نصب یک VPN برای تلویزیون هوشمند خود. در اینجا نحوه انجام این کار آورده شده است!

امروزه بسیاری از افراد از VPN استفاده می کنند تا به انتخاب بسیار بیشتری از نمایش ها و فیلم ها دسترسی پیدا کنند. از این گذشته ، بسیاری از سرویس های جریان ، مانند Netflix ، محدودیت های جغرافیایی را اعمال می کنند و فقط محتوای خاصی را در مناطق خاص نشان می دهند. علاوه بر این ، VPN ها دارای مزایای حریم خصوصی و امنیتی هستند. البته دستگاهی که به خصوص برای پخش مستقیم خود را وام می دهد ، تلویزیون هوشمند است. با این حال ، تنظیم VPN در تلویزیون هوشمند شما معمولاً به راحتی انجام این کار بر روی رایانه ویندوز نیست. اما نگران نباشید ، در این مقاله ما به سه روش ذکر خواهیم کرد که با استفاده از آن می توانید به راحتی از تمام مزایایی که VPN برای تلویزیون ارائه کرده است ، در تلویزیون هوشمند خود استفاده کنید..


آیا از قبل تلویزیون هوشمند دارید و می خواهید بدانید که چرا VPN می تواند برای شما مفید باشد؟ مقاله ما در مورد استفاده از VPN را در ترکیب با تلویزیون هوشمند بخوانید.

تصویر هوشمند راه اندازی تلویزیون VPN هوشمند

توجه داشته باشید: یک تلویزیون هوشمند همانند تلویزیون اندرویدی نیست. در یک تلویزیون Android مانند Sony Bravia نصب VPN بسیار آسان است ، زیرا می توانید مستقیماً یک برنامه VPN را برای Android روی تلویزیون نصب کنید. اگر این کاری است که شما می خواهید انجام دهید ، ما شما را به مقاله ما در مورد تنظیم VPN در تلویزیون اندرویدی خود ارجاع می دهیم.

1. اتصال تلویزیون هوشمند خود به ویندوز کامپیوتر با VPN

حتی اگر این روش از نظر فنی به معنای راه‌اندازی VPN در تلویزیون هوشمند شما نباشد ، با این همه مزایایی که به همراه دارد ، هنوز به یکی متصل هستید. این کار با نصب یک VPN در رایانه شخصی ویندوز (در صورتی که قبلاً این کار را نکرده اید) و متعاقباً اتصال تلویزیون هوشمند خود به رایانه شخصی ، با تبدیل رایانه شخصی خود به یک نقطه داغ موبایل انجام می شود. به این ترتیب ، تلویزیون هوشمند شما به همان WiFi یا شبکه باند پهن به رایانه شخصی شما متصل شده است ، بنابراین از همان اتصال VPN استفاده می کنید. لطفاً توجه داشته باشید که برای کار با این روش باید Windows 10 را روی رایانه شخصی خود نصب کنید. برای استفاده از این روش ، راهنمای گام به گام کوتاه و ساده ما را در زیر بخوانید.

  1. VPN را در رایانه شخصی ویندوز خود نصب کنید. اکثر ارائه دهندگان VPN این کار را بسیار آسان می کنند. از این گذشته ، تقریباً هر ارائه دهنده VPN محبوب امروزه یک برنامه ویندوز با کاربرد آسان ارائه می دهد. با این وجود ، اگر در این زمینه به کمک کافی نیاز دارید ، در مقاله تنظیمات VPN در ویندوز به مقاله ما نگاهی بیندازید.
  2. یک نقطه داغ موبایل را روی رایانه شخصی خود تنظیم کنید. برای انجام این کار ، “تنظیمات نقطه داغ موبایل” را در نوار جستجوی رایانه خود تایپ کرده و بر روی آن کلیک کنید.
  3. روی سوییچ کوچکی که می بینید کلیک کنید ، بنابراین (آبی) است. اکنون مطمئن شوید که شبکه مناسب نمایش داده شده است (شبکه WiFi یا پهنای باند شما) و مطمئن شوید که WiFi در جایی که می خواند “اتصال اینترنت من از طریق اینترنت” است انتخاب شده است..
  4. اکنون تلویزیون هوشمند خود را به شبکه WiFi یا باند پهن رایانه شخصی Windows خود متصل کنید. برای این کار از اطلاعات موجود در پشت “نام شبکه” و “رمز” شبکه از صفحه قبلی استفاده کنید.
  5. اکنون تلویزیون هوشمند شما به یک VPN وصل شده است. اگر می خواهید تنظیمات خود را تغییر دهید ، باید این کار را از طریق رایانه شخصی خود انجام دهید. به عنوان مثال ، بیایید بگوییم که می خواهید نسخه آمریکایی Netflix را در تلویزیون هوشمند خود تماشا کنید ، یک سرور VPN ایالات متحده را روی رایانه شخصی خود انتخاب می کنید.

