بررسی مولود (2020) – از نظر حریم شخصی و سرعت بسیار خوبی است

بررسی مولود (2020) – از نظر حریم شخصی و سرعت بسیار خوبی است

مولود یک ارائه دهنده VPN واقع در سوئد (یک کشور “14 چشم”) است که عمدتاً بر حفظ حریم خصوصی متمرکز است. آنها ماموریت خود را بسیار جدی می گیرند: شما حتی نیازی به آدرس ایمیل ندارید تا بتوانید یک حساب کاربری ثبت کنید. در وب سایت آنها ، مولود کد منحصر به فردی را در اختیارتان قرار می دهد که به شما امکان می دهد وارد شوید و اشتراک پولی دریافت کنید. پرداخت نیز می تواند به صورت ناشناس انجام شود.


علاوه بر این سیستم بسیار خصوصی ، مولود نیز در مورد پروتکل های VPN از بازی جلوتر است. برای مثال ، کاربران مولود می توانند از پروتکل WireGuard استفاده کنند. این پروتکل به طور خاص برای کاربران لینوکس تهیه شده است و انتظار می رود عملکردی حتی بهتر از IPsec و OpenVPN نیز داشته باشد.

مشخصات مولود

 • اتصالات همزمان: 5
 • تورنت: +
 • Netflix:
 • سیستم های عامل: ویندوز ، مک ، اندروید ، لینوکس
 • پروتکل: OpenVPN ، WireGuard
 • خط مشی ورود به سیستم: هیچ سیاهه ای نیست
 • سرورها: 410 سرور در 39 کشور جهان
 • قیمت: 5 یورو ، – یک ماه
 • تضمین بازگشت پول: 30 روز

سرعت – مولود چقدر سریع است?

آیا می خواهید در حالی که توسط یک VPN محافظت می شود ، بدون نیاز به مرور ، جریان و بارگیری بپردازید؟ سپس به یک VPN نیاز خواهید داشت که به سختی روی سرعت اینترنت شما تأثیر می گذارد. به همین دلیل ما سرعت مولود را به طور گسترده آزمایش کردیم. در زیر نتایج آزمون ما آورده شده است.

نتایج آزمون سرعت مولود

ما قبل از آزمایش مولود ، ابتدا آزمایش اتصال “برهنه” خودمان بدون VPN از طریق speedtest.net را انجام دادیم. سپس ما مولود را روشن کردیم و یک سرور محلی را انتخاب کردیم تا بررسی کنیم که سرعت بارگیری و بارگذاری ما تا چه اندازه تحت تأثیر قرار گرفته است. در ادامه همین کار را با یک سرور در ایالات متحده انجام دادیم. ما سعی کرده ایم تا حد امکان متغیرهای آزمون را حفظ کنیم.

سرعت بدون VPN (speedtest.net):

مولود سریعترین VPN ندارد

این سرعت اتصال ما هنگامی بود که از VPN استفاده نمی کردیم. ما از این نتایج برای مقایسه سایر تست های خود استفاده خواهیم کرد.

سرور محلی (speedtest.net):

سرور محلی مولود سریعترین

این سریعترین نتایج اتصال ما پس از اتصال به سرور محلی در هلند است که توسط مولود تهیه شده است. سرعت بارگذاری و بارگیری هم به سختی تحت تأثیر قرار گرفت.

سرور در ایالات متحده (speedtest.net):

سرور سریع مولود ایالات متحده

سرورهای ایالات متحده مولود نسبت به سایر ارائه دهندگان VPN بسیار سریع هستند. طبق معمول ، پینگ به شدت افزایش یافت ، اما سرعت بارگیری و بارگذاری هم بالاست.

سرعت در طول استفاده روزانه

سریعترین نتایج مولود باورنکردنی است. بنابراین ، هنگامی که مولود در هنگام استفاده روزانه از اینترنت فعال شد ، متوجه تفاوت در سرعت نشدیم. پخش در یوتیوب ، بازی از طریق Steam ، بارگیری در مرورگر و شبکه های تورنت و سایر استفاده از اینترنت بدون سر و صدا انجام می شود: سرعت ما به سختی تحت تأثیر مولود قرار گرفت. با این نتایج ، مولود یکی از سریعترین VPN هایی است که ما آزمایش کرده ایم.

