نصب یک VPN در Fire TV Stick: در اینجا چگونه است! | VPNOverview

نصب VPN برای آمازون آمازون TV TV می تواند بسیار دشوار باشد ، بنابراین ما سعی کرده ایم تا با استفاده از راهنمای گام به گام ، تمام راه حل های ممکن را ذکر کنیم. ساده ترین راه این است که بارگیری یک برنامه VPN به طور مستقیم روی Fire TV Stick خود نصب کنید. با این حال ، فقط دو ارائه دهنده خدمات وجود دارد که برنامه ای مانند این ارائه می دهند. خوشبختانه روش های دیگری برای انجام آن وجود دارد. به عنوان مثال ، می توانید VPN را روی روتر خود یا روی یک روتر مجازی در رایانه شخصی یا Mac خود نصب کنید. در آخر ، شما همچنین می توانید VPN را با یک APK Android نصب کنید. امیدوارم این مقاله به شما در نصب موفقیت آمیز VPN کمک کند تا بتوانید هنگام پخش برنامه با Fire TV Stick از ویژگی های آن بهره مند شوید..


تصویر راه اندازی آتش سوزی آمازون

چرا می توانید VPN را در Stick Amazon TV TV Stick خود نصب کنید

Amazon Fire TV Stick یک روش ایده آل برای استفاده از کلیه سرویسهای پخش شده در تلویزیون است. با استفاده از VPN می توانید اطمینان حاصل کنید که این اتفاق بی خطر و ناشناس اتفاق می افتد. علاوه بر این ، با دور زدن محدودیت های جغرافیایی می توانید به مواد بیشتری دسترسی پیدا کنید. درباره این ترکیب کامل در مقاله ما درباره استفاده از VPN در ترکیب با Amazon Fire TV Stick بخوانید.

یک برنامه VPN را بر روی Amazon TV TV Stick خود نصب کنید

هر دو ExpressVPN و IPVanish برنامه ای دارند که می توانید بر روی Fire TV Stick خود بارگیری کنید. ما از مراحل ExpressVPN به عنوان نمونه در مراحل زیر استفاده کردیم.

 1. به دنبال “ExpressVPN” در کتابخانه برنامه Fire TV Stick باشید.
 2. برنامه ExpressVPN را بارگیری کنید.
 3. برای ورود به حساب ExpressVPN خود ، برنامه ExpressVPN را پر کنید و اطلاعات شخصی خود را پر کنید. حساب کاربری ندارید؟ برای ایجاد یکی به وب سایت آنها بروید.
 4. پس از پر کردن اطلاعات ورود به سیستم ، برنامه فعال می شود. اکنون باید برخی تنظیمات را تغییر دهید. یک پیام خودکار از ExpressVPN ظاهر می شود. کلیک “خوب“.
 5. در پنجره بازشو ، ExpressVPN از این سوال که آیا آنها می خواهند از طریق VPN وصل شوند ، اشکالی ندارد یا خیر؟ کلیک “خوب“.
 6. اکنون ExpressVPN از شما سؤال خواهد کرد که آیا مایلید ناشناس ، اطلاعات را با آنها به اشتراک بگذارید تا بتوانند خدمات خود را بهبود بخشند. این اختیاری است ، بنابراین می توانید بر روی “اجازه” یا “اجازه نمی دهد“.
 7. هم اکنون برنامه نصب و آماده استفاده است. با باز کردن برنامه ، خواهید دید که روشن یا خاموش است. هنگامی که دکمه را فشار دادید VPN شما کار می کند و می توانید با خیال راحت و ناشناس در آمازون آمازون TV TV خود پخش کنید..
 8. برای قطع ارتباط ، کافی است دوباره در همان برنامه ExpressVPN همان دکمه را فشار دهید.
 9. اختیاری: برای دور زدن محدودیت های جغرافیایی می توانید سرور را در کشور دیگری انتخاب کنید. در برنامه ExpressVPN روی دکمه ای که می گوید “مکان را انتخاب کنید“و سرور مورد نظر برای اتصال را انتخاب کنید.

VPN را روی روتر خود نصب کنید

روتربرای محافظت از کلیه وسایل خانه خود می توانید VPN خود را بر روی روتر خود نصب کنید. با این وجود برای انجام این کار باید سیستم عامل را در روتر خود تغییر دهید ، این امر به چشمک زن گفته می شود. همه روترها برای چشمک زن مناسب نیستند ، بنابراین مطمئن شوید که روتر مناسبی دارید. علاوه بر این ، این چشمک زن اگر به درستی انجام نشده باشد می تواند به روتر شما آسیب برساند ، بنابراین قبل از شروع حتما راهنمای ما را در مورد نصب VPN روی روتر خود بررسی کنید. در این راهنما توضیح می دهیم که اگر می خواهید آن را کار کنید ، چه نوع روتر و VPN را باید داشته باشید. همچنین می توانید بخواهید که با خیال راحت فلش روتر خود ، چه اقداماتی را انجام دهید.

