Surfshark Review (2020): Відмінна нова VPN! | VPNOперегляд

Огляд Surfshark (2020) – відмінна VPN за відмінну ціну

Surfshark – це відносно новий постачальник VPN, який швидко став улюбленим у нас за останні кілька місяців. Ця послуга VPN запрацювала у 2018 році та знаходиться на Британських Віргінських островах. Швидкий погляд на Surfshark показує, що їхні офіси дійсно розташовані там, але, ймовірно, вони працюють з Великобританії, країни з 5 очима.


Surfshark – це VPN з сильним шифруванням та дуже зручним програмним забезпеченням. Їх низькі ціни та зручність у використанні роблять Surfshark фантастичним VPN. Без сумніву, цей стартер вже нарівні з багаторічними чемпіонами, такими як ExpressVPN, NordVPN або CyberGhost.

Технічні характеристики Surfshark

 • Одночасне підключення: Немає межі
 • Торренти: +
 • Netflix: +
 • Операційні системи: Windows, Mac, iOS, Android, Linux
 • Протоколи: OpenVPN, IKEv2
 • Політика ведення журналів: Без журналів
 • Сервери: 1040 серверів у 61 країні
 • Ціна: Від $ 1,99 на місяць
 • Гарантія повернення грошей: 30 днів

Швидкість – як швидкий Surfshark?

Важливим є наявність VPN, який не впливає на швидкість вашого Інтернету. VPN, які забезпечують збереження значної частини швидкості завантаження та завантаження, дозволяють користуватися всіма перевагами VPN, не роблячи шкоди швидкості Інтернету. Однак якщо VPN повільний, він стає непридатним. Іншими словами, швидкість може зробити або порушити VPN. Для того, щоб можна було зробити деякі висновки про ефективність Surfshark, ми широко дослідили Surfshark, провівши кілька тестів на швидкість. Ми також тестували VPN під час щоденного використання. Про наші висновки ви можете прочитати нижче.

Результати тесту на швидкість Surfshark

Це результати тесту на швидкість, які ми виявили під час тестування Surfshark. Зауважте, що ці результати завжди відрізняються залежно від вашого місцезнаходження, провайдера Інтернету та часу дня. Щоб мати можливість врахувати ці змінні, ми також включили тест швидкості власного зв’язку без VPN як орієнтир.

Швидкість без VPN (Speedtest.net):

Surfshark Speedtest Без VPN

Це результати нашого власного з’єднання speedtest.net без використання VPN.

Швидкість за допомогою локального сервера (Speedtest.net):

Surfshark Speedtest Нідерланди

Це результати нашого з’єднання speedtest.net, коли ми підключилися до найшвидшого сервера VPNS Surfshark, найближчого до нашого тестового місця. Ми зробили цей тест, щоб показати швидкість, яку може досягти сервер, близький до вашого місцезнаходження (також, залежно від вашого плану даних, звичайно). Чим ближче сервер до вашого фактичного місця розташування, тим меншим буде об’їзд ваших даних для проходження через цей сервер, а це означає, що затримка швидкості взагалі буде меншою.

Швидкість при підключенні до віддаленого сервера (Speedtest.net):

Surfshark Speedtest США

Це результати нашого зв’язку speedtest.net, коли ми підключаємося до випадкового сервера VPfs Surfshark, який знаходиться далеко від нас (у цьому випадку США).

Як бачите, швидкість Інтернету зменшується, коли ми використовуємо Surfshark. Наш локальний сервер Surfshark має дещо вищу пінг і трохи повільнішу швидкість завантаження та завантаження. На віддалених серверах ця різниця є досить значною, оскільки пінг пік і особливо швидкість завантаження досить різко знижуються.

Будь ласка, запиши: це не означає, що якість американських серверів гірша, ніж у наших локальних серверів. Це просто показує, що далекі від вас сервери впливають на вашу швидкість більше, ніж нещільні сервери. Американські сервери як і раніше дуже хорошої якості і ідеально підходять для перегляду американських Netflix.

Швидкість під час щоденного використання

Через результати тестів, особливо на американському сервері, у нас виникли сумніви щодо продуктивності Surfshark, що стосується швидкості Інтернету. Дивно, але VPN виявилося, що він функціонує фантастично під час повсякденного використання. Ми тестували Surfshark, займаючись серфінгом, спостерігаючи за Netflix, завантажуючи торрент та граючи в онлайн-ігри, і це щоразу нас дивувало.

