دی سی)

همانطور که قبلاً متوجه شده اید ، Avast SecureLine چند مکان غیرمعمول را ارائه می دهد. Wonderland ، در انگلستان و گاتهام سیتی ، در ایالات متحده ، مکان های ساختگی هستند که در آلیس در سرزمین عجایب و طنزهای بتمن ظاهر می شوند. اگر یکی از آن مکان ها را انتخاب کنید ، موارد زیر را مشاهده خواهید کرد:

موقعیت مکانی سرور Avast SecureLine VPN Gotham City

Avast ادعا می کند که مکان شما ، برای دیگران آنلاین ، “شهر گاتهام ، ایالات متحده آمریکا” خواهد بود. البته این مکان در واقع وجود ندارد. در عوض ، شما یک آدرس IP در نیویورک دریافت خواهید کرد (و در صورت انتخاب سرزمین عجایب ، یکی در لندن). برای غریبه های آنلاین ، به نظر می رسد که به جای شهرهای داستانی در یکی از این شهرها قرار دارید.

Avast SecureLine دارای سرورهای خاصی است که برای ترافیک و جریان P2P کار می کنند. این سرورها به شما کمک می کنند ناشناسانه بارگیری کنید و به راحتی و آزادانه جریان دهید.

هدف:
مکان های سرور موجود:
ترافیک P2Pآلمان (فرانکفورت) ، فرانسه ، هلند ، جمهوری چک ، انگلیس (لوندن) ، ایالات متحده (میامی ، نیویورک ، سیاتل)
جریانآلمان (فرانکفورت) ، انگلیس (سرزمین عجایب) ، ایالات متحده (گاتهام سیتی ، میامی ، نیویورک)

آدرس IP اختصاصی

در حال حاضر ، نمی توان آدرس IP اختصاصی را با Avast SecureLine درخواست کرد.

نتیجه گیری شبکه سرور Avast SecureLine

 • Avast SecureLine یک شبکه سرور کوچک با 55 سرور در 34 کشور جهان دارد.
 • آنها سرورهای خاصی را برای پخش و بارگیری ارائه می دهند.
 • دو سرور ساختگی ، Gotham City و Wonderland نیز بخشی از شبکه سرورها هستند.
 • درخواست آدرس IP اختصاصی با Avast SecureLine امکان پذیر نیست.

گزینه های Avast SecureLine

درست مانند بسیاری دیگر از VPN ها ، Avast SecureLine چندین پسوند مرورگر را ارائه می دهد. علاوه بر این ، آنها سوئیچ kill و برخی گزینه ها را دارند که کار با VPN را بسیار ساده تر می کند. به عنوان مثال ، می توانید VPN بطور خودکار از لحظه شروع کار با دستگاه خود متصل شوید ، به محض اینکه یک اتصال اینترنتی در دسترس باشد. اکثر VPN های مناسب و معقول دارای چنین گزینه هایی هستند که Avast SecureLine را بسیار منحصر به فرد نمی کند. با این حال ، علاوه بر قطعی از Secureline ، این است که با Netflix آمریکایی و برای بارگیری تورنتها کار می کند.

Avast SecureLine VPN و Netflix

Avast SecureLine سرورهای ویژه جریان را ارائه می دهد. با استفاده از این موارد ، می توانید نسخه آمریکایی Netflix را تماشا کنید. به نظر نمی رسد نسخه های محلی دیگر Netflix در لحظه تست در دسترس باشد. بنابراین ، استفاده از یک سرور فرانسوی برای دسترسی به نسخه فرانسوی Netflix ، بنابراین (همیشه) امکان دسترسی به سیستم عامل را ندارد.

خطای Avast SecureLine Netflix

خوشبختانه ، سرورهای جریان در ایالات متحده ، آلمان و انگلیس به شما امکان می دهند محتوای جریان آنلاین را از حالت مسدود خارج کرده و تماشا کنید. برای مثال امکان تماشای iPlayer BBC نیز وجود دارد. ما Netflix آمریکایی را با سرور Gotham City (نیویورک) آزمایش کردیم و این کاملا کارآمد بود. در بعضی مواقع ، بارگیری فیلم ها کمی بیشتر از گذشته به طول می انجامید ، اما این بیشتر به دلیل کاهش سرعت ناشی از استفاده از سرورهای آمریکایی در حالی که در اروپا مستقر هستیم.

Avast SecureLine VPN و تورنت

Avast SecureLine به شما امکان می دهد تورنت را با خیال راحت بارگیری کنید. VPN برای داده های P2P سرورهای خاصی ارائه می دهد. این سرورها در آلمان ، فرانسه ، هلند ، جمهوری چک ، انگلستان و ایالات متحده در دسترس هستند. در حالی که ممکن است برخی از سرورها به The Pirate Bay (به عنوان مثال سرور هلندی) دسترسی نداشته باشید ، اما در غیر این صورت بسیار خوب کار می کنند.

نتیجه گیری – تجربه ما با Avast SecureLine VPN

طرفداران
منفی
سرورهای محلی بسیار سریعذخیره اطلاعات اتصال و بخشی از آدرس IP شما
پروتکل های ایمن (اما هنگام استفاده از IPsec در Mac باید مراقب باشید)پشتیبانی مشتری فقط برای پرداخت مشتری در دسترس است
نرم افزار بصریشبکه سرور کوچک
نصب آسانAvast در گذشته رسوایی های حریم خصوصی داشته است
سرورهای ویژه P2P و streamingجریان گاهی اوقات می تواند کند باشد
دسترسی به Netflix آمریکایی را فراهم می کندنسبتاً گران است
30 روز ضمانت برگشت پول
اشتراک ارزان برای تلفن هوشمند

Avast SecureLine VPN یک VPN سریع است که باعث می شود مقدار زیادی برای مطلوب در هنگام ایمنی باقی بماند. آنها یک شبکه سرور کوچک با فقط 55 سرور دارند و فقط پرداخت مشتری را برای پرداخت به مشتریان ارائه می دهند. علاوه بر این ، اگر می خواهید VPN را همزمان با بیش از یک دستگاه استفاده کنید ، اشتراک آنها نسبتاً گران است.

Avast SecureLine با داشتن نتایج تست سرعت عالی ، به ویژه در هنگام استفاده از سرورهای محلی و خدمات تخصصی P2P و استریم ، لباس های مناسب خود را نیز دارد. استفاده از این نرم افزار آسان است و فناوری رمزگذاری آنها نسبتاً بی خطر است. با این وجود ، این مسئله ما را با جدی ترین مسئله ما با این VPN روبرو می کند: سیاست ورود به سیستم آنها.

Avast SecureLine اطلاعات مربوط به مشتریان خود را نگه می دارد. آنها آشکارا اعتراف می کنند که کاربران آنها هرگز کاملاً ناشناس نخواهند شد. از جمله موارد دیگر ، Avast SecureLine سیاهههای مربوط به اتصال و حتی (قسمتهایی از) آدرس IP کاربر را نگه می دارد. اخیراً مشخص شد که تاریخچه مرورگر صد میلیون کاربر آنتی ویروس Avast به اشخاص ثالث فروخته شده است که بسیار نگران کننده است. به دلیل این مسائل مربوط به حریم خصوصی و ایمنی ، اگر می خواهید VPN به طور ناشناس اینترنت را مرور کند ، Avast SecureLine را توصیه نمی کنیم. در عوض ، بهتر است به دنبال یک VPN خصوصی تر و رمزگذاری شده بهتر مانند ExpressVPN یا PIA باشید..

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me