نصب VPN در اندروید؟ آسان راهنمایی با راهنمای ما! | VPNOverview

اگر اشتراک VPN دارید ، شانس خوبی وجود دارد که می خواهید از این وسیله در دستگاه (های) Android خود نیز استفاده کنید. از این گذشته ، این روزها بسیاری از ما حتی بیشتر از وقت آنلاین خود را در تلفن همراه یا رایانه لوحی خود صرف می کنیم تا در رایانه شخصی خود. روش های مختلفی برای نصب VPN در دستگاه Android شما وجود دارد. در این مقاله ، چهار مورد از اینها را مورد بحث و توضیح قرار خواهیم داد. برای آن دسته از شما که می خواهید بلافاصله به آن دسترسی پیدا کنید ، ما با سریعترین و آسان ترین راه شروع می کنیم: با استفاده از یک برنامه اختصاصی VPN برای Android. اگر به اطلاعات بیشتری نیاز دارید ، نگران نباشید. از این گذشته ، این مقاله همچنین در مورد بهترین خدمات VPN برای Android و سه روش دیگر برای نصب VPN در دستگاه (های) اندرویدی خود بحث می کند..


با استفاده از یک برنامه VPN ، VPN را در Android نصب کنید

استفاده از یک برنامه اختصاصی Android به نظر ما ساده ترین و سریعترین راه برای نصب و پیکربندی VPN در اندروید است. از این رو این همان چیزی است که ما به کاربران اندرویدی توصیه می کنیم. با این حال ، اگر در حال پایین آمدن از این مسیر هستید ، مطمئن شوید که VPN شما یک برنامه ویژه Android را ارائه می دهد. از همه گذشته ، همه ارائه دهندگان VPN این کار را نمی کنند. با این حال ، تقریباً همه ارائه دهندگان محبوب VPN این روزها برنامه اندرویدی مناسبی یا حتی مناسب دارند.

آیا مطمئن نیستید بهترین برنامه VPN برای دستگاه Android شما چیست؟ در مقاله ای که به بخش زیر می پردازد نگاهی بیندازید یا اگر می خواهید بلافاصله استفاده از VPN را شروع کنید ، یکی از 5 ارائه دهنده برتر VPN ما را انتخاب کنید. همه VPN های موجود در این لیست یک برنامه عالی برای اندروید ارائه می دهند.

اکنون بدون آگهی بیشتر ، راهنمای کوتاه زیر را بخوانید تا بدانید که چگونه با استفاده از یک برنامه اختصاصی از فروشگاه Google Play ، می توانید VPN را در دستگاه Android خود تنظیم کنید..

1. با ارائه دهنده VPN دلخواه خود یک اشتراک و یک حساب دریافت کنید.

2. برنامه Android ارائه دهنده VPN خود را از فروشگاه Google Play بارگیری کنید.

جستجوی فروشگاه Google Play: VPN

3. برنامه را نصب کنید.

4. برنامه را باز کنید. احتمالاً پیامی ظاهر خواهد شد که در آن برنامه از شما درخواست ایجاد اتصال VPN به دستگاه خود را می کند. “اجازه” یا “بله” را کلیک کنید (یا برای نشان دادن مجوز خود باید روی هر دکمه ای کلیک کنید).

5- با سرویس VPN وارد شوید. احتمالاً تاکنون از سرویس VPN خود که حاوی دستورالعمل ورود به سیستم است ، نامه الکترونیکی دریافت کرده اید و یا احتمالاً خودتان رمز ورود ایجاد کرده اید. برای ورود به سرویس VPN از این جزئیات استفاده کنید.

6. پس از ورود به سیستم ، به داشبورد برنامه VPN خود خواهید رسید ، بسته به ارائه دهنده VPN خود گزینه های مختلفی را مشاهده خواهید کرد.

7. یک مکان سرور و یک سرور را برای اتصال به آن انتخاب کنید.

انتخاب سرور Surfshark Android

8- اکنون VPN روشن است. بیشتر دستگاه های Android به شما نشان می دهد که VPN در حال اجرا است. آنها اکثراً با نمایش یک نماد کوچک در بالای صفحه شما این کار را می کنند.

بهترین VPN برای دستگاه Android من چیست؟?