نتیجه گیری سرعت ملاوند

در ابتدا ، انتظارات ما در مورد سرعت مولود کم بود ، زیرا این ارائه دهنده VPN بسیار متمرکز بر امنیت است. صرفنظر از این ، مولود وقتی سرعت می گیرد شگفت آور عمل کرد و موفق شد ما را غافلگیر کند. در اینجا نتیجه گیری ما است:

 • مولود در طی تست های سرعت گسترده ما به سرعت های بسیار بالایی رسید
 • سرعت اینترنت ما در طول استفاده روزانه از اینترنت به سختی تحت تأثیر مولود قرار گرفت
 • مولود یک ارائه دهنده VPN بسیار سریع است – سریع تر از سایر VPN های دیگر

ایمنی – مولود چقدر ایمن است?

احتمالاً مهمترین جنبه هر VPN ایمنی آن است. این نیز با حریم خصوصی ارتباط نزدیکی دارد. در آن جبهه ها ، ملاوند گزینه خوبی است. آنها از ایمن ترین پروتکل ها استفاده می کنند و حتی به یک سیستم منحصر به فرد برای رسیدگی به حساب های مشتری فکر می کنند ، بنابراین می توانند تا حد امکان از اطلاعات شخصی شما استفاده کنند..

پروتکل ها

مولود فقط از ایمن ترین پروتکل ها استفاده می کند: OpenVPN و WireGuard. OpenVPN به آرامی به استانداردی برای ارائه دهندگان VPN تبدیل شده است. WireGuard یک پروتکل نسبتاً جدید است که هنوز در حال توسعه است ، اما ظاهراً از IPsec و OpenVPN بهتر است. به عبارت دیگر: وقتی صحبت از پروتکل ها می شود ، مولود از بازی جلوتر است.

ورود به سیستم و حفظ حریم خصوصی

مولود یک سیاست سختگیرانه برای عدم ورود به سیستم دارد. بیانیه حریم خصوصی آنها کاملاً واضح است و به همه می گوید دقیقاً چه کاری انجام می دهند و وارد سیستم نمی شوند. به طور کلی ، آنها اطلاعات کمی در مورد شما دارند. آنها حتی ذکر می کنند که چگونه هر گونه داده ای که جمع می کنند ذخیره می شود و مدت زمان آنها همچنین آشکارا اعتراف می كنند كه اگر از روش های پرداخت خاص استفاده كنید ، طرف های دیگری نیز هستند كه اطلاعات خاصی راجع به شما دریافت می كنند.

سیاست حفظ حریم خصوصی مولود بی نظیر است. حتی اگر بسیاری از ارائه دهندگان این روزها در مورد سیاست خود بسیار باز هستند ، ممکن است مولود تنها کسی باشد که نحوه عملکرد آنها را آشکارا نشان می دهد. این چندان عجیب نیست ، زیرا دیدن آنها در کنار هیچ چیز نیست و تنها چیزی که برای راه‌اندازی یک حساب به آنها نیاز دارید ، روش پرداخت (است که می تواند با اطلاعات پرداخت شخصی اضافی همراه باشد). برای استفاده از این VPN حتی نیازی به آدرس ایمیل ندارید. اگر می خواهید برای ارتباط با پشتیبانی مشتری به آنها ایمیل بزنید ، می توانید از یک ایمیل رمزگذاری شده PGP استفاده کنید. خلاصه اینکه ، مولود وقتی صحبت از حریم شخصی است ، به همه چیز فکر کرده است.

مولود به چه اطلاعاتی نیاز دارد?