Під час перегляду ми взагалі не помітили впливу Surfshark на швидкість нашого Інтернету. Веб-сайти завантажуються швидко та надсилаються електронною поштою, завантажуються вкладення та переглядаються соціальні медіа. У нас також не було проблем з переглядом відео на YouTube і Netflix. Netflix навіть буферизувався швидше, ніж у інших постачальників VPN. Це досить примітно, якщо врахувати результати тесту на швидкість. Тим не менш, ми можемо з упевненістю сказати, що Surfshark відмінно працює для потокового передавання (особливо Netflix).

Завантаження торрентів також пройшло без особливих зусиль. Нам вдалося завантажити відносно великі файли за короткий час. Більше того, Surfshark навіть зауважив, що ми використовуємо торрент-програму і автоматично переходимо з звичайного VPN-сервера на спеціалізований P2P-сервер для полегшення завантаження. Ми визнали це дуже зручним для користувачів.

Так само ми не відчували відставання під час гри. Ми використовували локальні та американські сервери без помітних затримок. Граючи в онлайн-шутері від першої особи, ми також не помітили різниці в швидкості реакції.

Висновок швидкості Surfshark

Результати тестів на швидкість не були фантастичними, але й поганими. Під час повсякденного використання у нас не виникало проблем. У деяких ситуаціях Surfshark навіть виявився швидшим, ніж деякі інші наші VPN-провайдери. Отже, підсумовуючи це, це наші висновки:

 • VPN Surfshark має великі швидкості Інтернету під час щоденного використання
 • Тести на швидкість показують незначне до досить сильного зниження швидкості завантаження та завантаження
 • На наш погляд, Surfshark – це VPN з вище середньою швидкістю Інтернету, завдяки їх фантастичній продуктивності під час повсякденного використання

Безпека – Наскільки безпечно Surfshark?

Безпека Інтернету може бути найважливішим фактором при виборі VPN. Що стосується цього фактора, ми дуже задоволені Surfshark. Surfshark вживає всіх необхідних заходів, щоб гарантувати надійне з’єднання. Крім захищених серверів із сильними протоколами шифрування, вони пропонують можливість підключення через два VPN-сервери одночасно (MultiHop). Це означає, що ви будете ще безпечнішими. У Surfshark також є перемикач “kill”. Щойно ви активуєте це, і підключення VPN припиниться, ваші дані не будуть надсилатися в Інтернет, поки з’єднання не буде відновлено. Таким чином, ви все ще можете переглядати та завантажувати, не турбуючись про безпеку чи сторонні очі.

Крім того, Surfshark розташований на Британських Віргінських островах, що є дуже безпечним місцем для будь-якого постачальника VPN. Єдиним недоліком є ​​те, що вони, здається, діють з Британії, де закони про конфіденційність не такі гарні, як ви могли б подумати. Ось чому ми не можемо дати Surfshark ідеальну оцінку для безпеки. Тим не менш, цей VPN, як правило, більш безпечний, ніж більшість інших, особливо безкоштовні VPN.

Протоколи

Surfshark використовує виключно два найбезпечніші протоколи: OpenVPN та IKEv2. Хоча це означає, що у них є обмежений вибір протоколів, ті, які вони пропонують, дуже сильні. Вони, очевидно, не бажають йти на компроміси, коли справа стосується безпеки їх користувачів.

Протоколи Surfshark

Ведення журналу та конфіденційність

У Surfshark діє політика “без журналів”. Вони доклали всіх зусиль, щоб вимагати якомога менше особистої інформації для роботи вашого VPN. Однак це не означає, що їм не потрібна інформація. Як і більшість інших постачальників, їм буде потрібна ваша адреса електронної пошти, щоб створити обліковий запис та платіжну інформацію, щоб вони могли обробляти ваші платежі. Детальніше про це пізніше.

По-друге, Surfshark – як і більшість VPN – вимагає певної інформації для контролю їх обслуговування. Наприклад, вони використовують анонімізовану інформацію для того, щоб відстежувати, наскільки зайняті їх сервери, і перевірити, чи є проблеми з підключенням. Ці питання не відстежуються для конкретного користувача та стосуються лише загального використання їх серверів та сервісу. Крім того, схоже, що Surfshark не веде жодного журналу. Як вже згадувалося раніше, у них є чітка політика “без журналів”, і ми не могли знайти нічого, що в їхніх правилах суперечить цьому.

Яка інформація потрібна Surfshark?