اگر هم اکنون راهنمای کوتاه و دستی ما را رد کرده اید ، زیرا به اطلاعات بیشتری نیاز دارید ، برای بهترین VPN برای شما ، نگران نباشید. ما می دانیم که همه از قبل روشن نیستند که کدام VPN برای آنها بهترین است. این روزها ممکن است با بسیاری از ارائه دهندگان VPN خارج از خانه بسیار جالب باشد.

خوشبختانه ، انتخاب ارائه دهنده VPN خوب به همان شکلی که فکر می کنید دشوار نیست. از این گذشته ، دقیقاً مانند هر خرید دیگر ، فقط باید هنگام انتخاب ارائه دهنده VPN از خواسته ها و نیازهای خود آگاه باشید. به عنوان مثال ، آیا می خواهید از VPN برای انسداد و لذت بردن از محتوای جریان مانند نسخه آمریکایی Netflix استفاده کنید؟ یا فقط می خواهید حریم خصوصی بیشتری با قیمت بسیار مناسب داشته باشید?

از آنجا که ما می دانیم که کاربران اندرویدی نیز وقتی خدمات VPN خود را ارائه می دهند ، شرایط بسیار مختلفی دارند ، ما در زیر سه VPN عالی Android قرار دادیم که همه آنها مزایای خاص خود را دارند. البته ، هر سه این ارائه دهنده ها کاملاً با اندروید سازگار هستند و یک برنامه اندرویدی عالی را ارائه می دهند.

ExpressVPN: بهترین VPN همه جانبه و پخش کننده برای Android

به نظر ما ، ExpressVPN بهترین VPN همه جانبه برای Android است. ExpressVPN بسیار سریع است ، سرورهای زیادی دارد (3000+ سرور در 94 کشور) و نصب آن بر روی Android آسان است. علاوه بر این ، سرورهای سریع سریع ExpressVPN این VPN را برای پخش (و حتی بارگیری) در Android بسیار عالی می کند. همراه با امکان ExpressVPN برای انسداد محتویات جغرافیایی محدود مانند نسخه ایالات متحده Netflix (اگر خارج از آمریکا نیستید) ، سرعت جریان چشمگیر آن باعث می شود ExpressVPN برای همه نیازهای سرگرمی شما در Android کامل باشد.!

علاوه بر این ، ExpressVPN یک VPN بسیار امن است که رمزگذاری داده های خوبی را ارائه می دهد. این بسیار جالب است که البته می دانید. از این گذشته ، بسیاری از ما از دستگاههای اندرویدی (قابل حمل) ما برای اتصال به نقاط داغ وای فای عمومی و موارد مشابه استفاده می کنیم. این موارد بدون محافظت از VPN قابل اعتماد مانند ExpressVPN ، بسیار ناامن است.

NordVPN: نهایی رفع انسداد نهایی VPN برای Android

علیرغم قیمت پایین ، NordVPN هر آنچه را که از یک حق بیمه واقعی VPN انتظار دارید را ارائه می دهد. برای مبتدیان ، کاربران Android با اشتراک NordVPN می توانند از بین بهترین پروتکل های رمزنگاری VPN در خارج از آنجا انتخاب کنند: OpenVPN (UDP) و OpenVPN (TCP). علاوه بر این ، NordVPN سرعت و انتخابی چشمگیر از سرورها (5200+ سرور در 59 کشور) ارائه می دهد.

شبکه بزرگ سرور NordVPN در طی یکی از برنامه های مفید NordVPN بسیار مفید است: دور زدن محدودیت های جغرافیایی و سانسور. از این گذشته ، NordVPN در انسداد محتوای جغرافیایی مسدود شده مانند نسخه ایالات متحده Netflix در زمانی که در ایالات متحده نیستید ، یا Google یا برنامه های دیگر و وب سایتهای دیگر در چین هستید بسیار عالی است. مکانهای مختلف سرورهای مختلف NordVPN تضمین می کنند که می توانید محتوا را از کشورهای مختلف مختلف باز کنید. یکی از دلایلی که NordVPN در رفع انسداد بسیار خوب است ، به دلیل دو ویژگی بسیار مفید است که ارائه می دهد: آدرسهای اختصاصی IP و سرورهای مبهم. اگر می خواهید در مورد این ویژگی ها اطلاعات بیشتری کسب کنید ، کافی است روی لینک ها کلیک کنید.