مولود نیازی نیست که شما آدرس ایمیل خود را به آنها بدهید. این کاملاً بی نظیر است زیرا بیشتر ارائه دهندگان خصوصی VPN به ایمیل شما نیاز دارند تا یک حساب کاربری برای شما باز کنند. فقط با ملاوند ، شما فقط به یک کد منحصر به فرد نیاز دارید که توسط آنها ارائه شده باشد. می توانید پرداخت اشتراک خود را به این کد پیوند دهید. این همه نیاز مولود برای دسترسی به شبکه VPN آنها است.

نتیجه گیری ایمنی مولود

مولود یک VPN بسیار امن است. این ممکن است یکی از امن ترین حق بیمه VPN هایی باشد که ما در این مرحله به آن رسیدیم. بنابراین ، نتیجه گیری ما به شرح زیر است:

 • مولود فقط از ایمن ترین پروتکل ها استفاده می کند: OpenVPN و WireGuard
 • مولود به هیچ وجه سیاههها را نگه نمی دارد
 • برای ایجاد یک حساب VPN با مولد نیازی به یک آدرس ایمیل ندارید
 • ارسال ایمیل به پشتیبانی مشتری نیز می تواند از طریق ایمیل رمزگذاری شده PGP انجام شود
 • تنها نکته قابل توجه این است که مولود در یک کشور “14 چشم” مستقر است و این به معنای آن است که ممکن است مولود تحت فشار قرار گیرد (اکنون یا در آینده) برای رها کردن پرونده ها (حتی اگر آنها را نداشته باشند ، بنابراین آنها نمی توانند اشتراک بگذارند). آنها)

قابلیت استفاده – ملاوند چقدر کاربر پسند است?

دوستی کاربر مولود مناسب و معقول است. این روزها بسیاری از نرم افزارهای VPN یکسان به نظر می رسند و مولود نیز از این قاعده مستثنی نیست. این فرمول آشنا باعث می شود مولاد یک ارائه دهنده VPN بسیار کاربر پسند باشد. با وجود این ، چندین سرویس وجود دارد که هنگام مقایسه سرویس با نمونه ، مثلاً NordVPN ، از دست می دهیم. این بیشتر در مورد موارد جزئی است ، مانند عدم توانایی دیدن سرور شلوغ و کدام سرورها برای تورنت یا جریان مناسب ترین است. علاوه بر این ، شما نمی توانید از طریق AppStore مولود را بر روی آی فون خود نصب کنید. در عوض ، شما باید این کار را از طریق پرونده های پیکربندی OpenVPN یا WireGuard انجام دهید.

وب سایت مولود

مولود دارای وب سایت ساختاری است که حاوی اطلاعات مفیدی است. شما می توانید بیشتر آنچه را که در صفحه اصلی جستجو می کنید ، پیدا کنید. هر گونه اطلاعات عمیق تر و خاص تر را می توانید در صفحه سؤالات متداول آنها جستجو کنید. به نظر ما ، این همیشه راحت نیست. در حالی که یک صفحه “در مورد” با اطلاعات مربوط به شرکت در پشت مولود و چشم انداز ارائه دهنده وجود دارد ، ما اطلاعات عملی تری را که بیشتر ارائه دهندگان VPN دیگر در صفحه “ویژگی ها” ذخیره کرده اند از دست می دهیم..

صفحه اصلی وب سایت مولود VPN

برای ورود به وب سایت و دسترسی به صفحه “حساب من” ، تنها چیزی که شما نیاز دارید کد هایی است که برای حساب VPN خود استفاده می کنید. این کد در هنگام حفظ حریم خصوصی کامل است ، اما اشکال بزرگ این است که همه می توانند پس از داشتن کد ، وارد حساب شما شوند. در عمل ، این تفاوت کمی ایجاد می کند ، زیرا تنها گزینه های موجود در این قسمت از وب سایت ، مدیریت پورت ها و امکان انجام پرداخت است. صرف نظر از این ، آگاهی از چیزی است. از این گذشته ، مردم می توانند در صورت داشتن کد شما از حساب شما استفاده کنند و نرم افزار را بارگیری کنند. بنابراین ، مهم نیست که هرگز کد حساب خود را با شخص دیگری به اشتراک نگذارید.