Все, що вам потрібно зробити, щоб створити обліковий запис у Surfshark – це надати VPN свою електронну адресу та пароль. Тому, якщо ви переконайтеся, що не містять жодної інформації про вас, ви добре. Якщо ви хочете залишатися ще більш анонімними, рекомендуємо оплатити анонімну послугу, таку як Bitcoin. Якщо ви вирішите оплатити таку послугу, як PayPal, вам доведеться поділитися деякою інформацією про ваш рахунок PayPal, щоб виконати платіж..

Висновок безпеки Surfshark

Ми виявили, що Surfshark є відносно безпечним постачальником VPN. Єдині недоліки, з якими ми стикалися – це речі, з якими бореться майже кожен VPN. Ось чому ми дійшли наступних висновків щодо безпеки Surfshark:

 • Головний офіс Surfshark розташований на Британських Віргінських островах, але, здається, вони працюють з Британії, що не ідеально
 • Surfshark – це захищена VPN з дуже сильними протоколами шифрування (OpenVPN та IKEv2)
 • Surfshark не веде журнали
 • Ви можете заплатити за допомогою Bitcoin, щоб створити обліковий запис Surfshark, і вам потрібно лише вказати їм свою електронну адресу та пароль
 • Surfshark не відслідковує конкретні дані користувачів, але використовує анонімізовану інформацію для визначення завантаження їх сервера та виявлення можливих проблем з підключенням

Юзабіліті – Наскільки зручним є Surfshark?

Surfshark вирізняється зручністю у користуванні. Їх програмне забезпечення дуже просте у використанні, оскільки має пару супер зручних варіантів. Крім того, до їх обслуговування дуже легко дістатися, якщо вам потрібна допомога з будь-чим.

Веб-сайт Surfshark

Веб-сайт Surfshark трохи нагадує нам про NordVPN. Веб-сайт добре організований, не надто зайнятий, і вся наявна інформація легко доступна. Окрім основної інформації, такої як функції та ціни у верхній панелі, ви можете знайти посилання на FAQ у нижньому колонтитулі. Розділ поширених запитань також дуже чітко організований. Surfshark – це постачальник, який повністю орієнтується на максимально ефективне отримання важливої ​​інформації для своїх читачів та користувачів.

З цією метою вони зберігали розділ “Мій обліковий запис” веб-сайту максимально просто. Існує пара кнопок для завантаження програмного забезпечення для конкретних пристроїв та операційних систем. Ви також можете побачити, коли закінчиться підписка, і там є кнопка для зміни пароля та кнопка для виходу з системи. Як результат, керувати обліковим записом Surfshark зробити дуже просто.

Surfshark Скріншот облікового запису Сторінка

Встановлення Surfshark

Процедура встановлення Surfshark неймовірно проста та проста. На мобільних пристроях ви можете завантажити додаток VPN з App Store або Google Play. На Mac або ПК просто натисніть відповідну піктограму на веб-сайті.

Фактична установка відбувається так:

 1. Виберіть підписку і пройти етапи процедури замовлення
 2. Увійти на веб-сайт Surfshark
 3. Клацніть на значку вашої операційної системи
 4. Відкрийте файл .exe ви завантажили
 5. Пройдіть кроки майстра встановлення
 6. Відкрийте програмне забезпечення Surfshark натиснувши на гіперпосилання
 7. Увійти з інформацією про вхід, яку ви створили для свого облікового запису
 8. Якщо ви хочете, виберіть сервер, а потім включити Surfshark

Зовнішній вигляд та простота використання Surfshark

Програмне забезпечення Surfshark

Поява та простота використання програмного забезпечення Surfshark може бути однією з найкращих особливостей цього VPN. Після входу ви не будете переповнені незліченними параметрами та налаштуваннями. Натомість ви показуєте лише ті речі, які мають значення для середнього користувача VPN. Усі параметри та налаштування включають чіткий опис, і всі меню легко переміщуватися.

Surfshark не вимагає, щоб ви вручну вибирали потрібний сервер для того, що ви плануєте робити в Інтернеті. Просто підключіться до VPN Surfshark, і він автоматично розпізнається, коли ви збираєтеся завантажити торрент. У цьому випадку вам не доведеться вручну вибирати P2P-сервер, оскільки програма зробить це за вас. Більше того, схоже, всі американські сервери працюють з Netflix, і ви навіть без особливих зусиль можете встановити подвійний тунель VPN. Усі ці окремі елементи роблять Surfshark дуже ефективним та зручним для користувачів VPN.