یک مزیت مهم نصب VPN در روتر شما این است که تمام دستگاه های شما که به شبکه متصل هستند توسط VPN محافظت می شوند. دیگر نیازی به نصب نرم افزار VPN در تمام دستگاه های شخصی خود ندارید.

VPN را روی روتر مجازی نصب کنید

روتر مجازیاگر نمی توانید یا نمی خواهید سیستم عامل را در روتر خود تغییر دهید ، می توانید PC یا Mac خود را نیز به یک روتر مجازی تبدیل کنید. می توانید VPN را روی رایانه شخصی یا Mac خود نصب کرده و Fire TV Stick را به روتر مجازی متصل کنید. نصب VPN در رایانه شخصی یا Mac بسیار آسان است زیرا ارائه دهندگان جادوگران نصب بسیار خوبی را ایجاد می کنند تا در این زمینه به شما کمک کنند. کانون Wi-Fi شما در دستگاه محافظت شده ایجاد می کنید اکنون از تمام دستگاه هایی که به آن کانون متصل می شوند ، از جمله Fire TV Stick شما محافظت می کند..

یک APK Android را در Amazon Fire TV Stick خود نصب کنید

روش نهایی که می توانید برای محافظت از Fire TV Stick با VPN استفاده کنید ، با نصب اندروید APK است. APK (Android Package) نوعی پرونده است که یک برنامه را در بسته های کوچک مختلف تقسیم می کند. می توانید آن را با فایل های zip مقایسه کنید. اگر برنامه ای در فروشگاه Play وجود ندارد ، می توانید از این نوع فایل برای نصب برنامه روی دستگاه Android خود استفاده کنید.

دو روش برای انجام این کار وجود دارد: یا از طریق بارگیری مستقیم یا از طریق بارگیری در دستگاه Android دیگر. هر دو روش با همان مراحل شروع می شوند اما پس از آن روند کاملاً متفاوت است. به همین دلیل در زیر به طور جداگانه درباره آنها بحث می کنیم.

پس از آن نیز می توانید بخوانید که چگونه می توانید این فایل ها را در Fire TV Stick باز و به روز کنید.

نصب یک VPN در Amazon Fire TV Stick با بارگیری مستقیم APK

 1. اطمینان حاصل کنید که Amazon Fire TV Stick شما به برنامه های خارجی اجازه می دهد ، می توانید این کار را به شرح زیر انجام دهید:
  1. قابل اعتماد و متخصص “تنظیمات“در Amazon Fire TV Stick و سپس به”سیستم“.
  2. به پایین بروید و به “گزینه های توسعه دهنده“.
  3. گزینه ای را که می گوید “روشن کنید”برنامه ها از منابع ناشناخته“.
 2. به وب سایت ارائه دهنده VPN خود بروید و URL را برای فایل APK آنها جستجو کنید.
 3. به TV Fire Amazon خود بروید و تایپ کنید “بارگیری کننده“در نوار جستجو.
 4. نصب “برنامه بارگیری کننده“و آن را باز کنید.
 5. URL فایل APK را وارد کرده و آن را بارگیری کنید.
 6. پرونده APK مستقیماً نصب می شود. اگر اینگونه نیست ، به “بارگیریدر برنامه Downloader کلیک کرده و بر روی پرونده APK کلیک کنید تا نصب شود.
 7. برنامه ارائه دهنده VPN شما باید اکنون آماده استفاده باشد. اگر اینگونه نباشد ، ما توصیه می کنیم با پشتیبانی مشتری ارائه دهنده VPN خود تماس بگیرید.

نصب یک VPN در Amazon Fire TV Stick با و APK در دستگاه دوم Android

برای این روش شما باید دستگاه های Android دیگری داشته باشید ، این مهم نیست که یک تلفن ، لپ تاپ یا رایانه لوحی باشد ، مهم نیست.