اگر می خواهید مولود را بارگیری کنید ، لازم نیست ابتدا وارد سیستم شوید. نگران نباشید ، با کلیک بر روی دکمه روشن سبز “بارگیری” در بالای صفحه اصلی ، نرم افزار بارگیری کنید. پس از رسیدن به صفحه بارگیری ، می توانید نرم افزار مناسبی را برای سیستم عامل خود انتخاب کنید.

نصب مولود

نصب Mulvad آسان است ، اما به همان روش نصب هر ارائه دهنده VPN دیگر کار نمی کند. به همین دلیل ما می خواهیم برای توضیح نحوه عملکرد آن وقت بگذاریم. می توانید با بارگیری نرم افزار یا تولید شماره حساب شروع کنید. انجام یک یا روش اول واقعاً روند را خیلی تغییر نمی دهد. ما ابتدا تصمیم به ایجاد شماره حساب گرفتیم که در زیر توضیح خواهیم داد.

 1. به صفحه اصلی مولود بروید ، به پایین بروید و روی “ایجاد حساب” کلیک کنید. به یک صفحه با یک کد منحصر به فرد خواهید رسید. این کد تمام مواردی است که برای ورود به سیستم و پیکربندی حساب خود نیاز دارید ، بنابراین حتما آن را ایمن نگه دارید.
 2. پرداخت را تکمیل کنید با انتخاب روش پرداخت خود در صفحه شماره حساب و مراحل زیر را نشان دهید.
 3. نرم افزار Mullvad VPN را بارگیری کنید با بارگیری فایل نصب .exe برای سیستم عامل خود.
 4. مراحل را دنبال کنید نشان داده شده توسط صفحه نصب Mulvad VPN.
 5. نرم افزار Mulvad را باز کنید پس از اتمام نصب.
 6. شماره حساب خود را وارد کنید و به هر سرور VPN Mullvad که دوست دارید متصل شوید!

ظاهر مال و سهولت استفاده

مولود سرور شیکاگو را متصل کرددر حالی که ممکن است نرمافزار مولد شبیه سایر VPN های پریمیوم دیگر باشد ، چیزی در مورد حداقل گزینه هایی که به شما اجازه می دهد وجود دارد. از آنجا که مولود تصمیم خود را برای محدود کردن انتخاب بین پروتکل های VPN انتخاب کرده است ، از بین گزینه های دیگر ، استفاده از این نرم افزار بسیار آسان است. تنها اشکال این است که اطلاعات بسیار کمی در مورد سرورهای مختلف در دسترس است ، به عنوان مثال چقدر آنها شلوغ هستند و آیا مناسب برای بارگیری تورنت و رفع انسداد نسخه آمریکایی Netflix هستند.

علاوه بر این موارد جزئی ، در مورد قابلیت استفاده مولاد چیزهای کمی وجود دارد. این نرم افزار فوق العاده نیست ، اما همه چیز به راحتی پیدا می شود و به خوبی کار می کند. دلخوری کوچکی که داشتیم این بود که نرم افزار به نوار وظیفه گره خورده است و هر زمان که به هر نقطه دیگری از آن صفحه کلیک کنید به حداقل می رسد. اما به طور کلی ، مولود وقتی ظاهر و سهولت استفاده دارد ، یک VPN مناسب و معقول است..

قیمت گذاری و روش های پرداخت

در 5 یورو ، – یک ماه, که تقریباً 5،50 دلار است ، مولود بسیار گران است. این قیمت مهم نیست که بخواهید فقط برای یک ماه اشتراک داشته باشید یا خیلی بیشتر ، این قیمت تغییر نخواهد کرد. اگر با انتخاب 10٪ تخفیف در صورت تصمیم به پرداخت یكی از این روشها ، آنها از طریق بیت کوین یا بیت کوین نقدی ترویج می كنند. اگرچه این یک تخفیف بزرگ نیست ، ممکن است ارزش استفاده از ملواد را برای مدت طولانی تری داشته باشید.