Surfshark та Linux

Surfshark також доступний для користувачів Linux. Зокрема, термінальна програма доступна для користувачів Ubuntu та Debian. На жаль, це не стільки, скільки мають деякі конкуренти, такі як NordVPN та ExpressVPN. Однак користувачі інших дистрибутивів можуть використовувати ручні сервери OpenVPN. Нижче ви можете прочитати короткий підсумок нашого досвіду використання SurfShark в системі Debian.

Кількість серверів, доступних користувачам Linux, дещо обмежена порівняно із загальною серверною мережею Surfshark. Користувачі Linux, а не 1040+ серверів, мають доступ до приблизно 102 серверів, що поширюються в 61 країні. На жаль, якість вашого з’єднання досить сильно залежить від того, який сервер ви обрали. Деякі сервери Surfshark можуть конкурувати з найкращими постачальниками VPN. Інші з них ледве вдається досягти чверті вашої загальної швидкості в Інтернеті. Тому під час підключення до нового сервера обов’язково проведіть швидкий тест на швидкість, щоб перевірити, чи є у вас один із хороших.

Тим більше, що користувачі Linux, як правило, страждають від витоків DNS або прозорих проксі-серверів під час підключення до Surfshark. Цю проблему можна вирішити, якщо ви особливо з розумом користуєтесь Linux або за допомогою служби обслуговування клієнтів. Проте проблема не повинна виникати в першу чергу.

Однак, зручність у користуванні – це добре. Установка – це шматок пирога, і вибір команд, які ви повинні вивчити, обмежений та інтуїтивно зрозумілий. Surfshark також включає цілий ряд акуратних додаткових функцій, таких як автоматизований вибір найкращого доступного сервера, перемикач на знищення, мульти-хоп і можливість легко перемикатися між серверами UDP і TCP. На жаль, ці додаткові функції не компенсують витоків DNS, прозорих проксі-серверів або нерівномірної якості доступних серверів. Більше того, досить часто ці функції навіть не доступні. Через всі ці негативи SurfShark не входить у наш список найкращих VPN для Linux.

Ціноутворення та способи оплати

Surfshark – це дуже розумно. Це один з найдешевших варіантів. Як і у більшості інших VPN, ви отримуєте знижку, коли підписуєтесь на більш тривалий період. А щомісячна підписка коштує $ 11,95 на місяць, а 1-річна підписка коштує $ 5,99 на місяць, і а Дворічна підписка коштує всього 1,99 долара на місяць. На їхньому веб-сайті ці ціни також доступні в євро, доларах AUS / CAN, китайському юані та британських фунтах.

Ціни Surfshark

Незалежно від того, яку підписку ви отримаєте, Surfshark пропонує 30-денну гарантію повернення грошей, і ви можете використовувати підписку на необмежену кількість пристроїв. Способи оплати включають такі варіанти:

 • Кредитна картка (Mastercard, Visa, American Express і картки Discover)
 • PayPal
 • Google Pay
 • Біткойн та інші криптовалюти (з використанням CoinGate або CoinPayments)
 • Софорт
 • Інші, місцеві варіанти оплати

Обслуговування клієнтів

Surfshark – це відмінне обслуговування клієнтів. Коли ми спробували функцію чату на їхньому веб-сайті, ми зв’язалися і допомогли фактичним працівником протягом декількох хвилин. Наша проблема полягала в тому, що ми спочатку не могли дивитись американські Netflix, але служба обслуговування клієнтів змогла допомогти нам виправити це в найкоротші терміни. Ми також оцінили той факт, що ми розмовляли з реальною людиною. Ми не отримували жодних автоматизованих відповідей від бота. Це полегшення порівняно з обслуговуванням клієнтів у деяких інших VPN.

Висновок зручності використання Surfshark

На основі нашого досвіду роботи з Surfshark ми дійшли таких висновків:

 • Surfshark – це дуже зручний для користувачів VPN
 • Програмне забезпечення Surfshark інтуїтивно зрозуміло та легко зрозуміло
 • Створення та керування обліковим записом дуже просто
 • Встановити програмне забезпечення Surfshark дуже просто
 • Служба обслуговування клієнтів Surfshark швидко реагує та обслуговується реальними людьми
 • Surfshark – один з найдешевших постачальників VPN і пропонує 30-денну гарантію повернення грошей на всі їх підписки

Серверна мережа Surfshark

Surfshark має розгалужену серверну мережу: вони мають 1040 серверів у 61 країні та локаціях. Це дуже зручно для обходу геоблоків. У більшості країн вони мають кілька серверів. Особливо американські сервери численні, що, швидше за все, забезпечує Netflix продовжувати працювати в цій країні.

