نصب VPN برای Chromecast: در اینجا چگونه است! | VPNOverview

آیا می خواهید VPN را در Chromecast خود نصب کنید ، اما نمی دانید چگونه؟ در اینجا بخوانید که چه امکاناتی وجود دارد. متأسفانه ، شما نمی توانید VPN را مستقیماً روی Chromecast خود نصب کنید. با این وجود ، می توانید Chromecast خود را با نصب VPN در روتر خود یا ایجاد روتر مجازی بر روی رایانه شخصی یا Mac خود که با VPN محافظت می شود ، محافظت کنید. اگر می خواهید در مورد مزایای استفاده از VPN در ترکیب با Chromecast خود اطلاعات بیشتری بخوانید مقاله ما در مورد VPN را برای Chromecast بخوانید.


تصویر تنظیم Google Chromecast

نحوه راه اندازی یک VPN در روتر شما

روتربا تنظیم یک VPN روی روتر شما از تمام دستگاه های خود به طور همزمان محافظت می کنید. دستگاه های شما از طریق روتر شما به اینترنت دسترسی پیدا می کنند. VPN روی روتر اطمینان حاصل خواهد کرد که این همه محافظت شده و رمزگذاری شده است.

اولین قدم مهم این است که بفهمید روتر شما برای استفاده از VPN مناسب است یا نه. برای نصب VPN باید سیستم عامل روتر خود را تغییر دهید (چشمک زن) و نه هر روتر به شما امکان می دهد این کار را انجام دهید.

هنگامی که روتر مناسبی دارید می توانید آن را چشمک بزنید اما باید با احتیاط این کار را انجام دهید. چشمک زدن روتر شما با خطرات همراه است. اگر نمی دانید چه کاری انجام می دهید می توانید به روتر خود آسیب بزنید. ما راهنمای نصب VPN در روتر شما را نوشتیم.

هنگامی که یک روتر مناسب پیدا کردید ، سیستم عامل را فلاش زد و VPN را نصب کردید ، آماده هستید Chromecast خود را به روتر وصل کنید. این فرقی نمی کند که چگونه شما به طور معمول آن را به روتر خود وصل کنید.

نصب VPN در روتر شما:

  1. بررسی کنید که روتر شما مناسب است یا خیر برای “چشمک زن” (در رابطه با روترهای VPN نحوه انجام این کار را بیابید).
  2. سیستم عامل را تغییر دهید از روتر شما و VPN را نصب کنید, راهنمای گسترده ما را دنبال کنید.
  3. Chromecast خود را به Wi-Fi وصل کنید شبکه روتر فلش.

نحوه راه اندازی VPN در روتر مجازی

روتر مجازیاگر امکان تغییر سیستم عامل روی روتر شما وجود ندارد یا به نظر می رسد مشکل خیلی زیاد باشد؟ خوب ، شما همچنین می توانید یک کانون Wi-Fi را در رایانه شخصی ویندوز یا Mac خود ایجاد کنید و Chromecast خود را به آن کانون متصل کنید. این یک روش آسان برای ایمن سازی Chromecast و شروع به دور زدن محدودیت های جغرافیایی است. با این حال ، باید در نظر داشته باشید که این روش می تواند باعث کاهش سرعت اینترنت شما شود.

نصب VPN روی روتر مجازی:

  1. VPN را نصب کنید در رایانه شخصی یا Mac خود. بیشتر ارائه دهندگان دارای یک جادوگر نصب آسان هستند که شما را از طریق آن راهنمایی می کند.
  2. یک کانون Wi-Fi ایجاد کنید در رایانه شخصی یا Mac خود. نحوه انجام این کار برای هر دستگاه متفاوت است.
  3. Chromecast خود را به شبکه وصل کنید در رایانه شخصی یا Mac خود که با VPN ایمن شده است.

بهترین ارائه دهنده های VPN برای Google Chromecast

ما بسیاری از ارائه دهندگان VPN را برای Google Chromecast آزمایش کرده ایم. ما آنها را در سرعت ، مکان سرور و کیفیت کلی آزمایش کردیم. ارائه دهندگان زیر در این دسته بندی ها به خوبی موفق شده اند و در ترکیب با دانگل Chromecast شما کاملاً مناسب هستند. اگر می خواهید بدانید ارائه دهندگان مورد علاقه همه جانبه ما چیست ، می توانید لیست ما از بهترین ارائه دهندگان VPN را بررسی کنید. برخی خدمات VPN رایگان وجود دارد ، اما اگر بخواهید پخش کنید ، خیلی خوب کار نمی کنند. سرویس های VPN رایگان اغلب فاقد سرعت هستند و میزان داده هایی را که می توانید استفاده کنید ، محدود می کنند. استفاده از آنها برای پخش جریانی تقریباً غیرممکن است.

1. ExpressVPN برای Google Chromecast

ExpressVPN یکی از بهترین ارائه دهندگان VPN است. با بیش از 1700 سرور در بیش از 90 کشور قادر خواهید بود از هر محدودیت جغرافیایی دور شوید. برنامه های کاربردی آنها بسیار آسان است و خدمات پشتیبانی مشتری آنها بسیار عالی است. اتصالات آنها به اندازه کافی سریع است که فیلم ها یا موسیقی را بدون تاخیر پخش می کنند. اطلاعات بیشتر در مورد این ارائه دهنده را در بررسی کامل ExpressVPN ما بخوانید.

2. Surfshark برای Google Chromecast

Surfshark یک ارائه دهنده VPN نسبتاً جدید است. با این حال ، در یک دوره زمانی کوتاه آنها بر بسیاری از کاربران خوشحال پیروز شده اند. Shurfshark برای تعداد افرادی که می توانند همزمان از یک حساب کاربری استفاده کنند ، محدودیتی ندارند ، اگر می خواهید آن را در تمام دستگاه های خود نصب کنید ، ایده آل است. علاوه بر این ، جابجایی آسان با این VPN به دلیل سرورهای سریع آنها در سرتاسر جهان. علاوه بر این ، آنها نیز یکی از ارزانترین ارائه دهندگان VPN در خارج از کشور هستند!

3. CyberGhost برای Google Chromecast

CyberGhost یک پیشنهاد بزرگ از سرورها در سراسر جهان دارد که دسترسی به مواد مسدود شده جغرافیایی را برای شما فراهم می کند. سرعتی که آنها ارائه می دهند به اندازه کافی بالا هستند تا بتوانند بدون تاخیر در بهترین کیفیت جریان داشته باشند. Cyberghost با کیفیتی که در ازا دریافت می کنید بسیار مقرون به صرفه است. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این ارائه دهنده ، بررسی CyberGhost ما را بررسی کنید.

افکار نهایی

نصب VPN برای محافظت از Chromecast خود به آسانی برای Windows ، Mac ، Android یا iOS امکان پذیر نیست. با این حال ، اگر واقعاً می خواهید این کار را انجام دهید ، گزینه های مختلفی دارید. می توانید VPN را روی روتر خود یا روی روتر مجازی روی رایانه شخصی یا Mac خود نصب کنید. در هر دو حالت اگر به یکی از این شبکه ها وصل شوید ، Chromecast توسط VPN محافظت می شود. با ترکیبی از VPN و Google Chromecast به محتوای جغرافیایی مسدود شده دسترسی دارید و می توانید با خیال راحت و ناشناس جریان دهید.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me