روش های پرداخت مولود

هنگام مراجعه به روش های پرداخت ، می توانید گزینه های زیر را انتخاب کنید:

 • پی پال
 • کارت اعتباری
 • انتقال بانکی
 • swish
 • بیت کوین
 • بیت کوین نقدی
 • پول نقد
 • کوپن

پرداخت از طریق Bitcoin یا Bitcoin Cash ناشناسترین گزینه است. انتقال پول مستقیم از حساب بانکی خود نیز امکان پذیر است. در این حالت ، شما می توانید اطلاعات حساب خود را هنگام انتقال به اشتراک بگذارید ، این بدان معنی است که شما دیگر کاملاً ناشناس نخواهید بود. نکته دیگر که قابل ذکر است این است که مولود 30 روز ضمانت برگشت پول را ارائه می دهد.

خدمات مشتری

مولود پشتیبانی عالی از مشتری ارائه می دهد. در حالی که آنها یک گپ زنده در سایت را ارائه نمی دهند ، آنها به سرعت به ایمیل ها پاسخ می دهند. ما اغلب طی 10 دقیقه پاسخ سوالات خود را دریافت می کردیم. بدیهی بود که کارمندان واقعی به ما پاسخ می دادند و آنها واقعاً سعی داشتند به جای اینکه به ما پاسخهای استاندارد بدهند ، به ما کمک کنند ، که ما از آن بسیار استقبال کردیم.

تنها چیزی که نتوانستند به ما کمک کنند ، رفع انسداد نسخه آمریکایی Netflix بود. از آنجا که مولواد روی امنیت و حفظ حریم شخصی تمرکز دارد ، آنها تصمیم گرفتند که سعی در انسداد Netflix نکنند. این شرم آور است ، اما ما می دانیم که یک شرکت ارائه دهنده حریم شخصی مانند مولاد تصمیم خود را گرفته است.

نتیجه گیری قابلیت استفاده مولود

پس از آزمایش مولود ، در مورد قابلیت ارائه دهنده ارائه دهنده به این نتیجه رسیدیم:

 • مولود یک ارائه دهنده VPN حداقلی اما کاربر پسند است
 • نرم افزار مولود سریع و آسان برای استفاده است
 • ایجاد یک حساب کاربری ساده است و با چند کلیک انجام می شود
 • مولود آسان برای نصب است
 • مولود در برنامه AppStore برنامه iOS ندارد
 • پشتیبانی مشتری مولود به طرز حیرت انگیزی از طریق ایمیل واکنش نشان می دهد
 • از آنجا که یک اشتراک 5 یورو ، – یک ماه (تقریباً 5،50 دلار) هزینه دارد ، مولود ارزانترین VPN نیست
 • مولود 30 روز ضمانت بازگشت پول را ارائه می دهد

شبکه سرور مولود

مولود دارای شبکه سرورهای معقول بزرگی است. به بزرگی ExpressVPN یا CyberGhost نیست بلکه شامل دو صد سرور است. مولود سرورهای خود را به سه دسته تقسیم کرده است:

 • سرورهای OpenVPN (سرورهای VPN “استاندارد”)
 • سرورهای WireGuard (نوع جدید “سرور VPN”: اینها باید سریعتر از سرورهای OpenVPN باشند ، اما هنوز در حال توسعه هستند)
 • Bridges (نوع خاصی از سرور VPN برای زمانی که سایر سرورها به دلیل سانسور آنلاین در دسترس نباشند)

مولود بین سرورهای جریان یا P2P فرقی نمی کند. علاوه بر این ، آنها سرورهای مخصوص “پیاز” را برای شبکه Tor ارائه نمی دهند ، مانند NordVPN.

