نصب VPN برای تلویزیون اندروید: در اینجا چطور است! | VPNOverview

روش های مختلفی برای محافظت از تلویزیون اندرویدی شما با VPN وجود دارد. ساده ترین راه دانلود برنامه ای از فروشگاه Play است. متأسفانه ، همه ارائه دهندگان VPN چنین برنامه ای را ارائه نمی دهند. شما هنوز هم می توانید از این ارائه دهندگان VPN برای محافظت از تلویزیون اندرویدی خود استفاده کنید. می توانید VPN را روی روتر خود یا روی روتر مجازی روی رایانه شخصی یا Mac خود نصب کنید.


در مقاله ما با این موضوع بیشتر بخوانید که چرا می خواهید از VPN به همراه تلویزیون Android خود استفاده کنید. اگر هنوز VPN ندارید ممکن است بخواهید از سه ارائه دهنده زیر استفاده کنید. اما اگر در حال حاضر مشترکاً با ارائه دهندگان VPN مشترک هستید ، می توانید نحوه نصب آنها روی روتر یا روتر مجازی خود را در زیر بیابید..

ExpressVPN برای Android TV

به دلیل برنامه عالی بازی فروشگاه Play ، ExpressVPN در ترکیب با تلویزیون Android بسیار آسان است. با سرورهای ExpressVPN شما همیشه قادر خواهید بود به کمترین سرعت ممکن با سرعت بالایی دست یابید. ExpressVPN دارای بیش از 1700 سرور در بیش از 90 کشور جهان است. برنامه های آنها به چندین زبان مختلف در دسترس است. اگر مطمئن نیستید که VPN برای شما مناسب است ، می توانید با ضمانت 30 روزه برگشت پول خود ، ExpressVPN را بدون ریسک آزمایش کنید.

GOOSE VPN برای Android TV

GOOSE VPN یک شرکت جوان هلندی با اتصالات سریع است. با سرورهای سراسر دنیا ، آنها برای دور زدن محدودیت های جغرافیایی و تماشای محتوای ایالات متحده Netflix در سراسر جهان ایده آل هستند. مانند ExpressVPN ، GOOSE VPN یک برنامه آسان برای Android TV دارد. شما می توانید خدمات آنها را به مدت یک ماه تنها با 45/0 یورو امتحان کنید ، به این ترتیب می توانید ببینید که آیا خدمات آنها را دوست دارید بدون اینکه هزینه اشتراک کامل بپردازید.

IPVanish برای Android TV

IPVanish همچنین یک برنامه Android TV با کاربرد آسان دارد که می توانید مستقیماً روی تلویزیون هوشمند خود نصب کنید. آنها در بیش از 50 کشور مختلف دارای 1000 حلال هستند و در ترکیب با Kodi نیز خوب کار می کنند. این باعث می شود این ارائه دهنده برای استفاده در تلویزیون Android شما بی نقص باشد. IPVanish پشتیبانی از مشتری زیادی دارد که استفاده از خدمات خود را برای همه امکان پذیر می کند. با سرعت زیاد آنها می توانید فیلم ها و سریال ها را بدون هیچ گونه تاخیری پخش کنید.

نصب VPN با یک برنامه در فروشگاه Play

اگر ارائه دهنده شما برنامه ای در فروشگاه Google Play موجود است می توانید آن را در تلویزیون Android خود به شرح زیر نصب کنید:

 1. به دنبال برنامه VPN خود در کتابخانه برنامه باشید.
 2. برنامه ارائه دهنده خود را بارگیری کنید.
 3. برنامه را باز کنید و وارد حساب خود شوید. اگر هنوز حساب کاربری ندارید ، می توانید به وب سایت ارائه دهنده VPN خود بروید تا یک حساب کاربری خود ایجاد کنید.
 4. پس از ورود به سیستم برنامه فعال شده و آماده استفاده است.
 5. VPN را به دلخواه خود تنظیم کنید و یک مکان سرور را انتخاب کنید.
 6. VPN را روشن کنید.
 7. از امنیت ، ناشناس بودن و دسترسی به محتوای مسدود شده لذت ببرید!

نصب VPN در روتر شما

روتروقتی VPN روی روتر شما نصب می شود ، تمام دستگاه هایی که از طریق آن اتصال به اینترنت وصل می شوند محافظت می شوند. اگر می خواهید این کار را انجام دهید ، روتر شما باید برای این نوع استفاده مناسب باشد. علاوه بر این ، شما مجبور خواهید بود سیستم عامل را در روتر خود تغییر دهید تا آن را برای استفاده با VPN آماده کنید ، این به عنوان چشمک زن خوانده می شود. با مراحل زیر می توانید VPN را روی روتر خود نصب کنید.

 1. بررسی کنید که روتر شما برای “چشمک زن” مناسب است یا خیر. همه چیز در مورد این را در مقاله ما با بهترین روترهای VPN بخوانید.
 2. سیستم عامل را روی روتر خود تغییر دهید و یک VPN را روی آن نصب کنید. می توانید در مقاله ما درباره نصب VPN در روتر خود ، یک راهنمای گسترده پیدا کنید.
 3. تلویزیون Android خود را به شبکه Wi-Fi روتر فلاش وصل کنید. تلویزیون Android شما اکنون با یک VPN محافظت می شود.

نصب VPN روی روتر مجازی در رایانه شخصی یا Mac خود

روتر مجازیاگر روتر شما برای چشمک زدن مناسب نیست ، می توانید تلویزیون اندرویدی خود را به یک کانون Wi-Fi در رایانه شخصی یا Mac خود وصل کنید. اگر VPN را نیز در این رایانه شخصی یا Mac نصب کنید ، تلویزیون اندرویدی شما نیز محافظت می شود. با دنبال کردن این مراحل می توانید به این هدف برسید:

 1. VPN را روی رایانه شخصی یا Mac خود نصب کنید. این بسیار آسان است ، زیرا بیشتر ارائه دهندگان VPN دارای جادوگران نصب آسان و راهنماهای ساده ای هستند.
 2. یک نقطه اتصال Wi-Fi را در رایانه شخصی یا Mac خود ایجاد کنید تا TV Android شما بتواند به آن متصل شود.
 3. تلویزیون اندرویدی خود را به این شبکه محافظت شده از VPN در رایانه شخصی یا Mac خود وصل کنید.

افکار نهایی

ExpressVPN ، GOOSE VPN و IPVanish برنامه های آسان را در فروشگاه Play دارند که می توانید آنها را بر روی تلویزیون اندرویدی خود بارگیری کنید. مهمتر از همه ، شما می توانید به محتوای جریان از سراسر جهان دسترسی پیدا کنید و از محدودیت ها و محدودیت های جغرافیایی جغرافیایی دور شوید. شما همچنین می توانید با نصب VPN روی روتر یا روتر مجازی خود به این هدف برسید. با این وجود همه روترها برای نرم افزار VPN مناسب نیستند.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me