Крім того, всі сервери Surfshark зручні для P2P. Це означає, що вам не потрібно буде вибрати спеціальний сервер P2P, якщо ви хочете, наприклад, завантажувати торрент. Крім того, Surfshark надає вам можливість підключення одночасно до двох серверів VPN (MultiHop). Ваші дані будуть надсилатися через не один, а два VPN-сервери. Це підвищує вашу безпеку в Інтернеті та анонімність. Не всі сервери Surfshark підтримують це. Натомість є тринадцять попередньо вибраних комбінацій двох серверів, якими ви можете скористатися. Три з них мають американський сервер як вихідний сервер. Це дуже корисно для розблокування безлічі гео-обмеженого вмісту, наприклад, американської версії Netflix, при цьому є надзвичайно безпечним.

Кількість серверів та локацій

Surfshark має 1040 серверів у 61 локації. Ці місця розповсюджені в наступних країнах:

Земля
Албанія
Австралія
Австрія
Бельгія
Боснія і Герцеговина
Бразилія
Болгарія
Канада
Чилі
Хорватія
Коста-Ріка
Хорватія
Кіпр
Чеська Республіка
Данія
Естонія
Фінляндія
Франція
Німеччина
Греція
Гонконг
Угорщина
Ісландія
Індія
Індонезія
Ірландія
Ізраїль
Італія
Японія
Казахстан
Латвія
Лівія
Люксембург
Малайзія
Молдова
Нідерланди
Нова Зеландія
Нігерія
Північна Македонія
Норвегія
Парагвай
Польща
Португалія
Румунія
Росія
Сінгапур
Сербія
Сінгапур
Словаччина
Словенія
Південна Африка
Південна Корея
Іспанія
Швеція
Швейцарія
Тайвань
Таїланд
Туреччина
Україна
Об’єднані Арабські Емірати
Об’єднане Королівство
Сполучені Штати
В’єтнам

Виділена IP-адреса

Наразі Surfshark не пропонує можливості запитувати виділену IP-адресу. Однак під час вибору конкретного сервера зазвичай ви підключатиметесь до одного і того ж сервера та тієї ж IP-адреси. Але це не завжди так: якщо ви виберете варіант “оптимальне місце розташування”, швидше за все, ви отримаєте інший сервер кожного разу. Це тому, що Surfshark вивчає кількість трафіку на різних серверах і вибирає той сервер, який найкраще працює в цей момент.

Однак останнім часом оновлення Surfshark додало деякі сервери із “статичною” IP-адресою. Це означає, що IP-адреса цих серверів завжди буде однаковою. Хоча ми б не рекомендували використовувати їх з цього моменту, оскільки вони, здається, є спільними та не присвяченими. Однак теоретично ви можете використовувати ці сервери для отримання доступу до веб-сайтів і додатків, які блокують вас, якщо ви входите з іншої IP-адреси, ніж зазвичай, і все ще користуєтеся деяким додатковим захистом через тунель VPN та шифрування Surfshark. Однак ми не перевіряли, чи справді це працює добре, тому ми не можемо гарантувати, що це життєздатний і хороший спосіб отримати доступ до цих послуг.

Висновок серверної мережі Surfshark

Ось такі висновки, до яких ми дійшли щодо мережі сервера та місця розташування Surfshark:

 • Surfshark має чудову серверну мережу з 1040 серверів у 61 локації
 • Є безліч американських серверів, і всі, здається, працюють з Netflix
 • У Surfshark є спеціальні P2P-сервери, до яких ви підключаєтесь автоматично
 • Можливо, одночасно надсилати свої дані через два VPN-сервери

Параметри серфінгу

Крім стандартних можливостей, Surfshark пропонує також корисні додаткові функції. Наприклад, Surfshark має додатковий перемикач знищення, можливість підключення одночасно через два VPN-сервери (вони називають це MultiHop), білий список, який дозволяє відвідувати певні веб-сайти чи програми, не проходячи спочатку через VPN, та CleanWeb опція, що блокує рекламу, відстежувачі та зловмисне програмне забезпечення. На додаток до цього, і Netflix, і торренти добре працюють із Surfshark.