تعداد سرورها و مکانها

مولود تعداد کل 410 سرور را در بیش از 63 شهر در 39 کشور جهان دارد. مکان سرورها در جداول زیر قابل مشاهده است:

سرورهای مولود OpenVPN

کشور
تعداد سرورها
مکانها
آلبانی1تیرانا
استرالیا10آدلاید ، بریزبن ، کانبرا ، ملبورن ، پرت ، سیدنی
اتریش3وین
بلژیک3بروکسل
برزیل2سائو پائولو
بلغارستان2صوفیه
کانادا13مونترال ، تورنتو ، ونکوور
جمهوری چک3پراگ
دانمارک6کپنهاگ
فنلاند6هلسینکی
فرانسه3پاریس
آلمان20فرانکفورت
یونان1آتن
هنگ کنگ2هنگ کنگ
مجارستان2بوداپست
هند1پونه
اسرائيل1تلآویو
ایتالیا2میلان
ژاپن2توکیو
لتونی1ریگا
لوکزامبورگ1لوکزامبورگ
مولداوی1کیسینو
هلند18آمستردام
نیوزلند1اوکلند
نروژ7اسلو
لهستان3ورشو
کشور پرتغال1لیسبون
رومانی2بخارست
صربستان2بلگرادو ، نیس
سنگاپور2سنگاپور
آفریقای جنوبی1ژوهانسبورگ
اسپانیا3مادرید
سوئد57گوتبورگ ، هلسینگبورگ ، مالمی ، استکهلم
سوئیس9زوریخ
اوکراین1کیف
امارات متحده عربی1دبی
انگلستان27لندن ، منچستر
ایالات متحده67آتلانتا ، شیکاگو ، دالاس ، دنور ، لس آنجلس ، میامی ، نیویورک ، ققنوس ، پیسکاتاوی ، سالت لیک سیتی ، سان فرانسیسکو ، سیاتل ، Secaucus

سرورهای مولود WireGuard

کشور
تعداد سرورها
مکانها
استرالیا4ملبورن ، سیدنی
اتریش2وین
بلژیک2بروکسل
برزیل1سائو پائولو
بلغارستان3صوفیه
کانادا7مونترال ، ونکوور
جمهوری چک3پراگ
دانمارک2کپنهاگ
فنلاند1هلسینکی
فرانسه3پاریس
آلمان5فرانکفورت
هنگ کنگ1هنگ کنگ
مجارستان2بوداپست
هند1پونه
ایرلند1دوبلین
ایتالیا3میلان
ژاپن2توکیو
لتونی1ریگا
مولداوی1کیسینو
هلند3آمستردام
نیوزلند2اوکلند
نروژ3اسلو
لهستان3ورشو
رومانی3بخارست
صربستان2بلگرادو
سنگاپور1سنگاپور
اسپانیا3مادرید
سوئد9گوتبورگ ، مالمو ، استکهلم
سوئیس4زوریخ
اوکراین1کیف
انگلستان7لندن ، منچستر
ایالات متحده19آتلانتا ، شیکاگو ، دالاس ، لس آنجلس ، میامی ، نیویورک ، ققنوس ، پیسکاتاوی ، سالت لیک سیتی ، سیاتل

پل های مولود

کشور
تعداد سرورها
مکانها
استرالیا1سیدنی
کانادا1مونترال
آلمان1فرانکفورت
هنگ کنگ1هنگ کنگ
هلند1آمستردام
نروژ1اسلو
لهستان1ورشو
رومانی1بخارست
سنگاپور1سنگاپور
سوئد3گوتبورگ ، هلسینگبورگ ، مالمو
ایالات متحده4شیکاگو ، لس آنجلس ، میامی ، نیویورک
انگلستان1لندن

آدرس IP اختصاصی

مولود IP های اختصاصی ارائه نمی دهد. تمام آدرس های IP آنها به اشتراک گذاشته می شوند ، و ما انتظار نداریم که به زودی این امر تغییر کند. مولواد روی حریم خصوصی و امنیت متمرکز شده است و آدرسهای IP استاتیک مانند IP اختصاصی برای ردیابی آسان تر برای یک نفر آسان تر است. از این رو منطقی است که آنها تصمیم می گیرند آنرا ارائه ندهند.