Surfshark: نهایی حق بیمه VPN بودجه نهایی برای Android

بودجه حق بیمه VPN؟ آیا این حتی ممکن است؟ با تشکر از Surfshark ما می دانیم که این است! Surfshark نشان می دهد که این فرمول بعید از کیفیت برتر و مقرون به صرفه نیز می تواند برای اندروید اعمال شود. از این گذشته ، Surfshark برخی از پروتکل های رمزگذاری شده معتبر را در اطراف ارائه می دهد ، از جمله OpenVPN (UDP) و OpenVPN (TCP). این پروتکل ها از نظر بسیاری از کارشناسان به عنوان دو مورد از امن ترین (در غیر اینصورت امن ترین ، دوره) ، سریعترین و کارآمدترین پروتکل های رمزگذاری مشاهده می شود. به این ترتیب ، Surfshark سرعت زیادی را ارائه می دهد ، خواه در حال مرور ، پخش ، بارگیری یا حتی بازی باشید. علاوه بر این ، Surfshark برخی از ویژگی های فوق العاده عالی را ارائه می دهد ، که برخی از آنها معمولاً فقط توسط رقبای گران قیمت ارائه می شوند. به عنوان مثال ، Surfshark یک سوئیچ kill ، آدرس IP ایستا ، اتصالات VPN مضاعف و یک ویژگی لیست سفید ارائه می دهد. همه اینها فقط با قیمت 1.99 دلار با Surfshark همراه است.

سرانجام ، Surfshark یکی از ارائه دهندگان VPN بسیار معدودی است (خصوصاً در محدوده قیمت آن) که به شما امکان می دهد از هر اشتراک دلخواه خود در هر دستگاه استفاده کنید. به این ترتیب ، Surfshark به شما امکان می دهد از همه مزایای VPN در همه دستگاه های (Android) خود لذت ببرید!

بدون استفاده از برنامه ، یک VPN Android نصب کنید

بیشتر ارائه دهندگان VPN این روزها برنامه های بسیاری از سیستم عامل های مختلف از جمله Android را ارائه می دهند. با این حال ، این برای همه ارائه دهندگان VPN صحیح نیست. علاوه بر این ، ممکن است ترجیح دهید VPN را روی روتر خود نصب کنید ، زیرا می خواهید تمام دستگاه های (Android) خود را به VPN متصل کنید. متأسفانه بسیاری از خدمات VPN برنامه ای را پشتیبانی نمی کنند (که هنوز). سرانجام ، افرادی نیز هستند که به هر دلیلی ساده تر VPN را بصورت دستی تنظیم می کنند.

در هر صورت ، دلیل دیگری برای استفاده نکردن از برنامه VPN ، در زیر سه روش دیگر برای تنظیم اتصال VPN در Android پیدا خواهید کرد.

با تغییر تنظیمات شبکه ، VPN را در Android نصب کنید

اگر نمی توانید یا نمی خواهید یک برنامه VPN را در دستگاه Android خود نصب کنید ، یک روش نسبتاً آسان دیگری برای تنظیم VPN وجود دارد: تغییر تنظیمات شبکه. اگر VPN شما مثلاً برنامه Android اختصاصی را ارائه ندهد ، این روش مفید است. برای فهمیدن چگونگی عملکرد این روش ، راهنمای سریع و آسان زیر را بخوانید.

 1. با ارائه دهنده VPN مورد علاقه خود مشترک شوید و یک حساب کاربری دریافت کنید.
 2. به تنظیمات دستگاه های Android بروید.
 3. به بخش در شبکه بروید و “VPN” را انتخاب کنید.
 4. شما به صفحه ای خواهید رسید که تمام اتصالات VPN شما نمایش داده می شود (بنابراین احتمالاً هنوز یک مورد وجود ندارد). وقتی اتصال VPN را اضافه کردید می توانید آن را از این صفحه پیکربندی کنید. در هر صورت ، اکنون فقط “افزودن VPN” را انتخاب کنید.
 5. اکنون صفحه ای را مشاهده خواهید کرد که می توانید جزئیات ارائه دهنده VPN و اطلاعات ورود خود را پر کنید. معمولاً می توانید جزئیات VPN را در وب سایت ارائه دهنده پیدا کنید. در غیر این صورت ، می توانید با خدمات مشتری VPN تماس بگیرید.
 6. وقتی تمام اطلاعات را پر کردید ، فقط آن را ذخیره می کنید. معمولاً این کار با انتخاب کمی “نماد بررسی” در گوشه بالا سمت راست انجام می شود.
 7. اکنون به VPN وصل شوید. این کار با فشردن دکمه سوئیچ کوچک انجام می شود و باعث می شود رنگ آبی به خود بگیرد.