 1. اطمینان حاصل کنید که Amazon Fire TV Stick شما به برنامه های خارجی اجازه می دهد ، می توانید این کار را به شرح زیر انجام دهید:
  1. قابل اعتماد و متخصص “تنظیمات“در Amazon Fire TV Stick و سپس به”سیستم“.
  2. به پایین بروید و به “گزینه های توسعه دهنده“.
  3. گزینه ای را که می گوید “روشن کنید”برنامه ها از منابع ناشناخته“.
  4. قابل اعتماد و متخصص “سیستم“” را انتخاب کرده و بر روی “About” کلیک کرده و “شبکه“.
  5. آدرس IP تلویزیون آمازون آمازون خود را بنویسید.
 2. برنامه ارائه دهنده VPN خود را از طریق Google Play Store در دستگاه دوم Android خود بارگیری و نصب کنید.
 3. برنامه را بارگیری و نصب کنید “Apps2Fire“در دستگاه دوم Android شما.
 4. باز کن “Apps2Fire“برنامه را بزنید و روی سه نقطه در گوشه بالا و راست کلیک کرده و”برپایی“.
 5. در پنجره ای که باز می شود ، آدرس IP تلویزیون آمازون آمازون خود را که قبلاً نوشتید ، قرار می دهید. کلیک بعدی “صرفه جویی“.
 6. به سه نقطه کوچک در گوشه بالا و سمت راست “بروید”Apps2Fire“دوباره برنامه را انتخاب کرده و”بارگیری برنامه ها“.
 7. برنامه ارائه دهنده VPN خود را انتخاب کنید. این برنامه اکنون به طور خودکار در TV TV شما نصب خواهد شد. اگر این کار نکرد ، توصیه می کنیم با پشتیبانی مشتری ارائه دهنده VPN خود تماس بگیرید.

باز کردن یک برنامه VPN که با APK نصب شده است

برنامه نصب شده APK بلافاصله در فهرست برنامه استاندارد ظاهر نمی شود. برای باز کردن برنامه و استفاده از سرویس VPN ، باید این مراحل را دنبال کنید:

 1. به منوی شروع تلویزیون Fire خود بروید.
 2. قابل اعتماد و متخصص “تنظیمات“و سپس”برنامه های کاربردی“.
 3. انتخاب کنید “برنامه های نصب شده را مدیریت کنید“.
 4. لیستی از برنامه هایی که در TV TV خود بارگذاری کرده اید را مشاهده خواهید کرد. برنامه VPN مورد نظر خود را انتخاب کنید و روی “برنامه راه اندازی“.
 5. در برنامه باید به حساب VPN خود وارد شوید. نحوه ارائه این کار به ارائه دهنده VPN بستگی دارد. به احتمال زیاد باید آدرس ایمیل و رمز عبور خود را وارد کنید.
 6. محل سروری را که می خواهید به آن متصل شوید انتخاب کنید و VPN را روشن کنید. VPN تا زمانی که Amazon Fire TV Stick خود را خاموش نکنید یا در برنامه VPN قطع نشوید ، روشن خواهد بود.

به روزرسانی برنامه APK در My Fire TV Stick

هنگامی که شما به طور دستی برنامه ای را در Fire TV Stick خود نصب کرده اید ، به طور خودکار بروزرسانی نمی شود. از لحاظ تئوری ، دیگر نیازی به بروزرسانی برنامه تا زمانی که کار کند و اتصال پایدار و ایمن است. با این حال ، خوب است که برای ایمنی یک بار در روز به روز کنید. شما باید این کار را بصورت دستی و به روش زیر انجام دهید:

 1. قابل اعتماد و متخصص “تنظیمات“در TV TV Fire خود قرار دهید.
 2. انتخاب کنید “برنامه های کاربردی“و بر روی”برنامه های نصب شده را مدیریت کنید“.
 3. برنامه VPN خود را انتخاب کرده و “توقف نیرو“.
 4. حالا مجدداً برنامه VPN را نصب کنید. شما می توانید این کار را به همان روشی که بار اول انجام داده اید انجام دهید.
 5. هنگامی که مجدداً آن را در Fire TV Stick نصب کردید ، می خواهید پنجره را با این سؤال ببینید که آیا می خواهید برنامه خود را نصب و به روز کنید. انتخاب کنید “آره“.
 6. این برنامه اکنون به روز خواهد شد. به محض اینکه این کار انجام شد ، مجبورید دوباره در برنامه وارد شوید تا با VPN خود ارتباط برقرار کنید.

افکار نهایی

اگرچه نصب VPN برای آمازون آمازون TV TV شما می تواند کمی دردسر ساز باشد ، اما در صورت پیروی از این مراحل امکان پذیر است. با استفاده از فایل های APK می توانید یک برنامه VPN را که در فروشگاه Google Play وجود ندارد بارگیری کنید و آن را در Fire TV Stick خود نصب کنید. این کار می تواند انجام شود ، یا مستقیماً در Fire TV Stick یا از طریق دستگاه دوم Android. پس از نصب آن می توانید آن را باز کرده و از VPN خود در Fire TV Stick استفاده کنید. به یاد داشته باشید که برنامه نصب شده دستی به طور خودکار بروزرسانی نمی شود. این بدان معناست که مجبور خواهید بود هر بار و یک بار برنامه را به صورت دستی بروزرسانی کنید. با اطمینان ، ناشناس و آزادانه از پخش کردن چوب TV TV خود لذت ببرید!!

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me