نتیجه گیری نتورک مولود

این نتیجه گیری های ما در مورد شبکه سرور مولود است:

 • مولود تعداد سرورهای معقولی را در سرتاسر جهان دارد
 • مولود دارای 288 سرور OpenVPN ، 105 سرور WireGuard و 17 Bridges است
 • کاربران مولود فقط می توانند از IP مشترک استفاده کنند

گزینه های مولود

مولود یک VPN ساده و کاربردی است. گذشته از یک سوئیچ kill خوب و سرورهای Bridge ، آنها عملکردهای اضافی مانند ارائه دهنده هایی مانند Surfshark را انجام نمی دهند. هیچ لیست سفید ، امکان استفاده از سرورهای MultiHop یا مسدود کردن ردیابی وجود ندارد. به نوعی ، این بخشی از قدرت مولود است: هدف آنها ارائه یک VPN خصوصی و ایمن است. هر تجمل دیگری در رده دوم قرار دارد.

مولود و نتفلیکس

نماد برنامه Netflixما نمی توانیم تضمین کنیم که مولود برای رفع انسداد نسخه آمریکایی نتفلیکس کار خواهد کرد. Netflix تلاش می کند تا کاربران VPN را از استفاده از خدمات خود باز نکند و به نظر می رسد سرورهای مولود قادر به یافتن این بلوک نیستند. وقتی از آنها در این باره سؤال کردیم ، مولود به ما اطلاع داد که برخی از کاربران هنگام استفاده از پروکسی SOCKS5 و یک سرور نیویورک ، به Netflix دسترسی پیدا می کنند ، اما این برای ما کارایی ندارد. این شرم آور برای یک VPN که به چنین سرعت هایی می رسد و برای جریان Netflix مناسب است ، تنها در صورت دسترسی به شما امکان پذیر است.

مولود و تورنت

آرم Bittorrentدر حالی که مولود هیچ سرور اختصاصی P2P ندارد ، سرورهای محلی ما هنگام بارگیری تورنت کار می کنند. به دلیل سرعت بالای سرورهای مولود ، پرونده ها به سرعت بارگیری شدند. علاوه بر این ، می توانید دستورالعمل های اضافی برای محافظت از مشتری BitTorrent خود در وب سایت مولود پیدا کنید. سایر موکلان توسط مولود پشتیبانی نمی شوند ، زیرا این منابع منبع باز نیستند ، حاوی Adware یا junkware هستند ، یا به سادگی تنظیمات حریم خصوصی مناسبی ارائه نمی دهند.

گزینه های نتیجه گیری مولود

 • ملاوند با نتفلیکس کار نمی کند
 • بارگیری تورنت با Mulvad امکان پذیر است و گزینه های ایمنی اضافی برای BitTorrent وجود دارد
 • مولود سوئیچ kill دارد
 • سرورهای Bridge مولوی می توانند به شما در یافتن فایروال های سرسخت کمک کنند

نتیجه گیری – تجربه ما با مولاد

طرفداران
منفی
بسیار خوب است وقتی امنیت و حریم خصوصی به وجود می آیدنتفلیکس کار نمی کند
گزارش ها را نگه نمی داردنسبتاً گران است
فقط از قوی ترین پروتکل های VPN استفاده می کندهیچ نرم افزاری برای iOS نیست
سرورهای بسیار سریعدر کشور “14 چشم” واقع شده است
نرم افزاری بسیار کاربر پسند
پشتیبانی مشتری سریع واکنش نشان می دهد
سرورهای WireGuard اختیاری
بارگیری از طریق تورنت ممکن است

در کل ، مولود یک ارائه دهنده VPN عالی است. حتی اگر آنها بیشتر روی ایمنی و حفظ حریم خصوصی توجه داشته باشند ، اما در مورد سرعت و قابلیت استفاده نیز امتیاز بسیار خوبی کسب می کنند. به نظر ما ، مولود بدون شک یکی از بهترین VPN های موجود در آنجا است. تنها اشکالاتی که وجود دارد این است که مولود بسیار گران است و با (نسخه آمریکایی) Netflix کار نمی کند. برای برخی از کاربران ، این دلیل کافی برای انتخاب یک VPN ارزان تر است که به کاربران امکان دسترسی به Netflix را می دهد.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me