راه های دیگر برای تنظیم VPN در Android

روترجدا از نصب و راه اندازی VPN مستقیم بر روی دستگاه Android ، می توانید دستگاه خود را از طریق دستگاه دیگری که دارای اتصال VPN است به VPN وصل کنید. این امر می تواند با تنظیم VPN روی روتر (مجازی) شما انجام شود. به این ترتیب تمام دستگاه های (اندرویدی) متصل به روتر اتصال VPN خواهند داشت ، بدون اینکه مجبور شوید برنامه های VPN را بارگیری و نصب کنید یا تنظیمات شبکه را در دستگاه (های) Android خود بارگیری و نصب کنید. برای یادگیری نحوه عملکرد این روش در زیر بخوانید.

نصب یک VPN روی روتر شما

نصب VPN روی روتر شما کاملاً بدون ریسک نیست. از این گذشته ، این شامل تغییر اندکی درهم و برهم زدن با سیستم عامل روتر شما ، همچنین “چشمک زن” است. اگر این کار به درستی انجام نشده باشد ، می تواند به روتر شما آسیب برساند. بنابراین ، همیشه از دستورالعمل های ما پیروی کنید تا از بروز مشکلات اساسی جلوگیری کنید.

 1. ابتدا بررسی کنید که آیا امکان نصب VPN روی روتر خاص شما وجود دارد یا خیر. مقاله ما در مورد بهترین روترهای VPN در این زمینه کمک می کند.
 2. سیستم عامل روتر خود را فلش کرده و VPN خود را نصب کنید. برای انجام این کار ، این راهنمای مفید و گسترده را دنبال کنید.
 3. وقتی سیستم عامل روتر خود را چشمک زدید و VPN خود را نصب کردید ، به سادگی دستگاه Android خود را به روتر وصل می کنید. اکنون ، دقیقاً مانند سایر دستگاههای متصل به روتر شما ، به طور خودکار به VPN وصل خواهد شد.

نصب VPN روی روتر مجازی (PC یا Mac)

اگر نمی توانید یا نمی خواهید سیستم عامل روتر خود را فلش کنید ، گزینه دیگری وجود دارد. در این حالت می توانید از رایانه شخصی یا Mac خود به عنوان روتر مجازی استفاده کرده و VPN را روی این روتر مجازی تنظیم کنید. این بدان معنی است که کامپیوتر شما اساساً به عنوان یک روتر واقعی برای همه دستگاه های متصل (Android) عمل خواهد کرد. این به نوبه خود بدان معنی است که همه این دستگاه ها به VPN شما نیز وصل خواهند شد. برای استفاده از این روش ، راهنمای سریع زیر را دنبال کنید.

 1. VPN را روی رایانه خود نصب کنید. این معمولاً فقط مربوط به بارگیری برنامه ای برای رایانه شخصی یا رایانه شخصی شما است. اگر مشکل دارید ، فقط به بخش بررسی VPN ما نگاهی بیندازید. در اینجا بسیاری از بررسی های VPN ، از جمله دستورالعمل های نصب را پیدا خواهید کرد.
 2. عملکرد نقطه داغ را در رایانه خود فعال کنید. نحوه انجام این کار در هر رایانه و سیستم عامل متفاوت است. در بسیاری از رایانه ها فقط می توانید به اتصالات اینترنت و سپس به “تنظیمات” بروید ، جایی که بخشی را پیدا خواهید کرد که “نقطه داغ موبایل” یا چیزهای مشابه آن است.
 3. دستگاه Android خود را به این نقطه داغ وصل کنید. اکنون دستگاه شما به VPN شما نیز وصل شده است.
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map