MultiHop, Whitelister і CleanWeb

Скріншот Surfshark MultiHopУсі три функції Surfshark функціонували належним чином, коли ми їх спробували. CleanWeb вдалося заблокувати рекламу, якій вдалося проскочити навіть повз наших звичайних рекламодавців. Опція MultiHop забезпечує деяку додаткову безпеку, але негативно впливає на швидкість вашого Інтернету. Зрештою, ваш трафік повинен проходити через два VPN-сервери замість одного. Білий список програм та веб-сайтів дозволяє вам підключатися до певних програм та веб-сайтів, яким ви довіряєте, використовуючи власну IP-адресу замість VPN-сервера. Це, безумовно, може виявитися зручним у деяких ситуаціях.

Скриншот екрана Surfshark CleanWeb

Крім цього, нещодавно Surfshark додав дві нові функції: HackLock та BlindSearch. HackLock – це варіант, який ви можете використовувати, який повідомлятиме вас про те, коли ваша електронна пошта чи паролі можуть загрожувати зривом. BlindSearch – відповідь Surfshark на анонімній пошуковій системі DuckDuckGo. Однак і HackLock, і BlindSearch все ще знаходяться в бета-версії.

Скріншот Surfshark HackLock BlindSearch

Surfshark та Netflix

Surfshark має на меті розблокувати Netflix для всіх своїх користувачів. Під час наших тестів виявилося, що всі сервери США працюють з Netflix. Крім цього, Surfshark також дозволяє отримувати доступ до вмісту інших локальних версій Netflix. Surfshark активно зосереджується на тому, щоб зробити бібліотеки п’ятнадцяти країн доступними для своїх користувачів. Це такі країни: США, Великобританія, Канада, Франція, Німеччина, Японія, Нідерланди, Італія, Індія, Туреччина, Бразилія, Сінгапур та Норвегія.

Якщо ви використовуєте інше місце розташування сервера для відвідування Netflix, ви автоматично перейдете на американську (американську) версію Netflix. На своєму веб-сайті Surfshark згадує, що ви можете запитати їх про будь-яку бібліотеку Netflix, до якої ви хочете отримати доступ, але її немає в їх списку. Вони можуть вам розблокувати.

Якщо ви все ще не можете зв’язатися з Netflix за допомогою цієї розумної системи, не соромтеся звертатися до Surfshark. Живий чат підтримки клієнтів працює ефективно і зазвичай може допомогти. Вони можуть дати вам поради щодо того, який сервер вибрати, або спробувати вирішити проблему з їх боку. Зазвичай вони можуть допомогти вам за кілька хвилин. Словом, Surfshark дуже підходить для потокової передачі та Netflix.

Surfshark та потоки

Surfshark має спеціалізовані P2P-сервери, які забезпечують додаткову безпеку під час завантаження торентів. Не потрібно вручну вибирати ці сервери: вони автоматично активуються під час відкриття програми торрент. Сервер VPN розпізнає трафік P2P та з’єднає вас із сервером P2P. Ми навіть підозрюємо, що це може автоматично зв’язати вас через сервери MultiHop. Це означає додатковий захист від сторонніх очей.

Варіанти висновку Surfshark

 • Surfshark пропонує різні функції, що блокують рекламу, білі списки веб-сайтів та пропонують підвищений рівень безпеки
 • І сервери США, і сервери інших країн працювали з Netflix
 • Ви можете завантажувати торренти за допомогою Surfshark безпечно та легко
 • Surfshark для Linux не так добре, як версія Windows

Висновок – Наш досвід роботи з Surfshark

Плюси
Мінуси
Дуже простий у використанніПрограмне забезпечення доступне лише англійською мовою
Простий в установціНемає можливості вручну вибрати сервер
Доступні лише захищені протоколи та відсутні журналиРізниця в швидкості між серверами може бути досить великою
Дуже дешевий
Netflix працює у всіх країнах
Заборонено завантаження торрентів
Відмінна швидкість під час регулярного користування Інтернетом
Корисні додаткові функції, такі як AdBlocker та Whitelister
Відмінне обслуговування клієнтів

Що стосується нас, Surfshark – це чудовий постачальник VPN, який нарівні з найбільшими та найпопулярнішими VPN сьогодні. Його низькі ціни, доступне програмне забезпечення та корисні додаткові функції спонукали нас до Surfshark високо в нашому рейтингу.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map