2. نصب VPN روی روتر خود

روترنصب یک VPN روی روتر شما برای محافظت از تمام دستگاه های شما در خانه بسیار مفید است. برای رسیدن به این هدف لازم است سیستم عامل روی روتر خود را تغییر دهید. به این روند چشمک زن گفته می شود. مطمئن باشید که روتر شما برای انجام این کار مناسب است زیرا همه روترها اینگونه نیستند. برای کمک به این موضوع مقاله ما را در مورد بهترین روترهای VPN بررسی کنید.

در طی این فرآیند می توانید به روتر خود آسیب ناپذیری آسیب رسانید. به همین دلیل مهم است که دستورالعمل ها را به طور دقیق دنبال کنید. شما می توانید راهنمای کامل ما در مورد نحوه نصب VPN در روتر خود را بخوانید تا متوجه شوید که چگونه آن را فلش کنید.

پس از نصب VPN روی روتر خود ، می توانید تلویزیون هوشمند خود را به همان روشی که معمولاً به آن متصل شده است ، اجازه دهید. پس از برقراری اتصال ، تلویزیون هوشمند شما توسط VPN محافظت می شود.

VPN را روی روتر خود نصب کنید:

1. بررسی کنید که روتر شما برای چشمک زدن مناسب است یا خیر.

2. سیستم عامل را روی روتر خود تغییر دهید و یک VPN نصب کنید.

3. تلویزیون هوشمند خود را به روتر فلش وصل کنید. این کار مانند اتصال به هر شبکه Wi-Fi دیگر کار می کند.

3. نصب VPN روی روتر مجازی روی رایانه شخصی یا Mac خود

روتر مجازی

اگر روتر شما برای چشمک زن مناسب نیست یا نمی خواهید ، می توانید یک کانون Wi-Fi را در رایانه شخصی یا Mac خود ایجاد کنید و آن را به عنوان یک روتر مجازی با اتصال VPN تنظیم کنید. سپس می توانید تلویزیون هوشمند خود را از طریق کانون رایانه یا Mac خود به اینترنت متصل کنید. نصب VPN در رایانه شخصی یا Mac بسته به دستگاه و سیستم عامل متفاوت است. به دنبال ارائه دهنده ای باشید که به خوبی با دستگاه های شما مطابقت داشته باشد و نباید خیلی سخت باشد. در زیر راهنمایی پیدا می کنید که به شما کمک می کند VPN را در روتر مجازی خود نصب کنید.

نصب VPN روی روتر مجازی:

1. VPN را روی رایانه شخصی یا Mac خود نصب کنید. بیشتر ارائه دهندگان VPN یک جادوگر نصب آسان برای کمک به شما در نصب نرم افزارهای خود در دستگاه خود دارند.

2. یک نقطه اتصال Wi-Fi را در رایانه شخصی یا Mac خود ایجاد کنید. نحوه انجام این کار بستگی به دستگاه شما دارد. اگر نمی توانید نحوه انجام این کار را بفهمید ، می توانید به وب سایت تولید کننده دستگاه خود بروید.

3. تلویزیون هوشمند خود را به شبکه VPN رایانه یا Mac خود وصل کنید.

ریخته گری از دستگاه دیگری

همچنین با داشتن یک تلویزیون هوشمند می توان محتوای دیگری را از دستگاه دیگری به تلویزیون هوشمند انتقال داد. وقتی این کار را کردید باید چند نکته را در نظر بگیرید. همیشه به دستگاه دیگر خود در این نزدیکی نیاز خواهید داشت و اگر بین دستگاه هایی مانند تلفن هوشمند و تبلت خود جابجا شوید ، باید VPN را روی هر دوی آنها نصب کنید. علاوه بر این ، دستگاهی که شما با آن بازی کردید با VPN محافظت می شود اما از تلویزیون هوشمند شما محافظت نمی شود. شما فقط از تلویزیون هوشمند به عنوان یک صفحه نمایش خارجی برای دستگاه دیگر خود استفاده می کنید.

بهترین VPN برای تلویزیون هوشمند من

اگر با ارائه دهنده VPN اشتراکی ندارید ، می توانید برای داشتن یک VPN که در ترکیب با تلویزیون هوشمند شما خوب کار می کند مفید باشد. هنگامی که می خواهید فیلم ها ، سریال ها یا موسیقی را پخش کنید یک اتصال پایدار و سریع ضروری است. به سراغ ارائه دهنده VPN بروید که کاملاً متناسب با نیازهای شما باشد. اگر می خواهید محتوای جغرافیایی مسدود شده را تماشا کنید ، اطمینان حاصل کنید که ارائه دهنده شما همیشه سرورهایی دارد که می توانید برای این منظور از آنها استفاده کنید. ما چندین ارائه دهنده آزمایش کرده ایم و در زیر سه ارائه دهنده خوب وجود دارد که در ترکیب با تلویزیون هوشمند شما خوب کار می کنند.

1. ExpressVPN برای تلویزیون هوشمند

ExpressVPN در ترکیب با تلویزیون های هوشمند بسیار خوب کار می کند. این نرم افزار کاربرپسند برای Android TV است و نصب بر روی هر یک از دستگاه های شما بسیار آسان است. با ارائه بزرگ سرورهای خود و رمزگذاری 256 بیتی ، این روش مناسب برای جابجایی ایمن ، آزاد و کاملاً ناشناس است. به دلیل کیفیت عالی آنها یکی از ارائه دهندگان گران قیمت هستند اما با کیفیت و سرعت بسیار بالا ExpressVPN معنای مثبتی به این جمله می دهد: “آنچه را می پردازید پرداخت می کنید”. اطلاعات بیشتر در مورد این ارائه دهنده را در بررسی کامل ExpressVPN ما بخوانید.

2. Surfshark برای تلویزیون هوشمند

Surfshark یک VPN عالی و همچنین بسیار مقرون به صرفه است که می توانید با تلویزیون هوشمند خود از آن استفاده کنید. Surfshark ارزانترین ارائه دهنده حق بیمه VPN است که ما آزمایش کرده ایم ، اما با این وجود سرعت بسیار خوبی را ارائه می دهد. علاوه بر این ، Surfshark می تواند شما را به نسخه ایالات متحده Netflix و با 1040 سرور خود در 61 کشور ، به تن دیگر از مطالب محدود جغرافیایی محدود دسترسی پیدا کند. علاوه بر این ، Surfshark یک ارائه دهنده VPN بسیار امن است ، که به حریم خصوصی کاربران آن احترام می گذارد و از آن محافظت می کند. بعلاوه ، این یک سیاست سختگیرانه از پرونده ها ، پروتکل های رمزگذاری درجه یک و سوئیچ kill است. Surfshark با استفاده از هر یک از روشهای توصیف شده در این مقاله با تلویزیون هوشمند شما کار می کند. به این ترتیب ، این بهترین راه برای – به راحتی و مقرون به صرفه بودن – در حین استفاده از تلویزیون هوشمند شما از امنیت ، آزادی و حفظ حریم خصوصی است.

3. NordVPN برای تلویزیون هوشمند

درست مانند ExpressVPN و Surfshark ، NordVPN (تلویزیون هوشمند) امنیت ، حریم شخصی ، جابجایی جغرافیایی و سرعت مناسب بسیاری را به کاربران ارائه می دهد. با این حال ، NordVPN همچنین برخی از ویژگی های اضافی را ارائه می دهد که این VPN را به یک انتخاب عالی برای صاحبان تلویزیون های هوشمند تبدیل می کند. NordVPN سرورهای مبهم و آدرسهای IP اختصاصی را ارائه می دهد. سرویس های جریان بیشتر و بیشتر کاربران VPN امروزه را مسدود می کنند. اما دلیل بسیار زیادی که بسیاری مایل به استفاده از VPN در تلویزیون هوشمند خود هستند ، انسداد محتوای جریان مانند نسخه آمریکایی Netflix است. این جایی است که ویژگی های اضافی NordVPN وارد می شود. سرورهای مبهم NordVPN (در ایالات متحده ، کانادا ، فرانسه ، ایتالیا و 10 کشور دیگر) و آدرس های IP اختصاصی ، شناسایی سرویس های جریان را تشخیص و در نتیجه مسدود کردن کاربران VPN سخت تر می کند. به همین دلیل NordVPN یک انتخاب عالی برای کاربران تلویزیون هوشمند است که می خواهند به صورت آزاد و آزاد هرچه تمامتر امکان پخش و اینترنت را فراهم کنند.

افکار نهایی

وقتی تلویزیون Android دارید ، نصب VPN به دلیل پیشنهاد برنامه های VPN در فروشگاه Play بسیار آسان خواهد بود. در موارد دیگر باید VPN خود را روی روتر یا روتر مجازی خود نصب کنید. این می تواند کمی دشوارتر باشد اما می توانید در راهنمای ما نحوه انجام این کار را بدانید. قطعاً ارزش انجام این کار را دارد زیرا تمام جریانهای شما ایمن و ناشناس خواهند بود. علاوه بر این ، به محتوای بیشتری دسترسی خواهید داشت. در کل ، یک VPN با تلویزیون هوشمند یک مسابقه عالی است.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me